szalony fryzjer.. POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-24, 23:40   #1
makoto
Przyczajenie

Unhappy

szalony fryzjer.. POMOCY!!!

witam
pomijając fatalne obcięcie (czytaj za krótkie włosy do mojej zbyt pełnej twarzy i (sic!) asymetryczną grzywkę) ogólny dramatyczny wygląd jest skutecznie uzupełniany przez kolor... ale od początku
Moje naturalne włosy to ciemny blond z rudawymi refleksami. Od czasu do czasu farbowałam je na ciemne kolory, więc obecnie są już ciemniejsze (powiedzmy sobie brązowe z rudym odcieniem)
Niestety chciałam je na lato rozjaśnić lekko i MAM DUUUUŻY PROBLEM

Chiałam blond pasemka, taki balejażyk, a resztę włosów odrobinę tylko rozjaśnić. Niestety wyszło makabrycznie: dół włosów w kwestii pasemek robiła mi inna fryzjerka, a górą głowy zajęła się szefowa, która zrobiła mi je za grube w związku z tym mam bossską blond czapę na czubku głowy. Poza tym to delikatne rozjaśnianie pozostałych włosów przyniosło bardziej niż opłakany skutek, gdyż w niektórych miejscach farba złapała kolor, w niektórych niesety mam boski pomarańcz a na końcówkach włosyów na dole głowy farba wogóle się nie przyjęła i mam praktycznie naturalny kolor włosów..
WYGLĄDAM STRASZNIE
Włosy farbowałam dopiero 2 dni temu ale nie wiem czy dam radę pokazywać się ludziom w dużej i dość poważnej firmie jeszcze przez kolejne powiedzmy 2 tygodnie, żeby bezpiecznie nałożyć jakiś inny kolor na głowę.
Jest mi wszystko jedno na jaki kolor będe miała ufarbowane włosy, byleby był to kolor jednolity i byleby nie wyszedł jeszcze gorszy niż teraz czyli pomarańćz albo zieleń
HELP PLEASE!!!
makoto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 00:20   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: szalony fryzjer.. POMOCY!!!

witam!
bardzo mnie dziwi ze fryzjer wogole podjal sie zrobienia pasemek czy wogole podjasniania na wlosach wielokrotnie farbowanych .... efekt byl do pzrewidzenia
nawet przy dekoloryzacji nie zawsze bylaby szansza na jasny kolor ale moze choc na rowny
pozostaj Ci zafarbowac na jakis kolor jednolity, ale nie wiem jak wygladaja Twoje wlosy i jak to moze wygladac raczej dobry fryzjer moglby Ci pomoc...
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 01:21   #3
makoto
Przyczajenie

Question Dot.: szalony fryzjer.. POMOCY!!!

w kwestii poprzednich farbowan, to ostatnio zmienialam kolor w styczniu, a na moich wlosach, jakiejkolwiek bym farbi nie stosowala i jakichkolwiek szamponow chroniacych kolor to utrzymuje sie on 1 tydzien maksaymalnie, pozniej jest bledszy a po 2 miesiacach nie ma po nim nawet sladu. najdluzej utrzymal mi sie czarny granat wella. nawet mialam okazje niewielkie odrosty zobaczyc, po czym kolor sie calkowicie zmyl.
na jaki kolor jednolity sie ufarbowac - blond, czy tez moge jakis ciemny blond sobie zafundowac? i czy zastosowac szampon koloryzujacy czy tez farbe? przypominam ze wlosy mialam "robione" 2 dni temu.. :/
Stary 2005-05-25, 07:27   #4
soulsweeper
Zadomowienie

Jeśli masz zniszczone włosy, to szampon może w ogóle nie chwycić, ale warto spróbować- zrób próbę na jednym kosmyku. A jak nie to, to chyba pozostaje farba, byleby dobra jakaś- ja polecam Garniera. I kolor raczej ciemniejszy, niż blond, może jakiś jasny brązik?
soulsweeper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 11:26   #5
makoto
Przyczajenie

wlasnie mam szamponetke pallete czekolada na wlosach..
pasmo zlapalo slicznie..
teraz czekam na efekty na calosci glowy...
gorzej niz obecny/byly blond juz nie bedzie
Stary 2005-05-25, 11:34   #6
gosiek oo1
Przyczajenie

Oj nie chcę Cię martwić, ale nałożenie szamponetki na rozjaśniane włosy może sie źle skończyć, wiem to po sobie. Owszem na początku było fajnie, ale po dwóch myciach moje włosy były jeszcze bardziej rude niż przed szamponetką, dodam że naturalne włosy mam ciemny blond, rozjaśniłam je na jasny niestety wyszedł rudawy i na takie nałożyłam szmponetkę welli w kolorze ciemny blond.
Ale mam nadzieję że Tobie się uda Trzymam kciuki i pozdrawiam
gosiek oo1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 02:35   #7
makoto
Przyczajenie

wyszlo dobrze... nie mam juz dosc widocznego, ze tak powiem, blondu na czubku glowy tylko bardzo jasny braz a wszystkie pozostale niedociagniecia fryzjerki tez skutecznie zakryl. teraz tylko za kilka myc powtorze zabieg, ewentualnie pozniej zafunduje sobie farbe w takim kolorze i odczekam jeszcze na odrosniecie wlosow
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości