makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-12-05, 19:38   #4111
muscat
Rozeznanie

GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agata00000 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny. Przeczytalam sporo stron tego watku ale nie dalam rady jak narazie wszytskiego przejrzeć. Jestem niestety ofiara nieudanego makijażu. miał być delikatny, podkreslajacy urode i delikatnie korygujacy. niestety.. jest przerysowany, kolor za ciemny, ksztalt ktorego pani "lingeristka" nie odksztalcila prawidlowo w efekcie mam 2 inne brwi. wygladam jak transwestyta ktory malowal brwi bez lusterka. Zaproponowano mi korekte i rozjasnienie ale nie wiem czy jest to dobry pomysł poniewaz jedna brew w polowe trzeba zakamuflować i zrobić ja niżej, nie chce wiekszej katastrofy. Zaczelam zastanawiac sie nad usunieciem, wiem ze sa 2 metody. laser i rejuvi, nie wiem ktorej sie poddac. obawiam sie blizn i utraty wloskow. jestem zdesperowana i nie chce pogorszyc sprawy. Czy ktoras z was usuwala mp? czy mozna pozbyc sie makijażu całkowicie czy tylko tak pisza a on moze ulec tylko rozjasnieniu? prosze o pomoc Pozdrawiam
Zepsute makijaże tak naprawdę najczęściej lepiej próbować naprawić, niż usuwać, aczkolwiek bywa, że do naprawy nijak się nie nadaje. W przypadku lasera to na pewno kilka zabiegów, rejuvi również, w obu metodach nie ma pewności, że wszystko zniknie, to powinni ocenić fachowcy i tylko tacy powinni brać się za usuwanie makijażu. Oczywiście koszt też będzie wysoki i to nie tylko w przypadku lasera, ale i rejuvi. Przy tej drugiej metodzie to tez dodatkowe cierpienie, bo ten tworzący się strupek daje dość bolesne odczucia i niefajnie wygląda.

Zastanawia mnie jedna rzecz... skąd ten zbyt ciemny kolor? Czy rozmawiałyście o tym, czego Ty oczekujesz? Jaki kolor chciałaś mieć i jaki Ci zaproponowano? Jaka metodą miałaś pigmentowane brwi? No i jak dawno miałaś zabieg?
Czy możesz udostępnić zdjęcie brwi tutaj, lub e-mailem?
muscat jest offline  
Stary 2013-12-05, 19:41   #4112
agata00000
Przyczajenie

muscat podaj mi prosze swojego maila. napisze wiadomosc prywatnie
agata00000 jest offline  
Stary 2013-12-05, 19:51   #4113
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez daisy2121 Pokaż wiadomość
Mam również problem z makijażem permanentnym brwi. Robiłam go dokładnie 2 lata temu. PO zabiegu brwi były ok.... Kolor mi odpowiadał ponieważ mam ciemne oczy i włosy, kolor brwi był ciemno brązowo-szary. Jednak szybko zaczął blaknąć i po ok 2 mies byłam na dopigmentowaniu. Minęły 2 lata i został mi bardzo jasny szary Myślałam że kolor będzie mocny dłużej.
...czyli miałaś mieć jeden zabieg???? a to dopigmentowanie to tak z konieczności? Jeśli tak to miały prawo się tak mocno rozjaśnić, bo jeden zabieg to za mało, zawsze powinien być zabieg dopełniający i to maksymalnie do 2 miesięcy. W wyjątkowych wypadkach ten okres można wydłużyć.

Cytat:
Ale to nie jest główny problem tego zabiegu. Okazało się, że brwi w obrębie kreski prawie wcale nie odrosły Mam pojedyncze włoski. Nie wiem czy kosmetyczka uszkodziła mieszki włosowe czy o co chodzi ale jestem załamana bo będę prawdopodobnie musiała robić permanentny do końca życia albo malować kredką żeby mieć brwi!!! Robiłam go w Toruniu i zastanawiam się czy przejechać się do tego salonu żeby Pani zobaczyła co najlepszego zrobiła czy nie ma sensu się denerwować.
Czy ma ktoś podobny problem albo doradzi czy coś mogę zdziałać?????
Linergistka nie uszkodziła Ci mieszków, bo musiałaby usiłować Ci zrobić tatuaż nad oczami (a to od razu można wykluczyć, biorąc pod uwagę jak długo Ci się ten makijaż utrzymał). Przy prawidłowej pigmentacji nie ma takiej możliwości.
Nie wiem ile masz lat, jakie zawsze miałaś brwi, jakim jesteś typem urody, jaki jest Twój stan zdrowia, itd., ?
Brwi, tak jak włosy czy skóra, reagują na wiek, na przyjmowane leki, na problemy hormonalne a przede wszystkim podlegają uwarunkowaniu genetycznemu, czyli jak babcia, mama czy tata mieli kiepskie brwi to nam się to również najprawdopodobniej przydarzy, jak do tego dodać różne doświadczenia z nimi w młodości, regularne henny itp. to można się spodziewać, że koło 30-ki zaczną się sypać. Tego nie widać tak wyraźnie, natomiast po jakimś czasie kobieta się budzi i dociera do niej, że brwi jakimś dziwnym trafem znikają.
Przykre to, nie mniej jednak tak się dzieje.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2013-12-05 o 19:53
muscat jest offline  
Stary 2013-12-05, 20:08   #4114
malymotylek
Raczkowanie

Muskat

Dziękuje Ci ślicznie za odpowiedź !
Po tą sól pojdę najwyżej jutro do apteki.
Tribiotic mi się skończył i nie mam go aktualnie w domu.
Ale od wczoraj, od wieczora zaczęłam smarować Solcoserylem, bo przypomniałam sobie, że go mam. Całkiem o nim zapomniałam, jak miałam zrobiony makijaż 2 tyg. temu. Nawet nie wiedziałam, że ta wazelina jest taka zła Co do tego zapachu to no cóż, kurde, jest taki nieładny, trochę śmierdzi, nie jak chemią a jakby takim grzybem psującym się, nie wiem jak to nazwać, przepraszam za te określenia. Poprawkę miałam zrobioną w poniedziałak i jeszcze do tej pory jak marszczę brwi to trochę boli i skóra jest ściągnięta. Mam tylko nadzieję, że żadne zakażenie się nie wdarło.. Może dlatego tak boli, bo miałam metodę cieniowania i dość długo po mnie jeździła.
malymotylek jest offline  
Stary 2013-12-05, 21:10   #4115
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
muscat podaj mi prosze swojego maila. napisze wiadomosc prywatnie
adres wysłałam

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
Muskat

Dziękuje Ci ślicznie za odpowiedź !
Po tą sól pojdę najwyżej jutro do apteki.
Tribiotic mi się skończył i nie mam go aktualnie w domu.
Ale od wczoraj, od wieczora zaczęłam smarować Solcoserylem, bo przypomniałam sobie, że go mam. Całkiem o nim zapomniałam, jak miałam zrobiony makijaż 2 tyg. temu. Nawet nie wiedziałam, że ta wazelina jest taka zła Co do tego zapachu to no cóż, kurde, jest taki nieładny, trochę śmierdzi, nie jak chemią a jakby takim grzybem psującym się, nie wiem jak to nazwać, przepraszam za te określenia. Poprawkę miałam zrobioną w poniedziałak i jeszcze do tej pory jak marszczę brwi to trochę boli i skóra jest ściągnięta. Mam tylko nadzieję, że żadne zakażenie się nie wdarło.. Może dlatego tak boli, bo miałam metodę cieniowania i dość długo po mnie jeździła.
...skoro taki zapach to znaczy, że pod tą wazeliną zaczęło się robić jak pod czapką w lecie, czyli jeszcze chwilka i byłoby zielono i w ogóle masakrycznie.
No niestety, ale jutro biegusiem do apteki Motylku się udaj i koniecznie sól i Tribiotic. Narazie odstaw Solcoseryl, dokładnie oczyść to wszystko solą a potem zacznij pielęgnację Tribioticiem, cieniutkie warstewki, bez przesady i oczywiście patyczkiem kosmetycznym a nie łapkami :P

Dziewczyny, tak na przyszłość... wazelina tworzy niefajny czop, pod nim to wszystko przestaje oddychać, naprawdę potrafi się wtedy wytworzyć paskudny stan zapalny z zielonym nalotem.
muscat jest offline  
Stary 2013-12-05, 21:28   #4116
malymotylek
Raczkowanie

Kurde ! Nigdy bym nie pomyślała nawet, że od wazeliny mogłoby się takie coś zrobić a MP miałam robiony już trzeci raz w życiu ale przy tych 2 razach smarowałam Solcoserylem. Jak miałam zrobiony ten 3 raz to teraz widzę, że miałam szczęście i od tej wazeliny nic mi się nie stało, jedynie szybko strupki odpadły. Teraz po korekcie już się wolniej złuszcza. A smarowałam nią jedynie jeden dzień No nic. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Zastosuję się do Twoich rad, Muskat. Dobrze, że jest ktoś taki na forum jak Ty !
Wiem, że nie wolno pudrować ale chyba będę zmuszona choć troszeczkę ponieważ w sobotę będę w pracy i niestety będę musiała tego czynu dokonać :/ Może nie zaszkodzi.
malymotylek jest offline  
Stary 2013-12-05, 21:57   #4117
daisy2121
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
...czyli miałaś mieć jeden zabieg???? a to dopigmentowanie to tak z konieczności? Jeśli tak to miały prawo się tak mocno rozjaśnić, bo jeden zabieg to za mało, zawsze powinien być zabieg dopełniający i to maksymalnie do 2 miesięcy. W wyjątkowych wypadkach ten okres można wydłużyć.

Linergistka nie uszkodziła Ci mieszków, bo musiałaby usiłować Ci zrobić tatuaż nad oczami (a to od razu można wykluczyć, biorąc pod uwagę jak długo Ci się ten makijaż utrzymał). Przy prawidłowej pigmentacji nie ma takiej możliwości.
Nie wiem ile masz lat, jakie zawsze miałaś brwi, jakim jesteś typem urody, jaki jest Twój stan zdrowia, itd., ?
Brwi, tak jak włosy czy skóra, reagują na wiek, na przyjmowane leki, na problemy hormonalne a przede wszystkim podlegają uwarunkowaniu genetycznemu, czyli jak babcia, mama czy tata mieli kiepskie brwi to nam się to również najprawdopodobniej przydarzy, jak do tego dodać różne doświadczenia z nimi w młodości, regularne henny itp. to można się spodziewać, że koło 30-ki zaczną się sypać. Tego nie widać tak wyraźnie, natomiast po jakimś czasie kobieta się budzi i dociera do niej, że brwi jakimś dziwnym trafem znikają.
Przykre to, nie mniej jednak tak się dzieje.

Dzięki za odpowiedź
BYłam na dopełnieniu, ponieważ brwi się rozjaśniły i były nierówne. Po zabiegu było ok, ale teraz po 2 latach są bardzo jasne a efekt miał być do 5 lat dlatego zastanawiam się czy prawidłowo został wprowadzony barwnik?
Mam 27 lat i zawsze miałam rzadkie brwi ale po zabiegu nie mam ich prawie wcale w obrębie makijażu, natomiast poniżej jak najbardziej są.
daisy2121 jest offline  
Stary 2013-12-06, 21:58   #4118
Studio Shee
Przyczajenie

Cytat:
Witam wszystkie dziewczyny. Przeczytalam sporo stron tego watku ale nie dalam rady jak narazie wszytskiego przejrzeć. Jestem niestety ofiara nieudanego makijażu. miał być delikatny, podkreslajacy urode i delikatnie korygujacy. niestety.. jest przerysowany, kolor za ciemny, ksztalt ktorego pani "lingeristka" nie odksztalcila prawidlowo w efekcie mam 2 inne brwi. wygladam jak transwestyta ktory malowal brwi bez lusterka. Zaproponowano mi korekte i rozjasnienie ale nie wiem czy jest to dobry pomysł poniewaz jedna brew w polowe trzeba zakamuflować i zrobić ja niżej, nie chce wiekszej katastrofy. Zaczelam zastanawiac sie nad usunieciem, wiem ze sa 2 metody. laser i rejuvi, nie wiem ktorej sie poddac. obawiam sie blizn i utraty wloskow. jestem zdesperowana i nie chce pogorszyc sprawy. Czy ktoras z was usuwala mp? czy mozna pozbyc sie makijażu całkowicie czy tylko tak pisza a on moze ulec tylko rozjasnieniu? prosze o pomoc Pozdrawiam

Strasznie mi przykro..za każdym razem, gdy słyszę takie historię. Nie powinno tak się dziać.. Rozumiem, że korekcja Twoich brwi byłaby ogromna. Oto, co mogę Ci polecić, jeżeli rzeczywiście zwykła pigmentacja naprawcza na nic by się zdała. Otóż, nie każdy laser jest dobry. Do niedawna pracowałam w Toruniu w centrum szkoleniowym i od lat szukałyśmy odpowiedniego laseru, który by nie ranił skóry, a był delikatny i skuteczny.Pigmentacja naprawcza jest czasem trudna, nawet bardzo i najgorzej, gdy kształt jest niezwykle asymetryczny. A nadmiar nieudanych makijaży, które trzeba poprawić jest przeogromny. Więc naszym marzeniem było znaleźć sprzęt, który by pomógł naszym klientkom, które tej pomocy bardzo potrzebują.I te poszukiwania bardzo długo trwały, ponieważ jeszcze do niedawna nie było w Polsce niczego godnego uwagi. Aż w końcu, w czasie praktyk w Chinach znalazłyśmy laser, który jest bardzo delikatny i można go stosować nawet do wywabiania mp wokół oczu. Jest skuteczny i delikatny. Zazwyczaj potrzebnych jest przynajmniej 5 sesji, aczkolwiek już po pierwszej widać efekt i co najważniejsze - NIE POZOSTAWIA BLIZN!!! Skóra jest lekko zaczerwieniona i może delikatnie podpuchnąć, ale to wszystko. W Polsce do tej pory jest zaledwie w dwóch salonach - ARTISPA w Toruniu i Wersal we Wrocławiu. W tym drugim jest bogata galeria zdjęć, po laserze, więc proponuję, byś obejrzała. Może się przydaTo, ile czasu i zabiegów jest koniecznie weryfikuje już osoba, któa dany zabieg przeprowadza, bo łatwiej jest jej to ocenić. J Jeżeli natomiast chodzi o Rejuvi to mam bardzo ograniczone zaufanie. Widziałam konsekwencje, gdy, jak to się mówi "nie udało się". I on niestety może pozostawiać blizny.
Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że niebawem będziesz mogła cieszyć się pięknymi brwiami
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Ach, i jeszcze chciałam dodać, choć to smutna prawda, że nie zawsze udaje się wywabić mp całkowicie. To zależy od składu pigmentu, jakim został wykonany. W najgorszej sytuacji taki pigment mógł mieć w sobie metale ciężkie i wówczas może pozostać po nim lekki ślad. Jeżeli możesz się dowiedzieć na jakich pigmentach (jakiej marki) był wykonany, to bardzo cena informacja.

Pozdrawiam.

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline  
Stary 2013-12-07, 00:01   #4119
SoiSoi
Zadomowienie

Czy ktoś słyszał o Pani Ewie Nizioł? Chciałam się wybrać do niej, ale nie moge znaleźć opinii
SoiSoi jest offline  
Stary 2013-12-08, 12:24   #4120
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

hm dziwne, bo u mnie w Szczecinie tez jest laser i jak widać na moim przykładzie super usuwa nieudany makijaż brwi, a wiadomo kolejne korekty to błędne koło,także wszystkim polecam usuwanie koszmarów w dobrym gabinecie u lekarza poniżej efekty po 2 zabiegach laserem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0023.jpg (116,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0024.jpg (97,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0030_zps7306133b.jpg (9,2 KB, 133 załadowań)
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-12-08, 12:29   #4121
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

koszmar!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20121018_1.jpg (9,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaa.jpg (70,5 KB, 142 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-12-08 o 12:32
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-12-08, 18:21   #4122
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez daisy2121 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
BYłam na dopełnieniu, ponieważ brwi się rozjaśniły i były nierówne. Po zabiegu było ok, ale teraz po 2 latach są bardzo jasne a efekt miał być do 5 lat dlatego zastanawiam się czy prawidłowo został wprowadzony barwnik?
Mam 27 lat i zawsze miałam rzadkie brwi ale po zabiegu nie mam ich prawie wcale w obrębie makijażu, natomiast poniżej jak najbardziej są.
Daisy, kiedyś bardzo często zapewniano, że makijaż utrzymuje się do 5 lat i bywało, że rzeczywiście kobiety potem chodziły z tymi pięczatkami po 5 i więcej lat. W tej chwili odchodzi się od takiego pigmentowania, 3 lata to maksimum. Poza tym rzadko się mówi o tym, że nawet jeśli 5 lat to co najwyżej u starszych pań, u nich odnowa biologiczna jest juz tak spowolniona, że rzeczywiście makijaż potrafi utrzymać się dłużej, niż u innych pań. Oczywiście mam na myśli prawidłowo wykonany makijaż a nie a'la tatuaż

Co do zmiany gęstości Twoich brwi w obszarze pigmentowanym to jeszcze raz powtarzam, że przy prawidłowej pigmentacji nie ma możliwości uszkodzenia cebulek, natomiast to ile było włosków i w jakich miejscach było ich mniej, lub więcej najlepiej sprawdzić w dokumentacji, między innymi po to są wykonywane zdjęcia przed i po zabiegu.
I kolejna rzecz, jeśli zawsze miałaś słabe i rzadkie brwi to niestety, ale ten proces się pogłębia z czasem i możesz próbować je wzmocnić np. olejkiem rycynowym, ale cudów to on raczej nie uczyni.

Jeszcze jedna ważna rzecz.... jeżeli planujesz kolejną pigmentację to zrób to póki makijaż nie rozjaśni się całkiem, wtedy jest duża szansa na wydłużenie trwałości makijażu.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
koszmar!!!!
Zgadza się, koszmar. A dodatkowo ten koszmar podkreślał ten paskudny kontur, który ktoś najpierw wydziergał a dopiero potem było wypełnienie. Pamiętam, że swego czasu między innymi Clarena szkoliła w "ten deseń" mam nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieniło. W ten sposób pigmentować to kompletny brak wyobraźni.
muscat jest offline  
Stary 2013-12-08, 18:24   #4123
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Daisy, kiedyś bardzo często zapewniano, że makijaż utrzymuje się do 5 lat i bywało, że rzeczywiście kobiety potem chodziły z tymi pięczatkami po 5 i więcej lat. W tej chwili odchodzi się od takiego pigmentowania, 3 lata to maksimum. Poza tym rzadko się mówi o tym, że nawet jeśli 5 lat to co najwyżej u starszych pań, u nich odnowa biologiczna jest juz tak spowolniona, że rzeczywiście makijaż potrafi utrzymać się dłużej, niż u innych pań. Oczywiście mam na myśli prawidłowo wykonany makijaż a nie a'la tatuaż

Co do zmiany gęstości Twoich brwi w obszarze pigmentowanym to jeszcze raz powtarzam, że przy prawidłowej pigmentacji nie ma możliwości uszkodzenia cebulek, natomiast to ile było włosków i w jakich miejscach było ich mniej, lub więcej najlepiej sprawdzić w dokumentacji, między innymi po to są wykonywane zdjęcia przed i po zabiegu.
I kolejna rzecz, jeśli zawsze miałaś słabe i rzadkie brwi to niestety, ale ten proces się pogłębia z czasem i możesz próbować je wzmocnić np. olejkiem rycynowym, ale cudów to on raczej nie uczyni.

Jeszcze jedna ważna rzecz.... jeżeli planujesz kolejną pigmentację to zrób to póki makijaż nie rozjaśni się całkiem, wtedy jest duża szansa na wydłużenie trwałości makijażu.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Zgadza się, koszmar. A dodatkowo ten koszmar podkreślał ten paskudny kontur, który ktoś najpierw wydziergał a dopiero potem było wypełnienie. Pamiętam, że swego czasu między innymi Clarena szkoliła w "ten deseń" mam nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieniło. W ten sposób pigmentować to kompletny brak wyobraźni.

lubie nadal mp... pod warunkiem ze podkresla urode, nie w druga strone..
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-12-09, 10:22   #4124
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
lubie nadal mp... pod warunkiem ze podkresla urode, nie w druga strone..

...bo makijaż permanentny powinien podkreślać a nie malować, ale często, pomijając już popisy pseudo mp. co niektórych linergistek, klientki miewają takie pomysły, że włos się jeży na głowie... np. pani z opadającymi powiekami, które na pewno opadną jeszcze bardziej, życzy sobie mieć kreskę grubą na pół powieki, podwiniętą do góry... nawet eye-linerem nie robi się czegoś takiego a w każdym razie nie na dzień i nie u kobiety w średnim wieku. A tu proszę, kobieta zrobiła, przez kilka lat powieka opadła jeszcze niżej a ona i tak tę kreskę odświeżyła... no i masakra, bo dolna powieka zniknęła już do reszty. I zawsze jak widzę takie wynalazki to zastanawiam się, czy pewni ludzie widzą inaczej? To jak z panami, którym wiatr poszarpuje pożyczką z włosów wszyscy patrzą na to i kręca głowami, natomiast główni zainteresowani i tak tę pożyczkę hodują
muscat jest offline  
Stary 2013-12-10, 14:17   #4125
iwoneczka987654321
Przyczajenie

Cześć. Mam problem dzien przed świetami bede robiła brwi permamentne. Ile czasu nie będę mogła pić alkoholu??
iwoneczka987654321 jest offline  
Stary 2013-12-10, 14:43   #4126
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez iwoneczka987654321 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem dzien przed świetami bede robiła brwi permamentne. Ile czasu nie będę mogła pić alkoholu??
Alkoholu nie należy pić przed zabiegiem z uwagi na to, że alkohol rozszerza naczynia. Po zabiegu w tym samym dniu możesz sobie jeszcze alkohol podarować, natomiast na drugi dzień możesz go już pić, chyba że zauważyłabyś wysięk w miejscu pigmentowanym, ale zakładam, że jednak takiej sytuacji nie będzie.
muscat jest offline  
Stary 2013-12-10, 15:03   #4127
iwoneczka987654321
Przyczajenie

Dziękuje za odpowiedz. Własnie tak czytałam wcześniej. Moja siostra, jak zrobiła sobie to kosmetyczka zakazała jej pić przez dwa tygodnie i bardzo się zdziwiłam.
iwoneczka987654321 jest offline  
Stary 2013-12-10, 15:16   #4128
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Hahahahahahaha no to Jej urządziła post
muscat jest offline  
Stary 2013-12-10, 23:14   #4129
miska189
Zadomowienie

Skarb90 czy można wiedzieć w którym studio miałaś wykonany makijaż?
miska189 jest offline  
Stary 2013-12-11, 14:09   #4130
Julenka22
BAN stały

Smile Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja miałam wykonywany makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. Skóra, twarz zupełnie inaczej wygląda. Jestem młodą osobą, ale do teraz miałam problemy ze skórą. Niedoskonałości, to była norma. Jednak już po pierwszym zabiegu w gabinecie xxx w Krakowie moja skóra wyraźnie się zmieniła. Najważniejsza słuchajcie w tym wszystkim jest ta trwałość, kosmetyczka zapewniła mnie, że ten zabieg może utrzymać sie nawet do 5 lat. Nie dość, że pozbyłam się niedoskonałości, to jeszcze nie muszę używać żadnych fluidow, podkładów. Jak dla mnie super opcja, dla tych którzy mają szczególne kłopoty ze skórą twarzy. Czuję się o wiele pewniej z tym makijażem, nie muszę się już niczego wstydzić. Właśnie skarb09 też bym chciała wiedzieć, gdzie miałaś wykonywany zabieg i w jakiej cenie?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-03 o 09:50 Powód: nazwa
Julenka22 jest offline  
Stary 2013-12-11, 15:02   #4131
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Skarb90 czy można wiedzieć w którym studio miałaś wykonany makijaż?

Bevelin na sciegiennego i w salonie na ul. 3 maja 9(dokładny adres.)
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-12-11, 18:22   #4132
miska189
Zadomowienie

Cytat:
Bevelin na sciegiennego i w salonie na ul. 3 maja 9(dokładny adres.)
Dziękuje za odpowiedz, czyli lepiej unikać

Ja jestem po zabiegu trzeci dzień, brwi robiłam w Enklawa Day Spa. Po wykonaniu makijażu, skóra wkoło była nieco zaczerwieniona i spuchnięta, nazajutrz wszystko wróciło do normy, żadnych strupków, łuszczenia skóry, opuchlizny czy zaczerwienienia, i teraz sama nie wiem czy to dobrze czy źle? Dziś widoczne są już "wyblaknięcia" w dwóch miejscach, z daleka wygląda to na ubytki a korekta dopiero za miesiąc... Załapałam się na promocje, za zabieg zapłaciłam 900 zł, normalnie taka "impreza" w EDS kosztuje 1200 zł - czyli dość sporo biorąc pod uwagę cennik w innych salonach. Dziewczyny, czy któraś z was robiła brwi w Laser Studio albo Beauty Room'ie w Szczecinie?

Edytowane przez miska189
Czas edycji: 2013-12-11 o 18:25
miska189 jest offline  
Stary 2013-12-11, 23:23   #4133
joaska_g
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Julenka22 Pokaż wiadomość
Ja miałam wykonywany makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. Skóra, twarz zupełnie inaczej wygląda. Jestem młodą osobą, ale do teraz miałam problemy ze skórą. Niedoskonałości, to była norma. Jednak już po pierwszym zabiegu w gabinecie Magnetic Look w Krakowie moja skóra wyraźnie się zmieniła. Najważniejsza słuchajcie w tym wszystkim jest ta trwałość, kosmetyczka zapewniła mnie, że ten zabieg może utrzymać sie nawet do 5 lat. Nie dość, że pozbyłam się niedoskonałości, to jeszcze nie muszę używać żadnych fluidow, podkładów. Jak dla mnie super opcja, dla tych którzy mają szczególne kłopoty ze skórą twarzy. Czuję się o wiele pewniej z tym makijażem, nie muszę się już niczego wstydzić. Właśnie skarb09 też bym chciała wiedzieć, gdzie miałaś wykonywany zabieg i w jakiej cenie?
Te efekty to na pewnomakijażu permanentnego, czy robiłaś też jakiś inny zabieg .
joaska_g jest offline  
Stary 2013-12-12, 09:21   #4134
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Dziękuje za odpowiedz, czyli lepiej unikać

Ja jestem po zabiegu trzeci dzień, brwi robiłam w Enklawa Day Spa. Po wykonaniu makijażu, skóra wkoło była nieco zaczerwieniona i spuchnięta, nazajutrz wszystko wróciło do normy, żadnych strupków, łuszczenia skóry, opuchlizny czy zaczerwienienia, i teraz sama nie wiem czy to dobrze czy źle? Dziś widoczne są już "wyblaknięcia" w dwóch miejscach, z daleka wygląda to na ubytki a korekta dopiero za miesiąc... Załapałam się na promocje, za zabieg zapłaciłam 900 zł, normalnie taka "impreza" w EDS kosztuje 1200 zł - czyli dość sporo biorąc pod uwagę cennik w innych salonach. Dziewczyny, czy któraś z was robiła brwi w Laser Studio albo Beauty Room'ie w Szczecinie?
Zaczekaj aż wszystko dokładnie się zagoi i wtedy będzie wiadomo, ile tak naprawdę jest ubytków. Nie wiem jaką metoda miałaś robione, ale strupki mogą być mikroskopijne i wtedy one są, natomiast niekoniecznie je widać. Jak narazie to wszystko wygląda na prawidłowe, pielęgnuj i czekaj cierpliwie.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Te efekty to na pewnomakijażu permanentnego, czy robiłaś też jakiś inny zabieg .
...też się zastanawiam o co chodzi...?
muscat jest offline  
Stary 2013-12-12, 19:07   #4135
miska189
Zadomowienie

[QUOTE=muscat;44123725]Zaczekaj aż wszystko dokładnie się zagoi i wtedy będzie wiadomo, ile tak naprawdę jest ubytków. Nie wiem jaką metoda miałaś robione, ale strupki mogą być mikroskopijne i wtedy one są, natomiast niekoniecznie je widać. Jak narazie to wszystko wygląda na prawidłowe, pielęgnuj i czekaj cierpliwie.[COLOR="Silver"]

Dziękuje Muscat za odpowiedz Dzisiaj smarując zauważyłam że faktycznie skóra się łuszczy, odpadło mi z nich kilka czarnych "fragmentów" a co za tym idzie jest też więcej prześwitów, mam nadzieje że będzie to jakoś wyglądało w końcu zaraz święta i sylwester...
miska189 jest offline  
Stary 2013-12-12, 20:18   #4136
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:

Dziękuje Muscat za odpowiedz Dzisiaj smarując zauważyłam że faktycznie skóra się łuszczy, odpadło mi z nich kilka czarnych "fragmentów" a co za tym idzie jest też więcej prześwitów, mam nadzieje że będzie to jakoś wyglądało w końcu zaraz święta i sylwester...
Miska, zawsze doradzam klientkom żeby na etapie strupków raczej trzymały się od lustra z daleka a to dlatego, że dopóki są strupki to wiadomo, że jest i ciemno i nierównomiernie, bo przecież strupki tak odpadają i w efekcie tworzą wizualne luki, albo wręcz klientka prawie umiera na serce, że tyle stresu poszło na marne, bo ona już widzi, że tu gdzie nie ma juz strupka, nie ma też barwnika i co to będzie jak odpadną wszystkie? A to tylko złudzenie, w zestawieniu ze strupkami miejsca już wolne od nich po prostu są jaśniejsze, jak wszystko się wygoi to wtedy dopiero widać, że z reguły wszystko jest, tylko jest o wiele delikatniejsze, niż zaraz po zabiegu. Nawet, jeśli się okaże, że masz jakieś ubytki to do korekty możesz sobie delikatnie podkreślać brwi cieniem i na pewno będzie Ci to prościej zrobić, niż przed zabiegiem, tak że nie martw się wyglądem w święta, czy w Sylwestra, bo będzie ok Jeżeli tylko kształt jest ok to kwestia intensywności jest do rozwiązania
muscat jest offline  
Stary 2013-12-13, 20:17   #4137
Aaliyah1981
Zadomowienie

dziewczyny szlak mnie trafil normalnie na miejscu dzis , nie wiem czy ktores z was mnie pamietaja ale muscat ty chyba tak jakis rok temu w wakcje zrobilam makijaz metoda taffy w lodzi ,,,niestety trafilam na partaczke i to co baba zrobila mi na buzi to masakra byla ..kosztowalo mnie to strasznie duzo pieniedzy zeby usunac skutki w sumie do tej pory nie moge dojsc do ladu z brwiami i kreskami na powiekach gornych .Baba nie chciala oddac mi pieniedzy malo tego twierdzila ,ze efekty sa swietne. Muscat widzialas moje fotki bo wyslalam ci na meila wiec sama widziala to ''dzielo '' .Dzis przypadkiem trafilam na strone tego babsztyla i co widze moje fotki w jej galerii ...i to samo na fb . Co za baba pisala do mnie rok temu czy moze umiescic fotki napisalam jej ze absolutnie nie wyrazam zgody poniewaz ja nie przyloze reki do reklamowania jej salonu zeby ktos tak plakal jak ja . Mimo to widze ,ze babsko ma tupet bo fotki umiesila . Czy ktos moze mi poradzic co mam w takiej sytuacji zrobic teraz .
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2013-12-13, 21:11   #4138
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny szlak mnie trafil normalnie na miejscu dzis , nie wiem czy ktores z was mnie pamietaja ale muscat ty chyba tak jakis rok temu w wakcje zrobilam makijaz metoda taffy w lodzi ,,,niestety trafilam na partaczke i to co baba zrobila mi na buzi to masakra byla ..kosztowalo mnie to strasznie duzo pieniedzy zeby usunac skutki w sumie do tej pory nie moge dojsc do ladu z brwiami i kreskami na powiekach gornych .Baba nie chciala oddac mi pieniedzy malo tego twierdzila ,ze efekty sa swietne. Muscat widzialas moje fotki bo wyslalam ci na meila wiec sama widziala to ''dzielo '' .Dzis przypadkiem trafilam na strone tego babsztyla i co widze moje fotki w jej galerii ...i to samo na fb . Co za baba pisala do mnie rok temu czy moze umiescic fotki napisalam jej ze absolutnie nie wyrazam zgody poniewaz ja nie przyloze reki do reklamowania jej salonu zeby ktos tak plakal jak ja . Mimo to widze ,ze babsko ma tupet bo fotki umiesila . Czy ktos moze mi poradzic co mam w takiej sytuacji zrobic teraz .
Pamiętam. Czy zachowałaś tę korespondencję w której prosiła Cię o zgodę? I kolejna rzecz, czy wypełniałaś kartę klienta?
muscat jest offline  
Stary 2013-12-13, 21:52   #4139
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
Pamiętam. Czy zachowałaś tę korespondencję w której prosiła Cię o zgodę? I kolejna rzecz, czy wypełniałaś kartę klienta?
kurcze chyba wykasowalam ta korespondencje , wypelnialam karte klienta ale tam nie wyrazalam zgody na publikowania mojego wizerunku tym bardziej ,ze tam mnie zalatwila jakim prawem ona sie w taki sposob reklamuje ...pomijam ile mnie kosztowalo naprawianie brwi po tej partaczce a kreski gorne do tej pory mnie szpeca zglosilam ja na fb ale na jej stronie to nie wiem jak zmusic do usuniecia moich zdjec
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2013-12-13, 22:31   #4140
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Wysłałam Ci wiadomość na priv.
muscat jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości