Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-09, 21:52   #4501
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hej dziewczyny, bardzo dziekuje za mile slowa wiem, w sumie najlepszym rozwiazaniem byloby sciac te farbowance, ale ja nie jestem w stanie, wazniejsze, ze dlugie, niz to, ze w polowie w innym kolorze
nadrobie was obiecuje, tylko nie teraz, bo uciekm sie kapac i odpoczac, jestem po 2,5h treningu, do ktrego nie jestem jeszcze przyzwyczajona na tyle, eby miec po nim energie na cos innego niz leniuchowanie
Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wciąż trwam w postanowieniu powrotu do naturalek załączam mój odrościk hodowany od 22 kwietnia
piekne wloski

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-09, 22:20   #4502
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Damnations Pokaż wiadomość
Dzieki Muffka za rady. Zrezygnuje z kokosu, zmienie odzywke moze na Alterra, bo tez czytalam ze godna wyprobowania. Z masek skonczylam niedawno waxa, a kiedys uzywalam stapiz sleek line. Uzywalas jakas po za tymi godna polecenia? Najlepiej bez silikonow
Ahhh i tego jantara tez koniecznie musze wyprobowac, powiedz mi prosze gdzie ja mozna dostac?
Ja Jantar kupuje w sklepie zielarskim, jest tez w aptece, a jak nie to przez internet trza zamawiac, chyba jest na dozie Jesli chodzi o maski to ja tez dotychczas uzywalam waxa zagranicznego ale srednio mi odpowiada, teraz w roli masek regenerujacych u mnie glowna role graja oleje A z maseczek to caly czas probuje nowosci(nie przejmuje sie zbytnio silikonami w maseczkach, a wrecz przeciwnie-wiec tu nie wiem co polecic), jednak ostatnio bardzo lubie odzywki Pantene bez splukiwania glownie za to, ze moje sztywne wlosy robia naprawde miekkie a to prawie graniczy z cudem

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-10, 10:01   #4503
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wciąż trwam w postanowieniu powrotu do naturalek załączam mój odrościk hodowany od 22 kwietnia
piękny kolor!
201607040946 jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:06   #4504
kat123
Zakorzenienie

Właśnie, miałam sobie kupić Seboradin -i znowu zapomniałam muszę gdzieś zapisać, by w kolejnym tygodniu nie zapomnieć
albo może Jantar? Co Wy polecacie (bardziej)???

O 15 mam wizytę u fryzjera, strasznie się boję
oby to było moje ostatnie farbowanie w tym roku...

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 11:57   #4505
Tygrryska
Zakorzenienie

trzymam kciuki za farbowanie

ale przygotuj sie ze na rozjasnianych wlosach farby sie szybko wyplukuja

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-10, 12:15   #4506
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za farbowanie

ale przygotuj sie ze na rozjasnianych wlosach farby sie szybko wyplukuja
wiem wiem... chociaż mam nadzieję, że fryzjerska farba się i tak dłużej utrzyma niż taka z drogerii.
A ostatnio przeglądając produkty jednej sprzedawczyni z allegro znalazłam olejek do włosów przyciemniający -ciekawe jak to działa...

Dziewczyny -Jantar czy Seboradin?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 12:53   #4507
Damnations
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja Jantar kupuje w sklepie zielarskim, jest tez w aptece, a jak nie to przez internet trza zamawiac, chyba jest na dozie Jesli chodzi o maski to ja tez dotychczas uzywalam waxa zagranicznego ale srednio mi odpowiada, teraz w roli masek regenerujacych u mnie glowna role graja oleje A z maseczek to caly czas probuje nowosci(nie przejmuje sie zbytnio silikonami w maseczkach, a wrecz przeciwnie-wiec tu nie wiem co polecic), jednak ostatnio bardzo lubie odzywki Pantene bez splukiwania glownie za to, ze moje sztywne wlosy robia naprawde miekkie a to prawie graniczy z cudem
Bylam dzisiaj w 8 aptekach i kilku drogeriach i nigdzie nie ma tego jantaru Kilka pan chcialo mi zamowic ale mowia ze w hurtowni nie ma i jedna mowila, ze ostatnie zamowienie mialy na ta odzywke w kwietniu. Na stronie faromony jest "do wyczerpania zapasow" wiec chyba ja wycofali, tak wiec lapcie ostatnie sztuki na necie jak komus zalezy

Kupilam dla odmiany odzywke nablyszczajaca z allery i szampon do wyprobowania cece med z jedwabiem (jest w promocji w rossmanie). Zobaczymy co z tego wyniknie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja moge sie tylko wypowiedziec o seboradinie konkretnie o seri pomaranczowej do wlosow zniszczonych - odzywka jest swietna to wlasnie po niej mialam takie super wlosy jak jeszcze farbowalam na czarny lotion tez jest bardzo fajny ampulek tez uzywalam i sa takie se wiec ich nie polecam. Ja bym ci proponowala kupic odzywke z seboradinu i jantara sprobowac bo ma super sklad (sama go wlasnie zamawiam)
Stary 2012-01-10, 13:20   #4508
Tygrryska
Zakorzenienie

gdzies na jakims watku wyczytalam ze mieli Jantar wycofac, ale w koncu zrezygnowali bo jest duze zainteresowanie nim (pewnie przez wizaz )
jakas dziewczyna maila chyba do nich napisala, niestety nie pamietam na jakim watku to wyczytalam

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-10, 13:21   #4509
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Kupilam dla odmiany odzywke nablyszczajaca z allery i szampon do wyprobowania cece med z jedwabiem (jest w promocji w rossmanie). Zobaczymy co z tego wyniknie

Ja moge sie tylko wypowiedziec o seboradinie konkretnie o seri pomaranczowej do wlosow zniszczonych - odzywka jest swietna to wlasnie po niej mialam takie super wlosy jak jeszcze farbowalam na czarny lotion tez jest bardzo fajny ampulek tez uzywalam i sa takie se wiec ich nie polecam. Ja bym ci proponowala kupic odzywke z seboradinu i jantara sprobowac bo ma super sklad (sama go wlasnie zamawiam)
Ja mam szampon nabłyszczający z Alterry i jest super, nawet bez odżywki bym sobie po nim dała radę napisz potem jak się sprawuje odżywka. Ja mam komplet szampon + odżywka z czerwonym korkiem -do włosów suchych i zniszczonych -nie najgorszy jest nie obciąża mi włosów (co robi większość odżywek i szamponów do włosów zniszczonych)

ja myślałam właśnie o tym do wcierania w skórę głowy mialam kiedyś Radical (to chyba ta sama firma, co?), ale nie widziałam żadnych efektów aczkolwiek uwielbiam zapach tego specyfiku
A skoro Jantaru nie możesz dostać, to pewnie ja też nie znajdę, to nawet nie będę szukać -od razu poszukam Seboradinu

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:26   #4510
Konwalia11
Zadomowienie

Dziewczyny, kusi mnie zeby sobie zrobic farbowance Z mycia na mycie staja sie coraz bardziej rude, nie cierpie tego koloru!
Ale wiem, ze nie dam sama rady, bo odrost ma dopiero 2cm, wiec go nie omine...
Teraz to moze sie jeszcze jakos opanuje, bo w zimie oswietlenie nie ukazuje calej brzydoty farbowancow, ale w lecie... ciezko to ukryc.
Kat123- trzymam kciuki za wizyte, wpadnij i opowiedz jak bylo!

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:45   #4511
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
gdzies na jakims watku wyczytalam ze mieli Jantar wycofac, ale w koncu zrezygnowali bo jest duze zainteresowanie nim (pewnie przez wizaz )
jakas dziewczyna maila chyba do nich napisala, niestety nie pamietam na jakim watku to wyczytalam
powinni wznowić też dostawę do aptek itd.

u mnie póki co od wczoraj przerwa w stosowaniu jantaru. obecnie stosuję tylko jedwab, ale włoski nadal swietne
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-01-10, 15:15   #4512
chemist
Raczkowanie

Talking Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
wiem wiem... chociaż mam nadzieję, że fryzjerska farba się i tak dłużej utrzyma niż taka z drogerii.
A ostatnio przeglądając produkty jednej sprzedawczyni z allegro znalazłam olejek do włosów przyciemniający -ciekawe jak to działa...

Daj foteczke po tym malowaniu i pochwal się jak ci wyszło. bardzo jestem ciekawa! ja tez jak przestawałam malować to kusilo mnie żeby sobie przyciemnić ale stwierdziłam że i tak przecież fryzjerka nie dopasuje mi takiego kolory jak mam naturalny i dałam sobie spokoj. a jeśli chodzi o pytanko czy Jantar czy Seboradin to ja polecam zdecydowanie Jantar!!!
chemist jest offline  
Stary 2012-01-10, 18:11   #4513
kat123
Zakorzenienie

No więc tak: jak mi umyła głowę to byłam przerażona normalnie mega ciemne. Ale wysuszyła, ułożyła i jest ok.Jak teraz patrzę ba brwi i włosy to niemal identyczny kolor. Ale po dwóch latach blondu muszę się przyzwyczaić Wrzucę fotki jak zrobię.
Ciekawe co to będzie dalej, jak się będzie spierał... Fryzjerka mnie ostrzegła, że gwarancję mi daje na 30 myć, potem może, ale nie musi być trochę gorzej

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:55   #4514
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Postanowiłam sobie 2mce temu, że wracam do naturalek i w tym celu zafarbowałam ostatni raz włosy na popielaty blond. Mam juz troszkę odrosru i wszystko byłoby super gdyby farba nie sprała się na rudo buuu... Widziałam ostatnio sliczny beżowy blond farbke, która mnie strasznie kusi... Chętnie bym ją przetestowała, ale nie ruszala odrosru, a mam dopiero z 2cm...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:58   #4515
Damnations
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam szampon nabłyszczający z Alterry i jest super, nawet bez odżywki bym sobie po nim dała radę napisz potem jak się sprawuje odżywka. Ja mam komplet szampon + odżywka z czerwonym korkiem -do włosów suchych i zniszczonych -nie najgorszy jest nie obciąża mi włosów (co robi większość odżywek i szamponów do włosów zniszczonych)

ja myślałam właśnie o tym do wcierania w skórę głowy mialam kiedyś Radical (to chyba ta sama firma, co?), ale nie widziałam żadnych efektów aczkolwiek uwielbiam zapach tego specyfiku
A skoro Jantaru nie możesz dostać, to pewnie ja też nie znajdę, to nawet nie będę szukać -od razu poszukam Seboradinu
Własnie wlosy mi wyschnely po pierwszym myciu cece med + odzywka alerra. Pierwsze wrazenia pozytywne Potem rozdziele te dwa kosmetyki, zeby zobaczyc dzialanie kazdego z osobna. Czerwonego tez potem sprobuje.
Radical to ta sama firma, ale inna seria wiec niezrazalabym sie tym, ze ta pierwsza nie jest najlepsza. Ja sie tak latwo nie poddaje i zamowilam przez internet jantar

Chyba rzeczywiscie mialam zmeczone wlosy swoja stala od dlugiego czasu pielengnacja, bo po dzisiejszej zmianie sa puszyste i mniej oklapniete Choc tez sa bardziej suche aczkolwiek w moim aktualnym przypadku to dobrze

kat123 pofarbowalas wlosy na taki kolor jak naturalny?

Konwalia11 jak zastanawiasz sie czy farbowac na taki sam jak naturalny to nie zastanawiaj sie tylko farbuj! Ja zaluje, ze nie sciagnelam sobie koloru i tak niezrobilam.
Stary 2012-01-10, 19:58   #4516
shavo
Przyczajenie

Farbowanie

Ponad rok temu zaczełam farbować włosy. Z ciemnego brązu zrobiłam hibiskus, a później używałam farby syoss - intensywna czerwień (kolor i tak był ciemniejszy). Następnie u fryzjera rozjaśniłam włosy i od jakis 10 miesiecy farbuje na miedziane odcienie czerwieni. Postanowiłam teraz wrócić do naturalnego koloru. Czy będę w stanie osiagnać swoj naturalny kolor kupując farbę zbliżoną do naturalnego koloru? Jeżeli wymagana jest wizyta u fryzjera, to czy muszę mieć odrosty wg których fryzjer dobierze naturalny kolor? Prosze o pomoc ;]
shavo jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:07   #4517
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
kat123 pofarbowalas wlosy na taki kolor jak naturalny?
Taki był zamiar i chyba na tyle, na ile to możliwe moja fryzjerka pozytywnie spełniła swe zadanie zobaczymy jak pojawi się odrost
Niestety już zauważam, że przetrawione najbardziej pasemka puszczą kolor -ale byłam tego świadoma

Fryzjerka była załamana stanem moich włosów -blond je zniszczył okropnie ( pewna fryzjerka, pożal się boże, zmasakrowała mi włosy we wrześniu, skutki czuję do dziś), ale mówi, że odstawię prostownicę, olej +maska + vitapil i powinny wrócić dosyć szybko do siebie

Zrobiłam zdjęcia światło niestety sztuczne, więc nie oddają faktycznie koloru -wydaje mi się, że w realu mam jaśniejsze -jutro jak zdążę wrzucę w świetle naturalnym

W pierwszej chwili byłam w totalnym szoku, nagle z blondynki brunetka niemal ale po dosłownie 3 minutach się już przyzwyczaiłam, czyli nie jest źle (ostatnim razem, jak sama zrobiłam sobie z blondu ciemne wyłam przez 3 dni w poduszkę )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04666.jpg (28,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04669.jpg (22,2 KB, 55 załadowań)

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:19   #4518
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
No więc tak: jak mi umyła głowę to byłam przerażona normalnie mega ciemne. Ale wysuszyła, ułożyła i jest ok.Jak teraz patrzę ba brwi i włosy to niemal identyczny kolor. Ale po dwóch latach blondu muszę się przyzwyczaić Wrzucę fotki jak zrobię.
Ciekawe co to będzie dalej, jak się będzie spierał... Fryzjerka mnie ostrzegła, że gwarancję mi daje na 30 myć, potem może, ale nie musi być trochę gorzej
A wiesz moze na jakich farbach pracuje Twoja fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Postanowiłam sobie 2mce temu, że wracam do naturalek i w tym celu zafarbowałam ostatni raz włosy na popielaty blond. Mam juz troszkę odrosru i wszystko byłoby super gdyby farba nie sprała się na rudo buuu... Widziałam ostatnio sliczny beżowy blond farbke, która mnie strasznie kusi... Chętnie bym ją przetestowała, ale nie ruszala odrosru, a mam dopiero z 2cm...
Wez mi nic nie mow Ja wlasnie przed zapuszczaniem "wrocilam do natury", ale to pojecie najwyrazniej ma okres waznosci wlasnie ok. 30 dni. Teraz to nic, tylko czekac az odrosna moze z jakich 5 cm (=5 miesiecy), zeby te farbowance ufarbowac od nowa...
Zrobilam dzis kilka zdjec, zeby zobrazowac sytuacje. Choc i tak zdjecia nie oddaja dobrze rzeczywistosci i przeklamuja. Moj naturalny to popielaty braz, farbowance sa rudawo-brazowe .

A dziewczyny jeszcze jedno - mam sporo tzw. babyhair, tylko za bardzo mnie to nie cieszy, wygladam troche jak taki pisklak z tym puchem na czubku glowy Macie jakies sposoby, zeby ujarzmic te krotsze wloski?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM2482.jpg (220,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2483.jpg (166,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2487.jpg (80,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2493.jpg (96,3 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:23
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:23   #4519
Muffka_
Zakorzenienie

Super kolorek kat123, wyglada bardzo naturalnie Mam nadzieje ze teraz latwiej Ci bedzie wracac do naturalek

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:32   #4520
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A wiesz moze na jakich farbach pracuje Twoja fryzjerka?
Farby Matrixa mi mieszała widziałam 2 lub 3 odcienie

W ogóle powiedziała, że jak mi coś strzeli do głowy, jakiś durny pomysł, by się pofarbować albo coś, to mam do niej albo napisać, albo zadzwonić najpierw i ona mi powie, czy to dobry czy zły pomysł i jak następnym razem bym chciała poprawić ten kolor, bo wyblaknie za szybko czy coś też mam dać jej znać z tydzień wcześniej to mówiła, że zamówi mi farbę Matrix colorsync -bo one są megadelikatne i jak już będzie trzeba poprawiać, to nimi będzie mi robić.
Choć ja się łudzę, że nie będzie trzeba poprawiać

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Super kolorek kat123, wyglada bardzo naturalnie Mam nadzieje ze teraz latwiej Ci bedzie wracac do naturalek
dziękuję też mam taką nadzieję teraz czekanie na odrosty
Cytat:
A dziewczyny jeszcze jedno - mam sporo tzw. babyhair, tylko za bardzo mnie to nie cieszy, wygladam troche jak taki pisklak z tym puchem na czubku glowy Macie jakies sposoby, zeby ujarzmic te krotsze wloski?
ja pryskam delikatnie lakierem i ręką wygładzam tak dosłownie milimetr nad resztą włosów (by się nie ulizać ) -kiedyś podejrzałam jak robi to moja fryzjerka

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:39   #4521
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:

W ogóle powiedziała, że jak mi coś strzeli do głowy, jakiś durny pomysł, by się pofarbować albo coś, to mam do niej albo napisać, albo zadzwonić najpierw i ona mi powie, czy to dobry czy zły pomysł i jak następnym razem bym chciała poprawić ten kolor, bo wyblaknie za szybko czy coś też mam dać jej znać z tydzień wcześniej to mówiła, że zamówi mi farbę Matrix colorsync -bo one są megadelikatne i jak już będzie trzeba poprawiać, to nimi będzie mi robić.
Choć ja się łudzę, że nie będzie trzeba poprawiać

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

dziękuję też mam taką nadzieję teraz czekanie na odrosty

ja pryskam delikatnie lakierem i ręką wygładzam tak dosłownie milimetr nad resztą włosów (by się nie ulizać ) -kiedyś podejrzałam jak robi to moja fryzjerka
Matrix to bardzo dobry wybor Kolor poki co jest bardzo ladny, sadzac po kolorze oczu powinien Ci bardzo pasowac do typu urody
Sprobuje z tym lakierem tak jak mowisz

Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:49   #4522
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Matrix to bardzo dobry wybor Kolor poki co jest bardzo ladny, sadzac po kolorze oczu powinien Ci bardzo pasowac do typu urody
Sprobuje z tym lakierem tak jak mowisz
ale musi byc tez dobry, szybkoschnacy lakier ja najbardziej lubię Taft do ulizywania babyhair, a najgorszy był Nivea

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 22:19   #4523
chemist
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Taki był zamiar i chyba na tyle, na ile to możliwe moja fryzjerka pozytywnie spełniła swe zadanie zobaczymy jak pojawi się odrost
Niestety już zauważam, że przetrawione najbardziej pasemka puszczą kolor -ale byłam tego świadoma

Fryzjerka była załamana stanem moich włosów -blond je zniszczył okropnie ( pewna fryzjerka, pożal się boże, zmasakrowała mi włosy we wrześniu, skutki czuję do dziś), ale mówi, że odstawię prostownicę, olej +maska + vitapil i powinny wrócić dosyć szybko do siebie

Zrobiłam zdjęcia światło niestety sztuczne, więc nie oddają faktycznie koloru -wydaje mi się, że w realu mam jaśniejsze -jutro jak zdążę wrzucę w świetle naturalnym

W pierwszej chwili byłam w totalnym szoku, nagle z blondynki brunetka niemal ale po dosłownie 3 minutach się już przyzwyczaiłam, czyli nie jest źle (ostatnim razem, jak sama zrobiłam sobie z blondu ciemne wyłam przez 3 dni w poduszkę )
bardzo ładny ten kolor. jak masz takie naturalne to tylko pozazdrościc. moje sa takie mysie. Fajna ta twoja fryzjerka
chemist jest offline  
Stary 2012-01-10, 22:42   #4524
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
bardzo ładny ten kolor. jak masz takie naturalne to tylko pozazdrościc. moje sa takie mysie. Fajna ta twoja fryzjerka
teraz jak takk na siebie patrze, to mi się wydaje, że mam trochę bardziej jasne i w popiel wpadające (ale takich nie mogła mi zrobić, by nie były zielone) ale mówiła, że robi mi ciemniejsze, bo i tak się rozjaśnią, więc jestem dobrej myśli Tu się zgodzę -moja fryzjerka jest bardzo fajna i skubana młoda -24 lata ale ma talent, chodzę do niej od półtora roku jakoś i zawsze wychodzę zadowolona.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-10, 22:52   #4525
Tygrryska
Zakorzenienie

To masz szczescie ze taka fryzjerke znalazlas

a szok na pewno byl bo duza roznica w kolorze

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-11, 08:48   #4526
Damnations
Rozeznanie

kat123 bardzo ladnie wyszlo, trzymam kciuki zeby kolorek sie nie zmyl teraz bedzie ci duzo latwiej zapuszczac naturalsy
Stary 2012-01-11, 09:42   #4527
201607040946
Konto usunięte

i nie piszcie już o farbach, bo trace motywację!:atyaty :
201607040946 jest offline  
Stary 2012-01-11, 09:51   #4528
justpl
Raczkowanie

Moje nie farbowane od roku włosy, został jasne konce po blond farbie i od lata....
Wlosy od spodu duzo ciemiejsze...Pytanie! Czy wyrównać
kolor czy zostawic az naturalnie całe sie wyrównają kolorem ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit2.jpg (58,2 KB, 86 załadowań)
justpl jest offline  
Stary 2012-01-11, 10:34   #4529
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
kiedyś się wybrałam w Pń do fryzjera takiego profesjonalnego i tez mi wymieszał 2 odcienie, i ciemniejszy dał na odrosty itd, efekt był super.
obecnie mnie niestety nie stać na taką zabawę, więc trwam w tym co mam ale jak się kolor spiera to różnica też jest mniej widoczna i tym się pocieszam
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-01-11, 10:52   #4530
Olasi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Moje nie farbowane od roku włosy, został jasne konce po blond farbie i od lata....
Wlosy od spodu duzo ciemiejsze...Pytanie! Czy wyrównać
kolor czy zostawic az naturalnie całe sie wyrównają kolorem ?
Zostawic! odrost dopiero jak sie przypatrzyłam to zauważyłam, także nie ma co włosków niszczyć gratuluje wytrwałości
Olasi jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości