Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-25, 20:33   #2761
gabi97
Raczkowanie

Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

dziś znów mam kryzys, muszę się tu Wam chyba wyżalić

mam wrażenie, że moje włosy wyglądają przez ten odrost wciąż na tłuste, a myję je codziennie tęsknię też strasznie za rozpuszczonymi, ale to raczej niemożliwe dziś spotkałam moją koleżankę z dawnych lat, która ma piękne długie włosy, które farbuje od kilku lat na czerń i znowu mnie kusiło, żeby dać sobie spokój z naturalnymi, tylko polecieć po farbę i skończyć z tymi mękami
i dzisiaj mój TŻ powiedział, że to wygląda kiepsko i powinnam się wybrać do fryzjera miał zły dzień, ale co z tego, skoro teraz mi się płakać chce, jak patrzę w lustro wszyscy mnie na okrągło pytają, czemu chodzę z odrostami, a jak mówię że zapuszczam naturalne to dziwnie się patrzą i mówią, że mi odbiło bo będę wyglądać idiotycznie
dziewczyny, pomóżcie, dosłownie krok mnie dzieli od zafarbowania
Stary 2011-10-25, 20:44   #2762
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość

mam wrażenie, że moje włosy wyglądają przez ten odrost wciąż na tłuste, a myję je codziennie tęsknię też strasznie za rozpuszczonymi, ale to raczej niemożliwe dziś spotkałam moją koleżankę z dawnych lat, która ma piękne długie włosy, które farbuje od kilku lat na czerń i znowu mnie kusiło, żeby dać sobie spokój z naturalnymi, tylko polecieć po farbę i skończyć z tymi mękami
i dzisiaj mój TŻ powiedział, że to wygląda kiepsko i powinnam się wybrać do fryzjera miał zły dzień, ale co z tego, skoro teraz mi się płakać chce, jak patrzę w lustro wszyscy mnie na okrągło pytają, czemu chodzę z odrostami, a jak mówię że zapuszczam naturalne to dziwnie się patrzą i mówią, że mi odbiło bo będę wyglądać idiotycznie
rozumiem Cię doskonale co prawa mój tż ciągle mówi, że mam nie farbować, ale koleżanki polecają mi fryzjerów, mama mówi, że mi zapłaci no masakra, nie rozumieją naszego wyboru musim jakoś przetrwać

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-25, 21:54   #2763
czarnawdowaa
Przyczajenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

DZIEWCZYNY!
Mam ważne pytanie, bo też chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, na razie mam tylko centymetr odrostu:/
ale... chciałam zapytać, czy po zaprzestaniu farbowania zauważyłyście poprawę kondycji waszych włosów? A mianowicie: CZY MNIEJ WYPADAJĄ, SĄ MNIEJ ŁAMLIWE, BARDZIEJ BŁYSZCZĄCE, CZY JEST ICH WIĘCEJ???
Jakie macie odczucia?
czarnawdowaa jest offline  
Stary 2011-10-25, 23:20   #2764
Joskelyn
Zadomowienie

No a ja nie wytrzymalam i bylam u fryzjera rozjasnic :/ Wszystko przez faceta, oczywiscie... Bo powiedzial mi, ze przeciez w jasnym blondzie wygladałam o wieeeele fajniej :/ I tyle

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:

A moze pojdziesz na dekoloryzacje i polozysz na farbowance cos naturalniejszego? Tak Ci bedzie latwiej...
Bo faktycznie lepiej wyglada schodzenie z blondu niz z czerni

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2011-10-26, 09:42   #2765
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

oj jest ogromna różnica!
włosy są widocznie zdrowsze, lśniące, mięciutkie w dotyku, praktycznie u mnie przestały się łamać, mniej wypadają
ale!
trzeba pamiętać żeby dać im dodatkowego kopa, czyli zacząć dbać żeby wspomóc ich odnowę.
samo nic nie przechodzi.

a i jeszcze z tą ilością włosów. Jest ich więcej, ale nigdy już nie będzie tak pięknie jak było kiedyś.

Ja jestem mega zadowolona że wróciłam do swoich włosów naturalnych ^_^. POLECAM!

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-10-26 o 09:43
Ivonea jest offline  
Stary 2011-10-26, 09:46   #2766
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No a ja nie wytrzymalam i bylam u fryzjera rozjasnic :/ Wszystko przez faceta, oczywiscie... Bo powiedzial mi, ze przeciez w jasnym blondzie wygladałam o wieeeele fajniej :/ I tyle [COLOR="Silver"]
proooooszę cię, nie pisz takich rzeczy, bo mnie demotywujesz!!!
201607040946 jest offline  
Stary 2011-10-26, 09:50   #2767
201607040946
Konto usunięte

Na razie nie wiem, bo "zapuszczam" naturalne dopiero 2 miesiące...
201607040946 jest offline  
Stary 2011-10-26, 10:27   #2768
biemi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarnawdowaa Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!
Mam ważne pytanie, bo też chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, na razie mam tylko centymetr odrostu:/
ale... chciałam zapytać, czy po zaprzestaniu farbowania zauważyłyście poprawę kondycji waszych włosów? A mianowicie: CZY MNIEJ WYPADAJĄ, SĄ MNIEJ ŁAMLIWE, BARDZIEJ BŁYSZCZĄCE, CZY JEST ICH WIĘCEJ???
Jakie macie odczucia?
ja właśnie przzez to wszystko co napisałaś przestałam farbować, bo włosy garściami wychodziły plus okropnie się łamały ;/, teraz też trochę się łamią bo jeszcze nie mam całych naturalnych, ale mniej wypadają i oczywiście wyglądąją na dużo bardziej zdrowe, jednak o włosy trzeba dbać nie wystarczy tylko przestać farbować chociaż to i tak już duży postęp ja nie rozjaśniam od grudnia zeszłego roku i teraz jak farbuję to tylko farbowańce

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline  
Stary 2011-10-26, 11:35   #2769
kama_ziom
Raczkowanie

Joskelyn, ja równiez prosze Cie nie pisz tak!!! mój tez mówił ,ze w blond mi lepiej, a jak doszłam do naturalek, powiedział ze fajne sa zdrowe, miękkie, i ze w blondzie byłam "za ladna" co mnie tez zdemotywowalo jednak i wrocilam do blondu... i załuję!!! naturalne sa zdrowe, błyszczace, latwo się czeszą, gdy o nie zadbamy moga byc naprawde super, mozna robic naturalne maski, mozna zapuszczać je do woli... bo nie ma zniszczonych farbowaniem końcowek, i co najwazniejsze nie ma ciagłych odrostów!!! ja bardzo żałuję ze po powrocie do naturalnych cos mnie podkusiło i zafarbowałam, chciałabym cofnać czas... a teraz nic mnie nie złamie, dopóki nie osiwieje!! zapuszczam swoje i basta!!! ostatnmie farbowanie- 7 października. odroscik ledwo widać kilka milimetrow, jak będzie widoczny wrzuce foto... powodzenia! nie łamcie się!! naprawde!
kama_ziom jest offline  
Stary 2011-10-26, 13:43   #2770
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Archiwalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, NIE ŁAMAĆ mi się tu!
Ja walczę, to Wy też!
Ale różnica pokazałam nawet swojej mamie która mnie wspiera i powiedziała, że te co masz od góry to są takie śliczne, gładkie i gęste i kolorek ciekawy - a ja podzielam jej zdanie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
to nie żart.. ja serio

któraś z wizażanek opisywała to na swoim przykładzie.Zabij nie pamiętam jej nicku

P.S Ja wole sama podcinać włosy i robię to dość regularnie. Jak coś schrzanię to mogę mieć pretensje tylko do siebie:P
Ale wiadomo o co mi chodziło z tym fryzjerem. Samemu czy u "niby" specjalisty. Chodzi o to żeby coś zmienić (oczywiście nie kolor), to od razu nam poprawia humor ^_^
A no racja, mała zmiana a zawsze coś, mniej kusi na inne zmiany, a końcówki zadowolone

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2011-10-26, 14:39   #2771
Archiwalna
Raczkowanie

dziękuję dziewczyny

angielski&rosyjski&włoski
Archiwalna jest offline  
Stary 2011-10-26, 14:51   #2772
kama_ziom
Raczkowanie

wrzucam fotki ,bo jednak przyuważyłam malutki odrost...z czego siębardzo cieszę, od czegoś trzeba zacząć,przy czole jakos go nie widać.albo włosy mi nie równo rosna albo fryzjerka mi nierówno pofarbowała ostatnim razem...
-------------------------------
od 7 października 2011 nie farbuję włosów!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.X.2011.jpg (81,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010857.jpg (83,2 KB, 34 załadowań)
kama_ziom jest offline  
Stary 2011-10-26, 14:52   #2773
kama_ziom
Raczkowanie

myslicie ,że duża róznica w kolorze...?? nie wiem jak to będzie dalej wyglądać...
kama_ziom jest offline  
Stary 2011-10-26, 15:58   #2774
gabi97
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
myslicie ,że duża róznica w kolorze...?? nie wiem jak to będzie dalej wyglądać...
nie jest źle, sama wolałabym taki kontraścik

dziewczyny, od chyba 2 miesięcy nie farbuję i moje włosy tak odżyły, że omg są milutkie w dotyku, cudownie się układają, lekko falują, a wcześniej były to takie suche strąki wywinięte na wszystkie strony wywaliłam wszystkie kosmetyki do włosów farbowanych, używam normalnych szamponów i odżywek, eksperymentuję z maseczkami domowymi i jest super
ta czerń się dzięki tym zabiegom powoli zamienia w ciemny brąz całe szczęście ale mimo wszystko odrost wali po oczach

mam straszny dylemat - chcę iść do fryzjera żeby mi nałożył na farbowańce coś zbliżonego do naturalnych, ale teraz zaczynam się bać, czy jest to dobry pomysł. bo ostatnio mniej mi się podoba ten mój blondzik na odrostach, a wszyscy ciągle mi mówią, że w ciemnych mi dobrze
ale wiem, że jak pofarbuję na czerń znowu to wrócę do punktu wyjścia, że znowu będą włoski w złej kondycji, ale serce mi nie chce słuchać rozumu bo boję się, że będę taka niewyraźna w jasnych... teraz te ciemne mi dodają charakteru, mam drobniutką twarz, wielkie niebieskie oczy, jasną cerę i mam obawy, czy ten szarawy blond nie odbierze mi tego "pazura", który dodała mi czerń. ;/

ech rozpisałam się znowu
Stary 2011-10-26, 17:18   #2775
Olasi
Rozeznanie

I ja się dołączam! Nie farbuje włosów od 1 lipca, jakoś 2 tygodnie temu poszłam obciąć 5 cm farbowańców, które były okropnie połamane suche i bez życia:/ obecnie jestem na etapie intensywnego zapuszczania, ze aż Tż się ze mnie śmieje, że to nie jest dbanie o włosy tylko choroba;D Mam nadzieje, ze jestem na dobrej drodze bo wcześniej przez te malowanie włosków na blond próbowałam je zapuścić... żeby nie skłamać 4 latka a i tak miały zawsze taka sama długość;] wiec to jest głównie powód mojej decyzji Poki co odrost ok 4 cm, naturalny kolor włosów ciemny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0041.jpg (87,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0040.jpg (103,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0037.jpg (126,9 KB, 33 załadowań)
Olasi jest offline  
Stary 2011-10-26, 17:27   #2776
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Olasi witamy witamy ładny odrościk

ja sobie siedzę juz 1,5h z olejem kokosowym na czuprynie i ... oglądam fryzury z grzywką, chociaż po ostatniej samodzielnej próbie obiecałam sobie, że już nigdy grzywek, ale wiadomo że kobieta zmienną jest więc ...kto wie
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:21   #2777
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Joskelyn, ja równiez prosze Cie nie pisz tak!!! mój tez mówił ,ze w blond mi lepiej, a jak doszłam do naturalek, powiedział ze fajne sa zdrowe, miękkie, i ze w blondzie byłam "za ladna" co mnie tez zdemotywowalo jednak i wrocilam do blondu... i załuję!!! naturalne sa zdrowe, błyszczace, latwo się czeszą, gdy o nie zadbamy moga byc naprawde super, mozna robic naturalne maski, mozna zapuszczać je do woli... bo nie ma zniszczonych farbowaniem końcowek, i co najwazniejsze nie ma ciagłych odrostów!!! ja bardzo żałuję ze po powrocie do naturalnych cos mnie podkusiło i zafarbowałam, chciałabym cofnać czas... a teraz nic mnie nie złamie, dopóki nie osiwieje!! zapuszczam swoje i basta!!! ostatnmie farbowanie- 7 października. odroscik ledwo widać kilka milimetrow, jak będzie widoczny wrzuce foto... powodzenia! nie łamcie się!! naprawde!
mój też uważał, że w blondzie mi 'za ładnie', nie rozumiem, czemu wtedy chce, żebym miała naturalne

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:34   #2778
Mysia..pysia
Raczkowanie

Hej

Dziewczyny ja też mam takli dylemat

Mam włoski naturalne na poziomie 5 czyli taki ciemny blond-szatyn
Mam jasne pasemka na całej głowie i odrost na 2 cm. Teraz chce coś nałożyć na pozostałe ale oprócz naturalnych tych 2 cm
Ostatnio dużo o tym sie mówi, ze pasemka jasne blond są nie modne i coś w tym jest

Naturalne włoski są śliczne, zdrowe , lśniące po prostu piękne
Jestem teraz na etapie powrotu do swoich , chciałabym bardzo aby sie udało. Blondu z odrostami mam dość

Co wy na to , dobry pomysł?
Mysia..pysia jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:38   #2779
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez czarnawdowaa Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!
Jakie macie odczucia?
wszystko to, co napisałaś na TAK nie łamią się, błyszczą się jak szalone, aż im zdjęcia zrobić nie mogę w dziennym świetle tak odbijają światło, zrobiły się niesamowicie grube-jest ich więcej, zaczęły rosnąć, mam w końcu możliwość zapuścić, wypadają jak wypadały, ale u mnie problem z tym tkwi gdzie indziej,więc to nie ważne. włosy naprawdę zmieniły się na plus

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
I ja się dołączam! Nie farbuje włosów od 1 lipca, jakoś 2 tygodnie temu poszłam obciąć 5 cm farbowańców, które były okropnie połamane suche i bez życia:/ obecnie jestem na etapie intensywnego zapuszczania, ze aż Tż się ze mnie śmieje, że to nie jest dbanie o włosy tylko choroba;D Mam nadzieje, ze jestem na dobrej drodze bo wcześniej przez te malowanie włosków na blond próbowałam je zapuścić... żeby nie skłamać 4 latka a i tak miały zawsze taka sama długość;] wiec to jest głównie powód mojej decyzji Poki co odrost ok 4 cm, naturalny kolor włosów ciemny blond
witamy teraz napewno włosy zapuścisz jak odstawiasz rozjaśnianie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:44   #2780
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Mysia..pysia Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny ja też mam takli dylemat

Mam włoski naturalne na poziomie 5 czyli taki ciemny blond-szatyn
Mam jasne pasemka na całej głowie i odrost na 2 cm. Teraz chce coś nałożyć na pozostałe ale oprócz naturalnych tych 2 cm
Ostatnio dużo o tym sie mówi, ze pasemka jasne blond są nie modne i coś w tym jest

Naturalne włoski są śliczne, zdrowe , lśniące po prostu piękne
Jestem teraz na etapie powrotu do swoich , chciałabym bardzo aby sie udało. Blondu z odrostami mam dość

Co wy na to , dobry pomysł?
jasne, że dobry, witamy
ja powiem tak:jeśli chcesz farbować włosy na kolor podobny do naturalnego to polecałabym jednak zafarbować na kolor kilka tonów ciemniejszy od naturalnego. Moje ostatnie farbowanie włosów, to na całość ciemny blond, wyszedł średni brąz. Był dużo ciemniejszy niż moje naturalne włosy. a teraz minie niedługo 2 lata od tego czasu i ta farba już od dawna jest tak wypłukana, że obecnie kiedyś farbowane włosy są kilka odcieni jaśniejsze niż moje naturalne ale ściąć nie chcę, a pofarbować chociaż tych jaśniejszych włosów, odrostu nie ruszać nie mam odwagi, bo nie wiem co wyjdzie.

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:48   #2781
Shee'naz
Wtajemniczenie

Zgadzam sie z Ivonea co do czestego "odswiezania" wlosow u fryzjera przy schodzeniu z koloru . Wracam wlasnie z podciecia . Poszlo 5 cm z dlugosci plus cieniowanie. Takze wloski są wizualnie sporo krotsze, a ja jestem niby maniak dlugosci... ale tym razem mi to zupelnie lata, ze tak powiem . Sama sobie tak zażyczylam u zaufanego fryzjera, ktory mi nigdy krzywdy nie zrobił . I czuje sie super, duzo "lżej" i sie ciesze inna fryzura i latwiejsza mozliwoscia dbania o wloski przez zime, zamiast sie zadreczac, ze sa krotsze To nie amputacja. Moze teraz mi jeszcze przyspiesza . Wlasnie zaczynaja 11 miesiac odrastania. A juz do lata powinnam miec wierzchnia warstwe do brody
Im dluzej trwam w moim postnowieniu tym bardziej widze, ze to byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac by wracac do naturalek.
Dziewczyny, dopniemy celu !

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no to ja mam zupelnie odwrotnie bo mam jasne odrosty i czarne farbowance
łacze sie w bolu

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2011-10-26 o 20:57
Shee'naz jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:48   #2782
jo4nna
Raczkowanie

Dawno się nie odzywałam, ale podglądałam codziennie Otóż chciałam Wam powiedzieć, że wczoraj zaczęłam stosować seboradin- w ampułkach oraz lotion. Co prawda włosy mi nie wypadają, ale różnica między naturalkami, a farbowanymi po ponad roku zapuszczania, jest straszna i postanowiłam podjąć próby ratowania tych rozjaśnionych, bo oprócz powrotu do naturalnych, jak chyba większości z nas zależy mi na zapuszczeniu włosów, aż do podłogi Na efekty będę czekać jeszcze jakiś czas, według producenta 2-3 tygodnie i wtedy powiem Wam czy warto. Czytałam pochlebne opinie i przede wszystkim zwiększony porost włosów, więc sprawdzę to na własnej skórze i mam nadzieję, że z czystym sumieniem, będę mogła polecić Wam te cudeńka Postaram się też w najbliższym czasie wstawić zdjęcia włosów, bo minęło już sporo czasu odkąd podjęłam jedną z lepszych decyzji w moim życiu Buziaki

Edytowane przez jo4nna
Czas edycji: 2011-10-26 o 20:51
jo4nna jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:02   #2783
Natalisis
Raczkowanie

Seboradin Lotion naprawdę przyspiesza porost włosków. W moim przypadku rosły jeszcze raz tyle co normalnie. Ale nie wiem po jakim czasie widziałam efekty, bo to było kilka lat temu i stosuję go praktycznie do tej pory co jakiś czas. Co do ampułek to się nie wypowiem, bo nie miałam okazji nigdy stosować, ale jestem ciekawa efektów, więc czekam na relację.
Natalisis jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:42   #2784
JustCassie
BAN stały

Cytat:
nie jest źle, sama wolałabym taki kontraścik

dziewczyny, od chyba 2 miesięcy nie farbuję i moje włosy tak odżyły, że omg są milutkie w dotyku, cudownie się układają, lekko falują, a wcześniej były to takie suche strąki wywinięte na wszystkie strony wywaliłam wszystkie kosmetyki do włosów farbowanych, używam normalnych szamponów i odżywek, eksperymentuję z maseczkami domowymi i jest super
ta czerń się dzięki tym zabiegom powoli zamienia w ciemny brąz całe szczęście ale mimo wszystko odrost wali po oczach

mam straszny dylemat - chcę iść do fryzjera żeby mi nałożył na farbowańce coś zbliżonego do naturalnych, ale teraz zaczynam się bać, czy jest to dobry pomysł. bo ostatnio mniej mi się podoba ten mój blondzik na odrostach, a wszyscy ciągle mi mówią, że w ciemnych mi dobrze
ale wiem, że jak pofarbuję na czerń znowu to wrócę do punktu wyjścia, że znowu będą włoski w złej kondycji, ale serce mi nie chce słuchać rozumu bo boję się, że będę taka niewyraźna w jasnych... teraz te ciemne mi dodają charakteru, mam drobniutką twarz, wielkie niebieskie oczy, jasną cerę i mam obawy, czy ten szarawy blond nie odbierze mi tego "pazura", który dodała mi czerń. ;/

ech rozpisałam się znowu
w jednym poście sama sobie zaprzeczasz
podobają Ci się włosy po odstawieniu farby, wyrzuciłaś kosmetyki ale chcesz iść do fryzjera pofarbować włosy na kolor zbliżony typowe objawy "delirki farbowania"

czy Ci odbierze? skąd masz to wiedzieć skoro nie masz tych naturalnych? Może spodoba Ci się twoja inna wersja? tego nie wiesz dopóki nie spróbujesz!!
Poza tym naturalki tak naprawdę każdego dnia mają inny odcień. Dowód 3 moje zdjęcia. Może nie różnią się jakoś diametralnie ale naturalne włosy nie są tak nudne jak je opisują )

Zacznijta lepiej odkładać kasę na prezenty świąteczne a nie na fryzjerów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 017.jpg (85,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0099.jpg (96,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kiki.jpg (114,2 KB, 45 załadowań)
JustCassie jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:04   #2785
Sweet Cake
Przyczajenie

Hej kobietki jestem juz po wizycie u fryzjera i jestem so happy
pokochałam swoje włosy na nowo - ściełam jakieś 15 cm ale wcale nie żałuję żałuję tylko że nie zrobiłam zdjęcia "przed" bo mogłabym Wam pokazać jaka niesamowita różnica! Miałam suche i przerzedzone na końcach włosy sięgające za stanik obcięłam do ramion i są NIESAMOWICIE miękkie sprężyste.... Nigdy się tak krótko nie ścinałam i to był mój bład bo czuję się o niebo lepiej nie musze włosów wiązać w kite bo pięknie sie układaja dodam że ściełam na prosto bez stopniowania i cieniowania

A teraz siedzę sobie z głową opartą o kaloryfer bo próbuję dogrzać waxa na głowie - ale z marnym skutkiem folia pod ręcznikiem jest ledwo letnia buuuuu
Czy któraś z Was wie czy WAX będzie działał jeżeli nie będzie dobrze ogrzany?

Zamówiłam sobie seboradin lotion na allegro i jestem zła bo widziałąm że jest w każdej aptece - przepłaciłam za przesyłkę na którą z resztą czekam już tydzien bez skutku...

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:53   #2786
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
pokochałam swoje włosy na nowo - ściełam jakieś 15 cm ale wcale nie żałuję żałuję tylko że nie zrobiłam zdjęcia "przed" bo mogłabym Wam pokazać jaka niesamowita różnica! Miałam suche i przerzedzone na końcach włosy sięgające za stanik obcięłam do ramion i są NIESAMOWICIE miękkie sprężyste.... Nigdy się tak krótko nie ścinałam i to był mój bład bo czuję się o niebo lepiej nie musze włosów wiązać w kite bo pięknie sie układaja dodam że ściełam na prosto bez stopniowania i cieniowania

A teraz siedzę sobie z głową opartą o kaloryfer bo próbuję dogrzać waxa na głowie - ale z marnym skutkiem folia pod ręcznikiem jest ledwo letnia buuuuu

Zamówiłam sobie seboradin lotion na allegro i jestem zła bo widziałąm że jest w każdej aptece - przepłaciłam za przesyłkę na którą z resztą czekam już tydzien bez skutku...
no to super, gratulacje, ż wizyta u fryzjera była udana co do ogrzewania Waxa to nie wiem

a skoro teraz masz włosy do ramion to już Ci bliżej do całych naturalek pewnie niż dalej?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-10-26, 23:59   #2787
xyolax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość

Wiesz co, ja bardzo rzadko podgrzewam Wax'a i z efektów jestem na prawdę zadowolona
Stary 2011-10-27, 08:43   #2788
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
A podziel się jak dbasz o włoski
Ja wróciłam do naturalnych włosów, ale też jestem na etapie intensywnego zapuszczania, więc może coś podpatrzę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Ivonea co do czestego "odswiezania" wlosow u fryzjera przy schodzeniu z koloru . Wracam wlasnie z podciecia . Poszlo 5 cm z dlugosci plus cieniowanie. Takze wloski są wizualnie sporo krotsze, a ja jestem niby maniak dlugosci... ale tym razem mi to zupelnie lata, ze tak powiem . Sama sobie tak zażyczylam u zaufanego fryzjera, ktory mi nigdy krzywdy nie zrobił . I czuje sie super, duzo "lżej" i sie ciesze inna fryzura i latwiejsza mozliwoscia dbania o wloski przez zime, zamiast sie zadreczac, ze sa krotsze To nie amputacja. Moze teraz mi jeszcze przyspiesza . Wlasnie zaczynaja 11 miesiac odrastania. A juz do lata powinnam miec wierzchnia warstwe do brody
Im dluzej trwam w moim postnowieniu tym bardziej widze, ze to byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac by wracac do naturalek.
Dziewczyny, dopniemy celu !

łacze sie w bolu
Nie wiem jak u Was, ale ja moje włoski obserwuję od jakiegoś roku, może dłużej i zauważyłam, że najszybciej mi rosły w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny, więc może do wiosny wszystkim nam urosną więcej niż się spodziewamy
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2011-10-27, 08:48   #2789
Mysia..pysia
Raczkowanie

A powiedzcie mi dziewczyny ,może to troszkę dziwne jest pytanie, czy nasz wzrost i figura mają znaczenia do koloru włosów. Gdzieś czytałam , ze jak jesteś niska (a Ja jestem 159) masz figurkę filigranową( a Ja mam) to ciemnie włosy Cię postarzają .
Pytam bo Ja z natury mam dość ciemne włoski (albo mi się tak wydaję ,bo mam kontrast po między swoimi a rozjaśnionymi) i nie chciałabym wyglądać "staro"
Mysia..pysia jest offline  
Stary 2011-10-27, 09:31   #2790
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

no a nie mówiłam że zmiana fryzury poprawi humory!
^_^

obyście były małym natchnieniem dla tych leniwców:P

Witamy nowe osoby!

Sama wczoraj kupiłam Seboradin ale balsam :P no i rozwalił mnie ten zapach! Zapach z dzieciństwa (nie wiem dlaczego akurat tak) jest mi totalnie z tym dobrze! A włoski hmm.. się sprawdzi po miesiącu;p

Co do Waxa, ja nakładałam folie a potem dwa ręczniki na głowę :P
Zawsze miałam wrażenie że się nie nagrzewa bo zimne włoski były, ale czerep ciepły od tego wszystkiego. Mnie to nic nie przeszkadzało i działało.

^_^

A moje włoski dalej rosną, tylko cholery zaczęły się elektryzować :/
Ale i tak Je Kofam!

A teraz offtopowo bo komuś no muszę się pochwalić ^_^ właśnie wróciłam z jazdy motocyklem (uczę się). Cudowne uczucie! Nie ważne że zmarzłam tak że półgodziny siedziałam w wannie ciepłej wody i nie ważne że wyrznęłam hahahah (przypadek na zakręcie przy stawaniu trochu mi się zbytnio skręciło kierownicą) Jestem Szczęśliwa że w końcu spełniam swoje marzenie! POLECAM!

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-10-27 o 09:34
Ivonea jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne włosy, niefarbowane włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości