Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-22, 10:38   #511
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

up.. igusia rzeczywiscie nie na temat...

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:08   #512
agatka222
Rozeznanie

@Olcik18 - no ja właśnie chciałabym rzucić jakąś fajną, jasną blond farbę (ale nie za jasną i nie platynę, tylko może jakiś ładny beż), ale obawiam się, że później nie poradzę sobie z odrostami. Moje naturalne włosy to - jakby nie patrzeć - brąz, więc miałabym mnóstwo roboty z rozjaśnianiem samych odrostów, a potem farbowaniem całych włosów

Poszłabym do fryzjera, ale nie wiem, czy fryzjer będzie się chciał zająć rozjaśnianymi w ten sposób włosami
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:04   #513
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

no wlasnie mi po tym rozjasniaczu odrosty sciemnialy... moj naturalny kolor to ciemny blond a odrosty sa wrecz czarne :p
Juz troche irytuje mnie ten rozjasniacz, ze ciagle kolor nie jest taki jaki bym chciala a podoba mi sie taki jaki np masz w avatarku
Dzis mocno spryskalam znowu wlosy, nowy zapach jest sliczny- choc dosc intensywny, utrzymuje sie dlugo na wloskach.. podoba mi sie
Kolor jakby sie troche poprawil, jutro powtorze to i jak zwykle plukanka srebrna i zobacze co z teog wyjdzie..
Boje sie po 1 odrostow a wloski dosc szybko mi rosna, po ok miesiacu mam ok 2-3 cm i po 2 boje sie zniszczenia wlosow..
W sumie fryzjer powinien poddac sie farbowaniu takich wlosow, w koncu to rozjasniacz, a przed polozeniem blondow zawsze trzeba go uzyc...

p.s moze po nalozeniu farby odrosty bedziemy traktowac rozjasniaczem zeby nie bylo az takiej roznicy a dopiero jak bedziemy mialy ich wiecej pojdziemy ponownie na farbe juz na cala glowe... :P hmm.. juz kombinuje jak moge

V rok- praca mgr

Edytowane przez Olcik18
Czas edycji: 2007-08-22 o 16:29
Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:16   #514
Alien :*
Zakorzenienie

Ja noszę się z zamiarem nałożenia na włosy czegoś koloryzującego i nieszkodliwego,bo nie mogę już patrzec na ten okropny,coraz ciemniejszy kolor Nie wiem tylko czy coś takiego istnieje Zastanawiam się nad henną.Co o tym myślicie?
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 23:08   #515
lea88
Zakorzenienie

Mysle ze henna mzoe nie byc odpowiednia... obawiam sie, ze b edziesz miec zielonkawe wlosy... Jeszcze zalezy jaki chcesz uzyskac kolor- jesli jasny to i tak henna nei pokryje ci odrostow.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:14   #516
agatka222
Rozeznanie

No ja na razie czaję się na te farby i szamponetki i czytam wszelkie możliwe wątkie na ten temat. Gdzieś wyczytałam, że jeśli ma się ciepły odcień blond włosów, to nie powinno się nakładać chłodnego, bo może wyjść zielonkawy..
No ale może jednak skuszę się na jakąś szamponetkę - muszę chyba wybrać bardzo jasny odcień, bo wiem, że efekt koloryzacji może być dużo ciemniejszy od oczekiwanego
Sama już nie wiem, czy zacząć bawić się w koloryzację - mam przeczucie, że nigdy nie będę zadowolona ze stopnia rozjaśnienia moich włosów i zawsze będę chciała je jeszcze bardziej rozjaśnić
Tak mi się przypomniało, że na początku chciałam sobie zrobić tylko takie delikatne ciemnoblond refleksy, potem chciałam mieć całe ciemnoblond, a teraz mi się podobają średnie i jasne blondy
Rozjaśnianie włosów wciąga

Co do ciemnienia włosów po rozjaśniczu, to nasunęła mi się myśl, że może to tylko złudzenie optyczne - przez kilka ostatnich dni nie było słońca i nie opalałam się (a przyznam, że opalenizna zarówno szybko się u mnie pojawia, jak i znika), co mogło zwiększyć kontrast pomiędzy odcieniem włosów a kolorem skóry twarzy
Stary 2007-08-24, 00:19   #517
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Ja tak jak Agatka zastanawiam sie nad polozeniem farby na rozjasnione wlosy.. z jednego powodu..
Marzy mi sie taki jasny blondzik..a o swoim kolorze ja juz sama nie wiem co myslec
W cieniu sa inne.. w sloncu tez.. i na jednych zdjeciach (najczesciej z lampa blyskowa) wychodzi ladny jasniutki blond.. a na drugich przebija sie rudy, mimo ze na zywo trudno sie dopatrzec w nim rudosci..
W zaleznosci jak swiatlo pada to jest innt kolor.. raz żółty, raz jasny.. raz z ruda poswiata
Dzis zaczynam znowu psikac.. po dosc dlugiej przerwie. Kupilam spray wczoraj bo mi sie skonczyl i ma nowy zapach, z tego co psiknelam, zeby zobaczyc jaki.. pachnial kokosowo- bardzo ladnie

I czy po polozeniu farby jakiejs jasnej.. nie bedzie po czasie przebijal sie kolor tych rozjasnionych wlosow..?

Pozdrawiam
polecam farbe loreal exellence creme kolor bardzo bardzo jasny blond perlowy 10.21 mamie nim ciagle farbuje i kolezancenajlepsza farba bond jaka znalamgdzies na forum jest o niej watek i fotkiwystarczy wpisac w wyszukiwarke....
Stary 2007-08-24, 00:59   #518
agatka222
Rozeznanie

Heh, wlasnie przed chwila czytałam ten wątek
Tylko że ja nie mam az tak jasnych wlosow, jak Twoja kolezanka przed farbowaniem, mam po sprayu taki srednio-ciemny złoty blond i wydaje mi się, że juz wiecej sie nie chcą rozjaśnić.. I boje sie, że to bedzie za ciemny kolor i farba tego nie złapie

Chociaz teraz sie zastanawiam, czy nie popelniam błedu, że zmywam rozjasniacz gdzies tak po 2 godzinach. Moze powinnam go zostawiac na dłuzej? Nie wiem

W każdym bądź razie chyba zdecyduję się na jakąś rozjaśniającą farbę, byc moze bedzie to własnie ta farba z loreal excellence creme
Stary 2007-08-24, 09:26   #519
Alien :*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Heh, wlasnie przed chwila czytałam ten wątek
Tylko że ja nie mam az tak jasnych wlosow, jak Twoja kolezanka przed farbowaniem, mam po sprayu taki srednio-ciemny złoty blond i wydaje mi się, że juz wiecej sie nie chcą rozjaśnić.. I boje sie, że to bedzie za ciemny kolor i farba tego nie złapie

Chociaz teraz sie zastanawiam, czy nie popelniam błedu, że zmywam rozjasniacz gdzies tak po 2 godzinach. Moze powinnam go zostawiac na dłuzej? Nie wiem

W każdym bądź razie chyba zdecyduję się na jakąś rozjaśniającą farbę, byc moze bedzie to własnie ta farba z loreal excellence creme
To że zmywasz rozjaśniacz nie ma raczej nic do rzeczy,ja go nigdy nie zmywałam i efekty rozjaśnienia mam takie same jak Ty Dlatego postanowiłam dać już sobie z tym spokój,nie używam go od dwóch tygodni i kolor tak mi obrzydliwie ściemniał że nie mogę na niego patrzeć.Jest praktycznie rudy Dlatego postanowiłam nałożyć szamponetkę brąz i dopiero jak wzmocnią mi się włosy, zrobić pasemka blond u fryzjera.
Na początku byłam zachwycona tym rozjaśniaczem,ale teraz okazało się że jest beznadziejny Bo co to ma być że rozjaśniane włosy ciemnieją,jakim cudem?!
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:42   #520
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

[QUOTE=agatka222;5080980]Heh, wlasnie przed chwila czytałam ten wątek

QUOTE]

wlasnie zo ona ma ciemne wloski nieuwznie czytalas i ogladalas zalaczniki i wklejonbe linki :bicz: miala pozniej psikane rozjasniaczem w spreyu a ze nie dbala jak trzeba o wlosy po spreyu to jej zrudzialya kazalam jej myc wlosy szamponem regenal albo profi silver.... dodatkowo sa tam zdjecia mojej mamy z odrostami na ktorych widac jaki jest odcien jej odrostow a ma naprawde bardzo ciemny blond raz jeszcze wiec kaze przemaglowac tamten watek!!!! i to raz!!!!!!))

a co do blondow uzyskanych rozjasniaczami jak i farbami to niestety trzeba o nie odpowiednio dbac by nie zzolkly i zrudzialy.raz na jakis czas plukanka i co 2 mycia jakis szampon do siwych i blond np w.w. regenal ,silver profi,alboo kallos ma ponoc dobry. wloski robia sie jakby bardziej siankowate fakt ,ale przynajmniej maja ladnie kolor odswiezonywiem z praktyki ze wlosy po rozjasnieniu pozostawione same sobie wygladaja jak "przybrudzone"
Stary 2007-08-24, 14:35   #521
agatka222
Rozeznanie

Olkie: ależ czytałam uważnie!

Patrz na tego posta:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...6&postcount=18

Na fotce pierwszej z lewej Twoja kumpela ma ewidentnie jaśniejsze włoski ode mnie
A to jest fotka przed farbowaniem
Dlatego myślę sobie, że jeszcze porozjaśniam te moje włosy i potem rzucę jakąś farbę
Stary 2007-08-24, 14:38   #522
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość

a co do blondow uzyskanych rozjasniaczami jak i farbami to niestety trzeba o nie odpowiednio dbac by nie zzolkly i zrudzialy.raz na jakis czas plukanka i co 2 mycia jakis szampon do siwych i blond np w.w. regenal ,silver profi,alboo kallos ma ponoc dobry. wloski robia sie jakby bardziej siankowate fakt ,ale przynajmniej maja ladnie kolor odswiezonywiem z praktyki ze wlosy po rozjasnieniu pozostawione same sobie wygladaja jak "przybrudzone"
Ja rozjaśniałam parę lat temu i nic nie robię z wyjątkiem poprawiania odrostów. Żadnych płukanek, specjalnych szamponów.. włoski takie jak były, wszyscy chwalą mój kolor.. może to od włosów zależy
Stary 2007-08-25, 00:51   #523
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

moze uzywalas silnego rozjasniacza ze nic zolci nie zostalo.ja wiem tylko jak wygladaja po kilku myciach wlosy farbowane na blond bez odzwiezenia szamponem jak ojszczana słoma
Stary 2007-08-26, 20:05   #524
agatka222
Rozeznanie

Olkie: coraz bardziej sklaniam sie ku tej farbie, którą koloryzowałaś włosy swojej Mamie i kolezance Bardzo mi sie podobają takie beżowe blondy, wiec moze tą farbą taki odcień uzyskam
Jak możesz, to napisz mi czy tę farbę nakładałaś na mokre czy suche włosy - nie wiem, czy bede miala kogo poprosić, zeby mi pomógł, więc tak się zastanawiam, czy dam radę się pofarbować sama?
Twoja kumpela nadal jest zadowolona z tej farby? Nie schodzi jej za szybko kolor?
I ostatnie pytanko: ilu % wodę kupowałaś?
Stary 2007-08-26, 23:48   #525
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

naklada sie na syche 1 dniowe wlosy nie kupuje sie zadnej wody bo wszystko jest w zestawie ja radze przy tym kolorze ja nakladac zaczynajac od wierzchnich parti wlosow i trzymac farbe nawet do 50 min na glowie kontrolujac kolorek jak uzna sie ze git to zmyc.kolor utrzymujesz w swietnosci stosujac regenal szampon i bardzo nawilzajaca odrzywke np panteen pro-v zlota linia nie baw sie w farbowanie samemu wlosow!!!!!!! bedziesz bo miala ciapki na glowie.lepie idz do fryzjera,spytaj sie ile farby opakowan kupic na twoje wlosy,kup i jak nie masz ZAUFANEJ i znajacej sie na rzeczy kolezanki to nie farbuj sama!!!!!!lepiej kup farbe zaplac fryzerce i niech ci ona ta farba pofarbuje wlosy.i popros fryzjerke o nalozenie na koncowki przed farbowaniem serum ktore jest w zestawie( znajac mozliwosci niektprych fryzjerek bedzie jak najszybciej chciala sie ciebie pozbyc i nie bedzie jej sie chcialo bawic w takie "glupoty")farba ta nie pali wlosow a i tez niewiele nisczy wlosy szczerze mowaiac po te farbce moja kolezanka i mama ma o wiele lepsza kondycje wloskow niz wczsniej
Stary 2007-09-03, 15:11   #526
lea88
Zakorzenienie

A ja dzis przeczytalam na jakiejs stronie po angielsku, ze najlepsza metoda na rozjasnianie wlosow/ pasemka jest mikstura soku z cytryny i oliwy z oliwek. Naklada sie ja na mokre wlosy i po 30 min splukuje :P
Ciekawe czy i jak to dziala..
Stary 2007-09-07, 12:49   #527
agatka222
Rozeznanie

A jak radzicie sobie ze spryskiwaniem samych odrostów?
Do tej pory zawsze używałam rozjaśniacza na całe włosy, a dziś spróbowałam same odrosty. I o ile z przodu jakoś to idzie, tak z tyłu głowy jest to bardzo ciężko zrobić..
Jak sobie z tym radzicie?
Stary 2007-09-12, 15:46   #528
asiaczek_1
Raczkowanie

Question Joanna, Reflex Blond tylko dla blondynek??

Witam,

mam brązowe włosy, farbowałam je niedawno, bardzo bym chciala zeby ten ciemny kolor rozjasnic o 2-3 tony jasniejszymi pasemkami, zastanawiam sie nad uzyciem tego rozjasniacza w spray'u ale nie wiem jaki bedzie efekt i czy on w ogóle nadaje sie do ciemniejszych włosów i to farbowanych. Nie chce zeby na głowie wyszła mi marchewka:/ nie chce tez włosów rozjasniąc do blondu tylko uzyskać ładny efekt trochę jasniejszy kolor od pierwotnego. Czy któraś z Was uzywała moze tego spray'u do ciemnych włosów? Jakie byly rezultaty
asiaczek_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:04   #529
SweetChoco
Zadomowienie

GG do SweetChoco
Dot.: Joanna, Reflex Blond tylko dla blondynek??

prawdę mówiąc to odradzałabym, bo może wyjść żółto-rudy brzydki kolor, poza tym używałam tego sprayu i nie byłam zadowolona z efektu na moich jasno brązowych włoskach, kolor wyszedł po prostu rudy :/ jeżeli chcesz rozjaśnić włosy tylko o kilka tonów, radziłabym przejść się do najbliższej dogerii i znaleźć odpowiednią dla ciebie farbkę.
SweetChoco jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:28   #530
agatka222
Rozeznanie

Dot.: Joanna, Reflex Blond tylko dla blondynek??

Przede wszystkim na sprayu jest napisane, żeby nie używać go na włosy farbowane (szczególnie na brąz i czerń), bo rezultat będzie pomarańczowy.
Stosuję ten spray na swoje naturalne brązowe włosy, na końcach których mam pozostałość po brązowej farbie.
Efekt? Naturalne włosy rozjaśnione do średnio-ciemnego złotego blondu, a końcówki praktycznie nie zmieniły koloru (może jedynie lekko "zryżały").
Jest duży wątek o Reflex Blond Joanny skorzystaj z wyszukiwarki - tam niektóre dziewczyny pisały co się stało z ich włosami, kiedy użyły sprayu na farbowane włosy Polecam również KWC.
Stary 2007-09-26, 09:13   #531
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Hej hej Mam pytanie : 1. Czym sie rózny taki spray od zywkłej farby?? 2.spray do rozjaśniania włosów działa jak szamponetka??3. tzn. czy będę miała odrosty?? 4.I czy jesli miałam naturlane włosy jasny brąz ale w wakacje bardzo mi rojasniały przez słońce (mam teraz ciemny blond od słońca) bradzo mi rozjasniały ,ale pod spodem mam ciemniejsze ;/ 5.Chciałabym zeby wszyskie były takie same i czy jak użyje tyego sprayu nie zrobia sie czasem rude?? albo biale ?? 6.Jakie proponujecie spraye i za ile ?7.Na ile starczy taki "zabieg"?8.I czy poznije jak spryskam włosy to będzie to wygladało jak farbowane?? Prosze o odpowiedzi pozdrawiam

Nancy_Franciss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:38   #532
agatka222
Rozeznanie

To jest rozjaśniacz - działa jednak mniej inwazyjnie, niż takie rozjaśniacze nie w sprayu - po jednokrotnym użyciu włosy stają się jaśniejsze o 1/4 tonu.
Spray nie działa jak szamponetka. Rozjaśnia włosy nieodwracalnie. Nie zmywa się.
Odrosty oczywiście będą - ja radzę sobie z nimi całkiem dobrze, bo nie widać tak bardzo różnicy pomiędzy naturalnymi a rozjaśnionymi, jak się regularnie stosuje.
Przed rozjaśnianiem miałam właśnie taki jasny brąz, pojaśniały od słońca, miejscami ciemny blond i spray na początku dawał mi rudy odcień. Dopiero za którymśtam pryśnięciem (w przypadku włosów brązowych - ok. 12-13 zastosowanie) rudy połysk zniknął. Teraz mam średnio-ciemny blond złocisty. Moi znajomi mówią, że mój kolor wygląda bardzo naturalnie
Spray zawiera rumianek, więc nadaje włosom ciepły odcień (w tym przypadku złocisty).
Poczytaj ten wątek dokładniej i KWC - najbardziej polecana jest Joanna Blond Reflex, szukaj w małych drogeryjkach, cena: ok. 6-7zł za buteleczkę.
Stary 2007-09-26, 17:12   #533
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
A jak radzicie sobie ze spryskiwaniem samych odrostów?
Do tej pory zawsze używałam rozjaśniacza na całe włosy, a dziś spróbowałam same odrosty. I o ile z przodu jakoś to idzie, tak z tyłu głowy jest to bardzo ciężko zrobić..
Jak sobie z tym radzicie?
Nie radzimy . Jakośtam próbowałam te z tyłu pryskac i suszyć, ale mi nie wychodziło za bardzo- dałam sobie spokój i w rezultacie z tyłu mam ciemniejsze.

A tera zi tak mi ściemniały, bo używam olejku rycynowego...
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:24   #534
agatka222
Rozeznanie

No ja robię tak, że związuję włosy "partiami" w małe kitki i pryskam od dołu ku górze, a na końcu rozwiązuję największą kitkę na czubku głowy i robię po kolei przedziałki, pryskając tylko przy skórze
Jednak zauważyłam, że niestety rozjaśnienie nie wszędzie jest równomierne - niestety, pryskając na odrosty, nie da się nie prysnąć na włosy już rozjaśnione. W rezultacie mam na czubku głowy bardziej rozjaśnione włosy, a przy końcówkach są ciemniejsze

Jest trochę problemów z tym rozjaśniaczem, przede wszystkim niszczy włosy. Jak dodam do tego płukankę Flor Illum i Regenal, to już w ogóle mam siano na głowie, nawet jak nałożę jedwab. Stosuję WAX - na początku stosowałam ten do blondu i ładnie mi podtrzymywał jasny kolor. Moim zdaniem jednak ten brązowy jest lepszy w działaniu, bardziej nawilża, ale chyba też lekko zażółca

Zastanawiałam się też nad kwestią finansową - w sumie wyszło mi za ten rozjaśniacz już z 60-70 zł, bo kupiłam coś około 10 buteleczek. A i tak nie jestem w 100% zadowolona z efektu. Może jednak trzeba było pójść do fryzjera?
Stary 2007-09-28, 11:52   #535
lea88
Zakorzenienie

Ja pewnie jakby miala rozjasniac odrosty to bym psikala rozjasniacz na palec, albo do jakiegos naczynka i potem rozsmarowywala palcem odrosty. Tak wydaje mi sie ze bardziej dokladnie bym je pokryla, bo z precyzyjnym psikaniem bylby pewnie problem. No a na tyl poprosilabym pewnie kogos.

agatka222- jesli zuzylas juz tyle spray'ow to moze faktycznie idz do fryzjera. Wlosy tylko sobie niszczysz, a efekt nie jest rewelacyjny.
Mysle, ze sprayu oplaca sie tylko uzywac, zeby zrobic pasemka, albo lekko rozjasnic wlosy- o jakies 1-3 tony.
Stary 2007-09-28, 12:02   #536
agatka222
Rozeznanie

Myślę właśnie o pójściu do fryzjera - czekam tylko na wypłatę
Ciekawa tylko jestem, czy fryzjer podejmie się farbowania takich trochę rozjaśnionych włosów.. Podejrzewam, że musiałby mi jeszcze je rozjaśnić, do żółtego blondu i na to dopiero farba..
Myślałam też o zastosowaniu farby rozjaśniającej w domu, ale boję się jej użyć - nie wiem, co może wyjść z użycia farby rozjaśniającej na rozjaśnionych już trochę włosach
Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera i boję się, że fryzjer mi zrobi jakieś szare włosy, albo nie daj Boże platynę
Stary 2007-09-28, 12:15   #537
lea88
Zakorzenienie

W sumie ryzyko u fryzjera jest takie samo jak w domu :/. Ale z rozjasniaczem to bym sie sama nie bawila. Najlepiej jak pojdziesz do fryzjera, u ktorego ktos robil cos podobnego z wlosami.
No i nie zdziw sie jak fryzjerka "cie obsmieje", ze rozjasnialas wlosy w domu.. Ja robilam rozjasniaczem kiedys pasemka i mnie objechala, ze tak sie nie robi, wlosy mam zniszczone itp:/ - chociaz wygladaly naprawde ladnie, a wlosy mialam tak samo ciezko rozczesujace sie jakos dziecko
Stary 2007-09-29, 11:12   #538
annan_
Zadomowienie

mam, mam!!! znalazlam rozjasniacz Joanny na Tarchominie! i to za 6,80! i jest w stalej sprzedazy.
annan_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 15:56   #539
mary lu
Raczkowanie

Błagam powiedz gdzie??????
mary lu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 09:23   #540
annan_
Zadomowienie

w jednym z pawilonow na bazarku przy skrzyzowaniu swiatowida z cmielowska.
annan_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości