Problem -mi瘯kie w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-24, 14:19   #1
Seagirl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 420

Problem -mi瘯kie w這sy

Dziewczyny,mam mieszane w這sy, tzn.t逝ste u nasady i suche na ko鎍ach.
Nie znalaz豉m jeszcze odpowiedniego szamponu i ju mam dosy wydawania kasy na marne. Wczoraj skusi豉m si na szampon Clairol, Herbal Essense.
Rzeczywiscie jest bardzo fajny,豉dnie pachnie i pieni si.W這sy s po nim mi璚iutkie-ale tu jest chyba m鎩 problem.Mam cienkie w這sy i taki szampon, kt鏎y je zmi瘯cza powoduje 瞠 one s lekkie jak puch, a na wietrze faluj si i pusz. nie lubi ich takich,ale szampon mi si podoba. Co zrobi?
Moze co jeszcze nak豉da na suche w這sy, 瞠by je troche obci捫y, albo spr鏏owa jakiego innego szamponu?
kole瘸nka namawia豉 mnie na jaki szampon z lnem,ale jaki to i gdzie go dosta?
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-24, 14:30   #2
konfitura
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 555
Dot.: Problem -mi瘯kie w這sy

Z lnem to chyba chodzi o seri Polleny Urody. Mia豉m kiedy ten szampon i dla mnie by be. Strasznie pl徠a w這sy i nie oczyszcza najlepiej.
Te mam cienkie, delikatne w這sy, przet逝szczaj帷e si, a na ko鎍am przesuszone ofkors. Powiem Ci, 瞠 nie znalaz豉m idealnego szmponu dla siebie. Chyba najlepiej znosz Timotei i Schaum. Gliss Kur do cienkich w豉軼iwie te jest w porz康ku. Jednak szukam nadal. W ko鎍u sko鎍ze na tym, 瞠 zaczn kupowa naturalesy za 2 z. Ale tak powa積ie to wybieram si do medyka (sklepu) i mo瞠 tam znajd co odpowiedniego.
Kupi豉m balsam do w這s闚 Faberlica SV9, kt鏎y nie jest przeznaczony dla cienkich itd., ale doskonale wp造wa na kondycje moich w這s闚. Jednak ci篹ko mi radzi, bo dla ka盥ego co innego...

konfitura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-24, 14:31   #3
noraku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
GG do noraku

Mam ten sam problem... dla mnie jedynym ratunkiem jest pianka ale niestety ta troch klei w這sy... Chyba musimy si z tym pogodzi... Ja mam takie mi璚iutkie w這sy jak wata, pomimo tego, 瞠 tyle lat farbuj ;(
noraku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-24, 14:32   #4
Seagirl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez konfitura
Z lnem to chyba chodzi o seri Polleny Urody. Mia豉m kiedy ten szampon i dla mnie by be. Strasznie pl徠a w這sy i nie oczyszcza najlepiej.
Te mam cienkie, delikatne w這sy, przet逝szczaj帷e si, a na ko鎍am przesuszone ofkors. Powiem Ci, 瞠 nie znalaz豉m idealnego szmponu dla siebie. Chyba najlepiej znosz Timotei i Schaum. Gliss Kur do cienkich w豉軼iwie te jest w porz康ku. Jednak szukam nadal. W ko鎍u sko鎍ze na tym, 瞠 zaczn kupowa naturalesy za 2 z. Ale tak powa積ie to wybieram si do medyka (sklepu) i mo瞠 tam znajd co odpowiedniego.
Kupi豉m balsam do w這s闚 Faberlica SV9, kt鏎y nie jest przeznaczony dla cienkich itd., ale doskonale wp造wa na kondycje moich w這s闚. Jednak ci篹ko mi radzi, bo dla ka盥ego co innego...
Hej,
czy twoje w這sy te si robi mi瘯kie i nie lubisz tego?
Czy Timotei to chodzi ci o ten winogronowy?
Stary 2005-05-24, 14:33   #5
Seagirl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez noraku
Mam ten sam problem... dla mnie jedynym ratunkiem jest pianka ale niestety ta troch klei w這sy... Chyba musimy si z tym pogodzi... Ja mam takie mi璚iutkie w這sy jak wata, pomimo tego, 瞠 tyle lat farbuj ;(
A do czego s逝篡 pianka usztywniaj帷a, bo znalaz豉m takie c騥? Moze ona za豉twi豉by spraw i w這sy nie by造by takie mi瘯kie?
Stary 2005-05-24, 14:40   #6
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Hej,
czy twoje w這sy te si robi mi瘯kie i nie lubisz tego?
Czy Timotei to chodzi ci o ten winogronowy?
Tak, Timotei winogronowy ca趾iem dobrze wp造wa na moje w這sy. Od篡wka te jest nie najgorsza.
Moje w這sy s mi瘯kie, ale nie a tak jak wtedy gdy by豉m dzieckiem (m鎩 brat przezywa mnie 'pierzaste stworzenie' uroczo). Teraz to ju nie jest taki puch. S po prostu przyjemnie mi瘯kie. Na pewno sporo robi pianka, u篡wam odrobin Wellaflex i w這ski sa ujarzmione, ale spr篹yste.

Stary 2005-05-24, 14:42   #7
noraku
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
GG do noraku

Pianki u篡wam zwyk貫j nie jakiej nadzwyczajnej obawiam si 瞠 ta usztywniaj帷a b璠zie jeszcze bardziej skleja, a tak poza tym to chyba ka盥a pianka jest usztywniaj帷a tak sobie my郵
noraku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-24, 14:46   #8
Seagirl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez konfitura
Tak, Timotei winogronowy ca趾iem dobrze wp造wa na moje w這sy. Od篡wka te jest nie najgorsza.
Moje w這sy s mi瘯kie, ale nie a tak jak wtedy gdy by豉m dzieckiem (m鎩 brat przezywa mnie 'pierzaste stworzenie' uroczo). Teraz to ju nie jest taki puch. S po prostu przyjemnie mi瘯kie. Na pewno sporo robi pianka, u篡wam odrobin Wellaflex i w這ski sa ujarzmione, ale spr篹yste.
Tej pianki u篡wasz ju na sam koniec przed suszeniem w這s闚, tak?
A mo瞠sz mi poda linka do KWC je郵i ona tam jest, bo patrzy豉m ale nie wiem kt鏎a to.
Stary 2005-05-24, 14:48   #9
Seagirl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez noraku
Pianki u篡wam zwyk貫j nie jakiej nadzwyczajnej obawiam si 瞠 ta usztywniaj帷a b璠zie jeszcze bardziej skleja, a tak poza tym to chyba ka盥a pianka jest usztywniaj帷a tak sobie my郵
Tak tylko zapyta豉m,bo ta mia豉 na opakowaniu napis usztywniajaca, wi璚 my郵a豉m ze to jaka specjalna. Czyli my郵icie, ze jakbym u篡wa豉 pinaki to moje w這sy nie by造by takie mi瘯kie jak puch?
Stary 2005-05-24, 14:50   #10
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Tej pianki u篡wasz ju na sam koniec przed suszeniem w這s闚, tak?
A mo瞠sz mi poda linka do KWC je郵i ona tam jest, bo patrzy豉m ale nie wiem kt鏎a to.
Tak, pianki u篡wam przed suszeniem na wilgotne w這sy. Tylko odrobin aby nie obci捫y w這s闚.

Uzywam dw鏂h na zmian, oto linki:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=493

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6475

Stary 2005-05-24, 15:06   #11
agnieszka_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Tez mam wlosy mieszane i uzywam odzywki GARNIERA FRUKTIS do wlosow suchych i trudnych do ulozenia.Myslalam ze po tym beda mi sie przetluszczac wlosy,ale sie nie przetluszczaja.Jest to odzywka-krem wzmacniajaca NUTRI-GLADKA,wlosy sie po niej nie faluja i nie pusza,ale sa za to sliskie ,nie elektryzuja sie.Mysle ze jest dobra i niedroga.
agnieszka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-24, 15:10   #12
konfitura
Wtajemniczenie

A ja od Fructisa dosta豉m strasznego 逝pie簑. A fuj!

Stary 2005-05-24, 15:16   #13
Seagirl
Zadomowienie

Mnie g堯wnie o to chodzi ,瞠by znale潭 jaki dobry szampon do w這s闚 mieszanych, ewentualnie do przet逝szczaj帷ych bo jako od篡wk nak豉dam mask z Karit do suchych. Chcia豉bym te 瞠by moje w這sy nie by造 takie mi瘯kie jak puch, tylko spr篹yste i elastyczne.
Mam nadziej 瞠 pianka rozwi捫e problem, jak my郵icie?
Stary 2005-05-24, 15:27   #14
konfitura
Wtajemniczenie

Powinna pom鏂 (przynajmniej mi pomaga), ale na cuda lepiej si nie nastawiaj.

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.