Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-14, 11:02   #2581
ladyinheels
Przyczajenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja bym nie scinała masz już taką długośc, kiedy to wygląda dobrze, naprawdę
Miałam do pasa, ale ścięłam do tej długości na zdjęciu. Ostatnio przez odrost ciągle chodzę w związanych, stąd pomysł o kolejnym cięciu.
ladyinheels jest offline  
Stary 2011-10-14, 11:05   #2582
201607040946
Konto usunięte

no to wszystko i tak zalezy od ciebie. a masz śliczne naturalki, ten kolor
201607040946 jest offline  
Stary 2011-10-14, 11:08   #2583
ladyinheels
Przyczajenie

Cytat:
no to wszystko i tak zalezy od ciebie. a masz śliczne naturalki, ten kolor
dziękuję . Też mi się podoba, choć czasem mam chwile zwątpienia i myślę o malowaniu.
ladyinheels jest offline  
Stary 2011-10-14, 11:11   #2584
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez ladyinheels Pokaż wiadomość
Miałam do pasa, ale ścięłam do tej długości na zdjęciu. Ostatnio przez odrost ciągle chodzę w związanych, stąd pomysł o kolejnym cięciu.
ojej.. jestes strasznie dzielna!!!! podziwam Cię!!! Masz taki piekny naturalny kolor, a reszta takie czarne, ogromny kontrast, ale dałas radę! Jestes wielka!

Na Twoim miejscu poczekałabym z tym obcięciem jeszcze pół roku. Beda akurat do ramion i zetniesz wszystko, co czarne Czyli na wiosnę, a w lecie juz bedą sporo dłuzsze. Bo teraz na zimę, to nie ma sensu ścinac, schowasz je i tak pod czapką, przesmigasz
Stary 2011-10-14, 11:13   #2585
ladyinheels
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ojej.. jestes strasznie dzielna!!!! podziwam Cię!!! Masz taki piekny naturalny kolor, a reszta takie czarne, ogromny kontrast, ale dałas radę! Jestes wielka!

Na Twoim miejscu poczekałabym z tym obcięciem jeszcze pół roku. Beda akurat do ramion i zetniesz wszystko, co czarne Czyli na wiosnę, a w lecie juz bedą sporo dłuzsze. Bo teraz na zimę, to nie ma sensu ścinac, schowasz je i tak pod czapką, przesmigasz
Tez tak myślałam, ale łatwiej by było zimą krótsze pielęgnować. Kontrast jest okropny, nie mogę na nie patrzeć, ale tyle już wytrzymałam, to wytrzymam do końca. Może poczekam do wiosny, najważniejsze to doprowadzić się do porządku do czerwca, wtedy obrona, trzeba wyglądać jak człowiek.
ladyinheels jest offline  
Stary 2011-10-14, 11:33   #2586
201607040946
Konto usunięte

spokojnie, kontrast średni, ja bede miała większy, ale my hardcorowe jestesmy
Stary 2011-10-14, 11:48   #2587
ania4488
Raczkowanie

Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
może jesteś Wiosna
ja nie doceniam swojej naturalnej urody, bo jestem... nijaka ale podtrzymywanie swojego stylu jest męczące, a to odrosty, a to malowanie brwi, cienie, kreska, brrr
ja też myślałam, że w naturalnych wyglądam nijak, ale jak teraz patrzę na zdjęcia to mój mysi kolor ładnie podkreślał stalowe oczy i jasną karnację. Teraz czekam na 1-centymetrowy odrost, aby zobaczyć jak to będzie się komponowało w tym moim pomarańczyku. jeśli będzie źle, pójdę do fryzjerki nałożyć popielatą farbę z małą zawartością amoniaku, żeby wszystko ładnie się ''rozmyło"
ania4488 jest offline  
Stary 2011-10-14, 13:58   #2588
ania0408
Raczkowanie

ladyinheels- łaaaa boskie włosy, nieziemsko wygląda ten odrost

aa mysia m ja coś źle przeczytałam, Ty piszesz że dwa tygodnie bierzesz vitapil, a ja dwa miesiące przeczytałam wybacz!
13.11 - 6cm
ania0408 jest offline  
Stary 2011-10-14, 17:36   #2589
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Tez tak myślałam, ale łatwiej by było zimą krótsze pielęgnować. Kontrast jest okropny, nie mogę na nie patrzeć, ale tyle już wytrzymałam, to wytrzymam do końca. Może poczekam do wiosny, najważniejsze to doprowadzić się do porządku do czerwca, wtedy obrona, trzeba wyglądać jak człowiek.
jest dosc, hmm.. oryginalnie jestes wspaniała, naprawdę podziwiam, bo musiało Cię to duzo kosztować samozaparcia. Jestes przykładem, że da się. Jak wolisz obciąc, to obetnij, prędzej czy później i tak będziesz musiała. A do czerwca to łołoho.. mnóstwo centymetrów

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
ladyinheels- łaaaa boskie włosy, nieziemsko wygląda ten odrost

aa mysia m ja coś źle przeczytałam, Ty piszesz że dwa tygodnie bierzesz vitapil, a ja dwa miesiące przeczytałam wybacz!
może mnie pomyliłas z kims innym, bo ktos tu na watku pisał tez o vitapilu, chyba Arachnea? więc się z dwóch tygodni zrobiły i dwa miesiące
ale nie ma sprawy przeciez to nic takiego.
Stary 2011-10-14, 19:20   #2590
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

i jak wam dziewczyny idzie zapuszczanie naturalek? jakiś czas nie odzywałam się, ale naturalki dalej twardo zapuszczam, już 21 miesięcy teraz jest prawie zima, więc i tak czapka czy kaptur na głowę, do wiosny czas minie a wtedy naturalki będą już długaaaśne

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-14, 19:39   #2591
gabi97
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
i jak wam dziewczyny idzie zapuszczanie naturalek? jakiś czas nie odzywałam się, ale naturalki dalej twardo zapuszczam, już 21 miesięcy teraz jest prawie zima, więc i tak czapka czy kaptur na głowę, do wiosny czas minie a wtedy naturalki będą już długaaaśne
21 miesięcy?! jak ja Cię podziwiam, ja po miesiącu zaczynam się łamać...
Stary 2011-10-14, 20:20   #2592
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
21 miesięcy?! jak ja Cię podziwiam, ja po miesiącu zaczynam się łamać...
a ja Ciebie i Was podziwiam bo: początki są strasznie trudne, są kryzysy i nie raz mało brakuje żeby pobiec po farbe a mi teraz naprawdę łatwo, jak już te początki minęły, więc to żadna filozofia, najważniejsze przetrwać i nie pęknąć na początku j bym drugi raz nie dała rady zapuszczać naturalek, gdybym teraz pękła. Także trzymajcie się dziewczyny i się nie dajcie bo naprawdę warto, trzymam kciuki

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-15, 09:22   #2593
201607040946
Konto usunięte

ja mam wielką nadzieje,że uda mi się przetrwać zimę
Stary 2011-10-15, 11:37   #2594
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
gratulacje klask i:
zostań tu z nami i świeć nam przykładem
no i foty konieeeeeecznie
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
no to nie żegnaj się a dalej wspieraj
no ja tu dalej jestem
i jakoś mimo że całe naturalne to jakoś już mi się nie chce stąd odchodzić,
pokaż nowy fryz! ^_^
Pokażę się jak ktoś mi zdjęcia zrobi. Ale pochwalę się Wam, że moje włosy są teraz takie mięciutkie, delikatne, takie fajne teraz tylko pielęgnować i zapuszczać

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zgrzeszyłam z szamponetką
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Zmyje się a mnie kusi znów mieć jasne blond włosy już 3 dzień się użeram sama ze sobą...
Mi szamponetka nigdy nie wypłukała się do końca zawsze jak używałam szamponetki, jak mi już trochę włosy odrosły to na farbowanych był inny odcień niż na naturalnych

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:

dlatego trzeba dbac bardziej. ja teraz pije drożdze i pokrzywę oraz biore vitapil. Taki zestaw od 2 tygodni dopiero, wiec włosy i tak potrzebują czasu, zeby odczuc zmiane. Efekty beda za 3 miesiące regularnego stosowania

Też piję drożdże, srzyp i pokrzywę. Ostatnio jak byłam u fryzjera (jak pozbywałam się farbowanych) fryzjerka zapytała mnie, czy nie miałam problemów z wypadaniem włosów kilka miesięcy temu, bo mam bardzo dużo nowych włosków na całej głowie. A mi włosy nie wypadały jakoś bardziej nigdy, więc to musi być zasługa kuracji drożdżowo-pokrzywowo-skrzypowej
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-10-15, 11:42   #2595
gabi97
Raczkowanie

hah, jednego dnia mam ochotę ogolić się na łyso i nie mogę na siebie patrzeć , a drugiego tryskam entuzjazmem, spinam włosy i nie myślę o tym ostatnio więcej jest tych lepszych dni, muszę tylko powstrzymywać się od oglądania półki z farbami podczas każdych zakupów, bo później zawsze łapię doła

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-10-15 o 11:43
gabi97 jest offline  
Stary 2011-10-15, 14:52   #2596
201607040946
Konto usunięte

kochanie, ja mam okres patzrenia na farby za soba
Stary 2011-10-15, 15:12   #2597
amadziaz
Zadomowienie

Dziewczyny co macie zamiar zrobć z włosami jak bd miały już długie naturalki? Obcinacie do odrostów?
Stary 2011-10-15, 16:08   #2598
arachnea
Rozeznanie

Cytat:

może mnie pomyliłas z kims innym, bo ktos tu na watku pisał tez o vitapilu, chyba Arachnea? więc się z dwóch tygodni zrobiły i dwa miesiące
ale nie ma sprawy przeciez to nic takiego.
to chyba nie ja a swoją drogą to możecie bić mi brawo - wkurzyłam sie wczoraj bo schodzę z cieniowania i obcięłam sobie w łazience pod wpływem impulsu takie chude kosmyki przy twarzy i mam teraz dwie długości muszę iść wyrównać co oznacza ścięcie do ramion mój chłop chciał szału to będzie miał
arachnea jest offline  
Stary 2011-10-15, 16:36   #2599
Fuzukatsu
Zadomowienie

Dzisiaj jakieś dziewczyny śmiały się w autobusie z moich odrostów

Wrzucam zdjęcie
Czy mój przedziałek nie jest jednak zbyt łysy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8706.jpg (178,2 KB, 53 załadowań)

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2011-10-15 o 16:46
Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-10-15, 17:15   #2600
gabi97
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Dziewczyny co macie zamiar zrobć z włosami jak bd miały już długie naturalki? Obcinacie do odrostów?
ja mam taki właśnie zamiar, żeby ściąć, jak będą gdzieś do brody chociaż szkoda mi trochę zapuszczania kilkuletniego
Stary 2011-10-15, 17:54   #2601
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Przeszło mi już i tak jedna chwila kryzysu na cały rok to nie jest źle.

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2011-10-15, 18:40   #2602
ania4488
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość

Wrzucam zdjęcie
ale śliczny odrost też chcę już taki!!!!!!

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
ja mam taki właśnie zamiar, żeby ściąć, jak będą gdzieś do brody chociaż szkoda mi trochę zapuszczania kilkuletniego
ja mam zamiar zrobić to co napisałam kilka postów wyżej- pójść do fryzjerki i pomalować włosy farbą z małą zawartości amoniaku, o kolorze zbliżonym do mojego. myślę, że w ten sposób będzie mi łatwiej... nie chcę ścinać włosów, bo nie podobam się sobie w krótkich
ania4488 jest offline  
Stary 2011-10-15, 19:06   #2603
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
hah, jednego dnia mam ochotę ogolić się na łyso i nie mogę na siebie patrzeć , a drugiego tryskam entuzjazmem, spinam włosy i nie myślę o tym ostatnio więcej jest tych lepszych dni, muszę tylko powstrzymywać się od oglądania półki z farbami podczas każdych zakupów, bo później zawsze łapię doła
im dłuższe naturalki tym mniej będzie tych gorszych dni, a coraz więcej dobrych

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
no ja mogłabym już ścinać, mam naturalki coś między brodą a ramieniem, ale nie ścinam, czekam sobie aż urosną więcej, bo ja nie mogę mieć krótkich włosów, teraz mam za zapięcie stanika, poprostu krótkie mi nie pasują i nigdy nie miałam, więc bym się żle czuła, sama myśl mnie przeraża

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-15, 19:15   #2604
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Mój odrost z lipca tego roku. Myślę o cięciu do ramion, żeby się pozbyć tych czarnych, ale szkoda mi trochę włosów..

http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc0168cp.jpg/
bardzo ładne włosy, super to wygląda

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-15, 19:47   #2605
takajaka86
Przyczajenie

witam ponownie kochane, ja mam od paru dni dola z powodu glupich wlosów (przypomne krotko moja historie: 7 lai intensywnmego rozjasniania na jasny blond wkoncu wnerw nalozenie ciemnej farby-prawie czarnej:/ i postanowienie czekania az odrosna do naturalek, wlosy oczywiscie w kondycji tragicznej) odrost sie delikatnie powieksza, jest oczywiscie jansiejszy niz restza farbowancow , obecnie cale wlosy sa brazowoczarne plus mysi (sliczny) odrost, zle mi w tych "ciemnosciach" na glowie starcilam swoj blask nawet pytalam u fryzjera o powrot do blondu ale ze fryzjerka byla uczciwa to poweidziala ze owszem ale wlosy beda zmasakrowane na maxa:/ w sumie nic nowego dobrze o tym wiedzialam , i wiem ze bym tego nie zrobila nawet jesli teraz tak koszmarnie sie czuje
ale zmienilam koncepcje - mialam czekac na naturalki az odrosna chociaz do brody ale stwierdzialm ze niech odrosna chociaz nad ucho jakos czyli ok 10-12cm i zcinam z OGGROMNA satysfakcja te wsyztskie poniszczence chce jaknajszybciej miec swoje miekkie zdrowe włosy , nawet doszlam do wniosku ze skoro i tak caly czas spinam wlosy (bo w rozpuszczonych nie wygladam dobrze) to moge je rownie dobrze sciac krotko tzn mysle o fryzurce ala kasia zielinska(tylko nie tej calkiej ktorkiej ktora ma obecnie) magda molek czy nawet gardias jestem niska raczej drobna osoba powinno mi byc dobrze w takich wloskach pozatym akurat te fryzury sa dosyyc dziewczece, pozatym najwazniejsze pozbyc sie tego sianaaaaaaaaa i wiecie co?! jak nadejdzie ten dzien scinania to chyba sama poprosze fryzjera zebym samodzielnie mogla jednym ciachnieciem odciac te wszystkie popalone poniszcone kudły! ajj pociewsza mnie mysl ze czas szybko plynie za dwa lata obecny stan moze bedzie tylko wspomnieniem... nawet jesli bede miala krotkie włosy..obiecuje nastepnym razem wstawic zdiecia swoich odroscików, mam owogole cos ala gabi97 jesli chodzi o kamuflarz ja je po prostu spinam w jakiegos nieokrzesanego pseudo koczka , jest jako tako..
takajaka86 jest offline  
Stary 2011-10-15, 19:58   #2606
takajaka86
Przyczajenie

Cytat:
witamy serdecznie pozostaje zyczyc wytrwałości a włoski mogą się wydawqać ciemniejsze niż kiedys, ze wględu na kontrast przy tych jasnych, no i przyzwyczajenie- od dłuższego czasu widziałaś siebie tylko w jasnych włosach, więc teraz vten odrost może się wydawać bardzo ciemny, tż tak miałam, a teraz jak mam już ze 30 cm odrostu to widzę, że włosy wcale nie są tak bardzo ciemne
dokladnie chodzi o kontrast , ja kiedy mialam rowniez jasne bardzo wlosy myslalm ze naturalne mi sciemnialy mocno bo cioemnego brazu ale teraz kiedy wlosy przyciem,nilam(na nieszcescie na zbyt ciemno) widze ze odrosciki to nic innego jak moj dawny ciemny blond.. a efekt z platyna mialam taki sam jak u ciebie

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość

Wrzucam zdjęcie
nie przejmuj sie ludzmi, ja tez widze ze w pracy niektorzy conajmniejd ziwnie na mnie patrza ze ciagle mam ta sama beznadziejna fryzure (ktora mi nieco kamufluje pewne wady tzn odrosty sianowatosc itd co niezmienia faktu ze fryzura jest sama w sobie niefajna czyli pseudo koczek zaczesany do gory ) dodatkowo tez zaczyna mi byc widac odrosty jasniejsze niz reszta glowy i faktycznie troszke to jak lysinka wyglada:/ ale musimy pamietac dlaczego to robimy czas leci szybko pomysl o jednej zasadzie:jesli teraz sie nie zawezmiesz to za rok dwa lata znow bedziesz plakac nad stanem swoich włosów dokladnie tak jak teraz a jesli przejdziesz te dwa lata problem sie skonczy , wyjdziesz z bledego kola , naprawde ludzie sa wredni-zwlaszcza dziewczyny:/ tak naprawde nasz wybor jest wlasciwy i swiadczy o pewnej dojrzalosci bo niejedna panienka woli latac z popalonymi wlosami bez odrostow a nie kazda stac na odwage aby isc do ludzi w srednio estetycznym wydaniu ale w naprawde slusznej sprawie, sa dni kiedy jestem zalamana ale czasem bywa ze jestem dumna ze swojego postanowienia! takze glowa do gory jeszce nie raz bedziemy mielay chwile zwatpienia..
takajaka86 jest offline  
Stary 2011-10-15, 22:07   #2607
judge
Zadomowienie

Cytat:
bardzo ładne włosy, super to wygląda
zgadzam się ale ja bym ciachła równo z naturalnymi
Stary 2011-10-16, 08:40   #2608
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Dodaje tak dla motywacji i tak dla porównania moje włoski
Zdjęcie z fleszem, bardzo mnie denerwuje że włosy przy twarzy tak wolno rosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie949.jpg (132,1 KB, 38 załadowań)

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:07   #2609
201607040946
Konto usunięte

ja mam gdzies, kto co mowi, najwazniejsze,jak JA sie czuje z odrostem a czasami czuje sie źle
Stary 2011-10-16, 10:49   #2610
Lenka_1987
Zadomowienie

Ostatnio moja siostra stwierdziła, że mam taki myszowaty, brzydki kolor włosów... A koleżanka wczoraj mi powiedziała, że widzi mnie w jasnym blondzie z ciemniejszymi pasemkami
A ja dopiero od tygodnia mam na całej długości naturalki
Chciałabym się nimi jeszcze minimum rok pocieszyć
Lenka_1987 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości