Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-29, 18:34   #2371
ricca166
Wtajemniczenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie zgadzam się! najgorszy, ale to NAJGORSZY na świecie jest odrost jasny blond przy farbowanych na czarno. już wyglądam, jakbym była łysa przy skórze
Zgadzam się.
Moja siostra ma włosy jasny blond, i kiedy farbowała się na czarno,a odrost było widać,wyglądała jakby łysiała.
ricca166 jest offline  
Stary 2011-09-29, 18:43   #2372
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

i ja wam pokarze moje włoski, ale powiem wam, że mam tego powoli dość, chyba wrócę do blondu, bo szlak mnie trafia jak w lustro patrzę naturaki są ok, ale wkurza mnie to, że ciągle tyle farbowańców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0172.jpg (101,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0173.jpg (79,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0201.jpg (85,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0183.jpg (98,6 KB, 79 załadowań)

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-09-29, 19:20   #2373
Hazel_Eyed
Zadomowienie

bayka weź mnie nie załamuj proszę ja ciebie, masz taki piękny naturalny kolor, takie już długie te naturalki i co? i teraz chcesz farbowac? cztyś ty na głowę upadła dziewczyno, nie rób tego
ja tam na twoim miejscu bym trochę skróciła włosy i zapuszczała dalej
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:16   #2374
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
i ja wam pokarze moje włoski, ale powiem wam, że mam tego powoli dość, chyba wrócę do blondu, bo szlak mnie trafia jak w lustro patrzę naturaki są ok, ale wkurza mnie to, że ciągle tyle farbowańców
ale ty się prosisz o baty w tyłek!
takie żeby aż bolały!
ja nie wiem co ty masz za lustro ale je wywal... albo no .. e ... poważnie ja ciebie nie rozumiem
jakbym widziała jakieś brzydkie włosy to może bym przyznała ci racje.. ale takie na siłę wymyślanie sobie tego czego nie ma wcale nie pomaga tobie

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ivonea, bardzo szybko Ci urosły i masz bardzo ładny kolor, szczególnie podoba mi sie na pierwszym zdjeciu. A kondycja? No cóż, zapraszam kolejną niewierną na forum dla zakręconych nie chciałabys miec ładniejszych fal?
oj no chciałabym żeby się znowu falowały, ale chyba nici z tego. Ale zerknę ^_^ może coś podłapie :P

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Ivonea, jesteś dowodem na to że natura wie co robi dając taki a nie inny kolor włosów, świetnie ci w tych naturalnych!

joannajj, biemi powodzenia!
Arigato!

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość

Ivonea- masz cudne włosy, dbaj o nie i ciesz się, My cieszymy się razem z Tobą oczywiście
Arigato!
I faktycznie ciesze się każdego dnia że już nie muszę wywalać w błoto kasy na farby!

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ivonea, powrót do naturalek mega na plus !!
Arigato
Ivonea jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:18   #2375
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
ale ty się prosisz o baty w tyłek!
takie żeby aż bolały!
ja nie wiem co ty masz za lustro ale je wywal... albo no .. e ... poważnie ja ciebie nie rozumiem
jakbym widziała jakieś brzydkie włosy to może bym przyznała ci racje.. ale takie na siłę wymyślanie sobie tego czego nie ma wcale nie pomaga tobie
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
bayka weź mnie nie załamuj proszę ja ciebie, masz taki piękny naturalny kolor, takie już długie te naturalki i co? i teraz chcesz farbowac? cztyś ty na głowę upadła dziewczyno, nie rób tego
ja tam na twoim miejscu bym trochę skróciła włosy i zapuszczała dalej
dziewczyny ja wiem, że mogłoby być gorzej, włosy naturalne mają kolor ok, są zadbane etc, ale to chodzi o to, że nie dość, że ja już mam dość tego czekania to do tego coraz lepiej sobie uświadamiam, że ten kolor nie jest dla mnie...tzn jest mój, ale ja się nie czuję dobrze...przecież to nie o to chodzi żeby czuć się nudno,szaro, brzydko

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:25   #2376
Hazel_Eyed
Zadomowienie

bayka masz rację, że to nie o to chodzi, żeby na siłę zapuszczać naturalki.... skoro na prawdę źle się czujesz w tym kolorze, nie podobasz się sobie to może faktycznie lepiej zmienic? ale przemyśl to dobrze
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:30   #2377
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
bayka masz rację, że to nie o to chodzi, żeby na siłę zapuszczać naturalki.... skoro na prawdę źle się czujesz w tym kolorze, nie podobasz się sobie to może faktycznie lepiej zmienic? ale przemyśl to dobrze
dziękuję za zrozumienie nie, ja nie pobiegnę jutro do fryzjera, mam kryzys teraz, ale poczekam jeszcze kilka tygodni, żeby zobaczyć, upewnic się czego chcę, żebym potem nie żałowała...tak bardzo chciałam mieć naturalki, i cieszę się, że spróbowałam je zapuszczać, wytrwałam prawie 2 lata, ale bardziej mi chyba zależy na jasnych włosach niż tych naturalnych, niestety. żałuję, że nie dostałam jaśniejszych od natury, problem byłby rozwiązany

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-09-29, 22:31   #2378
u_turn24
Przyczajenie

masz rację, poczekaj trochę czasu i zdecydujesz
ja tam marze o takim odroście ;p

sierpień 2011r. - nie farbuję (3 cm )
u_turn24 jest offline  
Stary 2011-09-30, 06:45   #2379
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Sliczne te twoje naturalki-lśniące i zadbane
i nie poddawaj sięu ciebie to już bliżej niż dalej.

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2011-09-30, 08:44   #2380
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
wrzucam fotosy
ostatnie rozjaśnienie ok 15.12.2010 i już moje ciemniejsze z odrostem ok 2 mc temu jak będę mieć bardziej aktualne to też się pochwalę liczę na spory przyrost włosów bo zaczęłam drożdżową kurację
Widzę, że nie tylko ja piję drożdże tutaj
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-09-30, 09:12   #2381
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Moja siostra ma włosy jasny blond, i kiedy farbowała się na czarno,a odrost było widać,wyglądała jakby łysiała.
oj tak, to najgorsze z możliwych, bo ciemny odrost przy jasnej reszcie rzuca sie może w oczy, ale widac że masz włosy a przy czerni, to po prostu jakby człek miał wielkie przeswity.. dlatego ja w swoim czasie dekoloryzowałam czern, bo 0,5 cm odrostu to było coś okropnego!

Cytat:
cuuudowne!
2 lata to kupa czasu. na dobrą sprawe mogłabys je obciac i pozbyc sie farbowanców. Moze wteyd bys patrzła na nie inaczej?
A naturalne sposoby rozjasniania? Bo wiesz, te farbowane to sa o ton jasniejsze niz naturalki.
No i jeszcze jedno.. z jakiegos powodu tyle wytrzymałas, z jakiegos powodu chciałas sie juz nie farbowac, bo cos Ci jednak w farbowanych przeszkadzało, chcesz do tego wrócic?
Ja podchodze 3 ci raz i cos musi byc na rzeczy, skoro znów wraca do mnie pragnienie naturalnego koloru.. czemu. oto jest pytanie. Czy to z lenistwa, przekory czy jeszcze z czegos innego?

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
hehe.. nie tylko Ty tzn ja teraz akurat nie pije, bo ich nie cierpie, ale w swoim czasie dawałam rade i dosc długo sie trzymałam.. tylko nie pomogły na porost nic a nic.

123sciri, niestety ja sie bardzo przejmuję, chciałabym nie brac do siebie, ale biore. Na szczescie wspiera mnie tesciowa!!! i męzus Uwazaja, ze to co naturalne, jest o niebo lepsze od tego sztucznego. Takze mam tu mocne zaplecze
Stary 2011-09-30, 09:47   #2382
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Cytat:
123sciri, niestety ja sie bardzo przejmuję, chciałabym nie brac do siebie, ale biore. Na szczescie wspiera mnie tesciowa!!! i męzus Uwazaja, ze to co naturalne, jest o niebo lepsze od tego sztucznego. Takze mam tu mocne zaplecze
Tacy ludzie to skarb!!! ^_^
Ivonea jest offline  
Stary 2011-09-30, 10:02   #2383
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez u_turn24 Pokaż wiadomość
masz rację, poczekaj trochę czasu i zdecydujesz
ja tam marze o takim odroście ;p
też Ci urosną czas szybko płynie, ja sama nie wiem kiedy to mnęło, człowiek na codzień zajmuje się różnymi sprawami i nie ma czasu mysleć o włosach dam sobie troche czasu na przemyślenie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Sliczne te twoje naturalki-lśniące i zadbane
i nie poddawaj sięu ciebie to już bliżej niż dalej.
dziękuję są zadbane, w sumie zdaję sobie sprawę z tego, tylko, że ja w tym kolorze wyglądam na zmęczoną, przygaszoną, a wczsniej jak robiłam włosy o wylgądałam bardziej 'rozświetlona;, nie tak jak teraz

Cytat:
cuuudowne!
2 lata to kupa czasu. na dobrą sprawe mogłabys je obciac i pozbyc sie farbowanców. Moze wteyd bys patrzła na nie inaczej?
A naturalne sposoby rozjasniania? Bo wiesz, te farbowane to sa o ton jasniejsze niz naturalki.
No i jeszcze jedno.. z jakiegos powodu tyle wytrzymałas, z jakiegos powodu chciałas sie juz nie farbowac, bo cos Ci jednak w farbowanych przeszkadzało, chcesz do tego wrócic?
Ja podchodze 3 ci raz i cos musi byc na rzeczy, skoro znów wraca do mnie pragnienie naturalnego koloru.. czemu. oto jest pytanie. Czy to z lenistwa, przekory czy jeszcze z czegos innego?
tak, wróciłam do naturalnych, bo moje włosy były już zmęczone ciągłym rozjaśnianiem, ale wtedy nie umiałam ich dobrze pielęgnować, myślę, że teraz dałabym radę dbać dobrze o nie, pozatym podejmując decyzję o powrocie do naturalek to od początku mówiłam, że to tylko na jakiś czas, żeby wlosy odpoczęły i urosły. jakie to wszystko trudne

dziękuję dziewczyny za wasze opinie, eh, będę jeszcze o tym wszystkim myśleć, podejrzewam, że poczekam do świąt, tyle czasu sobie dam, naturalki będą wtedy dłuższe jeszcze bardziej i będę lepiej widzieć siebie w tym kolorze, a teraz będę dalej o nie dbać i się zastanawiać

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-09-30, 10:08   #2384
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Tacy ludzie to skarb!!! ^_^
cieszę sie, ze ktos jest po mojej stronie w ogole podoba mi się, że niektórzy uwazają, ze nawet siwe włosy to nie powód zeby od razu farbowac. Tesciowa jest super zadbaną babką i fryzjerzy zawsze ja namawiali, namawiają, zeby zrobiła cos z kolorem.. a ona ma niespotykany siwy.. takistalowo-błekitny. Nieziemski. I ze dwa razy pełka.. raz zafarbowała na popielaty braz i wyglądała jak.. ekhmm.. dostojna kupa- zupełnie jej nie pasowało!!! odrosty były okropnie widoczne i po 2 czy trzech razach dała sobie spokoj, ścieła na ultrakrotko i poczekała az odrosna do grzybka, bo tak je nosi. Za drugim razem dała sie namówic na platynowy blond.. superstylista zapewnial, ze bedzie przepieęęknie. Ta.. ekstra było. Czarne oczy plus ciemna karnacja i ekscentryczny kurczak na czubku... Jak tylko minął miesiac, obciachała sie na niemal zero i odetchnęła. Naprawde, jej jest najładniej i.. najtaniej w naturalnym kolorze. Przy czym ona ma kase, mogłaby miec wsyztsko an głowie.. tymczasem jest naturalna. Ma łądny makijaz, zadbaną skórę i dobry gust. I to są symptomy zadbanej kobiety a nie na jaki sie farbuje. O.

Sorki za ten wykład, ale to ku pokrzepieniu

A jak Twoje fale? Czytałaś coś?

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

bayka, :głaszcze: musisz przeżywac katusze.. ale wazne, zebys to Ty była zadowolona.
Stary 2011-09-30, 10:14   #2385
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

a wiesz że ja też uwielbiam siwiznę
np. tato mojego chłopaka ma przegenialne siwe włoski! I wcale go nie postarzają. Widziałam też raz starsza panią w przepięknym srebrnym odcieniu włosów do pasa! No nie mogłam się napatrzeć. ^_^ Wyglądała obłędnie!

a co z falami to hmm... jeszcze nie. Nie mam trochu czasu ;( mam nadzieje że na weekendzie bede mogła w końcu się zająć sobą i swoimi sprawami. Właśnie wróciłam z kursów na motocyklu a zaraz lecę znaczy za 20 min. do pracy. Eh, i tak codziennie 5 rano pobudka, kursy A i B potem praca i wracam koło 20 do domu.
no ale przynajmniej spełniam jedno z swoich marzeń ^_^ uh motocykl
Ivonea jest offline  
Stary 2011-09-30, 10:24   #2386
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
np. tato mojego chłopaka ma przegenialne siwe włoski! I wcale go nie postarzają. Widziałam też raz starsza panią w przepięknym srebrnym odcieniu włosów do pasa! No nie mogłam się napatrzeć. ^_^ Wyglądała obłędnie!

a co z falami to hmm... jeszcze nie. Nie mam trochu czasu ;( mam nadzieje że na weekendzie bede mogła w końcu się zająć sobą i swoimi sprawami. Właśnie wróciłam z kursów na motocyklu a zaraz lecę znaczy za 20 min. do pracy. Eh, i tak codziennie 5 rano pobudka, kursy A i B potem praca i wracam koło 20 do domu.
no ale przynajmniej spełniam jedno z swoich marzeń ^_^ uh motocykl
o kobieto.. motocykl my sie z mezem śmiejemy, że za lat 20 zamienimy rowery na harleye, dlatego kazał mi do tego czasu wyhodowac długie kłaki bo on juz brode ma i brzuszke piwny :P
super!

mąz ma dużo jzu siwków i troche sie ich wstydzi, a ja je uwielbiam, bo meżczyzna z siwymi włosami wyglada pociagająco i dojrzale a i kobieta z siwymi i naturalnie ułozonymi włsoami, a nie jakas trwała czy tapir, z siateczką zmarszczek na buzi, wygląda szalenie pociągajaco
Stary 2011-09-30, 19:28   #2387
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
np. tato mojego chłopaka ma przegenialne siwe włoski! I wcale go nie postarzają.
ooj ja też lubię siwych mężczyzn zwłaszcza prz ciemnej karnacji -tak jakoś dostojnie wyglądają

ja już się nie mogę doczekać ąż będę miała swoje włoski -choć, nie powiem, niekiedy odrost mnie dobija

zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2011-09-30, 23:03   #2388
Niiiina
Raczkowanie

Hej dziewczyny!!
Nieśmiało spróbuję do Was dołączyć. Marzą mi się moje naturalne włosy i nic na to nie poradzę
Aktualnie włosy mam rozjaśnione na jasny blond, mój naturalny kolor to jakże popularny 'mysi'. Na początku myślałam, że pofarbuję włosy na kolor zbliżony do naturalnego i wtedy będę je zapuszczać, ale od mojego ostatniego farbowania na jasny blond minął ponad miesiąc, odrost zaczyna się pojawiać, szkoda mi tego miesiąca. Zawsze mogę być ten centymetr do przodu w zapuszczaniu
Jedyne czego się boję to to, że kontrast będzie zbyt duży i nie wytrzymam...
Oglądałam też kilka stron wstecz Wasze zdjęcia i jestem pozytywnie nastawiona, wszystkie wyglądacie super A fotki na których są już prawie całkowicie naturalne włosy motywują mnie najbardziej!
No cóż, życzę powodzenia sobie i wytrwałości Wam wszystkim
Będę tu zaglądać do Was, jeśli nie macie nic przeciwko
Niiiina jest offline  
Stary 2011-10-01, 13:21   #2389
mivol
Rozeznanie

Bayka poczekaj jeszcze chwilkę z tym malowaniem a nuż Ci się odmieni? I w pełni pokochasz swój naturalny kolor?

Hej Niiiina Może poczekaj jeszcze chwilę i zobacz jaki jest twój kolor włosów? Zawsze możesz poprosić fryzjerki, żeby zostawiła Ci odrost.

Ja się umówiłam na środę do fryzjerki - plan jest taki, że będę miała malowane farbowańce zmieszanym średnim i jasnym blondem, kurde tak sobie myślę że mała jest szansa na to że pokryje, ale chcę spróbować bo mam dość tych żółtych włosów.
mivol jest offline  
Stary 2011-10-01, 15:57   #2390
takajaka86
Przyczajenie

Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Zależy jakie ścięcie z niekórymi oczywiscie trzeba się męczyć i układać a inne... po prostu wash&go )

Zawsze możesz spróbować obciąć a to o 5cm 10cm stopniowo bez szoku
Poza tym Kicia ma rację włosy nie zęby odrastają ) Ja obciełam włosy chyba w kwietniu nie pamiętam juz dokładnie. mając swoje naturalki mniej więcej do ucha. To była cholernie ciężka decyzja ale nie żałuje. Teraz przez zimę będą schowane pod czapką a na następne lato bede już czarować swoimi naturalkami przynajmniej do ramion
Fakt jest ciezko w tej fryzurze przejściowej bo każdy włos robi co chce. Ale chyba warto )
pokazuje wam moje przed i aktualne słabo widać ale coś tam jest
poratowals mnie ah dodalas otuchy obecnie mam bardzo podobne wlosy do twoich tych farbowanych chodzi o kolor natomiast natrualne mam takie jak twoje naturalne i chce zrobic dokladnie tak jak ty zapuscic naturalki chociaz do szyi i uciachac piekne te naturalsy blyszczace zdrowe prawdziwe wlosy !kiedy ja sie doczekam
takajaka86 jest offline  
Stary 2011-10-01, 17:44   #2391
arachnea
Rozeznanie

A to moje dwukolorowe włosy. Jejuuu, jak ja chcę już mieć naturalne!

Edytowane przez arachnea
Czas edycji: 2011-10-03 o 15:08
arachnea jest offline  
Stary 2011-10-01, 19:05   #2392
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

oh jaki piękny odrost!
i jaki już duuuuży ^_^
jedno jest pewne kobiety z odrostami są po prostu
ORYGINALNE ^_^

Niiiina witamy i powodzenia!
Ivonea jest offline  
Stary 2011-10-01, 19:32   #2393
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
A to moje dwukolorowe włosy. Jejuuu, jak ja chcę już mieć naturalne!
odrost że hoho-sama bym już taki chciała

zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2011-10-01, 21:52   #2394
biemi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Wizaz zaraza i posuwa do radykalnych czynow a teraz siedze z sesa na glowie i sie probuje masowac

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline  
Stary 2011-10-02, 09:37   #2395
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
kaguya, czyżby wielki powrót?
a co, nie mam nic do stracenia:brzyda l: najwyżej będę przez jakieś 2 miesiące "łysa"

nawet szamponetki nie chwytają odrostu niech ma być co będzie.

mam 1-centymetrowy miesieczny odrościk haha, ale zrobiłam sobie zdjęcia dla porównania sprzed 3 miesięcy i teraz. trochę urosło
201607040946 jest offline  
Stary 2011-10-02, 10:02   #2396
ricca166
Wtajemniczenie

No to i ja dziewczyny wklejam swoje włosy. 15,5 miesiąca bez farbowania.
Chyba nawet nie widać ,aż tak bardzo różnicy,bo 2 miesiące temu farbowałam farbowańce na ciemny blond i na razie się jakoś trzyma .Z wierzchu naturalki mi sięgają do brody,a pod spodem to już takie dłuższe są sporo ,z racji tego,że tnę włosy na równo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoski1.jpg (16,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddsfdsfddsfdfdsfdd.jpg (44,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 072ddd.jpg (83,0 KB, 44 załadowań)
ricca166 jest offline  
Stary 2011-10-02, 10:54   #2397
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
Chyba nawet nie widać ,aż tak bardzo różnicy,bo 2 miesiące temu farbowałam farbowańce na ciemny blond i na razie się jakoś trzyma .Z wierzchu naturalki mi sięgają do brody,a pod spodem to już takie dłuższe są sporo ,z racji tego,że tnę włosy na równo.
Śliczne a jaka długość! Taka mi się marzy

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2011-10-02, 13:11   #2398
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
boskie są i w ogóle nie widać kontrastu- rozumiem że farbowałaś tylko końce?- wydaje mi się że tylko widać różniece w kondycji włosów (oczywiście na korzyść naturalek)

a oto moje 3 cm - odrost wydaje się mi być zielonkawy na tych zdjęciach no cóż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG02016-20111002-1256.jpg (158,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG02021-20111002-1257.jpg (116,5 KB, 47 załadowań)

zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2011-10-02, 13:23   #2399
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
piękne wlosy w ogole nie widać że gdzieś są odrosty a dalej farba, tak jednolicie wyglądają i podoba mi się ta długość sama zapuszczam, może kiedys urosną takie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
boskie są i w ogóle nie widać kontrastu- rozumiem że farbowałaś tylko końce?- wydaje mi się że tylko widać różniece w kondycji włosów (oczywiście na korzyść naturalek)

a oto moje 3 cm - odrost wydaje się mi być zielonkawy na tych zdjęciach no cóż
zielonkawe? eeee, wydaje ci się, może takie złudzenie przez kontrast z farbowańcami, ja tam zieleni nie widzę za bardzo
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-10-02, 13:38   #2400
ania0408
Raczkowanie

Piękne macie włosy!! Ech dziewczyny a ja znów jestem zdemotywowana. Różnica w kolorze u mnie jest ogromna-jasny żółty blond i naturalny mysi.

Myślicie że fryzjerka dałaby dobrać farbę w kolorze jak najbardziej 'mysim'? Chciałabym te farbowańce przynajmniej pofarbować....
ania0408 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości