Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-12, 20:32   #3961
anngeli
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
proszę
aaaa podziel się tą rybką mmm
a ja uciekam na egzamin...
Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki mam do was pytanie, ponieważ chciałabym sobie troszkę wyrównać kolor ( oczywiście nie ingerując w odrost) ale nie wiem za bardzo jak to zrobić i jakiej farby najlepiej użyć. Wiem, że kilka z was już tak robiło. I zdaję sobie też sprawę, że nie trafię idealnie w kolor moich odrostów, ale mimo wszystko chciałabym sobie je rochę przyciemnić. Lepiej użyć farby czy szamponu koloryzującego? no i z której firmy najlepiej. Czekam na jakieś propozycje dodam, że mój odrost ma niecałe 4 cm:/ i w sumie myślę czy jeszcze by z miesiąc tak nie poczekać..
W sumie to niektóre szampony bardziej się trzymają niż farby, więc trudno ocenić. Ja wybierałam odcienie o ton ciemniejsze od moich, bo wiedziała, że tak czy siak kolor się trochę wypłucze.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mam tą suszarkę,ale szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie lepsza a zimny nawiew wcale nie jest taki zimny...
To może ja nie tą znalazłam na wizażu? Moja jest w ogóle w innym kolorze, niżeli widnieją zdjęcia w necie. No cóż, zobaczymy jak to wszystko się potoczy ale dziękuje za info.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-12-12, 21:05   #3962
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
To może ja nie tą znalazłam na wizażu? Moja jest w ogóle w innym kolorze, niżeli widnieją zdjęcia w necie. No cóż, zobaczymy jak to wszystko się potoczy ale dziękuje za info.
każdy ma inne opinie na temat różnych przedmiotów/kosmetyków, więc spokojnie
niektórym jantar na przykład nie służy, ale to rzadkość
co do suszarki to używam baaardzo rzadko, jak gdzieś wychodzę i przed tym myje włosy, czyli raz na miesiąc albo rzadziej.
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2011-12-12, 21:14   #3963
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
co do suszarki to używam baaardzo rzadko, jak gdzieś wychodzę i przed tym myje włosy, czyli raz na miesiąc albo rzadziej.
ja mam dwie suszarki - jedną jakąś super tanią, drugą niby lepszą (jonizacja, chłodny nawiew) a i tak nie używam prawie, ostatnio włosy suszyłam suszarką (tym chłodnym nawiewem ) może jakoś w wakacje? na ogół myję wieczorem i same schną
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-12-13, 14:25   #3964
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
ja tak samo wgl stwierdziłam, że chyba nie umiem suszyć włosów suszarką mam ładniejsze jak wyschną mi same

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2011-12-13, 14:39   #3965
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
ja tak samo wgl stwierdziłam, że chyba nie umiem suszyć włosów suszarką mam ładniejsze jak wyschną mi same
dokładnie
Stary 2011-12-13, 14:40   #3966
201607040946
Konto usunięte

oj nie...ja mam na razie krótkie,więc suszarka musi byc, bo inaczej mam szope na głowie
201607040946 jest offline  
Stary 2011-12-13, 14:52   #3967
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
a ja gdy wyschną mi same to mam strąki a z suszarką ładne, puszyste

zauważyłam że włosy mi się zagęściły i pojawia się naprawdę dużo jak na mnie baby hair

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2011-12-13, 14:55   #3968
Muffka_
Zakorzenienie

Ja po suszarce mam jakies takie gesciejsze i pelne zycia, a naturalnie suszac troche oklaple takie...ale i tak zostawiam je same sobie bo szkoda mi niszczyc suszarka

Muffka_ jest offline  
Stary 2011-12-13, 15:10   #3969
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja po suszarce mam jakies takie gesciejsze i pelne zycia, a naturalnie suszac troche oklaple takie...ale i tak zostawiam je same sobie bo szkoda mi niszczyc suszarka
ja tak samo, z resztą jak myję wieczorem to jeden kit czy wysuszę suszarką czy nie i tak rano już sa nieco bardziej oklpałe i wyglądają zawsze tak samo - obojętnie jak będą suszone a skoro nie widać różnicy to po co niszczyć suszarką? niech sobie sprzęt poczeka na jakąś okazję

ah, zapomniałam, że przecież w listopadzie u fryzjera bylam i mi suszyła suszarą że aż miło

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2011-12-13 o 15:27
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-12-13, 15:24   #3970
Espoir91
Rozeznanie

a znacie może jakisposob żeby się po wyschnieciu tak nie wywijały?? nie chodzi mi o to żeby były proste jak druty, tylko żeby były takie w miare ujażmione.

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2011-12-13, 15:58   #3971
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
a znacie może jakisposob żeby się po wyschnieciu tak nie wywijały?? nie chodzi mi o to żeby były proste jak druty, tylko żeby były takie w miare ujażmione.
może jakiś jedwab i delikatnie tylko suszarką i na szczotkę (po myciu)
albo żel, ale musiałby być taki który nie zawiera alkoholu denat. tylko, że nie każdy lubi i umie z żelem kombinować

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-12-13, 16:55   #3972
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
zauważyłam że włosy mi się zagęściły i pojawia się naprawdę dużo jak na mnie baby hair
jantar?
Cytat:
na szczotkę
Stary 2011-12-13, 17:25   #3973
anngeli
Zadomowienie

Ja też muszę coś ważnego napisać:
nie wiem czy to zasługa
- jantaru (którego używam już dłuższy czas)
- drożdży na przemian z pokrzywą (spokojnie z miesiąc)
- Provit kuracja przeciw wypadaniu (lada moment i zużyję całą buteleczkę)
też na przemian z rzepą Seboradinu

(stosuję też inne rzeczy i specyfiki, ale sądzę, ze za krótko, albo w zbyt dużych odstępach by to one mogły podziałać)
ale włosy mi praktycznie nie wypadają, a jak już to w bardzo znikomej ilości, z czego jestem bardzo zadowolona łudzę się, że pomoże to wszystko i na porost
Mam jednak inny problem, którego się spodziewałam, włoski mi się trochę łamią, mało jest tych łamiąchy (bo widzę takie 2 cm włoski głownie) ale jednak.
Najgorzej, że miałam kiedyś cieniowanie, z którego schodzę namiętnie i włosy właśnie na nierównych długościach głownie na wysokości ucha się łamią, a nie te najdłuższe końce - które o dziwo, są dość zdrowe.
Więc obciąć tych łamiących się nie mogę, bo byłoby to trudne, ale że jest ich niewiele, postanowiłam kupić w końcu jakaś odżywkę z keratyną i odrobiną silikonu (praktycznie każda moja odżywka i maska są bezsilnikowe) a na zimę trochę takie ochrony im się przyda, bo sam jedwab Biovaxu albo CHI daje w końce tych długich.
Padł szybki wybór w rossmannie na reklamowanego Gliss Kura ultimate repair. Skład nie powala, ale też nie jest najgorszy, jest ta podwójna keratyna, jest pantenol i jest delikatny silikon
Co najzabawniejsze, będę mieć jeszcze jedną odżywkę GK i szampon z tej różowej serii liquid silk chyba, bo dostałam w sklepie do suszarki którą mi TŻ kupił na święta niby taka akcja philipsa, więc będzie co wypróbowywać. Szampon może nie zachwyca składem, za to odżywka prędzej. Jednak jak działają przekonam sie dopiero po święta bo kochany św. Mikołaj schował do pudełka z suszarką i zakleił i zakamuflował
Oprócz tego oczywiście olejowanie, zwłaszcza tych najbardziej uwrażliwionych partii.

Osobiście uważam, że silikony zwłaszcza te bardzo lekkie i szybko odparowujące z włosa, nie są szkodliwe, a nawet te mocniejsze używane z głową mogą pomagać. Może nie regenerują, ale na pewno chronią przed temperaturą w jakimś tam stopniu, wygładzają i chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, którym jest nawet ocieranie o kurtki,czapki w zimie i przy zbyt ostrej stylizacji

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-12-13 o 17:29
anngeli jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:43   #3974
niemniej_jednak
Raczkowanie

Ja właśnie odebrałam spóźniony prezent urodzinowy od mamy. Już dawno się tak nie zdziwiłam, bo w paczce znajdowała się... suszarka. Nigdy bym nie pomyślała, że kupi mi coś takiego, czego dowodem zresztą jest fakt, że w liście do Gwiazdora (który już napisałam i nawet już zniknął) na pierwszej pozycji zapisałam właśnie suszarkę... Pewnie siostra jej podpowiedziała

Ma dość słabą moc i niewiele bajerów, ale ma to, na czym mi zależało- zimny nawiew- niezbyt silny, ale zadowalający No i do tego oczywiście 2 gorące nawiewy, jeden słabszy, drugi mocniejszy. Bardzo mała, poręczna, ze składaną rączką, wąskim koncentratorem. No i ma różowy design Ot taka mała, skromna suszarka. Dokładnie taka, jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23707109a5f23e140896bc9f1b53ffc3.jpg (14,2 KB, 10 załadowań)
niemniej_jednak jest offline  
Stary 2011-12-13, 20:04   #3975
xyolax
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny Pamiętacie mnie jeszcze?

Daaaawno mnie tu nie było, ale nadal dzielnie się trzymam w niefarbowaniu (19,5 miesiąca) choć chyba nie będzie w tym nic dziwnego jak napiszę, że mam kryzys Teraz z kolei korci mnie przyciemnienie, ale mam nadzieję, że jak znów tu z Wami posiedzę to ta myśl ucieknie. Tym bardziej nie chce kombinować przed sylwkiem, bo skończy się na tym, że spędzę go przymusowo w domu

Przeglądałam Wasze zdjęcia, jejku, jakie dłuuuugachne naturale większość z Was ma! Pamiętam jak zaczynałyśmy, każda takie tyci tyci, a teraz ooo...

To i ja wrzucam zdjęcie, co prawda nie widać przejścia z naturalek w farbowańce i jak na złość na zdjęciach w miarę ten kolor wychodzi, a w świetle dziennym - masakra No i znów mam żółtawo - pomarańczowe końce Wściec się można, ale z dwojga złego, włosiska ruszyły z kopyta (tfu tfu tfu, co by nie zapeszyć ).

No i tak Was podczytywałam, zaczęłam łykać CP Do tego zamówiłam dzisiaj Sesę, Khadi i Vatikę. Niech rosną, rosną, rosną... Chcę już wiosnę i długie włosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07122011654.jpg (37,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20112011478.jpg (27,5 KB, 98 załadowań)
Stary 2011-12-13, 20:06   #3976
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Zauważyłam, że odkąd używam Tangle Teezer uzyskuję właśnie taki efekt, włosy są gładkie, nie puszą się ani nic Nawet jak wyschną naturalnie, przejadę później po nich parę razy szczotką i ooo...

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Ja właśnie odebrałam spóźniony prezent urodzinowy od mamy. Już dawno się tak nie zdziwiłam, bo w paczce znajdowała się... suszarka. Nigdy bym nie pomyślała, że kupi mi coś takiego, czego dowodem zresztą jest fakt, że w liście do Gwiazdora (który już napisałam i nawet już zniknął) na pierwszej pozycji zapisałam właśnie suszarkę... Pewnie siostra jej podpowiedziała

Ma dość słabą moc i niewiele bajerów, ale ma to, na czym mi zależało- zimny nawiew- niezbyt silny, ale zadowalający No i do tego oczywiście 2 gorące nawiewy, jeden słabszy, drugi mocniejszy. Bardzo mała, poręczna, ze składaną rączką, wąskim koncentratorem. No i ma różowy design Ot taka mała, skromna suszarka. Dokładnie taka, jak w załączniku.
Ładna suszarka, taka zgrabna i poręczna
Ja z kolei wolę wielkie "kobyły", no i z jak największą mocą

Dziewczyny, wiecie może czy można gdzieś sam dyfuzor dokupić do suszary?
Stary 2011-12-13, 20:17   #3977
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
jantar?
jantar nie ale używam teraz takiego płynu do wcierania z olejkiem z łopianu

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2011-12-13, 21:09   #3978
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

xyolax
Śliczne włoski!
Ivonea jest offline  
Stary 2011-12-13, 21:20   #3979
niemniej_jednak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że odkąd używam Tangle Teezer uzyskuję właśnie taki efekt, włosy są gładkie, nie puszą się ani nic Nawet jak wyschną naturalnie, przejadę później po nich parę razy szczotką i ooo...
Od razu jak zaczęłaś się nią czesać się nie puszyły, czy po jakimś czasie? Bo mam ją od bardzo niedawna i nie zauważyłam różnicy w puszeniu aczkolwiek włosy po niej są bardzo miłe w dotyku i świetnie je rozczesuje.
Stary 2011-12-13, 21:27   #3980
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
xyolax
Śliczne włoski!
Dziękuję

Cytat:
Od razu jak zaczęłaś się nią czesać się nie puszyły, czy po jakimś czasie? Bo mam ją od bardzo niedawna i nie zauważyłam różnicy w puszeniu aczkolwiek włosy po niej są bardzo miłe w dotyku i świetnie je rozczesuje.
Dopiero po jakimś czasie. Aktualnie używam jej już 3-4 miesiąc i szczerze mówiąc to na początku TT nie zachwycił mnie w ogóle, pierwsze dni to po prostu było "po co ja wydałam tyle kasy, czesze tak samo jak zwykła szczotka", dopiero po jakimś czasie zauważyłam kolosalną różnicę, teraz nie wyobrażam sobie czesać się czymś innym niż TT Nawet porzuciłam mój ulubiony drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi zębami
Stary 2011-12-13, 21:33   #3981
niemniej_jednak
Raczkowanie

Cytat:
Dopiero po jakimś czasie. Aktualnie używam jej już 3-4 miesiąc i szczerze mówiąc to na początku TT nie zachwycił mnie w ogóle, pierwsze dni to po prostu było "po co ja wydałam tyle kasy, czesze tak samo jak zwykła szczotka", dopiero po jakimś czasie zauważyłam kolosalną różnicę, teraz nie wyobrażam sobie czesać się czymś innym niż TT Nawet porzuciłam mój ulubiony drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi zębami
To świetnie Będę więc dobrej myśli Dzięki za szybką odpowiedź
Stary 2011-12-13, 21:42   #3982
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
To świetnie Będę więc dobrej myśli Dzięki za szybką odpowiedź
Z mojej strony gorąco polecam i na prawdę warto poczekać A czeszesz się tylko TT czy zamiennie z jakąś inną szczotką / grzebieniem?

No i może wina w puszeniu polega na tym, że masz kręcone włosy? A kręcone włosy czesane na sucho reagują puszeniem
Stary 2011-12-13, 21:47   #3983
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jantar nie ale używam teraz takiego płynu do wcierania z olejkiem z łopianu
aa
u mnie dziś 5ty dzień z jantarem. zobaczymy efekt po 3tygodniowej kuracji. no i koleżanka miała niepotrzebna buteleczkę taką od odżywki/mgiełki i przelałam jantar
Stary 2011-12-13, 22:02   #3984
niemniej_jednak
Raczkowanie

xyolax, czeszę się tylko TT, ale skoro mam już suszarkę to będe chyba jeszcze do układania używać okrągłej Tak, mam kręcone włosy (albo mocno falowane, jak kto woli) i zawsze czeszę włosy po kąpieli kiedy są mokre, ale jak wstaję rano też się muszę dokładnie uczesać bo po prostu wstyd się ludziom pokazać i wtedy właśnie mam problem.

Dziwi mnie w ogóle, że kiedy wieczorem wysuszę i wymodeluję włosy (oczywiście bez żadnych lakierów itp), to rano też ładnie wyglądają, prawie nie zmieniają się od wieczora, ale kiedy wyschną samoistnie i wyglądają dobrze, a położę się z nimi do łóżka to na drugi dzień pożal się Boże :P Dlatego od kiedy jestem na studiach stale je przeklinam, bo u mnie w domu była jedna ogólnodostępna suszarka (właśnie jedna z tych byczych i z szalonym nawiewem )której nie mogłam zabrać a tu nigdy nie było czasu albo też pieniędzy, żeby sobie sprawić. Ale teraz już mam więc mam nadzieję że będą lepsze

http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja-i...-a-satysfakcja

Trochę racji w tym jest. Jak patrzę na moje rude farbowańce to jestem chyba już w najgorszym stadium braku satysfakcji :P

Edytowane przez niemniej_jednak
Czas edycji: 2011-12-13 o 22:32
Stary 2011-12-13, 22:36   #3985
biemi
Raczkowanie

ja swoją TT mam od roku i jak ją kupiłam to uważałam że to szaleństwo tyle płacić za szczotkę jednak teraz wwiem że ona jest warta nawet dwa razy tyle

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:47   #3986
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
xyolax, czeszę się tylko TT, ale skoro mam już suszarkę to będe chyba jeszcze do układania używać okrągłej Tak, mam kręcone włosy (albo mocno falowane, jak kto woli) i zawsze czeszę włosy po kąpieli kiedy są mokre, ale jak wstaję rano też się muszę dokładnie uczesać bo po prostu wstyd się ludziom pokazać i wtedy właśnie mam problem.

Dziwi mnie w ogóle, że kiedy wieczorem wysuszę i wymodeluję włosy (oczywiście bez żadnych lakierów itp), to rano też ładnie wyglądają, prawie nie zmieniają się od wieczora, ale kiedy wyschną samoistnie i wyglądają dobrze, a położę się z nimi do łóżka to na drugi dzień pożal się Boże :P Dlatego od kiedy jestem na studiach stale je przeklinam, bo u mnie w domu była jedna ogólnodostępna suszarka (właśnie jedna z tych byczych i z szalonym nawiewem )której nie mogłam zabrać a tu nigdy nie było czasu albo też pieniędzy, żeby sobie sprawić. Ale teraz już mam więc mam nadzieję że będą lepsze

http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja-i...-a-satysfakcja

Trochę racji w tym jest. Jak patrzę na moje rude farbowańce to jestem chyba już w najgorszym stadium braku satysfakcji :P
A przeglądałaś forum dla zakręconych? Z tego co tam zerkałam to dziewczyny mają jakieś sposoby na poranną reanimację Tzn nie wiem jak bardzo kręcone są Twoje włosy, ja mam raczej falowane i w sumie wolę je czesać Mi TT pomógł na puszenie się włosów po zniszczeniach po prostownicy

Co do części pogrubionej zauważyłam u siebie to samo. Ale i tak wolę myć rano włosy
Albo zaplatać na noc w jakiegoś warkocza czy coś

A co do linka... Coś w tym jest

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
ja swoją TT mam od roku i jak ją kupiłam to uważałam że to szaleństwo tyle płacić za szczotkę jednak teraz wwiem że ona jest warta nawet dwa razy tyle
Dokładnie
Stary 2011-12-13, 22:57   #3987
anngeli
Zadomowienie

Cytat:

Ładniutka taka urocza, a skoro ma to na czym Ci zależało to najważniejsze musisz w takim razie napisać nowy list do Mikołaja czy tam Gwiazdora, chyba że w poprzednim umieściłaś kilka punktów

Cytat:

Daaaawno mnie tu nie było, ale nadal dzielnie się trzymam w niefarbowaniu (19,5 miesiąca) choć chyba nie będzie w tym nic dziwnego jak napiszę, że mam kryzys Teraz z kolei korci mnie przyciemnienie, ale mam nadzieję, że jak znów tu z Wami posiedzę to ta myśl ucieknie. Tym bardziej nie chce kombinować przed sylwkiem, bo skończy się na tym, że spędzę go przymusowo w domu

Przeglądałam Wasze zdjęcia, jejku, jakie dłuuuugachne naturale większość z Was ma! Pamiętam jak zaczynałyśmy, każda takie tyci tyci, a teraz ooo...

To i ja wrzucam zdjęcie, co prawda nie widać przejścia z naturalek w farbowańce i jak na złość na zdjęciach w miarę ten kolor wychodzi, a w świetle dziennym - masakra No i znów mam żółtawo - pomarańczowe końce Wściec się można, ale z dwojga złego, włosiska ruszyły z kopyta (tfu tfu tfu, co by nie zapeszyć ).

No i tak Was podczytywałam, zaczęłam łykać CP Do tego zamówiłam dzisiaj Sesę, Khadi i Vatikę. Niech rosną, rosną, rosną... Chcę już wiosnę i długie włosy...
Są piękne faktycznie nie widać przejścia na 1 zdjęciu, na 2 jak przyłożyłaś to widać ale końce nie są w takim tragicznym kolorze

Cytat:

Ładna suszarka, taka zgrabna i poręczna
Ja z kolei wolę wielkie "kobyły", no i z jak największą mocą

Dziewczyny, wiecie może czy można gdzieś sam dyfuzor dokupić do suszary?
Ja właśnie na Gwiazdkę dostanę kobyłę, ale bardzo mi się ona podoba, najwyżej bicepsy sobie wyrobię przy niej

Kupiłam dzisiaj na ZSK kilka półproduktów i pojemniczek, już nie mogę się doczekać, aż przyjdzie listonosz. Chętnie bym ulepszyła niektóre odżywki, które potrzebują tuningu i łatwiej mi byłoby je wykończyć, a do tego włosy na pewno się ucieszą
Nie wiem w jakim stanie będą włosy do Sylwestra (bo jak w lepszym, błyszczące itp.) to rozpuszczone będę mieć i prawdopodobnie wyprostowane, a jeżeli takie pół na pół to myślę, czy jakoś ładnie ich nie upiąć... Moja mama się specjalizuje w upinaniu mi włosów, co niedawno wyszło w praniu. Od teraz już wiem, że już nigdy do żadnego fryzjera nie pójdę, chyba, że na jakieś super loki ale wątpię.
Brak mi pomysłu na to jak się uczesać ani w co się ubrać/ co kupić...spodnie, spódniczka i fajna góra, spodnie, spodenki, sukienka, tunika?
A wy już macie jakieś pomysły? Kreacje? Może coś doradzicie, jakieś gotowe stylizacje
Chyba poszukam czegoś w necie.

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-12-13 o 23:00
anngeli jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:33   #3988
agaa91
Rozeznanie

Cytat:

xyolax to naprawdę Ty?? nie wierzę :P jasne, że pamiętamy aż mi ulżyło jak przeczytałam, że nadal trwasz w powrocie do naturalek no i co jak co ale włoski to masz śliczne i takie dłuuugaśne
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj na ZSK kilka półproduktów i pojemniczek, już nie mogę się doczekać, aż przyjdzie listonosz. Chętnie bym ulepszyła niektóre odżywki, które potrzebują tuningu i łatwiej mi byłoby je wykończyć, a do tego włosy na pewno się ucieszą
Nie wiem w jakim stanie będą włosy do Sylwestra (bo jak w lepszym, błyszczące itp.) to rozpuszczone będę mieć i prawdopodobnie wyprostowane, a jeżeli takie pół na pół to myślę, czy jakoś ładnie ich nie upiąć... Moja mama się specjalizuje w upinaniu mi włosów, co niedawno wyszło w praniu. Od teraz już wiem, że już nigdy do żadnego fryzjera nie pójdę, chyba, że na jakieś super loki ale wątpię.
Brak mi pomysłu na to jak się uczesać ani w co się ubrać/ co kupić...spodnie, spódniczka i fajna góra, spodnie, spodenki, sukienka, tunika?
A wy już macie jakieś pomysły? Kreacje? Może coś doradzicie, jakieś gotowe stylizacje
Chyba poszukam czegoś w necie.
ja jak na razie żadnych planów na sylwestra nie mam :P ale u mnie to zawsze coś wychodzi w ostatniej chwili, zresztą w styczniu mam wesele to w razie co nadrobię tańce hulańce ja bym na Twoim miejscu założyła jakąś sukieneczkę albo tunikę Twój TŻ na pewno będzie zadowolony

dziewczyny wiecie może coś na temat witaminy PP? czy ona rzeczywiście poprawia wygląd/kondycję włosów? w necie nie mogę znaleźć nic konkretnego

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:34   #3989
niemniej_jednak
Raczkowanie

Cytat:
A przeglądałaś forum dla zakręconych? Z tego co tam zerkałam to dziewczyny mają jakieś sposoby na poranną reanimację Tzn nie wiem jak bardzo kręcone są Twoje włosy, ja mam raczej falowane i w sumie wolę je czesać Mi TT pomógł na puszenie się włosów po zniszczeniach po prostownicy
Na pewno zajrzę, dzięki Staram się wszystko co mi potrzebne przeczytać, ale wiadomo, w krótkim czasie się nie da, a ja od niedawna zaczęłam się udzielać na wizażu więc dobrze jak mnie czasem ktoś naprowadzi
Moje włosy jeszcze dochodzą do siebie po paroletnim prostowaniu, więc to puszenie też jest pewnie w jakimś stopniu tym spowodowane

Cytat:
Napisane przez anngeli
A wy już macie jakieś pomysły? Kreacje?
Ja na szczęście idę na skromną domówkę, więc nie będę musiała za wiele myśleć ogółem w tym roku postawię chyba na minimalizm, bo naprawdę nie chce mi się kombinować. Włosy raczej zwiążę w jakiegoś koka.

Cytat:
Napisane przez anngeli
musisz w takim razie napisać nowy list do Mikołaja czy tam Gwiazdora, chyba że w poprzednim umieściłaś kilka punktów
pewnie że umieściłam Są jeszcze 4 możliwości- nauszniki, kolczyki, kapcie przypominające łapy tygrysa (mam już upatrzone, dlatego takie szczegóły:P) albo torebka Zawsze wszystko dokładnie opisuję żeby TŻ nie miał problemów

Co roku piszę list do kogoś innego. Teraz sie zorientowałam Raz do Mikołaja, raz do Gwiazdora albo Dziadka Mroza, a moja koleżanka wierzyła jak była mała, że prezenty przynosi nowonarodzone dzieciątko Jezus :P
Stary 2011-12-14, 08:57   #3990
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

o a ja nic nie wiedziałam o tej magicznej drogiej :/ szczotce. Chyba trza będzie odłożyć

co do sylwestra to rada: jeden dzień do roku w którym możesz zaszaleć i wyglądać totalnie inaczej niż zawsze. Szalej, kombinuj i nakładaj tego czego byś w życiu nie nałożyła ! ^_^
Ja mam sylwestra przebieranego. I mam z tym mega kłopot. Pieniążków już nimam, niby coś tak w głowie mam pomysł ale brakuje mi elementów do wykonania. chlip... mam dołka pieniężnego no. ;(
Ivonea jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości