makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-12, 20:56   #3391
puliii
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkie Panie specjalnie zalozylam konto na tym serwisie zebyscie mogly mi pomoc

W sobote o 11 mam umowiona wizyte , zeby wykonac makijaz staly brwi. Powiedzcie mi jak to bedzie tuz po zabiegu? Brwi beda bardzo intensywne/czerwone? Pytam, poniewaz na drugi dzien ide do pracy i sie zastanawiam czy tragicznie bede wygladac

Poza tym prosze dodajcie mi troszke otuchy, boje sie strasznie ;(
makijaz bd robic w Warszawie w salonie Orchidea, moze ktos cos slyszal?
puliii jest offline  
Stary 2012-07-12, 22:49   #3392
puliii
Przyczajenie

Witam was serdecznie i prosze o pomoc
o 11 w sobote jestem umowiona na makijaz brwi.. Boje sie strasznie, zwlaszcza tego, ze tuz po zabiegu brwi beda wygladaly jak przerysowane.. prosze powiedzcie czy sa opuchniete/zaczerwnienione?
Na drugi dzien ide do pracy i maam lekkie obawy, a nie moge wziac wolnego..
Dziewczyny podzielcie sie troszke doswiadczeniami
puliii jest offline  
Stary 2012-07-15, 12:50   #3393
czarny_olek
Przyczajenie

Witam dziewczęta
czytam i czytam to Wasze forum (jestem tutaj nowa) i zastanawiam się nad makijażem brwi, ale tylko i wyłącznie metodą piórkową. Mojej siostry koleżanka miała taką metodą robiony i wygląda to fantastycznie. Sama mam bardzo ładny kształt brwi, jak to mówiła moja kosmetyczka od henny - idealny, modelowy, lecz problem polega na tym, że mam jasne włoski jestem zmęczona już ciągłym malowaniem cieniami i robieniem henny. Moje pytanie brzmi: ile taki zabieg kosztuje i czy któraś z Was go robiła? Tak jak mówiłyście idzie lato i średnio chodzić na plażę bez wyrazu:P
czarny_olek jest offline  
Stary 2012-07-15, 16:45   #3394
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarny_olek Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta
czytam i czytam to Wasze forum (jestem tutaj nowa) i zastanawiam się nad makijażem brwi, ale tylko i wyłącznie metodą piórkową. Mojej siostry koleżanka miała taką metodą robiony i wygląda to fantastycznie. Sama mam bardzo ładny kształt brwi, jak to mówiła moja kosmetyczka od henny - idealny, modelowy, lecz problem polega na tym, że mam jasne włoski jestem zmęczona już ciągłym malowaniem cieniami i robieniem henny. Moje pytanie brzmi: ile taki zabieg kosztuje i czy któraś z Was go robiła? Tak jak mówiłyście idzie lato i średnio chodzić na plażę bez wyrazu:P
po pierwsze zmień proszę czcionkę bo aż bolą oczy od czytania
Jeżeli chcesz zrobić mp tylko dlatego żeby przyciemnić brwi to mija się to z celem chyba według mnie. Oszem gdzie w skorze będzie pigment i domalowane włoski to będzie ciemniej ale pigment nie przyciemni Ci chyba na trwale swoich naturalnych włosków... Niech się może wypowie któraś bardziej doświadczona, np Muscatzawodowa linergistka...i ewentualnie sprostuje co napisałam
Poza tym jeśli zdecydujesz sie na mp tego lata to zapomnij o plażowaniu... Przecież po zabiegu nie możesz wystawiać brwi na słońce , pomijając kwestie późniejszej korekty czyli mniej więcej do 2 miesięcy powinnaś o nie specyficznie dbać a nie śmigać z nimi na plaży do słoneczka...
Co do cen to już indywidualna sprawa każdego gabinetu, nie warto oszczędzać na tym zabiegu. Generalnie koło 600-800 zł musisz dać chyba że zdecydujesz się na zakupy grupowe ale wtedy warto prześwietlić dany gabinet i linergistkę najlepiej jeśli ktoś miał u niej robiony mp...
Ja miałam z zakupów zabiegi ale jestem bardzo zadowolona, długo szukałam gabinetu który mi nie spierniczy brwi i powiek, czekam na korektę brewek którą mam 27 lipca.

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-15 o 16:46
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-16, 10:06   #3395
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Witam dziewczęta
Wypowiem się wyłącznie za metodę piórkową
Metodą piórkową można odtwarzać, zagęszczać itd., natomiast jeśli chcesz przede wszystkim podkreślić kształt, który jest ok to metoda piórkowa jest wymarzoną metodą, aczkolwiek jeśli się zdecydujesz to idź w miejsce sprawdzone. Włoski które będą wbudowane pomiędzy Twoje naturalne, spowodują delikatne przyciemnienie i w efekcie podkreślenie brwi. Mogą również przyciemnić bardziej zdecydowanie, dlatego ważne żebyś trafiła w dobre ręce.

Teraz kwestia co można po zabiegu a co nie. Na pewno przez ok. 3 tygodnie opalanie twarzy nie wchodzi w grę, chyba że masz wielkie okulary, tudzież kapelusz to na plażę spokojnie możesz się wybrać.
Dopóki nie odpadnie ostatni strupek (w przypadku metody piórkowej to ok. 7 dni) nie możesz też brwi moczyć, nakładać na nie żadnych kosmetyków, oprócz maści pielęgnującej, czyli pływanie odpada. Musisz też pilnie pielęgnować brwi, czyli smarować je minimum 3 x dziennie, jak zejdą strupki wystarczy smarować na noc.
muscat jest offline  
Stary 2012-07-18, 18:13   #3396
katarzyna_szy
Wtajemniczenie

Cytat:
Witam dziewczęta
przede wszystkim nawet z mp nie unikniesz nakładania henny, nie wiem skąd się bierze takie przekonanie. moja mama tez dopytywała mnie kilka razy po co robię hennę skoro mam mp na brwiach. makijaż polega na tym, że koloryzujesz skórę, włoski pozostają jasne i nadal wymagają przyciemnienia. proponuję po prostu zakupić refectocil, najlepsza henna jakiej używałam (trzyma się 1,5-2tyg), a kwestię makijażu jeszcze przemyśleć
katarzyna_szy jest offline  
Stary 2012-07-19, 10:31   #3397
pati2012
Przyczajenie

Wydaje mi się, że makijaż permanentny jest idealny dla osób, które mają rzeczywisty problem z brwiami- bradzo rzadkie czy jasne, dla osób po chemioterapii. Ale jak mamy w miarę gęste brwi to można je pięknie uregulować i dopasować do twarzy mniej inwazyjnymi sposobami. Taką decyzję trzeba dogłębnie przemyśleć i przede wszystkim wybrać gabinet, w którym oprócz doświadczenia mają odpowiednie warunki sterylności- najlepiej autoklaw klasy B. Wiem, co mówię, z zawodu jestem pielęgniarką
pati2012 jest offline  
Stary 2012-07-19, 18:13   #3398
ardua
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
przede wszystkim nawet z mp nie unikniesz nakładania henny, nie wiem skąd się bierze takie przekonanie. moja mama tez dopytywała mnie kilka razy po co robię hennę skoro mam mp na brwiach. makijaż polega na tym, że koloryzujesz skórę, włoski pozostają jasne i nadal wymagają przyciemnienia. proponuję po prostu zakupić refectocil, najlepsza henna jakiej używałam (trzyma się 1,5-2tyg), a kwestię makijażu jeszcze przemyśleć
Cenię sobie internet jako szybkie źródło informacji ,ale jak zawsze medal ma dwie strony...Sama przed zrobieniem makijażu PERM. korzystałam z henny i po to właśnie zdecydowałam się na zabieg-zabieg ,to duże słowo ,aby nie używać już nigdy dla mnie kłopotliwej henny-nigdy jej nie używać. Proponuję udać się do profesjonalnej linergistki i zrobić sobie makijaż permanentny i przede wszystkim zapomnieć o hennie, a Panie, które nie mają bladego pojęcia powinny uzupełnić swoją wiedzę w temacie zarówno zastosowania henny i korzyści wynikających z posiadania DOBRZE wykonanego makijażu PERM. i nie wypisywać bzdur-faceci potem się z nas śmieją drogie Panie ,a w tym przypadku ubaw po opisie Pani Katarzyny byłby gwarantowany
ardua jest offline  
Stary 2012-07-24, 10:04   #3399
Sawana25
Raczkowanie

Hej

W piątek mam poprawkę ust
Sawana25 jest offline  
Stary 2012-07-24, 10:09   #3400
katarzyna_szy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
Cenię sobie internet jako szybkie źródło informacji ,ale jak zawsze medal ma dwie strony...Sama przed zrobieniem makijażu PERM. korzystałam z henny i po to właśnie zdecydowałam się na zabieg-zabieg ,to duże słowo ,aby nie używać już nigdy dla mnie kłopotliwej henny-nigdy jej nie używać. Proponuję udać się do profesjonalnej linergistki i zrobić sobie makijaż permanentny i przede wszystkim zapomnieć o hennie, a Panie, które nie mają bladego pojęcia powinny uzupełnić swoją wiedzę w temacie zarówno zastosowania henny i korzyści wynikających z posiadania DOBRZE wykonanego makijażu PERM. i nie wypisywać bzdur-faceci potem się z nas śmieją drogie Panie ,a w tym przypadku ubaw po opisie Pani Katarzyny byłby gwarantowany
szkoda tylko, że w internecie zbyt wielu użytkownikom wydaje się, że mają monopol na prawdę... nie bardzo rozumiem co niby miałoby spowodować taki ubaw. zapewniam, że makijaż mam bardzo staranny i wykonany przez profesjonalistkę. parę dni temu byłam na korekcie, Pani również przekonywała mnie, że henna nie będzie konieczna, zobaczymy po wygojeniu, bo mimo wszystko myślę, że z niej nie zrezygnuję. po pierwszym zabiegu nakładałam ją regularnie i nie uważam tego za nic niezwykłego, lubię mieć mocno zaakcentowane brwi, a jasne włoski mnie drażniły. mp miał moje brwi zagęścić, od ich przyciemnienia jest henna.

bardzo cieszę się, że poprawiłam komuś humor, ale na przyszłość proponuję powstrzymać się od takich komentarzy, każdy ma własny punkt widzenia, a forum ma to do siebie, że ludzie chcą poznać wiele opinii, moja jest taka i nie widzę tu dalszego pola do dyskusji.

a jeśli przy tej ilości zabiegów, które kobiety fundują sobie regularnie nałożenie na kilka minut henny raz na tydzień czy dwa jest dla kogoś "kłopotliwe" to naprawdę zazdroszczę
katarzyna_szy jest offline  
Stary 2012-07-24, 21:09   #3401
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
Hej

W piątek mam poprawkę ust
a ja brwi
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-27, 17:53   #3402
Sawana25
Raczkowanie

Jestem już po. Usta mnie dziś bolą, ale jestem mega zadowolona, bo teraz kontur jest wyraźny i idealny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (6,3 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 4.jpg (5,4 KB, 173 załadowań)
Sawana25 jest offline  
Stary 2012-07-27, 20:29   #3403
Milennka03
Zakorzenienie

a oto moje brwi robota naszej forumowej Muscat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (50,0 KB, 290 załadowań)

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-27 o 21:46
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-28, 10:13   #3404
pokrzywa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
fantastyczny efekt !!!!!

pokrzywa jest offline  
Stary 2012-07-28, 16:47   #3405
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
fantastyczny efekt !!!!!
dziękuję
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-28, 18:59   #3406
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
mega naturalne!

Ja w poniedziałek mam poprawkę górnych kresek

eevvaa jest offline  
Stary 2012-07-28, 21:23   #3407
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
mega naturalne!

Ja w poniedziałek mam poprawkę górnych kresek
dzięki, faktycznie ,nawet dziś jak są jeszcze świeżutkie moja mama nie zauważyła że to takie "dorabiane" o to właśnie chodzi

Pochwal się po korekcie kreseczkami
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-29, 03:57   #3408
Sawana25
Raczkowanie

Cytat:
Akurat nie mój typ, ale faktycznie bardzo naturalne
Sawana25 jest offline  
Stary 2012-07-29, 09:43   #3409
dacn
Zakorzenienie

Dziewczyny doradźcie, zastanawiam sie poważnie nad makijazem. Mam bardzo bladą oprawę oczu, maluje oczy ale mnie to męczy, zwłaszcza ze zawsze rozmażę wszystko z dolnej powieki. Czy jest sens zrobienia samej dolnej kreski, w wersji delikatnej? tak żeby oko było podkreślone ale nieprzerysowane. Górną powiekę planuję jak na razie malować.
Czy po wygojeniu można spokojnie nakładać eyeliner na kreskę?
dacn jest offline  
Stary 2012-07-29, 12:01   #3410
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, zastanawiam sie poważnie nad makijazem. Mam bardzo bladą oprawę oczu, maluje oczy ale mnie to męczy, zwłaszcza ze zawsze rozmażę wszystko z dolnej powieki. Czy jest sens zrobienia samej dolnej kreski, w wersji delikatnej? tak żeby oko było podkreślone ale nieprzerysowane. Górną powiekę planuję jak na razie malować.
Czy po wygojeniu można spokojnie nakładać eyeliner na kreskę?
wg mnie jest sens, znajdź dobrą linergistkę która delikatnie podkreśli a nie przerysuje kontur oka . Po wygojeniu kreski - rozumiem że piszesz o górnej kresce( bo eyelinera chyba nie nakładasz na dolną)- może spokojnie malować .Wiem z autopsji
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-29, 12:07   #3411
dacn
Zakorzenienie

Cytat:
wg mnie jest sens, znajdź dobrą linergistkę która delikatnie podkreśli a nie przerysuje kontur oka . Po wygojeniu kreski - rozumiem że piszesz o górnej kresce( bo eyelinera chyba nie nakładasz na dolną)- może spokojnie malować .Wiem z autopsji
Tak, napisałam bez sensu
Chodziło mi o malowanie kreski na górnej powiece.
Czy możecie polecić dobra linerystkę z Poznania, do Krakowa jednak mam za daleko.

GRRR przeglądam google w poszukiwaniu, albo maja beznadziejne strony, albo w galerii makijaży takie koszmarki ze strach sie bać, a marzą mi sie takie ładne delikatne kreski jak pokazywały dziewczyny w tym wątku.

Edytowane przez dacn
Czas edycji: 2012-07-29 o 21:17
dacn jest offline  
Stary 2012-07-29, 22:38   #3412
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, napisałam bez sensu
Czy możecie polecić dobra linerystkę z Poznania, do Krakowa jednak mam za daleko.

GRRR przeglądam google w poszukiwaniu, albo maja beznadziejne strony, albo w galerii makijaży takie koszmarki ze strach sie bać, a marzą mi sie takie ładne delikatne kreski jak pokazywały dziewczyny w tym wątku.
Polecam Magdalene Mazurek, mi robiła pełen pakiet (brwi, kreski górne i dolne, linia wodna)

Wszystko ładnie, efekt naturalny ,ale widoczny
Dodatkowo występowała jako specjalistka w jakimś programie śniadaniowym

Jakbyś przeszukała ostatnie strony to w okolicach kwietnia-maja wrzucałam moje fotki z brwi i linii wodnej
kevschaa jest offline  
Stary 2012-07-29, 23:16   #3413
dacn
Zakorzenienie

Widziałam twoje zdjęcie, makijaż wygląda po prostu ślicznie bardzo delikatnie.
Będę musiała się umówić na spotkanie.
dacn jest offline  
Stary 2012-07-30, 09:28   #3414
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Widziałam twoje zdjęcie, makijaż wygląda po prostu ślicznie bardzo delikatnie.
Będę musiała się umówić na spotkanie.

Dzięki
Ale lepiej poczekaj tak do połowy września żeby już tyle słońca nie było, bo żal tracić ładne dni teraz
kevschaa jest offline  
Stary 2012-07-30, 10:56   #3415
Agunia001
Raczkowanie

Cytat:
Tak, napisałam bez sensu

Ja polecam Izabele Cytrowska
http://www.izabelacytrowska.pl/

Ja chciałam tylko brwi, a wyszło tak że zrobiłam sbie u Izy brwi, kreski góra i dół - gdzie nigdy bym nie pomyślała o kreskach dolnych bo jestem bardzo bladą blondynką..
Efekt fantastyczny, wyglądam wyraźniej, zdecydowanie lepiej podkreślone oko no i mega oszczedność czasu
Agunia001 jest offline  
Stary 2012-07-30, 11:36   #3416
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki, faktycznie ,nawet dziś jak są jeszcze świeżutkie moja mama nie zauważyła że to takie "dorabiane" o to właśnie chodzi

Pochwal się po korekcie kreseczkami
Zrezygnowalam z korekty z powodu wczesniejszych powikłań. Pierwszy zabieg spowodował pęknięcie naczynka na powiece. Na szczęście się wchłonęło, ale tyle naczytałam się o rozlanym barwniku w naczynkach..że przestraszyłam się. Z tego co mi wiadomo to efekt źle przeprowadzonego makijażu. I tak myślę, żeby udać się do innej lingeristki, mimo że będzie drożej, ale z twarzą nie ma żartów...

eevvaa jest offline  
Stary 2012-07-30, 18:46   #3417
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Zrezygnowalam z korekty z powodu wczesniejszych powikłań. Pierwszy zabieg spowodował pęknięcie naczynka na powiece. Na szczęście się wchłonęło, ale tyle naczytałam się o rozlanym barwniku w naczynkach..że przestraszyłam się. Z tego co mi wiadomo to efekt źle przeprowadzonego makijażu. I tak myślę, żeby udać się do innej lingeristki, mimo że będzie drożej, ale z twarzą nie ma żartów...
uuu, to faktycznie nieciekawie, masz rację, z twarzą nie ma żartów,powodzenia- daj znać co postanowiłaś i napisz co i jak po.
Milennka03 jest offline  
Stary 2012-07-30, 20:35   #3418
Sawana25
Raczkowanie

Cytat:
Trzymam kciuki, powodzenia.
Sawana25 jest offline  
Stary 2012-07-31, 13:44   #3419
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xylogic Pokaż wiadomość
Zabieg został na pewno wykonany słabej jakości aparatem do pigmentacji. Polecam urządzenie firmy Long Time Liner . Dobra linergista i dobry aparat i nie ma takiej opcji aby zrobić plamę na powiece. Nie wolno przed zabiegiem brać leków z paracetamolem. Często klientki biorą leki przecwibólowe licząc na mniejsze dolegliwości zabiegu, co jest bzdurą. Jedynie dobrze działa Ketonal, ale jest na receptę. Na powiece może zrobić się krwiaczek ale to nie jest przeciwskazanie do wykonania korekty i skończenia zabiegu. Po wygojeniu oka przystepujemu do korekty, robimy ją z wyczuciem.
Co najdziwniejsze lingeristka u której robiłam zabieg miała bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie... Może to autoreklama... Jedną kreskę mam cieńszą, drugą grubszą. Planuję zapisać się do p.Agaty Świeckiej z Extravaganzy- wydaje się bardzo kompetentną osobą.

Żadnych leków przed zabiegiem ani po nie brałam.

eevvaa jest offline  
Stary 2012-08-01, 17:07   #3420
Makarcia
Raczkowanie

Dziewczyny a czy możecie mi kogoś polecić z Bydgoszczy? Chcę zrobić ładne górne kreski. Przekopałam fora ale wszędzie są tylko informacje o Pani z Dworcowej. Dobre opinie przeplatają się z fatalnymi oraz z oskarżeniami, że te dobre sama sobie wystawia

Muscat może znasz kogoś po fachu w Bydgoszczy?

Makarcia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości