makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-10, 18:23   #4351
paulibie
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Troszeczkę martwi mnie to co mówisz, że mogą się nie przyjąć wcale...
Czy wykonywałaś już kiedyś włoski na bliznach?
Miałam rozbity łuk brwiowy i od tego czasu brewki się różnią od siebie, rosną nieco inaczej a na bliźnie w niektórych miejscach w ogóle nie odrosły
paulibie jest offline  
Stary 2014-08-10, 18:25   #4352
LilyAllen
Zadomowienie

Moje brwi były robione (piórkowo) na bliźnie. I to takiej konkretnej, bo pooperacyjnej, w dodatku 7 miesięcy po skalpelu (oczywiście, w salonie się nie przyznałam ). Kolor się przyjął i dwa lata później nadal wygląda tak, jak na zdrowej skórze.

Wiem, że u każdego może być inaczej, ale piszę to tak na pocieszenie. Aaaa, jakby coś, to mam 24 lata.

Paulibie, i tak jak Ty, też mam braki we włoskach.

Edytowane przez LilyAllen
Czas edycji: 2014-08-10 o 18:26
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-08-10, 18:29   #4353
paulibie
Przyczajenie

LillyAllen (moja rówieśniczko ) dziękuję! Chciałabym zobaczyć jak u Ciebie to wygląda, ale nie wiem czy mogę prosić o fotkę
paulibie jest offline  
Stary 2014-08-10, 19:05   #4354
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paulibie Pokaż wiadomość
LillyAllen (moja rówieśniczko ) dziękuję! Chciałabym zobaczyć jak u Ciebie to wygląda, ale nie wiem czy mogę prosić o fotkę
Wrzucę Wam "przed i po". Przepraszam za jakość zdjęć, ale oba robione telefonowymi aparatami.

Pierwsze robiłam jakoś przed MP - jak widać, naturalnie brakuje mi sporego kawałka brwi
Drugie zrobione przed chwilą. Bez makijażu, więc widać dobrze, że sama blizna nadal jest, zaczyna się na czole a kończy pod brwią tak na boku - ale brew się trzyma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia oznaczone gwiazdką7.jpg (37,4 KB, 236 załadowań)

Czas edycji: 2014-08-10 o 19:07
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-08-10, 20:02   #4355
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Troszeczkę martwi mnie to co mówisz, że mogą się nie przyjąć wcale...
Czy wykonywałaś już kiedyś włoski na bliznach?
Miałam rozbity łuk brwiowy i od tego czasu brewki się różnią od siebie, rosną nieco inaczej a na bliźnie w niektórych miejscach w ogóle nie odrosły
Mam nadzieję, że LilyAllen Cię uspokoiła może się nie przyjąć to nie to samo co na pewno się nie przyjmie, po prostu trzeba to tylko wziąć pod uwagę i tyle.
Zawsze możesz poprosić żeby kobieta na konsultacji, już po ustaleniu koloru, wypigmentowała Ci dwa włoski w tym miejscu, zapłacisz najwyżej za piórko i tyle. Po 3,4 tygodniach zobaczycie jak to wygląda. Zabieg przesunie się w czasie, ale obie będziecie miały jakieś pojęcie jak barwnik zachowuje się na Twojej bliźnie.
muscat jest offline  
Stary 2014-08-10, 20:33   #4356
paulibie
Przyczajenie

Muscat przyznam, że jest to bardzo dobry pomysł!
Szkoda, że jestem taką mało odważną i niezdecydowaną osobą, ale zależy mi na tym abym była w pełni zadowolona, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jest to zabieg na jakiś czas...

LillyAnne to Twój MP po 2 latach? Bardzo długo się utrzymuje intensywny kolor
paulibie jest offline  
Stary 2014-08-10, 20:35   #4357
paulibie
Przyczajenie

Muscat co sądzisz o tej firmie barwników?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pigmenty.jpg (30,6 KB, 35 załadowań)
paulibie jest offline  
Stary 2014-08-10, 20:39   #4358
LilyAllen
Zadomowienie

Tak, po dwóch latach (po 23 miesiącach). Oczywiście, jest to makijaż bardzo nieidealny (zbyt chłodny kolor, trochę za cienka linia brwi), następnym razem na bank wpadam do Muscat. Ale i tak jestem szczęśliwsza teraz, niż przed MP - szczególnie, gdy zmywam przy kimś makijaż.

Czas edycji: 2014-08-10 o 20:42
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-08-10, 20:49   #4359
paulibie
Przyczajenie

LillyAnne muszę przyznać że jak na metodę piórkową jestem zaskoczona jej trwałośćią w Twoim przypadku
paulibie jest offline  
Stary 2014-08-10, 21:09   #4360
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
LillyAnne muszę przyznać że jak na metodę piórkową jestem zaskoczona jej trwałośćią w Twoim przypadku
LilyAllen :P Od piosenkarki, której nawet nie lubię, ale do której czyimś-tam zdaniem jestem trochę podobna.

Hmm, a ten makijaż nie powinien się trzymać 3-5 lat? I lepiej niech się trzyma na razie, bo nie mam czasu poprawiać.
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-08-10, 21:40   #4361
paulibie
Przyczajenie

LillyAllen wybacz jestem zmęczona po 13h w pracy dziękuję bardzo za rady !
paulibie jest offline  
Stary 2014-08-12, 18:46   #4362
travis
Wtajemniczenie

GG do travis

zastanawialam sie ostatnio czy przydalby mi sie makijaz permanentny. coprawda nie mam brwi jakis brzydkich (chyba) ale nie jestem do konca zadowolona z nich....
jak myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (25,1 KB, 167 załadowań)
the performance.
travis jest offline  
Stary 2014-08-12, 22:51   #4363
Szarada
Wtajemniczenie

Travis. moim zdaniem Twoje brwi są naprawdę ok, ale dobrze wykonany mp metodą piórkową by je podrasował, że hoho Wybór należy do Ciebie. Też nie miałam złych brwi, ale po mp to zupełnie inna historia, szczerze i od serca.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
zastanawialam sie ostatnio czy przydalby mi sie makijaz permanentny. coprawda nie mam brwi jakis brzydkich (chyba) ale nie jestem do konca zadowolona z nich....
jak myslicie?
Szarada jest offline  
Stary 2014-08-13, 07:25   #4364
Lotosowa
Raczkowanie

Makijaż to fajna sprawa. Sama mam makijaż ust i sobie BARDZO chwalę.
Lotosowa jest offline  
Stary 2014-08-13, 12:05   #4365
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Muscat co sądzisz o tej firmie barwników?

To świetne barwniki, pod warunkiem, że potrafi się ich używać, mieszać i kolejna ważna rzecz, że kupuje się w sprawdzonym miejscu.
Pracuję na nich od kilku lat i nie zamierzam ich zmieniać.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Tak, po dwóch latach (po 23 miesiącach). Oczywiście, jest to makijaż bardzo nieidealny (zbyt chłodny kolor, trochę za cienka linia brwi), następnym razem na bank wpadam do Muscat. Ale i tak jestem szczęśliwsza teraz, niż przed MP - szczególnie, gdy zmywam przy kimś makijaż.
No są troszkę chłodne i oczywiście zapraszam w przyszłości

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jak myslicie?
Brwi ładne, ale potrzebują zagęszczenia co przy okazji wzmocni je wizualnie. Jak dla mnie brwi dokładnie "pod piórko"
muscat jest offline  
Stary 2014-08-13, 20:35   #4366
travis
Wtajemniczenie

GG do travis

wiecie moze jak po angielsku nazywa sie metoda piorkowa? mieszkam tu 8 lat a nie mam pojecia hehe
the performance.
travis jest offline  
Stary 2014-08-23, 08:52   #4367
201701051230
Konto usunięte

Man makijaż permanentny oczu : dół i góra , oraz brwi . Jestem bardzo zadowolona . W końcu nie musze myślec jak wyglądam bez makijażu albo czy mi sie nie rozmazał . Polecam Wszystkim .
Co do ust mam wątpliwości , wole ostrzykniecie kwasem z którego jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201701051230 jest offline  
Stary 2014-08-27, 22:11   #4368
bagusia
Raczkowanie

GG do bagusia

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
To świetne barwniki, pod warunkiem, że potrafi się ich używać, mieszać i kolejna ważna rzecz, że kupuje się w sprawdzonym miejscu.
Pracuję na nich od kilku lat i nie zamierzam ich zmieniać.[COLOR="Silver"]
Jeszcze na chwilke włącze sie do rozmowy Muscat co myslisz o barwnikach Li Pigments ?? Pracowałaś może kiedys na nich? Bo ja miałam takimi robione i mam wrażenie, że one szybko bledną. Znajoma miala robiła gorna kreske w podobnym czasie w innym miejscu i jej kreska wygląda ładna czarna, moja tez jest ładna ale nie jest tak wyrazista jak jej. Moja lingeristka oczywiście nie dała mi czarnego barwnika, żeby nie wybarwiał się na niebiesko tylko taka ciemna gorzką czekoladę o ile dobrze pamiętam. Jest ona genialna i polece ją kazdemu kto mieszka w IE i chce zrobić brwi metodą włoskową (kształt i precyzja wykonania makijaży jest perfekcyjna) ale zaczynam mieć mieszane uczucia do tych barwników......

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....

Edytowane przez bagusia
Czas edycji: 2014-08-27 o 22:13
bagusia jest offline  
Stary 2014-08-28, 10:21   #4369
pudels03
Przyczajenie

witam wszytskich,
jestem tu nowa, mam pewne pytanie, przeszukalam juz troche forum ale nic nie znalazlam odpowiedniego dla siebiebie wiec postanowilam napisac tu : kobitki sluchajcie, mam makijaz permanentny oczy i i brwi, chce od miesiaca, wszytsko zagojone itp. chce stosowac odzywke do rzes LONG FOR LASHES (rossmann ) kosmetyczka poradzila mi bym zapytala kogos czy przypadkiem ta odzywka nie bedzie wybijala koloru barwnika na kreskach na oczach, poniewaz jedna z jej klientek mowila ze po uzyciu REITALASH (odzywka na porost rzes ale sporo drozsza od tej rossmannowskiej ) wybarwialy sie kreski ;/ czy ktoras z was ma jakies doswiadczenie i moze mi cos doradzic? tzn czy moze tak byc? dodam jeszce ze nie wiem jakim pigmentem tzn jakiej firmy barwinikiem mialam robione kreski. prosze o odpowiedz , z gory dziekuje ))
pudels03 jest offline  
Stary 2014-08-28, 13:46   #4370
_Justynaaa_
Rozeznanie

Witam
Czy są tu jakieś kobity z Warszawy? Jestem zdecydowana na kreski na górnej powiece. Polecacie jakąś klinikę?
Stary 2014-08-28, 20:58   #4371
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Jeszcze na chwilke włącze sie do rozmowy Muscat co myslisz o barwnikach Li Pigments ?? Pracowałaś może kiedys na nich? Bo ja miałam takimi robione i mam wrażenie, że one szybko bledną. Znajoma miala robiła gorna kreske w podobnym czasie w innym miejscu i jej kreska wygląda ładna czarna, moja tez jest ładna ale nie jest tak wyrazista jak jej. Moja lingeristka oczywiście nie dała mi czarnego barwnika, żeby nie wybarwiał się na niebiesko tylko taka ciemna gorzką czekoladę o ile dobrze pamiętam. Jest ona genialna i polece ją kazdemu kto mieszka w IE i chce zrobić brwi metodą włoskową (kształt i precyzja wykonania makijaży jest perfekcyjna) ale zaczynam mieć mieszane uczucia do tych barwników......

Bagusiu, nie znam tych barwników, natomiast wiem, że kreski w nawet najciemniejszym brązie zawsze będą się szybciej rozjaśniać, niż te pigmentowane czernią. Też kiedyś robiłam kreski brązowe, ale wycofałam się z tego, teraz po prostu zabezpieczam czarny barwnik neutralizatorem, żeby zniwelować wybarwienia do niebieskości. Zresztą ja nie wykonuję kresek ozdobnych i pogrubianych, a te przy rzęsach, pigmentowane brązem, byłyby zbyt słabo widoczne.
muscat jest offline  
Stary 2014-08-28, 21:39   #4372
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

A ja na przekór wątkowi pochwalę się co zostało z mojego makijażu permanentnego po dwóch laserach, ostatni zabieg ponad roku temu efekty w załączniku oraz to co było wcześniej....
obecnie podkreślam je cieniem w kremie Maybelline ''permanent taupe'' i skośnym pędzelkiem i nie w głowie mi poprawianie urody na stałe.

1. moje brwi kiedys
2. rownież
3. obecnie bez podkładu
4. wypełnione cieniem Maybelline
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8668_zpse66ace03.jpg (43,4 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8672_zpsb95c8ef5.jpg (17,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140703_051755_zps4ehu8xfk.jpg (26,8 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasia.jpg (16,5 KB, 170 załadowań)
Skarb90 jest offline  
Stary 2014-08-29, 02:16   #4373
anilex
Przyczajenie

cześć! ja miałam 3 dni temu brwi metodą piórkową - jakieś Swed group?? zrobiła mi bardzo ciemny brąz i zastanawiam się na ile on wyjaśnieje?czy to prawda że nawet o 50%??? i jeszcze jak jest z ta trwałoscia tej metody bo czytałam 2-5 lat a tu słysze, że po roku trzeba powtórzyć?
aha no i jak to jest z bleknięciem w zależnosci od koloru skóry bo mi pani kosmetyczna twierdziła że na mieszanej schodzi szybciej niż na suchej?
i jeszcze miałam znieczulenie 40 min przed emlą i bardzo bolało - jest może jakas metoda zabepieczenia sie przed korektą ?
anilex jest offline  
Stary 2014-08-29, 09:47   #4374
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
cześć! ja miałam 3 dni temu brwi metodą piórkową - jakieś Swed group?? zrobiła mi bardzo ciemny brąz i zastanawiam się na ile on wyjaśnieje?czy to prawda że nawet o 50%??? i jeszcze jak jest z ta trwałoscia tej metody bo czytałam 2-5 lat a tu słysze, że po roku trzeba powtórzyć?
aha no i jak to jest z bleknięciem w zależnosci od koloru skóry bo mi pani kosmetyczna twierdziła że na mieszanej schodzi szybciej niż na suchej?
i jeszcze miałam znieczulenie 40 min przed emlą i bardzo bolało - jest może jakas metoda zabepieczenia sie przed korektą ?
Ten ciemny brąz szwedowski u kobiet z jasną karnacją i niebieskim subtonem skóry szarzeje i robi się zimny, natomiast u tych z czerwienią w skórze zostawia bordowawą poświatę. Jeszcze pytanie czym miałaś utrwalane, bo w szwedo często utrwala się na koniec np. ciepłą czekoladą i wtedy na pewno będzie na koniec łosoś.

Gadanie o latach trwałości makijażu włóż do szuflady, taką trwałość zapewni Ci typowe stemplowanie, czyli a'la tatuaż. Dwa lata to taki optymalny czas, natomiast kobietom często brakuje tego mocniejszego efektu i dlatego po roku odświeżają. Starszym paniom potrafi się utrzymać nawet i 4 lata, ale bardzo delikatny. U nich odnowa biologiczna jest już dość mocno spowolniona a więc i złuszczanie naskórka nie przebiega w takim tempie jak u młodej dziewczyny.
Owszem cera mieszana jest w sumie czynnikiem przyspieszającym płowienie, ale to też nie do końca, bo jeśli jest zadbana i dobrze nawilżona to sebum wydziela się w mniejszym stopniu, niż u kogoś z tym samym problemem i brakiem nawilżania. Przyspieszyć wybarwianie makijażu może również zbyt sucha skóra, metabolizm, przyjmowane specyfiki, nadmierne opalanie itd., itp. Jak widzisz lista jest bogata, natomiast zasada jest jedna, dobra pielęgnacja pozabiegowa i dbanie o skórę, nie wyłączając obszaru brwi. Jeszcze na tę listę wpisałabym PALENIE PAPIEROSÓW. I oczywiście nie mam na myśli 2 papierosków, wypalonych w ciągu dnia.

Nie wiem dlaczego tak Cię bolało, bo zawsze powtarzam klientkom, że zabieg do relaksujących na pewno nie należy, ale tylko przez pierwszych 10 minut, kiedy pigmentuję pierwsze włoski po znieczuleniu emlą, natomiast nakładane jest kolejne, ale już inne znieczulenie i wtedy nie powinnaś już nic odczuwać.
Możesz zrezygnować z korekty, tylko najprawdopodobniej bardzo szybko Ci się rozjaśni, z tego co wiem szwedo robi tak żeby korekty już nie trzeba było, chyba że coś się u nich zmieniło, całkiem możliwe, że stąd ten ból.
muscat jest offline  
Stary 2014-08-29, 19:40   #4375
anilex
Przyczajenie

od początku miała być korekta- zapłaciłam 500 korekta 100, miałam utwalane na koniec ale nie wiem jakim kolorem chyba tym samym bo nic mi nie mówiła zeby był inny. A po jakim czasie mogę umyc normalnie twarz? pani mi pwiedziała że dwa dni nie można moczyć potem można umyc ale nie pocierać

A jak się to inne znieczulenie nazywa, może zafunduje sobie we własnym zakresie, obecnie efekt bardzo mi się podoba ciekawa jestem jak będzie po miesiącu
i jeszcze jedno- bardzo dziękuję za odpowiedz
anilex jest offline  
Stary 2014-08-30, 10:22   #4376
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
od początku miała być korekta- zapłaciłam 500 korekta 100, miałam utwalane na koniec ale nie wiem jakim kolorem chyba tym samym bo nic mi nie mówiła zeby był inny. A po jakim czasie mogę umyc normalnie twarz? pani mi pwiedziała że dwa dni nie można moczyć potem można umyc ale nie pocierać
Anilex, jeżeli po 2 dniach zaczniesz to moczyć to na pewno nie dość, że osłabisz efekt to jeszcze narobisz sobie dziurek, przecież po 2 dniach to wciąż jeszcze są strupki! I co niby daje niepocieranie (bo rozumiem, że chodzi Jej o to, że pocierając możesz pościągać strupki, a to przecież pożądane nie jest) skoro moczenie zbyt wcześnie też powoduje szybsze odpadanie strupków :/
W ogóle zaleciła Ci jakąś maść? Jeżeli nie to ten cały makijaż szybciej Ci się wyłuszczy.

Cytat:
A jak się to inne znieczulenie nazywa, może zafunduje sobie we własnym zakresie, obecnie efekt bardzo mi się podoba ciekawa jestem jak będzie po miesiącu
i jeszcze jedno- bardzo dziękuję za odpowiedz
Poczekaj aż się wygoi i wtedy zdecydujesz co dalej. Odezwij się do mnie na priv, jeśli nadal będziesz chciała kupić znieczulacz to Ci napiszę jaki i gdzie.
muscat jest offline  
Stary 2014-08-30, 11:00   #4377
pulp fiction
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Justynaaa_ Pokaż wiadomość
Witam
Czy są tu jakieś kobity z Warszawy? Jestem zdecydowana na kreski na górnej powiece. Polecacie jakąś klinikę?
dołączam się do pytania

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline  
Stary 2014-08-30, 23:34   #4378
anilex
Przyczajenie

zabieg miałam 26.08 korekta jest zaplanowana na 25.09. mam smarować 2-3 razy dziennie linomagiem najmniej przez 7 dni od zabiegu najlepiej przez 10, teraz mam dzień 4 dzieć po i zaczynam czuć lekkie swędzenie brwi!
co do znieczulacza to na bank będę zainteresowana bo naprawdę bolało, a ma lekarzy w rodzinie to recepta to nie problem, a powiedz bo mam bardzo płytko unaczyniona skórę i mocno krwawiłam czy na korekcie można temu jakoś zapobiec?
W sumie szkoda, że trafiłam na forum już po bo do krakowa mam rzut beretem
anilex jest offline  
Stary 2014-08-31, 17:32   #4379
coolinska
Raczkowanie

W Warszawie robiłam w Sharley'u-kreski górne (zagęszczenie linii rzęs), usta z wypełnieniem i brwi metoda cienia. Koszt spory bo ok. 3 tys. Zachęciła mnie znajoma, u której naprawdę pięknie to wyglądało.

Na pewno jestem zadowolona z kresek i ust- wyglądają naturalnie i są podkreślone.
Natomiast brwi na przyszły raz zrobię na pewno metoda włoskową, a kreski na powiekach to był koszmar i następnym razem to chyba na jakimś mocnym środku przeciwbólowym pójdę .
Generalnie polecam i na powtórkę wrócę tam na pewno.
coolinska jest offline  
Stary 2014-08-31, 18:22   #4380
pulp fiction
Zadomowienie

coolinska właśnie się zastanawiam nad Sharleyem mogłabym zobaczyć jak wygląda ta cienka kreska u Ciebie?

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości