makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-30, 09:45   #451
ewaus38
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny brwi

I ja pare dni temu zrobilam makijaz-oczy i usta ,j fakt ze troche bolalo,usta nawet bardziej niz troche ale efekt jest!!! Makijaz oczu to naprawde super sprawa!
ewaus38 jest offline  
Stary 2008-04-30, 16:05   #452
golinda
Przyczajenie

pooglądałam sobie zdjęcia tu zamieszczane, poradziłam się kosmetyczki i zrezygnowałam z krzywdy, jaką z pewnością byłby dla mnie ten makijaż
dziewczyny! dzięki, że zamieszczacie zdjęcia
jednak te brwi nie wygladają naturalnie, może i innym się podobają, ja już wiem, że na pewno sobie tego nie zrobię
golinda jest offline  
Stary 2008-04-30, 23:08   #453
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez golinda Pokaż wiadomość
pooglądałam sobie zdjęcia tu zamieszczane, poradziłam się kosmetyczki i zrezygnowałam z krzywdy, jaką z pewnością byłby dla mnie ten makijaż
dziewczyny! dzięki, że zamieszczacie zdjęcia
jednak te brwi nie wygladają naturalnie, może i innym się podobają, ja już wiem, że na pewno sobie tego nie zrobię
Dla każdego coś innego
Moje wyglądają naturalnie - zawsze będę to powtarzać. Ale różnie to bywa - fakt.
Pozdrowionka dla tych "za" oraz dla tych "przeciw".
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-05-05, 10:46   #454
lizaHH
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez niunianr1 Pokaż wiadomość
liza HH>>A jakie ceny są mniej więcej? Bo Ja obecnie jestem w Warszawie. A jeżeli chodzi o HH to mam znajomą co robi taki makijaż,ale nie wiem czy tak poważnych spraw jak makijaż permanentny powinno sie robić w salonie! Nawet sie jej nie zapytałam czy mi zrobi,bo trochę sie boje. Ale zapytam czy jakieś dobre salony zna!
niunianr1ceny wachaja sie od 160 do 300 € . Fajnie by bylo jak bys podpytala ta kolezanke gdzie dobrze robia. I ktory salon speckalizuje sie w pernamentnym. Moj maz kupil mi gutschein w jednym z salonow w piatek ide na zabieg, ale nie wiem czy sie zdecyduje bo nie mam zielonego pojecia jak tam robia. Oj te chlopy !!! Chcial mi zrobic prezen ale nie zdawal sobie sprawy ze salon nalezy wczesniej sprawdzic. Ogolnie ten salon ma dobre noty w Hamburgu ale nie wiem co z pernamentnym!!! Jesli jestes w Warszawie z czystym sercem polecam Ci ''Sharley'' moze i sa drodzy ale robia naprawde super. Wiem bo kiedys sama tam robilam podrugie studiowalam tam kosmetologie wiec troche bylam w temacie. Popytaj i daj znac bylo by super jakbys mi dala znac jeszcze piatkiem. tzn przed 9 - tym . Pozdrawiam
lizaHH jest offline  
Stary 2008-05-05, 12:03   #455
milamika
Przyczajenie

Powiem szczerze że mi też nie podoba się większość tu załączonych brwi a o ustach już nie wspomnę. Dlaczego te brwi są takie cienkie i długie? Bardzo sztucznie to wygląda. Kolorek nie najgorszy ale ten kształt. Powiedzcie same zdecydowałyście się na taki kształt czy kosmetyczka wam narzuciła?

Bardzo ładnymi brwiami natomiast mogą sie pochwalić xfrida i misiaczek_26_25
milamika jest offline  
Stary 2008-05-21, 22:22   #456
ZZZZZZuzAAAAAA
Przyczajenie

OSTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USLUG W GABINECIE PANI JOLANTY HOLOWCZYC Z ZNIELONEJ GORY!!! Mialam zrobiony makijaz permanentny oczu i brwi I NIE JESTEM zadowolona. Nawet po korekcie kreski na powiekach nie sa rowne, a kolor brwi jest bardzo jasny, mimo zapewnien, ze bedzie ciemniejszy. Pomimo makijazu permanentnego brwi, nadal musze je niestety codziennie malowac sama, gdyz sa one za jasne do mojego typu urody. Pani Holowczyc jest o wiele drozsza niz inni specjalisci, ale jakosc uslug jest bardzo przecietna (dla porownania sprawdzilam kilka wiodacych gabinetow medycyny i/lub dermatologii estytycznej w kraju. Dla przykladu, makijaz permanentny ust - kontur + wypelnienie kosztuje u pani Holowcvzyc 1300 zl, a w innych miejscach ok. 800 zl). Moje 2 wizyty u tej pani przeciagnely sie do 4, poniewaz za kazdym razem pani Holowczyc zarezerwowala sobie za malo czasu na zabiegi, ktore miala u mnie wykonac. Jednak, co naprawde sklonilo mnie do podzielenia sie moja negatywna opinnia o tej pani to to, w jaki sposob mnie potraktowala na 3 i 4 spotkaniu. Przy korektach byla NIEZMIERNIE nieprzyjemna i caly czas wywracala do gory oczy, gdy mowilam, co nalezaloby jeszcze poprawic. Kiedy poprosilam o ciemniejszy odcien brwi, rzucila we mnie paleta barw i powiedziala, ze jak mi sie nie podoba, to moge isc do innego specjalisty. Gdyby nie to, ze zalezalo mi, zeby dokonczyla, to co juz zaczela (i za co juz zaplacilam), wyszlabym w tym momencie z gabinetu. Jedno wiem na pewno - juz nigdy tam nie wroce!!! Na marginesie jeszcze dodam, ze pani Holowczyc posluguje sie bezprawnie tytulem doktora, chociaz jest lekarzem medycyny BEZ doktoratu. Jednakze napis DR JOLANTA HOLOWCZYC widnieje wszedzie - na wizytowkach, reklamach i scianach jej gabinetu. Powinno byc: lek.med. Jolanta Holowczyc. Moze to nie jest dla niektorych istotne, ale sama ciezko pracowalam na swoj doktorat i wiem, ze bezprawne jest dopisywanie sobie tytulow naukowych, ktorych sie nie posiada. Swiadczy to o usilowaniu podwyzszenia swoich kwalifikacji przez pania Holowczyc. Reasumujac: szczerze odradzam wizyt w gabinecie pani Jolanty Holowczyc!!! Sa lepsi specjalisci, tansi i przede wszystkim uprzejmi. Udalam sie nie dawno w inne miejsce i jestem bardzo zadowolona! Sam makijaz permanentny to rewelacja i niesamowity komfort,
ZZZZZZuzAAAAAA jest offline  
Stary 2008-05-21, 22:25   #457
ZZZZZZuzAAAAAA
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Ja nie polece,ale ostrzege przed zakladem na Chodkiewicza "Venus" Agaty Gumienniuk.
Trzymaj sie kochana z daleka od tego zakladu i nie daj sie zwiesc tej partaczce i naciagaczce.Ja zrobilam tam i nie polecam.Jak chcesz fotki jak tam robi,to jestem zywym przykladem jej niekompetencji.
Nie uczciwa kobieta i partaczka do tego.

JA ROWNIEZ OSTRZEGAM: OMIJAJCIE GABINET PANI JOLANTY HOLOWCZYC Z ZNIELONEJ GORY Z DALEKA!!! Mialam zrobiony makijaz permanentny oczu i brwi I NIE JESTEM zadowolona. Nawet po korekcie kreski na powiekach nie sa rowne, a kolor brwi jest bardzo jasny, mimo zapewnien, ze bedzie ciemniejszy. Pomimo makijazu permanentnego brwi, nadal musze je niestety codziennie malowac sama, gdyz sa one za jasne do mojego typu urody. Pani Holowczyc jest o wiele drozsza niz inni specjalisci, ale jakosc uslug jest bardzo przecietna (dla porownania sprawdzilam kilka wiodacych gabinetow medycyny i/lub dermatologii estytycznej w kraju. Dla przykladu, makijaz permanentny ust - kontur + wypelnienie kosztuje u pani Holowcvzyc 1300 zl, a w innych miejscach ok. 800 zl). Moje 2 wizyty u tej pani przeciagnely sie do 4, poniewaz za kazdym razem pani Holowczyc zarezerwowala sobie za malo czasu na zabiegi, ktore miala u mnie wykonac. Jednak, co naprawde sklonilo mnie do podzielenia sie moja negatywna opinnia o tej pani to to, w jaki sposob mnie potraktowala na 3 i 4 spotkaniu. Przy korektach byla NIEZMIERNIE nieprzyjemna i caly czas wywracala do gory oczy, gdy mowilam, co nalezaloby jeszcze poprawic. Kiedy poprosilam o ciemniejszy odcien brwi, rzucila we mnie paleta barw i powiedziala, ze jak mi sie nie podoba, to moge isc do innego specjalisty. Gdyby nie to, ze zalezalo mi, zeby dokonczyla, to co juz zaczela (i za co juz zaplacilam), wyszlabym w tym momencie z gabinetu. Jedno wiem na pewno - juz nigdy tam nie wroce!!! Na marginesie jeszcze dodam, ze pani Holowczyc posluguje sie bezprawnie tytulem doktora, chociaz jest lekarzem medycyny BEZ doktoratu. Jednakze napis DR JOLANTA HOLOWCZYC widnieje wszedzie - na wizytowkach, reklamach i scianach jej gabinetu. Powinno byc: lek.med. Jolanta Holowczyc. Moze to nie jest dla niektorych istotne, ale sama ciezko pracowalam na swoj doktorat i wiem, ze bezprawne jest dopisywanie sobie tytulow naukowych, ktorych sie nie posiada. Swiadczy to o usilowaniu podwyzszenia swoich kwalifikacji przez pania Holowczyc. Reasumujac: szczerze odradzam wizyt w gabinecie pani Jolanty Holowczyc!!! Sa lepsi specjalisci, tansi i przede wszystkim uprzejmi. Udalam sie nie dawno w inne miejsce i jestem bardzo zadowolona! Sam makijaz permanentny to rewelacja i niesamowity komfort,
ZZZZZZuzAAAAAA jest offline  
Stary 2008-05-22, 15:09   #458
Pletts
Raczkowanie

Iwonko sorki że bez twojej zgody opisałam twoje wizyty w gabinecie i po .A tak na marginesie to brwi po korekcie są super już nie ciemne i goją się extra i można je rozjaśnić i dobra .... zrobiłaś super dobrze że poszłaś no to się nie gniewaj pa
Pletts jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:15   #459
madziulka1982
Przyczajenie

GG do madziulka1982

Czy mozecie polecic jakis gabinet w poznaniu?
madziulka1982 jest offline  
Stary 2008-05-26, 08:10   #460
archinta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ZZZZZZuzAAAAAA Pokaż wiadomość
OSTRZEGAM PRZED KORZYSTANIEM Z USLUG W GABINECIE PANI JOLANTY HOLOWCZYC Z ZNIELONEJ GORY!!! Mialam zrobiony makijaz permanentny oczu i brwi I NIE JESTEM zadowolona. Nawet po korekcie kreski na powiekach nie sa rowne, a kolor brwi jest bardzo jasny, mimo zapewnien, ze bedzie ciemniejszy. Pomimo makijazu permanentnego brwi, nadal musze je niestety codziennie malowac sama, gdyz sa one za jasne do mojego typu urody. Pani Holowczyc jest o wiele drozsza niz inni specjalisci, ale jakosc uslug jest bardzo przecietna (dla porownania sprawdzilam kilka wiodacych gabinetow medycyny i/lub dermatologii estytycznej w kraju. Dla przykladu, makijaz permanentny ust - kontur + wypelnienie kosztuje u pani Holowcvzyc 1300 zl, a w innych miejscach ok. 800 zl). Moje 2 wizyty u tej pani przeciagnely sie do 4, poniewaz za kazdym razem pani Holowczyc zarezerwowala sobie za malo czasu na zabiegi, ktore miala u mnie wykonac. Jednak, co naprawde sklonilo mnie do podzielenia sie moja negatywna opinnia o tej pani to to, w jaki sposob mnie potraktowala na 3 i 4 spotkaniu. Przy korektach byla NIEZMIERNIE nieprzyjemna i caly czas wywracala do gory oczy, gdy mowilam, co nalezaloby jeszcze poprawic. Kiedy poprosilam o ciemniejszy odcien brwi, rzucila we mnie paleta barw i powiedziala, ze jak mi sie nie podoba, to moge isc do innego specjalisty. Gdyby nie to, ze zalezalo mi, zeby dokonczyla, to co juz zaczela (i za co juz zaplacilam), wyszlabym w tym momencie z gabinetu. Jedno wiem na pewno - juz nigdy tam nie wroce!!! Na marginesie jeszcze dodam, ze pani Holowczyc posluguje sie bezprawnie tytulem doktora, chociaz jest lekarzem medycyny BEZ doktoratu. Jednakze napis DR JOLANTA HOLOWCZYC widnieje wszedzie - na wizytowkach, reklamach i scianach jej gabinetu. Powinno byc: lek.med. Jolanta Holowczyc. Moze to nie jest dla niektorych istotne, ale sama ciezko pracowalam na swoj doktorat i wiem, ze bezprawne jest dopisywanie sobie tytulow naukowych, ktorych sie nie posiada. Swiadczy to o usilowaniu podwyzszenia swoich kwalifikacji przez pania Holowczyc. Reasumujac: szczerze odradzam wizyt w gabinecie pani Jolanty Holowczyc!!! Sa lepsi specjalisci, tansi i przede wszystkim uprzejmi. Udalam sie nie dawno w inne miejsce i jestem bardzo zadowolona! Sam makijaz permanentny to rewelacja i niesamowity komfort,
To mnie przerazilas!!! A ja wlansie chcialam zbierac kase by sie doniej udac jakos powakacjach
archinta jest offline  
Stary 2008-06-15, 17:31   #461
Ramonka
Przyczajenie

Witam wszystkich! Mam zamiar sobie zrobić brwi permanentne i prosze by ktos mi doradził,jaki wybrac kolor.kształt.I czy bezposredniop przed,mam jej regulować jak zwykle czy zostawić do wyregulowania kosmetyczce?Mam ciemne włosy i oczy,a brwi cieniutkie.Z góry dzieki za rady
Ramonka jest offline  
Stary 2008-06-18, 19:09   #462
Pletts
Raczkowanie

Hej witam poczytaj jakieś czasopisma pooglądaj zdjęcia brwi jaki tobie się podoba kształt jakie masz wyobrażenie.Moż być tak że ty swoje a kosmetyczka swoje i nie zawsz może ci się podobać lepiej nawet przynieść pare fotek nawet wyciętych z gazety i pokazać w gabinecie "O takie coś mi chodzi !! Trzy będzie mi tak dobrze ? kolor nawet przy brunetce polecam ciemni brąz bo i tak wychodzą ciemnie a przy korekcie zawsze można przyciemnić!
Pletts jest offline  
Stary 2008-06-24, 22:21   #463
sushimii
Przyczajenie

Dziewczyny powiedzcie mi ile to się realnie goi, generalnie chciałabym wiedzieć jak długo nie należy pokazywać się ludziom i czy latem można zrobić ten makijaż wiem, że nie należy się opalać przez jak długi okres czasu?czy okulary słoneczne załatwią sprawę?
sushimii jest offline  
Stary 2008-06-25, 13:37   #464
lizaHH
Przyczajenie

Witam Serdecznie !!!

Mam problem a ty samym pytanie do Pan Linergistek. W sobotę udałam sie
na zabieg makijażu pernamentnego w mojej miejscowości. Jak sie okazało
niestety pani która wykonała mi zabieg nie ma zielonego pojęcia o tym.
Miała mi dosztukować nasadę brwi która mi nie rośnie. Nie zrobiła mi
wstępnego makijażu jaki będzie efekt końcowy.Wyglądała na
profesjonalistkę jak sie okazało zosalam z grubym nienaturalnym
początkiem brwi. Nie wiem jak mam sie zachować w takiej sytuacji. Nie
mam zamiaru iść do niej na żadne korekty. Brwi są krzywe a nasada za
gruba. Jak można uratować takie brwi , czy można starać sie o zwrot
pieniędzy za taki zabieg ?
lizaHH jest offline  
Stary 2008-06-25, 22:18   #465
Karolina Matusewicz
Raczkowanie

Odpisałam Pani na maila
Karolina Matusewicz jest offline  
Stary 2008-06-26, 21:36   #466
lizaHH
Przyczajenie

Dziekuje za szybka odpowiedz
lizaHH jest offline  
Stary 2008-06-27, 13:04   #467
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

ja ide 3 lipca do Agnieszki z Polic. i szczerze mowiac nie martwie sie w ogole ze cos wyjdzie nie tak bo ona jest najlepsza w tym co robi. prowadzi ciagle szkolenia i wiele osob ktore wykonuja majijaze w szczecinie zostalo przeszkolonych przez nia
Svinecka jest offline  
Stary 2008-06-28, 21:46   #468
popek1
Przyczajenie

Cool Dot.: makijaż permanentny brwi

Rowniez ODRADZAM RACIBORZ I PANIA BEATE URBAŃCZYK !!!
Może pani Hołowczyc i Beata to siostry?:confus ed: bo identyczne charaktery z tego co czytam ;-/
popek1 jest offline  
Stary 2008-06-28, 21:48   #469
popek1
Przyczajenie

Cool Dot.: makijaż permanentny brwi

Rowniez ODRADZAM RACIBORZ I PANIA BEATE URBAŃCZYK !!!
Może pani Hołowczyc i Beata to siostry? bo identyczne charaktery z tego co czytam ;-/
popek1 jest offline  
Stary 2008-07-07, 18:54   #470
*Cafe Latte*
Raczkowanie

Witam. Czy któraś z dziewczyn może mi polecić dobry i sprawdzony gabinet w Łodzi gdzie mogę zrobić makijaż permanentny? Zaznaczę, że zależy mi na jak najlepszym efekcie, i jestem skłonna wydać każda kwotę (no może nie każdą ale wiecie co mam na myśli ) żeby efekt był piorunujący
*Cafe Latte* jest offline  
Stary 2008-07-07, 21:25   #471
elliz76
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja ide 3 lipca do Agnieszki z Polic. i szczerze mowiac nie martwie sie w ogole ze cos wyjdzie nie tak bo ona jest najlepsza w tym co robi. prowadzi ciagle szkolenia i wiele osob ktore wykonuja majijaze w szczecinie zostalo przeszkolonych przez nia

Oj jak dawno tu nie bywalam
Svinecka i jak sie udal makijaz? Mozesz wkleic fotki,bo tez wlasnie mysle by do niej isc by cos zrobila z tymi moimi brwiami spartaczonymi przez jedna "specjalistke"
I jak bys mogla to podaj mi na priv namiary,bo tylko gdzies czytalam o niej,ze robi fajnie
Ile placilas?
Pozdrawiam

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline  
Stary 2008-07-07, 21:41   #472
elliz76
Raczkowanie

[quote=Karolina Matusewicz;8001078]Odpisałam Pani na maila [/quote

Pani Karolino..Czy ja tez moge o Pani wypowiedz w podobnej kwestii jak poprzedniczka..Pani izaHH.
Ja rowniez padlam ofiara Pani ktora jedynie wydawala sie profesjonalistka.Mam problem by napisac reklamacje na usluge kosmetyczna/nigdy nie pisalam takiej i nie widzialam,wiec nie wiem jak powinna wygladac/ i tym samym probowac odzyskac pieniadze od Pani ktora niestety tez zrobila to co zrobila i nie pokrywa sie w zaden sposob z tym co mialo byc i bylo ustalane,a teraz choc sama jeszcze zima zaproponowala nie raczy zwrocic pieniedzy.W rozmowie z Rzecznikiem Praw konsumentow powiedziano mi,ze musze miec opinie innej linergistki gdyz nie ma jako takiego rzeczoznawcy w tej dziedzinie.Jednak mimo,ze kazda z Pan mowi,ze jest tragicznie zrobione sie pod tym nie podpiszeI tu stoje w kropce.
Mam jeszcze pytanie czym najszybciej usunac makijaz permanetntny.Na razie stosuje Effeklar K i SVR z kw. cytrynowym jakims by to rozjasnic i moc porawic,ale niewielkie to daje efekty.Ten rudy na brwiach i ta asymetria mnie wprost dobija o ustach nie wspomne...wyjechane poza granice,krzywo i ten dziubek zrobiony na styl ruskich kokot w dawnych czasach/fotki w watku/
Jak to najszybciej usunac ,gdyz kazdy boi sie tego tykac i radza bym najpierw usunela ,a pozniej przyszla na poprawke i zrobienie z tego czegos.I jak usunac to z powiek,bo tam tez picasso odstawione jedno wyzej,drugie nizejProsze o rade...moja historia/fotki/ przewijala sie juz jakis czas temu w tym watku i stale bywalczynie wiedza o co chodzi.Prosze o rade co mam zrobic by choc czesc pieniedzy odzyskac od tej partaczki i jak to szybko usunac.
Ktos poradzil,ze laserem,ale inni mowia,ze za duze ryzyko na ustach i brwiach robic..i szczerze sie sama boje by jeszcze wiekszej szkody sobie nie narobic.
Bede ogromnie wdzieczna...Pozdrawiam

elliz76 jest offline  
Stary 2008-07-07, 23:47   #473
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
Oj jak dawno tu nie bywalam
Svinecka i jak sie udal makijaz? Mozesz wkleic fotki,bo tez wlasnie mysle by do niej isc by cos zrobila z tymi moimi brwiami spartaczonymi przez jedna "specjalistke"
I jak bys mogla to podaj mi na priv namiary,bo tylko gdzies czytalam o niej,ze robi fajnie
Ile placilas?
Pozdrawiam
robi swietnie pieknie i cudownie
teraz wlasnie mi odpadaja strupki i jeszcze brewki nie doszly do siebie ale jak dojda to zrobie fotki i wkleje
ale ksztalt jest idealny

Agnieszka bierze chyba 700zl za brwi jesli sie nie myle

wysylam Ci wiadomosc z nr tel
Svinecka jest offline  
Stary 2008-07-08, 00:14   #474
elliz76
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
robi swietnie pieknie i cudownie
teraz wlasnie mi odpadaja strupki i jeszcze brewki nie doszly do siebie ale jak dojda to zrobie fotki i wkleje
ale ksztalt jest idealny

Agnieszka bierze chyba 700zl za brwi jesli sie nie myle

wysylam Ci wiadomosc z nr tel
Dziekuje i czekam z niecierpliwoscia na fotki

A co z nasza kawka?Moze jakos sie zmowimy co?Przy okazji popodziwiam na zywo
Buziaki

elliz76 jest offline  
Stary 2008-07-08, 17:35   #475
indiunia
Raczkowanie

Moje brwi tak wygladaly chwile po makijazu permanentnym , czy to normalne ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIZAZ.jpg (26,5 KB, 1041 załadowań)
indiunia jest offline  
Stary 2008-07-08, 18:00   #476
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

yyy co Ty tam masz?

one sa posmarowane czyms brazowym czy masz tak brwi nierowno zrobione?
Svinecka jest offline  
Stary 2008-07-08, 19:29   #477
indiunia
Raczkowanie

one sa a raczej byly tak zakrwawione i zaropiale ... :/ moge wstawic jeszcze jedna fotke moich krzywych brwi, jest watek oddzielny na ten temat...
indiunia jest offline  
Stary 2008-07-08, 19:30   #478
indiunia
Raczkowanie

Red face Dot.: makijaż permanentny brwi

oto one :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agatattaa.jpg (16,5 KB, 949 załadowań)
indiunia jest offline  
Stary 2008-07-08, 20:11   #479
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

oj kurcze....szczerze? wygladaja fatalnie. ja bym poszla z reklamacja tam gdzie byly one robione bo wygladaja troche jakby je dziecko robilo
przykro mi
Svinecka jest offline  
Stary 2008-07-08, 20:27   #480
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

wrzucam fotki swoich brwi - co prawda jeszcze tu sa dosc ciemne i schodza mi strupki ale widac mniej wiecej ksztalt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (41,8 KB, 898 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (27,3 KB, 1040 załadowań)
Svinecka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości