Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-16, 13:43   #4771
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ajj, nie wiem czy gorzej być może..
To jest taki niedbaluch, że masakra. I nawet nie wiem, jak go mam nauczyć tego, by coś z sobą robił.
Muszę mu mówić, kiedy ma obciąć paznokcie, kiedy ma iść do dermatologa (bo ma problemy z cerą), kiedy ma iść do dentysty (którego się boi jak dziecko)!!, albo do fryzjera.
No po prostu niemożliwy
sorry ale... o fuj!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nooo... to był cwaniak jeden... naszczęscie mu sie polepszyło... ale teściowej nie normalnie czasami mam ochotę ją udusić
mam to samo
ale sucze zwykle wygrywaja wiec sie juz nie boje
swoja droga... ta sucza to chyba byl dla mnie nawet komplement
Stary 2011-05-16, 13:44   #4772
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja się boję właśnie troszkę tej nadopiekuńczości bo jak miałam zwierzątko to zagłaskałam na śmierć
To jak ja
Wiem, że psiaków do dzieci nie ma co porównywać, ale jednak to jest też odpowiedzialność.. ja na swojego psiaka tak długo czekałam (nie pozwalali mi rodzice na zwierzątko), że jak wreszcie się udało to go strasznie rozpieściłam później się trochę ogarnęłam ale do tej pory niektórych jego zachowań nie udało mi się wyplenić.. Poświęcałam na zabawy bardzo dużo swojego czasu i nigdy nie było tak, że jakaś zabawa z koleżankami była dla mnie ważniejsza i zostawiałam psa bo rodzice sie zajmą.. nie.. Jak był chory to też rzucałam wszystko i siedziałam przy nim przy kroplówce, czy potrafiłam siedzieć w kuchni i miksować mu jedzenie żeby miał jak milupkę
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:45   #4773
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hmm nie pokazujcie przykladu 30 letniego maminsynka bo faceci zawsze pozniej dojrzewaja tez znam nawet 40 letnich kawalerow co to z mama jeszcze dziela pokoj

moj syn ma kontakt z rowiesnikami poza wrzeszczacym zamknietym przedszkolo-wiezieniem i potrafi sie odnalezc w srodowisku z doroslymi nie wstydzi sie umie nawet gadac na dorosle tematy a to dlatego ze nie tylko siedzi w bajkach i misiach z dzieciami ale przebywa tez z doroslymi

ale nie ma co tu o tym gadac zanim zostalam mama wiedzialam ze tak ma byc .;tak samo jak z porodem zaplanowalam ze dam rade i chodzilam do pracy do ostatniego miesiaca dzieki temu mialam dobra kondycje do rodzenia
Caskada wiesz że jest XXI wiek? obudź się czasy się zmieniły są różne przedszkola
czemu przedszkole to więzienie?
a i wkurzają mnie takie dzieciaki ala dorosłe sorry ale znam taką dziewczynkę podsłuchuję dorosłych i się wcina

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-16 o 13:47
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:47   #4774
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
moja tak samo pełna energii i wszystko zrobi mimo że nie powinna to ona zawsze mówi a bo mi się chce podziwiam

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

to były czasy
ooo tak super wtedy było nie to co teraz- coraz mniej dzieci na podwórkach, nikt nie gra w gumę... aaaa przepraszam, bylam u kolezanki z dwa tygodnie temu a malym miasteczku, i obok w ogrodzie dwie dziewczynki graly w gume ale widzialam to pierwszy raz od uhuhu...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nooo... to był cwaniak jeden... naszczęscie mu sie polepszyło... ale teściowej nie normalnie czasami mam ochotę ją udusić :pala:
hahah

buahhot jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:47   #4775
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mam taka nadzieje...
jesli mialabym byc zla matka to wole nia wcale nie byc- w sumie pieski i kotki mi starcza, zaspokajaja moje olbrzymie potrzeby opieki nad kims- to tez mam wypaczone z deka
boje sie o nadopiekunczosc z mojej strony ale to inna bajka...
psychologia i pedagogika na studiach wiele mi dala- zrozumialam po czesci siebie i bledy moich rodzicow...
masz cos podobnego do mnie tez cale zycie kotki pieski mi starczyly nawet mialam przydomek"kocia mama" kazdy wiedzial ze mi zwierzaki wystarcza i mimo ze dziecinstwo mialam dobre nie powiem to jednak milosc do zwierzat ta opiekunczosc przelalam pozniej na dzieckoi nie jestem nadopiekuncza bo np kiedy maly nie chce jesc to poprostu nie je a inne to cuda robia zeby nakarmic..mam pewne zasady co do wychowania..
takze wierze ze ty bedziesz dobra mama bo to widac kto jakie ma podejscie do zycia

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-05-16 o 13:48
caskada jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:49   #4776
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że właśnie takie doswiadczenia sprawiaja ze takie osoby sa naprawde swietnymi rodzicami Moi rodzice oboje praktycznie dzieciństwa nie mieli - i zobaczcie
Chociaż też moja mama mimo wszystko do przewrażliwionych i chuchających i dmuchających należy Chyba kwestia charakteru W tej kwestii to ja ją musiałam troche wychowac

Wiadomo że czasem mamy takie zgrzyty ze mam ochote sie wyniesc z domu i wogole nie wracać. Ale to jest normalne, ja choleryk, ojciec choleryk, jak sie zetniemy to tragedia Potem jest kwestia tego ktore pierwsze ulegnie
wiadomo wszędzie są zgrzyty u mnie też tak samo mam charakter po tacie oboje uparci
mama zawsze nam idzie na ugodę ale my sobie nigdy i pełno żartów czasami to mnie szczęka boli bo cały dzień się śmieję
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:50   #4777
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada wiesz że jest XXI wiek? obudź się czasy się zmieniły są różne przedszkola
czemu przedszkole to więzienie?
a i wkurzają mnie takie dzieciaki ala dorosłe sorry ale znam taką dziewczynkę podsłuchuję dorosłych i się wcina
wiesz jestem za granica i widze jak czasy sie wlasnie zmienily przedszkolo-wiezienia i branie kaski z tego
Stary 2011-05-16, 13:50   #4778
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
masz cos podobnego do mnie tez cale zycie kotki pieski mi starczyly nawet mialam przydomek"kocia mama" kazdy wiedzial ze mi zwierzaki wystarcza i mimo ze dziecinstwo mialam dobre nie powiem to jednak milosc do zwierzat ta opiekunczosc przelalam pozniej na dziecko
takze wierze ze ty bedziesz dobra mama bo to widac kto jakie ma podejscie do zycia
Ja zwierzęta kocham Mojego kota tak rozpieszczałam... mama go twardo wychowywała, nie wchodz tutaj i tutaj, a ja co? Wieczór i niunia do wyra wskakiwała

Ale do dzieci ani troche mnie nie ciagnie Moze i sie to kiedys zmieni ale na chwile obecna to wolalabym miec z 10 psow i kotow niz jedno dziecko Ale jeśli kiedys je bede miała, to mam nadzieje że wychowam je tak samo dobrze jak mnie wychowali rodzice
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:51   #4779
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo tak super wtedy było nie to co teraz- coraz mniej dzieci na podwórkach, nikt nie gra w gumę... aaaa przepraszam, bylam u kolezanki z dwa tygodnie temu a malym miasteczku, i obok w ogrodzie dwie dziewczynki graly w gume ale widzialam to pierwszy raz od uhuhu...

hahah
dokładnie w mieście nie widziałam ale na wsi tak moja kuzynka gra w gumę skaczę na skakance i ja razem z nią jak jestem u babci
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:51   #4780
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
moj syn ma kontakt z rowiesnikami poza wrzeszczacym zamknietym przedszkolo-wiezieniem i potrafi sie odnalezc w srodowisku z doroslymi nie wstydzi sie umie nawet gadac na dorosle tematy a to dlatego ze nie tylko siedzi w bajkach i misiach z dzieciami ale przebywa tez z doroslymi
Nie wiem czy to takie dobre :/ Sąsiedzi mają właśnie chłopca zaryzykowałabym, że ma właśnie coś koło 4 latek i tez raczej z dorosłymi przebywa.. Oni do niego mówią jak do dorosłego używają słów których on biedny na bank nie rozumie.. to dziecko ciągle chodzi smutne, albo płacze.. ja nie widziałam by się uśmiechało

Cytat:
dlatego dla mnie oparcie stanowil kochajacy ojciec, ktory tez popelnil blad niewybaczalny
nie ulozylo mu sie z kobieta ktora kochal to wyjechal w piz....u i zostawil mnie sama z tym bajzlem.
dzieki temu 13 latka zostala dorosla psychicznie kobieta
pojawila sie nienawisc do matki- to przez nia tata wyjechal!
z innej strony- miala prawo przestac go kochac, ludzie sie w zgodzie rozstaja....a nie niszczyc sobie zycie na wzajem a ja to widzialam!
nienawisc dzien po dniu, alkoholizm, przemoc...
jak dzis slysze na swieta ze mialam dobre dziecinstwo to az mnie podnosi ale milcze- niech tak mysla- wielce spelnieni idealni rodzice
To chyba taka plaga, ja tez potrafie usłyszeć czasem, że jestem niewdzięczna

Cytat:
mam to samo
ale sucze zwykle wygrywaja wiec sie juz nie boje
swoja droga... ta sucza to chyba byl dla mnie nawet komplement
Komplement Mój jak mi tak za pierwszym razem powiedział to się oburzyłam A okazuje się, że to pozytywne było - tylko, że niektórzy faceci boją się takich kobiet..
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:54   #4781
caskada
Zakorzenienie

dlaczego dzis nikt nie gra w gume czy pilke?? bo siedzi kuzwa w przedszkolu albo na dodatkowych zajeciach!!
Stary 2011-05-16, 13:55   #4782
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to takie dobre :/ Sąsiedzi mają właśnie chłopca zaryzykowałabym, że ma właśnie coś koło 4 latek i tez raczej z dorosłymi przebywa.. Oni do niego mówią jak do dorosłego używają słów których on biedny na bank nie rozumie.. to dziecko ciągle chodzi smutne, albo płacze.. ja nie widziałam by się uśmiechało

To chyba taka plaga, ja tez potrafie usłyszeć czasem, że jestem niewdzięczna

Komplement Mój jak mi tak za pierwszym razem powiedział to się oburzyłam A okazuje się, że to pozytywne było - tylko, że niektórzy faceci boją się takich kobiet..

mój Tż bał się mnie na początku jak się poznawaliśmy

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
dlaczego dzis nikt nie gra w gume czy pilke?? bo siedzi kuzwa w przedszkolu albo na dodatkowych zajeciach!!
albo gada z dorosłymi i guma to dziecinada
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:57   #4783
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, powiem ci, że i na starym mieszkaniu i tu na nowym ja ciagle widze pełno biegajacych i bawiacych sie dzieciaków. Fakt że tak do 14-15 jest taka przerwa. Ale rano np takie maluszki z mamami czy z babciami są na placu (zawsze sie wkurzam o hałas ), a popołudniu to o której bym nie wyszła to dzieci pełno

A dodatkowe zajęcia to już inna para kaloszy... mi czasem strasznie szkoda dzieciaków które maja dzien do ostatniej minuty tymi wszystkimi zajeciami zawalone bo niby to rozwija...
Stary 2011-05-16, 13:58   #4784
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
W przedszkolu pzreciez dzieci sa rano - a to po południu dzieci się bawiły na podwórkach..

Teraz są laptopy, internet, telefony, w TV leci papka, małe dzieci zachowują się jakby miały +10 lat i ich zainteresowania są zupełnie inne
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:59   #4785
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, powiem ci, że i na starym mieszkaniu i tu na nowym ja ciagle widze pełno biegajacych i bawiacych sie dzieciaków. Fakt że tak do 14-15 jest taka przerwa. Ale rano np takie maluszki z mamami czy z babciami są na placu (zawsze sie wkurzam o hałas ), a popołudniu to o której bym nie wyszła to dzieci pełno

A dodatkowe zajęcia to już inna para kaloszy... mi czasem strasznie szkoda dzieciaków które maja dzien do ostatniej minuty tymi wszystkimi zajeciami zawalone bo niby to rozwija...
u mnie na podwórku też latają drą się a jeszcze obok podstawówka jest do której chodziłam to tam już do wieczora na boisku latają
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 13:59   #4786
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xladyx Pokaż wiadomość
Albo gada z dorosłymi :d i guma to dziecinada
:d
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:00   #4787
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie na podwórku też latają drą się a jeszcze obok podstawówka jest do której chodziłam to tam już do wieczora na boisku latają
Ja mam jeszcze niedaleko takie małe przedszkole, to jak ide na zajecia to tez widze ze te dzieciaki siedza na dworzu i sie bawia
Stary 2011-05-16, 14:00   #4788
caskada
Zakorzenienie

znam dzieci co przy obcych nic nie wydukaja a znam dzieciaki rozgadane wogole laski niewiem po co ten temat skoro nie macie dzieci to tak samo jak bym gadala z kims o papugach nie majac ich i nie majac pojecia o nich
wszyscy moi znajomi maja dzieci i maja takie samo podejscie jak ja najpierw dorobek pozniej dziecko zeby mu zapewnic dobry start w zycie
Stary 2011-05-16, 14:01   #4789
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
albo siedzi na murku i popija piwo i jara znalezione kiepy- widze przez okno grupke 10-12 latkow
Stary 2011-05-16, 14:02   #4790
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
W przedszkolu pzreciez dzieci sa rano - a to po południu dzieci się bawiły na podwórkach..

Teraz są laptopy, internet, telefony, w TV leci papka, małe dzieci zachowują się jakby miały +10 lat i ich zainteresowania są zupełnie inne
u mnie przedszkola sa do wieczora a nawet w weekendy
Stary 2011-05-16, 14:03   #4791
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

sory ale ja w przedszkolu bylam od 8-16/18
Stary 2011-05-16, 14:04   #4792
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
albo siedzi na murku i popija piwo i jara znalezione kiepy- widze przez okno grupke 10-12 latkow
no tez to widze i niestety to jest wlasnie brak matki i ojca brak zainteresowania z ich strony bo albo jest bieda az piszczy albo sa zajeci swoim biznesema dzieci niech se lata..
Stary 2011-05-16, 14:04   #4793
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
dokładnie w mieście nie widziałam ale na wsi tak moja kuzynka gra w gumę skaczę na skakance i ja razem z nią jak jestem u babci
oo ja chętnie bym sobie pograła
Cytat:
siedzą przy kompie albo PS

buahhot jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:06   #4794
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
znam dzieci co przy obcych nic nie wydukaja a znam dzieciaki rozgadane wogole laski niewiem po co ten temat skoro nie macie dzieci to tak samo jak bym gadala z kims o papugach nie majac ich i nie majac pojecia o nich
wszyscy moi znajomi maja dzieci i maja takie samo podejscie jak ja najpierw dorobek pozniej dziecko zeby mu zapewnic dobry start w zycie
ale kochana nie jesteśmy ślepe
dzieci ma dużo znajomych, w rodzinie są dzieci same byłyśmy dziećmi
dzieci nie trzeba mieć żeby móc coś o nich powiedzieć

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
sory ale ja w przedszkolu bylam od 8-16/18
długo ja wiem że kumpela zawsze odbiera o 14
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:06   #4795
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Już pisałyśmy.. to, że nie mamy dzieci to nie znaczy, że nie mamy pojęcia o nich..
Wiele z moich znajomych także ma dzieci (bo to jakby nie było już taki wiek) i poglądy mają różne, ale mało która jest z dzieckiem w domu bo sytuacja jest taka że pracować trzeba, samą miłością dziecka nie nakarmią. I jedne maja takie podejście jak Ty inne jeszcze inne i wszystkie są wspaniałymi matkami..

A my tu nigdzie ani razu nie napisałyśmy, że chcemy się rzucić na głęboką woda i zrobić sobie dzidziusia jako zabawkę nie mając żadnych pieniędzy Gdybyś sie tak nie zapierała na własne podejście (które mam wrażenie jest jedyne i słuszne a każde inne be) to byś wiedziała, że nie jest tak
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:06   #4796
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko wiesz.. każdy był kiedyś dzieckiem i pamięta jak to było i jest w stanie powiedzieć czy byl szczesliwy czy nie Nie musi miec do tego wlasnych dzieci ... I wystarczy tez troche poobserwowac zeby widziec gdzie dzieci są szczęśliwe a gdzie nie.
Generalizujesz i tyle, nie przyjmujesz nawet najmniejszego marginesu na to że ktoś może mieć inne podejście i nie musi być one gorsze, tylko każde inne jest złe

A dorobek... jasne że najpierw trzeba mieć ustabilizowane życie a dopiero potem mozna myśleć o dziecku, ale czy ty naprawde nie potrafisz zrozumieć że nie zawsze praca to przykry obowiązek? Że może być też czymś co uszczęśliwia?

Ja nawet jestem glupim przykładem na to że nie masz racji i nie zawsze jest tak jak mówisz. A ani zaniedbanym, ani niewychowanym, niekulturalnym dzieckiem nigdy nie byłam. I moja mama wiele razy też usłyszała od innych że ma świetna córke

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-05-16 o 14:08
Stary 2011-05-16, 14:08   #4797
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ja najpierw na wsi do 5 roku a jak przeprowadziliśmy się do miasta jak poszłam do szkoły bo rodzice chcieli żebym chodziła do szkoły w mieście tata też miał blisko wtedy pracę to zawsze dużo dzieci na podwórku i tu i tam ledwo się wprowadziliśmy a już miałam w klatce 5 dzieci z którymi biegałam i się bawiłam do późnego wieczora a do mamy dzwoniłam domofonem albo krzyczałam pod balkonem rzuć mi picie albo kanapkę
u mnie było to samo
tata wtedy brał siatkę i robił spadochron i mi w ten sposób spuszczał jabłka leciały sobie jak spadochroniarze
Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
kitkulka widzę że polujesz na ten sam kostium co ja tyle że ja wolę żółty
taaak żółty też wezmę jak znajdę
Cytat:
o nie ja też się nie zgodzę mój ojciec zawsze mi dawał poczucie że jestem jego ukochaną jedyną córunią to on się budził do mnie w nocy i podawał mamie ja byłam jego wyczekiwanym dzieckiem też dlatego że różnica wieku między rodzicami jest spora
o a jaka ta różnica, bo ciekawa jestem?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:08   #4798
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
własnie o tym pisałam :/

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
siedzą przy kompie albo PS
teraz sa inne możliwości techniki to i rozrywki inne.. My mieliśmy tamagochi oni mają PS

Cytat:
ale kochana nie jesteśmy ślepe
dzieci ma dużo znajomych, w rodzinie są dzieci same byłyśmy dziećmi
dzieci nie trzeba mieć żeby móc coś o nich powiedzieć
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:09   #4799
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u mnie było to samo
tata wtedy brał siatkę i robił spadochron i mi w ten sposób spuszczał jabłka leciały sobie jak spadochroniarze

taaak żółty też wezmę jak znajdę

o a jaka ta różnica, bo ciekawa jestem?
a mi wiaderko na sznurku spuszczali
różnica dyszka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 14:10   #4800
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
a mi wiaderko na sznurku spuszczali
różnica dyszka
To podobnie jak u mnie, u mnie 9

Ja to najlepiej u babci sie ustawiłam Przesiadywałam najchetniej na drzewie, i sobie czytałam, a babcia np o naleśniki przez okno mi podawała
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości