Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-16, 09:01   #691
miskaa5
Rozeznanie

Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

A można też go użyć na farbowane na brąz włosy by uzyskać jaśniejsze refleksy???
miskaa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:23   #692
jaasia
Rozeznanie

kupiłam!!! ale nie wiem czy juz dziś odważę się wypróbować

smutno mi..
jaasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:08   #693
anitka1
Przyczajenie

Aj. :/
Co do tego co mówilam ze trzeba tego rozjasniacza uzywac caly czas to na serio..
Wiem ze to rozjasniacz i ze uzywa sie go tylko do rozjasniania wlosow, ale gdy juz rozjasnisz do pewnego odcienia i potem juz zrezygnujesz ze sprayu to kolor robi Ci się rudy.. Nie wiem jak wam... Jak włosy sa mokre to bardzo widac;/A te szampony i płukanki moze i pomagaja ale tylko tymczasowo...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

I przez spray mam obnizone sprawowanie.. :/
Ale dobra tam .
anitka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 06:55   #694
jaasia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anitka1 Pokaż wiadomość
Aj. :/
Co do tego co mówilam ze trzeba tego rozjasniacza uzywac caly czas to na serio..
Wiem ze to rozjasniacz i ze uzywa sie go tylko do rozjasniania wlosow, ale gdy juz rozjasnisz do pewnego odcienia i potem juz zrezygnujesz ze sprayu to kolor robi Ci się rudy.. Nie wiem jak wam... Jak włosy sa mokre to bardzo widac;/A te szampony i płukanki moze i pomagaja ale tylko tymczasowo...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

I przez spray mam obnizone sprawowanie.. :/
Ale dobra tam .

to mnie teraz zmartwiłaś.. nie lubię tych rudziejących pasemek pozbyć się ich później to jakaś masakra.

już kupiłam, ale jeszcze zastanowię się nad użyciem, , mam takie przebłyski, że możeby do naturalnego koloru wrócić, ale pewnie nie wytrzymam..

Obniżone sprawowanie?? przez spray rozjasniający?? to ciekawe..

smutno mi..
jaasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:10   #695
Kasieńka_666
Zakorzenienie

GG do Kasieńka_666

W sumie to wydaje mi się, że moje trochę pod rudy podchodzą. Ale bardzo podoba mi się ten odcień. Mogę dodać zdjęcia przed i po

Moonwalker

Kasieńka_666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:17   #696
biedronka91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
W sumie to wydaje mi się, że moje trochę pod rudy podchodzą. Ale bardzo podoba mi się ten odcień. Mogę dodać zdjęcia przed i po
Jestem bardzo ciekawa efektów.
Stary 2009-05-19, 18:44   #697
Kasieńka_666
Zakorzenienie

GG do Kasieńka_666

Przepraszam, ale od razu po kliknięciu wyślij odcięli mi internet

Pierwsze zdjęcie przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP6025.jpg (81,0 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (87,1 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,5 KB, 308 załadowań)

Moonwalker

Stary 2009-05-20, 13:05   #698
Kittin
Przyczajenie

używam regularnie tego rozjaśniacza, już zużyłam ponad pół buteleczki. efekty mam niewielkie, z przodu się troszkę rozjaśniły, ale ogólnie nadal mam ciemny blond. ;< jak myslicie dziewczyny, dalej go używać i kupić zastępny, coś naturalnego, czy farbę walnąć? dodam, że regularnie robię płukanki z rumianku. bo widzę, że Wy, dziewczyny na ogół używacie go do w miarę jasnych włosów, są osoby, które go używają do ciemniejszych ?
tak, wglee to hej, nowa jestem.
Kittin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:07   #699
biedronka91
Zakorzenienie

Kaśka, efekt super. Nieźle rozjaśnił i dodał takiego słonecznego blasku. Tylko martwią mnie te miedziane refleksy, o których ktoś już pisał. Myślę, że rozjaśniacz jest dobry, ale dla ciepłego typu kolorystycznego.
Stary 2009-05-23, 15:43   #700
bumkyckyc
Raczkowanie

zastosowałam ten spray z wielkim entuzjazmem, ze z brązowego rudego rozjaśni mi na miedziany rudy. no i chyba coś tam rozjaśnia, choć nie wiem, czy to nie przez fakt, że od 2 miesięcy spłukuję kolor i dużo siedzę na słońcu (ponoć to zwiększa efekt, to siedzę ) ALĘĘ! ten spray potwornie śmierdzi i wysusza włosy

takie me spostrzeżenia
bumkyckyc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:45   #701
sereniti
Zakorzenienie

ja zakupiłam dziś nawet nie było trudno weszłam do pierwszej osiedlowej drogerii i mam...teraz tylko zastanawiam sie jak go używać żeby nie zniszczyć moich i tak siankowatych włosów myśle że może po umyciu włosów je trochę psiknę poczekam aż podeschną i spłucze a na to jakąś odżywke/maske. zależy mi też żeby nie śmierdzieć - dziewczyny w akademiku już dziwnie na mnie patrzą jak ciągle parze jakiś ziółka lub smaruje mazidłami niewiadomego pochodzenia myśle że ten "zapaszek" jeszcze bardziej utwierdzi je w przekonaniu że mam coś z głową efekty po sprayu w postaci rudego kolorku - mam jasny brąz-rudy troszkę blond - beda jak najbardziej oczekiwane w sumie rozjaśniam je od jakiegoś czasu delikatnie po to żeby stojące na półce Mango L'oreala chwyciło jak trzeba. dam znać po dzisiejszej aplikacji co i jak
sereniti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 23:46   #702
sereniti
Zakorzenienie

użyłam 2 razy - bez rewelacji ale w końcu mam ciemne włosy więc się tego spodziewałam w słońcu włosy wydają się bardziej rudawe więc jest dobrze. a i mnie tam zapach wcale nie przeszkadzał - szybko sie ulatniał więc też na plus. a Wy ile dokładnie psikacie? tam w przybliżeniu ile "psiknięc"? boję się używać w większej ilości żeby mi nie wysuszył kłaczków
Stary 2009-06-03, 23:59   #703
Kasieńka_666
Zakorzenienie

GG do Kasieńka_666

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
użyłam 2 razy - bez rewelacji ale w końcu mam ciemne włosy więc się tego spodziewałam w słońcu włosy wydają się bardziej rudawe więc jest dobrze. a i mnie tam zapach wcale nie przeszkadzał - szybko sie ulatniał więc też na plus. a Wy ile dokładnie psikacie? tam w przybliżeniu ile "psiknięc"? boję się używać w większej ilości żeby mi nie wysuszył kłaczków
No nic dziwnego. Dopiero po 3 razie widać różnice. Ja psiukałam chyba ze 4

Moonwalker

Stary 2009-06-04, 13:26   #704
bumkyckyc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
też na początku byłam troszkę rozczarowana, ale używam go już od miesiąca i widać efekty - szczególnie na zdjęciach
stosuję go co drugi dzień i pryskam aż włosy będą wilgotne (psikam na suche), po czym przeważnie idę na słońce je wysuszyć. zniszczone niestety są i trzeba dobrej odżywki używać.
Stary 2009-06-04, 16:57   #705
sereniti
Zakorzenienie

uuuu na suche? a tak można? to chyba bardziej jeszcze je wysusza...
Stary 2009-06-05, 12:50   #706
bumkyckyc
Raczkowanie

można tak napisano na opakowaniu. nie psikam na mokre włosy, bo mam je dość długie (sporo poza połowę pleców) i kładę się spać w wilgotnych. nie zniosłabym tego smrodu przez całą noc

nie są bardzo przesuszone, bo nie używam w ogóle suszarki ani prostownicy. chodzi mi o to, że zanim zaczęłam traktować je tym sprayem, były w troszkę lepszej kondycji. acha, no i psikam tylko od połowy włosów w dół. końcówki i tak trzeba podciąć, więc no problem
Stary 2009-06-05, 23:05   #707
sereniti
Zakorzenienie

hehe no ja mam odwrotny problem tak od ramion w dół do 3/4 pleców mam jaśniejsze włosy taki rudy brąz niestety góre mam ciemniejszą trochę i to ją psikam. wczoraj popsikałam Twoją radą na suche i faktycznie mniej śmierdzą, a po nałożeniu maski z glorii nie widzę żeby sie bardziej przesuszały niż zawsze
Stary 2009-06-06, 17:11   #708
bumkyckyc
Raczkowanie

wydaje mi się, że na suche nawet lepiej działa
zamieszczam 2 fotki, aby pokazać efekt: obie robione w słońcu, bez lampy (niestety na 2-ej są nierozczesane ). dodatkowo od 2-ch miesięcy spłukuję kolor, więc stąd lepszy rezultat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (49,0 KB, 299 załadowań)
Stary 2009-06-06, 21:04   #709
sereniti
Zakorzenienie

świetny efekt! a jak spłukujesz kolor? ja też jestem w trakcie rozjaśniania jak sie da i w sumie efekty jakieś są
Stary 2009-06-07, 16:15   #710
bumkyckyc
Raczkowanie

spłukuję znaczy nie farbuję przedtem farbowałam co miesiąc. jeszcze z miesiąc poczekam, poużywam tego sprayu i pofarbuję sie tą farbą (zdj. nr 1). ostatnio chodzi mi tez po głowie ta druga (zdj. nr 2), ale chyba nie złapie i zostaną rude prześwity... może kiedyś spróbuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg belle.jpg (24,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg safira.jpg (18,0 KB, 43 załadowań)
Stary 2009-06-07, 18:39   #711
sereniti
Zakorzenienie

ja podobnie ja Ty od 3 miesięcy nie farbuje wymywam kolor jak sie da i już kupiłam sobie mango l'oreala zobaczymy co z tego wyniknie
Stary 2009-06-13, 10:38   #712
wiszer
Raczkowanie

Dziewczyny ten rozjasniacz to nic innego jak woda utleniona, ktora dziala pod wplywem ciepla, i dziala po prostu jak rozrzedzony rozjasniacz czyli najwiekszy wrog wlosow, tylko wlasnie cieplo ma wzmocnic jego dzialanie. Na poczatku po jakis paru zastosowaniach wlosy wygladaja troche jasniej i naturalnie, ale pozniej, jeszcze teraz przed latem gdy wystawiamy je na slonce to sa po prostu spalone, beda suche, lamliwe, martwe, i moga szybko nabrac rudawego polysku. Ja szczerze odradzam, jesli ktos juz bardzo musi, to radze stosowac go najczesciej raz w tygodniu a w miedzy czasie uzywac odzywek a najlepiej wax. Ale radze pamietac ze stosowanie rozjasniacza na cebulki konczy sie wypadaniem wlosow. Pisze z wlasnego dowiadczenia, ja obecnie mimo ze mnie korci od wrzesnia nie farbuje wlosow. Jak bede starsza i bede miec siwe wlosy to wtedy bede sie bawic w kolory i farbowanie, tylko trzeba miec co farbowac pozniej.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Odradzam Ci szczerze farbowania wlosow po uzywaniu tego specyfiku. Ja rozjasnialam nim i efekt mi sie nie podobal, wlosy byly koloru blondu z rudym polyskiem, moze niektorym sie podoba mi sie nie podobal bo ten kolor jest wynikiem spalenia wlosow i jest roznica pomiedzy tym odcieniem a tzw. zlotym blondem. Nie mowiac juz ze po jakims 2-3 miesiacach wlosy wygladaja tragicznie. W kazdym razie niezadowolona z efektow odczekalam swoje i zafarbowalam wlasnie na naturalny blond, szamponem koloryzujacym z Loreala i nigdy nie zapomne tego szoku, wlosy byly w dotyku jak spukiwalam farbe jak u lalki, suche, zniszczone, jak peruka, Ja obecnie zapuszczam swoje i mam dopiero 7cm, i mialam wszystkie kolory na glowie, prawie nigdy nie wychodzi to co sie chce, a moim zdaniem najpiekniejsze sa zadbane, naturalne, a jesli farbowac to tylko w salonie rb, wax plus jedwab.
wiszer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:35   #713
imy
Zadomowienie

ODRADZAM !!!
Moje wlosy po tym "specyfiku" potrzebowaly prawie 2 lata zeby jakos sie zregenerowaly a i tak sa w nie najlepszym stanie ... Nie niszczcie sobie pięnych wlosów
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą

imy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 14:32   #714
Kittin
Przyczajenie

A ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nie widzę, aby moje włosy były zniszczone, czy wysuszone, może dlatego, że używam dużo odżywek i specjalnych szamponów. Aby włosy po tym rozjaśniaczu nie przybierały sztucznego koloru stosowałam razem z nim szampon familijny rumiankowy. Jestem zadowolona z mojego obecnego koloru: mam złoty blond, a wcześniej znienawidzony mysi..
Kittin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:41   #715
Kasieńka_666
Zakorzenienie

GG do Kasieńka_666

Dziewczyny, nie wiecie co się dzieje? Wycofali nasz rozjaśniacz? Schodziłam dzisiaj za nim całe miasto.. wszędzie pustki

Moonwalker

Stary 2009-06-15, 20:35   #716
bumkyckyc
Raczkowanie

mnie ten rozjaśniacz odpowiada. rozjaśnił mi włosy tak, jak chciałam (na str. 18 są efekty) to, że przebarwia na rudo w mym przypadku jest wskazane - o to mi chodziło paradoksalnie, osiągnięty kolor wygląda bardzo naturalnie. teraz stosuje go już raz na tydzień, bo zapominam albo nie mam czasu. zresztą cel osiągnęłam, a włosy są w świetnej kondycji
Kasieńka_666<--- to ciekawe.. u mnie w ogóle on jest tylko w 1 drogerii, no ale jest. może popyt spada na ten produkt i go zaczynają wycofywać??
Stary 2009-07-02, 23:53   #717
Kiya
Zakorzenienie

Dziewczyny mam do oddania 1,5 buteleczki Joanny tzn. jedna nowa i jedna rozpoczęta gdzie została połowa.Jeśli ktoś jest chętny na wymianę na inny kosmetyk proszę o PW
PS. obie ważne do 2011
Kiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:02   #718
angellisia
Zadomowienie

udało mi się wreszcie kupić , ale przeszukałam całe województwo . jestem dopiero po pierwszym psiknięciu zobaczymy jakie będą efekty .
angellisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:01   #719
xxxgoodgirlxxx
Przyczajenie

To ja wam dam moje zdjęcia przed i po zastosowaniu tego ;P

p.s na pierwszym zdjęciu mam ciemne włosy później je na czerwony zafarbowałam i tylko odrosty złapały.

zamierzam je zafarbować na złocisto miedziany blond, ale to raczej na początku sierpnia ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 107.jpg (30,4 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 014.jpg (25,7 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 011.jpg (24,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010.jpg (36,7 KB, 155 załadowań)
xxxgoodgirlxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 09:28   #720
kika008
Raczkowanie

siemka
ja jestem bardzo zadowolona z tego rozjaśniacza, potem może wkleje fotyy
ale mam pytanie: lepiej jest z tym rozjaśniaczem na słońcu siedzieć, czy potraktować włosy suszarąą?--tzn. po słońcu będą lepsze, silniejsze efekty czy po suszarce??
kika008 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości