Manicure hybrydowy ? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-03, 14:57   #1981
magda_mjt
Zakorzenienie

Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja używam chyba jednego z tańszych cleanerow (miałam w starym zestawie z groupona, nazywa sie sunny nails). Hybrydy ZAWSZE mi sie pięknie błyszczą . Baze, kolorowke i top mam z OPI Gelcolor .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-09-03, 14:58   #1982
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Gelish nie jest tani
Z tańszych dobra jest a.t.a., Estetiq, Semilac. Mollon też jest dobry, ale już trochę droższy.
Widzisz, ja z ata nie polubilam sie zupelnie. Polubilam za to mollona, gelisha i indigo 😊
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-09-03, 16:15   #1983
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Widzisz, ja z ata nie polubilam sie zupelnie. Polubilam za to mollona, gelisha i indigo 😊
Może to zależy od koloru. Ja mam 4 odcienie różu i wszystkie są super - konsystencja, trwałość, krycie tylko trzeba wolny brzeg dobrze zabezpieczać, bo lubi się tam kurczyć.

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-09-03, 17:04   #1984
e-Urszula
Raczkowanie

GG do e-Urszula

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ale gelish jest chyba tanszy od shellaca
Wiecie boje sie kupowac tanszych bo mam naprawde bardzo wymagajace paznokcie juz sie nakrecilam na shellaca ale potem zobaczylam ceny semilac... ...ale już doszłam do wprawy, chciałabym zainwestować w coś lepszego. cena tak naprawdę nie gra aż takiej roli, dlatego chciałam kupić shellac. jednak nie wiem czy to naprawdę jest warte swojej ceny? dziewczyny polecają semilac trzykrotnie tańszy, albo mollon, estetiq też nie jest aż taki drogi. zastanawiam się czy shellac naprawdę jest warty swojej ceny?
Osobiście używałam shellac i gelish. Gelisha za taką samą cenę jest dwa razy więcej. Obydwa u mnie trzymały tak samo, tak samo się odmaczały. Pod oba nie matowiłam płytki. Shellac jest rzadszy i mnie lepiej się nim malowało. Jest też przez to wydajniejszy ...ale "starzeje się". W trakcie użytkowania odparowuje i staje się coraz gęstszy, trzeba rozcieńczać (specjalnym rozcieńczalnikiem).
Moją ulubioną bazą była Polish Pro ale w duecie z gelishem na końcówkach paznokci. Rewelacyjnie się odmacza. Niestety nie jest ledowa, dlatego z bólem serca muszę się z nią pożegnać.
Innych baz nie stosowałam więc się nie wypowiem.
e-Urszula jest offline  
Stary 2014-09-03, 19:05   #1985
201604181004
Konto usunięte

Oki dziekuje. Sama nie wiem teraz sie gryze albo shellac albo semilac. Ale nie wiem czy jest sens oszczedzac na bazie i topie. Moze shellac z kolorowym lakierem estetiq czy semilac bedzie ladnie wspolgral
201604181004 jest offline  
Stary 2014-09-03, 21:08   #1986
e-Urszula
Raczkowanie

GG do e-Urszula

Cytat:
Oki dziekuje. Sama nie wiem teraz sie gryze albo shellac albo semilac. Ale nie wiem czy jest sens oszczedzac na bazie i topie. Moze shellac z kolorowym lakierem estetiq czy semilac bedzie ladnie wspolgral
Z tego co czytałam w necie shellac stwarza problemy z "obcą" kolorówką. Osobistych doświadczeń w tym temacie nie mam.
Mam natomiast kilkanaście rodzai lakierów hybrydowych, wszystkie posiadane doskonale trzymają się na gelishu.
e-Urszula jest offline  
Stary 2014-09-03, 22:21   #1987
201604181004
Konto usunięte

uuu kurcze to w takim razei zanim zrobie zakupy musze poczytac jak shellac zachowuje sie z obcymi lakierami ;/
Stary 2014-09-03, 23:40   #1988
aduchaa
Raczkowanie

a ktoras uzywala baza i top indigo + kolorowka sun flower?
aduchaa jest offline  
Stary 2014-09-08, 13:44   #1989
kortyb
Przyczajenie

Witam
czy któraś z z forumowiczek korzystała może z bazy i topu firmy IBD i łączyła je z lakieramy CZ?
mam jeszcze pytanie czy po IBD trzeba matowić płytkę paznokcia i czy schodzi normalnie w acetonie czy trzeba piłować?
Koleżanka nałożyła mi hybrydy z tej firmy 4 dni temu i bardzo dobrze się zachowują póki co, ciekawe ile dni jeszcze wytrzymają? ponieważ zbieram się do zakupów potrzebuje jeszcze kilku opinii , może ktoś chciałby pomóc?
pozdrawiam
kortyb jest offline  
Stary 2014-09-08, 22:40   #1990
kasii8
Przyczajenie

Witam!
Przy robieniu ombre (manicure hybrydowy) za pomocą gąbeczki strasznie brudzi się skóra palców, macie na to jakiś sposób ?
kasii8 jest offline  
Stary 2014-09-08, 23:53   #1991
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Witam!
Przy robieniu ombre (manicure hybrydowy) za pomocą gąbeczki strasznie brudzi się skóra palców, macie na to jakiś sposób ?
Korektor w pisaku

Co do ibd, kolorowka odmacza sie bardzo dobrze, ale ich bazy i topu nie uzywalam
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-09-13, 09:03   #1992
BettyNails
Raczkowanie

Dziewczyny, a co z uzupelnieniem? Czytalam ostatnio, ze hybryde tez mozna uzupelniac, ale nie wiem jak sie za to zabrac I jak z trwaloscia? Przeczytalam na jakiejś stronie, ze nalezy kolor spilowac, zostawic jedynie baze i znow nalozyc baze+kolor+top. To tak ma byc? Wedlug mnie to zadne uzupelnienie, lecz po prostu zmiana koloru sciągniętego inną metodą
BettyNails jest offline  
Stary 2014-09-13, 09:05   #1993
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Paranoja jakaś. Spilowanie koloru? To juz szybciej i bezpieczniej jest odmoczyc calosc
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-09-13, 09:11   #1994
BettyNails
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Paranoja jakaś. Spilowanie koloru? To juz szybciej i bezpieczniej jest odmoczyc calosc
"Ekspertka" tlumaczyla, że chodzi tu o uniknięcie moczenia paznokci co 2-3tyg w acetonie, bo to je niszczy. Uzupelnienie wyobrazalam sobie raczej tak, ze dolewa sie na przykład lakier na odrost
BettyNails jest offline  
Stary 2014-09-13, 10:32   #1995
czuszka82
Moderator z pazurem

slyszalam ze niektorzy sporadycznie uzupelniaja (piluja do koloru) pod warunkiem ze nakladaja ten sam kolor. Warstwa na paznokciu jest naturalnie duzo grubsza no i duzo razy pod rzad tak sie nie uzupelni. Ktos kiedys napisal ze to jak zakladanie swiezej bielizny bez zdjecia starej i ja sie z tym zupelnie zgadzam
Stary 2014-09-13, 19:07   #1996
Gahla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BettyNails Pokaż wiadomość
"Ekspertka" tlumaczyla, że chodzi tu o uniknięcie moczenia paznokci co 2-3tyg w acetonie, bo to je niszczy.
Im dłużej trzymam hybrydę na paznokciu, tym dłużej muszę ją odmaczać, a i tak na dodatek na koniec muszę trochę poskrobać, co dodatkowo niszczy płytkę (przy skrobaniu zwykle schodzi z warstewką paznokcia). Przy krótszym noszeniu co prawda częściej, ale za to krócej odmaczam, więc łatwiej mi potem paznokieć doprowadzić olejkiem do formy, no a poza tym mani schodzi z paznokcia w 1-2 płatkach.
Gahla jest offline  
Stary 2014-09-13, 22:43   #1997
Black_Starr
Przyczajenie

GG do Black_Starr

Ja robię sobie sama manicure hybrydowy, paznokcie mam nadal zdrowe. Jedyne co może niszczyć płytkę paznokcia to zmywacz z acetonem.
A ja mam na odwrót.;D Jak mam hybrydę krótko i chcę ściągnąć- nie schodzi;P Im dłużej- szybciej mi schodzi. ;D

Edytowane przez Black_Starr
Czas edycji: 2014-09-13 o 22:52
Black_Starr jest offline  
Stary 2014-09-14, 13:04   #1998
czuszka82
Moderator z pazurem

hybryda ma to do siebie ze im dluzej ja nosimy tym bardziej sie utwardza na paznokciu-czyli gorzej ja bedzie zdjac po 4 tygodniach niz po 2.
Stary 2014-09-15, 19:24   #1999
Aleksandrra23
Przyczajenie

Potrzebuje pomocy z manicure hubrydowym

DZIEWCZYNY, KOSMETYCZKI POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY!!!
Zakupiłam ponad 10lakierów hybrydowych COSMETICSZONE, efekt po zrobieniu hybryd jest tragiczny!!! Opadają mi ręce i chce mi się płakać jak widzę efekt końcowy. Końcówki niedokończone - białe, jakby niepomalowane, a zakańczam zawsze wzdłuż paznokcia końcówki, robią się bąble, jak na koniec przecieram odtłuszczaczem, zemywa się kolor, wyglądają tragicznie, a do tego nie trzymają się więcej jak tydzień czasu przy dobrych wiatrach. Napiszę Wam moją metodę jaka robię hybrydy, nie mam ukończonego żadnego kursu, uczyłam się na filmikach youtube. Dodam, że jeśli trzymam kolor w lampie 2 min, nabłyszczacz tak samo, to później wszystko mi się zmywa! Pomóżcie mi dziewczyny, bo szkoda mojego czasu, jak zajmuje mi to1,5h i szkoda moich wydanych pieniędzy na cały zestaw. MOJA METODA:
1. ZMATOWIENIE PŁYTKI PAZNOKCIA BLOKIEM POLERSKIM
2. ODTŁUSZCZENIE PAZNOKCIA
3. NAŁOŻENIE "BASE" (włożenie do lampy na 2, nawet 4 min.)
4. NAŁOŻENIE PIERWSZEJ WARSTWY KOLORU (włożenie do lampy na 4min.
5. NAŁOŻENIE DRUGIEJ WARSTWY KOLORU (włożenie do lampy na 4min.)
6. NAŁOŻENIE "TOP" - wkładam do lampy nawet na 6min, bo po dwóch minutach moja praca zostaje na waciku!
Dodam, że najgorzej jest z czarnym kolorem i z ciemnym brązem. Wszyscy piszą, że zachwycają się ta firma, że utrzymują się nawet 2 tyg, wiec co ja robię źle, doradźcie mi proszę! Czekam z niecierpliwością na rady doświadczonych kosmetyczek
Aleksandrra23 jest offline  
Stary 2014-09-15, 21:12   #2000
JAGA_
Raczkowanie

Dot.: Potrzebuje pomocy z manicure hubrydowym

Może to wina lampy? Lakiery od CZ maja dobrą jakość. Poczytaj watek o lakierach hybrydowych to znajdziesz odpowiedź?

Edytowane przez JAGA_
Czas edycji: 2014-09-15 o 21:14
JAGA_ jest offline  
Stary 2014-09-15, 21:57   #2001
201604181004
Konto usunięte

nie jestem ekspertem, nie mam kursu, pisze co mi przyszło do głowy
*może masz problematyczne paznokcie jak ja i potrzebujesz kwasowego primera? mi on ratuje hybrydy
*może nakładasz za grube warstwy
*może to trzymanie w lampie 4 minuty nie ma sensu
*może gdy hybrydy są świeże za szybko je moczysz?
Stary 2014-09-16, 09:18   #2002
kizdaM
Zadomowienie

Ja mam lakiery z CZ i nigdy nic takiego mi sie nie przydarzyło. Wcześniej miałam taką sytuację przy lakierach ArtLak, robiąc tak samo jak teraz, chcąc na koniec pracy przemyć cleanerem zmywał mi się cały kolor, ale nie za każdym razem i nie na kązdym paznokciu, to było dziwne i sama nie wiem czemu tak się działo ... stąd wniosek, że to nie jest raczej wina lampy
Może za grube warstwy ?

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-09-16, 09:20   #2003
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Aleksandrra23 Pokaż wiadomość
Zakupiłam ponad 10lakierów hybrydowych COSMETICSZONE, efekt po zrobieniu hybryd jest tragiczny!!! Opadają mi ręce i chce mi się płakać jak widzę efekt końcowy. Końcówki niedokończone - białe, jakby niepomalowane, a zakańczam zawsze wzdłuż paznokcia końcówki, robią się bąble, jak na koniec przecieram odtłuszczaczem, zemywa się kolor, wyglądają tragicznie, a do tego nie trzymają się więcej jak tydzień czasu przy dobrych wiatrach. Napiszę Wam moją metodę jaka robię hybrydy, nie mam ukończonego żadnego kursu, uczyłam się na filmikach youtube. Dodam, że jeśli trzymam kolor w lampie 2 min, nabłyszczacz tak samo, to później wszystko mi się zmywa! Pomóżcie mi dziewczyny, bo szkoda mojego czasu, jak zajmuje mi to1,5h i szkoda moich wydanych pieniędzy na cały zestaw. MOJA METODA:
6. NAŁOŻENIE "TOP" - wkładam do lampy nawet na 6min, bo po dwóch minutach moja praca zostaje na waciku!
Dodam, że najgorzej jest z czarnym kolorem i z ciemnym brązem. Wszyscy piszą, że zachwycają się ta firma, że utrzymują się nawet 2 tyg, wiec co ja robię źle, doradźcie mi proszę! Czekam z niecierpliwością na rady doświadczonych kosmetyczek
...
najprawdopodobniej to wina lampy,ewentualnie nakładaj bardziej cienkie warstwy produktów

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-09-16, 09:48   #2004
201604181004
Konto usunięte

O matko ja mam artlak ale to sie nadaje do wyrzucenia tylko xd
Stary 2014-09-16, 10:02   #2005
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
O matko ja mam artlak ale to sie nadaje do wyrzucenia tylko xd
Moje leżą w kącie nieużywane ... zniszczyły mi paznokcie, bo nie dało się ich odmoczyć :/ a krycie mają świetne - nawet jedna warstwa przy niektórych wystarczała ... a głupia kupiłam od razu 20 :/

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-09-16, 10:11   #2006
lza_slonca
Zakorzenienie

Cytat:
jaką masz lampę?

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline  
Stary 2014-09-16, 13:39   #2007
201604181004
Konto usunięte

Moich tez sie nie dalo odmoczyc. Musialam spilowac. Masakra. Ja mialam piec kolorow w zestawie. Tragiczne to bylo xd
Stary 2014-09-16, 21:43   #2008
Bettina_
Wtajemniczenie

Aleksandrra23 lakiery masz dobre, wszystko robisz dobrze także stawiam na lampę, skoro kolor bardzo się zmywa to po prostu jest nieutwardzony. Może ktoś Ci wcisnął stare żarówki w lampie ??

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Może za grube warstwy ?
grube warstewki raczej by się przede wszystkim marszczyły nie no niemożliwe by 1 paznokcia nie dało się normalnie zrobić
Bettina_ jest offline  
Stary 2014-09-16, 22:13   #2009
pink1912
Raczkowanie

Cytat:

Ja dziś miałam taki problem ;/robiłam znajomej paznokcie (na szczęście tylko jeden był czarny) również z CZ kolor czarny tak jakby nie utwardzał się ;/ a co najlepsze reszta wszystko oki równiez z Cz... tak jakby czarnego tylko nie utwardzalo ;/

aha i zapomniałam dodać, że niedawno zmieniłam lampe na led i pierwszy raz robiłam czarnym ;/ czyli pod led jakby nie utwardzalo czranego ;/

Edytowane przez pink1912
Czas edycji: 2014-09-16 o 22:14
pink1912 jest offline  
Stary 2014-09-17, 09:13   #2010
marteczka7
Przyczajenie

Jesteś pewna że te produkty utwardzają się w lampie led?
marteczka7 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
base, baza, gdzie, hybryda, hybryda cdk, hybryda cosmetic zone, kupować, manicure, manicure hybrydowy, matowy hybrydowy, pazkokcie, paznokcie, pedicure hybrydowy, pomocy !, problem z hybrydą, shellac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości