Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-03, 11:17   #421
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

z tego co pamietam po okolo 9 uzyciu..kolor stal sie w koncu normalny... ja mialam swoj naturalny ciemny blond z miedziana poswiata a w sloncu moj byly kiedys stiwerdzil ze jetem ruda
Wiec niekoniecznie bedziesz musiala dluzej zyc z rudoscia
Chyba sie dzis nie opanuje.. i spsikam wlosy..ale tylko raaaaz

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:28   #422
agatka222
Rozeznanie

Haha A jaki już masz kolor? W którą stronę idzie? Raczej w stronę jasnego słonecznego blondu, czy platyny?
Mi osobiście bardziej podobają się cieplejsze odcienie i nie chcę dążyć do bardzo jasnego blondu

Moje naturalne włosy też mają lekko miedzianą poświatę, więc może ja jestem dopiero w tym stadium, które Ty miałaś na początku
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:59   #423
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

ja tez wole cieplejsze kolorki.. wiec w strone slonecznego blondu
Juz teraz mam blond wloski, od czasu do czasu (jak dzis) odswiezam kolor :P
Jedno co mnie denerwuje, ze zawsze od razu po uzyciu wychodza zolte wlosy, dopiero po umyciu szamponem i po płukance kolor sie robi ok.. wiec ładny kolor powinien byc jutrooooo...

V rok- praca mgr

Stary 2007-07-03, 12:14   #424
agatka222
Rozeznanie

Ja robię tak, że najpierw związuję włosy w jak najwięcej małych kitek, zostawiam tylko cienką warstwę włosów na samym spodzie, po czym ją spryskuję sprayem. Rozpuszczam następną kitkę i spryskuję. I tak aż do czubka głowy. Na górze robię po kolei przedziałki i spryskuję dokładnie.
Potem wychodzę na słoneczko, a jak nie ma słońca, to podgrzewam suszarką
I tak po około godzinie widzę rozjaśnienie (niestety z żółtą poświatą)
Jak upłynie mniej więcej godzina od spryskania, to idę umyć włoski - najpierw szampon do włosów blond Sunsilka, potem odżywka z tej samej serii, później na to Regenal, odczekuję ok. 10 min, spłukuję i na to maseczka Dove do włosów rozjaśnianych. I znowu na słoneczko do wysuszenia

Olcik18 - a Ty jakiego szamponu i jakiej płukanki używasz?

Edytowane przez agatka222
Czas edycji: 2007-07-04 o 11:36
Stary 2007-07-04, 11:41   #425
agatka222
Rozeznanie

Hmm.. Jestem po 7 spryskiwaniu. Z tym, że teraz zrobiłam inaczej - spryskałam tak jak zwykle, podsuszyłam suszarką (bo słońce już się schowało), odczekałam godzinę i umyłam od razu Regenalem, a na to maska.
Wcześniej stosowałam w międzyczasie Sunsilka (szampon i odżywkę) do włosów blond. I zgadnijcie co? Kolor jest mniej żółtawy
Idzie w stronę złocistego blondu, czyli takiego, jak chciałam

Sunsilk ma w sobie rumianek, więc pewnie dlatego potęgował ten żółty odcień.. Chociaż z drugiej strony - rumianek jest też w składzie Joanny właśnie, czy też chociażby Waxa do włosów blond..
Stary 2007-07-04, 17:01   #426
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Ja uzywam roznych szamponow.. wczesniej Fekkai nablyszczajacy z oliwka, teraz Farouka nadajacy objetosc, Vichy Dercos, Sephora do suchych i zniszczonych, pantene geste i mocne - na zmiane
Co do płukanki- wczesniej Flor Illum, skonczyla mi sie i teraz Delia(obie srebrne). Chcialam od razu kupic znowu Flor Illum ale uzylam tej Delii i efekt byl nawet mocniejszy niz po Florku i chyba narazie zostane przy niej . Po obcieciu zniszczonych koncowek nie ma w ogole fioletowego poblasku.

W ogole dziwna sprawa z tymi rozjasniaczami.. bo czasem na zdjeciach mi wychodzi rudawy poblask, a w rzeczywistosci w ogole nie jest zauwazalny. Pytam sie naokolo domownikow czy mam rude wlosy.. a oni ze co ja gadam ze blondynka jestem i ze naturalny kolorek wyszedl. Nawet moja mama sie do niego przekonala, bo wczesniej twierdzila, ze niepotrzebnie niszcze wlosy

Agatka- najwazniejsze ze idzie ku lepszemu i rudosc zanika, moze byc tylko lepiej . Ciesze sie, ze wychodzi Ci coraz ladniejszy kolorek. Ja zawsze marzylam o blond wlosach i czuje sie o wiele lepiej w nich niz swoich naturalnych. Ale sama nie moge uwierzyc, ze w koncu mam takie wloski i jak czasem spojrze w lustro to taki szok

V rok- praca mgr

Stary 2007-07-04, 17:17   #427
agatka222
Rozeznanie

Dzieki za odpowiedź

Wczoraj pryskalam 7 z kolei raz, a teraz przed chwilą 8. Kurcze, denerwuje mnie to, ze kolor ma żoltawą poświate..
Chyba tez bede musiala sobie kupic dodatkowo jakąs plukanke (chyba zdecyduje sie na te Flor Illum)
Bo Regenal nadaje srebrzysta poswiate, ale na tych rudych chyba wrecz podbija kolor
Olcik18 - masz może jakies nowe fotki? Bo ja juz sie powoli zalamuje - kolor wydaje mi sie coraz brzydszy
Stary 2007-07-05, 16:29   #428
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Agatka niestety nie mam na komputerze nowych fotek..

A ja sie tak zastanawiam czy Spray ten nie niszczy wlosow bardziej od profesjonalnych rozjaśniaczy lub farb blond?
Czy nie lepiej pojsc w kierunku farby zamiast sprayu?
Chetnie poslucham co maja do powiedzenia w tym temacie wizażanki, ktore maja dosiwadczenie z profesjonalnymi farbami blond i rozjasniaczami..

V rok- praca mgr

Stary 2007-07-05, 17:05   #429
agatka222
Rozeznanie

Hmm.. Też sie zastanawialam nad farbą, ale nie ze wzgledu na poziom zniszczenia po obu specyfikach, tylko ze wzgledu na kolor - po prostu nie wiem, co wyjdzie mi z moich wlosow po sprayu, bo jestem dopiero w trakcie rozjaśniania.. A po farbie może wyszedłby ładniejszy, bardziej naturalny odcień..
Ale tu dochodzi problem natury technicznej - jeśli rzucę farbę na te rozjasnione, to bedę miala problem z odrostami. Mianowicie bedzie trzeba je najpierw rozjasnic, a dopiero potem rzucac farbe, zeby nie bylo różnicy pomiedzy nimi a resztą wlosów
Stary 2007-07-05, 17:35   #430
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

hmmm czy bardziej niszczy spery??? chyba nie za to dluzej sie czeka na ten upragniony blond co do farb blond to mam zle doswiadczenia tzn nie na sobie ale na znajomych ktore farbowalam jednak jest jedna jedyna ktora nie dosc ze nie niszczy prwie wogole to jeszcze uzyskuje sie nia piekny jasny blond nawet na ciemnym blondzie po kilku myciach moze lekko zzolknac ale pycie niebieskim szamponem lub plukanka sprawe zalatwiafarbowalam nia juz z 4-5 razy wlosy znajomym ladnie rowno chwyta nawet wlosy z odrostami caly czas zastanawiam sie nad nia czy sama sobie nie zrobic

link do watku o tej farbce
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174269
Stary 2007-07-05, 19:48   #431
siwunia_
Zadomowienie

olkie a nie wiesz może gdzie spray joanny moge dostać w starachowicach? bo widze ze to samo miasto co moje albo gdzies w poblizu kielce? ostroweic?

Mam wrażenie, że chcesz podarować mi niebo!

POMÓŻ!
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

siwunia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:55   #432
agatka222
Rozeznanie

Olkie a powiedz mi, co Ty zrobilas po rozjaśnianiu Joanną? Nakładałaś farbę?
A jeśli tak, to jak sobie radzisz z odrostami, które przecież najpierw trzebaby rozjaśnić znowu sprayem, a potem nałożyć farbe, zeby wyszedl ten sam kolor wszedzie..
Stary 2007-07-06, 02:39   #433
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

tak wiec...moja mama nie rozjasniala wlosow zadnym spreyem a wyszedl jej jasny blond. pozniej na jej znow kladlam farbe jednak nie na odrrosty tylko od razu na cale i mimo to kolor wyszedl rowny tak jak to widac na fotkach w tamtym watku farba za kazdym razem lapie tak samo wiec nie nalezy sie obawiac ze sie za bardzo rozjasnia wlosy wczesniej juz farbowane mozna sie pobawic w rozjasnianie pierw odrostow a pozniej reszty mysle ze to nie zaszkodzi poniewaz odrost zawsze jest lekko innego kolorku choc niewidoczne jest to dla niewtajemniczonego oka ale ta roznica jest naprawde znikoma jak uzywalam tej farby jest zamieszczone w tamtym watku po koloryzacji dobrze jest uzywac regenal lub szampon o ktorym pisalam w tamtym watku ladnie "uszlachetnia" polysk na srebrny

co do tego gdzie kupilam sprey to ja go wynalazlam w krakowie dopiero.ale w rossmanie w kielcach powinien byc choc nie jestem w stanie obiecac tego bo nigdy nie zwrocilam na to uwaginie wiem jak w ostrowcu i radomiu.
Stary 2007-07-06, 11:55   #434
agatka222
Rozeznanie

Czyli Ty tez farbowalas wlosy ta farba? Bo w tamtym wątku piszesz, ze tylko mamie, a Ty masz na tę farbę za długie, więc używasz sprayu na swoje włosy do pasa..

Chodzi mi o Twoje włosy
Stary 2007-07-06, 23:52   #435
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

ja tylko sprey ale mam swoj w miare jasny blond
Stary 2007-07-10, 16:25   #436
agatka222
Rozeznanie

Byłam wczoraj u fryzjerki na podcięcie resztki brązowych końcówek i powiem Wam, że nie była zadowolona z kondycji moich włosów.. Powiedziała, że są takie "tępe" przez ten spray i Regenal i żeby lepiej sobie dac na chwilę spokoj z rozjaśnianiem

To samo z farbowaniem - powiedziała, ze jesli chcialabym rzucic teraz jakąs farbe, to kolor moglby nie wyjsc i lepiej z tym poczekac z miesiac..

Jesli chodzi o moj obecny kolor, to ona okreslila go jako "blond złocisty" (ale nie jasny), ale moim zdaniem to jest jakaś jasna miedź (po około 10 zastosowaniach sprayu). Zreszta - w kazdym swietle wlosy wygladaja inaczej.

Co do płukanek, to powiedziala, ze one działają tylko na bardzo jasne kolory i na taki ciemny blond, jak u mnie, to one nie zadziałają..

Na razie mam odżywiac włosy, przede wszystkim nawilzac, a o dalszym rozjasnianiu mam zapomnieć
Stary 2007-07-10, 22:57   #437
iluminacja
Raczkowanie

agatko, ja zastosowalam plukanke delii i jest naprawde duzo lepiej, a wcale nie mam jakos strasznie jasnych wlosow kup sobie odzywkę albo maseczke Dove specjalna do wloskow rozjasnianych [taka rozowa] mi pomaga.
iluminacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 23:11   #438
agatka222
Rozeznanie

Mam dokladnie tę maseczke Stosuje ją po kazdym myciu Regenalem
Dzis nalozylam Wax do blondu i jest troche lepiej pod wzgledem kondycyjnym, ale jesli chodzi o kolor, to stal sie jeszcze bardziej zolto-rudy (wax ma rumianek w składzie)
Zastanawiam sie jeszcze nad matowo-szarą plukanką z Flor Illum - może ona coś da?
Iluminacjo - a u Ciebie jak z tym odcieniem, lepiej? Ja narazie jestem po 10 zastosowaniach Joanny i chwilowo dam włoskom odpoczac, a kolor mam taki jasno-miedziany wpadający w złoty blond
Stary 2007-07-10, 23:22   #439
iluminacja
Raczkowanie

agatko, joanna dziala duzo agresywniej niz spray rossmanowski ktorego ja uzywalam tez polowalam na flor illum, ale nie moglam jej nigdzie dorwac... jednak plukanka delii tez jest niezla bardzo dobrze spelnia swoje zadanie.

ps: obiecalam Ci zdjecia na innym watku, mialam jednak male urwanie glowy i nie znalazlam czasu na internet. wrzuce dzisiaj jesli chcesz.
Stary 2007-07-10, 23:27   #440
agatka222
Rozeznanie

Oczywiscie, ze chcę

Kurcze, ten moj kolor nie bylby taki zły, gdyby nie te rudosci..
Regenal niewiele daje, za to bardzo wysusza
Najlepsze jest, ze rano ten kolor jest nawet fajny, taki ciemno-sredni blond, a im blizej zachodu slonca, tym kolor przybiera na rudosci..
Natomiast w sztucznym oswietleniu wydaje sie, ze mam brazowe wlosy
Stary 2007-07-10, 23:39   #441
iluminacja
Raczkowanie

oj prawda, wysusza niesamowicie... szczerze zaluje ze wydalam na niego cale 20 zl [musialam byc niezle zdesperowana ]

Moj kolor byl tragiczny tylko w mocnym oswietleniu, no i w sloncu tez nie prezentowal sie za ciekawie...
masz tu zdjecie po jednym zastosowaniu srebrnej plukanki... jutro tez cos wrzuce, po kolejnym plukaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4718.JPG (112,1 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4720.JPG (111,4 KB, 309 załadowań)
Stary 2007-07-11, 11:44   #442
agatka222
Rozeznanie

No rzeczywiscie widac, ze plukanka eliminuje u Ciebie ten rudy połysk - na poprzednich zdjeciach mialas bardziej rude

Widze, ze mocno sobie je rozjasnilas Ja chyba tak bardzo nie chce rozjasniac, podobaja mi sie takie srednio-ciemne beżowe blondy, ale chyba takiego odcienia nie bedzie mi dane uzyskac

ps: tak sobie czytam wątki o Flor Illum i gdzieś wyczytalam, ze matowo-szara i niebieska pomagaja pozbyc sie rudego odcienia, z tym, ze matowo-szara jest raczej do brazow, a niebieska podobno i do brazow i do blondow

Marzy mi się mniej więcej taki kolor, jak na zalaczonych ponizej fotkach
Ciekawe, czy jakąś plukanką mozna uzyskac taki efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0416.jpg (79,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo-elena1.JPG (12,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4213691X.jpg (52,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4261944X.jpg (67,7 KB, 93 załadowań)
Stary 2007-07-11, 13:16   #443
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

na zniszczone wlosy najlepsza jest maseczka fructis nutri-gladkie.dove przy niej wymieka. wiem co mowie bo kiedys mialam spalone wlosy rozjasnianiem nieudanym
Stary 2007-07-11, 17:24   #444
agatka222
Rozeznanie

Olkie, a Twoja kolezanka, ktorej zdjecia kilka razy wklejalas, nie farbowala przypadkiem wlosow po sprayu? Jesli tak, to jak sobie radzila pozniej z odrostami? I czy nie wyszedl jej jakis zielony kolor pozniej?

Polozylabym na te rozjasniane wlosy jakas farbe, w kolorze takim beżowym - coś jak na tych zdjeciach, ktore wkleilam wyzej, ale boje sie, ze mi kolor nie wyjdzie..
Stary 2007-07-11, 21:35   #445
Alien :*
Zakorzenienie

Przeszukałam całe miasto i znalazłam rozjaśniacz ale był tylko Rossmana.Zastosuję go dopiero pojutrze.Boję się,że wyjdzie mi rudy kolor albo żółty i tak już zostanie
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:55   #446
agatka222
Rozeznanie

Alien daj znać koniecznie jak wyszlo!
Stary 2007-07-13, 13:12   #447
Zakorzenienie

Po pierwszym zastosowaniu nie widać w ogóle nic,nawet żadnego połysku,ale to może dlatego że nie ma słońca więc musiałam suszyć włosy suszarką,chociaż na opakowaniu jest informacja,że spray działa też pod wpływem suszarki.....Mam nadzieję,że po drugim zastosowaniu będzie już jakaś zmiana.Jakby co to napiszę
Stary 2007-07-13, 17:03   #448
Zakorzenienie

Niby ja nie widzę żadnej różnicy,ale moja siostra stwierdziała że włosy mi sporo zjaśniały i była zdziwiona że aż tak po jednym razie Więc chyba jednak coś widać skoro postronny obserwator to zauważył tym bardziej że ona na początku nie wiedziała że użyłam rozjaśniacza.Więc najwyraźniej działa i myślę,że uda mi się uzyskać mój wymarzony jaśniutki blond i to może nawet już niedługo
Stary 2007-07-13, 17:15   #449
agatka222
Rozeznanie

A ja sie dzisiaj nie dostosowalam do zalecen fryzjerki i spryskalam wlosy sprayem
Potem zastosowalam Regenal.

No coz, mojego koloru nie da sie inaczej okreslic, jak RUDY

Zastanawiam sie nad plukanka Flor Illum srebrną, ale boje sie, ze bedzie dzialac tak samo jak Regenal, czyli prawie wcale..
Sama nie wiem, co robić - psikac dalej (ten dzisiejszy to juz byl 11 raz..) czy odczekac jakis czas i pojsc do fryzjera nalozyc jakaś blond farbe..

Iluminacjo - po ilu aplikacjach zaczął Tobie znikac ten rudy, a zaczał sie wreszcie wyłaniac czystszy blond?
Stary 2007-07-14, 00:53   #450
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

no kolezanka radi sobie z odrostami wlasnie spreyem i raz na 3 mies farba a po spreyu farbowala wloasy wszystko jest opisane w tamtym watku i tu

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości