Manicure hybrydowy ? - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-13, 09:46   #2341
Estera May
Raczkowanie

Dot.: Manicure hybrydowy ?

lubię bazę semilaca, bo kolory dobrze się na niej trzymają Uczulenie na lakiery hybrydowe najczęściej pojawiają się przez nieprawidłowe utwardzenie lakierów w lampie, zbyt krótkie- przez co lakier nie może odpowiednio wyschnąć i może pojawić się uczulenie. Zapobiegawczo zmieniam w mojej lampie żarówki co 3 mieisiące ;-)

Edytowane przez Estera May
Czas edycji: 2015-10-13 o 09:53
Estera May jest offline  
Stary 2015-10-14, 16:09   #2342
foltynka
Zakorzenienie

GG do foltynka

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Foltynka, ja sobie robie sama hybrydy od blisko dwóch lat. I dopiero ostatnie pół roku wyglądają niemal idealnie. Pierwsze próby to paznokcie grubości tipsa, skórki pozalewane, wałki na końcach i po bokach... tragedia Każdy kolejny manicure i będzie coraz lepiej, nie łam się. Staraj się naśladować ruchy manicurzystki, na pewno pamiętasz.
no własie, wałki też mam - hehe teraz gdy już mam ponad tydzień to są widoczne, ale odsrostu jak na razie zero, bo przecież skórki pozalewałam uwaga, nic nie odpada, koncowki ok - widać wolny brzeg zabezpieczyłam hehee prawa ręka wygląda nieco gorzej z tego co teraz widać Będę się starać !

A ile Ci zajmuje to czasu ?

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
witajcie, zaczelam robic paznokcie hybrydowe, na razie mam drugie na sobie.wytrzymuja 10 dni.odrost potem jest duzy u mojej kosmetyczki to koszt 20-30 zl w zaleznosci czy jest promocja czy nie. planuje zakup zestawu bo niedługo mi sie zwroci a jedna z kosmetyczek nie wykonala go estetycznie, zostawiła mi lakier na opuszkach, mam wypukla kropke na rogu paznokcia i na tym samym paznokciu lakier na plytce jest pofalowany. jak potem zerkalam jej galerie to na miejscu klientek wstyd mi by bylo nosic paznokcie od niej.
mam pastelowy roz wiec sie nie rzuca, reszta miala neonowe i ciemne kolory to nie wygladalo to dobrze.
na pierwszy raz wyszedl idealnie, pierwsza kosmetyczka byla ok.

do rzeczy.
zwykły manicure nie wytrzyma do wieczora bo zmywam i brzegi juz sa zdarte. chyba nie bede takim anty talenciem jak ta kosmetyczka i naucze sie manicure hybrydowego.

jak wiece sa zestawy za 90-100 zl, kosmetyczki uzywaja ar style. na aukcji sa inne, wybiore pastele na poczatek.
podoba mi sie kolor essie island hopping.u kosmetyczki nie widzialam zblizonego. czy znacie moze hybrydowy zamiennik ?
zestaw za 100 zł to wyrzucony pieniądz. lakiery porażka. kolezanka kupila po 2 dniach odchodziło całymi płatami.

Ja na swoje potrzeby kupiłam lampę, 5 lakierow SEMILAC, baze, top, płyny, pilniczki itd. cos do zdobień. wyszło ok 500zł

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?

kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline  
Stary 2015-10-15, 09:29   #2343
aga030491
Raczkowanie

Hej! Ja wczoraj zrobiłam swoje pierwsze paznokcie hybrydowe z Semilaca i jestem bardzo zadowolona! Ale mam jedno nurtujące mnie pytanie, gdzie nie czytam pisze, że trzeba nakładać dwie warstwy lakieru, jednak jak po jednej już mam dobrze pokryte paznokcie to czy muszę nakładać drugą czy mogę od razu top? Jedyne z czym miałam problem to baza gdyż jest bardzo wodnista i spływa, więc na jednym paznokciu tego nie zauważyłam i mam leciutko zalaną skórkę- czy ten paznokieć będzie się krócej trzymał?
aga030491 jest offline  
Stary 2015-10-15, 10:46   #2344
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Aga jaki kolor pokryl po 1 warstwie? Obawiam sie ze jednak za grubo aplikowalas. Pamietaj ze lepiej dac kilka cieniutkich warstw niz 1 gruba.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-10-15, 11:03   #2345
diabliczka66
Zadomowienie

Roses myślę że to kwestia jak jedna warstwa wygląda wg noszącego. Mi np podobał się efekt jednej warstwy prussian blue ale dałam na wszelki druga warstwę i efekt juz jest ciut inny.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest teraz online  
Stary 2015-10-19, 00:35   #2346
Aysell
Wtajemniczenie

Hej! Zamierzam wypróbować manicure hybrydowy i kupić zestaw, ale zanim to nastąpi, mam pytanie: czy zalane skórki można wyczyścić jak w przypadku zwykłego lakieru, np. pędzelkiem namoczonym w zmywaczu? Oczywiście mam na myśli lakier przed utwardzeniem. Czy ów zmywacz musi być z acetonem? Nie zalewam nagminnie skórek, ale jednak czasem mi się zdarzy, więc pytam wcześniej, żeby w trakcie malowania nie mieć tego typu dylematów

Aysell jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:40   #2347
kasienka129
BAN stały

tak, musi byc z acetonem, ja skorki czyscilam paznokciem
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:46   #2348
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
tak, musi byc z acetonem, ja skorki czyscilam paznokciem
Nie musi, nieutwardzony lakier można przetrzeć zwykłym zmywaczem i zejdzie.

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:49   #2349
kasienka129
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
mialam wrazenie ze dziewczyna pyta ogolnie o aceton
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:49   #2350
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Hej! Zamierzam wypróbować manicure hybrydowy i kupić zestaw, ale zanim to nastąpi, mam pytanie: czy zalane skórki można wyczyścić jak w przypadku zwykłego lakieru, np. pędzelkiem namoczonym w zmywaczu? Oczywiście mam na myśli lakier przed utwardzeniem. Czy ów zmywacz musi być z acetonem? Nie zalewam nagminnie skórek, ale jednak czasem mi się zdarzy, więc pytam wcześniej, żeby w trakcie malowania nie mieć tego typu dylematów
Kup dobry zestaw na początek neonail lub semilac będzie w sam raz Nieutwardzony lakier spokojnie usuniesz zwykłym zmywaczem

Love Pazurkowe
Stary 2015-10-19, 00:53   #2351
kasienka129
BAN stały

teraz zerknelam ze zestaw semilaca z lampa byl za 119, a ktos pisal ze sie nie da stowy wydac (z drobnym hakiem) i polecil kupic wszystko oddzielnie, przez co wyszlo mnie wszystko 170 zl
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:58   #2352
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
teraz zerknelam ze zestaw semilaca z lampa byl za 119, a ktos pisal ze sie nie da stowy wydac (z drobnym hakiem) i polecil kupic wszystko oddzielnie, przez co wyszlo mnie wszystko 170 zl
Wybacz, ale radzilysmy, ale Ty nie chciałaś słuchać więc każda z Nas dała sobie spokój.

Love Pazurkowe
Stary 2015-10-19, 01:02   #2353
kasienka129
BAN stały

powiedzialyscie zeby kupic oddzielnie produkty i co mi taniej wyszlo ? wydalam 170 i odpuscilam semilaca bo z nim wyszloby 185 zl. za 150 zl jest semilac wiekszy zestaw i mialabym wszystkie zele, plyny i akcesoria, czyli zaoszczedzilabym 30 zl niz przy oddzielnym kupowaniu. na dobra sprawe moglam kupic juz zestaw za 99 z kijowymi lakierami do nauki, ktos je zachwyca ze przez tydzien czy dwa ma ladne paznokcie ale nie, trzeba walic odrostem przez miesiac czasu bo lakier jest lepszy i kosztuje 30 zl za buteleczke.
dla mnie sukcsem jest to ze pozmywalam i mam cale paznokcie

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-10-19 o 01:06
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 01:12   #2354
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
powiedzialyscie zeby kupic oddzielnie produkty i co mi taniej wyszlo ? wydalam 170 i odpuscilam semilaca bo z nim wyszloby 185 zl. za 150 zl jest semilac wiekszy zestaw i mialabym wszystkie zele, plyny i akcesoria, czyli zaoszczedzilabym 30 zl niz przy oddzielnym kupowaniu. na dobra sprawe moglam kupic juz zestaw za 99 z kijowymi lakierami do nauki, ktos je zachwyca ze przez tydzien czy dwa ma ladne paznokcie ale nie, trzeba walic odrostem przez miesiac czasu bo lakier jest lepszy i kosztuje 30 zl za buteleczke.
dla mnie sukcsem jest to ze pozmywalam i mam cale paznokcie
Przecież my nic nie wiemy, więc po co sugerujesz się naszymi opiniami. Jak dla mnie to możesz sobie robić 'hybrydy' na Artlakach ja osobiście wolę lakiery hybrydowe a nie pseudohybrydy, które później trzeba pilowac.

Love Pazurkowe
Stary 2015-10-19, 01:16   #2355
kasienka129
BAN stały

nie no rozwala mnie wasza logika, cieszycie sie z lakieru na paznokciach 3 tyg ale za to z obrzydliwymi odrostami, ja bym sie cieszyla gdybym sie tego pozbyla, jesli chodzi o pilowanie to i tak to robicie przy uzupelnianiu, wiec jeden pies

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-10-19 o 01:19
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 01:21   #2356
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
o artnlakach nie sugerowalam nic, sa inne tansze lakiery ktore dziewczyny mocza, i tak trzeba pilowac czy paznokiec czysty czy lakier przy uzupelnianiu, jeden pies
Artlaki to tylko przykład, to w takim razie nie pytaj Nas o rady tylko kupuj co chcesz i maluj jak Ci pasuje, temat został wyczerpany

Love Pazurkowe
Stary 2015-10-19, 01:22   #2357
kasienka129
BAN stały

co mi po lakierze do 4 tyg skoro odrosty sie rzucają w oczy, nie ma czym się zachwycac
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 01:54   #2358
Aysell
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedź!
Cytat:
mialam wrazenie ze dziewczyna pyta ogolnie o aceton
Pytałam tylko o zmywacz, którym wyczyszczę zabrudzone skórki bo tak ogólnie, to oczywiście wiem, że zdejmuje się hybrydy acetonem
Cytat:
Kup dobry zestaw na początek neonail lub semilac będzie w sam raz Nieutwardzony lakier spokojnie usuniesz zwykłym zmywaczem
Zamierzam kupić właśnie Semilac super, że da się zwykłym zmywaczem, bo zdarzają mi się drobne niedokładności i niejednokrotnie je poprawiam, żeby było idealnie
Cytat:
Gdzie? Ja widziałam zestawy Semilac po 250 zł, a przed chwilą jeszcze policzyłam, jak to wychodzi w zestawie i osobno i ten zestaw się opłaca. To co jest w środku za 119 zł?

Aysell jest offline  
Stary 2015-10-19, 02:00   #2359
SaraTakajek
Przyczajenie

Ja się ostatnio wystraszyłam nie na żarty, bo wyczytałam, że długotrwałe korzystanie z lamp UV na płytkę paznokcia jest gorsze od solarium, ale jeszcze tego nie stwierdzili na sto procent, więc nie wiadomo, w każdym razie w związku z powyższym tytanowe paznokcie zaczynają ponoć podbijać rynek. Przyznam, że jeszcze takich nie miałam zrobionych bo od kilku lat kładę hybrydę, i nie sądziłam, że kiedyś pomyślę, by z niej zrezygnować na rzecz czegoś innego, ale widać, że przyszła kryska na matyska, także już za niedługo tytanik
SaraTakajek jest offline  
Stary 2015-10-19, 07:29   #2360
czuszka82
Moderator z pazurem

Frutellka nie strzęp sobie klawiatury. Polecałyście, doradzałyście i co? teraz okazuje się że koleżanka za dużo przez Was wydała
kasienka skończ proszę te wywody ponieważ stajesz się męcząca. Jak wszystko wiesz lepiej to nie pytaj i nie psuj atmosfery jak zwykły troll.
Stary 2015-10-19, 07:35   #2361
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź!

Pytałam tylko o zmywacz, którym wyczyszczę zabrudzone skórki bo tak ogólnie, to oczywiście wiem, że zdejmuje się hybrydy acetonem

Zamierzam kupić właśnie Semilac super, że da się zwykłym zmywaczem, bo zdarzają mi się drobne niedokładności i niejednokrotnie je poprawiam, żeby było idealnie

Gdzie? Ja widziałam zestawy Semilac po 250 zł, a przed chwilą jeszcze policzyłam, jak to wychodzi w zestawie i osobno i ten zestaw się opłaca. To co jest w środku za 119 zł?
Są na allegro, ale ten zestaw to bardzo ubogi jest ale na start myślę, że wystarczy

Właśnie dlatego urwalam tą dyskusję bo szkoda sobie nerwy psuć Kiedyś może się tym znudzi i przejrzy na oczy

Love Pazurkowe
Stary 2015-10-19, 09:05   #2362
kasienka129
BAN stały

za 119,90 zl-z przesylka 127 , mamy lampe, trojpak semilaca, bloczek, pilniczek, waciki, patyczki.

za sama lampe dalam 44 (50 z przesylka ) + trojpak jest min 83 tj 133. w (miescie lampa najtansza 60, sa i po 80 zl zl)
do zestawu dochoda waciki, w paczce jest 500 szt wacikow, ja za nie dalam 8 zl, bloczek i pilniczek po 3 zl patyczki 2 zl.
oddzielnie kupowane 149, caly zestaw z alle 127
oplacalne bardzo.

za 135 zl a 150 zl z przesylka zestaw sie rozbudowuje o aceton i cleaner jest xxl, wacikow jest mniej ale sa . w miescie plyny chodza po 6-8 zl za takie mniejsze buteleczki,

do 149 dorzucam min 12 zl i mam 161 to jesli oddzielnie kupie.

gdybym do zestawu za 119 zl dorzucila oddzielnie aceton i cleaner z alle a sprzedawca ma wiec koszty przesylki sa jedne to wychodzi 135 z przesylka 142. czyli zestaw xxl sie nie oplaca,
kasienka129 jest offline  
Stary 2015-10-19, 09:16   #2363
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
albo cleanerem

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2015-10-19, 09:24   #2364
czuszka82
Moderator z pazurem

dokładnie- można też kupić zmywacz w flamastrze i te wymienne końcówki albo uzupełniać zmywaczem albo cleanerem.
Stary 2015-10-19, 09:29   #2365
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dokładnie- można też kupić zmywacz w flamastrze i te wymienne końcówki albo uzupełniać zmywaczem albo cleanerem.
Ja właśnie tak robię te pisaki to super sprawa

Love Pazurkowe
Stary 2015-10-19, 09:35   #2366
eM_Ka_
Wtajemniczenie

kasienka błagam cie - wynocha z forum. Wielka księżniczka o wszystko ma pretensje. Jesteś typem człowieka, na którego przysłowiowy nóż w kieszeni się otwiera. Odczep się od nas skoro ci źle radziłyśmy ok? trzeba było iść za głosem własnego sumienia i kupić byle jakie gówno, a nie wylewać teraz żale. Wk**wia mnie już czytanie tego co piszesz i wierz mi że muszę się powstrzymywać żeby nie napisać takiej wiadomości, że dostane od razu bana.

Co do paznokci - używam dobrych firm, paznokcie zmieniam co 10-14 dni więc nie świece odrostem tak jak to napisałaś przez 4 tyg. Nie masz o niczym pojęcia to się nie wypowiadaj
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-10-20, 14:34   #2367
zakochana06
Raczkowanie

Ja ostatnio jestem coraz bardziej za hybrydą, długo się trzyma, ładnie wygląda, a przede wszystkim paznokcie są zdrowe.
zakochana06 jest offline  
Stary 2015-10-20, 14:41   #2368
samantagrey
Raczkowanie

Zakochana - święta prawda. Teraz mam miesiąc przerwy od hybryd, bo czekam na nową lampę i co? Paznokcie ciągle rozdwojone i łamliwe, nawet olejowanie za bardzo nie pomaga, bo często moczę dłonie. Hybryda górą, nie tylko dlatego, że pięknie wygląda 😉
Stary 2015-10-20, 14:50   #2369
karola1986
Raczkowanie

Boże i tu wywody kasienki 129.............
Kobieto to że nie umiesz malować paznokci i teraz musisz chodzić 2 tyg z takimi to nie nasza sprawa. Jeszcze nie usłyszałam od Ciebie żadnego dobrego słowa, wieczne pretensje. Zlituj się i porób coś innego...może poćwicz malowanie paznokci zwykłym lakierem u stóp

Wracając do tematu ja używam takiego pisaka ze zmywaczem ale także używam szpatułek do uszu namoczonym w zmywaczu
karola1986 jest offline  
Stary 2015-10-20, 15:43   #2370
kasienka129
BAN stały

Cytat:
Napisane przez karola1986 Pokaż wiadomość
Boże i tu wywody kasienki 129.............
Kobieto to że nie umiesz malować paznokci i teraz musisz chodzić 2 tyg z takimi to nie nasza sprawa. Jeszcze nie usłyszałam od Ciebie żadnego dobrego słowa, wieczne pretensje. Zlituj się i porób coś innego...może poćwicz malowanie paznokci zwykłym lakierem u stóp

Wracając do tematu ja używam takiego pisaka ze zmywaczem ale także używam szpatułek do uszu namoczonym w zmywaczu
oj tam, ja nie zamierzam chodzic 2 tyg z hybryda, chyba zartujesz
kasienka129 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
base, baza, gdzie, hybryda, hybryda cdk, hybryda cosmetic zone, kupować, manicure, manicure hybrydowy, matowy hybrydowy, pazkokcie, paznokcie, pedicure hybrydowy, pomocy !, problem z hybrydą, shellac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości