Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-14, 15:22   #1051
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moja obecna pielęgnacja

1. Szampony
2. Odżywki
3 i 4. Maski
5. Wszystko inne

W butelce po wodzie pokrzywowej jest spray termoochronny Biosilk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (49,4 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (46,2 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (50,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (49,4 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (48,1 KB, 230 załadowań)

xxxMikixxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 15:46   #1052
Czarna93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moja obecna pielęgnacja

1. Szampony
2. Odżywki
3 i 4. Maski
5. Wszystko inne

Miki moja kochana zrecenzuj mi :
szampon alterry i stapiza
odżywkę welli
maskę mypy i maskę stapiz
Czarna93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:17   #1053
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
Moja obecna pielęgnacja

1. Szampony
2. Odżywki
3 i 4. Maski
5. Wszystko inne

Fajny zbiór
to ja proszę o opinię na temat szamponu z Ziaji i z Welli oraz ampułek radicala
SoBitterSoSweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:53   #1054
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Miki moja kochana zrecenzuj mi :
szampon alterry i stapiza
odżywkę welli
maskę mypy i maskę stapiz
Szampon Alterry użyłam dopiero raz wczoraj ale myślę że się polubimy. Bardzo łagodnie myje, nie podrażnił mi skóry głowy a ostatnio mam z tym spory problem. Troszkę plącze włosy ale maska załatwiła sprawę Przyjemnie pachnie. Wadą jest to że się odrobinę za słabo pieni ale przy drugim myciu już było ok.

Szampon Stapiz bardzo dobry jest. Świetnie się pieni i pięknie pachnie Dobrze radzi sobie ze zmywaniem olei. Wydajny i tani. Przy codziennym myciu trochę mnie podrażnia dlatego muszę myć nim na zmianę z innym szamponami ale ogólnie warty polecenia

Odżywka Welli bardzo przyzwoita. Fajnie wygładza włosy, delikatnie obciąża ale tak jak lubię. Ładnie pachnie, jest dosyć gęsta i wydajna. W sam raz do codziennego stosowania.

Maski Mypy na początku nie lubiłam, chyba zbyt wiele od niej oczekiwałam ale z czasem spodobała mi się. Dość dobrze wygładza, nie obciąża mimo że jest ciężka i treściwa. Bardzo gęsta przez co nie spływa z włosów. Zapach hmmm jak dla mnie pachnie wędzonką ale to chyba moje osobiste odczucie bo inni wyczuwają w niej wanilię

Maska Stapiz fajnie działa jak trzymam ją dłużej na włosach a to czysta przyjemność bo też pięknie pachnie, podobnie jak szampon, słodko, cukierkowo Zapach bardzo długo pozostaje na włosach. Ładnie wygładza ale lepiej robią to Lorysy. Bardzo gęsta jest i przez to wydajna.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Fajny zbiór
to ja proszę o opinię na temat szamponu z Ziaji i z Welli oraz ampułek radicala
Szampon z Ziai to jeden z ulubionych szamponów Pięknie pachnie. Jest średnio wydajny, dość sporo potrzebuję go żeby uzyskać solidną pianę ale przy tym jest tani jak za taką pojemność. Nie obciąża włosów, są po nim raczej puszyste. Wydaje się że jest ich więcej. Nie przesusza włosów za to przy codziennym myciu podrażnił delikatnie skórę głowy. Muszę myć na zmianę z innymi.

Szampon Wella bardzo lubię, bardzo dobrze się pieni. Używałam go nie raz do zmywania olei. Ładnie pachnie i jest wydajny. Za taką cenę warty uwagi

Ampułki Radical świetne są. Z czasem zauważyłam mnóstwo nowych włosów które mi po nich wyrosły. Ogromną zaletą ich jest to że nie podrażniają mi skóry głowy a np. Rzepę musiałam przez to odstawić. Wygodnie się je aplikuje, średnio zużywam pół ampułki. Zapach ładny, nienachalny i jak dla mnie prawie nie wyczuwalny. Nie wiem czy kupiłabym je w cenie regularnej, ja kupiłam dwa opakowania jakiś czas temu w Tesco i wtedy były za 10 zł.

Stary 2011-12-14, 17:33   #1055
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Moja obecna pielęgnacja

1. Szampony
2. Odżywki
3 i 4. Maski
5. Wszystko inne

Mogłabyś coś powiedzieć o odżywce hbm?
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 18:36   #1056
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Dzięki za odpowiedź
szampon z Ziaji jest następny w kolejce do kupna
a joanna rzepa też mnie podrażnia i szukam jakiejś innej wcierki i zbieram opinie
SoBitterSoSweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:10   #1057
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mogłabyś coś powiedzieć o odżywce hbm?
Jasne

Odżywkę hbm używam od czasu do czasu, lubię ją ale do ulubionych nie należy. Fajnie wygładza włosy ale potrafi też obciążyć. Zapach trochę przypomina produkty fryzjerskie. Jest wydajna, dosyć gęsta, nie spływa z włosów. Raczej ponownie jej nie kupię ale jest bardzo przyzwoita

Stary 2011-12-14, 19:32   #1058
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Jasne

Odżywkę hbm używam od czasu do czasu, lubię ją ale do ulubionych nie należy. Fajnie wygładza włosy ale potrafi też obciążyć. Zapach trochę przypomina produkty fryzjerskie. Jest wydajna, dosyć gęsta, nie spływa z włosów. Raczej ponownie jej nie kupię ale jest bardzo przyzwoita
Dziękuję,jak obciąża to niestety nie dla mnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 08:37   #1059
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Jakiś czas temu już się chwaliłam, ale teraz sporo się zmieniło więc przedstawiam wam mój nowy zbiór I tak, oczywiście jestem chwilowo na odwyku zakupowym, bo już nawet miejsce w domu się skończyło

Bardzo przepraszam za moje brudne okno, zauważyłam to dopiero po zrobieniu zdjęc

1. Myjadła, jeden łagodny szampon, jeden z siarczanami i jedna odżywka do mycia. Zwykle myję odżywką lub łagodnym szamponem.

2. Odżywki do spłukiwania
- Alterra z morelą, zdecydowanie mój KWC
- Isana z babassu, kupiłam ponieważ masło babassu mi służy i całkiem dobrze trafiłam
- Artiste wzmacniająca i proteinowa, wzmacniającej używam jako bazy do domowych masek, a proteinową mieszam pół na pół z jakąś mocno emolientową odżywką
- Garnier avocado i karite, pięknie pachnie i ładnie wygładza włosy, na pewno na stałe zagości w moich zbiorach
- Garnier mango i kwiat tiare, zupełnie się u mnie nie sprawdził, nic nie robi z włosami więc używam jako bazę do domowych masek
- Green Pharmacy balsam do włosów, jeszcze nie używany, więc się nie wypowiem

3. Odżywki bez spłukiwania
- Hegron, całkiem ładnie wygładza, do tego jak dla mnie ma cudowny zapach, czasem też myję nim włosy
- Balsam z apteczki babuni, bardzo go sobie chwalę, pięknie pachnie, mocno wygładza i jest wydajny
- Pantene do loków i fal, silikonowa odżywka, której czasem używam żeby zniwelowac puszenie

4. Maski
- Biovax do włosów suchych i zniszczonych, bardzo dobra maska, ale muszę dodawac do niej keratynę, ponieważ moje włosy najlepiej wyglądają po proteinach
- Bingo z kaszmirem i kolagenem, zdecydowanie mój maskowy hit, idealna kiedy chcę przewidywalnego dobrego efektu stylizacyjnego
- Bingo z masłem shea i pięcioma algami, bardzo mocno nawilżająca maska, mocno wygładza, ale jeśli dam za dużo potrafi obciążyc
- Bingo, kuracja 12 ekstraktów roślinnych, dopiero zaczęłam jej używac więc nie mogę powiedziec zbyt dużo

5. Stylizacja
- balsam Nivea Flexible Curls
- pianka Nivea Flexible Curls
- Rossmannowski żel zielony
- męski żel Isana
- fioletowy żel Artiste
- zielony krem do rąk z biedronki, używam go żeby pozbyc się puchu

6. Oleje
- masło shea
- olej kokosowy
- olejek Amla
- oliwa z oliwek
- olej ryżowy
- masło kakaowe
- masło babassu
- olej rycynowy
- olejek do ciała Suhada
- olej z orzechów włoskich
- olej avocado
- oleje z pestek moreli i śliwki jako dodatki do odżywek i masek

7. Wcierki, mam zapas chyba na najbliższe 20 lat
- zapas Jantara, którego używam też jako odżywki b/s
- żel aloesowy
- woda brzozowa Isany
- Saponics
- nafta kosmetyczna z czarną rzodkwią
- woda pokrzywowa
- Capitavit, na szczęście już na wyończeniu
- olejki eteryczne

8. Inne oraz olej z pestek dyni który wcześniej się zagubił. W buteleczce ze startym napisem jest kolagen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg myjadła.jpg (89,4 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ds.jpg (84,0 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bs.jpg (99,7 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maski.jpg (72,2 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylizacja.jpg (144,6 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oleje.jpg (171,1 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wcierki.jpg (145,9 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne i pestki dyni.jpg (99,8 KB, 222 załadowań)

Miss Transept jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 08:55   #1060
myszka2020
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20

Miss - rewelacyjna kolekcja

Z alterry spróbuj jeszcze odżywki z granatem, ja ją również kocham, tak jak morelkę

Ciekawa jestem, jak podziała kuracja bingo, skrobnij coś za jakiś czas tutaj i u nas na pielęgnacyjnym, jak poużywasz dłużej

Lubisz ten zielony żel z rossmana? Bo mi nie podszedł kompletnie

Edytowane przez myszka2020
Czas edycji: 2011-12-15 o 08:57
myszka2020 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:02   #1061
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Miss - rewelacyjna kolekcja

Cytat:
Z alterry spróbuj jeszcze odżywki z granatem, ja ją również kocham, tak jak morelkę
Już jest na mojej liście planowanych zakupów Jakiś czas temu używałam maski z granatem i bardzo mi się podobała.
Cytat:
Ciekawa jestem, jak podziała kuracja bingo, skrobnij coś za jakiś czas tutaj i u nas na pielęgnacyjnym, jak poużywasz dłużej
Na pewno dam znac tylko muszę się zebrac żeby zrobic porządne testy
Cytat:
Lubisz ten zielony żel z rossmana? Bo mi nie podszedł kompletnie
Nie cierpię, nic nie robi z moimi włosami. Używam go tylko jak robię loczki na folię

Stary 2011-12-15, 12:45   #1062
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Miss Transept Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu już się chwaliłam, ale teraz sporo się zmieniło więc przedstawiam wam mój nowy zbiór I tak, oczywiście jestem chwilowo na odwyku zakupowym, bo już nawet miejsce w domu się skończyło

Bardzo przepraszam za moje brudne okno, zauważyłam to dopiero po zrobieniu zdjęc

1. Myjadła, jeden łagodny szampon, jeden z siarczanami i jedna odżywka do mycia. Zwykle myję odżywką lub łagodnym szamponem.

- Alterra z morelą, zdecydowanie mój KWC
- Isana z babassu, kupiłam ponieważ masło babassu mi służy i całkiem dobrze trafiłam
- Artiste wzmacniająca i proteinowa, wzmacniającej używam jako bazy do domowych masek, a proteinową mieszam pół na pół z jakąś mocno emolientową odżywką
- Garnier avocado i karite, pięknie pachnie i ładnie wygładza włosy, na pewno na stałe zagości w moich zbiorach
- Garnier mango i kwiat tiare, zupełnie się u mnie nie sprawdził, nic nie robi z włosami więc używam jako bazę do domowych masek
- Green Pharmacy balsam do włosów, jeszcze nie używany, więc się nie wypowiem

3. Odżywki bez spłukiwania
- Hegron, całkiem ładnie wygładza, do tego jak dla mnie ma cudowny zapach, czasem też myję nim włosy
- Balsam z apteczki babuni, bardzo go sobie chwalę, pięknie pachnie, mocno wygładza i jest wydajny
- Pantene do loków i fal, silikonowa odżywka, której czasem używam żeby zniwelowac puszenie

4. Maski
- Biovax do włosów suchych i zniszczonych, bardzo dobra maska, ale muszę dodawac do niej keratynę, ponieważ moje włosy najlepiej wyglądają po proteinach
- Bingo z kaszmirem i kolagenem, zdecydowanie mój maskowy hit, idealna kiedy chcę przewidywalnego dobrego efektu stylizacyjnego
- Bingo z masłem shea i pięcioma algami, bardzo mocno nawilżająca maska, mocno wygładza, ale jeśli dam za dużo potrafi obciążyc
- Bingo, kuracja 12 ekstraktów roślinnych, dopiero zaczęłam jej używac więc nie mogę powiedziec zbyt dużo

5. Stylizacja
- balsam Nivea Flexible Curls
- pianka Nivea Flexible Curls
- Rossmannowski żel zielony
- męski żel Isana
- fioletowy żel Artiste
- zielony krem do rąk z biedronki, używam go żeby pozbyc się puchu

6. Oleje
- masło shea
- olej kokosowy
- olejek Amla
- oliwa z oliwek
- olej ryżowy
- masło kakaowe
- masło babassu
- olej rycynowy
- olejek do ciała Suhada
- olej z orzechów włoskich
- olej avocado
- oleje z pestek moreli i śliwki jako dodatki do odżywek i masek

7. Wcierki, mam zapas chyba na najbliższe 20 lat
- zapas Jantara, którego używam też jako odżywki b/s
- żel aloesowy
- woda brzozowa Isany
- Saponics
- nafta kosmetyczna z czarną rzodkwią
- woda pokrzywowa
- Capitavit, na szczęście już na wyończeniu
- olejki eteryczne

8. Inne oraz olej z pestek dyni który wcześniej się zagubił. W buteleczce ze startym napisem jest kolagen

super kolekcja
to teraz moje prośby :
a)powiedz mi jak się spisuje hydrolizat keratyny (dodajesz do masek?)
b) olej babasu jak się sprawuje i jak go wykorzystujesz?
c) który olej najbardziej sobie chwalisz?

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:58   #1063
magdalenka_87
Raczkowanie

Cytat:
Moja obecna pielęgnacja

1. Szampony
2. Odżywki
3 i 4. Maski
5. Wszystko inne

świetna kolekcja mogłabyś coś napisać o lorysach? głównie chodzi mi o jaborandi i duo chocolate (pachnie czekoladą?)
i o kosmetykach aussie?

Cytat:
kolejna świetna kolekcja mogłabyś napisać jak działają: olej ryżowy, masło kakaowe, olejek do ciała suhada?
magdalenka_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 13:56   #1064
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
super kolekcja
to teraz moje prośby :
a)powiedz mi jak się spisuje hydrolizat keratyny (dodajesz do masek?)
b) olej babasu jak się sprawuje i jak go wykorzystujesz?
c) który olej najbardziej sobie chwalisz?
dzięki
Ad. a) Keratyna spisuje się u mnie super co zresztą widac po ilości którą mam . Po maskach bez protein moje włosy zazwyczaj robią się takie jakby gumowe, jak dodam keratynę włosy robią się mniej miękkie i lepiej się układają

Ad. b) Olejem babassu olejuję, nie próbowałam jeszcze dodawac go do masek. W lecie sprawował się genialnie, super wygładzał mi włosy, teraz wolę cięższe masła

Ad. c) To zależy od pory roku, w lecie nabardziej pasowały mi kokos, jojoba i babassu,a teraz masło kakaowe, masło shea, amla. Chociaż jojoba była chyba najbardziej uniwersalna bo i teraz spisywała się całkiem dobrze (niestety już się skończyła )
Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
kolejna świetna kolekcja mogłabyś napisać jak działają: olej ryżowy, masło kakaowe, olejek do ciała suhada?
Olej ryżowy nie bardzo mi pasuje do włosów chyba że w mieszankach, inaczej mam po nim puch. Za to jest rewelacyjny do oczyszczania twarzy za pomocą OCM, bo jest bardzo leciutki.

Masło kakaowe jest ciężkie i ma całkiem stałą konsystencję, jeśli nałoży się je solo zastyga na włosach i tworzy skorupkę. Ale działa u mnie super, wygładza, nieco obciąża więc włosy mi się nie puszą no i pięknie pachnie.

Olejek Suhada ma świetny zapach, co prawda chemiczny, ale co tam Poza tym jest dośc lekki, łatwo się zmywa i nie widzę po nim żadnych dziwnych skutków, jak np. po ryżowym.

Stary 2011-12-15, 18:41   #1065
magdalenka_87
Raczkowanie

Miss Transept dzięki za odp mogłabyś mi jeszcze napisać jakie masz włosy? farbowane lub rozjaśniane czy naturalne? proste czy kręcone?
Stary 2011-12-15, 18:54   #1066
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
świetna kolekcja mogłabyś coś napisać o lorysach? głównie chodzi mi o jaborandi i duo chocolate (pachnie czekoladą?)
i o kosmetykach aussie?

Lorysy to jedne z moich ulubionych masek, uwielbiam je gdybym miała wybierać z tych trzech którą lubię najbardziej to zdecydowanie na pierwszym miejscu byłaby Snake Oil, później Duo Chocolate a na końcu Jaborandi ale głównie ze względu na zapach bo w działaniu są bardzo podobne. Wszystkie Lorysy dobrze wygładzają włosy, nie obciążają, są bardzo wydajne. Jaborandi i Snake Oil mają podobną konsystencję, są trochę rzadsze od Duo Chocolate. Co do zapachu to Duo Cholate przypomina zapach czekolady choć to raczej zapach chemiczny ale przyjemny Jaborandi z kolei pachnie jak męskie perfumy. Jeśli masz do nich dostęp to za taką cenę na prawdę warto

Kosmetyki Aussie również bardzo lubię. Szampon bardzo dobrze się pieni, wystarczy odrobina przez co jest wydajny. Zapach zarówno szamponu jak i odżywki nie przypadł mi do gustu. Pachną mocno, intensywnie i na pewno ten zapach do najprzyjemniejszych nie należy. Maseczka dobrze odżywia włosy, są po niej miękkie i błyszczące. Jest dosyć gęsta. Ogólnie kosmetyki są bardzo porządne ale ten zapach ...

Stary 2011-12-15, 21:11   #1067
myszka2020
Zakorzenienie

Cytat:

Już jest na mojej liście planowanych zakupów Jakiś czas temu używałam maski z granatem i bardzo mi się podobała.

Na pewno dam znac tylko muszę się zebrac żeby zrobic porządne testy

Nie cierpię, nic nie robi z moimi włosami. Używam go tylko jak robię loczki na folię

Ja ten żel oddałam TŻ-towi
Stary 2011-12-16, 08:37   #1068
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Cytat:
Miss Transept dzięki za odp mogłabyś mi jeszcze napisać jakie masz włosy? farbowane lub rozjaśniane czy naturalne? proste czy kręcone?
Ekhm... ostatnimi czasy miałam farbowane naturalną henną, rozjaśnione po hennie a potem zafarbowane chemią. Poza tym falowane, o niskiej porowatości i ciężkie do zdarcia, zdjęcia mam w albumie.
Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość

Ja ten żel oddałam TŻ-towi
Szkoda że mój TŻ prędzej by umarł niż użył do włosów czegoś poza żelem pod prysznic Chętnie bym się tego słoja pozbyła, nie wiem kiedy ja to badziewie zużyję.

Stary 2011-12-16, 11:42   #1069
magdalenka_87
Raczkowanie

Cytat:

Lorysy to jedne z moich ulubionych masek, uwielbiam je gdybym miała wybierać z tych trzech którą lubię najbardziej to zdecydowanie na pierwszym miejscu byłaby Snake Oil, później Duo Chocolate a na końcu Jaborandi ale głównie ze względu na zapach bo w działaniu są bardzo podobne. Wszystkie Lorysy dobrze wygładzają włosy, nie obciążają, są bardzo wydajne. Jaborandi i Snake Oil mają podobną konsystencję, są trochę rzadsze od Duo Chocolate. Co do zapachu to Duo Cholate przypomina zapach czekolady choć to raczej zapach chemiczny ale przyjemny Jaborandi z kolei pachnie jak męskie perfumy. Jeśli masz do nich dostęp to za taką cenę na prawdę warto
niestety nie mam, w dniu darmowej wysyłki zastanawiałam się nad tym czekoladowym-ostatnio mam fazę na czekoladowo pachnące kosmetyki-ale stwierdziłam że i tak mam duże zapasy i narazie się wstrzymam, jak tylko trochę zużyję to zrobię większe zamówienie i lorysek a może nawet dwa też wpadną

Cytat:
Ekhm... ostatnimi czasy miałam farbowane naturalną henną, rozjaśnione po hennie a potem zafarbowane chemią. Poza tym falowane, o niskiej porowatości i ciężkie do zdarcia, zdjęcia mam w albumie.
piękne włoski
Stary 2011-12-16, 16:18   #1070
anias2
Zadomowienie

Cytat:

:

Dziewczyny co do tych LOrysów to wyczytalam na watku ze skladem to nie maja te odzywki zbyt fajnych recenzji, niefajny sklad itp.....to jak o w koncu jest??
anias2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 16:58   #1071
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Cytat:
niestety nie mam, w dniu darmowej wysyłki zastanawiałam się nad tym czekoladowym-ostatnio mam fazę na czekoladowo pachnące kosmetyki-ale stwierdziłam że i tak mam duże zapasy i narazie się wstrzymam, jak tylko trochę zużyję to zrobię większe zamówienie i lorysek a może nawet dwa też wpadną
Ja właśnie korzystałam z dnia darmowej dostawy i tym sposobem mam Lorysa Snake Oil

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do tych LOrysów to wyczytalam na watku ze skladem to nie maja te odzywki zbyt fajnych recenzji, niefajny sklad itp.....to jak o w koncu jest??
Składy mają przeciętne to fakt ale moim włosom mimo to bardzo pasują

Stary 2011-12-16, 19:33   #1072
GagaFace
Zadomowienie

Miss Transept ... A jak sprawuje się balsam Mrs. Potter`s ?

GagaFace jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:27   #1073
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Ja właśnie korzystałam z dnia darmowej dostawy i tym sposobem mam Lorysa Snake Oil

Składy mają przeciętne to fakt ale moim włosom mimo to bardzo pasują
Dzień darmowej wysyłki?
A gdzie zamawiasz?

6.07.2008r.
T.

Stary 2011-12-16, 20:35   #1074
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

GagaFace, balsamem myje wlosy i do tego jest super. Natomiast jako odzywki go nie uzywalam

Stary 2011-12-17, 08:07   #1075
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
Dzień darmowej wysyłki?
A gdzie zamawiasz?
dzień darmowej dostawy w wybranych drogeriach i sklepach był 30 listopada :P

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 11:10   #1076
myszka2020
Zakorzenienie

Dość dawno nie aktualizowałam swojej kolekcji

1. Szampon i odżywka do mycia
3. Maski
4. Odżywki bez spłukiwania
5. Stylizacja
6. Oleje

Na zdjęciu brak półproduktów, które dodaję do masek i odżywek, siedzą grzecznie w lodówce, a są to: olej z pestek śliwki, z pestek moreli, z nasion truskawki, z nasion maliny, z pachnotki, keratyna, mleczko pszczele, wyciąg z aloesu, mleczko migdałowe, niacynamid, all in one, ekstrakt z żeń szenia, granatu, truskawki, pomarańczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mycie.jpg (31,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odżywki.jpg (36,1 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maski.jpg (34,6 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odżywki bez spłukiwania.jpg (31,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylizacja.jpg (40,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oleje.jpg (40,8 KB, 169 załadowań)
Stary 2011-12-20, 11:29   #1077
anngeli
Zadomowienie

Jak dodajecie keratyna hydro. lub aloes to dodajecie do całej maski parę kropel (w zależności od pojemności maski) czy na spodeczku na 2-3 łyżki maski dodajecie dopiero odpowiednią ilość produktu? Może trochę zamotałam.

6.07.2008r.
T.

Stary 2011-12-20, 12:26   #1078
myszka2020
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dodajecie keratyna hydro. lub aloes to dodajecie do całej maski parę kropel (w zależności od pojemności maski) czy na spodeczku na 2-3 łyżki maski dodajecie dopiero odpowiednią ilość produktu? Może trochę zamotałam.
Rozumiem, o co Ci chodzi Ja dodaję do jednorazowej porcji maski, na spodeczek daję gdzieś na oko łyżkę maski, do tego dokapuję sobie kilka kropel keratyny, aloesu czy oleju
Stary 2011-12-20, 14:08   #1079
Ainnel
Zadomowienie

myszka2020 - co myślisz o odżywce jajecznej i produktach Natur Vital? Który Biovax jest wg Ciebie najlepszy?

Ainnel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 14:14   #1080
myszka2020
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
myszka2020 - co myślisz o odżywce jajecznej i produktach Natur Vital? Który Biovax jest wg Ciebie najlepszy?
Odżywka jajeczna jest rewelacyjna, to już moja 3 buteleczka, bo dość szybko się kończy. Rewelacyjnie zmiękcza mi włosy, są dużo wyraźniej nawilżone, takie gładsze i mięciutkie. Nie obciąża, ładnie pachnie, ogólnie bardzo polecam.

Biovaxy kocham wszystkie, ale jak miałabym wybierać, to chyba najbardziej tego do włosów blond
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości