John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這sy) - Strona 2 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-23, 22:17   #31
inga_iga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 449
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

osobi軼ie nie polecam, rozja郾ia owszem, niestety nie zawsze efekt jest taki o jakim marzymy. Zachcia這 mi si tym wynalazkiem rozja郾i odrosty. Mam blond w obrzydliwym rudym odcieniu
inga_iga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 20:36   #32
lara144
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Cytat:
Napisane przez inga_iga Poka wiadomo嗆
osobi軼ie nie polecam, rozja郾ia owszem, niestety nie zawsze efekt jest taki o jakim marzymy. Zachcia這 mi si tym wynalazkiem rozja郾i odrosty. Mam blond w obrzydliwym rudym odcieniu
fajnie by by這 jakby napisa豉 jaki masz naturalny kolor w這s闚.Gdy kto chce rozja郾i powiedzmy jasny br您ik to jest to zdecydowanie krok do uzyskania rudego koloru blondu, gdy na opakowaniu jest napisane, 瞠 rozja郾ia tylko ciemne blondy. Ja mam ciemny mysi blond - mi rozja郾ia na piekny kolor ale ile os鏏 tyle opini. . . Pozdrawiam
Stary 2011-08-26, 08:35   #33
inga_iga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lara144 Poka wiadomo嗆
fajnie by by這 jakby napisa豉 jaki masz naturalny kolor w這s闚.Gdy kto chce rozja郾i powiedzmy jasny br您ik to jest to zdecydowanie krok do uzyskania rudego koloru blondu, gdy na opakowaniu jest napisane, 瞠 rozja郾ia tylko ciemne blondy. Ja mam ciemny mysi blond - mi rozja郾ia na piekny kolor ale ile os鏏 tyle opini. . . Pozdrawiam
naturalny kolor mam blond na poziomie 8. Wiec w teorii powinien rozja郾i pi瘯nie.
My郵ec 瞠 ka盥a z nas potrafi przeczyta informacje na opakowaniu, ba nawet j zrozumie i szatynka na ten preparat by si nie porywa豉.
Stary 2011-08-26, 11:17   #34
ivredevie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Cytat:
Napisane przez inga_iga Poka wiadomo嗆
naturalny kolor mam blond na poziomie 8. Wiec w teorii powinien rozja郾i pi瘯nie.
My郵ec 瞠 ka盥a z nas potrafi przeczyta informacje na opakowaniu, ba nawet j zrozumie i szatynka na ten preparat by si nie porywa豉.
A mo瞠 spr鏏uj jeszcze raz?
ivredevie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-27, 08:30   #35
inga_iga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ivredevie Poka wiadomo嗆
A mo瞠 spr鏏uj jeszcze raz?
pr鏏owa豉m w sumie 3 razy W這sy coraz ja郾iejsze i coraz bardziej rude
Niestety mam du穎 czerwonego pigmentu we w這sach i rozja郾ienie jest bardzo problematyczne. W這sy uratowa豉m tonizerem w kolorze lodowata szaro嗆 Fakt,瞠 mam z 2 odcienie ciemniejsze, ale za to popielate

Edytowane przez inga_iga
Czas edycji: 2011-08-27 o 08:31
Stary 2011-09-21, 12:30   #36
asstra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Mam w這sy jasny blond oczywi軼ie farbowane. Jednak ostatnio po wszystkich zabiegach u fryzjera, krusz sie i wypadaj z cebulkami,nie mam pewno軼i czy przypadkiem nie zosta造 ostatnio spalone farb.W zwi您ku z tym walcze o ich ratowanie: tabletki silica, wax, olejek macadamia, nie susze nie prostuje, ma這 czesze bo duzo zostaje na szczotce. Niestety robi sie odrosty. Z jedenj strony fajnie bo to znaczy ze rosna, z drugiej nie chce nawet myslec jak bede wygldac za miesiac albo 2. Moje naturalne wlosy sa raczej ciemne, jestem szatynka, chociaz jak zaczelam sie farbowac to byl ciemny blond. Zastanawiam sie czy jak odzywie te wlosy i zahamuje wypadanie to pozniej zeby ukryc odrosty moge zastosowac ten spray? Co myslicie? Fryzjera sie boje teraz. Czy on jest delikatniejszy od farb? Mniej zniszczy wlosy?.
asstra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 12:47   #37
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Nic nie szkodzi Ci sprobowac. Dziewczyny chwal ten spray.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 16:46   #38
whip
psy-chopatka

Wiadomo軼i: 1 640

Ja odradzam je郵i masz ciemne w這sy, to nie jest produkt dla szatynek.
Stary 2011-09-21, 19:49   #39
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez whip Poka wiadomo嗆
Ja odradzam je郵i masz ciemne w這sy, to nie jest produkt dla szatynek.
A ja mysle ze rozjasni kazde wlosy, zalezy ile sie psika.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 21:38   #40
whip
psy-chopatka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
A ja mysle ze rozjasni kazde wlosy, zalezy ile sie psika.
Ale mo瞠 rozja郾i na brzydki kolor, wpadaj帷y w pomara鎍z/ rudy.
Zreszt, nie ma si co czarowa, ten spray wysusza w這sy, to jednak rozja郾iacz.
Stary 2011-09-21, 22:17   #41
miss_love
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 974

Cytat:
Ale mo瞠 rozja郾i na brzydki kolor, wpadaj帷y w pomara鎍z/ rudy.
Zreszt, nie ma si co czarowa, ten spray wysusza w這sy, to jednak rozja郾iacz.
a mnie jako nie wysuszy

ale do w這s闚 br您owych ba豉bym si u篡wa, 瞠 wyjdzie niewiadomo jaki kolor. zreszt jest informacja na opakowaniu, 瞠by nie stosowa na ciemniejszych w這sach.
Stary 2011-09-22, 09:16   #42
asstra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Trudno okreslic jaki mam naturalny kolor. Dawno go w ca貫j okaza這sci nie widzialam Kiedys mialam naturalne sredni blond pozniej zaczal ciemniec i po odrostach widze ze to jest taki mysi kolor troche moze ciemniejszy. Na razie nie mam innej opcji, oczywiscie zaczekam az moje wlosy sie zregeneruja bo jakbym teraz zastosowala to pewnie nic by mi nie zostalo na g這wie. No i moge przeciez najpierw sprobowac gdzies na malym kosmyku z tylu zeby zobaczyc czy na pewno nie z豉pie na rudo z這to. Jeszcze tylko ciekawi mnie sk豉d tego produktu? czy ktos sie na tyle zna zeby porownac go do farby? G堯wnie chodzi mi o to jak bardzo inwazyjny jest na tle farby?
asstra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-07, 08:25   #43
ulla10
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
Dwa pierwsze zdj璚ia to s moje w這sy przed, z baleja瞠m robionym jakie 4 miesi帷e temu. Nast瘼ne kilka to moje w這sy po pi徠ej aplikacji, foty robione z lamp, ostatnie s bez lampy. Mam nadzieje 瞠 co wiada, cie磬o uchwyci ich kolor
hm...na pewno wysusza, jest to jednak rozja郾iacz. W這sy s po tym preparacie takie sztywne i bez blasku. Nie polecam stosowa ci庵iem po ka盥ym umyciu tylko robi przerwe (np nak豉da co drugi raz) + maski odzywki, wiadomo. Nie zniszczy mi w這s闚 za bardzo.
Efekt jest rewelacyjny. Bardzo mi si podoba.

Dziewczyny, ja u篡wa豉m tego sprayu p馧 roku temu na po這穎n zbyt ciemn farb. Od fryzjera wysz豉m w szoku, z blondynki sta豉m si szatynk wpadaj帷 w czerwie
Kupi豉m to cudo, bo stwierdzi豉m trudno, najwy瞠j mi w這sy wypadn, albo obetn na kr鏒ko, ale czerwonaw szatynk nie b璠!!!

Ju na drugi dzie po farbowaniu umy豉m w這sy i na這篡豉m ten spray. Efekt 瘸den. Nast瘼nego dnia zn闚 mycie i sprayowanie. Co tam zacz窸o by wida.
Przez 4 dni z rz璠u psika豉m w這sy, kt鏎e stawa造 si ja郾iejsze. Wydawaly si jednak do嗆 przesuszone. Skupi豉m si wi璚 na od篡wieniu w這sa, nak豉da豉m maski, dba豉m a po kilku dniach zn闚 wr鏂i豉m do rozja郾iania sprayem John Frieda.
Po ok 10 dniach by豉m zn闚 鈔edni blondynk Po na這瞠niu od篡wki w這sy praktycznie pozosta造 bez szwanku.
Teraz psikam tylko przy odro軼ie, wi璚 moje wizyty u fryzjera s duu穎 rzadsze. Do fryzjera chodz zrobi ciemniejsze refleksy na w這sach, bo nie lubi takiego p豉skiego, jednowymiarowego blondu.
ulla10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 12:32   #44
xyolax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 007

Dziewczyny, a czy jeszcze kt鏎a z Was mog豉by wrzuci zdj璚ia przed i po?
Stary 2011-10-24, 22:08   #45
Milky_quartz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 966

Mam naturalny ciemny blond, od kilku lat rozja郾iam tylko pasemka ale marzy mi si taki ja郾iejszy, s這mkowy, naturalny blond. Chc wypr鏏owa sprayu, czy efekt jest naturalny?? Czy psika ca貫 w這sy czy tylko pasma? Zale篡 mi na s這necznych refleksach...
Milky_quartz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-27, 23:26   #46
Milky_quartz
Zadomowienie

up
Stary 2011-10-29, 13:29   #47
ulla10
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Milky, wydaje mi si, 瞠 fajniejszy efekt da這by psikanie na wybrane pasma, tylko jak to zrobi, 瞠by za ka盥ym razem by造 to te same pasma? Efekt pojawia si dopiero po min 3 u篡ciach, wi璚 nale瘸這by znale潭 spos鏏 na wybieranie tych samych pasm. Hmmm..
Ja psikam po ca這軼i a jak mi jest zbyt jednolicie, dok豉dam ciemniejsze refleksy u fryzjera
W這sy mam o wiele zdrowsze ni kiedy post瘼owa豉m odwrotnie, czyli chodzi豉m do fryzjera na refleksy robione rozja郾iaczem.
No i problem z odrostem odszed w zapomnienie. Kiedy si pojawia, psikam przy sk鏎ze i gotowe.
ulla10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 13:36   #48
whip
psy-chopatka

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Poka wiadomo嗆
Mam naturalny ciemny blond, od kilku lat rozja郾iam tylko pasemka ale marzy mi si taki ja郾iejszy, s這mkowy, naturalny blond. Chc wypr鏏owa sprayu, czy efekt jest naturalny?? Czy psika ca貫 w這sy czy tylko pasma? Zale篡 mi na s這necznych refleksach...
Trudno powiedzie jaki wyjdzie kolor, trzeba troch zaryzykowa.
Zajrzyj tutaj : http://nouveaucheap.blogspot.com/201...o-blonder.html

Ja mia豉m w豉郾ie taki kolor w這s闚 i wysz這 mi bardzo podobnie do tej dziewczyny. Uwa瘸m 瞠 jest to efekt bardzo naturalny.
Psikanie pasm moze by k這potliwe bo 瞠by zobaczy efekt to trzeba na to samo miejsce zaaplikowa produkt kilkakrotnie.

Pami皻ajcie o nawil瘸niu w這s闚!
Stary 2011-10-29, 16:21   #49
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

W豉郾ie zakupi貫m ten sprej.
Zobacz jaki da efekt na moich farbowanych ciemnym blondem w這sach, kt鏎e wygl康aj jak br您.
Mam nadziej , 瞠 stopniowo, mocno je rozja郾i.
B璠 u篡wa razem z innymi produktami - szampon i od篡wka- do w這s闚 blond.

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 17:47   #50
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 143
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka wiadomo嗆
W豉郾ie zakupi貫m ten sprej.
Zobacz jaki da efekt na moich farbowanych ciemnym blondem w這sach, kt鏎e wygl康aj jak br您.
Mam nadziej , 瞠 stopniowo, mocno je rozja郾i.
B璠 u篡wa razem z innymi produktami - szampon i od篡wka- do w這s闚 blond.
wstawisz fotki przed i po ?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 17:55   #51
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Je瞠li b璠zie co wstawia to by mo瞠 cykn

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 20:30   #52
Milky_quartz
Zadomowienie

Dzi瘯i za rady !!! W sumie racja.. z pasemkami chyba b璠zie troch ci篹ko a nie macie problemu z r闚nomiernym napsikaniem na w這sy? Kurcz, troszk si boj bo zawsze robi豉m tylko pasemka, ale kusi mnie kusi )) chyba kupi i wypr鏏uj najpierw na jednym pa鄉ie z ty逝 g這wy bo jak mi si zrobi 鄴速ko na g這wie to si zap豉cz
Stary 2011-10-30, 17:53   #53
whip
psy-chopatka

w豉郾ie ogl康a豉m nowy filmik szusz1313 o ulubie鎍ach i s康z 瞠 z造m pomys貫m jest psikanie odrost闚 tym sprayem je郵i si farbuje w這sy na platynowy blond Wygl康a to dziwnie 鄴速o.

Nie wiecie czy nadal trwa promocja?
Stary 2011-10-31, 16:11   #54
natasha18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 407

Znalezione w internecie. Zdj璚ie przed i po u篡ciu sprayu rozja郾iaj帷ego w這sy John Frieda. Nie za wiele tego, ale lepsze to ni nic.

http://themysterybag.blogspot.com/20...nde-spray.html
natasha18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 19:45   #55
monisiawrz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 751
Spray rozjasniajacy John Frieda - dziala na farbowane wlosy ?

Hej dziewczyny .Jak w temacie . Uzywala ktoras moze ten spray rozjasniajacy ?
Bardzo niszczy wlosy?
A czy wlosy farbowane chociaz o 1-2 tony rozjasni , czy jest tylko na naturalne . Prosze o pomoc

John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray
monisiawrz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 19:55   #56
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Spray rozjasniajacy John Frieda - dziala na farbowane wlosy ?

dzia豉 moja kole瘸nka mia豉 czarne,uzywa豉 prawie codziennie obecnie zesz豉 do rudo br您owych.Ale ten spray dzia豉 tylko pod wp造wem ciep豉.Nak豉dasz na umyte w這sy,i suszysz suszarka.Przyznam,瞠 troche jej to wysuszy這 w這sy ale efekt jest.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 19:59   #57
monisiawrz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 751
Dot.: Spray rozjasniajacy John Frieda - dziala na farbowane wlosy ?

To super .wlasnie o to mi chodzilo
monisiawrz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-24, 11:01   #58
sun_25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
Question Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Witam, poczyta豉m troch na KWC i szybko "przybieg豉m" tutaj, aby zapyta co s康zicie o tym kosmetyku. Tzn czy warto go kupi?
Moje naturalne w這sy maj kolor bardzo ciemny br您 (prawie czarne), ale od lat farbuj je na blond. Od zawsze chc mie jasny blond ale w ch這dnym odcieniu. Stosuj kolory farb najja郾iejsze popielate blondy np Palette De Luxe "Bia貫 z這to" i na pocz徠ku kolor faktycznie jest zbli穎ny do tego z opakowania, ale po czasie farba 鄴趾nie i wlosy s z這ciste. Przeczyta豉m o tym kosmetyku, 瞠 to jaki cud st康 moje pytanie, czy na moje w這sy warto go kupowa? Czy otrzymam kolor ch這dny blond?? Jak to jest z tym odrostem? Bo czytam 瞠 wi瘯szo嗆 dziewczyntutaj ma jednak odrost w kolorach blondu, a jak to jest przy ciemnym br您ie? Aplikacja w og鏊e co da czy i tak trzeba najpierw je utleni?? No i czy faktycznie niszczy w這sy?? Interesowa豉by mnie aplikacja na ca貫j d逝go軼i, bo ten m鎩 kolor jest nie r闚ny, ale czy nie wysusz sobie w這s闚. Teraz moje w這sy s w ca趾iem dobrym stanie. Dzi瘯i za pomoc!
sun_25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-24, 12:03   #59
zuz123
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 685

Cytat:
Napisane przez sun_25 Poka wiadomo嗆
Witam, poczyta豉m troch na KWC i szybko "przybieg豉m" tutaj, aby zapyta co s康zicie o tym kosmetyku. Tzn czy warto go kupi?
Moje naturalne w這sy maj kolor bardzo ciemny br您 (prawie czarne), ale od lat farbuj je na blond. Od zawsze chc mie jasny blond ale w ch這dnym odcieniu. Stosuj kolory farb najja郾iejsze popielate blondy np Palette De Luxe "Bia貫 z這to" i na pocz徠ku kolor faktycznie jest zbli穎ny do tego z opakowania, ale po czasie farba 鄴趾nie i wlosy s z這ciste. Przeczyta豉m o tym kosmetyku, 瞠 to jaki cud st康 moje pytanie, czy na moje w這sy warto go kupowa? Czy otrzymam kolor ch這dny blond?? Jak to jest z tym odrostem? Bo czytam 瞠 wi瘯szo嗆 dziewczyntutaj ma jednak odrost w kolorach blondu, a jak to jest przy ciemnym br您ie? Aplikacja w og鏊e co da czy i tak trzeba najpierw je utleni?? No i czy faktycznie niszczy w這sy?? Interesowa豉by mnie aplikacja na ca貫j d逝go軼i, bo ten m鎩 kolor jest nie r闚ny, ale czy nie wysusz sobie w這s闚. Teraz moje w這sy s w ca趾iem dobrym stanie. Dzi瘯i za pomoc!
Niestety, spray rozja郾ia w這sy ale na taki ciep造, wr璚z rudawy spos鏏. Na pewno otrzymany kolor nie jest ch這dny, przynajmniej u mnie.

wymiana
zuz123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-24, 13:11   #60
sun_25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Cytat:
Napisane przez natasha18 Poka wiadomo嗆
Znalezione w internecie. Zdj璚ie przed i po u篡ciu sprayu rozja郾iaj帷ego w這sy John Frieda. Nie za wiele tego, ale lepsze to ni nic.

http://themysterybag.blogspot.com/20...nde-spray.html
W這sy po, wygl康aj na nieco przesuszone, w por闚naniu do w這s闚 przed

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
dzia豉 moja kole瘸nka mia豉 czarne,uzywa豉 prawie codziennie obecnie zesz豉 do rudo br您owych.

A te czarne w這sy kole瘸nki to by naturalny kolor czy farbowany??
Ile razy u篡豉 dochodz帷 do tego ja郾iejszego?? Wysuszy這 jej w這sy??

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zuz123 Poka wiadomo嗆
Niestety, spray rozja郾ia w這sy ale na taki ciep造, wr璚z rudawy spos鏏. Na pewno otrzymany kolor nie jest ch這dny, przynajmniej u mnie.

Echh to chyba jednak nie znalaz豉m cudownego 鈔odka Ale mo瞠 kt鏎a ma inne do鈍iadczenia i jej rozja郾i這 na ch這dny kolor?? A co z ciemno-br您owymi odrostami??
sun_25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-24 14:35:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.