Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-29, 15:39   #4801
estrella89
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Chyba też będę musiała zainwestować w ten jantar a takie efekty to daje szampon czy odżywka?? bo byłam w jednej drogerii i widziałam szampon, a chyba wolałabym odżywkę zastosować
estrella89 jest offline  
Stary 2012-01-29, 15:46   #4802
Hipnagogia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Chyba też będę musiała zainwestować w ten jantar a takie efekty to daje szampon czy odżywka?? bo byłam w jednej drogerii i widziałam szampon, a chyba wolałabym odżywkę zastosować
Chyba odżywka, widzę że ma świetne opinie na KWC. Gdzie można ją kupić? Szczerze mówiąc dopiero się o niej dowiedziałam. Jak narazie używam emulsji i maski gloria, jest dobra ale na porost włosów nie wpływa wcale
Hipnagogia jest offline  
Stary 2012-01-29, 16:08   #4803
agaa91
Rozeznanie

Hipnagogia witamy
Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
odżywka
Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Chyba odżywka, widzę że ma świetne opinie na KWC. Gdzie można ją kupić? Szczerze mówiąc dopiero się o niej dowiedziałam. Jak narazie używam emulsji i maski gloria, jest dobra ale na porost włosów nie wpływa wcale
najpewniej to w aptekach DoZ, najlepiej zamówić u nich przez internet jak będzie dostępna albo w jednej z tych aptek poprosić farmaceutę żeby zamówił
jeszcze można zamówić na alleco.pl ale aptek tych nie ma we wszystkich województwach, musisz sprawdzić czy u Ciebie są

swoją drogą mi Jantar nie przyśpieszył porostu, przynajmniej tak mi się wydaje, zazdroszczę tym, którym dodał kopa ja jestem z niego zadowolona bo mam na czole dużo nowych baby hair, które powoli zaczynają się robić coraz dłuższe no i włosy sa łądniejsze po tej odżywce

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-01-29, 16:59   #4804
Muffka_
Zakorzenienie

Hipnagogia witamy i czekamy na zdjecia

Mania1987
teraz nic nie wcieram, Jantar mi nie pomogl, a pokladalam w nim nadzieje wiec teraz dalam sobie spokoj No ale zostala mi jeszcze polowa wiec chyba bede musiala zuzyc...

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-29, 18:39   #4805
Tygrryska
Zakorzenienie

Tez wstawie moj odroscik

Mi Jantar tez nic nie pomogl, chetnie dalabym mu druga szanse ale ponoc jednak go wycofuja..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 021.jpg (38,6 KB, 114 załadowań)

Edytowane przez Tygrryska
Czas edycji: 2012-01-29 o 18:40
Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-29, 19:26   #4806
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Tez wstawie moj odroscik
Piękny kolor naturalek Jak moglas je pofarbowac...

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-29, 19:58   #4807
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Tez wstawie moj odroscik

Mi Jantar tez nic nie pomogl, chetnie dalabym mu druga szanse ale ponoc jednak go wycofuja..
jaki piekne jasne

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-29, 20:29   #4808
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mania1987 Przepiekne wloski I naprawde szybko rosna Ci wlosy

Ja za to mam wrazenie ze moje stoja w miejscu...moze to przez zime tak wolno rosna...nie wiem Kiedys mialam przyrost 1,5cm/mies. a teraz chyba przez 2 miesiace urosly 1cm
Mam ten sam problem - wlosy na poczatku ruszyly z kopyta a teraz stanely. Tez zrzucam problem na pore roku.

Cytat:
Tez wstawie moj odroscik

Cudowny odrost

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-01-29, 21:36   #4809
chemist
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,
ja mimo że sie nie udzielam to śledzę forum bo ciąglę dodaję mi otuchy i jest mi jakoś raźniej z moimi odrostami. ja juz nie maluje 7 miesiecy. teraz niedługo wybiorę się do fryzjerki podciąć końcówki i tak sobie myślę, że jeszcze może dwa podcięcia i będę miała całe swoje;-) fakt ze krotkie ale swoje i nie bede musiala męczyć się z tymi paskudnymi odrostami ktore bardzo są widoczne. mnie kolezanka pociesza tak, że teraz są modne włosy dwutonowe i wygląda to jak by specjalnie miało tak być;-)
pozdrawiam was wszystkie
chemist jest offline  
Stary 2012-01-29, 21:36   #4810
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Piękny kolor naturalek Jak moglas je pofarbowac...
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jaki piekne jasne
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Cudowny odrost
dziekuje

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-29, 22:03   #4811
Olasi
Rozeznanie

Cytat:
Tez wstawie moj odroscik

Twój odrost, to moje marzenie taki jaśniutki...och,ach...
Olasi jest offline  
Stary 2012-01-29, 22:53   #4812
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Tez wstawie moj odroscik

Matko dziewczyno, cudowny kolor naturalek nie waż się nigdy więcej farbować takich pięknych włosów

agaa91 jest offline  
Stary 2012-01-29, 23:23   #4813
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Twój odrost, to moje marzenie taki jaśniutki...och,ach...
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Matko dziewczyno, cudowny kolor naturalek nie waż się nigdy więcej farbować takich pięknych włosów
coraz bardziej mi glupio ze farbowalam je tak dlugo

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-30, 08:29   #4814
Hazel_Eyed
Zadomowienie

mi jantar na porost jakoś znacząco nie wpłynął, za to ogólnie włosy po nim mam ładniejsze, bardziej puszyste

Tygrryska śliczny naturalny kolorek
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-30, 08:47   #4815
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Tygrryska jaki masz piękny, naturalny kolor ani się waż go farbować
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-01-30, 11:32   #4816
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
coraz bardziej mi glupio ze farbowalam je tak dlugo
I racja! Śliczne są

Pokazałabym Wam moje, ale na zdjęciach jeszcze ich nie widać -choć ja je widzę
Idę dziś po szampon z czarną rzepą, łopianem i skrzypem. Kiedyś pomógł mi na wypadanie, może i tym razem się sprawdzi... Chociaż lecą mi chyba te spalone a nie normalne...

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-01-30, 12:00   #4817
Dalla
Przyczajenie

Hej Dziewczyny!
Może być tak, że zaraz mnie sfukacie... bo w złym wątku zamieszczam pytanie, ale wydaje mi się, że może same tak zaczynałyście...
Po różnych eksperymentach z włosami także chcę wrócić do naturalnego blondu tylko, że trochę to może potrwać. Mam włosy lekko za łopatki i na razie nie chcę ich ścinać dopóki nie znajdę jakiejś szamponetki, która wyrówna mi koloryt włosów do odcienia odrostów. Nie chcę już żadnej farby... Ostatni kolor jaki kładłam, to świetlany blond z londy - i to przyczyniło się do tego, aby skończyć już z perłowymi czy piaskowymi blondami - aby w ogóle skończyć z farbowaniem. Włosy po farbowaniu wyszły mi takie jak w załączniku, a chcę teraz wyrównać koloryt, przyciemnić do odcienia odrostów za pomocą szamponu koloryzującego tylko nie wiem jaki z nich wyjdzie jako mysi blond... Zastanawia mnie szampon koloryzujący z firmy Marion średni blond 83 tylko boję się, że będzie spierał się na rudo... Czy wiecie jak można wyrównać koloryt moich włosów do mysiego blondu? Marzy mi sie jakiś średni bądź ciemny blond (ale nie brąz), a wtedy odrosty będą mało widoczne i jeżeli urosną już sporo, to wtedy zetnę resztę zakoloryzowanych włosów - tak radziła mi osoba, która właśnie w ten sposób doszła do tego co wszystkie tu chcemy osiągnąć (tyle, że ona miała włosy brąz i znalazła taki podobny szampon). Wiecie może jak znaleźć taki odcień, aby nie odbiegał od moich odrostów ani nie wyszedł rudy czy brąz? ;-( W ostateczności wybiorę się do fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (23,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg.jpg (25,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (24,4 KB, 46 załadowań)
Dalla jest offline  
Stary 2012-01-30, 12:15   #4818
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Może być tak, że zaraz mnie sfukacie... bo w złym wątku zamieszczam pytanie, ale wydaje mi się, że może same tak zaczynałyście...
Po różnych eksperymentach z włosami także chcę wrócić do naturalnego blondu tylko, że trochę to może potrwać. Mam włosy lekko za łopatki i na razie nie chcę ich ścinać dopóki nie znajdę jakiejś szamponetki, która wyrówna mi koloryt włosów do odcienia odrostów. Nie chcę już żadnej farby... Ostatni kolor jaki kładłam, to świetlany blond z londy - i to przyczyniło się do tego, aby skończyć już z perłowymi czy piaskowymi blondami - aby w ogóle skończyć z farbowaniem. Włosy po farbowaniu wyszły mi takie jak w załączniku, a chcę teraz wyrównać koloryt, przyciemnić do odcienia odrostów za pomocą szamponu koloryzującego tylko nie wiem jaki z nich wyjdzie jako mysi blond... Zastanawia mnie szampon koloryzujący z firmy Marion średni blond 83 tylko boję się, że będzie spierał się na rudo... Czy wiecie jak można wyrównać koloryt moich włosów do mysiego blondu? Marzy mi sie jakiś średni bądź ciemny blond (ale nie brąz), a wtedy odrosty będą mało widoczne i jeżeli urosną już sporo, to wtedy zetnę resztę zakoloryzowanych włosów - tak radziła mi osoba, która właśnie w ten sposób doszła do tego co wszystkie tu chcemy osiągnąć (tyle, że ona miała włosy brąz i znalazła taki podobny szampon). Wiecie może jak znaleźć taki odcień, aby nie odbiegał od moich odrostów ani nie wyszedł rudy czy brąz? ;-( W ostateczności wybiorę się do fryzjera.
witamy pięknowłosą blondynkę Myślę że to farbowanie na kolor zblizony do naturalnego to dobry pomysł chociaż sa tu również dziewczyny które z takiego blondu schodzą ..zalezy od nastawienia i jak na to patrzysz wiem że jest bardzo trudno ale każda z nas motywuje się właśnie tutaj dzięki wymianą doświadczeń (dziewczyny wklejają zdjęcia odrostów) to naprawdę dużo daje! zaczynaj od dziś i dołaczaj do nas Zapuszczających Naturalne Włosie
Stary 2012-01-30, 14:26   #4819
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Hej Dziewczyny!
Witamy Cie serdecznie
po pierwsze Cie nie dfukamy (jeju, ile ja mialam problemow, zeby to przeczytac )
po drugie masz piekne wlosy!!
Ale powrot do naturalnego koloru na pewno jest dobrym wyborem wlosy beda piekniejsze, zdrowsze

Ja Ci niestety nie doradze co do koloru, zaraz opowiem czemu. Po pierwsze moim zdaniem powinnas bardziej zapuscis odrost, zeby lepiej bylo widac jaki to jest kolor przy dobieranu farby, wiem, ze to nie jest latwe chodzic z odrostem, ale jesli sie zdecydowalas na powrot do naturalnego koloru, to powinnas sie czesciowo na to nastawic, takze z tego powodu, ze farba jaka zafarbujesz wlosy na kolor podobny do naturalnego (trudno bedzie trafic na identyczny) z czasem zmieni kolor, masz dlugie wlosy, kilka lat pewnie zajmie az cale wlosy beda w naturalnym kolorze, farba sie wyplucze, mozesz potem oczywiscie farbowac reszte wlosow na kolor podobny do coraz dluzszego koloru oszczedzajac odrost, ale znow mozesz nie trafic na idealny odcien, ta roznica caly czas moze byc widoczna, chociaz chyba sa poszczegolne wypadki, ze w ogole roznicy nie widac

Ja Ci doradzic nie moge, bo sama mialam platyne wracajac do naturalnego koloru, najpierw zrobilam kilka razy balejaz, coraz wiecej ciemnych pasemek, a na sam koniec pofarbowalam dwa razy calosc na jeden kolor-to byly moje dwa ostatnie farbowania na kolor duuuzo ciemniejszy niz moj naturalny bo bralam pod uwage, ze farba sie wyplucze na jasniejsza z czasem i sie wyplukala, na dzien dzisiejszy jest jasniejsza niz moj naturalny kolor (wiec duuuuzo sie wyplukala) i jest...rud-cos tam-zolta ale ja juz nie farbuje prawie 2 lata (w marcu minie 2 lata), naturalne wlosy mam tak do ramion, reszta te rude, do polowy plecow.

Aha i co najwazniejsze, o czym wile blondynek mowilo wracajac do naturalnego koloru. Blond jest piekny, swietlisty, a jak pofarbujesz na jakis mysli blond mozesz poczuc sie szaro buro, ze ten kolor do Ciebie nie pasuje, itd ale (!!!) nie poddawaj sie wtedy, nie daj sie, bo naprawde warto wytrwac

ja uwazam, ze powinnas jednak isc do fryzjera dobrac kolor najbardziej podobny i dobrze wytlumaczyc o co Ci chodzi, ale chyba wlasnie dopiero jak odrost bedzie dluzszy
trzymamy kciuki powodzenia

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

aha chcialam jeszcze cos dodac, masz krecone wloski, powinnas przejzec watek dla kreconowlosych, jesli jeszcze nie przegladalas na pewno znajdziesz tam wiele rad dla Twoich wloskow.

I jeszcze cos co do naturalnych wlosow. Osoby, ktore nie farbuja wlosow w ogole lub juz kilka lat maja zazwyczaj ladny odcien wlosow spowodownany wplywem slonca-zarowno blon jak i braz a wlosy ktore sie zauszcza beda szaro bure, tzw mysie, bo nie mialy jeszcze dlugotrwalego kontaktu ze sloneczkiem wiec trzeba dac im szanse

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-30, 17:27   #4820
Muffka_
Zakorzenienie

Dalla z wlasnego doswiadczenia nie polecam szamponetek bo na wlosach rozjasnianych po 1 myciu nie bedzie po nich sladu Ja farbuje juz 3 raz trwala farba i mam nadzieje ze w koncu kolor troche potrzyma

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-01-30, 17:38   #4821
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Dalla dziewczyny dobrze prawią
poczekaj aż odrost będzie dłuższy - łatwiej będzie dobrać kolor - i wybierz się do jakiegoś sprawdzonego fryzjera, tam wytłumaczysz co i jak i na pewno coś dobierzecie

w ogóle to wiecie co, tak sobie ostatnio pooglądałam moje włosy i muszę stwierdzić, że te moje resztki farbowane w ogóle się nie odcinają i jakos tak nawet naturalnie to wszystko wyglada nie ukrywam, że mnie to cieszy nadal zapuszczam, ale teraz się skupię bardziej na długości (ale wiadomo, końcówki też się będzie podcinać)
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-31, 01:16   #4822
Dalla
Przyczajenie

Naprowadziłyście mnie i to w dobrą stronę
Tak jak radzicie - poczekam jak odrost wyjdzie na światło dzienne, pójdę do fryzjera - może on coś dopasuje na całość i wtedy będzie mi łatwiej dążyć do natury. Właśnie jestem na etapie zapoznawania się z farbami profesjonalnymi, które są w salonach - z ich odcieniami, jak mieszać, itp. Dzięki temu będę wiedziała jak wytłumaczyć fryzjerce o co mi chodzi i co chcę uzyskać
Ciesze się, że coraz więcej dziewczyn chodzi z takimi 2-tonowymi odcieniami. Zauważyłam, że stało się to modne. Tyle, że nie chcę mysiego blondu złączonego z perłowym blondem na końcach i rudo-żółtym pomiędzy tym wszystkim :-( Dlatego też zdecydowałam się przyciemnić włosy do średniego czy ciemnego blondu i dopiero wziąć się za zapuszczanie odrostu. Długa droga przede mną wiem, wiem, ale wpadło mi w oko zdjęcie pewnej dziewczyny, która ma piękne lśniące ciemno-blond włoski, w dodatku kręcone i na końcach pozostałości po jasnym blondzie. Resztę włosów już ścięła i przyznam, że ten efekt jest rewelacyjny - tak jakby zamoczyła końcówki w jasnej farbie - a tu po prostu ostatnie zmaganie się z pofarbowanymi włosami - i krok do uzyskania w pełni naturalnego blondu. Ma piękne włosy, latem - słoneczne pasemka, zimą - lśniący ciemny blond. O tym właśnie marzę i choooooler... jej zazdroszczę :-P Szkoda, że nie mogę wstawić zdjęć, ale raczej nie uzyskałabym zgody.
No to do dzieła... Dziękuję Wam za pomoc. Odezwę się jak już coś zdziałam i będę mogła pochwalić się zapuszczonym odrostem Trzymam i za Was kciuki!
P.s. Bayko na wątek o kręconych włosach także zajrzę. Dziękuję za naprowadzenie.
Dalla jest offline  
Stary 2012-01-31, 10:28   #4823
Damnations
Rozeznanie

hej, dziewczyny, dawno sie nie odzywałam ale dalej zapuszczam naturalsy w styczniu minelo juz połtora roku. Mysle, ze jeszcze rok czasu, moze poltora i wroce do swojej starej dlugiosci dlugich wlosow W kazdym badz razie, przezywalam sciecie wlosow pol roku, teraz na szczescie sa takiej dlugosci ktora juz akceptuje. Wiec bede sobie zyla, a wlosy beda spokojnie rosnac i rosnac! Dolanczam zdjecia z dnia wczorajszego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (169,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 2.jpg (153,2 KB, 55 załadowań)
Stary 2012-01-31, 11:52   #4824
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Damnations Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny, dawno sie nie odzywałam ale dalej zapuszczam naturalsy w styczniu minelo juz połtora roku. Mysle, ze jeszcze rok czasu, moze poltora i wroce do swojej starej dlugiosci dlugich wlosow W kazdym badz razie, przezywalam sciecie wlosow pol roku, teraz na szczescie sa takiej dlugosci ktora juz akceptuje. Wiec bede sobie zyla, a wlosy beda spokojnie rosnac i rosnac! Dolanczam zdjecia z dnia wczorajszego.
piękne

agaa91 jest offline  
Stary 2012-01-31, 11:55   #4825
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Damnations przecudne włoski
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-01-31, 12:09   #4826
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Damnations śliczny kolor
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-01-31, 12:26   #4827
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Tygrryska śliczny naturalny kolorek
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Tygrryska jaki masz piękny, naturalny kolor ani się waż go farbować
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I racja! Śliczne są
dziekuje, dalyscie mi motywacje do wytrwania w niefarbowaniu

Cytat:
Dalla z wlasnego doswiadczenia nie polecam szamponetek bo na wlosach rozjasnianych po 1 myciu nie bedzie po nich sladu Ja farbuje juz 3 raz trwala farba i mam nadzieje ze w koncu kolor troche potrzyma
dokladnie, chyba ze uzywac szamponetki tylko przy jakiejs wazniejszej okazji jak chce sie wygladac idealnie

Cytat:
gratuluje 100% naturalek

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-01-31, 12:44   #4828
ania0408
Raczkowanie

Ale długo się nie odzywałam. Ale nie farbuje włosów nadal, naturalki rosną juz od czerwca i dalej, dalej.... teraz faktycznie troche wolno ale może to przez zimę? pocieszam się że przestały wypadać, do tej pory nie wiem jak mogłam pozwolić by wypadały przez tyle lat w takiej ilości.... a teraz kilka włosów dziennie. co prawda ich kondycja nie jest dobra bo mam jakieś dziwne włosy i skórę głowy. Jantar podrażnia, rzepa wysusza tak samo jak revitax czy radical. Ale może w koncu coś zadziała;p

pozdrawiam Was dziewczyny i wytrwałości życzę
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline  
Stary 2012-01-31, 12:47   #4829
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Naprowadziłyście mnie i to w dobrą stronę
Tak jak radzicie - poczekam jak odrost wyjdzie na światło dzienne, pójdę do fryzjera - może on coś dopasuje na całość i wtedy będzie mi łatwiej dążyć do natury. Właśnie jestem na etapie zapoznawania się z farbami profesjonalnymi, które są w salonach - z ich odcieniami, jak mieszać, itp. Dzięki temu będę wiedziała jak wytłumaczyć fryzjerce o co mi chodzi i co chcę uzyskać
Ciesze się, że coraz więcej dziewczyn chodzi z takimi 2-tonowymi odcieniami. Zauważyłam, że stało się to modne. Tyle, że nie chcę mysiego blondu złączonego z perłowym blondem na końcach i rudo-żółtym pomiędzy tym wszystkim :-( Dlatego też zdecydowałam się przyciemnić włosy do średniego czy ciemnego blondu i dopiero wziąć się za zapuszczanie odrostu. Długa droga przede mną wiem, wiem, ale wpadło mi w oko zdjęcie pewnej dziewczyny, która ma piękne lśniące ciemno-blond włoski, w dodatku kręcone i na końcach pozostałości po jasnym blondzie. Resztę włosów już ścięła i przyznam, że ten efekt jest rewelacyjny - tak jakby zamoczyła końcówki w jasnej farbie - a tu po prostu ostatnie zmaganie się z pofarbowanymi włosami - i krok do uzyskania w pełni naturalnego blondu. Ma piękne włosy, latem - słoneczne pasemka, zimą - lśniący ciemny blond. O tym właśnie marzę i choooooler... jej zazdroszczę :-P Szkoda, że nie mogę wstawić zdjęć, ale raczej nie uzyskałabym zgody.
No to do dzieła... Dziękuję Wam za pomoc. Odezwę się jak już coś zdziałam i będę mogła pochwalić się zapuszczonym odrostem Trzymam i za Was kciuki!
P.s. Bayko na wątek o kręconych włosach także zajrzę. Dziękuję za naprowadzenie.
jezeli zdjecia sa z bloga to chyba mozesz podac nam link jak nie, to trudno, bo zdjec faktycznie bez zgody nie mozna wstawic
ok to czekamy az sie znow odzwiesz, powodzenia!
Cytat:
piekne, kolor sliczny

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-01-31, 13:06   #4830
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

to j pokaze wam moje, ze wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0894.jpg (42,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0902.jpg (49,9 KB, 96 załadowań)

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości