makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-11, 11:25   #3481
Agunia001
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat, tak jak zawsze w przypadku bab - w 99% pytamy żeby same się upewnić że dobrze robimy
w ząlaczeniu troche większa fotka, briw sa robione metodą cienia, za każdym razem robione tak samo i efekt ten sam: po zejściu strupków brwi jednolicie ciemne, po jakimś czasie (tydzień, dwa) przód jest zauważalnie jaśniejszy.. skórę mam normalną, bladą, nie chodze na solarium, basen itd. Po zabiegu - antybiotyk, potem już tylko przed kąpielą odrobina wazeliny - powinnam robić coś jeszcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120909-00031.jpg (34,7 KB, 198 załadowań)
Agunia001 jest offline  
Stary 2012-09-11, 17:57   #3482
justaa_
Raczkowanie

Muscat pisząc rodzaj skóry miałaś chyba na mysli tłustą/suchą czy moze się mylę? moze przy skórze mieszanej barwnik inaczej łapie tam gdzie skóra ma sklonności do przetłuszczania się (strefa T) a inaczej w obszarach suchych?

ale ja to w sumie gdybam :P nie znam się :P niech doświadczone osoby powiedzą co może być przyczyną

co do rad to chyba jak najbardziej kobiety chcą poprzeć swój pomysł hehehe skądś to znam
justaa_ jest offline  
Stary 2012-09-11, 18:21   #3483
Falabella
Zakorzenienie

Czytam i przeglądam ten wątek i zastanawiam się, jak można się (w niektórych przypadkach) tak oszpecić? Młode, ładne dziewczęta walą sobie ciemne, paskudne, jednolite krechy niczym dyskotekowe dziunie i różańcowe babcie z popsutym wzrokiem. Postarza to, wyostrza rysy, wygląda bardzo brzydko. Czemu? Brwi powinny być podkreślone bardzo subtelnie, kolorem dopasowanym do włosów i karnacji, naturalnym.

Galopująca moda na "poprawianie" urody mnie przeraża.

Makijaż permanentny - może i być wspaniałą sprawą, gdy ktoś jest jakoś oszpecony, ma bardzo nierówną linię warg lub ich bardzo nieładny odcień, nie ma brwi, czy też chce sobie zrobić skromną kreskę na górnej powiece (na dolnej wygląda to dziwacznie, tak pod linią... niczym moja pani od biologii z czasów liceum, która malowała sobie takową linerem).

Ech. Wypowiedziałam moje zdanie, gdyż szczerze mnie dziwią niektóre "estetyczne" upodobania i dążenia.

Osobiście planuję tylko kreski na górnej powiece (mam oczy "chińskie" i najlepiej wygląda u mnie makijaż z kreską, ale niestety większość produktów schodzi i się odbija brzydko), jednak nie jestem pewna, czy chcę je na 100%

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2012-09-11 o 18:23
Falabella jest offline  
Stary 2012-09-11, 21:55   #3484
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Muscat pisząc rodzaj skóry miałaś chyba na mysli tłustą/suchą czy moze się mylę? moze przy skórze mieszanej barwnik inaczej łapie tam gdzie skóra ma sklonności do przetłuszczania się (strefa T) a inaczej w obszarach suchych?
Zgadza się

Cytat:
co do rad to chyba jak najbardziej kobiety chcą poprzeć swój pomysł hehehe skądś to znam
Ja tak nie mam albo jestem z innej planety albo jest tak jak pisał Osho, który uważał, że każdy człowiek, niezależnie od płci, posiada pierwiastek męski i żeński i u kobiet po 40-ce pierwiastek żeński przestaje wieść prym, do głosu wreszcie dochodzi ten męski i stąd to zdecydowanie u kobiet dojrzałych Tak czy inaczej, cenię sobie nieposiadanie braku zdecydowania, zwłaszcza w kwestiach kosmetycznych Albo coś chcę, albo czegoś nie chcę i nikt mnie wtedy nie namówi na tak, bądź nie za to bywa, że nie wiem czy chcę ciastko, czy kiełbaskę

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Muscat, tak jak zawsze w przypadku bab - w 99% pytamy żeby same się upewnić że dobrze robimy
w ząlaczeniu troche większa fotka, briw sa robione metodą cienia, za każdym razem robione tak samo i efekt ten sam: po zejściu strupków brwi jednolicie ciemne, po jakimś czasie (tydzień, dwa) przód jest zauważalnie jaśniejszy.. skórę mam normalną, bladą, nie chodze na solarium, basen itd. Po zabiegu - antybiotyk, potem już tylko przed kąpielą odrobina wazeliny - powinnam robić coś jeszcze?
Agunia po 1) co to znaczy "potem już tylko przed kąpielą odrobina wazeliny"???? Czy to oznacza, że oprócz tego wogóle tych brwi nie pielęgnujesz? Jeśli tak to od razu mówię, że to źle. Brak nawilżania powoduje mocniejsze złuszczanie. Po zabiegu 3 dni antybiotyk a następnie odstawiamy antybiotyk i natłuszczamy przez ok. 10 dni minimum 3 razy dziennie.

Po 2) Czy masz skórę tłustą, lub mieszaną i grubą? Tak by mi to wyglądało... a zważywszy, że u nasady skóra jest grubsza, to też na łukach barwnik przyjmuje się lepiej, natomiast przy nasadzie jest gorzej.
Może być tak, że kobieta pigmentuje za głęboko (była krew?) lub za płytko, obstawiałabym to drugie.
Jeżeli na każdej korekcie kobieta pigmentuje po całości a nie skupia się na wyrównaniu pigmentu przy nasadzie w stosunku do reszty, no to musi być taki efekt, bo nasada wciąż jest słabsza, natomiast na łukach każda kolejna korekta wzmacnia efekt.
Jeżeli masz skórę tłustą, grubą i do tego nie nawilżasz po pigmentacji to już masz odpowiedź

Naskórek się złuszcza i oczywiście razem z barwnikiem i tym sposobem niedopigmentowane nasady rozjaśniają się szybciej.

Nie wiem, czy wybierasz się jeszcze na korektę, ale jeśli tak to ja bym się skupiła na tych osłabionych partiach brwi i zostawiłabym łuki w spokoju, bo w końcu w tych partiach będziesz miała tatuaż a nie makijaż

A jaką masz grupę krwi?

Czy duże masz strupki po pigmentacji i czy przypadkiem u nasady nie są największe?

Teraz odrób zadanie domowe i będziemy myśleć co dalej
muscat jest offline  
Stary 2012-09-12, 09:32   #3485
Agunia001
Raczkowanie

Muscat
Tak jak pisałam mam skórę normalną (chociaż widzę że dla niektórych można mieć tylko tłustą albo suchą), z tendencjami do lekkiego błyszczenia latem w strefie T a zimą do bolesnego przesuszania na policzkach i czole. Generalnie cera normalna, bezproblemowa - na pewno nie tłusta.
Tak mi kazała lingerystka u której robiłam zabieg (a wręcz że później mam niczego nie używac i dac skórze odpocząć)- skoro mówisz że musi być inaczej zastosuję się. Zwykła wazelina czy jakiś specjalny krem?
Podczas zabiegu nie było krwi, aczkolwiek długo "jeździła" u nasady żeby wkolor wszedł - bo po pierwszej pigmentacji u nasady było prawie zero koloru.
Nie wiem sama czy iśc na kolejną korektę (5!), zastanawiam się czy to cokolwiek da.. Póki co więcej łażę ze strupkami jak demon niż bez nich..
Tak, strupki sa największe (takie grube) u nasady, bolesne przy ruszaniu brwiami czy dotknięciu strupka.
Grupa krwi: RH+.
Dzięki za rady
Agunia001 jest offline  
Stary 2012-09-12, 12:19   #3486
sylwina78
Raczkowanie

[QUOTE=muscat;36349947]Ja łączę 2 barwniki + neutralizator.

To zależy co robię na korekcie, jeśli są jakieś ubytki, które trzeba uzupełnić to tym samym kolorem a jeśli tylko wzmacniam efekt to wtedy różnie, bywa że używam tylko jednego koloru.

neutralizator czyli barwnik beżowy czy to zupełnie co innego?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Zgadza się, można orange wykorzystać w takiej sytuacji, ale można i ciepłą truskawkę a po truskawce dopiero chłodny odcień
Natomiast orange możesz też nałożyć jak zobaczysz, że kolor brwi przeszedł w zbyt szary odcień, albo od razu do szarego można dodać odrobinę orange i wtedy łamie się zbyt zimny odcień.

truskawka (strawberry)? a na jakich pigmentach pracujecie? bo ja na NPM i tam raczej nie ma takiej nazwy barwnika chyba, że miałaś na myśli jedynie kolor zbliżony do naturalnej truskawki...

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

grupa krwi to

A,B,AB, O, RH+ nic raczej muscat nie powie

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

[QUOTE=sylwina78;36474387]
Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Ja łączę 2 barwniki + neutralizator.

To zależy co robię na korekcie, jeśli są jakieś ubytki, które trzeba uzupełnić to tym samym kolorem a jeśli tylko wzmacniam efekt to wtedy różnie, bywa że używam tylko jednego koloru.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Zgadza się, można orange wykorzystać w takiej sytuacji, ale można i ciepłą truskawkę a po truskawce dopiero chłodny odcień
Natomiast orange możesz też nałożyć jak zobaczysz, że kolor brwi przeszedł w zbyt szary odcień, albo od razu do szarego można dodać odrobinę orange i wtedy łamie się zbyt zimny odcień.

truskawka (strawberry)? a na jakich pigmentach pracujecie? bo ja na NPM i tam raczej nie ma takiej nazwy barwnika chyba, że miałaś na myśli jedynie kolor zbliżony do naturalnej truskawki...

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

grupa krwi to

A,B,AB, O, RH+ nic raczej muscat nie powie
,
jeśli masz "0" to nic dziwnego, że nie chce Ci się pigment przyjąć, bo ta grupa ma właśnie to do siebie, że odrzuca pigment
sylwina78 jest offline  
Stary 2012-09-12, 19:03   #3487
_Ciastko_
Rozeznanie

Bylam wczoraj na korekcie brwi. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Brwi rowniotkie, idealne. Poczekam kilka dni i jak juz bedzie efekt koncowy wstawie zdjecia przed i po a efekt jest bardzo duzy oczywiscie na plus. Smaruje teraz kremem ktory dostalam z gabinetu. Po pierwszej pigmentacji bardzo ladnie i szybko sie goily.

Agunia - ja mialam robione i kreski rok temu i teraz robie brwi i obydwie kosmetyczki zakazaly uzywania wazeliny bo wtedy zle sie goi, wytwarza sie okluzja, skora nieoddycha. Z tego co kojarze jest to najczestszy blad opelniany po zabiegu. Powinno sie nawilzac skore a nie natluszczac.

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline  
Stary 2012-09-12, 19:35   #3488
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Muscat
Tak jak pisałam mam skórę normalną (chociaż widzę że dla niektórych można mieć tylko tłustą albo suchą), z tendencjami do lekkiego błyszczenia latem w strefie T a zimą do bolesnego przesuszania na policzkach i czole. Generalnie cera normalna, bezproblemowa - na pewno nie tłusta.
Tak mi kazała lingerystka u której robiłam zabieg (a wręcz że później mam niczego nie używac i dac skórze odpocząć)- skoro mówisz że musi być inaczej zastosuję się. Zwykła wazelina czy jakiś specjalny krem?
Podczas zabiegu nie było krwi, aczkolwiek długo "jeździła" u nasady żeby wkolor wszedł - bo po pierwszej pigmentacji u nasady było prawie zero koloru.
Nie wiem sama czy iśc na kolejną korektę (5!), zastanawiam się czy to cokolwiek da.. Póki co więcej łażę ze strupkami jak demon niż bez nich..
Tak, strupki sa największe (takie grube) u nasady, bolesne przy ruszaniu brwiami czy dotknięciu strupka.
Dzięki za rady
Podejrzewam zatem, że Twoja cera jest jednak mieszana i stawiam, że skórę masz z tych nie najcieńszych jeżeli grupę krwi masz O to wszystko się zgadza
Natomiast nie wiem, czy to tylko efekt na zdjęciu, ale mam wrażenie, że Twoje brwi są podbarwione czerwienią...? Czy widzisz coś takiego u siebie? Sprawdź to w świetle dziennym.

Ja bym obstawiała żebyś sobie jednak na kilka miesięcy odpuściła dalszą pigmentację, albo korekta, ale tylko w nasadzie, natomiast ważne, czy Twój makijaż zmienia barwę, bo jeśli tak to pasowałoby tu włączyć oliwkę.

Z tymi strupkami w takim razie jest tak, jak myślałam... gdyby brwi były natłuszczane często to strupki byłyby mniejsze a i barwnik wchłaniałby się lepiej.
No cóż... nie wiem skąd szkoła braku pielęgnacji, natomiast ja zawsze klientki upominam, że nie wolno moczyć, miziać, drapać, natomiast należy minimum! 3 razy dziennie smarować a tak wogóle zasada jest taka, że smarujemy zawsze, kiedy czujemy ściągnięcie brwi, choćby to był 7 raz w ciągu dnia. I tak ma być dopóki są strupki, potem można już moczyć a maść nakładać jeszcze przez jakiś czas na noc. W Twoim przypadku, z środków dostępnych w aptece, zastosowałabym solcoseryl.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość

Nie, to np. właśnie orange, lub oliwka.

Cytat:
Długo pracowałam na barwnikach Szwedo i tam właśnie jest truskawka, ale może to być inny barwnik, dający efekt zdrowej, żywej czerwieni wargowej (nie czerwieni szminkowej) No tak, czy inaczej, najpierw trzeba usta "ocieplić" a dopiero wtedy można położyć kolor chłodny.

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
,
jeśli masz "0" to nic dziwnego, że nie chce Ci się pigment przyjąć, bo ta grupa ma właśnie to do siebie, że odrzuca pigment
No właśnie
muscat jest offline  
Stary 2012-09-12, 20:18   #3489
wisienka99
Przyczajenie

Dziewczyny na mydeal jest makijaż permanentny brwi metodą włosa za 199 zł. Poznań w salonie Tanrei. http://www.mydeal.pl/poznan-makijaz_...aniu-9896.html
Chciałam się spytać o wasze opinie o salonie i metodzie? Myślę że cena jest drugorzędna bo kiepska kosmetyczka spieprzy niezależnie od kwoty.
wisienka99 jest offline  
Stary 2012-09-13, 12:09   #3490
123sciri
Rozeznanie

dziewczyny a może znalazłaby się tu chętna LODZIANKA na makijaż permanentny brwi u Boroń w ramach promiocji 2 w cenie 1
jeśli tak piszcie na priva

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-09-13, 15:33   #3491
Olkatrolka
Raczkowanie

Jestem po poprawce kreseczek górnych i wydaja mi się jeszcze ładniejsze . Mam nadzieję, że utrzymają się chociaż ze dwa lata.
Olkatrolka jest offline  
Stary 2012-09-14, 12:39   #3492
kasiulka12
Raczkowanie

GG do kasiulka12

Cześć.
W tamtym tygodniu zrobiłam sobie u Muscat brwi. Są super, fajnie się obudzić rano i nie wyglądać dziwnie bez brwi. Są już zagojone i zjaśniały. Wyglądają super, wyglądają bardzo naturalnie. Nikt nie widzi, że to makijaż . Już się nie mogę doczekać korekty, chciałabym je wtedy pogrubić troszkę, jeśli da radę . Na fb są zdjęcia zaraz po (136). Załączam obecne, po wygojeniu.
Warto było sobie zrobić wycieczkę do Krakowa, moja koleżanka też niedługo do pani przyjedzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (13,0 KB, 268 załadowań)

Edytowane przez kasiulka12
Czas edycji: 2012-09-14 o 13:26 Powód: literówka
kasiulka12 jest offline  
Stary 2012-09-14, 22:04   #3493
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez kasiulka12 Pokaż wiadomość
Cześć.
W tamtym tygodniu zrobiłam sobie u Muscat brwi. Są super, fajnie się obudzić rano i nie wyglądać dziwnie bez brwi. Są już zagojone i zjaśniały. Wyglądają super, wyglądają bardzo naturalnie. Nikt nie widzi, że to makijaż . Już się nie mogę doczekać korekty, chciałabym je wtedy pogrubić troszkę, jeśli da radę . Na fb są zdjęcia zaraz po (136). Załączam obecne, po wygojeniu.
Warto było sobie zrobić wycieczkę do Krakowa, moja koleżanka też niedługo do pani przyjedzie.

Oczywiście, że się da pogrubić a koleżanka już się umówiła
Pozdrawiam
muscat jest offline  
Stary 2012-09-15, 10:57   #3494
sylwina78
Raczkowanie

[QUOTE=Agunia001;36471399]Muscat
. Zwykła wazelina czy jakiś specjalny krem?

czytałam, że wazeliną nie powinno się smarować z racji tego że zawiera wodę i zamiast goić zwyczajnie "zmywa" pigment ... sama widziałam makijaż "pielęgnowany" wazeliną i efekt był nieciekawy, makijaż po miesiącu wyglądał jakby miał już ze 3 lata. Ja swoim klientkom zalecam maść alantan i jak na razie dobrze się sprawdza

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

do Muscat,

przepraszam, że tak Cię dręczę pytaniami ale ciekawi mnie jeszcze kwestia proporcji mieszania barwników. Mieszasz normalnie wykałaczką w tym malutkim pojemniczku do pigmentów w proporcji 1/2 do 1/2 i np. 2 -5 kropli neutralizatora czy masz specjalną maszynkę do mieszania a barwniki łączysz według własnego uznania? ile mam dodać neutralizatora ?
sylwina78 jest offline  
Stary 2012-09-16, 21:38   #3495
DariaPierzchala
Przyczajenie

Hej . Kupiłam właśnie bon na permanentny brwi w Klinice Urody u p. Agnieszki Mróz. Bardzo boję się efektu przerysowania, że powoli zaczynam żałować ;/. Czy któraś z was była może juz w tym salonie? Kupon jest z gruponu (zastanawiam się czy to nie będzie miało wpływu w sensie, że tylko 200zł).
DariaPierzchala jest offline  
Stary 2012-09-22, 18:26   #3496
eudi
Przyczajenie

Question Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
po 8 latach dojrzałam do zrobienia makijażu permanentnego. Szybko, prawda.... Sęk w tym, że jak już dojrzałam to nie wiem gdzie go wykonać. Mieszkam w trójmieście a moje typy to:
- Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku,
- Instytut Makijażu Permanentnego Agnieszka Ucińska,
- Akademia Magdaleny Wielgus,
- spameed Gdańsk
Bardzo proszę o pomoc, może ktoś korzystał z usług tych gabinetów i ma jakieś doświadczenia. Gorąco liczę na pomoc i serdecznie pozdrawiam.
eudi jest offline  
Stary 2012-09-22, 20:15   #3497
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DariaPierzchala Pokaż wiadomość
Hej . Kupiłam właśnie bon na permanentny brwi w Klinice Urody u p. Agnieszki Mróz. Bardzo boję się efektu przerysowania, że powoli zaczynam żałować ;/. Czy któraś z was była może juz w tym salonie? Kupon jest z gruponu (zastanawiam się czy to nie będzie miało wpływu w sensie, że tylko 200zł).
Ja robiłam kreski górne u p.Agnieszki Mróz. Jestem średnio zadowolona, ponieważ kreski się trochę różnią grubością i kształtem. Miałam iść na korektę, ale pękło mi naczynko na powiece co podobno jest wynikiem nieprawidłowego wykonania makijażu, więc zrezygnowałam.
Chciałam załączyć zdjęcia, ale wyskakuje mi błąd

edit: udało się wgrać zdjęcia.
Jak widać kreski nieco się różnią grubością, jedna z nich nie jest zrobiona tuż przy rzęsach. Jak myślicie, warto robić korektę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0071.jpg (44,2 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0066.jpg (25,3 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0069.jpg (39,4 KB, 181 załadowań)

Edytowane przez eevvaa
Czas edycji: 2012-09-22 o 23:20
eevvaa jest offline  
Stary 2012-09-22, 23:11   #3498
saandy
Wtajemniczenie

Witam.
Zastanawiam się intensywnie nad makijażem permanentnym brwi i górnych kresek, problemem jest to, że nie mogę znaleźć w mojej okolicy żadnego polecanego gabinetu : Pala: Może któraś z Was potrafiłaby coś podpowiedzieć, chciałabym, żeby było to zrobione profesjonalnie i dobrze. Szukam czegoś w okolicach Bydgoszczy, ewentualnie Torunia.
saandy jest offline  
Stary 2012-09-25, 12:38   #3499
sylwina78
Raczkowanie

edit: udało się wgrać zdjęcia.
Jak widać kreski nieco się różnią grubością, jedna z nich nie jest zrobiona tuż przy rzęsach. Jak myślicie, warto robić korektę?[/QUOTE]

korekta jest po to żeby między innymi poprawić kształt, uzupełnić braki pigmentu i pogłębić kolor. Sama musisz podjąć decyzję czy chcesz wrócić do tego gabinetu... zawsze należy wykonać rysunek wstępny konturówką i albo się jego zaakceptuje albo nie, także poproś na korekcie o taki rysunek i zobaczysz czy będzie wyglądało to lepiej niż w chwili obecnej, jeśli Ci się nie spodoba to zrezygnuj i szukaj innego gabinetu. Na tym pierwszym zdjęciu nie widać zbyt dobrze jak faktycznie wyglądają kreski, musisz zrobić podobne zdjęcie na otwartych oczach.
sylwina78 jest offline  
Stary 2012-09-26, 07:58   #3500
ambiguous87
BAN stały

Witajcie Wreszcie po długiej przerwie (rocznej!) idę znów zrobić brwi metodą piórkową Aktualnie wyglądają jak na zdjęciu poniżej (wybaczcie jakość). Jutro będę robić i mam nadzieję, że będzie dobrze Trzymajcie kciuki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00763 - Kopia.jpg (13,8 KB, 241 załadowań)
ambiguous87 jest offline  
Stary 2012-09-30, 22:30   #3501
Wenress
Zakorzenienie

Chciałabym sobie zrobić bardzo delikatne, górne kreski, mogłybyście polecić kogoś z Poznania?

Ćwiczę!
Wenress jest offline  
Stary 2012-10-02, 16:57   #3502
atilav
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Witajcie Wreszcie po długiej przerwie (rocznej!) idę znów zrobić brwi metodą piórkową Aktualnie wyglądają jak na zdjęciu poniżej (wybaczcie jakość). Jutro będę robić i mam nadzieję, że będzie dobrze Trzymajcie kciuki!
Pochwal się efektami

atilav jest offline  
Stary 2012-10-02, 19:26   #3503
agunia37
Rozeznanie

Dziewczyny,
podajcie mi prosze adres jakiej dobrej kosmetyczki w Koszalinie.
Robilam rok temu w Niemczech makijaz permanentny brwi.Niestety kobieta nie byla specjalistka-brwi wyszly kiepsko a do tego barwnik calkowicie sie wymyl.
Chcialabym zrobic w kraju,bo mam wieksze zaufanie do naszych kosmetyczek,mimo wszystko.
agunia37 jest offline  
Stary 2012-10-02, 22:20   #3504
style_guru
Przyczajenie

Dziewczyny, a czy możecie polecić doświadczoną lingernistkę z Warszawy? Chodzi o poprawienie źle zrobionych brwi
style_guru jest offline  
Stary 2012-10-03, 08:04   #3505
anna paulinska
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to anna paulinska

stylu...... , napisz prosze cos o swoich brwiach, co jest do poprawy. Okresl ich kolor i ksztalt. Jesli zmienily swoja podstawowa barwe, to na jaki. Opisz. Dziekuje.
akolor.

anna paulinska jest offline  
Stary 2012-10-03, 15:07   #3506
sylwina78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez style_guru Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy możecie polecić doświadczoną lingernistkę z Warszawy? Chodzi o poprawienie źle zrobionych brwi
możesz dowiedzieć się w instytucie new look Pani Wioletta Filarska przyjmuje w centrum szkoleniowym w ursusie (i tam jest taniej niż w centrum wa-wy) lub po umówieniu na ul. gałczyńskiego 5
sylwina78 jest offline  
Stary 2012-10-03, 15:17   #3507
CaramellaQuelle
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Oj,trzeba uważać z wyborem gabinetów ,bo można się przejechać.....Ja chciałabym zrobić usta i kreski na ochach,ale boję się
Stary 2012-10-06, 21:12   #3508
style_guru
Przyczajenie

Bardzo dziekuję za adresy i rady problem mam właściwie nie ja, a moja mama- zrobiono jej permanentny w taki sposób, że od miesiąca wygląda jakby była od razu po zabiegu. Brwi są za ciemne i możecie sobie wyobrazić, że jest przerażona. Szukając rozwiązania znalazłam coś takiego
http://www.beautyspaexpert.com/rozjasniacz-kolorow.html
może któraś z Was używała tego lub podobnego produktu? Czy to działa?
style_guru jest offline  
Stary 2012-10-07, 11:40   #3509
anna paulinska
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to anna paulinska

witam, jesli chodzi o Torun, Bydgoszcz, to koniecznie udaj sie do Edyty LTL, na formu kafeterii mozesz ja spotkac. Bez watpienia naprawi. Pozdrawim.
akolor- Warszawa

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

produkty do rozjasnienia,poprawek makijazu permanentnego, to korektory, ktorymi pracujemy jesli umiemy. Dobranie odpowiedniego korektora, to podstawa. Kolor ciemny, zle utleniony , krzywizny itp, to praca dla korektora. Nie tylko jedna firma je ma, ale linergistka musi nimi prawidlowo pracowac.
akolor-Warszawa

anna paulinska jest offline  
Stary 2012-10-07, 21:21   #3510
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez style_guru Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za adresy i rady problem mam właściwie nie ja, a moja mama- zrobiono jej permanentny w taki sposób, że od miesiąca wygląda jakby była od razu po zabiegu. Brwi są za ciemne i możecie sobie wyobrazić, że jest przerażona. Szukając rozwiązania znalazłam coś takiego
http://www.beautyspaexpert.com/rozjasniacz-kolorow.html
może któraś z Was używała tego lub podobnego produktu? Czy to działa?
W takiej sytuacji można metodą piórkową "wbudować" dużą ilość cieniutkich, jaśniejszych włosków, to da efekt rozjaśnienia i sprawi, że brwi będą "lżejsze".
muscat jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości