seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-01, 10:14   #1
tequila24
Przyczajenie

seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Jakie jest prawdopodobieństwo żebym była w ciąży po stosunku z moim kochanym w czasie dni płodnych ale byl to stosunek bez wytrysku dodam ze był to mój pierwszy raz .... czy to w ogole jest możliwe ??
tequila24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:24   #2
paollino
Zakorzenienie

Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez tequila24 Pokaż wiadomość
Jakie jest prawdopodobieństwo żebym była w ciąży po stosunku z moim kochanym w czasie dni płodnych ale byl to stosunek bez wytrysku dodam ze był to mój pierwszy raz .... czy to w ogole jest możliwe ??
to że to był Twój pierwszy raz nie ma ABSOLUTNEGO znaczenia. Po drugie - skąd wiesz że był "bez wytrysku", a po trzecie zapamiętaj sobie raz na zawsze --> seks bez zabezpieczenia = możliwość ciąży czy prezerwatywy naprawdę tak dużo kosztują?!
a po czwarte - podejrzewam że o tym czy były to dni płodne, zadecydowały proste matematyczne obliczenia, a nie pomiar temperatury, długości cyklów itp.

aaaa i jeszcze po piąte - jest wątek zbiorczy od takich pytań.
Będzie: 54

Edytowane przez paollino
Czas edycji: 2011-05-01 o 10:26
paollino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:40   #3
Chatul
Zakorzenienie

Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez tequila24 Pokaż wiadomość
Prawdopodobieństwo jest bardzo duże. Dlaczego? Dlatego, że to był seks bez zabezpieczenia.