John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這sy) - Strona 3 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-24, 13:16   #61
whip
psy-chopatka

Wiadomo軼i: 1 647
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Ten spray nie rozja郾ia na ch這dny odcie.
Stary 2011-11-25, 18:36   #62
asstra
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Wypr鏏owa豉m, w這sy mam ciemny blond natomiast przez lata byly rozjasniane farbowane wiec odrosty wygladaly na dosyc ciemne przy b. jasnych koncach. Przed wyprobowaniem produktu odrosty ok 3 cm. Pierwsze uzycie tylko na przedzialku zrobionym z boku i nigdzie wiecej, troche sie balam i dlatego najpierw chcialam wyprobowac. W這sy zrobily sie tam delikatnie jasniejsze. Dzisiaj spisikalam linie nad czolem i w kilku przedzailkach z przodu i na bokach, ty逝 glowy w og鏊e nie ruszalam. chcialam miec dobry efekt na wlosach wiazanych w kucyk. No i dzisiaj moge powiedziec ze sa na prawde jasniejsze, okreslilambym ten kolor jako cos miedyz srednim a jasnym blondem. Teraz w kucyku odrosty w ogole nie ra膨. Dodam 瞠 po spryskaniu wloskow podsuszylam je tylko cieplym powietrzem suszarki, bez zadnych prostownic itp. normalnie nie uzywam nawet cieplego powietrza ze wzgledu na problem z wypadajacymi wlosami. Jednak dzisiaj przeczytalm na kwc ze dziewczyny ktore po zastosowaniu tego sprayu zrobily farbe u fryzjera, calkowicie zniszczyly wlosy ( zrobily sie gumowate i pokruszyly sie) podobno spray wchodzi w reakcje z farba. Dlatego mimo zadowalajacego efektu wiecej tego sprayu nie zastosuje, poczytalam tez na angielskich forach i tam jest wiecej negatywnych opinii. Moze jak ktos chce sobie zrobic ombre hair tylko na konce to jest idealne rozwiazanie, wlosy rosna konce zawsze mozna podciac a stracic wlosy przy odroscie? nawet nie chce o tym myslec, mam nadzieje ze jak za jakis czas pojde do fryzjera profesjonalnie rozjasnic wloski to nic z nimi sie nie stanie. W sumie zastosowalam 2 razy....?
asstra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-25, 19:26   #63
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Napisane przez asstra Poka wiadomo嗆
Wypr鏏owa豉m, w這sy mam ciemny blond natomiast przez lata byly rozjasniane farbowane wiec odrosty wygladaly na dosyc ciemne przy b. jasnych koncach. Przed wyprobowaniem produktu odrosty ok 3 cm. Pierwsze uzycie tylko na przedzialku zrobionym z boku i nigdzie wiecej, troche sie balam i dlatego najpierw chcialam wyprobowac. W這sy zrobily sie tam delikatnie jasniejsze. Dzisiaj spisikalam linie nad czolem i w kilku przedzailkach z przodu i na bokach, ty逝 glowy w og鏊e nie ruszalam. chcialam miec dobry efekt na wlosach wiazanych w kucyk. No i dzisiaj moge powiedziec ze sa na prawde jasniejsze, okreslilambym ten kolor jako cos miedyz srednim a jasnym blondem. Teraz w kucyku odrosty w ogole nie ra膨. Dodam 瞠 po spryskaniu wloskow podsuszylam je tylko cieplym powietrzem suszarki, bez zadnych prostownic itp. normalnie nie uzywam nawet cieplego powietrza ze wzgledu na problem z wypadajacymi wlosami. Jednak dzisiaj przeczytalm na kwc ze dziewczyny ktore po zastosowaniu tego sprayu zrobily farbe u fryzjera, calkowicie zniszczyly wlosy ( zrobily sie gumowate i pokruszyly sie) podobno spray wchodzi w reakcje z farba. Dlatego mimo zadowalajacego efektu wiecej tego sprayu nie zastosuje, poczytalam tez na angielskich forach i tam jest wiecej negatywnych opinii. Moze jak ktos chce sobie zrobic ombre hair tylko na konce to jest idealne rozwiazanie, wlosy rosna konce zawsze mozna podciac a stracic wlosy przy odroscie? nawet nie chce o tym myslec, mam nadzieje ze jak za jakis czas pojde do fryzjera profesjonalnie rozjasnic wloski to nic z nimi sie nie stanie. W sumie zastosowalam 2 razy....?
Trzeba s逝cha innych a robi swoje.
Ja zastosowa貫m ten sprej ok 5 razy (nie pami皻am dok豉dnie), zu篡貫m prawie ca貫 opakowanie. Stosowa貫m na ca貫 w這sy.
A po jakim czasie k豉d貫m farb . Po trzech dnia znowu po這篡貫m farb, gdy nie by貫m zadowolony z efektu wcze郾iejszego farbowania.
I jako w這sy mi nie wypad造 , nie odpad造, nic wielkiego si z nimi nie sta這.
Szkoda tylko, 瞠 ten sprej tak s豉bo rozja郾ia farb.

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-25, 20:16   #64
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 408

Dziewczyny naby豉m spray Frieda do blond - powiedzcie czy dobrze my郵, bo nie jestem pewna jak go uzywa... pryskam w這sy (przed czy po umyciu?), ogrzewam suszark (jak d逝go?) i id do kolejnego pasma...? i to na tyle? Jak cz瘰to to stosowa? Mam d逝gie w這sy, ko鎍闚ki najja郾iejsze, te z wierzchu 鈔ednio jasne, a od spodu i odrosty najciemniejsze. (przez s這nce, w這sy niefarbowane ciemny blond). Zastanawiam si na ile taka buteleczka mi wystarczy. A i czy mam pryska ma這 czy porz康nie zwil篡 w這s tym sprayem?
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-26, 14:43   #65
whip
psy-chopatka

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny naby豉m spray Frieda do blond - powiedzcie czy dobrze my郵, bo nie jestem pewna jak go uzywa... pryskam w這sy (przed czy po umyciu?), ogrzewam suszark (jak d逝go?) i id do kolejnego pasma...? i to na tyle? Jak cz瘰to to stosowa? Mam d逝gie w這sy, ko鎍闚ki najja郾iejsze, te z wierzchu 鈔ednio jasne, a od spodu i odrosty najciemniejsze. (przez s這nce, w這sy niefarbowane ciemny blond). Zastanawiam si na ile taka buteleczka mi wystarczy. A i czy mam pryska ma這 czy porz康nie zwil篡 w這s tym sprayem?
Ja stosowalnym na umyte mokre w這sy, po prostu pryska豉m tym sprayem najpierw u nasady (nast瘼nie przeczesywa豉m grzebieniem), a p騧niej tak od po這wy d逝go軼i (znowu przeczesywa豉m) no i tak ze wszystkimi w這sami, kolor wyszed bardzo r闚nomierny.
Czy ma這 czy du穎 psika...trudno powiedzie, tak 瞠by w這sy by造 pokryte ale nie a tak 瞠by z nich ciek這.
Je郵i chodzi o suszenie to ju wedle uznania.

No i powtarzam si ale powiem jeszcze raz, pami皻a o od篡waniu w這s闚. Najlepiej nie stosowa tego preparatu pod rz康 przy ka盥ym umyciu.

Powodzenia
Stary 2011-11-26, 16:26   #66
miss_love
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 080

Cytat:
ja robi豉m tak : moczy豉m w這sy, osusza豉m je r璚znikiem i psika豉m pasmo po pa鄉ie od g鏎y do do逝 jednak troch sprayu ucieka這 mi na boki, no ale trudno potem suszy豉m w這sy suszark z gor帷ym strumieniem powietrza a wysch造 ca趾owicie, potem par minut przerwy, bo ju nie mog豉m wytrzyma z gor帷a, a nast瘼nie u篡wa豉m jeszcze suszarki na suche w這sy czy ma這 dawa spreju czy du穎, my郵, 瞠 nie nale篡 przesadza, mi jeden psik wystarczy na jedno miejsce a co do tego, czy po umyciu czy przed go stosowa, to radz po, na osuszone r璚znikiem w這sy ja tylko raz stosowa豉m go po umyciu, bo rozja郾ia豉m w這sy ekstremalnie szybko, w trzy dni... w sumie opakowanie starczy這 mi na chyba siedem u篡... mam w這sy dosy d逝gie, oko這 10 centymetr闚 za ramiona. jestem ju dwa miesi帷e po rozja郾ianiu w這s闚 tym sprejem i kolor ca趾owicie si wypuka. my郵 wi璚, 瞠 trzeba go stosowa po rozja郾ianiu, na przyk豉d, raz na tydzie, dla podtrzymania efektu...
Stary 2011-11-26, 22:04   #67
Dinulka
Zakorzenienie

dzi瘯i dziewczyny troch zmartwi這 mnie to wyp逝kiwanie koloru, ale b璠e pr鏏owa
Stary 2011-11-26, 23:16   #68
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i dziewczyny troch zmartwi這 mnie to wyp逝kiwanie koloru, ale b璠e pr鏏owa
pomyli豉m si, po trzech miesi帷ach wypuka mi si kolor po oko這 trzech tygodniach pojawi造 mi si odrosty, na pocz徠ku by造 dosy widoczne (cho ja jestem przewra磧iwiona natym punkcie) teraz w og鏊e odrostu nie ma i w這sy s du穎, du穎 ciemniejsze, takie w豉郾ie jak mia豉m przed tym sprejem, nawet 郵ad po nim nie zosta mo瞠 trzeba u篡wa szamponu do blond w這s闚?
Stary 2011-11-28, 17:33   #69
manonnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

miss_love, strasznie dziwne, to co m闚isz. przecie ten spray utlenia w這sy. Nie bardzo ma si co wyp逝ka

Ja og鏊nie go nie polecam. Mia豉m ciemny mysi blond, po 5-6 razach rozja郾i造 mi si w這sy rzeczywi軼ie, ale niestety do jakiego nieciekawego rudawego odcienia. Blond to nie jest na pewno. Spektakularnych efekt闚 wi璚 brak.
Po drugie w這sy si zrobi造 strasznie matowe i, co najgorsze, wypadaj gar軼iami Tragedia.

reasumuj帷 - chyba lepiej sobie strzeli raz i dobrze jak捷 farb, czy rozja郾i pasemkami/refleksami u fryzjera ni bawi si w ten spray. W這sy wygl康aj duuuu穎 gorzej ni przed zastosowaniem
manonnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-28, 22:55   #70
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez manonnie Poka wiadomo嗆
miss_love, strasznie dziwne, to co m闚isz. przecie ten spray utlenia w這sy. Nie bardzo ma si co wyp逝ka

Ja og鏊nie go nie polecam. Mia豉m ciemny mysi blond, po 5-6 razach rozja郾i造 mi si w這sy rzeczywi軼ie, ale niestety do jakiego nieciekawego rudawego odcienia. Blond to nie jest na pewno. Spektakularnych efekt闚 wi璚 brak.
Po drugie w這sy si zrobi造 strasznie matowe i, co najgorsze, wypadaj gar軼iami Tragedia.

reasumuj帷 - chyba lepiej sobie strzeli raz i dobrze jak捷 farb, czy rozja郾i pasemkami/refleksami u fryzjera ni bawi si w ten spray. W這sy wygl康aj duuuu穎 gorzej ni przed zastosowaniem
to najwidoczniej mi nie utleni naprawd mam obecnie ju sw鎩 naturalny kolor, w這sy nie s ani troch rozja郾ione, odrostu nie wida, cho jeszcze ze trzy tygodnie temu by minimalny. na pocz徠ku r騜nica by豉 spora i widoczna a potem z tygodnia na tydzie widzia豉m jak zanika r騜nica mi璠zy odrostem a reszt w這s闚... szkoda, 瞠 nie mam fotek

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2011-11-28 o 22:57
miss_love jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-03, 23:45   #71
Dinulka
Zakorzenienie

a u mnie na pocz徠ku wszystko 豉dnie pi瘯nie, przyciemni mocno rozja郾ione ko鎍闚ki, rozja郾i reszt lekko, w這sy maj r闚nomierny kolor. Tylko... dzisiaj po kolejnym umyciu wydaj mi si ciemniejsze, a w dodatku wpadaj帷e w... rudy?! nie wiem co robi. Czy dalej si tym bawi. Czy na razie szampony rumiankowe i spray na zmian. Czy odstawi czy co. Czemu z ja郾iejszego zrobi si ciemniejszy i to rudawy? Wcze郾iej nic takiego nie by這 w ten dese... ten rudawy najbardziej wida w sztucznym 鈍ietle 豉zienki,ale i tak to mnie dra積i. p鏦i co zniszczenia w這s闚 nie zauwa篡豉m. wr璚z s mi瘯kie i si tak nie pl帷z.
Stary 2011-12-04, 09:26   #72
whip
psy-chopatka

Kt鏎a to aplikacja i czy nak豉dasz ten spray na farbowane w這sy?

Sztuczne 鈍iat這 bardzo przek豉muje kolor, moje te w pewnym 鈍ietle wypadaj jako rudo ale to jest po prostu ciep造 blond, nikt nigdy nie powiedzia ze jestem ruda . Je郵i kto oczekuje ch這dnego odcienia blondu to tym sprayem nigdy go nie uzyska.
Stary 2011-12-04, 11:23   #73
Dinulka
Zakorzenienie

na naturalne, z tym, 瞠 od g鏎y (bo zawsze czesz si tak samo ) mam rozjasnione s這鎍em po do嗆 intensywnych wakacjach dlatego m闚i, ze ko鎍闚ki by造 ja郾iejsze od odrost闚
mo瞠 masz racj z tym przek豉maniem... to moja 3 aplikacja, z tym 瞠 2 taka porz康niejsza, bo za 1 razem ma這 psika豉m i nie tak dok豉dnie, bo chcia豉m najpierw sprawdzi czy ma to bardzo silne dzia豉nie czy subtelne
W豉郾ie zale瘸這 mi na z這cistym odcieniu, nie na ch這dnym tylko ten rudy to tak mi niekoniecznie podchodzi patrz teraz w dziennym 鈍ietle i wida troch zmian koloru, gdzieniegdzie ciemniejsze, gdzieniegdzie troch ja郾iejsze, ze z這tomiedzian po鈍iat pod "s這鎍e", kt鏎ego dzi nei ma ;-)
na razie mam szampon Klorane do blondu, mam te jeszcze szampon z tej serii Friedy, mo瞠 powinnam go teraz otworzy i pou篡wa i zniweluje to?

a i ten rudawy wyszed dopiero po aplikacji + nast瘼nym umyciu g這wy...

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2011-12-04 o 11:25
Stary 2012-02-03, 21:20   #74
moby89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

UWAGA! dziewczyny uwa瘸jcie na ten produkt jak mo瞠cie!!! ten spray sieje spustoszenie na g這wie! pracuje w salonie fryzjerskim i wczoraj mieli鄉y klientk kt鏎a te posz豉 tym wygodnym tropem 瞠 sama mo瞠 sobie zrobi jasny odrost za pomoc tego"kosmetyku".na pierwszy rzut oka wszystko by這 okej poza tym 瞠 odrost by z這ty ale w momencie gdy na這穎no pani farb na odrost w這sy dos這wnie zacz窸y si zwija i zachowywa jak guma! kompletnie nie mogli鄉y tego zrozumie ale po rozmowie z klientk okaza這 si ze w這sy zachowywa造 si tak tylko w miejscu w kt鏎ym pani u篡wa豉 tego cudownego specyfiku. Efekt? w這sy bardzo silnie zniszczone na koronie g這wy i na skroniach (tylko na odrostach spryskiwanych blonderem) a w這sy na tyle g這wy w normalnym stanie bo tam pani sprayu nie u篡wa豉.
dodam jeszcze 瞠 pani u篡wa豉 go przez d逝窺zy czas (ok.1 miesi帷) i z u篡ciem suszarki tak jak pisze na opakowaniu.
w sk豉d produktu wchodzi nadtlenek wodoru czyli nic innego jak woda utleniona kt鏎a dzia豉 silniej pod wp造wem ciep豉 a wszelkie cytrusy kt鏎e sa tam podobno zawarte to tylko dodatek.
moby89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-04, 14:56   #75
whip
psy-chopatka

Cytat:
Napisane przez moby89 Poka wiadomo嗆
w sk豉d produktu wchodzi nadtlenek wodoru czyli nic innego jak woda utleniona kt鏎a dzia豉 silniej pod wp造wem ciep豉 a wszelkie cytrusy kt鏎e sa tam podobno zawarte to tylko dodatek.
i ta woda utleniona sieje takie spustoszenie?
Stary 2012-02-07, 20:38   #76
rito
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Niestety ale pani fryzjerka mowi prawde, mnie spotkalo to samo, ciekawa jestem dlaczego coraz to mniej osob wypowiada sie juz w tym temacie?
Juz ponad pol roku probuje dojsc do ladu z wlosami po tym sprayu, uzywalam tego dobry miesiac Wlosy sfilcowaly mi sie jak u lalki, mam siano i z prawej strony glowy doslownie jestem lysa... lewa strona do ramion a prawa do uszu. Czesanie wchodzi w gre tylko i wylacznie po wysuszeniu wlosow, przy mokrych nie idzie grzebienia w nie wlozyc, peczek gumy!!! JAk ja zaluje ze to zakupilam, co miesiac musze obcinac wlosy by w koncu zostaly tylko te zdrowe... Dziewczyny, dajcie sobie z tym spokoj bo bedziecie zalowac!!! Po jednym opakowaniu nie zauwazycie roznicy, ale po dluzszym stosowaniu "efekt" jest nieodwracalny
rito jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 16:40   #77
whip
psy-chopatka

Cytat:
Napisane przez rito Poka wiadomo嗆
Niestety ale pani fryzjerka mowi prawde, mnie spotkalo to samo, ciekawa jestem dlaczego coraz to mniej osob wypowiada sie juz w tym temacie?
Juz ponad pol roku probuje dojsc do ladu z wlosami po tym sprayu, uzywalam tego dobry miesiac Wlosy sfilcowaly mi sie jak u lalki, mam siano i z prawej strony glowy doslownie jestem lysa... lewa strona do ramion a prawa do uszu. Czesanie wchodzi w gre tylko i wylacznie po wysuszeniu wlosow, przy mokrych nie idzie grzebienia w nie wlozyc, peczek gumy!!! JAk ja zaluje ze to zakupilam, co miesiac musze obcinac wlosy by w koncu zostaly tylko te zdrowe... Dziewczyny, dajcie sobie z tym spokoj bo bedziecie zalowac!!! Po jednym opakowaniu nie zauwazycie roznicy, ale po dluzszym stosowaniu "efekt" jest nieodwracalny
Ale tobie si to sta這 po p騧niejszym farbowaniu jak捷 farb czy po prostu po zastosowaniu tego sprayu?

Mi si nic strasznego z w這sami nie sta這 i jako dow鏚 wstawi豉m fotki pare stron temu. Fakt, w這sy by造 przesuszone ale liczy豉m si z tym bo to w ko鎍u chemiczny 鈔odek do嗆 silnie rozja郾iaj帷y.
Stosowa豉 jakie maski, oleje?
Stary 2012-02-22, 16:39   #78
TheRajtka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej dziewczyny!
Czytam i czytam te wasze recenzje, zastanawiam si nad u篡ciem tego specyfiku. Moje w這sy na pocz徠ku mia造 pi瘯ny blond kolor, z naturalnymi pasemkami, by造 cudne, potem zdecydowa豉m si na zmian - niestety....... - zafarbowa豉m w這sy szamponetk, t na 4 do 6 my, kolor miedziany, rzeczywi軼ie mia豉m pi瘯ny kolor, tylko jedynym minusem by這 to, 瞠 ten miedziany uytrzyma mi si na w這sach nie 6 my, a prawie 5 miesi璚y!! potem jak ju zacz掖 schodzi, zapragn窸am powrotu do mojego naturalnego. Nie farbowa豉m ju w這s闚, tylko akurat by造 wakacje, wystawia豉m je cz瘰to na s這鎍e, p逝ka豉m rumiankiem - bo podobno rozja郾ia. Wszyscy m闚i ze mam teraz blond, ale ja wiem, 瞠 to nie jest ju m鎩 pi瘯ny blond. S teraz takie szare, mysie, dosy ciemne.Marz o tym, by zn闚 mie jasny s這miany blond z naturalnymi pasemkami, dlatego zastanawiam si nad u篡ciem specyfiku "go blonder"
My郵icie 瞠 to dobry pomys ???
Gdzie mo積a to cudo kupi i w jakiej cenie ???
Prosz oodpowiedzi !
Pozdrawiiam dziewczynki
TheRajtka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 09:57   #79
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 154
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez TheRajtka Poka wiadomo嗆
Prosz oodpowiedzi !
Pozdrawiiam dziewczynki

idzia豉m kiedy w SP i chyba (?) douglasie

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 11:14   #80
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TheRajtka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
Czytam i czytam te wasze recenzje, zastanawiam si nad u篡ciem tego specyfiku. Moje w這sy na pocz徠ku mia造 pi瘯ny blond kolor, z naturalnymi pasemkami, by造 cudne, potem zdecydowa豉m si na zmian - niestety....... - zafarbowa豉m w這sy szamponetk, t na 4 do 6 my, kolor miedziany, rzeczywi軼ie mia豉m pi瘯ny kolor, tylko jedynym minusem by這 to, 瞠 ten miedziany uytrzyma mi si na w這sach nie 6 my, a prawie 5 miesi璚y!! potem jak ju zacz掖 schodzi, zapragn窸am powrotu do mojego naturalnego. Nie farbowa豉m ju w這s闚, tylko akurat by造 wakacje, wystawia豉m je cz瘰to na s這鎍e, p逝ka豉m rumiankiem - bo podobno rozja郾ia. Wszyscy m闚i ze mam teraz blond, ale ja wiem, 瞠 to nie jest ju m鎩 pi瘯ny blond. S teraz takie szare, mysie, dosy ciemne.Marz o tym, by zn闚 mie jasny s這miany blond z naturalnymi pasemkami, dlatego zastanawiam si nad u篡ciem specyfiku "go blonder"
My郵icie 瞠 to dobry pomys ???
Prosz oodpowiedzi !
Pozdrawiiam dziewczynki
co do tego, czy go u篡, to ci nie doradz ka盥y ma inne w這sy i nie wiadomo, jak zachowa si na Twoich. mo瞠 najpierw spr鏏uj tylko na pasemku?
spray mo瞠sz kupi w Superpharm, Douglasie, Sephorze... koszt to oko這 55 z這tych.
Stary 2012-03-07, 13:30   #81
pasibrzuszek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Marzy mi sie taki spray do wlosow ciemny braz... Mam bardzo dlugie wlosy i farbuje je co miesiac tylko i wylacznie ze wzgledu na odrosty (reszta wlosow nie potrzebuje ponownej koloryzacji). Wiec taki kosmetyk jak Friedy tylko do ciemnych wlosow bylby idealny. Jesli ktos slyszal o czyms takim - bede okrutnie wdzieczna za info Ale wydaje mi sie, ze na dzien dzisiejszy taki kosmetyk nie istnieje, troche poszukalam i znalazlam tylko takie mazidlo do pierwszego mycia

http://www.restyle.pl/product-pol-54...tar-Gazer.html
pasibrzuszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-07, 15:48   #82
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 154
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez patika098 Poka wiadomo嗆
Z ch璚ia kupi豉bym ten spray, mam odzywke tez do rozjasnienia ale efekt闚 nie ma. Ja mam wlosy niby ciemny blond,czasami pod innym swiat貫m braz, wiec nie wiem czy ryzykowac..
to mo瞠sz kupi na poczatek joanne reflex blond, chocia ona do軼 wysusza w這sy

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-15, 22:15   #83
MONIAWERA666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej czy kt鏎a z Was stosowa豉 JF GB na ciemne , prawie czarne w這sy????Nie farbuje swoich ju od 2 miesi佟y i na razie nie chc wraca do farbowania,M鎩 naturalny kolor to ciemny br您 i takie te mam odrosty i tak si zastanaWiam czy po u砰ciu tego sprayu wyr闚na豉bym kolor

Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
MONIAWERA666
MONIAWERA666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-10, 17:49   #84
axess0327
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Witam
Do嗆 niedawno moja siostra kupi豉 spray rozja郾iaj帷y john frieda.
Ju um闚i造鄉y si kiedy ma mi rozja郾i w這sy itd.
Postanowi豉m przed rozja郾ianiem poczyta co o tym rozja郾iaczu na forach (tak瞠 na tym). By豉m w szoku czytaj帷 to co niekt鏎e u篡tkowniczki napisa造 po u篡ciu Go blonder.
Przeczyta豉m, 瞠 nie wida efektu, 瞠 "pal si" w這sy, 瞠 strasznie si niszcz. Ja osobi軼ie chcia豉m rozja郾i w這sy bez wi瘯szych szk鏚 dlatego nie bra豉m nawet pod uwag farby. Po przejrzeniu wielu for闚 straci豉m zapa do rozja郾iania. Pomy郵a豉m, 瞠 je郵i tak niszczy w這sy i nie bardzo wida efekt to ja podzi瘯uj, niestety rozja郾iacz by ju kupiony.
Ze strachem w oczach da豉m si nam闚i na jednorazowe rozja郾ianie.
Przeczyta豉m tak瞠 wcze郾iej na forum, 瞠 efekty u innych by造 widoczne po 3-5 u篡ciach. Stwierdzi豉m wi璚, 瞠 1 raz nic mi nie zaszkodzi.
Po wysuszeniu zauwa篡豉m efekt. By豉m zaskoczona, 瞠 po jednym u篡ciu wida by這 efekt. Mo瞠 nie by jaki bardzo widoczny ale jednak nieco zauwa瘸lny. Zach璚i豉m si wi璚 do kolejnego u篡cia. I w taki oto spos鏏 u篡豉m 2 razy spray'u na ca造ch w這sach i 4 na ko鎍闚kach.
Jestem bardzo zadowolona z efektu. W這sy s ja郾iejsze tak jak tego chcia豉m. A co do znoszczenia ... hmmm no c騜 ko鎍闚ki s delikatnie wysuszone ale nie ma mowy o paleniu si czy wypadaniu w這s闚(jak tu czy gdzie pisa造 dziewczyny)
My郵, 瞠 dziewczyny chcia造 uzyska z ciemnego blondu chyba platyn, je郵i m闚i, 瞠 spray nie dzia豉. A nie wiem tak瞠 czego spodziewa造 si po rozja郾iaczu- przecie wiadomo, 瞠 odrobin zniszczy w這sy, bo gdyby nie niszczy to nie mia豚y jak zmieni koloru. Na pewno john frieda jest milion razy lepszy do rozja郾iania(nie farbowania) ni farby do w這s闚. Je郵i dobrze zadba si o w這sy to nie powinny by zbytnio zniszczone.
Zalety tego rozja郾iacza:
widoczny i zadowalaj帷y efekt
豉twa aplikacja
w這sy po u篡ciu spray wed逝g mnie robi si bardziej b造szcz帷e (pr鏂z ko鎍闚ek)
Wady:
drogi
jak ka盥y rozja郾iacz itd troszeczk niszczy w這sy

My郵, 瞠 je郵i kiedy zn闚 zachce mi si rozja郾ia w這sy to kupi rozja郾iacz John Frieda Go Blonder

Polecam
axess0327 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-11, 00:07   #85
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 431

Cytat:
Napisane przez pasibrzuszek Poka wiadomo嗆
Marzy mi sie taki spray do wlosow ciemny braz... Mam bardzo dlugie wlosy i farbuje je co miesiac tylko i wylacznie ze wzgledu na odrosty (reszta wlosow nie potrzebuje ponownej koloryzacji). Wiec taki kosmetyk jak Friedy tylko do ciemnych wlosow bylby idealny. Jesli ktos slyszal o czyms takim - bede okrutnie wdzieczna za info Ale wydaje mi sie, ze na dzien dzisiejszy taki kosmetyk nie istnieje, troche poszukalam i znalazlam tylko takie mazidlo do pierwszego mycia

http://www.restyle.pl/product-pol-54...tar-Gazer.html
Czyli chcesz zobie poprawia ciemne odrosty, tak?
Mo瞠sz u篡 takiego lakieru, chocia wydaje mi si, 瞠 moze by troch trudno u篡ctego bez brudzenia sk鏎y g這wy... by豉 te taka linia subriny ze zmywalnymi kolorami - nie tylko lakiery, ale pianki i lotiony bodaj瞠. Nie wiem, czy wci捫 robi. Mo瞠sz te u篡wac toneru lub szamponetki i last, but not least: s takie specjalne korektory do odrost闚, w opakowaniu takim jak tusz do rz瘰 albo czasem te w sztyfcie.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 17:36   #86
Adriannnnnna
Przyczajenie

To nie jest produkt do ciemnych w這s闚 zakupi豉m spray i odzywke z serii go blonder na odzywce jest informacja nie dla osob z ciemnym lub jasnym br您em oraz innych kolor闚 w這s闚 !
Tylko dla blondynek !
Adriannnnnna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 17:55   #87
Adriannnnnna
Przyczajenie

Smile Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Moje kochane wizazystki dokladnie 6 miesiecy temu bylam mocna blondynka co miesiac odrosty robione u fryzjera "tonerem" do momentu az postanowilam wrocic do mojego naturalnego koloru SAMA
Doszlam do wniosku,ze blond to moj kolor u fryzjera pasemka ale odrost moich naturalnych niestety nie pokryl sie calkowicie kupilam ODZYWKE I SPRAY GO BLONDER za miesiac mam stawic sie u fryzjera i wtedy byc moze nalozona zostanie farba lub kolejna porcja pasemek.
Dbam o wlosy i boje sie,ze odzywka i spray to zbyt wiele.
Hmm bede informowalal o stanie wlos闚 g堯wnie zalezy mi na odrostach z jasnymi przeswitami"pasemek"
Adriannnnnna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-13, 11:51   #88
pasibrzuszek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
Czyli chcesz zobie poprawia ciemne odrosty, tak?
Mo瞠sz u篡 takiego lakieru, chocia wydaje mi si, 瞠 moze by troch trudno u篡ctego bez brudzenia sk鏎y g這wy... by豉 te taka linia subriny ze zmywalnymi kolorami - nie tylko lakiery, ale pianki i lotiony bodaj瞠. Nie wiem, czy wci捫 robi. Mo瞠sz te u篡wac toneru lub szamponetki i last, but not least: s takie specjalne korektory do odrost闚, w opakowaniu takim jak tusz do rz瘰 albo czasem te w sztyfcie.
Chodzi mi o dokladnie takie dzialanie jak Frida, tylko dla brunetek - czyli wlasnie zeby sobie poprawic odrosty.

Weszlam wlasnie na strone Subriny i faktycznie - to moze byc super! Szczegolnie, ze nie jest to mazidlo, ktore zmywa sie po pierwszym myciu.

Ogromnie dziekuje Ci Kochana, chyba znalazlam czego od tak dawna szukalam
pasibrzuszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-14, 10:55   #89
Asiulkaa_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Dziewczyny ja tego spray u uzylam na prawie czarne wlosy . Fakt , rozjasnil , mialam sredni , ale minelo ponad 9 miesiecy , a ja nie moge doprowadzic wlosow do ladu . Strasznie mi wysuszyl . Z uzylam go 4 razy .
Asiulkaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-14, 12:14   #90
axess0327
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Stopie zniszczenia w這s闚 po u篡ciu spray'u zale篡 od grubo軼ii g瘰to軼i w這s闚, dlatego nie polecam go osobom o cienkich i s豉bych w這sach, bo b璠 mia造 problemy z doprowadzeniem w這s闚 jak to ju kto napisa "do 豉du". My郵, 瞠 je郵i kto ma mocne w這sy mocne, grube i niezniszczone to mo瞠 go u篡
axess0327 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-24 14:35:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.