Młoda gotka prosi o pomoc : ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-27, 03:07   #1
bruxaa
Raczkowanie

Młoda gotka prosi o pomoc : )

Kochane. Bardzo prosiłabym o szczere wypowiedzi, który kolor włosów najbardziej mi pasuje z poszczególnych zdjęć. Chciałabym również, wysłuchać waszych zdań i waszych propozycji innych kolorów. Proszę też, aby pomóc mi w doborze grzywki (zastanawiam się czy zrobić czy nie) i makijażu. Może w jakimś zaakcentowaniu oka, ust czy czegoś innego będzie mi ładniej? : )

Czekam na szczerą pomoc

zdjęcia o których mówiłam : 1 zdjęcie jest sprzed chwili. 2. ma rok a 3 jest z okolo 3-4 tygodni temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg afsa.jpg (31,0 KB, 815 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0071.jpg (56,3 KB, 915 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0184.jpg (66,8 KB, 833 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-05-07 o 15:25 Powód: Nie usuwamy zdjęć z forum. Regulamin!
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-27, 06:17   #2
Magiciatko
Raczkowanie

Dot.: Młoda gotka prosi o pomoc : )

Mi sie podoba kolor na trzecim zdjeciu tylko zeby mial wiecej polysku. Czarny i ta ciemna czerwien sa za mocne dla Ciebie wg mnie. Brwi masz za cienkie (przepraszam, mam mala obsesje na tym punkcie). Jesli chodzi o inne kolory, to ja sama sobie nie potrafie doradzic, zupelnie sie w tym pogubilam
Magiciatko jest offline  
Stary 2011-04-27, 06:30   #3
bruxaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magiciatko Pokaż wiadomość
Mi sie podoba kolor na trzecim zdjeciu tylko zeby mial wiecej polysku. Czarny i ta ciemna czerwien sa za mocne dla Ciebie wg mnie. Brwi masz za cienkie (przepraszam, mam mala obsesje na tym punkcie). Jesli chodzi o inne kolory, to ja sama sobie nie potrafie doradzic, zupelnie sie w tym pogubilam
zdjęcie nr 3 to baardzo sprany rudy. brwi mam na wpol rysowane, poniewaz okolo 2 lat temu zaczely mi wypadac i teraz mam ich bardzo malo.

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Czekam na dalsze propozycję. Chciałabym również zapytać o to, jakiej grubości powinny być moje brwi i mniej więcej jak powinny wygladać?
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-27, 14:50   #4
marychaaaaa
Raczkowanie

Mi sie baaaaaaardzo podoba zdjecie nr 2.
Nie myslalas moze nad kolorem czarno brazowym ? Ja Cie w nim widze!

Razem od : 11.11.2009

Dieta nielaczenia.
Jest: 72.....
Bedzie: 58.....
marychaaaaa jest offline  
Stary 2011-04-27, 18:07   #5
Malczi
Raczkowanie

JEEEEEEEEEEJJJJJ!! Zdjecie 2 jest super!! wracaj do tego kolorku

Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline  
Stary 2011-04-27, 18:12   #6
bruxaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marychaaaaa Pokaż wiadomość
Mi sie baaaaaaardzo podoba zdjecie nr 2.
Nie myslalas moze nad kolorem czarno brazowym ? Ja Cie w nim widze!
no właśnie teraz mam czarno brązowy. Tylko zdjęcie jest marnej jakosci i wygląda jak kruczo czarny, postaram sie jeszcze dzis zamiescic zdjęcie bardziej pod światło.

ps. czekam na kolejne zdania
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-28, 13:05   #7
roxi:*
Wtajemniczenie

Najbardziej podobasz mi się na pierwszym zdjęciu. Kolory z 2 i 3 zdjęcia mi się zupełnie nie podobają. Ciemny kolor ci pasuje, dobrze by ci buło w ciemnym brązie. Zacznij odżywiać włosy bo masz bardzo zniszczone.

Musisz zrobić coś z brwiami, zapuść je, przyciemnij henną, możesz tez używać specjalnych cieni do brwi, wyglądają naturalniej niż kredka.

Jeśli chodzi o makijaż to postawiłabym na podkreślanie oczu i policzków, usta zostaw naturalne, ewentualnie muśnięte błyszczykiem.
roxi:* jest offline  
Stary 2011-04-28, 13:16   #8
bruxaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Najbardziej podobasz mi się na pierwszym zdjęciu. Kolory z 2 i 3 zdjęcia mi się zupełnie nie podobają. Ciemny kolor ci pasuje, dobrze by ci buło w ciemnym brązie. Zacznij odżywiać włosy bo masz bardzo zniszczone.

Musisz zrobić coś z brwiami, zapuść je, przyciemnij henną, możesz tez używać specjalnych cieni do brwi, wyglądają naturalniej niż kredka.

Jeśli chodzi o makijaż to postawiłabym na podkreślanie oczu i policzków, usta zostaw naturalne, ewentualnie muśnięte błyszczykiem.
pisalam juz ze mam aktualnie ciemno-czarny braz a zdjecie jest marnej jakosci. pisalam tez o brwiach, zdjecie jest zupelnie takie jak wygladam bez makijarzu, brwi maluje takimi cieniami, a oczy podkreslam na rozne sposoby, moze postaram sie dodac zdjecie jak najbardziej aktualne i w miare dobrej jakosci, w makijazu

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bruxaa Pokaż wiadomość
pisalam juz ze mam aktualnie ciemno-czarny braz a zdjecie jest marnej jakosci. pisalam tez o brwiach, zdjecie jest zupelnie takie jak wygladam bez makijarzu, brwi maluje takimi cieniami, a oczy podkreslam na rozne sposoby, moze postaram sie dodac zdjecie jak najbardziej aktualne i w miare dobrej jakosci, w makijazu
Ale dziekuje, poniewaz w takim wlasnie prawie czarnym czuje sie najlepiej.
ps. do malowania ust blyszczykiem raczej sie nie przekonam poniewaz mam sklonnosci do blyszczacej sie skory, szczegolnie nosa i nigdy nie malowalam ust
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-28, 13:44   #9
anula12099
Raczkowanie

czarne włosy! prosta grzywka!
masz świetny styl i ogólnie jesteś śliczna wiec i tak będziesz wygladać dobrze, mi najbardziej podobasz sie w czarnych włosach.
Chociaż te czerwone tez są zabójcze, ale stawiam na czerń

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

aha a brwi troszkę zapuść , hennę sobie daruj, możesz za to delikatnie przyciemnić brwi brązową lub czarna kredką, tylko delikatnie

anula12099 jest offline  
Stary 2011-04-28, 20:42   #10
vepre
Raczkowanie

Mi się w tym rudym podobasz, z ostatniego zdjęcia na prawdę, moim zdaniem ślicznie
vepre jest offline  
Stary 2011-04-28, 22:30   #11
bruxaa
Raczkowanie

Tak jak obiecywałam dodaję dzisiejsze zdjęcie
Co myślicie o kolorze? używam tylko pudru i kredki czarnej, brwi pomalowane jak widzicie, myślicie że takie są dobre?
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-28, 22:31   #12
bruxaa
Raczkowanie

Co myślicie o kolorze? używam tylko pudru i kredki czarnej, brwi pomalowane jak widzicie, myślicie że takie są dobre?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0006.jpg (29,4 KB, 472 załadowań)
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-28, 22:32   #13
bruxaa
Raczkowanie

Cytat:
znowu musze przeprosic za jakosc zdjecia ale na chwile obecna nie dysponuje aparatem fotograficznym
bruxaa jest offline  
Stary 2011-04-28, 23:10   #14
_Kari_
Zakorzenienie

Na moje przedewszystkim zadbaj o włosy...widać że są zniszczone praktycznie na 2/3 długości. Grzywkę bym zrobiła na twoim miejscu prosto sciętą nad oczy ale wycieniowaną z wierzchu żeby miała lekkość Co do koloru to na moje ciemny kawowy brąz byłby najładniejszy... ani czarny ani ten sprany rudy a tym bardziej nie czerwieni bo podkreślają twoją różowawą cerę.
A co do brwi... to olejek rycynowy i smarować... i suplementy wzmacniające włosy itd Do tego pokrzywka do picia... i zainwestuj w odżywki i maski do włosów aby je porządnie odżywić i nawilżyć

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

A i jeszcze jedno... obetnij te suche strąki bo ich już nie uratujesz... a tylko cie oszpecają. Tak do ucha i grzywka... i porządnie zadbaj o włosy

Tak,tak... wiem że robię błędy - a teraz ty się zastanów dlaczego :P
Więcej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline  
Stary 2011-04-29, 00:47   #15
bruxaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Na moje przedewszystkim zadbaj o włosy...widać że są zniszczone praktycznie na 2/3 długości. Grzywkę bym zrobiła na twoim miejscu prosto sciętą nad oczy ale wycieniowaną z wierzchu żeby miała lekkość Co do koloru to na moje ciemny kawowy brąz byłby najładniejszy... ani czarny ani ten sprany rudy a tym bardziej nie czerwieni bo podkreślają twoją różowawą cerę.
A co do brwi... to olejek rycynowy i smarować... i suplementy wzmacniające włosy itd Do tego pokrzywka do picia... i zainwestuj w odżywki i maski do włosów aby je porządnie odżywić i nawilżyć

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

A i jeszcze jedno... obetnij te suche strąki bo ich już nie uratujesz... a tylko cie oszpecają. Tak do ucha i grzywka... i porządnie zadbaj o włosy
- hm, czy możesz mi pokazac jakies zdjęcie z taka wlasnie grzywka? byloby pomocne
- Tak, wiem wlosy sa faktycznie tragiczne i odrzywiam je caly czas maja dobra pielegnacje do tego przeplukuje je pokrzywą. Ale co do suplementow to raczej nie pomagaja mi takie rzeczy, ale faktycznie pokrzywe od czasu do czasu popijam Niestety wlosow nie zetne poniewaz w tak krotkich nie jest mi do twarzy a musialabym sciac jakies okolo 90cm moich wlosow
- Mam jeszcze pytanie, czy bylabys w stanie okreslic moj typ urody? nie chodzi o dokladnosc duza, ale np czy jestem cieplym czy raczej chlodnym typem? dodam ze oczy mam takie ciemno zielonkawe
bruxaa jest offline  
Stary 2011-05-01, 21:30   #16
Delilah*
Raczkowanie

Mnie się bardzo podobasz w czerwieni, ciemny brąz też ok, ale trochę Cię przygasił.
Może coś z fioletów?, z zielonymi oczami dobrze się to komponuje. W załączniku dodaję rzeczony fiolet.
Faktycznie masz bardzo zniszczone włosy, ja bym proponowała ścięcię a la Kleopatra (trochę w stylu Umy Thurman z Pulp Fiction )plus grzywka, albo może jakiegoś boba plus klimatyczną grzywkę w guście Bettie Page (pewnie wiesz, o co mi chodzi ?
Makijaż masz fajny, pokombinuj też z eyelinerem. Z doświadczenia wiem, że zielone oczy dobrze wyglądają w kolorach okołofioletowych, fuksjowym, ciemnym różu, kobaltowym.
pozdrawiam
Delilah* jest offline  
Stary 2011-05-01, 21:33   #17
Delilah*
Raczkowanie

zapomniałam załącznika , proszę o scalenie postów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,5 KB, 14 załadowań)
Delilah* jest offline  
Stary 2011-05-07, 05:09   #18
bruxaa
Raczkowanie

Chce aby wszystkie moje zdjecia z tej strony zostaly usuniete, bo sama nie moge ich usunac a konta nie bede juz uzywala. Najlepiej prosilabym aby konto zostalo stale zablokowane.
bruxaa jest offline  
Stary 2011-05-09, 08:27   #19
bruxaa
Raczkowanie

Cytat:
Chce aby wszystkie moje zdjecia z tej strony zostaly usuniete, bo sama nie moge ich usunac a konta nie bede juz uzywala. Najlepiej prosilabym aby konto zostalo stale zablokowane.
Nie usuwacie zdjec? ja nakazuje usuniecie MOICH ZDJEC poniewaz mam do tego prawo. jezeli zdjecia nie zostana usuniete do terminu 15.05. pojde do rzecznika praw konsumenta i zostanie zgloszona sprawa w sadzie i wasz regulamin nic wam nie da. zdjecia sa moje i mam prawo robic co z nimi zechce, i powinnam rowniez miec prawo usunac je kiedy chce z tego forum. jezeli zdjecia nie znikna w ciagu tygodnia sprawia trafi do sadu.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:52 ----------

Cytat:
Nie usuwacie zdjec? ja nakazuje usuniecie MOICH ZDJEC poniewaz mam do tego prawo. jezeli zdjecia nie zostana usuniete do terminu 15.05. pojde do rzecznika praw konsumenta i zostanie zgloszona sprawa w sadzie i wasz regulamin nic wam nie da. zdjecia sa moje i mam prawo robic co z nimi zechce, i powinnam rowniez miec prawo usunac je kiedy chce z tego forum. jezeli zdjecia nie znikna w ciagu tygodnia sprawia trafi do sadu.
Dlaczego czlowiek musi sie dopiero wsciec zeby ktos ruszyl dupe. po prostu chcialam tylko zapytac i tyle, a potem zdjecia usunac bo mam takie prawo, zdjecia sa moje. widzialam ze inni jakos usuwali swoje zdjecia z tej strony wiec dlaczego ja nie moge? tymbardziej ze czytalam od kogos na forum ze mozna je usunac, wiec co jajestem gorsza? chce zeby moje zdjecia zostaly usuniete z tej strony to wszystko. tak ciezko zrobic pare klikniec myszka i miec spokuj?
bruxaa jest offline  
Stary 2013-08-14, 22:54   #20
apows
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Kochane. Bardzo prosiłabym o szczere wypowiedzi, który kolor włosów najbardziej mi pasuje z poszczególnych zdjęć. Chciałabym również, wysłuchać waszych zdań i waszych propozycji innych kolorów. Proszę też, aby pomóc mi w doborze grzywki (zastanawiam się czy zrobić czy nie) i makijażu. Może w jakimś zaakcentowaniu oka, ust czy czegoś innego będzie mi ładniej? : )

Czekam na szczerą pomoc

zdjęcia o których mówiłam : 1 zdjęcie jest sprzed chwili. 2. ma rok a 3 jest z okolo 3-4 tygodni temu.
Mnie się podobasz w kolorze nr dwa. Wyglądasz wyraziście i ten kolor dodaje ci seksapilu.
Stary 2013-08-15, 01:55   #21
chwast
Zakorzenienie

na twoim miejscu zostawiłabym dwójkę
Stary 2013-08-15, 08:52   #22
201704240951
Konto usunięte

A po co odświeżacie stary watek ? Bruxaa już dawno tu nie zagląda ;-)
Zamykam.
201704240951 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości