Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-16, 15:48   #4921
infatuated
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Noo Laski

niedługo jubileuszowy wątek
opijemy dziś?
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:48   #4922
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yatta doczekałaś sie

Tył jak mówiłam ściety całkowicie na prosto, scielam nie wiem ile, z 5 cm? Do zapiecia stanika były. Przód z 2 cm końcowki pod skosem.

Powiedzcie ze widac ze juz coraz mniej tych mysich pipek i sie robia coraz gestsze plis plis plis Możecie kłamać, nie krepujcie sie
Nie no tak powaznie to mi ostatnio znowu strasznie klapną przy skórze głowy. Grzywka mi sie przetłuszcza strasznie I dół tez taki jakis obciazony ... Ale to przyklapniecie przy glowie jest najgorsze
wow
Stary 2011-05-16, 15:50   #4923
xLADYx
Zakorzenienie

Caskada a mnie nie raczyłaś przeprosić za to że nie potrafiłaś przekazać co masz na myśli pisząc takie jak wy (z małej wiesz w ogóle że to oznacza brak szacunku?) powiem szczerze w✂✂✂✂iło mnie to i inne blondaski też mogły poczuć się urażone
pisałam Ci wyżej (ale zignorowałaś to chyba) że w tym co nam dziś pisałaś mogłyśmy pomyśleć że jesteśmy gorsze a Ty czujesz się lepsza jak Ci to do szczęścia jest potrzebne to się czuj

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-16 o 15:51
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:50   #4924
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to w ogóle pamiętam (ale się nie śmiejcie, byłam mała tyci tyci)
wyszłam na podwórko i latałam do późnego wieczora, zachciało mi się kupę, ale nie chciałam iść zrobić do domu, bo wiedziałam, że rodzice już by mnie dalej nie puścili na dwór, tylko myju, dobranocka i do wyrka, więc pomysłowo zrobiłam kupę w gacie i latałam szczęśliwa dalej
i nie latało Ci to w tych gatkach?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja pamiętam akcję jak mój tatuś uczył mnie jeździć na rowerku i najpierw były 4 kółka potem poluzował jedno jeżdżę jeżdżę odpadło jadę na 3 nawet się nie skapnęłam potem poluzował kolejne i zostały 2 i tak nieświadomie się nauczyłam
wcześniej oczywiście prowadzał na tych 4 i na kiju
ja miałam też 4 kółka, ale te dwa dodatkowe były tak przykręcone, że nawet ziemi nie dotykały i oczywiście z tyłu kij obowiązkowo

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:51   #4925
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

ZMień lustro w domu
One wyglądają na jednolite Pieknie - jak obcinałaś?

Jakbyś kiedyś miała nie za✂✂✂iaszcze
No wiem
Ale serio nie wiem jak to sie dzieje ze na zdjeciach zawsze takie jednolite wygladaja Te z tyłu włosy co są to zdjecia gdzies z odleglosci metra robiłam, to bokiem z bliska ale z lampa topewnie kolory zezarło Jednolite nie są ale juz jest mała różnica Pół tonu w kolorze może, i dół troszke cieplejszy
A obcinałam tak ze po myciu te krótkie włosy z przodu wziełam i pod mniejszym kątem niz miałam tak z 2 cm. I później odgarnelam wszystkie do tyłu i poprostu jak od linijki nożyczkami
Wykorzystałam rece taty
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądają tak zdrowiej
ja tez ide w tym tyg na podciecie

No końcówki juz mialam straszne
Cytat:
Czekoladowo bardzo mi się podoba
Ciesze sie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
droga sprawa
Cos wymysle
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:53   #4926
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada a mnie nie raczyłaś przeprosić za to że nie potrafiłaś przekazać co masz na myśli pisząc takie jak wy (z małej wiesz w ogóle że to oznacza brak szacunku?) powiem szczerze w✂✂✂✂iło mnie to i inne blondaski też mogły poczuć się urażone
pisałam Ci wyżej (ale zignorowałaś to chyba) że w tym co nam dziś pisałaś mogłyśmy pomyśleć że jesteśmy gorsze a Ty czujesz się lepsza jak Ci to do szczęścia jest potrzebne to się czuj
ze co przeprosic chyba zartujesz jesli tak to zrozumialas to juz twoj problem..
ja wyjasnilam juz co mialam na mysli i jesli ktos szuka dziury to wiadomo zawsze ja znajdzie..
Stary 2011-05-16, 15:53   #4927
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
i nie latało Ci to w tych gatkach?

ja miałam też 4 kółka, ale te dwa dodatkowe były tak przykręcone, że nawet ziemi nie dotykały i oczywiście z tyłu kij obowiązkowo
moje też jakieś krzywe pamiętam tą moją różowo-białą błyskawicę jeszcze obklejałam ją naklejkami i miała takie frędzle na rączkach a na szprychach jakieś kółka kolorowe
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:54   #4928
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Czekoladaaaa !
I to wszystko na majorce? I zabierzesz nas tam tym swoim prywatnym odrzutowcem o którym kiedyś wspominałaś?

Ojaaaa - już rezerwuję termin - tylko na kiedy ?
Myślałam o Hawajach
Odrzutowcem oczywiście, tylko go wcześniej oddam do mycia i karze zamontować fotele z automatycznie napełniającymi sie kieliszkami
A termin...noo wiecie...
Cytat:
wow
Stary 2011-05-16, 15:54   #4929
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
no tak bo jak pisalam ze siedze tylko z dzieckiem to tez bylo zle ze jak tak mozna w 4 scianach gdzie moja ambicje ..;jak dopisalam ze robie cos wiecej to juz bylo ze przechwalam sie....
gdybym sie przechwalala to bym odrazu napisala co robie i co mam...
Problem polega na tym, że wszystko to co Ty robisz, nie ważne co by to było jest super. A jak ktoś ma inny pomysł na życie który jest sprzeczny z Twoim to już jest do dupy..

Zobacz.. kiedy ja napisałam, że nie wyobrażam sobie siedzieć w domu bo muszę robić coś kreatywnego - zaczęłaś mówić (w sumie też nie wiem skąd i dlaczego - bo ja żadnych z tych słów nie użyłam) , że nie dorosłam do dziecka - ze do tego trzeba dorosnąć, lepiej zbeym kupiła sobie pieska skoro chcę robić karierę..
I to, że Ty mi pojechałaś zapewne w Twoim mniemaniu było ok..

I co? Ja nie obraziłam się za to, że ty masz inny pogląd, ale prowadziłam rzeczową dyskusję bez obraźliwości..

Ale kiedy, my (w grzeczny sposób nie jak Ty) napisałyśmy, że mamy inne zdanie niż Ty (czyli sytuacja odrwrotna - nie po Twojej myśli) znów zaczęłaś robić się nie miła

Nie chodzi o to co piszesz..
Bo mogłabyś mieć pięć domów, trzy samochody, własny salon i spać na pieniądzach i by było ok.. Chodzi o to W JAKI SPOSÓB to piszesz..
Pomyśl o tym i nie pisz proszę o nagonce, bo naprawdę zacznę myśleć, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:56   #4930
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ze co przeprosic chyba zartujesz jesli tak to zrozumialas to juz twoj problem..
ja wyjasnilam juz co mialam na mysli i jesli ktos szuka dziury to wiadomo zawsze ja znajdzie..
Twój problem ze nie umiesz napisać wyraźnie tego co chcesz przekazać
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:57   #4931
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
mnie też gryzły

Bunny to jakieś jaja? kto Cię osądzał?
ja Cię nie osądzałam na pewno bo robię to samo a w sumie szczerze mniej od Ciebie
a dostaję od rodziców pensję mówiłam tacie że poszłabym na staż to on mówi skup się na studiach nauce potem wakacje będą odpoczywaj póki możesz
wtedy bylo na ostro nie powiedzialam ze mnie osadzily w sensie sadu- tylko nie umialy mnie wszystkie zrozumiec- co mi w glowie siedzi.

Cytat:
Pewnie że tak.
Tak jak ja jestem zależna od rodziców bo mi płacą za studia i daja mi wyzywienie. Ale w jakims stopniu jestem niezależna bo za cala reszte płace sama.
Ale dla mnie np wazne jest zebym nikogo o nic prosic nie musiala Mam ta swiadomosc ze w zwiazku w pewnym stopniu zawsze sie jest od kogos zależnym, ale nie chcialabym byc w 100% zależna od kogoś.
wiec ja tez mam kaske dla siebie- nie musze i nigdy nie musialam prosic o nia nikogo ale zalezna jestem bo sama w lbn na stancji sie nie utrzymam chyba zebym miala dochod min. 2000zl co jest nie realne

Cytat:
czaję nie ładnie Cię potraktowali
no ale też wykształcone a nie tylko ładne bo raczej salon by podupadł na samej urodzie bez wykształcenia już się wystraszyłam an początku ale mi ulżyło oby Ci się udało i było duże zainteresowanie
i powodzenia an egzaminach bo chyba w czerwcu są co?
no rozumie sie- ja je bede szkolic pod soba i zabierac na doszkolenia
egzaminy mam jakos 13-17 czerwca... ktores z tych dni...

Cytat:
Zartujesz? z tego co pamietam, to nie byla ostra wymiana zdan a radziłysmy Tobie w trudnej sytuacji z TZ! Opisałaś nam sytuacje, a każda z nas starala się pomoc..
sama wiesz jak jest miedzy Wami i od czego jest to uzaleznione..no i wiesz też co byś zrobiła gdybyś miała warunki. Ja ostro to mogę tylko powiedzieć, że dziwie sie ze ku temu nie dazysz..
tyle.
bo wiem ze sama nie podolam
dlatego uparcie nie daze- nie bede sie zazynac jak i tak sama stancji i siebie nie dam rady utrzymac- zreszta tz sam tez by sie nie utrzymal sam beze mnie
to jest czysty uklad partnerski.
placac za stancje 1200-1500zl wiesz ile bym musiala zarabiac?!
a mieszkac z obcymi nie zamierzam w mieszkaniu studenckim ani do domu na łaske mamy nie wroce i tyle.

Cytat:
A n o było - to fakt - ale kochanie to nie chodziło o to by Cię zgnoić, nikt nie myślał o tym, że "o nie pracuje to gorsza"... Nieee
Chodziło o to, że denerwowałyśmy się tym, że on tak traktuje i szukałyśmy sposobu byś mogła się stamtąd wyrwać, a dzięki pieniążkom =pracy, mogłabyś tego dokonać
wiem i tak to odebralam choc kilka mnie nie rozumialo z Was...
ja mysle trzezwo- zarżnać sie nie zamierzam na 2 etaty

Cytat:
Yatta doczekałaś sie

Tył jak mówiłam ściety całkowicie na prosto, scielam nie wiem ile, z 5 cm? Do zapiecia stanika były. Przód z 2 cm końcowki pod skosem.

Powiedzcie ze widac ze juz coraz mniej tych mysich pipek i sie robia coraz gestsze plis plis plis Możecie kłamać, nie krepujcie sie
Nie no tak powaznie to mi ostatnio znowu strasznie klapną przy skórze głowy. Grzywka mi sie przetłuszcza strasznie I dół tez taki jakis obciazony ... Ale to przyklapniecie przy glowie jest najgorsze
jest niezle.
a jak wlosy klapia- zmienic szampon. i pouzywac same odzywki bez masek.

Cytat:
to ja sobie popiszę do siebie

wyolejowałam sobie dzisiaj włosy KUJAWSKIM! siedziałam z tym na czerepie przez 6 godzin i włosy mam teraz za✂✂✂iaszcze, tylko jutro chyba będę musiała znowu umyć, bo je ciągle macam i pewnie zaraz będą tłuste ale to nic, są piękne
ja wlasnie umylam wloski i nalozylam kalloska latte...

Cytat:
tez nim robilam zwykly olej a jakie cuda moze zdzialac
tez chyba popisze do siebie bo inaczej bany zaraz poleca
jakie bany? nikt nikogo nie zglaszal, zreszta nie ma o co ,to wolny watek i kazdy moze pisac co chce.
Stary 2011-05-16, 15:58   #4932
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Myślałam o Hawajach
Odrzutowcem oczywiście, tylko go wcześniej oddam do mycia i karze zamontować fotele z automatycznie napełniającymi sie kieliszkami
A termin...noo wiecie...

Hawaje ... Majorka...

Nie jestem wybredna Co wybierzesz to będę się cieszyć
Gorzej z kostiumem kąpielowym najwyżej będę latac toples...

EDIT: ale może lepiej nie bo oślepniecie to muszę coś pomyślec
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:59   #4933
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wtedy bylo na ostro nie powiedzialam ze mnie osadzily w sensie sadu- tylko nie umialy mnie wszystkie zrozumiec- co mi w glowie siedzi.

wiec ja tez mam kaske dla siebie- nie musze i nigdy nie musialam prosic o nia nikogo ale zalezna jestem bo sama w lbn na stancji sie nie utrzymam chyba zebym miala dochod min. 2000zl co jest nie realne

no rozumie sie- ja je bede szkolic pod soba i zabierac na doszkolenia
egzaminy mam jakos 13-17 czerwca... ktores z tych dni...

dlatego uparcie nie daze- nie bede sie zazynac jak i tak sama stancji i siebie nie dam rady utrzymac- zreszta tz sam tez by sie nie utrzymal sam beze mnie
a mieszkac z obcymi nie zamierzam w mieszkaniu studenckim ani do domu na łaske mamy nie wroce i tyle.

jest niezle.
a jak wlosy klapia- zmienic szampon. i pouzywac same odzywki bez masek.

ja wlasnie umylam wloski i nalozylam kalloska latte...

jakie bany? nikt nikogo nie zglaszal, zreszta nie ma o co ,to wolny watek i kazdy moze pisac co chce.
to trzymam kciuki ale pewnie dla Ciebie to pestka będzie

może mnie zgłosiła
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 15:59   #4934
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Oj tam.. wiesz, że my tak z miłości nie chciałyśmy źle

Ej ale tak serio, jak założysz salon kiedyś tam to (pewnie nie bo trochę daleko ale nie wiadomo co mi do łba strzeli ) będę mogła wpaść na herbatkę i.. hmm.. pazurki? albo włoski ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-16 o 16:01
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:01   #4935
xLADYx
Zakorzenienie

w ogóle dziękuję za doradzenie C12 minęło sporo czasu a kolorek dalej ładnie się utrzymuje

Bunny
proszę o radę zostać przy nim czy próbować tej C10 bo zamierzam kupić farbę bo nie mam w domu żadnej
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:02   #4936
czekoladowoo
Zakorzenienie

Poszukam wtedy jakiejś lekkiej odżywki najlepiej Tylko zeby ładnie nawilżała Bo jednak wloski od połowy długosci mam troche suche...
Stary 2011-05-16, 16:03   #4937
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

Ej ale tak serio, jak założysz salon kiedyś tam to (pewnie nie bo trochę daleko ale nie wiadomo co mi do łba strzeli ) będę mogła wpaść na herbatkę i.. hmm.. pazurki? albo włoski ?
ja sobie podjadę do Bunny My z Tżtem urządzamy sobie takie wycieczki wsiadamy w auto i jedziemy w PL
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:05   #4938
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

wiem i dlatego sie nie przejelam
po swojemu i tak zrobilam

jasne, jak tylko rusze to wykupie reklame na wizazu to sie i tak dowiecie ze poszlo blondynkowo

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
w ogóle dziękuję za doradzenie C12 minęło sporo czasu a kolorek dalej ładnie się utrzymuje

Bunny
proszę o radę zostać przy nim czy próbować tej C10 bo zamierzam kupić farbę bo nie mam w domu żadnej
jesli jestes zadowolona- naczelna zasada- nie kombinowac!

Cytat:
Poszukam wtedy jakiejś lekkiej odżywki najlepiej Tylko zeby ładnie nawilżała Bo jednak wloski od połowy długosci mam troche suche...
a co stoi na przeszkodzie dac zwykla do splukiwania a potem dodatkowo na konce bez splukiwania?

Cytat:
ja sobie podjadę do Bunny My z Tżtem urządzamy sobie takie wycieczki wsiadamy w auto i jedziemy w PL
juz na przyszlosc- zapraszam
tyle ze musze jakies rabaty dla wizazanek wymyslec
Stary 2011-05-16, 16:07   #4939
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

To możecie po drodze zahaczyć po mnie ?

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=07J7Mp4AnYs

Popłakałam się ze śmiechu
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:09   #4940
caskada
Zakorzenienie

bunny szkoda ze tak daleko mieszkasz chociaz pewnie ja mam najblizej poza agatka bo wlasnie trzeba mi wlosy robic i siedze szukam u siebie kogos kto zrobi to dobrze
Stary 2011-05-16, 16:11   #4941
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
bunny szkoda ze tak daleko mieszkasz chociaz pewnie ja mam najblizej poza agatka bo wlasnie trzeba mi wlosy robic i siedze szukam u siebie kogos kto zrobi to dobrze
a czemu nie poczekasz do powrotu do siebie?
przeciez jak ci tutaj spier* to potem szkoda ,trzeba naprawiac, niszczyc wloski...
nie lepiej sie pomeczyc i tak zabukowac pierwszy mozliwy termin?
Stary 2011-05-16, 16:14   #4942
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
a czemu nie poczekasz do powrotu do siebie?
przeciez jak ci tutaj spier* to potem szkoda ,trzeba naprawiac, niszczyc wloski...
nie lepiej sie pomeczyc i tak zabukowac pierwszy mozliwy termin?
za 2 tyg mam komunie musze miec zrobiony odrost bo juz jest widoczny
a powroce moze za jakies 3 dopiero ...

mam plan ze jak juz znajde fryzjerke to zapytam w progu czym mi zamierza robic..
Stary 2011-05-16, 16:15   #4943
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Yatta doczekałaś sie

bardzo ładnie lepiej im zrobi to podcięcie

Cytat:
to ja sobie popiszę do siebie

wyolejowałam sobie dzisiaj włosy KUJAWSKIM! siedziałam z tym na czerepie przez 6 godzin i włosy mam teraz za✂✂✂iaszcze, tylko jutro chyba będę musiała znowu umyć, bo je ciągle macam i pewnie zaraz będą tłuste ale to nic, są piękne
a ja dziś mam takiego lizusa na głowie, że z gumki je nie spuszczam
ale nie mogłam myć, bo jutro farbę kładę

Cytat:
moje też jakieś krzywe pamiętam tą moją różowo-białą błyskawicę jeszcze obklejałam ją naklejkami i miała takie frędzle na rączkach a na szprychach jakieś kółka kolorowe
mój BMX też był różowitki
te kółeczka bimbające na prętach też miałam

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:17   #4944
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

a co stoi na przeszkodzie dac zwykla do splukiwania a potem dodatkowo na konce bez splukiwania?

juz na przyszlosc- zapraszam
tyle ze musze jakies rabaty dla wizazanek wymyslec
Ja zawsze bez spłukiwania daje Już taka rutyna

Tak sie zastanawiam czy Isany nie wziąźć, ale ta ktora miałam też mi troche włoski obciążała.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...ca.html&next=1 - o tą miałam
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...ng.html&next=1
Ta z babassu bedzie lżejsza od tej 1 czy nie bardzo?
Stary 2011-05-16, 16:17   #4945
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:

No to już jest kwestia priorytetów
Dla mnie podstawą byłoby własne szczęscie, szacunek i poczucie własnej wartosci, dlatego wybrałabym cięzką prace i mieszkanie np z koleżanką, niż układ partnerski z osobą taką jak TZ wybacz, ale na własne zyczenie masz tak jak masz.
i to jest przykre..
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:17   #4946
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ja od rodziców nigdy nie byłam zależna, niestety (a chciałabym takich co się interesują czy chodzę na boso czy nie..) no może.. do czasu końca podstawówki.. czyli lat 16..
ja to jestem zależna ale odwrotnie... ja musze jej pomagać bo ma kupe długów

Cytat:
tz ma firme wiec jestesmy w tym razem co nie robie dla niego papierkowe rzeczy
zaiwanialam cala mlodosc zeby teraz miec to co chcialam kiedys..
i wole pracowac u siebie niz u kogos ..
niedlugo znow bede szefowa i bede zatrudniac takie blondaski jak wyi nie potrzebna jest do tego szkola jak widzicie
narazie niewiem co otworzymy bo to co chce wymaga pewnych papierow
Cytat:
I pewnie czujesz sie przez to lepsza?
Cytat:
Przykro mi Cascado, ale zgadzam się z tym..

Ale my Cię niczym nie prowokujemy Ty chyba odbierasz to negatywnie nie wiem czemu

ojojoj co sie tu dzieje ???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:19   #4947
czekoladowoo
Zakorzenienie

Tak swoją drogą... życze powodzenia nadrabiającym
Stary 2011-05-16, 16:27   #4948
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
za 2 tyg mam komunie musze miec zrobiony odrost bo juz jest widoczny
a powroce moze za jakies 3 dopiero ...

mam plan ze jak juz znajde fryzjerke to zapytam w progu czym mi zamierza robic..
plan dobry i pytaj czy zrobi ci taki drobniutki a nie paski
Cytat:
Ja zawsze bez spłukiwania daje Już taka rutyna

Tak sie zastanawiam czy Isany nie wziąźć, ale ta ktora miałam też mi troche włoski obciążała.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...ca.html&next=1 - o tą miałam
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...ng.html&next=1
Ta z babassu bedzie lżejsza od tej 1 czy nie bardzo?
bedzie lzejsza ale jak dla mnie ona nic nie robi...
Cytat:
No to już jest kwestia priorytetów
Dla mnie podstawą byłoby własne szczęscie, szacunek i poczucie własnej wartosci, dlatego wybrałabym cięzką prace i mieszkanie np z koleżanką, niż układ partnerski z osobą taką jak TZ wybacz, ale na własne zyczenie masz tak jak masz.
i to jest przykre..
dla mnie przykrym jest mieszkanie z laskami ktore dupe obrabiaja i zwa sie moimi kolezankami
Stary 2011-05-16, 16:28   #4949
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak swoją drogą... życze powodzenia nadrabiającym
no ja już w tych postach nie umiem się połapać

a za 50 postów nowa część

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-05-16, 16:28   #4950
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie przykrym jest mieszkanie z laskami ktore dupe obrabiaja i zwa sie moimi kolezankami
No ale czemu zakładasz, że by Ci dupę obrabiały ?
Yattamanka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości