Włosy rozjaśniane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-22, 16:05   #1
djanka94
Przyczajenie

Exclamation

Włosy rozjaśniane

Witam pilnie potrzebuję pomocy !
Zacznę od tego, że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz. Wczoraj rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem z joanny i wyszły mi strasznie jasne, prawie białe. Żółte ślady zmyłam srebrną płukanką. Kupiłam sobie garbę syoss 8-6 jasny blond. Moje pytanie: Kiedy mogę pomalować nią włosy i czy nie wyjdą mi zielone ?
Błagam, pomóżcie mi ! Z góry dziękuję

Nie mogłam znaleźć odpowiedzi na innych wątkach, prtzepraszam za założenie nowego tematu, ale jeszcze się gubię na tym forum
djanka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 19:06   #2
Kajuuum
Przyczajenie

Dot.: Włosy rozjaśniane

Złe posunięcie, że nie zrobiłaś tego sama farbą w domu tylko rozjaśniaczem. lub nie poszłaś do fryzjera. Pewnie od razu 5 tonów. Współczuje Ci, naprawdę ;P. Teraz wypada iść do fryzjera żeby z tymi włosami coś zrobić. Jednak teraz mogłabyś wsiąć 2 farby BLOND szfarckopa <nwm jak sie pisze> ale oby nie pantene. Wyjdą Ci na bank ładne włosy. Życze powodzenia. ; P a.. I nie bój się, że wyjdą CI zielone włoski ;D
Kajuuum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 19:25   #3
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Kajuuum Pokaż wiadomość
Złe posunięcie, że nie zrobiłaś tego sama farbą w domu tylko rozjaśniaczem. lub nie poszłaś do fryzjera. Pewnie od razu 5 tonów. Współczuje Ci, naprawdę ;P. Teraz wypada iść do fryzjera żeby z tymi włosami coś zrobić. Jednak teraz mogłabyś wsiąć 2 farby BLOND szfarckopa <nwm jak sie pisze> ale oby nie pantene. Wyjdą Ci na bank ładne włosy. Życze powodzenia. ; P a.. I nie bój się, że wyjdą CI zielone włoski ;D
czy ty chociaz przeczytalas co napisalas? jakas masakra
a z pantene to chyba Ci o palette chodzi?
jak sie nie nzasz to nie pisz, wyprobowalam na sobie wiele farb i te z palette akrat są dobre

Autorko wątku..
zalezy jaki chcesz mieć odcien wlosow. Ten Syoss moze Ci wyjsc zolto.
Jeżeli chcesz wlosy ciemniejsze-poczytaj o pigmentacji, bo kazda farba bedzie Ci sie wyplukiwac na rozjasnianych wlosach
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 19:29   #4
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Napisane przez djanka94 Pokaż wiadomość
Witam pilnie potrzebuję pomocy !
Zacznę od tego, że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz. Wczoraj rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem z joanny i wyszły mi strasznie jasne, prawie białe. Żółte ślady zmyłam srebrną płukanką. Kupiłam sobie garbę syoss 8-6 jasny blond. Moje pytanie: Kiedy mogę pomalować nią włosy i czy nie wyjdą mi zielone ?
Błagam, pomóżcie mi ! Z góry dziękuję

Nie mogłam znaleźć odpowiedzi na innych wątkach, prtzepraszam za założenie nowego tematu, ale jeszcze się gubię na tym forum
Jasny blond może Ci jeszcze bardziej rozjaśnić włosy. I na pewno jeszcze bardziej je zniszczy.
Lepiej już próbuj barwić włosy szamponetkami. Mniej niszczą włosy.
Stary 2011-04-22, 19:49   #5
djanka94
Przyczajenie

Już bardziej rozjaśnić chyba się nie da.
Czyli na jaki odcień powinnam pomalować ? Ten blond z syossa nie jest taki jasny ..

a i najważniejsze, kiedy najwcześniej mogę pomalować włosy ?

Edytowane przez djanka94
Czas edycji: 2011-04-22 o 19:52
Stary 2011-04-22, 19:53   #6
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Już bardziej rozjaśnić chyba się nie da.
Pewnie się da. Skoro są "prawie białe" to mogą zostać "białe". Albo białe z żółtym odcieniem.
A nawet jak się nie rozjaśnią, to się bardziej zniszczą.

Cytat:
Czyli na jaki odcień powinnam pomalować ? Ten blond z syossa nie jest taki jasny ..
Nie jest taki jasny na opakowaniu. Zobacz sobie na dołączonej karce (albo na samym opakowaniu jest napisane), na jakim kolorze włosów się uzyskuje taki kolor. Podejrzewam, że jednak Twój obecny rozjaśniany blond, się po tej farbie jeszcze bardziej rozjaśni. Chyba, że ta farba nie ma utleniaczy i amoniaku Bo tej konkretnej farby nie znam (nie interesuję się Syossem, bo jest testowany na zwierzętach).

Ja bym radziła po prostu poszamponetkować włosy. W sklepach jest pełno szamponetek- choćby Joanny. Nie rozjaśnią włosów na 100%, bo nie mają czym.
Stary 2011-04-22, 20:04   #7
djanka94
Przyczajenie

ale jaki odcień ? blond czy pod jaki podchodzić ma ? naprawdę, ja wcześniej nie malowałam zbyt często włosów, farbą tylko raz ..
Stary 2011-04-22, 20:34   #8
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
ale jaki odcień ? blond czy pod jaki podchodzić ma ? naprawdę, ja wcześniej nie malowałam zbyt często włosów, farbą tylko raz ..
Wybierz szamponetkę w odcieniu blondu/ normalnego blondu
W razie czego szamponetka się zmywa (zwłaszcza z rozjaśnianych włosów), więc gdyby odcień nie był idealny, to szybko można go zmienić
Stary 2011-04-22, 21:24   #9
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Nie napisałaś nic co przeszły Twoje wlosy.
Byly wczesniej farbowane?
Czy na naturalne wlosy nalozylas ten rozjasniacz? Mocno sa zniszczone? Krusza sie,lamia sa suche?

Mozesz farbowac od razu,ale najlepiej poczekaj kilka dni az wlosy Ci sie przetluszcza.
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 21:53   #10
djanka94
Przyczajenie

Mam długieee włosy, prawie do pasa. Trochę zniszczone od prostownicy, ale ogólnie bardzo ładnie reagują na wszelkie odżywki, więc większego problemu z nimi wcześniej nie miałam. Wcześniej raz malowałam farbą, a tak to kilka razy szamponetkami. Było widać, że są jaśniejsze niż na górze, ale wielkich odrostów i bardzo odznaczających się nie miałam .. Teraz mam najjaśniejsze właśnie na górze, na przedziałku.

a i nie łamią się ani nic z tych rzeczy, są nawet gładsze niż wcześniej. Ogólnie to nie zauważyłam, by mi się zniszczyły po tym rozjaśnianiu.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Bo tej konkretnej farby nie znam (nie interesuję się Syossem, bo jest testowany na zwierzętach).

Ja bym radziła po prostu poszamponetkować włosy. W sklepach jest pełno szamponetek- choćby Joanny. Nie rozjaśnią włosów na 100%, bo nie mają czym.

naprawdę jest testowany na zwierzętach ? kupiłam syossa pierwszy i ostatni raz ..

Edytowane przez djanka94
Czas edycji: 2011-04-22 o 21:55
Stary 2011-04-22, 22:02   #11
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Mam długieee włosy, prawie do pasa. Trochę zniszczone od prostownicy, ale ogólnie bardzo ładnie reagują na wszelkie odżywki, więc większego problemu z nimi wcześniej nie miałam. Wcześniej raz malowałam farbą, a tak to kilka razy szamponetkami. Było widać, że są jaśniejsze niż na górze, ale wielkich odrostów i bardzo odznaczających się nie miałam .. Teraz mam najjaśniejsze właśnie na górze, na przedziałku.
To spróbuj najpierw szamponetkami wyrównać kolor Najpierw nałóż szamponetkę na przedziałek, a ok. 5-10 minut później na resztę włosów

Cytat:
naprawdę jest testowany na zwierzętach ? kupiłam syossa pierwszy i ostatni raz ..
Niestety, wiele kosmetyków jest testowanych Tutaj można sprawdzić, które firmy są, a które nie są przyjazne zwierzętom: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
Stary 2011-04-22, 22:45   #12
djanka94
Przyczajenie

niestety kilku używam, na szczęście mogę je łatwo zmienić, gdyż mam wypróbowane innych firm .. dzięki Chatul za informacje gorzej w\z produktami spożywczymi ..

a co do mojego problemu to jutro kupuję szamponetki i maluję dziękuję wszystki za pomoc i rady jesteście wielkie !
Stary 2011-04-23, 08:23   #13
djanka94
Przyczajenie

Mogę mi się nawet zniszczyć, oby się zabarwiły i były chociaż trochę ciemniejsze.
Stary 2011-04-23, 17:20   #14
djanka94
Przyczajenie

Zmieszałam dzis dwie szamponetki Joanny : perłowy blond i aromatyczne cappuccino i wyszło ok, pozbywałm się wszelkich białości. Włosy nadal są bardzo jasne, ale teraz podobają mi się Boję się jednak, że już po pierwszym myciu farba mi zejdzie. Co ile muszę malować ?
Stary 2011-04-23, 18:01   #15
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Zmieszałam dzis dwie szamponetki Joanny : perłowy blond i aromatyczne cappuccino i wyszło ok, pozbywałm się wszelkich białości. Włosy nadal są bardzo jasne, ale teraz podobają mi się Boję się jednak, że już po pierwszym myciu farba mi zejdzie. Co ile muszę malować ?
Szamponetkuj wtedy, kiedy uznasz za stosowne. Sama zobaczysz kiedy Ci się kolor wymyje
Stary 2011-04-23, 19:19   #16
djanka94
Przyczajenie

A czy będę skazana na szamponetki dopóki moje naturalne włosy mi nie odrosną ? Czy po jakimś czasie będę mogła pomalować farbą trwałą bez żadnych obaw ?
Stary 2011-04-23, 21:43   #17
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
A czy będę skazana na szamponetki dopóki moje naturalne włosy mi nie odrosną ? Czy po jakimś czasie będę mogła pomalować farbą trwałą bez żadnych obaw ?
Myślę, że po jakimś czasie będziesz mogła pomalować trwałą farbą, ale tu już nie doradzę, bo sama mam małe doświadczenie z farbami.

Najpierw szamponetkuj. Tak ze trzy razy. Niech się chociaż trochę pigmentu we włosach "zatrzyma"
Stary 2011-04-24, 21:02   #18
djanka94
Przyczajenie

Dziękuję
Odpowiedz

Tagi
rozjaśnienie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości