John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這sy) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-14, 16:13   #91
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 433
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Dziewczyny, to jest po prostu woda utleniona. Rozja郾ia w這sy, utlenia je. Dzia豉nie podobne do farby rozja郾iaj帷ej, tylko trudniej precyzyjnie dawkowa. Nale篡 pami皻a, 瞠 ten produkt jak to woda utleniona ma pewnien wp造w na w這sy, wi璚 faktycznie moze w這sy wysusza, a nawet niszczy (dlatego lepiej go u篡wa stopniowo), daje r騜ne efekty w zale積o軼i od koloru w這s闚 i podatno軼i na rozja郾ianie, no i jak rozja郾icie nim w這sy, to b璠ziecie mia造 rozja郾ione, tlenione w這sy i nalezy to bra pod uwag np. przy farbowaniu, doborze piel璕nacji albo wizytach u fryzjera. To nie jest 瘸den "produkt wydobywaj帷y naturalne refleksy" tylko perhydrol.

Je郵i chcecie rozja郾ia w這sy precyzyjnie to lepiej wybra farb lub rozja郾iacz.
Stary 2012-09-23, 19:38   #92
Allive
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozja郾iaj帷y w這

Cytat:
Napisane przez sun_25 Poka wiadomo嗆
W這sy po, wygl康aj na nieco przesuszone, w por闚naniu do w這s闚 przed

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

A te czarne w這sy kole瘸nki to by naturalny kolor czy farbowany??
Ile razy u篡豉 dochodz帷 do tego ja郾iejszego?? Wysuszy這 jej w這sy??

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Echh to chyba jednak nie znalaz豉m cudownego 鈔odka Ale mo瞠 kt鏎a ma inne do鈍iadczenia i jej rozja郾i這 na ch這dny kolor?? A co z ciemno-br您owymi odrostami??
Garnier Color Sensation111 + lekka fioletowa p逝kanka po ka盥ym myciu i uzyskuj ch這dny zbo穎wy blond /m鎩 kolor to ciemny blond na odrostach kiedy 鈔edni na ca這軼i przed fatbowaniem/
Allive jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-24, 15:47   #93
z05z
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Send a message via Skype™ to z05z

Freeda, to znowu Ty ? :p
Stary 2016-01-17, 22:19   #94
bliskaszalenstwa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Super spray!!

Mam w這sy blond, pasemka i niestety teraz zim, moje w這sy s szare, po鄴趾貫 , bez blasku. Kolezanka poleci豉 mi ten spray do kupienia w rossmanie w promocji za 48 zl, to i tak du穎 !!
Przypadkiem by豉m w Niemczech i tam w rossmanie natrafi豉m na ten sprawy za uwaga! 4 euro!! to niesprawiedliwe. 4 euro=ok 20 z.
Wzi窸am od razu dwa
U篡豉m i po pierwszym razie w這sy nabra造 blasku, rozja郾i造 si i 鄴單 zesz豉 Dla mnie to rewelacyjny 鈔odek!
Widzia豉m, 瞠 na allegro te sprzedaj w ni窺zych cenach.
POLECAM!!!
bliskaszalenstwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-11, 21:51   #95
vyenna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 809

Hej, czy kt鏎a z Was ma mo瞠 ten spray na wymian? (m鎩 w徠ek wymiankowy jest stary jak 鈍iat, wi璚 gdyby kt鏎a mia豉 to bym uaktualni豉)

szukam: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post33410649

zapuszczam w這sy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-16, 22:04   #96
idealkobiety
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

czy moze ktoras z was uzywa tego jako zamiennika dla wycofanego sunkissa z loreala?
idealkobiety jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-21, 14:34   #97
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez idealkobiety Poka wiadomo嗆
czy moze ktoras z was uzywa tego jako zamiennika dla wycofanego sunkissa z loreala?
Wszystkie te spraye dzia豉j tak samo, z tego co mi wiadomo.
Stary 2016-06-22, 11:13   #98
DwadziesciakilkaLat
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 846
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez vyenna Poka wiadomo嗆
Hej, czy kt鏎a z Was ma mo瞠 ten spray na wymian? (m鎩 w徠ek wymiankowy jest stary jak 鈍iat, wi璚 gdyby kt鏎a mia豉 to bym uaktualni豉)
Ja to mam w domu, ale w 篡ciu bym Ci nie da豉. To najgorszy produkt do w這s闚, kt鏎ego u篡wa豉m. Wcale z nim nie przesadza豉m, mniej wi璚ej raz na dwa-trzy tygodnie robi豉m 1-3 psikni耩 na w這sy i straci豉m wtedy p馧 w這s闚. Dos這wnie po miesi帷u nagle siedzia豉m sobie przy biurku, dotyka豉m w這s闚 i na d這niach zostawa造 mi gar軼ie!!!

Co koszmarnego, w 篡ciu nie prze篡豉m takiego kataklizmu w這sowego.

Ja rozumiem, 瞠 mo瞠 moje w這sy nie s jakie ekstra wytrzyma貫, skoro w sumie po dw鏂h, mo瞠 trzech aplikacjach (ka盥a w odst瘼ie 2-3 tygodni od poprzedniej) si pokruszy造. Ale jednak produkt uwa瘸m za obrzydliwy i ka盥emu odradzam.
DwadziesciakilkaLat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-23, 19:27   #99
ally5
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 441

Co musia豉 zrobi nie tak, albo wp造n窸o na to co jeszcze, nie tylko sprej... ja swego czasu u篡wa豉m tego spreju przez 1,5 tygodnia co drugie mycie (ale w ma造ch ilo軼iach), a mam w這sy cienkie, po przej軼iach i nic takiego si nie sta這. Psika豉m mokre po umyciu i rozczesywa豉m, nie suszy豉m suszarka, tylko czeka豉m a same wyschn.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
mikroREKLAMA
Bielizna brytyjska - ko鎍闚ki kolekcji w atrakcyjnych cenach
Aukcje allegro marek m.in. Freya, Panache, Curvy Kate, Gossard, Pour Moi, Cleo, Masquerade - nowe, oryginalne

Ta reklama pokazywana jest pod 2 441 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
ally5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-24, 13:35   #100
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DwadziesciakilkaLat Poka wiadomo嗆
Ja to mam w domu, ale w 篡ciu bym Ci nie da豉. To najgorszy produkt do w這s闚, kt鏎ego u篡wa豉m. Wcale z nim nie przesadza豉m, mniej wi璚ej raz na dwa-trzy tygodnie robi豉m 1-3 psikni耩 na w這sy i straci豉m wtedy p馧 w這s闚. Dos這wnie po miesi帷u nagle siedzia豉m sobie przy biurku, dotyka豉m w這s闚 i na d這niach zostawa造 mi gar軼ie!!!

Co koszmarnego, w 篡ciu nie prze篡豉m takiego kataklizmu w這sowego.

Ja rozumiem, 瞠 mo瞠 moje w這sy nie s jakie ekstra wytrzyma貫, skoro w sumie po dw鏂h, mo瞠 trzech aplikacjach (ka盥a w odst瘼ie 2-3 tygodni od poprzedniej) si pokruszy造. Ale jednak produkt uwa瘸m za obrzydliwy i ka盥emu odradzam.
Dziwne, mo磧iwe 瞠 jeste uczulona na jaki sk豉dnik, ale je郵i w這sy si wykrusza造 to na pewno wcze郾iej nie u篡wa豉 瘸dnych produkt闚 ingeruj帷ych we w這sy? Albo np. prostownicy?

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-24 14:35:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.