blagam o metamorfoze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-28, 02:42   #1
pruszek
Przyczajenie

blagam o metamorfoze

przesylam zdjecie z mojego slubu cywilnego. 2. maja czeka mnie koscielny i wesele - nie chcialabym wygladac rownie przasnie. Coz zupelnie nie mam pomyslu co zrobic z gory dziekuje za jakakolwiek porade... Od tego czasu schudlam co prawda ok. 6 kilo ale akurat w wygladzie twarzy zmienilo to wykatkowo niewiele- i wciaz mam ,,drugi podbrodek" Co robic?
Slub koscielny bede brac w sukni ecru, z delikatnymi dodatkami ciemne bordo. Jaki makijaz bedzie najbardziej odpowiedni? Podkreslic bardziej oczy czy usta? Kompletnie nie mam pomyslu... [img]icons/icon9.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,8 KB, 119 załadowań)
pruszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 02:58   #2
Agentka
Wtajemniczenie

Re: blagam o metamorfoze

Bozzz...Aniuś [img]icons/icon7.gif[/img] jak laleczka wyglądasz [img]icons/icon7.gif[/img] slicznie, serio [img]icons/icon7.gif[/img] CO prawda zdjęcie ma dosc ciemne oswietlenie i np. ja niezbyt dokładnie widze, jakie masz włoski ( kolor, struktura, długość) , to samo cera, i kolor oczu..moze masz Aniutek jakąś fotke w naturalnym oswietleniu ? bardzo by to ułatwiło sprawe [img]icons/icon7.gif[/img]

Zdecydowanie- ja stawiam na podkreslenie oczek [img]icons/icon7.gif[/img] masz sliczne [img]icons/icon7.gif[/img] duuuuze, ciemne takie misiowe [img]icons/icon7.gif[/img] słodkie [img]icons/icon12.gif[/img]usteczka delikatnie [img]icons/icon7.gif[/img]

Ania?? a gdzie Ty masz ten drugie podbródek kochanie ? chyba za uszami [img]icons/icon10.gif[/img] no wiesz - juz pozno chyba bredzisz [img]icons/icon12.gif[/img]ja tu NIC A NIC NIE WIDZE!! [img]icons/icon7.gif[/img]zadnego drugiego ani nawet trzeciego podbródka! serio [img]icons/icon7.gif[/img]

Dziewczyny i Szefowa [img]icons/icon29.gif[/img] cos Ci fajnego zaproponują, napewno [img]icons/icon7.gif[/img] ja tez od siebie postaram sie cos dodac , ale ta fotka..inne oswietlenie..dasz rade wstawic cos bardziej naturalnego ?

cmokasy [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-28, 08:45   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Wow [img]icons/icon7.gif[/img] Aniu jesteś jak z obrazka. Oczyska wielkie, nosek malutki, lico gładziutkie. Zrobimy z Ciebie gwiazdę filmową.
Napisz jeszcze jakiej długości masz włoski i czy planujesz welon i jeśli tak to jaki [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 15:19   #4
pruszek
Przyczajenie

Baaaaaaaaardzo dziekuje za tak szybkie odpowiedzi i komplementy. Wygrzebalam zdjecie, ktore co prawda jest sprzed ponad roku, ale od tej pory wlasciwie sie nie zmienilam - moze rzeczywiscie lepiej mnie na nim widac (no a podbrodek to na pewno [img]icons/icon12.gif[/img] )Moze uda mi sie znalezc jakies bardziej aktualne.... Wlosy mam dosyc dlugie, tak mniej wiecej za ramiona, ciemny blond ale robie jasne pasemka, cere mam raczej oliwkowa, ale tzw. z problemami - co roz nekaja mnie jakies wypryski [img]icons/icon9.gif[/img] przez co zmuszona jestem uzywac tony maskujacych rzeczy. Werlon planuje, ale raczej nieduzy (chcialabym uniknac jakiejs gigantycznej bezy na glowie [img]icons/icon12.gif[/img] ) Mam nieduza korone z szyfonu i perelek po mamie, ktora jakos chcialabym z welonem zmontowac (ma z 8cm srednicy i z 6 wysokosci i strasznie zaluje ze nie mam jej zdjecia, bo do sukni pasuje na pewno, ale czy do mnie to nie wiem za bardzo...)Z gory dziekuje za pomoc! Jestescie kochane [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrowienia
Ania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,2 KB, 55 załadowań)
Stary 2003-03-31, 16:33   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Anuś, a może stylizacja na retro? Znalazłam piękne upięcie włosów, ale to jeszcze zależy jaką masz suknię... Masz piękne wielkie oczy, podkreślaj je! Szminkę dałabym raczej w innym kolorze niż czerwień z pierwszego zdjęcia. Bo jak oczka mocno, to usteczka pastelowo. A przy Twoich ślepkach grzech byłoby ich nie podreślać... [img]icons/icon10.gif[/img]
Obejrzyj fryzurkę i pomyśl...

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 18:03   #6
noa
Raczkowanie

Dziewczyno tyś jest mażenie Młodej Polski!
Narzekanie zabronione.
+ komisyjnie stwierdzono brak podbródka nr.2

Stylizacja retro i usteczka malutkie, słodkie - abyś wyglądała jak ziemiańska panna młoda z początku wieku.Ale taka czytająca od czasu do czasu Przybyszewskiego = bez przesady z niewinnością [img]icons/icon12.gif[/img]
noa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 19:13   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Noa, jesteś genialna! Tak mi się coś po głowie tłuklo. gdzie ja taką buzię widziałam... No jak gdzie! Malarze Młodej Polski, naturalnie... Daję przykłady, można obejrzeć i wyciągnąć wnioski. Aha, zobaczcie wątek zakompleksionej Joanny, dla niej też znalazłam obraz Wojciecha Kossaka... A to jest Przybyszewski i coś jeszcze, ale teraz nie mogę zidentyfikować.

Buźka Lasencje
[img]icons/1cmok.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 16:30   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Witaj Aniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Musiałaś troszkę czekać, wielkie sorrki, ale jak widzę dziewczyny świetnie sobie radzą.
Ja jednak pójdę w trochę innym kierunku. Zrobię z Ciebie damę [img]icons/icon7.gif[/img] – gładziutka, jasna cera, oczko podkreślone, ale nie za mocno, usta zgaszone.
Najpierw jeszcze dodam, że ta fryzurka która zaproponowała Babcia jest super. Ja bym nawet bardziej podkreśliła jeszcze te fale na włoskach. Jesteś młodziutka i na pewno Ci nie zaszkodzą.
Musimy Aniu idealnie wyrównać koloryt cery. Ja proponuję jasny korektorek pod oczka, nawet jak widzę na zdjęciach, że nie masz raczej problemu z cieniami. Ale sprawi on, że ta część buzi, którą najbardziej podkreślimy będzie jasna.
Do tego delikatny podkład: Divinora Guerleina, Double Wear Estee Lauder czy Air Wear Loreala. Nakładając go na środkową cześć buzi i policzki dodałabym odrobinę rozświetlacza w kolorku jasno brzoskwiniowym, na przykład Revlona, Skinlights Face Illuminator Lotion zobacz w KW. Ale ja bym go połączyła odrobinkę z podkładem, żeby uniknąć świecenia.
Na to jasny sypki puder. Na tak przygotowaną buzię zrobisz dopiero makijaż oczu. Masz piękne, ogromniaste oczy i trzeba je podkreślić. Ja proponuję matowe, średniej tonacji cienie. Może to być kolorek ametystu wzmocniony odrobiną ciemnego grafitu ( Ola pisała, że takie kolorki na pewno ma Boujois. Tylko moim zdaniem nie mogą być mocno perłowe. Jeśli są tylko trochę to ok [img]icons/icon7.gif[/img] a dla rozjaśnienia i otworzenia oczka delikatny złamany szarością róż. Taki róż ma Art Deco, zdaje się, że też Isa Dora. Powinien być spory wybór takich kolorków.
Jasnym różem pokrywasz najpierw całą górna i dolną powiekę. Potem ametystowym ładnie cieniujesz oko zaczynając od zew. kącika oka do wewnątrz robiąc taki delikatny łuk w załamaniu powieki. Następnie odrobinę cień wyciągasz skośnie w górę na zew. oczka w kierunku skroni, ale nie za bardzo. Delikatnie i rozcierasz. Cieniem tym również delikatnie pokrywasz dolną powiekę, ale tylko przy zew. kąciku. Musimy sprawić, żeby oczka nie były takie okrągłe. Jeśli lubisz to dobrym trickiem jest również delikatna kreseczka na rzęskami, która przy zew. kąciku oka unosi się delikatnie ponad rysunek rzęs.

Potem grafitem dodatkowo wzmacniasz cieniowanie przy rzęskach. Do tego możesz dodać odrobinę perłowego jasnego cienia tuż przy nosku. Rzęsy muszą być długaśne, ale nie za grubo pomalowane, żeby nie przytłaczały oka.

Jeszcze musisz zwrócić uwagę na idealny rysunek brwi. To ważne. Jak są jakieś niedociągnięcia to popraw delikatnie brązową lub szarą kredką.

Do tego proponuję bardzo naturalną satynową szminkę w kolorze brudnego różu, lub różu złamanego brązem. Ma być naturalna.

W innej nieco tonacji proponuję kolory chłodnego czekoladowego brązu, beżu ecry z delikatnymi akcentami brudnego złota. A do tego szminkę w kolorze toffi złamanego brązem.

Na policzki konieczny jest delikatny róż. Możesz użyć chłodnego jasnego różu _ taki na przykład ma Shiseido Duo blush, albo jaśniutkiej brzoskwini do drugiej opcji. Takie ma Buorjois.

Te zdjęcia - to pierwsze dla ułatwienia sposób cieniowania, drugie to propozycja makijażu ust - oczka moim zdaniem troszkę mocniej, masz tak śliczne, że trzeba je podkreślać. Natomiast trzecie - to naprawdę macie wiele wspólnego [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (36,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (19,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (32,1 KB, 10 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:46   #9
pruszek
Przyczajenie

Dot.: Re: blagam o metamorfoze

Co prawda minęło juz mnóstwo czasu, ale każda pora wydaje się dobra na podziekowania (mam taką nadzieje przynajmniej...) Bardzo dziękuje za wszystkie porady - efekt jak dla mnie był świetny Malowała mnie córka znajomych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (49,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 034.jpg (92,0 KB, 50 załadowań)
Stary 2006-04-24, 21:37   #10
Joey
Zakorzenienie

Dot.: blagam o metamorfoze

Bardzo mi się podoba ta przemiana Ślicznie wyglądałaś na ślubie.
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości