Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-08, 16:43   #4471
Ula_87
Wtajemniczenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
to zdjecie aktualnych moich odrostów
Ładne
Ula_87 jest offline  
Stary 2012-01-08, 16:44   #4472
chemist
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a ja farbuję od... 6 lat Nawet nie byłam świadoma, że to już tyle A co jeśli zaraz... Zacznę siwieć???

Mi się zawsze pasemka przy twarzy na blond rozjaśniały mimo, że ogólnie mam ciemne włosy

ok, to ja czekam cierpliwie

fajne duuże :d

a mi dziś tż dał pieniądze na fryzjera :d tylko nie wiem czy iść... Z jednej strony dziś mam małą podłamkę, bo wydaje mi się, że tż woli mnie w blond A zdrugiej sam mówi, żebym poszła i dała mu spokój z fryzjerami
I oto jest pytanie: Iść czy nie iść

Swoją drogą jak się zdecyduję iść, to muszę zapytać najpierw fryzjerkę czy mi zagwarantuje, że nie wyjdą mi włosy czarne ani zielone...
Ale może by mi zrobiła, może kolor by się jako tako trzymał i nie musiałabym więcej chodzić... ()... Normalnie nie wiem co robić. Najbardziej się boję, że nie spodobam się sobie w ciemniejszym kolorze
nie idz!
chemist jest offline  
Stary 2012-01-08, 16:51   #4473
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
nie idz!
Prędzej czy później i tak będę musiała iść, bo duży ciemny odrost przy reszcie miodowego blondu jest ponad moje nerwy
Więc, wolałabym iść teraz, póki mam mały odrościk, zafarbować się i potem już zapuszczać swoje.
Tylko własnie pytanie prędzej czy później zresztą jak już stoi mój naturalny, że tak powiem "przede mną otworem" to się głupio nagle wystraszyłam ciemniejszego koloru

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-08, 16:51   #4474
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
to zdjecie aktualnych moich odrostów
bardzo ladne, naturalne blyszczace i gladziutkie

Cytat:
Bayka a może wkleisz fotke swoich?
jasne tylko to zdjecie jest z listopada, jutro bede robic nowe zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1107.jpg (62,5 KB, 106 załadowań)

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-08, 17:00   #4475
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
cudne

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Zagadałam do mojej fryzjerki i mi obiecała, że nie zrobi mi zielonych włosów zajdę do niej jutro, to obejrzy mój odrost. O zgrozo!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Bayka, masz śliczny naturalny kolor, poważnie
A w avku to Ty???

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-08, 17:03   #4476
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
cudne

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Zagadałam do mojej fryzjerki i mi obiecała, że nie zrobi mi zielonych włosów zajdę do niej jutro, to obejrzy mój odrost. O zgrozo!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Bayka, masz śliczny naturalny kolor, poważnie
A w avku to Ty???
dziekuje bardzo w avku to stety/niestety nie j, bo te wlosy kocham tak sa piekne
moje wlosy wygladaja ok przez to ze zdjecie robione w swietle sztucznym, jutro zrobie w dziennym to zobaczycie, ze idealnie to to nie jest

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-08, 17:03   #4477
chemist
Raczkowanie

Cytat:

BAYKA MASZ ŚLCZNE WŁOSY I KOLOR TEŻ!!!!!! KIEDY JA TAKIE DŁUGIE BĘDĘ MIAŁA

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-01-08 o 17:06
chemist jest offline  
Stary 2012-01-08, 17:06   #4478
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
JEJQ ALE ŚLICZNE!!!!!! KIEDY JA TAKIE DŁUGIE BĘDĘ MIAŁA
ja zanim zaczlam farbowac, mialam wlosy do tylka naturalne, oh, jak ja chce miec takie z powrotem ale dziekuje

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-08, 22:50   #4479
Kileczka
Zadomowienie

Cytat:

Jaki długi odrost a jakie włosy długie Zazdroszczę i jednego i drugiego. A najbardziej chciałabym takie długie i do tego naturalne Masz takie proste czy wyprostowałaś?
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

Stary 2012-01-08, 23:44   #4480
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Jaki długi odrost a jakie włosy długie Zazdroszczę i jednego i drugiego. A najbardziej chciałabym takie długie i do tego naturalne Masz takie proste czy wyprostowałaś?
dziekuje
mam takie proste, a kiedys jeszcz prostowalam codziennie teraz tylko na naprawde duze okazje, typu slwester-to moj wyskok z prostowaniem w ostatnim czasie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-09, 08:58   #4481
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje
mam takie proste, a kiedys jeszcz prostowalam codziennie teraz tylko na naprawde duze okazje, typu slwester-to moj wyskok z prostowaniem w ostatnim czasie
ładne wloski
osobiście nie lubię mocno długich, bo mam kręcone i sa wtedy przyklapnięte bardziej, a jakbym miała taki odrost, to bym od razu scięła farbowańce obecnie nie sięgają mi ramion (moje włosy), dlatego nie obcinam, bo czułabym się dziwnie. chcę trochę dłuższe i bd stopniowo podcinać.
ostatnio znowu mi włosy zaczęły lecieć i nie mam pojęcia od czego
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-01-09, 10:01   #4482
Hazel_Eyed
Zadomowienie

bayka ja juz tu wiele razy pewnie pisalam, ale powtorzę się - piękne masz włosy długie, gładkie, śliczny kolor naturalek
mi się strasznie podobają długie włosy i marzę, kiedy moje będą do zapięcia stanika sięgać tyle dobrego, że przynajmniej kolor farbowańcow się sprał i tylko odcieniem się różnią od reszty więc mogę spokojnie zapuszczać i koncowki podcinać coby sie nie rozdwajały
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-09, 13:58   #4483
anngeli
Zadomowienie

Cytat:

Wtedy były super a teraz to się nie mogę doczekać Twojego nowego zdjęcia

Tak w ogóle to Witam! wróciłam do "szarej rzeczywistości" ale powoli zacznę ją sobie kolorować
Też bym chciała się czymś pochwalić, ale póki co nie ma czym, chociaż wpierw jak wróciłam z góry to moja mama stwierdziła, że jakoś tak mi włosy urosły a później już w domu TŻ przed snem stwierdził to samo...
Oczywiście musiałam coś zakupić i padło na odżywkę z nowej serii Timotei Organic Delight z różową szatą graficzną, super skład wg mnie, żadnych silikonów, parabenów itp. co z resztą jest opisane na przodzie.
Włosy mi po niej ładnie błyszczały, ale użyłam tylko raz bo jest odżywcza a lekka wg mnie. Jednak zmiana klimatu i wody niekorzystnie wypływa na wygląd moich włosów, więc jak ktoś chętny to coś więcej o tej odżywce powiem po użyciu jej dziś wieczorem

Postanowiłam, że nie kupię żadnej odżywki ani maski, dopóki nie wykończę chociaż 2 masek i 5 odżywek. Z czego tych drugich mam bardzo dużo już. Na te słabsze też mam patent - będę dodawać do nich półprodukty.
Kolejne włosowe postanowienie - zrobię listę swoich masek i odżywek na kartce i do każdego mycia będę używała innej i przy każdej użytej stawiała kreskę, aż użyję każdej z listy chociaż raz i potem... od nowa lista pójdzie. A dlatego tak, bo zauważyłam, że o niektórych kosmetykach zwyczajnie zapominam mimo, że były dobre i mi służyły na rzecz innych, nowych równie dobrych
Moim włosom bardzo służy żonglowanie odżywkami i maskami, zwłaszcza z tymi o bogatych składach, które faktycznie jakoś regenerują te włosy. Może w końcu zobaczę efekty takie jakich oczekuję a przy okazji nie zapomnę o żadnych kosmetyku trzymając się listy i szybciej je wykończę, nie kupując nowych

A co do suszarki z chłodnym nawiewem i jonizacją -
To idę zjeść coś i zabrać się za LOM (lista odżywkowo-maskowa )

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-01-09, 14:04   #4484
TwojaKokaina
Zakorzenienie

mi się obecnie pokończył odżywki, więc nie stosuję żadnych. mam jantar i jedwab do włosów i na razie tylko tego używam. zakupiłam ten szampon babydream, niedługo wypróbuje jak mi się skończy obecnie używany. no i będę sprawdzać efekty za jakiś czas.
Stary 2012-01-09, 14:19   #4485
Tygrryska
Zakorzenienie

Ja mam jedna odzywke teraz, ale trozke mi jakby obciaza wlosy, bede musiala cos innego kupic.
Maske tez mam jedna.

Ale wiecie co, tak sobie przeczesujac wlosy palcami zauwazylam ze te naturalki sa jednak duzo fajniejsze
bo wczesniej myslalam ze jednak poza koncowkami suchymi i podatnymi na rozdwajanie to reszta wlosow jest ok

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-09, 15:06   #4486
Muffka_
Zakorzenienie

A ja zakupilam olejek Alterry i bede testowac Bo zazwyczaj olejowalam oliwa z olejkiem rycynowym a teraz zobaczymy jak to sie spisze W ogole jestem zla na te farbe z Loreal...tyle pieniedzy i tak szybko sie splukuje, a tak sie cieszylam bo nie bylo widac roznicy miedzy odrostem a farba ehh

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-09, 16:04   #4487
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja zakupilam olejek Alterry i bede testowac Bo zazwyczaj olejowalam oliwa z olejkiem rycynowym a teraz zobaczymy jak to sie spisze W ogole jestem zla na te farbe z Loreal...tyle pieniedzy i tak szybko sie splukuje, a tak sie cieszylam bo nie bylo widac roznicy miedzy odrostem a farba ehh
a gdzie kupiłaś olejek? Nigdy nie widziałam olejku z Alterry ja też chcę

Jutro o 15 idę do fryzjerki Spotkałam dziś kuzynkę i się czepiła moich włosów, że żółte i w ogóle i tak mi się przykro zrobiło i zadzwoniłam do tej mojej fryzjerki... Powiedzcie, że będzie dobrze

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-09, 16:04   #4488
Natalisis
Raczkowanie

anngeli mnie interesuję jak ta odżywka z Timotei. Czy nie obciąża? Bo ja mam z kolei ten zielony zestaw do włosów normalnych i spisuję się u mnie bardzo dobrze, dlatego jestem ciekawa tej wersji do suchych.
Natalisis jest offline  
Stary 2012-01-09, 16:26   #4489
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
a gdzie kupiłaś olejek? Nigdy nie widziałam olejku z Alterry ja też chcę

Jutro o 15 idę do fryzjerki Spotkałam dziś kuzynkę i się czepiła moich włosów, że żółte i w ogóle i tak mi się przykro zrobiło i zadzwoniłam do tej mojej fryzjerki... Powiedzcie, że będzie dobrze
Kupilam w Rossmanie To olejek do masazu z mango i papaja bo niby ten jest najlepszy do wlosow. Ma 11 olejkow Zobacz sobie:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45800,alterra-massageol-mandel-papaya.html&next=1
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2235

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-09, 17:03   #4490
Hazel_Eyed
Zadomowienie

hmm tak sobie myślę.... przydałaby mi się jakaś taka odżywka do spłukiwania, którą bym mogła używać po każdym myciu, która nie będzie obciązała włosów
mam maske - biovaxa tego do włosów słabych i wypadających, mam oleje, mam takie pskiadło glisskur (głównie na koncówki używam, bo na całe włosy troche mi obciąża), mam jantar i seboradin do wcierania w skalp..... i tyle

może za tą z Timotei Organic Delight się rozglądnę? tam są jakieś różne rodzaje?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

ha, już znalazłam, że są tylko dwa rodzaje: do suchych i do normalnych jak będzie u mnie w Rossie to wypróbuję tą do normalnych bo mnie zaciekawiła
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-09, 17:38   #4491
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
anngeli mnie interesuję jak ta odżywka z Timotei. Czy nie obciąża? Bo ja mam z kolei ten zielony zestaw do włosów normalnych i spisuję się u mnie bardzo dobrze, dlatego jestem ciekawa tej wersji do suchych.
Wg mnie nie obciąża, ale tak jak opisuje producent, na początku jak włosy są jeszcze mokre to są wg mnie trochę tępe, trudne do rozczesania, przy włosach bardzo zniszczonych jak moje nie radzi sobie jakoś znakomicie. Sądzę jednak, że po dłuższym stosowaniu na prawdę jest to odżywka regenerująca bez oblepiaczy i innej chemii patrząc na skład
Przy naturalnych u nasady w sam raz, jednak pozostałe kiepsko - bez joanny z makiem i bawełną b/s nie da rady rozczesać. Wzbogaciłam ją mleczkiem pszczelim z gliceryną i jest nieco lepiej ale nadal bez szału. Dopiero po całkowitym wyschnięciu włoski wyglądają fajnie
Kupię ją mimo to ponownie, ze względu na skład. Jeśli ktoś nie ma włosów w tak opłakanym stanie, a po prostu zniszczone szybko powinien zauważyć rezultaty. Pewnie zielona wersja mimo to jest lżejsza, jeśli masz zdrowe i/lub naturalne włosy to jednorazowo można się skusić, jeśli masz przetłuszczające się może zostań przy tej do normalnych.

Cytat:
Kupilam w Rossmanie To olejek do masazu z mango i papaja bo niby ten jest najlepszy do wlosow. Ma 11 olejkow Zobacz sobie:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45800,alterra-massageol-mandel-papaya.html&next=1
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2235
Bogaty skład i mam ochotę się skusić, ale za dużo tych kosmetyków na razie i olei też mam trochę więc muszę się uzbroić w cierpliwość, może na urodziny w lutym

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
hmm tak sobie myślę.... przydałaby mi się jakaś taka odżywka do spłukiwania, którą bym mogła używać po każdym myciu, która nie będzie obciązała włosów
mam maske - biovaxa tego do włosów słabych i wypadających, mam oleje, mam takie pskiadło glisskur (głównie na koncówki używam, bo na całe włosy troche mi obciąża), mam jantar i seboradin do wcierania w skalp..... i tyle

może za tą z Timotei Organic Delight się rozglądnę? tam są jakieś różne rodzaje?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

ha, już znalazłam, że są tylko dwa rodzaje: do suchych i do normalnych jak będzie u mnie w Rossie to wypróbuję tą do normalnych bo mnie zaciekawiła
Ja mam tą różową do zniszczonych i opisałam ją u góry.
A co do dobrej b/s polecam Joanna Naturia len i rumianek, mak i bawełna albo jeszcze jakieś tam wersje są ja mam póki co tylko jedną tą drugą i sobie chwalę, do tego wg mnie ładnie pachnie.

Zazdroszczę czasami osobom które mają po 1-2 odżywki.
Ja mam łącznie masek i odżywek 26... (liczyłam pojedyncze wersje, np. mam dwie maski takie same glorii i liczyłam jako 1 bo chodziło mi o różnorodność raczej).
Mam na nie specjalne duże plastikowe pudełko z wieczkiem, kiedyś w biedronce kupiłam i widziałam, że zapas jest duży, ale jak je wszystkie policzyłam to dopiero mnie wynik przeraził.
No cóż, teraz może zaoszczędzę i zużyje je w końcu, a włosy się ucieszą

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-01-09 o 17:40
anngeli jest offline  
Stary 2012-01-09, 19:25   #4492
jaga23
Przyczajenie

hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wciąż trwam w postanowieniu powrotu do naturalek załączam mój odrościk hodowany od 22 kwietnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (42,4 KB, 74 załadowań)
jaga23 jest offline  
Stary 2012-01-09, 19:27   #4493
Natalisis
Raczkowanie

anngeli dzięki za odpowiedz , w takim razie pewnie nie będę eksperymentować z tą wersją do suchych, bo jednak moje włosy mają niewielką tendencję do przetłuszczania u nasady. Ta do normalnych włosów jest ok, nie obciąża i nie przetłuszcza, a włoski po wyschnięciu są rzeczywiście fajnie.
Natalisis jest offline  
Stary 2012-01-09, 19:33   #4494
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wciąż trwam w postanowieniu powrotu do naturalek załączam mój odrościk hodowany od 22 kwietnia
O super i prawie nie widac roznicy

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-09, 19:37   #4495
Damnations
Rozeznanie

hej dziewczyny, nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta ?
W kazdym badz razie stuknelo mi wlasnie 1,5 roku bez farbowania. Schodzilam z czerni. Powiem wam, ze coraz bardziej korci mnie zeby je pofarbowac. Chyba jako jedyna tutaj nie jestem zadowolona z jakosci swoich naturalnych wlosow - sa cienkie, delikatne i przyklapniete. Duzo lepsze mialam po farbie bo byly 2 razy grubsze, mocniejsze i sie laly niczym z reklamy a teraz takie piorka...
Stary 2012-01-09, 19:48   #4496
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
bardzo ładny i długi odrost, trzymaj tak dalej. a róznica praktycznie się zlewa
Stary 2012-01-09, 19:49   #4497
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Damnations Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta ?
W kazdym badz razie stuknelo mi wlasnie 1,5 roku bez farbowania. Schodzilam z czerni. Powiem wam, ze coraz bardziej korci mnie zeby je pofarbowac. Chyba jako jedyna tutaj nie jestem zadowolona z jakosci swoich naturalnych wlosow - sa cienkie, delikatne i przyklapniete. Duzo lepsze mialam po farbie bo byly 2 razy grubsze, mocniejsze i sie laly niczym z reklamy a teraz takie piorka...
Poczatkowo po farbie tak sie moze wydawac, wlosy blyszcza, sa lejace ale to do czasu zapewniam Cie A mozna wiedziec jak wyglada Twoja pielegnaca? Moze cos podpowiemy

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-09, 20:07   #4498
Damnations
Rozeznanie

Cytat:
Poczatkowo po farbie tak sie moze wydawac, wlosy blyszcza, sa lejace ale to do czasu zapewniam Cie A mozna wiedziec jak wyglada Twoja pielegnaca? Moze cos podpowiemy
Poczatkowo mialam po farbie beznadziejne wlosy ale potem zmienilam farbe na loreal ktory mi sie nie zmywal, zaczelam dbac o wlosy i wygladaly naprawde super.
Jezeli chodzi o pielegnacje to uzywam na przemian szamponow:
fitomed mydlnica lekarska, joanna szampon jajeczny i odzywki seboradin balsam regenerujacy , odzywki z fitomedu z tej samej seri co szampon. Do tego olejuje wlosy kokosem i maseczka jajeczna od czasu do czasu - choc ostatnio jej nie robilam. Seboradinu uzywam juz chyba od 3 lat a fitomedu od roku, moze moje wlosy sie zmeczyly juz tymi kosmetykami i czas je zmienic?
Problem tez w tym ze chyba zaczely mi sie przetluszczac i nie wiem czy je obciazam swoja pielegnacja? czy to od hormonow bo biore tabletki hormonalne. Nie wiem co jest ale tak beznadziejnych wlosow to chyba w zyciu nie mialam
Stary 2012-01-09, 20:20   #4499
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Damnations Pokaż wiadomość
Poczatkowo mialam po farbie beznadziejne wlosy ale potem zmienilam farbe na loreal ktory mi sie nie zmywal, zaczelam dbac o wlosy i wygladaly naprawde super.
Jezeli chodzi o pielegnacje to uzywam na przemian szamponow:
fitomed mydlnica lekarska, joanna szampon jajeczny i odzywki seboradin balsam regenerujacy , odzywki z fitomedu z tej samej seri co szampon. Do tego olejuje wlosy kokosem i maseczka jajeczna od czasu do czasu - choc ostatnio jej nie robilam. Seboradinu uzywam juz chyba od 3 lat a fitomedu od roku, moze moje wlosy sie zmeczyly juz tymi kosmetykami i czas je zmienic?
Problem tez w tym ze chyba zaczely mi sie przetluszczac i nie wiem czy je obciazam swoja pielegnacja? czy to od hormonow bo biore tabletki hormonalne. Nie wiem co jest ale tak beznadziejnych wlosow to chyba w zyciu nie mialam
Moze faktycznie powinnas zmienic te produkty chociaz nie sadze seby wlosy sie mogly przyzwyczaic. A jesli chodzi o kokos to wiem ze wielu osobom on wcale nie sluzy, ale to jeszcze zalezy jaki. Mnie rowniez nie juz wole oliwe Za bardzo mnie obciazal i nie zauwazylam zadnej poprawy w kondycji wlosow. Moze u Ciebie jest podobnie. A jesli chodzi o hormony to czesto skutkiem ubocznym jest wlasnie wypadanie wlosow...wiec nie zwalaj tego na naturalki Moze sprobuj Jantara? Wiele dziewczyn go chwali na porost i zageszenie, zamien kokos na inny olej moze migdalowy bedzie lepszy, zmiekcza i nawilzaJa po Alterrze tez chce wyprobowac. A jesli masz naprawdę tak cienkie i latwo obciazajce wlosy moze zrezygnuj na jakis czas z olejow a zainwestuj w dobra maske...

Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2012-01-09 o 20:25
Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-09, 21:49   #4500
Damnations
Rozeznanie

Cytat:
Moze faktycznie powinnas zmienic te produkty chociaz nie sadze seby wlosy sie mogly przyzwyczaic. A jesli chodzi o kokos to wiem ze wielu osobom on wcale nie sluzy, ale to jeszcze zalezy jaki. Mnie rowniez nie juz wole oliwe Za bardzo mnie obciazal i nie zauwazylam zadnej poprawy w kondycji wlosow. Moze u Ciebie jest podobnie. A jesli chodzi o hormony to czesto skutkiem ubocznym jest wlasnie wypadanie wlosow...wiec nie zwalaj tego na naturalki Moze sprobuj Jantara? Wiele dziewczyn go chwali na porost i zageszenie, zamien kokos na inny olej moze migdalowy bedzie lepszy, zmiekcza i nawilzaJa po Alterrze tez chce wyprobowac. A jesli masz naprawdę tak cienkie i latwo obciazajce wlosy moze zrezygnuj na jakis czas z olejow a zainwestuj w dobra maske...
Dzieki Muffka za rady. Zrezygnuje z kokosu, zmienie odzywke moze na Alterra, bo tez czytalam ze godna wyprobowania. Z masek skonczylam niedawno waxa, a kiedys uzywalam stapiz sleek line. Uzywalas jakas po za tymi godna polecenia? Najlepiej bez silikonow
Ahhh i tego jantara tez koniecznie musze wyprobowac, powiedz mi prosze gdzie ja mozna dostac?

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości