dobry podkład , dziewczyny pomoocy;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-22, 22:46   #1
Juuras
Raczkowanie

Smile

dobry podkład , dziewczyny pomoocy;D

Dziewczyny poradzcie jakiś dobry fluid tak do ok 40 zł nie wiecej mam skórę mieszaną , na czole mi się błyszczy a reszta jest w miare ok , czyli nalepiej gdzyby był to fluid do cery mieszanej , aa i zeby nie tworzył oczywiscie maski jak wiadomo zadna z nas tego niechce, ale zeby był w miarę kryjący bo mam niezbyt czystą cere , mam tu na mysli przebarwienia po ospie , pryszczach i piegi ; / aa i robi się ciepło czyli dobrze by było zeby niebył to jakiś cięzki podkład bo wiadomo niechce zeby spływał mi z twarzy jak mi troszke słonce przygzeje a i dodam ze mam 16 lat wiec zeby to niebył jakiś liftingujący czy coś w tym stylu ale tez nie dla ansolatek bo one sie nie nadają do mojej skóry :p
Juuras jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 23:00   #2
findsomething
Zadomowienie

Dot.: dobry podkład , dziewczyny pomoocy;D

podkład na lato to zdeka dziwny pomysł ale niech będzie.

najlżejszy podkład jaki mialam to maxfactor colour adapt w dozowniczku o konsystencji "musu", jest niesamowicie lekki.

zresztą w upale to każdy podkład Ci spłynie...
findsomething jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 23:08   #3
Juuras
Raczkowanie

findsomething dziękuję za odpowiedz, ale jeszcze lata niema chociaż juz sie ciepło robi ale na pewno nie jest jeszcze jak latem , a mi własnie potrzebny podkład na ten okres wiosenny kiedy to jeszcze słonce tak intensywnie nie grzeje . normalne ze latem wstarczy jakiś leki krem tonujący bo skóra się opali i bedzie ogółem ładniejsza;p a apropo tego podkaładu to dobrze kryje ?
Stary 2011-04-22, 23:34   #4
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

szkoda, ze nie chcesz delikatnego Nivea Visage Young. Wcale nie robi zaciekow jesli nie stosujesz go hektolitrami Ale decyzja padła na mocniejszy, to .. polecam Bonjour.
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:00   #5
Juuras
Raczkowanie

sylvia _doll ja juz miałam ten kremik tonujący z nivea, ale uważam ze nadaje sie on tylko do ideanie gładkiej cery bez zadnych niedoskonałości bo on wgl nie kryje tylko nadaje bardzo ładny odcien skórze, ale jak dla mnie to za mało bo niestety mam liczne przebarwienia wiekszość to pozostałości po niedawno przebytej ospie;/ tak wiec szukam czegoś mocniejszego
Stary 2011-04-23, 11:10   #6
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Juuras Pokaż wiadomość
sylvia _doll ja juz miałam ten kremik tonujący z nivea, ale uważam ze nadaje sie on tylko do ideanie gładkiej cery bez zadnych niedoskonałości bo on wgl nie kryje tylko nadaje bardzo ładny odcien skórze, ale jak dla mnie to za mało bo niestety mam liczne przebarwienia wiekszość to pozostałości po niedawno przebytej ospie;/ tak wiec szukam czegoś mocniejszego
mhm... maxfactor powinien się sprawdzić.
a ja właśnie szukam czegoś co by wyrównało koloryt i nadało bardziej 'życia' mojej buzi... po podkładach mam suchą beznadziejną twarz... niech ktoś również poleci coś oprócz maceratu marchwiowego, na którego poluję od tygodnia....... proszę
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:20   #7
Juuras
Raczkowanie

Co do tego maxfactora nie była bym taka pewna, przeczytałam pare opini na jego temat i podobno słabo kryje i bardzo szybko skóra zaczyna sie błyszczec.. tak więc to raczej nie dla mnie ehh wieczny problem z kupnem podkładuu.. obecnie uzywam rimella lasting finish i jak do tąd nie było problemu ,zuzyłam juz 2 opakownia tak mi podpasował lecz ostatnio niewiem co sie dzieje z moja skóra , zaczeła sie jeszcze mocniej przetłuszczac na czole i ten podkład juz jakoś dziwnie zachowuje sie na mojej twarzy.. uwidocznia pory , szybko tworzą sie takie zacieki spowodowane własnie tym wydzielajacym sie łojem i bardzo brzydko to wygląda;(
Stary 2011-04-23, 12:15   #8
rockandrollqueen
Zadomowienie

Ja od siebie mogę polecić podkład w musie z Essence, o ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...up.html&next=1. Dla mnie jest idealny, dobrze kryje, a wygląda naturalnie i nie kworzy efektu maski. Teraz mam chyba najjaśniejszy(matt ivory) i to co dla mnie jest bardzo ważne - w końcu znalazłam podkład, który jest naprawdę bardzo jasny i idealnie dopasowany do koloru mojej cery. Wcześniej miałam trochę ciemniejszy (sand ivory) i też był bardzo fajny, dodawał buzi cieplejszego, brzoskwiniowego kolorytu, ale nie był zby ciemny, ani pomarańczowy .

No i ta cena

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-04-23 o 12:17
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:10   #9
Juuras
Raczkowanie

A czy uzywała któraś z was podkładu firmy pharmaceris? to jakiś delikatny fluid intensywnie kryjący , czytałam ze podobno dobry ale chciała bym sie jeszcze upewnić bo mam ochotę go kupic;p produkt apteczny więc nie powinien uczulać http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32761,pharmaceris-f-delikatny-fluid-intensywnie-kryjacy-spf-20.html
Stary 2011-04-23, 23:00   #10
findsomething
Zadomowienie

ja wiem że moja rada nie przekona każdego ale polecam zrobić przerwę od podkładu, powcinać trochę czerwono-pomarańczowe warzywka, kupić krem z filtrem, pić sporo wody i zobaczyć COŚ NIESAMOWITEGO

do tego 2 godzinki dziennie na dworze i cera jak marzenie.
findsomething jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:53   #11
Juuras
Raczkowanie

findsomething w coś takiego to ja sie zabawię latem jak bede miała do tego jeszcze słonce do dyspozycji , teraz to niestety nie mozliwe :p
Stary 2011-04-24, 16:14   #12
fafanapoli
Przyczajenie

Ja polecam podkład Astor Mattitude, ładnie kryje, dość długo się utrzymuje, choć na upalne dni jest za ciężki. A i można na allegro kupić go w dobrej cenie. Z lekkich to może Maybelline Affinitone, myślę, że nadawałby się do cery mieszanej
fafanapoli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:26   #13
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

polecam max factor pan stick. Nie jest moze najlzejszy, ale dobrze kryje, no i w cieple dni tez sie sprawdza. Tylko w naprawde ciezki upaly lepiej jednak saute.

Ten podklad jest do wszystkich rodzajow cery, a cenowo wychodzi kolo 30 zl, tyle ze jest mega wydajny.
Rena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:13   #14
comoseksualna
Przyczajenie

GG do comoseksualna

ja uzywam niezmiennie maybelina super stay 24h i jest jak dla mnie genialny. Matuje, kryje i w rozsadnych dawkach nie jest uciazliwy. Wczesniej mialam dream satin liquid i tez go kochalam, pomimo iz z kryciem bylo niezaciekawie. Maxfactora Pan Stick uzywam juz z 5 lat, ale nie jako podklad, bo uwazam iz jest nieco za ciezki, a jako punktowego korektora- sprawdza sie w dwustu procentach!
Stary 2013-04-28, 17:14   #15
AnotherIdentity
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Juuras Pokaż wiadomość
A czy uzywała któraś z was podkładu firmy pharmaceris? to jakiś delikatny fluid intensywnie kryjący , czytałam ze podobno dobry ale chciała bym sie jeszcze upewnić bo mam ochotę go kupic;p produkt apteczny więc nie powinien uczulać http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32761,pharmaceris-f-delikatny-fluid-intensywnie-kryjacy-spf-20.html
Ja uzywam matujacego o1 ivory.
niestety ciemnieje na twarzy.
AnotherIdentity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 17:27   #16
feelin_soo_me
Zadomowienie

bourjois healthy mix. jesli skora sie przetluszcza przyprosz pudrem i bedzie dobrze.
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości