makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-09, 13:24   #4621
szpilkaXXX
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
(nie bardzo mi się podoba że brwi od strony nosa zaczynają się w taki 'ostry', kanciasty sposób, tyle że u mnie to chyba nieuniknione bo nie mam tam za dużo swoich włosków ( )
Nie no, jeśli chcesz, to możesz zrobić okrągłe, ale właśnie to według mnie wygląda sztucznie i tandetnie.

W mojej opinii taki ostry początek jest właśnie naturalny. Ewentualnie jeśli chcesz można go złagodzić dodając włosek czy dwa, ale robienie okrągłego początku da wg mnie kiepski efekt. Nautralne brwi tak się nie zaczynają. Tego mi teżâ˜☠brakuje na Twoim rysunku brwi (są zbyt okrągłe od nasady).

Co do wyboru linergistki, musisz zdecydować sama, dziewczyny mogą podpowiedzieć i podesłać linki, ale wybór należy do Ciebie Ja poza tymi trzema paniami nie znam nikogo godnego uwagi w Wawie (choć zawsze chętnie poznam ).

Edytowane przez szpilkaXXX
Czas edycji: 2015-06-09 o 13:25
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2015-06-09, 18:35   #4622
reniferrudolf
Zadomowienie

Szpilka, dzięki za cenne rady. Tak sobie myślę, że jednak z moimi brwiami nie da się zrobić nic ładnego (tzn. dla mnie ładnego). Mam niewiele brwi przy nasadzie nosa i tam trzeba by mocno domalować, a nie chcę czegoś takiego jak na tym zdjęciu:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...72&oe=55F7376D
Po prostu nie podobają mi się takie kreski, z choinką mi się kojarzą
marzy mi się coś takiego, ale do tego trzeba mieć trochę swoich brwi, a u mnie z tym kiepsko.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...724489a3b07d3c

Także chyba takie brwi nie dla mnie

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez blaskszminki182 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny z gory sory ,że pewnie z☠☠☠ke dostane ,że zle post umiescilam.Poczytam i nastpnym razem bede sie stosowac . Ale potrzebuje pilnie porady .Chodzi o to,że mam okropne brwi jak nie potraktuje je cieniem to henna zbytnio nie pomaga mam rzadkie wloski chociaz ich nigdy praktycznie nie depilowalam bo nie ma co. Chce zrobic brwi metoda wloskowa ale jest to dla mnie spora kwota dlatego nie chce zalowac?polecacie mi ja?
Na tych zdjęciach masz makijaż brwi czy nie? Bo moim zdaniem są OK, chciałabym takie
reniferrudolf jest offline  
Stary 2015-06-09, 19:25   #4623
szpilkaXXX
Raczkowanie

Spokojnie, wszystko się☠da, trzeba tylko znaleźć kogoś, komu będzie się chciało. Te panie rzeczywiście mają efekt choinki Ale to po prostu kwestia tego, że ta linergistka tak pracuje.
Nie chcę☠Cię☠do niczego namawiać, ale może napisz do innych pań, czy nie mają☠przykładów "łysych" klientek.

Ewentualnie jeśli nic nie znajdziesz, możesz poszukać linergistki, która wykonuje brwi metoda cienia - ale tutaj już☠dużo trudniej znaleźć kogoś☠dobrego. Coś słyszałam o "Asi z Sharleya" ale nic więcej nie umiem podpowiedzieć
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2015-06-09, 22:47   #4624
reniferrudolf
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Spokojnie, wszystko się☠da, trzeba tylko znaleźć kogoś, komu będzie się chciało. Te panie rzeczywiście mają efekt choinki Ale to po prostu kwestia tego, że ta linergistka tak pracuje.
Nie chcę☠Cię☠do niczego namawiać, ale może napisz do innych pań, czy nie mają☠przykładów "łysych" klientek.

Ewentualnie jeśli nic nie znajdziesz, możesz poszukać linergistki, która wykonuje brwi metoda cienia - ale tutaj już☠dużo trudniej znaleźć kogoś☠dobrego. Coś słyszałam o "Asi z Sharleya" ale nic więcej nie umiem podpowiedzieć
Tego cienia się trochę obawiam. Znajoma miała robione w Sharleyu właśnie i teraz ma sino-niebieskie glisdy nad oczami
No nic rozejrzę się jeszcze.
Stary 2015-06-10, 07:06   #4625
loreetta
Przyczajenie

hej dziewczyny

pierwszym razem makijaż permanentny brwi robiłam w Sharleyu u Pani Irenki, nie robię tu reklamy, ale byłam zachwycona
zdecydowana byłam na metodę włoskową ale Pani odradziła mi i zaproponowała metodę cieniowa, parę tyg później u tej samej Pani zrobiłam kreski górne, wszystko super!
kolory był zmieszany, dobrany do mojej karnacji, pełen profesjonalizm

W tym roku trochę z lenistwa wybrałam się do Ambasady Urody, bo przecież tam tez makijaż wykonywany jest Long Time Linerem,
co może się stać? pomyślałam
Pani mila ale to już nie to, kreski robione od szablonu, kolor brwi zdecydowanie za mocny! wybielany dwa razy, nie mogłam na siebie patrzeć!
po trzech miesiącach od zabiegu jest lepiej ale...

Moim zdaniem z makijażem permanentnym nie ma żartów, dużo lepiej jest dołożyć te parę złotych niż później cierpieć.
loreetta jest offline  
Stary 2015-06-10, 10:31   #4626
szpilkaXXX
Raczkowanie

Tylko, że tu często nie chodzi o kwestię złotówek, ale tego, jak wybrać linergistkę. Niektóre reklamują się jak artystki, a jak przychodzi co do czego to istna maskara

Naciąć można się zawsze, nawet jeśli ktoś nie oszczędza.
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2015-06-10, 18:31   #4627
201703061427
Konto usunięte

Wiecie ile czeka się do Magdy Hoffman? Słyszałam że bierze 800 zł, prawdą jest to? A może znacie kogoś kto robi brwi w podobnym stylu, bo jak do tej pory tylko jej prace spodobały mi się
201703061427 jest offline  
Stary 2015-06-10, 21:51   #4628
reniferrudolf
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
Wiecie ile czeka się do Magdy Hoffman? Słyszałam że bierze 800 zł, prawdą jest to? A może znacie kogoś kto robi brwi w podobnym stylu, bo jak do tej pory tylko jej prace spodobały mi się
850 zł metodą piórkową. Pierwszy wolny termin w Warszawie był ostatnio na 11 sierpnia
Stary 2015-06-12, 18:03   #4629
MarzenkaKwiatek
Przyczajenie

Cytat:
A byla ktoras z Was w studiu extravaganza w warszawie u pani Agaty Świeckiej? https://m.facebook.com/agata.swiecka...iecka.warszawa
Co sadzicie o jej pracach? Pasuje mi lokalizacja salonu ale niestety nie znalazlam o niej zbyt wiele aktualnych informacji,
A ja mocno polecam Panią Świecką bo sama wykonuje u niej makijaż, była jedną z pierwszych linergistek w Warszawie, to, że pracuje do tej pory a terminy do niej dochodzą do miesiąca chociaż ceny nie są najniższe w mieście, chyba mówi samo za siebie. Chętnie wyślę zdjęcia efektu przed i po - nie słuchaj bzdur, które wypisuje albo zazdrosna konkurencja albo zawistni ludzie. Wystarczy popatrzeć na to jakie makijaże wykonuje i ilu osobom pomogła przy poprawach makijażu - sama byłam świadkiem sytuacji jak przyszła do niej kobieta z płaczem z takim za przeproszeniem gównem na czole, że sama nie wyszłabym z domu z takim czymś. Widziałam zdjęcia przed i po takich koszmarów na twarzy. Oprócz tego, że sama robi makijaże od nastu lat to jeszcze poprawia zepsute po innych "linergistkach" które więcej kłapią na forach niż pracują i przez to ludziom krzywdę robią Niesamowite jak zawiść ludzi może wyłazić w tym internecie. To jest obrzydliwe i krzywdzące po prostu. Zresztą wykonane makijaże bronią same siebie. Pozdrawiam i radzę przejechać się do salonu i porozmawiać z kobietami, które siedzą na kanapie czekając na makijaż a nie wysłuchiwać internetowych trolli.

Pozdrawiam.
MarzenkaKwiatek jest offline  
Stary 2015-06-12, 19:34   #4630
szpilkaXXX
Raczkowanie

Rotfl, co za kryptoreklama.
Do tego mój ulubiony argument - gdy ktoś krytykuje, to na pewno zazdrości lub jest z konkurencji

Usta wyglądają ładnie, ale gdyby ktoś mi zrobił takie brwi, to bym się chyba powiesiła. https://www.facebook.com/agata.swiec...type=1&theater

https://www.facebook.com/agata.swiec...type=1&theater

Czas edycji: 2015-06-12 o 19:39 Powód: Dodanie linku
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2015-06-12, 23:28   #4631
Palcia911
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
Zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi. Jestem z Poznania i mam pytanie, czy znacie może dobry salon, w którym mogę wykonać taki zabieg? W internecie nie znalazłam zbyt dużo salonów w P-ń, za to w Warszawie jest ich masa. Do W-wy mogłabym bez problemu dojechać dla moich wymarzonych brwi. Zależy mi na kimś sprawdzonym, kto pomoże mi uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Polecacie kogoś?
Pozdrawiam
Palcia911 jest offline  
Stary 2015-06-13, 14:55   #4632
MarzenkaKwiatek
Przyczajenie

Cytat:
Do tego mój ulubiony argument - gdy ktoś krytykuje, to na pewno zazdrości lub jest z konkurencji

Usta wyglądają ładnie, ale gdyby ktoś mi zrobił takie brwi, to bym się chyba powiesiła. https://www.facebook.com/agata.swiec...type=1&theater

A ulubiony mój argument to taki, że to kryptoreklama Zapraszam Cię do Warszawy, chętnie się z Tobą spotkam i pokażę Ci moje kreski dolne i górne i brwi, które zrobiła Pani Agata, które poprawia mi od wielu lat i którymi wszyscy dookoła się zachwycają. Każdym mówi mi że mam przepiękne brwi, a jak mówię, że kształl i ten cień pod włoskami to makijaż permanentny to nikt nie wierzy że to może wyglądac tak naturalnie.

Nie wiem czy masz świadomość, że zdjęcia które wysłałaś to jest makijaż zaraz po zabiegu, widać, że brwi są czerwone i ciemne, moje też takie były i wyglądały brzydko, potem jak ten strupek odpada brwi wyglądają naturalnie. Oczywiście możesz mieć inny gust i na przykład stwierdzić, że ta linergistka robi ładniej

https://www.google.pl/search?q=brwi+...tm%3B314%3B188

widocznie każdy ma inne gusta, a ja i dziesiątki kobiet ma jakiś spaczony, że podobają nam się makijaże właśnie tej linergistki

życzę powodzenia
Stary 2015-06-13, 16:26   #4633
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez MarzenkaKwiatek Pokaż wiadomość
A ulubiony mój argument to taki, że to kryptoreklama Zapraszam Cię do Warszawy, chętnie się z Tobą spotkam i pokażę Ci moje kreski dolne i górne i brwi, które zrobiła Pani Agata, które poprawia mi od wielu lat i którymi wszyscy dookoła się zachwycają. Każdym mówi mi że mam przepiękne brwi, a jak mówię, że kształl i ten cień pod włoskami to makijaż permanentny to nikt nie wierzy że to może wyglądac tak naturalnie.

Nie wiem czy masz świadomość, że zdjęcia które wysłałaś to jest makijaż zaraz po zabiegu, widać, że brwi są czerwone i ciemne, moje też takie były i wyglądały brzydko, potem jak ten strupek odpada brwi wyglądają naturalnie. Oczywiście możesz mieć inny gust i na przykład stwierdzić, że ta linergistka robi ładniej

https://www.google.pl/search?q=brwi+...tm%3B314%3B188

widocznie każdy ma inne gusta, a ja i dziesiątki kobiet ma jakiś spaczony, że podobają nam się makijaże właśnie tej linergistki

życzę powodzenia
Chętnie obejrzymy zatem Twoje zdjęcia.
Makijaż na zdjęciu, które zamieściłaś to kolejny przykład metody cienia, która rzadko wygląda naturalnie. To żadne odkrycie, że można zrobić jeszcze gorzej od pani Świeckiej. We wcześniejszych postach podawałyśmy nazwiska pań, których prace nam się podobająi nie było wśród nich nic podobnego do tego, co zamieściłaś.
stewardesa jest offline  
Stary 2015-06-13, 21:11   #4634
szpilkaXXX
Raczkowanie

Ale po co ja miałabym oglądać twoje kreski, serio? Oceniam prace, którymi ta pani się chwali - i na tej podstawie stwierdzam, że jej praca jest słaba. To, że robi to od kilkunastu lat świadczy tylko o tym, że lepiej już raczej nie będzie. To, że są gorsze przypadki - fakt, to przykre, ale czy to oznacza, że zgodziłabym się lub o zgrozo chciałabym mieć coś takiego na twarzy? Oczywiście, że nie.

Ja wiem, że niektórzy się po prostu nie znają i będą patrzeć z ciekawością na takie brwi, zwłaszcza na początku, dlatego - dziewczyny nie dajcie sobie wmówić że tak wygląda udany makijaż permanentny

Jeśli tobie się takie podobają - good luck! Jak to mówią im więcej nieudanych makijaży, tym ja będę lepiej wyglądąć

Chciałabym już zakończyć ten temat i zająć się przyjemniejszymi rzeczami, np. wskazywaniem przykładów udanego makijażu. Tutaj praca p. Valeryi Barchenko: https://igcdn-photos-a-a.akamaihd.ne...75486709_n.jpg i takie brwi z pewnością można uznać za piękne

Palcia, Poznań był już wspominany w tym wątku - najlepiej przejrzeć.

Czas edycji: 2015-06-13 o 21:18
szpilkaXXX jest offline  
Stary 2015-06-14, 14:26   #4635
MarzenkaKwiatek
Przyczajenie

Cytat:
Ale po co ja miałabym oglądać twoje kreski, serio? Oceniam prace, którymi ta pani się chwali - i na tej podstawie stwierdzam, że jej praca jest słaba. To, że robi to od kilkunastu lat świadczy tylko o tym, że lepiej już raczej nie będzie. To, że są gorsze przypadki - fakt, to przykre, ale czy to oznacza, że zgodziłabym się lub o zgrozo chciałabym mieć coś takiego na twarzy? Oczywiście, że nie.

Ja wiem, że niektórzy się po prostu nie znają i będą patrzeć z ciekawością na takie brwi, zwłaszcza na początku, dlatego - dziewczyny nie dajcie sobie wmówić że tak wygląda udany makijaż permanentny

Jeśli tobie się takie podobają - good luck! Jak to mówią im więcej nieudanych makijaży, tym ja będę lepiej wyglądąć

Chciałabym już zakończyć ten temat i zająć się przyjemniejszymi rzeczami, np. wskazywaniem przykładów udanego makijażu. Tutaj praca p. Valeryi Barchenko: https://igcdn-photos-a-a.akamaihd.ne...75486709_n.jpg i takie brwi z pewnością można uznać za piękne

Palcia, Poznań był już wspominany w tym wątku - najlepiej przejrzeć.
Jeżeli to co pokazałaś powyżej uważasz za piękne, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Stary 2015-06-14, 15:27   #4636
visionAM
Zakorzenienie

Szukam linergistki z Warszawy, do tej pory znałam jedynie Blankę Pawłowską, której efekty pracy bardzo mi się podobają. Wyszukałam właśnie Magdę Hoffmann i mam wrażenie, że brwi w jej wykonaniu są za ciemne i za mało naturalne W galerii Pani Ifkowicz także królują bardzo ciemne, grube brwi, czyli coś co kompletnie mi się nie widzi. Czy te brwi po kilku dniach od zabiegu robią się jaśniejsze/delikatniejsze?

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2015-06-14 o 16:27
visionAM jest offline  
Stary 2015-06-15, 09:22   #4637
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

VisionAM - tak, makijaż permanentny jest duuużo jaśniejszy po wygojeniu.
stewardesa jest offline  
Stary 2015-06-15, 13:53   #4638
PREBUDZONA
Przyczajenie

muscat proszę o kontakt, chciałabym się z Panią umówić.
kasiasit@hotmail.com
PREBUDZONA jest offline  
Stary 2015-06-16, 19:48   #4639
lazada
Zadomowienie

Moim zdaniem naprawdę trudno trafić na dobrą lingeristkę. Ostatnio przeglądałam różne galerie w celu poszukiwania ideału i natrafiłam na taką o to stronę:
http://permanentnymakijaz.eu/portfolio/galeria-brwi
Pani ma tyle certyfikatów, podobno ogromne doświadczenie, a prace zamieszczone w galerii są moim zdaniem tragiczne. Zaliczyłabym je raczej do nieudanych makijaży permanentnych, jak można się chwalić takimi zdjęciami?
Stary 2015-06-16, 21:44   #4640
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Moim zdaniem naprawdę trudno trafić na dobrą lingeristkę. Ostatnio przeglądałam różne galerie w celu poszukiwania ideału i natrafiłam na taką o to stronę:
http://permanentnymakijaz.eu/portfolio/galeria-brwi
Pani ma tyle certyfikatów, podobno ogromne doświadczenie, a prace zamieszczone w galerii są moim zdaniem tragiczne. Zaliczyłabym je raczej do nieudanych makijaży permanentnych, jak można się chwalić takimi zdjęciami?
Rzeczywiście tragedia. Niektóre pierwsze, robione metodą włoska są ładne, ale im bliżej końca
stewardesa jest offline  
Stary 2015-06-16, 23:45   #4641
sylwina78
Raczkowanie

Cytat:

dokładnie zgadzam się i na czym polega fenomen tej Pani ?!!!!!!

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

moje drogie mam tu taki przypadek 5 letnich kresek wykonanych gdzieś w Białymstoku na ich 1 korektę po tych latach Pani dotarła do mnie i zastanawiam się co ja mam jej teraz z tym fantem zrobić. Chodzi mi głównie o początek lewej kreski na zdjęciu tak nie widać ale ona poszła do góry na dodatek jest dość mocno zaznaczona a w prawym oku schodzi w dół no i jest już minimalnie widoczna i ogólnie jest spora różnica między jedną a drugą. Co ja mam tu teraz zastosować, korektor na niebieski odcień a na to kamuflaż w kolorze skóry czy sam kamuflaż czy spróbować "wydrapać" czystą igłą? Macie jakieś ciekawe pomysły bo szczerze mówiąc to nie miałam takiego przypadku jeśli chodzi o oczy

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2015-06-16 o 23:52
sylwina78 jest offline  
Stary 2015-06-17, 20:56   #4642
metaxa357
Raczkowanie

Musze Wam TO pokazac

Co powiecie na takie brwi?

https://www.facebook.com/30811091683...52651879281837
metaxa357 jest offline  
Stary 2015-06-17, 22:21   #4643
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez metaxa357 Pokaż wiadomość
Musze Wam TO pokazac

Co powiecie na takie brwi?

https://www.facebook.com/30811091683...52651879281837
Nieźle Ale i tak nic nie przebije tych:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi10 (Kopiowanie).jpg (58,8 KB, 140 załadowań)
stewardesa jest offline  
Stary 2015-06-21, 12:16   #4644
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
I jeszcze jedno pytanie troche nietypowe. Czy mozna wykonywac makijaz permanentny w trakcie infekcji drog intymnych? Czy branie lekow dzialajacych miejscowo jest przeciwskazaniem? (Globulki typu macmiror czy gynaglin, krem pimafucort, klotrimazol etc)? Pytam bo wiem ze przyjmowanie sterydow jest przeciwwsazaniem ale nie wiem jak to sie ma do lekow stosowanych miejscowo?

Można obszar intymny jest dość daleko od twarzy, więc spokojnie Przeciwwskazaniem są sterydy przyjmowane doustnie, lub miejscowo, ale w obszarze, który ma być pigmentowany.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
dokładnie zgadzam się i na czym polega fenomen tej Pani ?!!!!!!

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

moje drogie mam tu taki przypadek 5 letnich kresek wykonanych gdzieś w Białymstoku na ich 1 korektę po tych latach Pani dotarła do mnie i zastanawiam się co ja mam jej teraz z tym fantem zrobić. Chodzi mi głównie o początek lewej kreski na zdjęciu tak nie widać ale ona poszła do góry na dodatek jest dość mocno zaznaczona a w prawym oku schodzi w dół no i jest już minimalnie widoczna i ogólnie jest spora różnica między jedną a drugą. Co ja mam tu teraz zastosować, korektor na niebieski odcień a na to kamuflaż w kolorze skóry czy sam kamuflaż czy spróbować "wydrapać" czystą igłą? Macie jakieś ciekawe pomysły bo szczerze mówiąc to nie miałam takiego przypadku jeśli chodzi o oczy

Ja bym nie zaczynała od kamuflażu, ani drapania. Według mnie kamuflaż na końcu, natomiast zaczęłabym od pigmentacji właściwym kolorem, oczywiście z dodatkiem neutralizatora i tu gdzie kreska jest wyżej, niż powinna, pigmentowałabym minimalnie pod, a tu gdzie jest schodząca niżej, pigmentowałabym odrobinkę naddając nad, tak żeby znaleźć między nimi jakąś wspólną na korekcie to samo i dopiero po korekcie, już po wygojeniu popatrzyłabym ile zostało ze starego makijażu (jest duże prawdopodobieństwo, że zostaną jakieś maleństwa) i wtedy podjęłabym decyzję, czy drapać, czy kamuflować.
muscat jest offline  
Stary 2015-06-24, 10:41   #4645
sylwina78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Można obszar intymny jest dość daleko od twarzy, więc spokojnie Przeciwwskazaniem są sterydy przyjmowane doustnie, lub miejscowo, ale w obszarze, który ma być pigmentowany.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Ja bym nie zaczynała od kamuflażu, ani drapania. Według mnie kamuflaż na końcu, natomiast zaczęłabym od pigmentacji właściwym kolorem, oczywiście z dodatkiem neutralizatora i tu gdzie kreska jest wyżej, niż powinna, pigmentowałabym minimalnie pod, a tu gdzie jest schodząca niżej, pigmentowałabym odrobinkę naddając nad, tak żeby znaleźć między nimi jakąś wspólną na korekcie to samo i dopiero po korekcie, już po wygojeniu popatrzyłabym ile zostało ze starego makijażu (jest duże prawdopodobieństwo, że zostaną jakieś maleństwa) i wtedy podjęłabym decyzję, czy drapać, czy kamuflować.
dziękuję muscat za poodpowiedź. Jak wystosowałam to pytanie to już zrobiłam zabieg czyli pokryłam czernią stare kreski ale pomijając zupełnie kąciki wew. raz że nie wiedziałam jeszcze jak je potraktować a dwa chciałam zobaczyć na korekcie co to z tego wyjdzie jak ten kolor będzie się odbijał od starego rysunku. Czyli mniej więcej dobrą drogą poszłam

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2015-06-24 o 10:45
sylwina78 jest offline  
Stary 2015-06-24, 11:17   #4646
Wolmetto18
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nieźle Ale i tak nic nie przebije tych:
a ja narzekałam na swoje...:brzydal :
Wolmetto18 jest offline  
Stary 2015-06-25, 00:42   #4647
Lysieniutka
Przyczajenie

A gdzie w Legnicy robiłaś swój makijaż?
Lysieniutka jest offline  
Stary 2015-06-25, 20:11   #4648
inverso
Wtajemniczenie

muscat, mam pytanko
byłam dziś na pigmentacji kresek - była to poprawka źle wykonanych 2 lata temu, które dość mocno się trzymają i nie chcą się wyłuszczyć. Dzisiejsze są idealne i chciałabym aby zostały takie na długo. Jednak pani lingeristka powiedziała, że nie powinnam powiek niczym smarować, co najwyżej mogę 2 - 3 razy dziennie przetrzeć Octaniseptem i nic więcej. Czy mam się posłuchać jej rady, jakie jest Twoje zdanie?
inverso jest offline  
Stary 2015-06-26, 08:17   #4649
Natya84
Przyczajenie

Dziewczyny, śledzę ten wątek od dobrych 3 lat, w międzyczasie 2 razy robiłam MP brwi - u Pani Agnieszki w Piasecznie. Za każdym razem byłam zadowolona z subtelnego efektu, jednak minusem było to, że ten delikatny makijaż duuużo szybciej schodził (po roku z małym okładem).

I tak w tym roku postanowiłam zrobić "normalny" makijaż, który zostanie ze mną na dłużej. Wybrałam salon pracujący na Long Time Liner... I niestety na chwilę obecną zaczynam żałować porzucenia sprawdzonej lingerystki po pierwsze po zejściu strupków z przodów brwi widzę, że są one za mocno zaznaczone. Po drugie, zeszły mi teraz również końce i okazuje się, że na jednej brwi są one w kolorze sinym :/ dodam, że strupki schodzą mi już 11 dni, a to nie koniec...

No i sama nie wiem - powinnam zacząć się martwić, czy to wszystko da się poprawić? Najgorsze że za półtora tygodnia jadę na urlop i chciałam oczywiście wyglądać czadowo, a póki co do "czadu" daleko...
Natya84 jest offline  
Stary 2015-06-29, 12:17   #4650
Fiona11
Raczkowanie

No właśnie ja mam ten sam problem. Strupki zeszły a ja nadal mam ciemne brwi i do tego zamiast brązowoczarne są grafitowo niebieskie. Masakra jakaś. Czy jest szansa że to się jeszcze zmieni? Jutro mija tydzień.
Fiona11 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości