Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-05, 14:32   #1771
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow!jesteś niesamowita ja to zdawałam wszystko podstawowe ale geografie zdawałam,angielski i polski żadnego ścisłego przedmiotu hehe
ja też geo ale język niemiecki bo byłam pewna że zdobędę sporo % poszłam na łatwiznę

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sporo tego nakupilas
jestem zaskoczona ze stapiz ci przypasowal- ja go nienawidze- smierdzi kasza , oblepia wlosy- dla mnie potwornosc...
ta nowa nivee nabede jak tylko znajde w sklepie
a po lirenka idz, nie pozalujesz tylko dobrze sie zastanow do ktorej karnacji wybrac...

w sumie tak... moze nie warto ryzykowac, bo bede je miec na sumieniu
lepiej nie mieć nikogo na sumieniu to daj komuś kogo nie lubisz tylko ryzyko że jej przypasuje

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bo Ty bedziesz, a raczej JUZ jestes swietna fryzjerka, z powołania, z mega wiedzą i zapałem Bedziesz fantastyczna w tym zawodzie
zgadzam się
Bunny Ty to robisz z pasją i dlatego jesteś świetna a klientki zadowolone

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kochane a ja wcale nie jestem po studiach i co zyje i nawet nie narzekam
w pl licza sie tylko studia i studiowanie pol zycia ..za granica patrza co umiesz w czym jestes dobra ...
niby tak
a gdzie pracujesz kochana jeśli to nie tajemnica
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:33   #1772
caskada
Zakorzenienie

no nie co to za chmura idzie znowu
Stary 2011-05-05, 14:34   #1773
czekoladowoo
Zakorzenienie

Shit, chyba jestem chora... Juz mnie katar cisnie ;/
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:37   #1774
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiscie yatta dawne czasy bez neta maja swoj urok teraz to kazdy kazdego poznaje w necie po co gdzies wychodzic zeby kogos poznacto ma swoje wady i zalety cholerka nawet moj maly prawie 4 letni synek umie wlaczyc sobie bajke na yt oczywiscie ja pisze adres stronki a on potrafi sobie ja wlaczyc powiekszyc zrobic pauze czy zminimalizowac stronke
Mhm, chociaż jak patrzę jaka młodzież jest teraz a przypomnę sobie jacy my byliśmy w ich wieku to po prostu szok.. te zaledwie 10 lat a zmiana taka jak nie wiem na gorsze niestety Jeszcze swojego czasu na studiach z wykładowcami czasem jak się gadało to sami mówili, że coraz gorzej...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zgadzam się
Bunny Ty to robisz z pasją i dlatego jesteś świetna a klientki zadowolone

Cytat:
no nie co to za chmura idzie znowu
No niestety - tutaj taka pogoda z tyłka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja znów siedzę w szlafroku z frote Picno jest w tej chałupie :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:38   #1775
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
no tak

a ja sie pochwale kupiłam na allegro brązer do solarium z soleo pachnie pięknie świerzym melonem http://allegro.pl/soleo-evolution-st...588550552.html
a co ty mówisz aż tak cie ten zapach drażni,masakra
widzę że Ty też solarka
fajny ten bronzer
ja też już kupiłam o ten http://allegro.pl/supertan-mega-powe...590747905.html
powiem Ci że zabija zapach po solarium i to mnie cieszy
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:39   #1776
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiscie yatta dawne czasy bez neta maja swoj urok teraz to kazdy kazdego poznaje w necie po co gdzies wychodzic zeby kogos poznacto ma swoje wady i zalety cholerka nawet moj maly prawie 4 letni synek umie wlaczyc sobie bajke na yt oczywiscie ja pisze adres stronki a on potrafi sobie ja wlaczyc powiekszyc zrobic pauze czy zminimalizowac stronke
dla mnie to przerazajace
ja tez mialam informatyke z poczatku jeszcze w nortonie...
ach i te gierki dos-owe
Stary 2011-05-05, 14:39   #1777
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak ktoś się uczy na pamięć i słowo w słowo zamiast spróbować zrozumieć to nie dziwota, że jak ktoś mu zadaje pytanie na logikę to nie potrafi odpowiedzieć.. Ty się śmiejesz, ale w sumie to mi tych "kujonów" trochę żal..

a nauczyć się to kto ?
u mnie była jedna taka w liceum to wykuwala z kasiazek zawsze dzial do przodu
a jak zaczynalismy rozwiazywac matury i babka jej pytala o cos to nic nie wiedziala

a co uczenia się to ja mam niektore tak bezsensowne przedmioty i takie durnoctwa na nich,że nie chce mi sie uczyć
zawsze leje wode albo ściągam
ja lubie uczyc sie z finasow, z matmy, tam mam czarno,na bialym i musze zakapować,a nie uczyc się pierdół
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:39   #1778
caskada
Zakorzenienie

lady kiedys prowadzilam kawiarnie tak to mozna nazwac zaczynalam od pracy w barach ...i pozniej mialam swoj lokal
teraz nie pracuje bo na poczatku nie moglam pojawil sie synek a pozniej nie musialam
moja pasja sa kosmetyki i swiat zwiazany z nimi takze chcialabym cos robic teraz w tym kierunku... licze sie z tym ze nie mam odp szkoly
Stary 2011-05-05, 14:42   #1779
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Elijah ma twarz takiego świra i to chyba dlatego ale.. przecież on nie żyje?
Yatta to widzę niezłe tyły masz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Ach wróciłam
Taki jakiś dobry humor mam
Tak uroczo wyjątkowo dziś wyglądam nawet chciałam wam pokazać ale na każdym zdjęciu wyglądam głupio.. Nie wiem czy coś mi się z twarzą zrobiło, cyz to ta fryzura, a może po prostu wyglądam głupio tylko dobry humor powoduje zły przekaz do mózgu tego co oczy widzą

Muszę wam powiedzieć, że jak wysiadałam z tramwaju nawalał śnieg I nie to że prószył czy coś, tylko sypał Całe 5 min - teraz znów świeci słonko - co za pogoda.. Jaja sobie robią

I cóż - wróciłam z zakupów - troszkę przegięłam - ale trudno - raz nie zawsze

I tak na 1 zdjęciu pomadki, od lewej: frosted i all about cupcake
Na 2: tusz multi action (zachwalany przez Snow - jakby co będzie na Ciebie ) błyszczyk xxl shine 07 big night out i błyszczyk berry sorbet
Na 3: lakiery: 71 Wanna kiss? ; 34 walk of fame ; 52 out of my mind i puder nabłyszczający (nie było tego Agatkowego )

I lecę po papu bo umrę z głodu zaraz i będę was nadrabiać co tam naskrobałyście
za✂✂✂iste kosmetyki
lakier 34 ten mam w planach kupić widziałam że jest u mnie i na 70 Snow której nie ma

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Ja tez tak mam, albo jak mi sie wlosy od silikonów obciążą

Mi sie wydaje że Isana jest po prostu dla włosów niewymagających... i jak ktoś ma np suche, gęste i falowane z natury to to bedzie za słabe, a jeszcze jak rozjaśniane no to juz wogóle.

Ja miałam po szamponie z Pantene, i od tamtego czasu nic z Pantene nie tkne bo sie boje

Ja ci powiem, że ja sie tak stresowałam matura że ze stresu przed biologia wymiotowałam Dostałam takiego rozstroju żołądka ze musiałam co chwile do kibla latać Ale napisałam, niezbyt dobrze, ale zdałam.

A powiem ci tak - jeśli chodzi o biologie, jeśli chcesz zdawać rozszerzenie to ja ci radze dobre podręczniki, i jazda już od teraz. Robisz notatki swoje własne w zeszycie najlepiej, podkreslasz, schematy robisz, i testy, testy jeszcze raz testy. Biologia wbrew pozorom jest hmmm do zdania jakiegokolwiek moze i łatwa, ALE żeby ją zdać dobrze to nie jest tak hop siup bo jest zwyczajnie cwana i podchwytliwa Wiem co mowie bo ja z biologią nigdy problemu nie miałam, same 5. I 6 sie zdarzały nawet. A testy robiłam na max 50 % swojego czasu. Musisz uwaznie czytac zadania i wszystko robić dokladnie, najmniejsze szczegóły. I nie pisac za dużo czasem bo jak to co napiszesz za dużo - napiszesz źle, od razu całe zadanie leci i 0 punktów. Ale serio, jesli chcesz rozszerzenie robic to juz musisz zaczac. Podstawe spokojnie ogarniesz. Tylko musisz robic te testy jak juz mówiłam. A na rozszerzeniu masz całą faune i flore - to jest koszmar.
Ja np zmieniałam deklaracje bo wiedziałam ze na rozszerzeniu polegne....
Z historią jest o tyle łatwiej ze tam musisz miec wiedze, masz test źródłowy itd, matura sama w sobie jeśli chodzi okonstrukcje jest łatwiejsza, ALE materiał to jakaś katorga wg mnie. Niecierpie historii.

Ale jeszcze jedno - tak naprawde. Nie ma co sie stresować. Bo jesli sie nie jest debilem, i ma jakas wiedze, to taki polski czy angielski - no nie da sie nie zdać. Ja byłam z polskiego totalna noga a na 80 % zdałam, angielski rozszerzony na 90 % prawie. No stress. Ja gdybym wiedziała ze to tak prosto bedzie to bym nie chodziła i nie sikała po gaciach

Wooo gratuluje Ja zawsze sie zastanawiałam co kieruje ludźmi idącymi na medycyne... bo raz np usłyszałam - no bo to medycyna to fajnie Jestem ciekawa ile ludzi z powołaniem tak naprawde idzie na medycyne.
A o jakiej specjalizacji myslisz?

Zgadzam sie w 100 %. Oby więcej takich fryzjerek
to moje nie wymagające? oj chciałabym żebyś miała rację
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:43   #1780
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
witam w klubie
ja myslalam ze dzis lepiej ale wzielam leki od tamtej pory przestalam oddychac nosem
kaszana...

Cytat:
Mhm, chociaż jak patrzę jaka młodzież jest teraz a przypomnę sobie jacy my byliśmy w ich wieku to po prostu szok.. te zaledwie 10 lat a zmiana taka jak nie wiem na gorsze niestety Jeszcze swojego czasu na studiach z wykładowcami czasem jak się gadało to sami mówili, że coraz gorzej...

No niestety - tutaj taka pogoda z tyłka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ja znów siedzę w szlafroku z frote Picno jest w tej chałupie :/
i cieplo ci w takim szlafroku?
ja mam na sobie koszulke i 2 grube polary i nos i rece lodowate...
Stary 2011-05-05, 14:44   #1781
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
kochane a ja wcale nie jestem po studiach i co zyje i nawet nie narzekam
w pl licza sie tylko studia i studiowanie pol zycia ..za granica patrza co umiesz w czym jestes dobra ...
Ooooo zgadzam sie w 100%. Ja tez nie studiowalam choc zawsze chcialam ale co bez tego tez zyje i jest mi dobrze. Zawsze krecilo mnie prawo.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:48   #1782
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Też tak uważam.. a z roku na rok wymagają coraz mniej
matura dla debila polski to czytanie ze zrozumieniem testu i napisać własny tekst rozprawkę albo coś i też fragment tekstu podany na tacy
co to ma być jak można nie zdać czegoś takiego a zdarzają się takie orły

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Dziewczyny czy moge w naszym klubiku założyć dyskusje o celulicie?? bo chciałabym o tym pogadać z wami...???
a zakładaj

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Uff - i nadrobiłam

Jak ktoś się uczy na pamięć i słowo w słowo zamiast spróbować zrozumieć to nie dziwota, że jak ktoś mu zadaje pytanie na logikę to nie potrafi odpowiedzieć.. Ty się śmiejesz, ale w sumie to mi tych "kujonów" trochę żal..

a nauczyć się to kto ?

Oj nie mów, że w "Twoich" czasach bo ledwo starsza jesteś ode mnie a od mojego brata na pewno nie, a on przecież studiował ekonomię - pamiętam jak oddawał pracę licencjacką do przepisania (bo pisał ręcznie na kartkach) na maszynie
Ja informatykę jeszcze miałam w norton commanderze bo nie było windowsów jak teraz
Ale przyznaj że było zabawnie I w sumie cieszę się, że nie było internetu i komórek - miało to swój urok - wychodziło się na dwór z koleżankami pograć w klasy, albo podchody czy nawet w gumę.. a teraz dzieci to nie dzieci - nie mają w ogóle dzieciństwa i są zepsute przez to, że rodzice im na wszystko pozwalają wedle bezstresowego wymagania.. Ale to znów temat rzeka..

Właśnie

Jeszcze nie malowałam, ale jak maznę pazuryry to pokażę
śmieje się bo są wredne i fałszywe

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
u mnie była jedna taka w liceum to wykuwala z kasiazek zawsze dzial do przodu
a jak zaczynalismy rozwiazywac matury i babka jej pytala o cos to nic nie wiedziala

a co uczenia się to ja mam niektore tak bezsensowne przedmioty i takie durnoctwa na nich,że nie chce mi sie uczyć
ja lubie uczyc sie z finasow, z matmy, tam mam czarno,na bialym i musze zakapować,a nie uczyc się pierdół
ja w laniu wody jestem mistrzem już od czasów gimnazjum

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
lady kiedys prowadzilam kawiarnie tak to mozna nazwac zaczynalam od pracy w barach ...i pozniej mialam swoj lokal
teraz nie pracuje bo na poczatku nie moglam pojawil sie synek a pozniej nie musialam
moja pasja sa kosmetyki i swiat zwiazany z nimi takze chcialabym cos robic teraz w tym kierunku... licze sie z tym ze nie mam odp szkoly
ja też pracowałam jakiś czas ale zrezygnowałam bo miałam iść na dzienne ale przeniosłam się na zaoczne
lepsze były napiwki niż pensja
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:52   #1783
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
witam w klubie
ja myslalam ze dzis lepiej ale wzielam leki od tamtej pory przestalam oddychac nosem
kaszana...

Ja sie pod koc walnełam. Ale nos mam zatkany cały czas. Napełnia mi sie w 2 sekundy i juz wydmuchiwac nie nadazam A krople mi ktos podpierdzielił
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:52   #1784
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

ja w laniu wody jestem mistrzem już od czasów gimnazjum [COLOR="Silver"]
ja też
Stary 2011-05-05, 14:54   #1785
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Ach wróciłam
Tak uroczo wyjątkowo dziś wyglądam nawet chciałam wam pokazać ale na każdym zdjęciu wyglądam głupio.. Nie wiem czy coś mi się z twarzą zrobiło, cyz to ta fryzura, a może po prostu wyglądam głupio tylko dobry humor powoduje zły przekaz do mózgu tego co oczy widzą

Muszę wam powiedzieć, że jak wysiadałam z tramwaju nawalał śnieg I nie to że prószył czy coś, tylko sypał Całe 5 min - teraz znów świeci słonko - co za pogoda.. Jaja sobie robią

Na 2: tusz multi action (zachwalany przez Snow - jakby co będzie na Ciebie ) błyszczyk xxl shine 07 big night out i błyszczyk berry sorbet
Na 3: lakiery: 71 Wanna kiss? ; 34 walk of fame ; 52 out of my mind i puder nabłyszczający (nie było tego Agatkowego )

I lecę po papu bo umrę z głodu zaraz i będę was nadrabiać co tam naskrobałyście
Oooo ale fajnie ze pokazałas ten tusz bo chcialam prosić Snow aby go pokazała. Widze rozświetlacz i super lakiery. Musze go dopaść

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:57   #1786
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
no bo w porownaniu z waszymi czasami to moje takie byly zero kompa komorek
dokładnie a super nowy kierunek studiów to była turystyka i rekreacja
a listy od ukochanych mam przewiązane wstążeczką i trzymam razem z pamiętnikami (taki współczesny blog ) na strychu

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dżizus, dzwoni do mnie mama i mówi, że chodzi po sklepach w Warszawie (pierwsze jakieś centrum handlowe arkadia, drugie jakieś na k) i narzeka, że ceny jak z kosmosu ;o znalazła jakieś super spodnie-patrzy promocja-a tu cena 400 zł ;O ;O

SNOW i inne Warszawianki
Gdzie w Wawce są sklepy dla ubogich? Te normalne po prostu oO

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Ja już jestem prawie z pokolenia dzieci neostrady, ale uważam, że wtedy było lepiej.. Sama jestem non stop przyczepiona do komórki..nieważne ;D
Jak romantycznie i pięknie musiało wtedy być, gdy ukochany pisał do Ciebie list... czy coś tam xd
aleś zadała pytanie... a arkadii są też chyba nie takie drogie sklepy kiedyś się jechało pod pałac albo na stadion

Cytat:
Ach wróciłam
faktycznie masz dobry nastrój

Cytat:

fajne chce ten tusz i rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
"rozkoszuj się akustyką kabiny"
asia_102 jest offline  
Stary 2011-05-05, 14:59   #1787
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dziewczyny od dzisiaj w Tesco jest suszarka Remington Shine Therapy za 29,90 przeceniona z 204 zł. Jest w ulotce !!!!
Stary 2011-05-05, 15:04   #1788
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
aaa no chyba że tak

Cytat:
Yatta to widzę niezłe tyły masz
Aaa cicho Mam 3 do nadrobienia a dziś/jutro pojawi się 4 No nie mam kiedy cholera

Cytat:
Pod spodem jestem normalnie jeszcze cieplutko ubrana I trochę lepiej, ale to jeszcze nie to bo łapki zimne

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ooooo zgadzam sie w 100%. Ja tez nie studiowalam choc zawsze chcialam ale co bez tego tez zyje i jest mi dobrze. Zawsze krecilo mnie prawo.
A daj spokój z prawem.. Taki bełkot zrozumieć to się trzeba napocić czasem - zależy jaki kodeks czy ustawa..

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
"rozkoszuj się akustyką kabiny"

W ogóle cały ten tekst był śmieszny Tylko mogliby wyciąć zakrywanie każdego cm ciała ręcznikiem w ucieczce przed mężem.. - po co?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:05   #1789
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cześc blondaski

mam troszkę nadrabiania, także zabieram się za czytanko

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:05   #1790
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny od dzisiaj w Tesco jest suszarka Remington Shine Therapy za 29,90 przeceniona z 204 zł. Jest w ulotce !!!!
No to pojechali z promocją

Szkoda, że nie ma grzejników w promocji bo bym pojechała i kupiła

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-05 o 15:08
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:10   #1791
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

już pewnie nie ma wykupili pracownicy

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
aaa no chyba że tak

Aaa cicho Mam 3 do nadrobienia a dziś/jutro pojawi się 4 No nie mam kiedy cholera

Pod spodem jestem normalnie jeszcze cieplutko ubrana I trochę lepiej, ale to jeszcze nie to bo łapki zimne

A daj spokój z prawem.. Taki bełkot zrozumieć to się trzeba napocić czasem - zależy jaki kodeks czy ustawa..

W ogóle cały ten tekst był śmieszny Tylko mogliby wyciąć zakrywanie każdego cm ciała ręcznikiem w ucieczce przed mężem.. - po co?
wiem coś na ten temat dużo prawa mam na swoim kierunku
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:13   #1792
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ten balsam z zjaji smialo kupuj

pewnie ze mozesz to temat rzeka...i bardzo ciekawy chociaz ja nie mam celulitu narazie przynajmniej widocznego dla innych
dziękuje,już nabazgrałam

Cytat:
Jasne - chętnie o tym porozmawiam
to piszcie dziewczyny bo ja to sie już prawie poddalam w walce celulit kontra ja

Cytat:
ja też geo ale język niemiecki bo byłam pewna że zdobędę sporo % poszłam na łatwiznę

---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------[/SIZE]

ja z angielskiego ustnego mialam najwiecej %

Cytat:
widzę że Ty też solarka
fajny ten bronzer
ja też już kupiłam o ten http://allegro.pl/supertan-mega-powe...590747905.html
powiem Ci że zabija zapach po solarium i to mnie cieszy

no lubie być opalona ale nie przesadzam, chodze raz góra 2 razy w tyg na solarium

Cytat:
wow! chyba sie kupie bede miala dwie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:16   #1793
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Ja już pogoniłam TŻta,żeby pojechał ale w jednym tesco juz nie ma wogole, gosciu mu powiedzial,że wykupili w 5 minut
ma jeszcze do drugiego podjechać
Stary 2011-05-05, 15:18   #1794
Adzi07
Zakorzenienie

Yatta
A ja wlasnie bardzo duzo z tego rozumiem ale coz nie wyszlo:rolleyes :

Jejku dziewczyny Wy piszecie o sniegu a u mnie + 18 i slonce nawala. Ja to w klapkach i bluzeczkach letnich do pracy latam
Ide jeść lanch

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-05-05 o 15:21
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:21   #1795
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuje,już nabazgrałam

to piszcie dziewczyny bo ja to sie już prawie poddalam w walce celulit kontra ja

ja z angielskiego ustnego mialam najwiecej %

no lubie być opalona ale nie przesadzam, chodze raz góra 2 razy w tyg na solarium

wow! chyba sie kupie bede miala dwie
to tak jak ja
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:25   #1796
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

Grzejników

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:25   #1797
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ja już pogoniłam TŻta,żeby pojechał ale w jednym tesco juz nie ma wogole, gosciu mu powiedzial,że wykupili w 5 minut
ma jeszcze do drugiego podjechać
ulala

Cytat:
Yatta

Jejku dziewczyny Wy piszecie o sniegu a u mnie + 18 i slonce nawala. Ja to w klapkach i bluzeczkach letnich do pracy latam
Ide jeść lanch
jaaaa i ty to nam mówisz... u mnie zimno... ale słonko świeci i naszczęscie już snieg stopniał

Cytat:
to tak jak ja
nooo nie można przesadzać, najbardziej chcialabym być opalona tak jak w tamtym roku w chorwacji
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:28   #1798
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Yatta

Ide jeść lanch
zazdroszcze bo tak samo jest pewnie teraz u mnie w belgii
wahania pogody w pl doprowadzaja mnie do bolu glowy bez tabsy pewnie sie nie obejdzie
Stary 2011-05-05, 15:33   #1799
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
już pewnie nie ma wykupili pracownicy
Pewnie tak

Cytat:
Lecę, lecę, pędzę

Cytat:
Yatta
A ja wlasnie bardzo duzo z tego rozumiem ale coz nie wyszlo
Rozumieć rozumiem ale dla mnie to zwykły bełkot, szczególnie, że teoria teorią a praktyka swoje..

Cytat:
Grzejników
Tak.. śmiej się śmiej - choć zamienimy się pogodami to wtedy porozmawiamy
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-05, 15:38   #1800
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
ulala

jaaaa i ty to nam mówisz... u mnie zimno... ale słonko świeci i naszczęscie już snieg stopniał

nooo nie można przesadzać, najbardziej chcialabym być opalona tak jak w tamtym roku w chorwacji
Przepraszam

Caskada
Oj to naprawde zle to na Ciebie działa. U mnie skoki cisnienia nie robia nic ale jak ma sie zmieniac pogoda na deszcz to nogi tak rwa ze wściec sie idzie

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości