Manicure hybrydowy ? - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-22, 09:38   #1921
BettyNails
Raczkowanie

Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
a sprobuj wylozyc na cos sliskiego (folie itp.) troche tego koloru i troche bazy i wymieszac to razem i wtedy nalozyc na paznokiec. Ja tak robie jak chce osiagnac bardzo delikatny efekt french.
Sprobuje. Dziekuje
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-22, 21:04   #1922
Black_Starr
Przyczajenie

GG do Black_Starr
Smile Dot.: Lakier hybrydowy a ozdoby

No co Ty gadasz ? Ja właśnie robiłam tak jak Ty opisałaś i zaraz mi odpadły (cyrkonie).:/ Na kropelkę najlepiej się trzymają (nakładam na kolor i później top) I łatwo schodzi podczas usuwania hybrydy.
Black_Starr jest offline  
Stary 2014-08-22, 21:32   #1923
wiolka94
Raczkowanie

hej
Zrobiłam dziś stemple na hybrydzie zwykłym czarnym lakierem na przetartym, utwardzonym kolorze, nałożyłam top i utwardziłam po 3-4 minuty żeby się wszystko trzymało i lipa.. Przetarłam cleanerem i wzorki się pościerały. Nie całe ale pewnie jakbym tarła mocniej to i całe by się starły. Kolor hybrydy firmy estetiq a top Tiftona. Co robię nie tak?? ;/

Edytowane przez wiolka94
Czas edycji: 2014-08-22 o 21:41
wiolka94 jest offline  
Stary 2014-08-23, 09:46   #1924
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
hej
Zrobiłam dziś stemple na hybrydzie zwykłym czarnym lakierem na przetartym, utwardzonym kolorze, nałożyłam top i utwardziłam po 3-4 minuty żeby się wszystko trzymało i lipa.. Przetarłam cleanerem i wzorki się pościerały. Nie całe ale pewnie jakbym tarła mocniej to i całe by się starły. Kolor hybrydy firmy estetiq a top Tiftona. Co robię nie tak?? ;/
...
zwykły lakier się do tego nie nadaje,bo top go rozpuszcza

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-23, 12:24   #1925
wiolka94
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
zwykły lakier się do tego nie nadaje,bo top go rozpuszcza
Nie mogę się zgodzić, bo tydzień wcześniej robiłam kumpeli złotym lakierem z Essence stemple i jej trzymało bez zarzutu.
Stary 2014-08-23, 15:53   #1926
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
Nie mogę się zgodzić, bo tydzień wcześniej robiłam kumpeli złotym lakierem z Essence stemple i jej trzymało bez zarzutu.
....
no to nie wiem,jak robiłas tak samo to powinno się trzymac,jak nie,to wina tego lakieru prawdopodobnie,metaliczne lakiery pewnie nieco różnią się formułą od zwykłych,może dlatego poszło inaczej.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-23, 18:48   #1927
BettyNails
Raczkowanie

Dziewczyny, co mozna zrobic z paznokciami peknietymi po bokach, oprocz obciecia na krotko? Sa jakies kleje do paznokci? Mozna nalozyc na to zel+hybryde?
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-23, 18:50   #1928
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BettyNails Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mozna zrobic z paznokciami peknietymi po bokach, oprocz obciecia na krotko? Sa jakies kleje do paznokci? Mozna nalozyc na to zel+hybryde?
...
mozna załozyc tak zwaną łatke akrylową,zel czesto nie spawdza sie w takich przypadkach

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-23, 19:05   #1929
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
ja takie pęknięcia łatam torebką od herbaty na to hybryda i nie widać a trzyma. Dwa palce mam w ten sposób poratowane już od kilku tygodni
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-23, 19:20   #1930
BettyNails
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mozna załozyc tak zwaną łatke akrylową,zel czesto nie spawdza sie w takich przypadkach
a gdzie to kupic? na allegro nie znalazlam...

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja takie pęknięcia łatam torebką od herbaty na to hybryda i nie widać a trzyma. Dwa palce mam w ten sposób poratowane już od kilku tygodni
a na co ja przyklejasz? klej do tipsow bedzie ok?
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-23, 19:25   #1931
dark01
Zakorzenienie

[QUOTE=BettyNails;47829083]a gdzie to kupic? na allegro nie znalazlam...

..
no nie kupisz tego,trzeba samemu akryl w postaci takiej łatki w problematycznych miejscach nałozyc.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-23, 19:26   #1932
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:

a na co ja przyklejasz? klej do tipsow bedzie ok?
używam kleju do tipsów właśnie więc jak najbardziej sie nada
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-23, 19:30   #1933
BettyNails
Raczkowanie

[QUOTE=dark01;47829126]
Cytat:

..
no nie kupisz tego,trzeba samemu akryl w postaci takiej łatki w problematycznych miejscach nałozyc.
ale zablysnelam ahaha

eM_Ka_, dzieki

A co do zeli - jaki wybieracie pod hybryde? Chcialam kupic jeden, zeby utwardzac nim problematyczne paznokcie i nie moge sie zdecydowac - jaka firma? Kolor - najlepiej przezroczysty czy jakis cielisty moze?

Edytowane przez BettyNails
Czas edycji: 2014-08-23 o 23:12
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-23, 21:31   #1934
BettyNails
Raczkowanie

Dot.: Lakier hybrydowy a ozdoby

Cytat:
Napisane przez Black_Starr Pokaż wiadomość
No co Ty gadasz ? Ja właśnie robiłam tak jak Ty opisałaś i zaraz mi odpadły (cyrkonie).:/ Na kropelkę najlepiej się trzymają (nakładam na kolor i później top) I łatwo schodzi podczas usuwania hybrydy.
Nie wiem jak to sie stalo, ale zapeszylam - dzis odpadlo mi kilka cyrkonii! zauwazylam, ze rekawiczki z talkiem wplywaja na trwalosc manicure i to chyba wlasnie one w moim przypadku sa winowajcą. Jutro sprobuje na klej
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-25, 10:40   #1935
Czikita31
Przyczajenie

Talking Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Hehe... gdyby nie odrosty, to pewnie nie malowałabym paznokci przez kilka miesięcy, bo po hybrydowym zawsze mniej więcej 2 miesiące nic z paznokciami nie robię. Nic nie odpada, wszystko ładnie wygląda, więc po co kombinować? ;-)

miałam hybrydę już kilka razy i maksymalnie utrzyma się 3 tygodnie i to jest dużo bo średnio się trzyma do 2 to nie jest tak, że tylko odrosty sa problemem ale należy również wsiać pod uwagę, że hybryda traci swoje właściwości co potwierdziłam u kosmetyczki i sama na sobie gdyż pod koniec 3 tygodnia z hybrydą miałam jeden odprysk
Czikita31 jest offline  
Stary 2014-08-26, 11:03   #1936
KaliNails
Raczkowanie

Dziewczyny jeśli chodzi o pęknięcia po bokach to można nałożyć włókno jedwabne - fiberglass na klej do tipsów, myślę że efekt to coś takiego jak pisałyście wczesniej o torebce do herbaty. zdecydowanie polecam fiberglass bo ratuje pazury
Stary 2014-08-26, 11:57   #1937
BettyNails
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KaliNails Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli chodzi o pęknięcia po bokach to można nałożyć włókno jedwabne - fiberglass na klej do tipsów, myślę że efekt to coś takiego jak pisałyście wczesniej o torebce do herbaty. zdecydowanie polecam fiberglass bo ratuje pazury
sprobuje

jaki żel wybieracie pod hybryde? Chcialam kupic jeden, zeby utwardzac nim problematyczne paznokcie i nie moge sie zdecydowac - jaka firma? Kolor - najlepiej przezroczysty czy jakis cielisty moze?
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-26, 15:12   #1938
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
zastanawiałam się nad tym włóknem ale byłam pewna że do tego trzeba jeszcze kupić resine i aktywator. Na kleju trzyma bez problemu?
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-26, 16:20   #1939
KaliNails
Raczkowanie

tak, trzeba resine i aktywator... faktycznie nie wspomniałam o tym. ale najpierw klei się go na klej do tipsa. takze jest pewien wydatek zeby na początek to kupic ale raczej to się szybko nie zużywa bo nigdy nie robimy wszystkich paznokci tylko pojedyńcze.
w sumie skoro mozna skleić paznokieć na torebkę od herbaty to w sumie moze daloby sie skleić go też tym włóknem jedwabnym bez dodatku resiny i aktywatora? nie próbowałam
Stary 2014-08-26, 16:28   #1940
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
tak, trzeba resine i aktywator... faktycznie nie wspomniałam o tym. ale najpierw klei się go na klej do tipsa. takze jest pewien wydatek zeby na początek to kupic ale raczej to się szybko nie zużywa bo nigdy nie robimy wszystkich paznokci tylko pojedyńcze.
w sumie skoro mozna skleić paznokieć na torebkę od herbaty to w sumie moze daloby sie skleić go też tym włóknem jedwabnym bez dodatku resiny i aktywatora? nie próbowałam
...'
a nie wystarczy dać np to np akryl? zamiast resiny

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-26, 16:53   #1941
eM_Ka_
Wtajemniczenie

z tym włóknem jedwabnym to faktycznie dobra sprawa bo wiem że można nim nawet przedłużać leciutko paznokcie. Tyle że to jednak wydatek, samo włókno nie jest drogie, gorzej z resiną i aktywatorem jeszcze jest inna metoda ratowania paznokci, ale dokładnie nie pamiętam o co w niej chodziło. Kiedyś ktoś tu na forum pisał i nawet był podany link do tego zestawu, koszt chyba ok 20/30 zł.

Jak spróbujesz czy włókno trzyma tylko na kleju to daj znać
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-26, 21:48   #1942
e-Urszula
Raczkowanie

GG do e-Urszula

Cytat:
zastanawiałam się nad tym włóknem ale byłam pewna że do tego trzeba jeszcze kupić resine i aktywator. Na kleju trzyma bez problemu?
Trzyma nawet bez kleju
Samoprzylepny jedwab przykleić do paznokcia. Nałożyć bazę, tak aby przesiąknęła przez włókno. Utwardzić i dalej jak zwykle. Przy niewielkich pęknięciach wytrzymuje wystarczająco i lepiej trzyma niż na kleju. Mam tu na myśli małe "łatki", nie plaster na całą płytkę. W razie czego można dać drugą warstwę bazy.
Resine i aktywator są potrzebne, jeśli chcemy paznokieć przedłużyć lub znacząco utwardzić. Na resine hybryda trzyma kiepsko, bardzo się ściera.
e-Urszula jest offline  
Stary 2014-08-26, 22:55   #1943
BettyNails
Raczkowanie

Macie jakis sprawdzony plyn do zmywania hybryd? Potrzebuje killera, zeby pozbyc sie Semilaca Ostatnio mialam aceton wlasnie z DC, ale szalu nie bylo.
BettyNails jest offline  
Stary 2014-08-27, 00:35   #1944
KaliNails
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Trzyma nawet bez kleju
Samoprzylepny jedwab przykleić do paznokcia. Nałożyć bazę, tak aby przesiąknęła przez włókno. Utwardzić i dalej jak zwykle. Przy niewielkich pęknięciach wytrzymuje wystarczająco i lepiej trzyma niż na kleju. Mam tu na myśli małe "łatki", nie plaster na całą płytkę. W razie czego można dać drugą warstwę bazy.
Resine i aktywator są potrzebne, jeśli chcemy paznokieć przedłużyć lub znacząco utwardzić. Na resine hybryda trzyma kiepsko, bardzo się ściera.
gdyby ktoś był zainteresowany - ja na resinę po spryskaniu aktywatorem dawałam cienką warstwę żelu i dopiero później kolor hybrydą
i zgadzam się z koleżanką że faktycznie jeśli pazura nie przedłużamy to przejdzie samo włókno na kleju do tipsów lub samo włókno samorzylepne
Stary 2014-08-27, 00:38   #1945
KaliNails
Raczkowanie

Dot.: Lakier hybrydowy a ozdoby

Cytat:
Nie wiem jak to sie stalo, ale zapeszylam - dzis odpadlo mi kilka cyrkonii! zauwazylam, ze rekawiczki z talkiem wplywaja na trwalosc manicure i to chyba wlasnie one w moim przypadku sa winowajcą. Jutro sprobuje na klej
zdecydowanie rękwaiczki z talkiem nie sprzyjają... talk włazi wszędzie
Stary 2014-08-27, 08:03   #1946
eM_Ka_
Wtajemniczenie

w takim razie musze zainwestować w te włókno, najlepiej samoprzylepne bo torebki coraz gorzej mi trzymają :P pytanie do dziewczyn, które widziały, stosowały itd - jakiś sprawdzony sprzedawca? Będę wdzięczna za pomoc
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-27, 08:23   #1947
czuszka82
Moderator z pazurem

nie prosciej i szybciej nareperowac peknietego paznokcia porcelana?link w watku ze sprawdzonymi sprzedawcami.
Stary 2014-08-27, 11:10   #1948
e-Urszula
Raczkowanie

GG do e-Urszula

Cytat:
w takim razie musze zainwestować w te włókno, najlepiej samoprzylepne bo torebki coraz gorzej mi trzymają :P pytanie do dziewczyn, które widziały, stosowały itd - jakiś sprawdzony sprzedawca? Będę wdzięczna za pomoc
Kiedyś kupiłam w EF, były różne, źle wybrałam - bo trafiłam na komletny szajs - sztywne, grube, klej nie trzymał. Potem kupiłam w drogerii natura z essence, chyba 6zł kosztowało. Ostatnio kupiłam http://www.lf.pl/page,si_product,pid...,pl,index.php5 bo mam ich stacjonarnie.
Dziś widziałam też tutaj: http://starnail.pl/component/virtuem...&view=category
e-Urszula jest offline  
Stary 2014-08-27, 11:26   #1949
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam w EF, były różne, źle wybrałam - bo trafiłam na komletny szajs - sztywne, grube, klej nie trzymał. Potem kupiłam w drogerii natura z essence, chyba 6zł kosztowało. Ostatnio kupiłam http://www.lf.pl/page,si_product,pid...,pl,index.php5 bo mam ich stacjonarnie.
Dziś widziałam też tutaj: http://starnail.pl/component/virtuem...&view=category
dzięki wielkie
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-27, 15:41   #1950
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Macie jakis sprawdzony plyn do zmywania hybryd? Potrzebuje killera, zeby pozbyc sie Semilaca Ostatnio mialam aceton wlasnie z DC, ale szalu nie bylo.
tak trudno sciagnac hybryde semilaca? ja odmaczam wszystkie hybrydy w migdałowym płynie z mollona

hmm zamówiłam Semilac jucy orange i teraz bede miec zagadkę baze i top mam gelish

Tagi
base, baza, gdzie, hybryda, hybryda cdk, hybryda cosmetic zone, kupować, manicure, manicure hybrydowy, matowy hybrydowy, pazkokcie, paznokcie, pedicure hybrydowy, pomocy !, problem z hybrydą, shellac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości