Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-08, 16:07   #841
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja to takich wahań nie mam po tym w jakim stanie jest moja grzywka aktualnie... czekam tylko żeby to ciachnąc bo moje naturalne są śliskie, gładkie
Meadow jest offline  
Stary 2011-06-08, 16:16   #842
maymay6
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja to takich wahań nie mam po tym w jakim stanie jest moja grzywka aktualnie... czekam tylko żeby to ciachnąc bo moje naturalne są śliskie, gładkie
Hehe, u mnie po farbie był właśnie kiepski efekt to i wtedy farbować sie nie chciało. W tym problem, że po hennie mam cudnie błyszczące włosiska, które są wtedy jak lustro Niestety naturalne lubią czasami się wywijać (ale to tylko końcówki i żadne loczki, co to to nie - raczej końcówki po prostu odstają nie w tą co powinny ).
maymay6 jest offline  
Stary 2011-06-08, 16:46   #843
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ode mnie głosik poszedł
dziekuję
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-08, 20:52   #844
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o krotkie wloski i fale to moze podkresl ich naturalny skret? Sa rozne specyfiki do tego(nie mam na mysli lokowki tylko kosmetyki) Moja kolezanka ma taka fryzkure i slicznie wyglada Podobna ma jak Keira:
Dzięki Bede musiała to wszystk0 przemyslec, przy mojej roznicy koneiczne bedzie w koncu mocniejsze "ciachniecie" czy pocieniowanie. Czasu mam jeszcze sporo
Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Poza tym chyba nasz wątek nazywa się "Grupa wsparcia", więc w chwili słabości piszmy i wspierajmy się wzajemnie a na 1000000% damy radę wrócić do pięknych, długaśnych naturalek! Shee'naz nie poddawaj się
Dziękuje Trwam na posterunku i nie mysle sie złamac

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Gdybym przed licznymi farbowaniami i zniszczeniami moich włosów
dbała o nie tak jak teraz, cudowała z induskimi olejkami typu vatika, olejami rycynowymi, naftą, kosmetykami na porost, odżywkami , szamponami, wspomagaczami typu belissa albo vitapil i tak dalej i jeszcze dalej... to bym chyba miała włosy "do kolan" a na dodatek byłby jak z reklamy
Dokładnie Ostatnio naszly mnie te same myli. W czasach mojej "naturalnosci" (gdzies do 16 roku zycia) uzywalam czesto tylko i wylacznie szamponu, ewentualnie jakiejs szybkiej odzywki. A te cuda ktore teraz wyprawiam przy wlosach... Nie moge sie doczekac jakie beda efekty takiej "swiadomej" i bogatej pielegnacji na calych naturalnych wlosach

Cytat:
Napisane przez Damnations Pokaż wiadomość
To jeszcze drugie tyle i bedziesz miec odrost taki jak ja Ja tez nie mialam wyjscia jak juz zaczelam zapuszczac to nie bylo mowy o dekoloryzacji (o ktora zreszta byla tylko mozliwa po scieciu wlosow do ramion czego wczesniej nie chcialam zrobic) bo po co mi zniszczone wlosy. Do farby tez mnie nie ciagnelo bo juz sie nie identyfikowalam z czernia jak kiedys. Natomiast nie moglam przezyc tego kontrastu na glowie i ciagle podcinalam wlosy az w koncu mam na glowie to co mam i teraz mam najkrotsze wlosy w zyciu. Nie moge sie do nich przyzwyczaic i juz mi przebiegaly po glowie mysli od peruek do przedluzenia wlosow. Z drugij strony po wakacjach powinnam mic juz dlugosc w ktorej bede sie dobrze czuc wiec chyba przeboleje te 4 miesiace. Powodzenia ci zycze i wytrwalosci bo warto

Tymczasem znikam z watku, po wakacjach moze cos wrzuce jak bedzie mi dobrze szlo zapuszczanie Powodzenia dziewczyny! I pamietajcie, ze za jakis czas bedziemy miec wszystkie piekne naturalne wlosy wiec warto sie teraz troche pomeczyc
Widze, ze przechodze identyczną droge co Ty To, ze Ci sie udało to fajna motywacja dla mnie. Podpisuje sie tez pod tym zdaniem, ze nie ciagnie mnie do farby... bo zwyczajnie juz nie identyfikuje sie z czarnymi wlosami jak kiedys (a przez 3 lata nie wyobrazalam sobie nic innego, tak ubostwialam ten kolor). Obecnosc tej brązo-czerni na mojej glowie traktuje teraz jako ostatnia okazje zeby jeszcze pobyc brunetką, skoro potem juz szlaban na farby az do siwizny :P W ten sposob sie pocieszam, zeby nie rozmyslac, ile to jeszcze czasu do całkowitego pozbycia tego koloru.
Super , ze juz masz cale swoje, teraz przy odpowiedniej pielegnacji beda rosly jak na drozdzach, nieobciazone farba i zdrowe. Kilka miesiecy az podrosna szybko minie. Powodzenia w zapuszczaniu i wpadaj do nas

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2011-06-08 o 23:46
Shee'naz jest offline  
Stary 2011-06-09, 09:00   #845
Gajuta
Raczkowanie

Cytat:
Ale odwiedzaj nas czasami we wakacje i wrzucaj foty swoich naturalek

Upały takie...już nie wiem jak te włosy spinać. Aż się mi się uczyć nie chce, ale trzeba
W niedziele czekają mnie 2 egzaminy z czego jeden to poprawka, więc trzymajcie za mnie kciuki żeby mi się udało wszystko pozaliczać

Dzisiaj przez chwilę przeszła mi dziwaczna myśl ścięcia się na chłopaka, ale to tak porządnie. I co urosną to podcinać tak żeby nawet końcówki nie zostały we farbie. To bym dopiero wyglądała
Widziałam dzisiaj dziewczynę, obciętą na króciuteńko - ale była tak śliczna że nawet z fryzurą na zapałkę miała by swój urok... Ale mi nie do twarzy z tak krótkimi nawet jak mam teraz, więc tylko pomarzyć
Ja już na szczęście wszystko pozaliczałam Wczoraj miałam ostatnie zaliczenie ćwiczeń i mam już wakacje! Trzymam za Ciebie kciuki i daj znać jak poszło na egzaminach! Powodzenia!
Gajuta jest offline  
Stary 2011-06-09, 11:34   #846
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dokładnie Ostatnio naszly mnie te same myli. W czasach mojej "naturalnosci" (gdzies do 16 roku zycia) uzywalam czesto tylko i wylacznie szamponu, ewentualnie jakiejs szybkiej odzywki. A te cuda ktore teraz wyprawiam przy wlosach... Nie moge sie doczekac jakie beda efekty takiej "swiadomej" i bogatej pielegnacji na calych naturalnych wlosach
Tak samo używałam tylko szamponu, jakiegoś obecnie reklamowanego itp. a odżywkę to jak mi się przypomniało...
Również nie mogę się doczekać tych efektów, ale przede mną jeszcze długa droga żeby wpierw mieć te naturalki

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Ja już na szczęście wszystko pozaliczałam Wczoraj miałam ostatnie zaliczenie ćwiczeń i mam już wakacje! Trzymam za Ciebie kciuki i daj znać jak poszło na egzaminach! Powodzenia!
No to gratuluje! Możesz spokojnie odetchnąć to i włoski będą szybciej rosły
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć, ale fajnie jest mieć tu wsparcie, na pewno dam znać jak tylko oceny mi się pojawią w "internetowym dzienniczku"

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-06-09, 12:21   #847
blue_mysecka
Zakorzenienie

hej dziewczyny, mimo że sie ostatnio prawie wcale nie udzielam to jestem z Wami, staram się podczytywać i dalej trwać w zapuszczaniu

ja ostatnio "zaniedbałam" troche włosy - myję je tylko szamponem, czasem psiknę odżywką w sprayu, nie pamiętam kiedy ostatnio waxa kładłam albo olej kokosowy ale moim włosom nic się nie dzieje, z resztą nie są ani nie były aż tak tragicznie zniszczone jak np za czasów liceum ale cuz jak sie farbowało co miesiąc (czasem jak coś nie wyszło to po tygodniu znowu bylo malowanie) to niema się co dziwić, że wyglądały jak wyglądały..... potem trochę zmądrzałam i farbowałam raz na 2 miesiące, a teraz to w ogole olśnienie i nie farbuję

wkurza mnie grzywka.... a raczej jeden kosmyk włosów, który jest jeszcze za krótki, żeby załozyc za ucho i tak czasem sie uda, czasem nie i mi wtedy wyłazi na twarz na ogół, gdy coś jem, i np. jedząc zupę ląduje w łyżce
pocieszam się, że jeszcze z miesiąc i już musi być wystarczająca długość

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-06-09 o 12:23
blue_mysecka jest offline  
Stary 2011-06-09, 16:30   #848
Muffka_
Zakorzenienie

A mnie juz powoli dobija roznica moich kolorow....naturalki bardzo roznia sie od farbowancow bo te to jakis mega sztuczny blond

Muffka_ jest offline  
Stary 2011-06-09, 17:27   #849
agaa91
Rozeznanie

hej dziewczyny dawno się nie udzielałam, ale nie mam za bardzo czasu na pisanie, sesja się zaczęła i trzeba się uczyć niestety do egzaminów ;/ ale codziennie tu zaglądam i czytam to, co piszecie
wrzucam zdjęcia moich odrostów z wczoraj, bo nie wiem czy jutro znajdę na to czas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,5 KB, 64 załadowań)

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2011-06-09, 19:39   #850
Gajuta
Raczkowanie

Cytat:
Tak samo używałam tylko szamponu, jakiegoś obecnie reklamowanego itp. a odżywkę to jak mi się przypomniało...
Również nie mogę się doczekać tych efektów, ale przede mną jeszcze długa droga żeby wpierw mieć te naturalki

No to gratuluje! Możesz spokojnie odetchnąć to i włoski będą szybciej rosły
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć, ale fajnie jest mieć tu wsparcie, na pewno dam znać jak tylko oceny mi się pojawią w "internetowym dzienniczku"
Dzięki, już za rok piszę pracę i obrona :P Mam nadzieję, że włoski szybciej mi zaczną rosnąć Może uda mi się całe wakacje wytrzymać i nie iść do fryzjera? Dużo by mi odrosły
Gdzie się uczysz? Ja mam jeszcze mały, poczciwy, zielony dzienniczek z napisem INDEKS :P

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dawno się nie udzielałam, ale nie mam za bardzo czasu na pisanie, sesja się zaczęła i trzeba się uczyć niestety do egzaminów ;/ ale codziennie tu zaglądam i czytam to, co piszecie
wrzucam zdjęcia moich odrostów z wczoraj, bo nie wiem czy jutro znajdę na to czas
Duży odrost agaa91 Super
Gajuta jest offline  
Stary 2011-06-09, 19:57   #851
MikiCziki
Raczkowanie

Elo Dziewczyny!
Ja również cały czas jestem z Wami i podziwiam Wasze cudne odrosty- a widzę, że co u niektórych coraz dłuuuuższe. Byłam ostatnio u fryzjerki- chodzę do dziewczyny o cudnych, naturalnych długich blond lokach. Ostatni raz byłam u niej jeszcze porą wiosenną, miała taki ciemny odcień, ale teraz pod wpływem słońca zrobiły jej się cudne jasne pasemka. Wygląda to zjawiskowo, dla mnie to taka muza, z której czerpię siłę. Kiedyś ja tez będę miała taki cudny, muśnięty słońcem blond. Odrost już mam duży, fryzjerka powiedziała, że w przyszłe wakacje będę miała już całe swoje naturalne. Podcięłam gdzieś z 5 cm, Mam teraz długość mniej więcej do obojczyka.

Tak w skrócie co u mnie

PS Może jakieś fotki wkrótce się pojawią, jak będziecie nalegać

Niech mocne włosy będą z Wami adios!
MikiCziki jest offline  
Stary 2011-06-09, 20:02   #852
Gajuta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Elo Dziewczyny!
Ja również cały czas jestem z Wami i podziwiam Wasze cudne odrosty- a widzę, że co u niektórych coraz dłuuuuższe. Byłam ostatnio u fryzjerki- chodzę do dziewczyny o cudnych, naturalnych długich blond lokach. Ostatni raz byłam u niej jeszcze porą wiosenną, miała taki ciemny odcień, ale teraz pod wpływem słońca zrobiły jej się cudne jasne pasemka. Wygląda to zjawiskowo, dla mnie to taka muza, z której czerpię siłę. Kiedyś ja tez będę miała taki cudny, muśnięty słońcem blond. Odrost już mam duży, fryzjerka powiedziała, że w przyszłe wakacje będę miała już całe swoje naturalne. Podcięłam gdzieś z 5 cm, Mam teraz długość mniej więcej do obojczyka.

Tak w skrócie co u mnie

PS Może jakieś fotki wkrótce się pojawią, jak będziecie nalegać

Niech mocne włosy będą z Wami adios!
Gratulacje Ja mam nadzieję, że po wakacjach też będę miała już samą naturalność na głowie A co do fotek to nie jak będziemy nalegać tylko jutro poprosimy :P Dziewczyny, pamiętacie, że jutro mamy wrzucić zdjęcia naszych odrostów? :P
Gajuta jest offline  
Stary 2011-06-09, 20:44   #853
Muffka_
Zakorzenienie

Moj odroscik to jeszcze malenstwo ale postaram sie wrzucic zdjecie, moze cos zauwazycie

Muffka_ jest offline  
Stary 2011-06-09, 20:53   #854
blue_mysecka
Zakorzenienie

ja nie obiecuję że wrzucę jutro, bo pogoda taka beznadziejna - a moj aparat w telefonie robi slabe fotki, to jeszcze jak zachmurzone jest i światło słabe to już w ogole nic nie będzie na tych zdjęciach widać
najwyzej po weekendzie coś dodam
Stary 2011-06-09, 21:09   #855
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Ja wstawiam już dzisiaj foty, bo nie mogę się doczekać

odrosty zdrowiutkie, a reszta siano
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2624.jpg (49,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2630.jpg (44,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2787.jpg (28,2 KB, 110 załadowań)
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-06-09, 21:15   #856
Muffka_
Zakorzenienie

Skarb90 sliczny odroscik Ladniutkie Twoje naturalki, kocham takie blondy

Muffka_ jest offline  
Stary 2011-06-09, 21:20   #857
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Jakie naturalki błyszczące Piękny odrościk

Cytat:

Jak Ty to kochana robisz, że masz taki gigantyczny odrost jak na pół roku?! I w ogóle nie widać, żebyś siano miała Cudowne są I widzę, że kolorystyczne zbliżone do moich

To ja też wrzucę dzisiaj mój odrościk
2 zdjęcie - kolor przy świetle dziennym bez lampy, najbardziej oddaje mój naturalny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201106092202.jpg (23,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201106092206.jpg (34,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201106092201.jpg (27,9 KB, 54 załadowań)
Stary 2011-06-09, 21:40   #858
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Jak Ty to kochana robisz, że masz taki gigantyczny odrost jak na pół roku?! I w ogóle nie widać, żebyś siano miała Cudowne są I widzę, że kolorystyczne zbliżone do moich

2 zdjęcie - kolor przy świetle dziennym bez lampy, najbardziej oddaje mój naturalny kolor
Nic nie robię , kompletnie, teraz to tylko jakiś zwykły szampon i jedwab żeby rozczesać po myciu, nic poza tym,bo mi sie maski pokończyły kolorystycznie podobne, tak
A sianko widzę, bo miałam zrobiony taki ''kokon'' po myciu i jeszcze bardziej pofalowanie włosów od gumki uwydatniło to co spalone

a Twoje jakie cudne... jak zwykle...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Skarb90 sliczny odroscik Ladniutkie Twoje naturalki, kocham takie blondy

dzieki miłe słowa motywują
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-06-09, 23:01   #859
shinybrocade
Przyczajenie

Moje naturalne są gładkie i lśniące. Są też podatne na kręcenie, co mi nie przeszkadza bo są takie fale/loki i zawsze je lubiłam, a teraz po tych eksperymentach moje włosy falują się w ten sposób jakbym je gofrowała jakąś wielką gofrownicą... do tego są splątane, suche i się puszą. Coś strasznego...
Dlatego w przyszłości będę wszystkim odradzała farbowanie. Jedynie właśnie takimi bardziej naturalnymi rzeczami: jak ciemniejsze ktoś chce, to henna, a jak jaśniejsze, to rumianki i inne takie płukanki.
shinybrocade jest offline  
Stary 2011-06-10, 08:51   #860
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:

No nie taki odrost długi śliczne

Cytat:

No odrost masakra jaki długi a dopiero co zaczynałaś

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Jakie naturalki błyszczące Piękny odrościk

Bardzo bardzo ładne włoski

W ogóle dziewczyny wy chyba nie widziałyście zniszczonych włosów przez blond... ja miałam tragedie na głowie...

Załączam foto ku przestrodze i z dzisiaj, niestety tylko przód bo nie umiem sobie sama zrobić fotki z tyłu

Dzisiaj mija 7 m-ce a zaczynam 8 !
Chyba już zetne do konca ten blond.

Edit odgarnęłam włosy z tyłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie530.jpg (74,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie418.jpg (80,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie425.jpg (91,9 KB, 78 załadowań)

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2011-06-10 o 09:09
srebrna_smuga jest offline  
Stary 2011-06-10, 10:55   #861
Solciuchna
Zakorzenienie

Dawno mnie w tym wątku nie było, bo musiałam zająć się uczelnią, ale już wróciłam

Ale piękne macie włosy dziewczyny I takie długie! Mi coś dalej nie chcą rosnąć, a w ogóle to muszę przejść się do fryzjera.

A wiecie, że te odrosty jakie teraz macie na głowie, to na zachodzie jest jeden z najmodniejszych sposobów koloryzacji? Zresztą widać, że moda dociera już do nas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg daria01cq4.jpg (198,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1297958_gs.jpg (32,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10120_1212909931250_1483839688_576929_1820996_n.jpg (19,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drew-barrymore-hairstyle-3.jpg (23,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 013507e0000999464dee9929.jpg (66,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 171a5e36002474c64deff7ec.jpg (75,9 KB, 29 załadowań)
Stary 2011-06-10, 11:06   #862
goldika
Zakorzenienie

kurcze ale Wy macie wypielegnowane te wloski
moje nie sa takie ladne. Tzn widze ze odrost jest w duzo lepszej kondycji niz te farbowane.

wlasnie przyszla moja paczka z allegro z maskami kallosa, nablyszczaczem i plynem ochronnym przed wysokimi temperaturami

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2011-06-10, 11:42   #863
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dawno mnie w tym wątku nie było, bo musiałam zająć się uczelnią, ale już wróciłam

Ale piękne macie włosy dziewczyny I takie długie! Mi coś dalej nie chcą rosnąć, a w ogóle to muszę przejść się do fryzjera.

A wiecie, że te odrosty jakie teraz macie na głowie, to na zachodzie jest jeden z najmodniejszych sposobów koloryzacji? Zresztą widać, że moda dociera już do nas
na wizażu jest cały wątek poświęcony Ombre hair bo tak to się właśnie nazywa
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-10, 12:12   #864
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
na wizażu jest cały wątek poświęcony Ombre hair bo tak to się właśnie nazywa
Ha, to nie wiedziałam (za bardzo nie interesuję się koloryzacją bo nie farbuję ) Ale chodziło mi o to, żeby dodać otuchy dziewczynom, które mają odrosty, żeby nie czuły się z nimi źle, tylko spojrzały na to z drugiej strony - że takie coś jest teraz modne
Stary 2011-06-10, 12:48   #865
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Ha, to nie wiedziałam (za bardzo nie interesuję się koloryzacją bo nie farbuję ) Ale chodziło mi o to, żeby dodać otuchy dziewczynom, które mają odrosty, żeby nie czuły się z nimi źle, tylko spojrzały na to z drugiej strony - że takie coś jest teraz modne
żadna z nas tutaj nie farbuje ja jestem uzalezniona od wizazu wiec wiem masz juz całe swoje naturalne ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2011-06-10, 13:17   #866
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
żadna z nas tutaj nie farbuje ja jestem uzalezniona od wizazu wiec wiem masz juz całe swoje naturalne ?
tylko raz w życiu ufarbowałam włosy (na brąz), kilka lat temu, i odkąd sprała mi się ta wstrętna farba (spierała się na pomarańczowo) mam swoje całkiem naturalne

Swoją drogą, powiedzcie mi Dziewczyny, w jakim kolorze mi najlepiej?

Pierwsza fota jak miałam ufarbowane na brąz, druga jak kolor mi się spierał i trzecia - naturalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00000128.jpg (115,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3861 copy.jpg (30,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9156.jpg (30,3 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-06-10 o 17:01
Solciuchna jest offline  
Stary 2011-06-10, 14:12   #867
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
No nie taki odrost długi śliczne

No odrost masakra jaki długi a dopiero co zaczynałaś

W ogóle dziewczyny wy chyba nie widziałyście zniszczonych włosów przez blond... ja miałam tragedie na głowie...

Załączam foto ku przestrodze i z dzisiaj, niestety tylko przód bo nie umiem sobie sama zrobić fotki z tyłu

Dzisiaj mija 7 m-ce a zaczynam 8 !
Chyba już zetne do konca ten blond.

Edit odgarnęłam włosy z tyłu
7 miesiecy i taki odrost, wow

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
tylko raz w życiu ufarbowałam włosy (na brąz), kilka lat temu, i odkąd sprała mi się ta wstrętna farba (spierała się na pomarańczowo) mam swoje całkiem naturalne

sama nie wiem, bo ladna jestes i dwa pasuja ale jasne raczej
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-06-10, 16:55   #868
zglowawchmurach
Raczkowanie

GG do zglowawchmurach

dziewczyny, dołączam do Was, zanim umówię się na wizytę u fryzjera. moje włosy to obecnie porażka! nie mogę patrzeć z lustro. :< ale od początku.

zawsze miałam ciemny brąz. w drugiej klasie gimnazjum przefarbowałam się na granatową czerń. przechodziłam taki dziwaczny okres, ech. szybko znudził mi się "mhroczny" odcień, ale miałam dość długie włoski, więc w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mogę chodzić z paskudnymi odrostami, które strasznie rzucały się w oczy. odwiedzałam regularnie fryzjera aż do stycznia tego roku. wtedy ostatni raz zafarbowałam na czarno. myślałam, że jak w kwietniu nałożę jasny brąz, to mi chwyci. i chwycił.
ale tylko od góry. tak więc mam teraz czerń na dole, później ten jasny brąz, a u góry swój naturalny ciemny.

wczoraj byłam u cioci-fryzjerki. obcięła mi sporo, bo jakieś 15 cm, ale mówi, że mam nie liczyć, że paleta zejdzie mi w ciągu kilku miesięcy. że to niby dłuższa zabawa i h&s nie załatwi sprawy. ^^

hehe, chciałam, to mam. modlę się tylko, żeby mi coś nie strzeliło do głowy, podczas przeglądania się w lustrze i żebym nie pobiegła do fryzjera z prośbą o nałożenie znienawidzonej czerni.

Wierzę w marzeń zieleń ponad nieba błękit!

zglowawchmurach jest offline  
Stary 2011-06-10, 17:35   #869
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
a Twoje jakie cudne... jak zwykle...
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki

Ja też miałam tragedię na głowie W porównaniu do tego co mi kiedyś rozjaśniacz wyrządził to mam teraz piękne włoski Ale porównując je do normalnych, zdrowych włosów to niestety kiepsko przy nich wypadają

srebrna smugo, piękne naturalki !
W ogóle jakie już każda z nas ma długie naturalki, pamiętam jak jeszcze niedawno zaczynałyśmy i każda miała odrościk po pare cm

Cytat:

jesteśmy na topie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze ale Wy macie wypielegnowane te wloski
moje nie sa takie ladne. Tzn widze ze odrost jest w duzo lepszej kondycji niz te farbowane.

wlasnie przyszla moja paczka z allegro z maskami kallosa, nablyszczaczem i plynem ochronnym przed wysokimi temperaturami
cóż za płyn ochronny zamówiłaś?

Cytat:

Pierwsza fota jak miałam ufarbowane na brąz, druga jak kolor mi się spierał i trzecia - naturalne
Naturalne masz takie jaśniutkie? Jak mogłaś je zafarbować?!

Cytat:
Napisane przez zglowawchmurach Pokaż wiadomość
dziewczyny, dołączam do Was, zanim umówię się na wizytę u fryzjera. moje włosy to obecnie porażka! nie mogę patrzeć z lustro. :< ale od początku.

zawsze miałam ciemny brąz. w drugiej klasie gimnazjum przefarbowałam się na granatową czerń. przechodziłam taki dziwaczny okres, ech. szybko znudził mi się "mhroczny" odcień, ale miałam dość długie włoski, więc w ogóle nie dopuszczałam do siebie myśli, że mogę chodzić z paskudnymi odrostami, które strasznie rzucały się w oczy. odwiedzałam regularnie fryzjera aż do stycznia tego roku. wtedy ostatni raz zafarbowałam na czarno. myślałam, że jak w kwietniu nałożę jasny brąz, to mi chwyci. i chwycił.
ale tylko od góry. tak więc mam teraz czerń na dole, później ten jasny brąz, a u góry swój naturalny ciemny.

wczoraj byłam u cioci-fryzjerki. obcięła mi sporo, bo jakieś 15 cm, ale mówi, że mam nie liczyć, że paleta zejdzie mi w ciągu kilku miesięcy. że to niby dłuższa zabawa i h&s nie załatwi sprawy. ^^

hehe, chciałam, to mam. modlę się tylko, żeby mi coś nie strzeliło do głowy, podczas przeglądania się w lustrze i żebym nie pobiegła do fryzjera z prośbą o nałożenie znienawidzonej czerni.
witamy
i mam nadzieję, że wiesz, że wracamy do naturalnych włosów poprzez chodzenie z odrostem
Stary 2011-06-10, 18:02   #870
goldika
Zakorzenienie

xyolax zamowilam z Chantal. Jest do prostowania i ma na chronic przed puszeniem. Co prawda nie prostuje ale modeluje na okraglej szczotce i do tego tez jest przeznaczony. Zrobilam dzis z nim wlosy i musze powiedziec, ze po spacerze z psem fryzura sie niezle trzyma. Nie mam puchu na glowie mimo, ze deszczyk kropil.
Taki zamowilam: http://allegro.pl/prosalon-plyn-do-p...642047268.html

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

odrost jest trendi ja sie dzis w moim zakochalam. Poogladalam go dokladnie w naturalnym swietle i tak ladnie sie mienil na zloto wyglada na to, ze naturalnie jestem zlota-srednia-blondynka... juz nawet o tym nie pamietalam.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości