Farbowanie świeżo rozjaśnianych włosów - złapie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-27, 18:17   #1
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

Farbowanie świeżo rozjaśnianych włosów - złapie?

Witam!
Jakieś 2 godziny temu rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem, jednak... wyszło biało-żółte żółtko.. nie mogę z tym wyjść.. Kupiłam farbę Joanny w kolorze Szlachetna perła. I tu moje pytanie - czytałam, że włosy rozjaśnione łapią farbę bez problemu - czy tak jest? I czy powinnam odczekać z farbowaniem? (będzie to maksymalnie 1 dzień, gdyż to co mam na głowie to piekło..żółte)czy mogę farbować od razu? Wiem, wiem, zniszczę trochę włosy, ale wracam do swojego blondu, więc farbowanie odpuszczę już na dłuuuuuugi czas, więc zregeneruję je
Proszę o pomoc...
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:59   #2
agaa91
Rozeznanie

Dot.: Farbowanie świeżo rozjaśnianych włosów - złapie?

może i chwyci, ale na wcześniej rozjaśnionych włosach kolor może wyjść jaki chce, tak mi mówiło kilka osób i uwierzyłam dopiero jak się o tym przekonałam. pofarbowałam rozjaśnione włosy na blond (trochę ciemniejszy niż szlachetna perła i innej firmy) i moje włosy na końcówkach wyszły zielonkawe.. ale to różnie pewnie bywa u różnych osób Tobie może chwycić farba ładnie

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:35   #3
agacia_cz
Zadomowienie

czasem wychodzą czary mary
odczekaj przynajmniej do przetłuszczenia włosków
agacia_cz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 08:35   #4
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

ufff na szczęście wyszedł znośny blond ) dzięki Wam dziewczyny za odpowiedzi
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:40   #5
znasz_mnie
Matka na full etat

Ale i tak wydaje mi się, że po rozjaśnianych szybciej schodzi kolor na taki nieładny. ja mam rozjaśnione prawie do platyny i już pewnie nie będe mogła mieć innego koloru.
znasz_mnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:26   #6
GlamRockLady
Raczkowanie

Ja rozjasniam w Lorealu i zawsze najpierw idzie rozjasniacz a po zmyciu delikatna farba
GlamRockLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:47   #7
Amenka88
Raczkowanie

dziewczyny ja z trochę innej beczki. Pomozcie! Farbowałam się dzisiaj loreal sublime mousse ta pianka nowa koor mial wyjsc jasniejszy a wyszedl bardzo ciemny umylam drugi raz wllosy i troche sie splokal przypomina on troche blond ale to juz nie jest moj jasny blond, czy myslicie ze moge jutro nalozyc Palette mrozny blond ) farba ta dobrze dziala na moje wlosy rozjasnia je bez problemu) teraz jak mam juz je w sumie takie zmyte sadze ze zlapie jak myslicie?
Amenka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:54   #8
djanka94
Przyczajenie

Lovellyhippo Jeszcze w sobotę miałam to samo ! Takie biało-zółte .. Masakra ;/ teraz pomalowałam sobie szamponetką, ale wychodzą mi trochę siwe i spłukują się po 1-2 myciach. Farbą nie próbowałam, ale też z pewnością szybiutko ci się zmyje, jak to po włosach rozjaśnianych i to tak drastycznie (włosy białe - brak pigmentu). Radziłabym ci pomalować kilka razy szamponetkami, mniej niszczą włosy, które po kilku takich zabiegach utrzymają trochę koloru, pigment w końcuy coś wchłonie i wtedy możesz pomalować farbą. Tak mi poradziły niezastąpione wizażanki i zamierzam stosować się do ich rad Pozdrawiam i łączę się z Tobą w bólu.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja z trochę innej beczki. Pomozcie! Farbowałam się dzisiaj loreal sublime mousse ta pianka nowa koor mial wyjsc jasniejszy a wyszedl bardzo ciemny umylam drugi raz wllosy i troche sie splokal przypomina on troche blond ale to juz nie jest moj jasny blond, czy myslicie ze moge jutro nalozyc Palette mrozny blond ) farba ta dobrze dziala na moje wlosy rozjasnia je bez problemu) teraz jak mam juz je w sumie takie zmyte sadze ze zlapie jak myslicie?
ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze kilka dni, umyła włosy ze 3 razy. Zawsze jest większa pewność, że kolor wyjdzie ładny Chyba, że bardzo ci się spieszy.
djanka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:56   #9
Amenka88
Raczkowanie

nie no nie śpieszy mi się, ale chodzi o to że nie podobam się sobie w takich włosach i źle się czuje, ale z drugiej strony boje sie ze nie rozjasni mi się ładnie, chociaz sa one dosyć splukane
Stary 2011-04-28, 21:24   #10
djanka94
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
nie no nie śpieszy mi się, ale chodzi o to że nie podobam się sobie w takich włosach i źle się czuje, ale z drugiej strony boje sie ze nie rozjasni mi się ładnie, chociaz sa one dosyć splukane

A więc możesz spróbować, tylko wymyj je jeszcze porządnie, żeby jak najwięcej się splukało. Chociaż z drugiej strony to jeśli w niektórycjh miejscach zostanie ci więcej farby, to drugie malowanie może wyjść nierówno ..
djanka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 22:02   #11
Amenka88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez djanka94 Pokaż wiadomość
A więc możesz spróbować, tylko wymyj je jeszcze porządnie, żeby jak najwięcej się splukało. Chociaż z drugiej strony to jeśli w niektórycjh miejscach zostanie ci więcej farby, to drugie malowanie może wyjść nierówno ..
dzięki za radę ale o jakim drugim farbowaniu mówisz o tym teraz, czy następnym?
Stary 2012-01-22, 11:12   #12
Ciotka_Klotka
Przyczajenie

Dziewczyny, błagam, pomóżcie mi... Mam naturalne włosy w kolorze jasnego popielatego brązu. Używałam kiedyś brązowych arb z amoniakiem i innymi utleniaczami i one się lekko rozjaśniały i łapały rudawy odcień. Żeby było mało w wakacje chyba wyparował mi mózg i strzeliłam sobie na tym wszystkim blond. Nie jakiś mocno jasny, ale przyjmijmy że średnio-ciemny. Tak czy siak, do dzisiaj mam już 7 cm odrosty. Chciałabym to jakoś zamalować, ale sama nie wiem jak. Jest jakaś farba na rynku, która pozwoli mi to zamalować na stałe? Używałam farb z venity, ale wszystko się spłukuje a na tym niby blondzie zostaje koszmarny rudy. Dałoby radę jakoś to zamalować na brąz? Tylko na stałe, a nie na tydzień...

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zaręczeni

21.06.2014 <= Ślub
Ciotka_Klotka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości