Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-19, 11:13   #4651
agaa91
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
agaa91-> przynajmniej mamy jakiś widok na przyszłość
dokłądnie i jaka motywacja
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja jakbede miala odrost do ucha to bede sobie spinala wlosy. Widzialam ostatnio kasjerke - miala do kucyka swoje wlosy,a juz kucyk innego koloru Fajnie nawet to wygladalo
Ja cos czuje,ze mnie kryzys dopadnie latem - mialam tak w tamtym roku. Te wszystkie zdjecia z wakacji, gdzie widac ten zmyty kolor z farbowacow...

Do dziewczyn stosujacych kokosa na wlosy - ja wiem, ze ja moze jakas niekumata jestem (bo juz kiedys o to pytalam), ale jak Wy sie z nim obchodzicie, zeby nie miec po nim przetluszczonych strakow? Bo ja mam cudny kokos, ale absolutnie nie umiem sie z nim obchodzic:
1. Albo wlosy po zmyciu sa ciezkawe i przetluszczone;
2. Albo myje tak dlugo, ze owszem, caly kokos zmyty, ale w takim razie jaki ma sens stosowanie go? Czy wlosy cos na tym zyskuja, pomimo, ze calkowicie zmyje sie go z wlosow?
ja nakładam go razem z miodem i olejem rycynowym, trzymam w czepku jakiś czas a później najpierw spłukuję dużą ilością wody i potem szamponem ziołowym (aktualnie mam rumiankowy), mi wystarcza jedno mycie , na koniec odżywka na jakieś 5 min i tyle
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja wlasnie sobie mysle ze jak beda do ucha to juz bedzie mi latwiej
mi właśnie teraz jest już o wiele łatwiej niż kiedyś

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-01-19, 13:33   #4652
201607040946
Konto usunięte

Dziewczęta, ścięłam dziś włosy i co??? Mój naturalny kolor jest... brzydki, boże
201607040946 jest offline  
Stary 2012-01-19, 13:40   #4653
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ścięłam dziś włosy i co??? Mój naturalny kolor jest... brzydki, boże

scielas cale farbowane?? pokaz

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-19, 13:41   #4654
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
może masz na sobie nieodpowiednie ciuchy bo zmieniła Ci się kolorystyka pokazuj

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-01-19, 13:42   #4655
Tygrryska
Zakorzenienie

albo tez i kwestia fryzury
tzn jak ja bym sciala na takie krotkie to by mi sie tez nie podobalo polaczenie krotkie wlosy i moj naturalny

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-19, 13:43   #4656
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
pokaż jakieś foto na pewno nie jest tak tragicznie - może musisz się przyzwyczaić do nowej fryzury i innego kolorku
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:05   #4657
201607040946
Konto usunięte

z boków i tył mam w sumie prawie naturalki, tylko z przodu grzywkę czarną zostawiłam. kolory się poprzeplatały i wygląda,jakbym miała wyblakły brąz, oj, nie lubię tego koloru a z tyłu w ogóle są... rudawe:pros i:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 015.jpg (63,9 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 024.jpg (48,3 KB, 105 załadowań)
Stary 2012-01-19, 14:15   #4658
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
z boków i tył mam w sumie prawie naturalki, tylko z przodu grzywkę czarną zostawiłam. kolory się poprzeplatały i wygląda,jakbym miała wyblakły brąz, oj, nie lubię tego koloru a z tyłu w ogóle są... rudawe:pros i:
ładna fryzurka
ja tam widzę, że naturalny kolorek ładny , tylko w połączeniu z ta czernią może tak nienajlepiej się prezentuje..... ja bym dała włosom czas, niech urosną trochę i pozbyła się tej czerni wtedy na pewno lepiej będzie całośc wyglądać
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:18   #4659
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
jesteś odważna a za rok będziesz już miała do łopatek

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:19   #4660
201607040946
Konto usunięte

Fajnie by było...
Stary 2012-01-19, 14:21   #4661
Tygrryska
Zakorzenienie

przesadzasz
jak juz calkiem zetniesz te czarne to bedzie lepiej

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:41   #4662
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Cytat:
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo Młoda gratuluje odwagi ^_^

Czarne faktycznie psują efekt, ale jak się ich pozbędziesz to wszystko będzie o niebo lepiej wyglądać!
Głowa do góry! Teraz to już z górki, pomyśl sobie że przy takiej długości to przy regularnym ścinaniu za pół roku będą już całe twoje naturalki ^_^.
Ivonea jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:45   #4663
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Głowa do góry! Teraz to już z górki, pomyśl sobie że przy takiej długości to przy regularnym ścinaniu za pół roku będą już całe twoje naturalki ^_^.
no wlasnie
a nie jak ja... za 3 lata
chyba ze sie tez wkurze w jakis dzien i zetne

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:48   #4664
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

e tam trzy lata ja po półtorej roku uzyskałam swoje ^_-
Krótkie ale przynajmniej swoje ;p
Ivonea jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:48   #4665
Hazel_Eyed
Zadomowienie

dokładnie, nawet się nie obejrzysz a już całe w naturalnym kolorku będą
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:50   #4666
Fuzukatsu
Zadomowienie

U mnie już pół roku bez farby

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2012-01-19, 14:51   #4667
201607040946
Konto usunięte

Normalnie jesteście kochane!!!
chce się pozbyć czerni, brrrrrr, i niech już włosy szybciej rosną!!!
Stary 2012-01-19, 15:25   #4668
Irma21
Przyczajenie

Dot.: Wracamy do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Byłam uzależniona od czerni. Zawsze po jakimś czasie nie wytrzymywałam i farbowałam włosy na czarno. Co najgorsze wcale długo nie musiałam czekac by miec icgh dosc. ehhh...

I może to głupie i drastyczne... ale sama ściągnęłam sobie kolor bo bardzo pragnęłam wrócic do naturalnego koloru.

Totalna desperacja. Nie chciałam się bawic w żadne pasemka , baleyage itd.

Sięgnęłam po rozjaśniacz firmy Sayoss , płożyłam na całą głowę. Trzymałam hmmm tak długo aż zauważyłam że nie są czarne to było tak około 10 15 min . Zmyłam ... nałożyłam regeneracyjną maskę do włosów z serii ziołowej na całą noc. I nie miałam jakis tam gestych cudownych włosow ale mimo to nie zniszczyłam ich tak bardzo jakby sie to wydawało. Podcielam koncowki, stosowałam odżywki i cieszę się swoim naturalnym kolorem. Znów są brązowe ;d i oby na długo zostały ... hehehe
Irma21 jest offline  
Stary 2012-01-19, 15:48   #4669
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
będę brutalna wiesz ile dziewczyn "dałoby się pokroić" za taki kolor jaki masz Ty? a Ty narzekasz jeszcze będziesz dumnie pokazywać swoje naturalki innym, zobaczysz baaaardzo ładny kolorek masz

agaa91 jest offline  
Stary 2012-01-19, 16:54   #4670
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyno, co Ty opowiadasz, pieknie wygladasz!
Jestes pewna, ze w ogole chcesz zapuszczac? Moim zdaniem masz tak ladna buzie i ksztalt glowy, ze spokojnie mozesz nawet nosic krotkie. Gdybym ja mogla nosic takie fryzury to bym sie sciela juz dawno
A kolor tez piekny! Ty to masz chyba jakis zburzony obraz siebie, bo jak dla mnie jest bomba!

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-01-19, 18:00   #4671
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Super! Bardzo ładnie wyglądasz, mamy bardzo podobny kolor odrostów, zresztą wydaje mi się ze jesteśmy podobne nawet z twarzy hhehe pewnie to przez jasne odrosty i ciemne farbowance i ich podobną długość Może to dziwne pytanie, ale czy tez Ci rosną prawie białe przy twarzy, i tak jakby masz popielate-srebrne pasemka, ale nie siwe na takim średnim zlotawym blondzie? Też myśle o ścięciu całkiem na krótko, ale na razie zostaję przy długości do ucha. Wyglądam tragicznie, bo mam obecnie 3 kol0ry na głowie : jakieś 5cm swoich, 5 cm rudych(co mi się sprały) i resztę prawie czarnych.
201604130914 jest offline  
Stary 2012-01-19, 21:36   #4672
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Dasz radę! Jesteś już bliżej jak dalej, poczekasz góra 3-4 miechy włosy podrosną, znów możesz podciąć to obecnej fryzury i pozostaną Ci same naturalne do zapuszczania albo jak wolisz to zostaniesz w krótkich ale już całkowicie naturalnych!

Ja dzisiaj posmarowałam sobie dokładnie parę pasm z wierzchu, trochę mi mama pomagała, wellatonem 9/1 ale nie wszystkie włosy i mimo, że odrost mam jakieś 2 cm dopiero to smarowałyśmy 4-5 cm ponad od skóry, żeby po prostu te farbowańce trochę rozświetlić i nawet się udało, chociaż cokolwiek będzie lepiej widać jutro w naturalnym świetle.
Włosy okey i rozświetlone farbowańce, ale nie wiem czemu 1 cieniutkie pasemko nieopodal grzywki się spaliło...
Obcięłam je i stwierdziłam, że to znak, że nie wygram z włosami swoimi i mają protest nie chcą być już farbowane ani rozjaśniane.
Pozostało mi dalej zapuszczać.
Mam krótką grzywkę (jak wiecie, po fryzjerce która się porządziła musiałam ją wyrównać w domu) i od początku praktycznie zaczesywałam ją na bok.
Teraz zaczesałam ją normalnie do przodu jednak podrosła i wchodziła w oczy- podwinęłam na suszarkę którą kiedyś dostałam od TŻ i nigdy nie używałam. Efekt zaskakująco fajny i teraz nie wiem czy podcinać cały czas aż do momentu osiągnięcia całej w swoim naturalnym kolorze
czy po prostu przeczekać ten tragiczny czas, podpinać spinkami i mieć swój upragniony przedziałek po środku z grzywką za brodę...
Co lepiej radzicie?
Bo jeśli mam grzywkę nosić przez jakiś czas, to jutro albo w sobotę po umyciu muszę ją podciąć i dopiero podwinąć.
A wiadomo, że jak się ma ZAMIAR zapuszczać to każdego cm szkoda
Poza tym w sobotę z ukochanym idziemy do znajomych na urodziny i chciałabym jakoś wyglądać hehe.
Obecnie mam coś takiego, mama twierdzi, że nawet teraz podobnie wyglądam (na szczęście nie mam tak ciemnych aż) ale niestety tak samo uciążliwie wchodzi mi w oczy i zahacza o rzęsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gomez1m1609.jpg (109,8 KB, 22 załadowań)

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-01-19, 22:37   #4673
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dasz radę! Jesteś już bliżej jak dalej, poczekasz góra 3-4 miechy włosy podrosną, znów możesz podciąć to obecnej fryzury i pozostaną Ci same naturalne do zapuszczania albo jak wolisz to zostaniesz w krótkich ale już całkowicie naturalnych!

Ja dzisiaj posmarowałam sobie dokładnie parę pasm z wierzchu, trochę mi mama pomagała, wellatonem 9/1 ale nie wszystkie włosy i mimo, że odrost mam jakieś 2 cm dopiero to smarowałyśmy 4-5 cm ponad od skóry, żeby po prostu te farbowańce trochę rozświetlić i nawet się udało, chociaż cokolwiek będzie lepiej widać jutro w naturalnym świetle.
Włosy okey i rozświetlone farbowańce, ale nie wiem czemu 1 cieniutkie pasemko nieopodal grzywki się spaliło...
Obcięłam je i stwierdziłam, że to znak, że nie wygram z włosami swoimi i mają protest nie chcą być już farbowane ani rozjaśniane.
Pozostało mi dalej zapuszczać.
Mam krótką grzywkę (jak wiecie, po fryzjerce która się porządziła musiałam ją wyrównać w domu) i od początku praktycznie zaczesywałam ją na bok.
Teraz zaczesałam ją normalnie do przodu jednak podrosła i wchodziła w oczy- podwinęłam na suszarkę którą kiedyś dostałam od TŻ i nigdy nie używałam. Efekt zaskakująco fajny i teraz nie wiem czy podcinać cały czas aż do momentu osiągnięcia całej w swoim naturalnym kolorze
czy po prostu przeczekać ten tragiczny czas, podpinać spinkami i mieć swój upragniony przedziałek po środku z grzywką za brodę...
Co lepiej radzicie?
Bo jeśli mam grzywkę nosić przez jakiś czas, to jutro albo w sobotę po umyciu muszę ją podciąć i dopiero podwinąć.
A wiadomo, że jak się ma ZAMIAR zapuszczać to każdego cm szkoda
Poza tym w sobotę z ukochanym idziemy do znajomych na urodziny i chciałabym jakoś wyglądać hehe.
Obecnie mam coś takiego, mama twierdzi, że nawet teraz podobnie wyglądam (na szczęście nie mam tak ciemnych aż) ale niestety tak samo uciążliwie wchodzi mi w oczy i zahacza o rzęsy
trudno coś doradzić jeśli lubisz się w podpiętej grzywce to bym radziła ją podpinać, lepiej dla oczu, bo się nie przemęczają tak jak by się miały męczyć gdyby grzywka "wchodziła" do oczu; no i lepiej dla czoła, może swobodnie oddychać ale jeśli wolisz siebie w rozpuszczonej grzywce to też będzie dobrze ważne żebyś czuła się komfortowo

agaa91 jest offline  
Stary 2012-01-19, 23:08   #4674
kat123
Zakorzenienie

Anngeli -> mi się regularnie palą pasma nad czołem i nad uchem fryzjerka mi mówiła, że tam są po prostu delikatniejsze włosy.Najlepsze jest to, że zapuszczałam 1,5roku grzywkę,w końcu się udało, wiązałam całość w kucyk i po ostatnim rozjaśnianiu... odpadły mi przepalone włosy i znowu mam grzywkę normalnie dramat -to skoro Twoje strajkują, to moje tym bardziej -i to w bardzo brutalny sposób mam nadzieję, że to szybko odrośnie też marzy mi się przedziałek na środku...

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-20, 10:30   #4675
Hazel_Eyed
Zadomowienie

anngeli cięzko coś doradzić, bo to w końcu tobie ma się podobac i ty masz się dobrze czuć we własnych włosach :P a jeśli ci się marzą długie włosy z przedziałkiem na środku to zapuść grzywkę i tyle
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-20, 10:37   #4676
Lenka_Magda
Raczkowanie

kaguya co ty gadasz! włoski masz śliczne. Pasują ci krótkie do tego to połączenie z czernią wcale takie złe nie jest. Wygląda jakbyś miała takie pasemka czarne. Poza tym na moim przypadku to farbowańce z grzywki szybko schodzą musisz tylko podcinać sobie ja cała swoją grzywkę miałam już po poł roku Nie przejmuj się włoski szybko urosną

a ja już 13 miesiąc bez farby

Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2012-01-20 o 10:58
Lenka_Magda jest offline  
Stary 2012-01-20, 12:59   #4677
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
U mnie już pół roku bez farby
gratuluję i zazdroszczę okragłej daty!

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
będę brutalna wiesz ile dziewczyn "dałoby się pokroić" za taki kolor jaki masz Ty? a Ty narzekasz jeszcze będziesz dumnie pokazywać swoje naturalki innym, zobaczysz baaaardzo ładny kolorek masz
mam nadzieję, dziękować gdy miałam dłuższe, odrost wydawał się jasniejszy ,a teraz to takie średni-ciemny blond... ale pewnie przez ten kontrast z czernia...

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, co Ty opowiadasz, pieknie wygladasz!
Jestes pewna, ze w ogole chcesz zapuszczac? Moim zdaniem masz tak ladna buzie i ksztalt glowy, ze spokojnie mozesz nawet nosic krotkie. Gdybym ja mogla nosic takie fryzury to bym sie sciela juz dawno
A kolor tez piekny! Ty to masz chyba jakis zburzony obraz siebie, bo jak dla mnie jest bomba!
o tu mnie zaskoczyłaś mnie moja czacha zawsze wydawała się płaska, ale może to dlatego,że miałam takie cięcia... a dzisiaj po umyciu głowy jest ciekawiej a mam, mam zaburzony obraz siebie, bo chciałabym już mieć długie i naturalne! wiesz, kiedyś miałam długie, ale zawsze bardzo szybko się przetłuszczały i sobie smętnie zwisały

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Super! Bardzo ładnie wyglądasz, mamy bardzo podobny kolor odrostów, zresztą wydaje mi się ze jesteśmy podobne nawet z twarzy hhehe pewnie to przez jasne odrosty i ciemne farbowance i ich podobną długość Może to dziwne pytanie, ale czy tez Ci rosną prawie białe przy twarzy, i tak jakby masz popielate-srebrne pasemka, ale nie siwe na takim średnim zlotawym blondzie? Też myśle o ścięciu całkiem na krótko, ale na razie zostaję przy długości do ucha. Wyglądam tragicznie, bo mam obecnie 3 kol0ry na głowie : jakieś 5cm swoich, 5 cm rudych(co mi się sprały) i resztę prawie czarnych.
tak! rosną mi jakieś białe! i zawsze mam problem z okresleniem koloru, jest bardzo niejednolity, raz rudawy, taki złotawy wręcz, innym razem popielaty. miejscami bardzo jasny, mam mnostwo malutkich gestych wloskow przy skorze, moze to te nowe

anngeli - chcę długie, ale teraz faktycznie bedzie łatwiej
Lenka_magda - 13 miesięcy!!!kla ski: grzywka mi szybko rośnie, boki nie, ale przez to, że poniszczone były i się kruszyły, teraz,mam nadzieje,bedzie szybko!

takie porownanie -->
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2mies.jpg (38,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhh.jpg (63,9 KB, 32 załadowań)
Stary 2012-01-20, 13:10   #4678
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

po roku bedziesz miała takiej długości jak zdjęcie pierwsze. Gwarantuje ci! ^_-
Ivonea jest offline  
Stary 2012-01-20, 13:19   #4679
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
tak! rosną mi jakieś białe! i zawsze mam problem z okresleniem koloru, jest bardzo niejednolity, raz rudawy, taki złotawy wręcz, innym razem popielaty. miejscami bardzo jasny, mam mnostwo malutkich gestych wloskow przy skorze, moze to te nowe
jakbyś mówiła o moich hehe
201604130914 jest offline  
Stary 2012-01-20, 13:34   #4680
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
trudno coś doradzić jeśli lubisz się w podpiętej grzywce to bym radziła ją podpinać, lepiej dla oczu, bo się nie przemęczają tak jak by się miały męczyć gdyby grzywka "wchodziła" do oczu; no i lepiej dla czoła, może swobodnie oddychać ale jeśli wolisz siebie w rozpuszczonej grzywce to też będzie dobrze ważne żebyś czuła się komfortowo
No racja, od kiedy mam przymusową grzywkę to pojawiają się czasami małe niespodzianki na czole. Postaram się podpinać chociaż nie jest łatwo bo stale wyłazi, farbowańce są sypkie i cienkie, kiedyś jak miałam naturalne to nawet mając krótką grzywkę nie było problemu z jej podpięciem bo była gruba i nie wyślizgiwała się ze spinek...

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Anngeli -> mi się regularnie palą pasma nad czołem i nad uchem fryzjerka mi mówiła, że tam są po prostu delikatniejsze włosy.Najlepsze jest to, że zapuszczałam 1,5roku grzywkę,w końcu się udało, wiązałam całość w kucyk i po ostatnim rozjaśnianiu... odpadły mi przepalone włosy i znowu mam grzywkę normalnie dramat -to skoro Twoje strajkują, to moje tym bardziej -i to w bardzo brutalny sposób mam nadzieję, że to szybko odrośnie też marzy mi się przedziałek na środku...
Ja mam najsłabsze na wysokości ucha. Postanowiłam, że już nie będę ingerować w te farbowańce bo zależy mi też na długości.
Chyba, że odżywką z dodatkiem miodu, jedyny problem że on się ciężko rozpuszcza ale lekko rozjaśnia po czasie farbowane pasma a do tego mi wzmacnia włosy i są takie miękkie.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
anngeli cięzko coś doradzić, bo to w końcu tobie ma się podobac i ty masz się dobrze czuć we własnych włosach :P a jeśli ci się marzą długie włosy z przedziałkiem na środku to zapuść grzywkę i tyle
No marzy mi się od dawna i już bym go miała gdyby nie ta głupia fryzjerka. Ale kusi mnie też podcinanie jej i osiągniecie całej swojej dlatego jestem w kropce

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
kaguya co ty gadasz! włoski masz śliczne. Pasują ci krótkie do tego to połączenie z czernią wcale takie złe nie jest. Wygląda jakbyś miała takie pasemka czarne. Poza tym na moim przypadku to farbowańce z grzywki szybko schodzą musisz tylko podcinać sobie ja cała swoją grzywkę miałam już po poł roku Nie przejmuj się włoski szybko urosną

a ja już 13 miesiąc bez farby
Gratulacje swoją drogą właśni dlatego myślałam o podcinaniu grzywki co miesiąc żeby mieć po pewnym czasie całą swoją.
Zobaczymy jak to będzie.

I tu zdjęcie z dzisiaj dla porównania po wczorajszym eksperymencie i paru odżywkach z miodem.
A pomyśleć, że w grudniu byłam załamana prawie czarnymi włosami.
2 foto to mój niestety mały odrościk, jak by słabo było widać zaznaczyłam różową "choineczką" ale dobre i to.
Uwielbiam ten chłodny odcień na tle tej ciepłej barwy jasnego brązu.
Nie wiem czemu dziewczyny narzekają i mówią na to mysi kolor...
Był czas, że żadną farbą nie mogłam tego uzyskać więc najlepiej zapuścić swoje.
To nie włosy z poświatą popielu są nudne tylko farby głównie brązowe czy to jasne czy ciemne spierające się i tak na rudy albo dające czerwone i inne ciepłe refleksy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14747.jpg (66,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14711.jpg (32,5 KB, 76 załadowań)

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości