makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-04, 14:18   #4861
Werkaaa123
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Moja znajoma też sobie zrobiła gdzieś w Katowicach i hmmm...wygląda bardzo nienaturalnie. Jest blondynką i intensywne czarne brwi wyglądały strasznie!! Osobiście bałabym się takiego zabiegu ;D
Werkaaa123 jest offline  
Stary 2015-11-04, 14:38   #4862
AllureSensuelle
Raczkowanie

Stewardessa miło że zechciałaś przeczytać moje wypowiedzi. Szczerze mówiąc nie chce pisać nazwiska tej pani ponieważ nie chcę się kłócić. Na tym forum na pewno znajdą się obrońcy tej pani bo przecież jest to niemalże guru makijażu na tym forum. Znajdą się osoby które moje wpisy potraktują z niedowierzaniem a mnie nie są potrzebne jeszcze większe nerwy. Możemy porozmawiać prywatnie jeśli sobie tego życzysz i napiszę więcej.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Jak oceniacie moje brwi ? Widzicie zdjęcia?
AllureSensuelle jest offline  
Stary 2015-11-04, 15:02   #4863
Werkaaa123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Stewardessa miło że zechciałaś przeczytać moje wypowiedzi. Szczerze mówiąc nie chce pisać nazwiska tej pani ponieważ nie chcę się kłócić. Na tym forum na pewno znajdą się obrońcy tej pani bo przecież jest to niemalże guru makijażu na tym forum. Znajdą się osoby które moje wpisy potraktują z niedowierzaniem a mnie nie są potrzebne jeszcze większe nerwy. Możemy porozmawiać prywatnie jeśli sobie tego życzysz i napiszę więcej.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Ja niestety nie widzę zdjęć.
Werkaaa123 jest offline  
Stary 2015-11-04, 15:08   #4864
AllureSensuelle
Raczkowanie

Ja widzę jak przeglądam forum widzę innych i teraz swoje też jesteś zalogowana?
Stary 2015-11-04, 15:25   #4865
Werkaaa123
Raczkowanie

Tak jestem zalogowana. Przykro mi, ale nie widzę zdjęć. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Może nie jest kompatybilna? ja z Chrome
Werkaaa123 jest offline  
Stary 2015-11-04, 15:38   #4866
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Ja widzę jak przeglądam forum widzę innych i teraz swoje też jesteś zalogowana?

Co zamierzasz zrobic z brwiami ?

Ja tego tak nie zostawię, jak tylko sie wygoja skontaktuje sie z blanka jak ona widzi załatwienie tej sprawy, wcześniej pojde do salonu P Magdy bogulak i poproszę o ocenę makijażu i wycenę poprawki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-11-04, 16:01   #4867
AllureSensuelle
Raczkowanie

Widać zdjęcia moich brwi ? Widzisz je?

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Khaleesi nie wiem co mam zamiar zrobić, mam ostatnio zbyt dużo problemów żebym mogła myśleć o tym jak rozwiązać sytuację brwi. Mam mało czasu na szukanie rozwiązania, mam córkę i muszę jej poświęcać uwagę. Nie mam pomysłu jak to usunąć. Do Bogulak nie pójdę bo zbyt wiele słyszałam negatywów na temat tego gabinetu i po prostu się boję.Bogulak mają niezłą opinie ale też mówi się o nich że potrafią zepsuć. Co do usuwania to dowiedziałam się że mogą powstać blizny i boję się tego. Jak oceniacie moje brwi?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Korzystam z Chroma
Stary 2015-11-04, 17:04   #4868
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Dlaczego kłócić? Jakie guru? Ja tu nie widziałam żadnego guru, a tym bardziej jak zamieściłaś zdjęcia, to jak niby miałyby się znaleźć obrończynie? Zrobiłabyś dobrze, bo skoro jest często wymieniana, to pewnie wiele z nas się do niej wybiera. Jeśli jednak nie chcesz się tym podzielić publicznie, to bardzo proszę o pw, bo bardzo prawdopodobne, że mam się zamiar do niej umówić.
Cytat:
Ja widzę wszystkie zdjęcia. Na tym drugim brwi rzeczywiście wyglądają ładnie, ale ono jest niewyraźne. Na tym pierwszym chyba rzeczywiście kiepsko.
stewardesa jest offline  
Stary 2015-11-04, 20:47   #4869
AllureSensuelle
Raczkowanie

Powiem tak, brwi moim zdaniem są okropne, jest przejście z czarnego grafitu do moich jasno brązowych brwi. Masz rację, właściwie dlaczego mam ukrywać kto mi to wykonał tym bardziej że pani która mi to wykonywała nie uważała że to jest brzydko. Robiłam u Magdy Hofman i jestem bardzo zawiedziona. Otrzymałam zwrot pieniędzy i jakby jestem na zero. Ale proszę zauważyć że teraz jeśli chcę usunąć to sama muszę za usunięcie zapłacić. Otrzymałam zwrot za nieudany zabieg ale nieudane brwi mam nadal na sobie i teraz żeby się ich pozbyć muszę sama za to zapłacić. Czyli zamiast mieć ładny makijaż muszę inwestować w usunięcie. Uważam że kosmetyczki w takiej sytuacji powinny zwracać pieniądze za nieudany zabieg i pokryć koszty usunięcia swojej pracy. Zabiegi laserowe to droga sprawa i ja teraz jestem zmuszona za to sama płacić a tak być nie powinno. Oddanie pieniędzy które zapłaciłam to jedno a usunięcie to drugie. Ja zapłaciłam na zabieg a jestem oszpecona i zamiast mieć ładne brwi za które miałam zapłącić około 1000 złotych to teraz te pieniądze muszę przeznaczyć na usuwanie. Nieważne czy zapłaciłabym 200 czy 1000 za laser ważne że to moje pieniądze gdzie ja sama muszę płacić za usunięcie skutków czyjejś ,, pracy'' Jestem zawiedziona i z laserem się wstrzymuję bo po prostu nie chcę za to płacić.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Na tym drugim zdjęciu widać przejcie z grafitu do jaśniejszych moich brwi, ale na żywo wygląda to gorzej, ja po prostu sama nie umiem sobie zrobić zdjęcia które będzie dobre. Gdyby to było dobre nie dostałabym nawet zwrotu pieniędzy. Naprawdę jestem załamana. Pytacie co mam zamiar zrobić z tym. Chyba będę czekać bo dobija mnie myśl że ja mam za to jeszcze płacić. Otrzymałam zwrot pieniędzy ale co z tego. To nie jest tak, że zwracam towar i otrzymuje pieniądze. Tutaj otrzymałam tylko zwrot pieniędzy a to szkaradztwo mam nadal na sobie i za to muszę sobie sama zapłacić. Denerwuje mnie to że nie mam wykonanej usługi za którą zapłaciłam i do tego mam to sama za swoje pieniądze usuwać. Miałam raz taką sytuację że fryzjer mnie źle obciął poszłam z reklamacją i oddali mi pieniądze. I wtedy byłąm na czysto bo nie musiałam dodatkowo płacić za doprowadzenie się do stanu poprzedniego. Po prostu kwestia oddania pieniędzy. Tutaj sama muszę zapłacić za usunięcie tego i mnie to niesamowicie irytuje.
Stary 2015-11-04, 20:51   #4870
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Powiem tak, brwi moim zdaniem są okropne, jest przejście z czarnego grafitu do moich jasno brązowych brwi. Masz rację, właściwie dlaczego mam ukrywać kto mi to wykonał tym bardziej że pani która mi to wykonywała nie uważała że to jest brzydko. Robiłam u Magdy Hofman i jestem bardzo zawiedziona. Otrzymałam zwrot pieniędzy i jakby jestem na zero. Ale proszę zauważyć że teraz jeśli chcę usunąć to sama muszę za usunięcie zapłacić. Otrzymałam zwrot za nieudany zabieg ale nieudane brwi mam nadal na sobie i teraz żeby się ich pozbyć muszę sama za to zapłacić. Czyli zamiast mieć ładny makijaż muszę inwestować w usunięcie. Uważam że kosmetyczki w takiej sytuacji powinny zwracać pieniądze za nieudany zabieg i pokryć koszty usunięcia swojej pracy. Zabiegi laserowe to droga sprawa i ja teraz jestem zmuszona za to sama płacić a tak być nie powinno. Oddanie pieniędzy które zapłaciłam to jedno a usunięcie to drugie. Ja zapłaciłam na zabieg a jestem oszpecona i zamiast mieć ładne brwi za które miałam zapłącić około 1000 złotych to teraz te pieniądze muszę przeznaczyć na usuwanie. Nieważne czy zapłaciłabym 200 czy 1000 za laser ważne że to moje pieniądze gdzie ja sama muszę płacić za usunięcie skutków czyjejś ,, pracy'' Jestem zawiedziona i z laserem się wstrzymuję bo po prostu nie chcę za to płacić.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Na tym drugim zdjęciu widać przejcie z grafitu do jaśniejszych moich brwi, ale na żywo wygląda to gorzej, ja po prostu sama nie umiem sobie zrobić zdjęcia które będzie dobre. Gdyby to było dobre nie dostałabym nawet zwrotu pieniędzy. Naprawdę jestem załamana. Pytacie co mam zamiar zrobić z tym. Chyba będę czekać bo dobija mnie myśl że ja mam za to jeszcze płacić. Otrzymałam zwrot pieniędzy ale co z tego. To nie jest tak, że zwracam towar i otrzymuje pieniądze. Tutaj otrzymałam tylko zwrot pieniędzy a to szkaradztwo mam nadal na sobie i za to muszę sobie sama zapłacić. Denerwuje mnie to że nie mam wykonanej usługi za którą zapłaciłam i do tego mam to sama za swoje pieniądze usuwać. Miałam raz taką sytuację że fryzjer mnie źle obciął poszłam z reklamacją i oddali mi pieniądze. I wtedy byłąm na czysto bo nie musiałam dodatkowo płacić za doprowadzenie się do stanu poprzedniego. Po prostu kwestia oddania pieniędzy. Tutaj sama muszę zapłacić za usunięcie tego i mnie to niesamowicie irytuje.

Jest to nieudany zabieg kosmetyczny w takim wypadku możesz zgłosić sprawę do sadu i domagać sie zwrotu kosztów poprawki jak rownież zadośćuczynienia.
Ja tak zrobię

Stary 2015-11-04, 21:08   #4871
AllureSensuelle
Raczkowanie

Muszę sobie wyregulować brwi, ostatnio już ich nawet nie reguluje bo nie mam siły na nie patrzeć. Zobacz jaki tam jest grafitowy kolor, naprawdę jak można taki kolor komuś dobrać kto ma jasne dość swoje brwi. No nie wiem jak mam to opisać moi zdaniem pani dobrała zły barwnik. Ale żeby wyszło czarne jak grafit to już ludzkie pojęcie przechodzi. Ja się cieszę że chociaż dostałam zwrot pieniędzy bo niektóre kosmetyczki to w ogóle mają gdzieś odpowiedzialność i nawet za usługę źle wykonaną nie zwrócą. Tutaj pani chociaż była w porządku że bez problemu oddała mi te pieniądze. Jednak panie kosmetyczki nie mają w zwyczaju odpowiadać dalej też za skutki swoich ,, prac'' i doprowadzić do stanu poprzedniego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-04 at 21.00.07.png (782,2 KB, 151 załadowań)
Stary 2015-11-04, 21:49   #4872
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jest to nieudany zabieg kosmetyczny w takim wypadku możesz zgłosić sprawę do sadu i domagać sie zwrotu kosztów poprawki jak rownież zadośćuczynienia.
Ja tak zrobię

Zgadzam się, dziewczyny walczcie o swoje

Czyli kolejna polecana kobieta coś zwalila, nie rozumiem tego. Skąd takie ładne zdjęcia na ich stronach?!
visionAM jest offline  
Stary 2015-11-04, 21:52   #4873
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Przede wszystkim zdjęcia na ich stronach są zawsze zaraz po, a jak już się trafią po wygojeniu, to zazwyczaj są tragiczne.
stewardesa jest offline  
Stary 2015-11-04, 22:04   #4874
AllureSensuelle
Raczkowanie

Jestem załamana naprawdę ostrzegam, nie lubię się spierać kłócić i tak dalej, ale tutaj to aż nie wypada nic nie napisać. Problem jest taki że pani leci z tym wszystkim, ma masę klientów zapisanych na dany dzień. Nie jest dokładna tylko liczy się ilość i dlatego taki zonk.
Stary 2015-11-04, 22:05   #4875
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Panie robią zdjęcia tym klientkom na ktorych zabieg sie udał to samo jest z fryzjerami i stylistkami paznokci potem idziesz z wielka nadzieja ze bedzie super a tutaj klops

Stary 2015-11-04, 22:33   #4876
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Przede wszystkim zdjęcia na ich stronach są zawsze zaraz po, a jak już się trafią po wygojeniu, to zazwyczaj są tragiczne.
To dziwne, że te dziewczyny z zepsutymi brwiami nie piszą opinii w internecie czy na fb tych kobiet
visionAM jest offline  
Stary 2015-11-04, 22:36   #4877
aniaaxd2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To dziwne, że te dziewczyny z zepsutymi brwiami nie piszą opinii w internecie czy na fb tych kobiet

Pewnie piszą , tylko one usuwają niekorzystne komentarze .

Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline  
Stary 2015-11-04, 23:34   #4878
AllureSensuelle
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Oczywiście że usuwają, a poza tym kto normalny ze swojego konta będzie komentował takie rzeczy żeby jeszcze znajomi widzieli że mam makijaż zepsuty i mam gdzieś tam pretensje. Nie każdy chce pisać publicznie o swoich makijażach bo po prostu się wstydzą tego. A jak któraś pani jest już mega wkurzona i napisze to ją usuną bo wiadomo że takich komentarzy nie będą trzymać.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Powinna pani wykonująca mój makijaż wstawić to zdjęcie moich brwi to na pewno miałaby mnóstwo klientów. Żenada po prostu, wstawiają zdjęcia które same chcą my wierzymy że takie zawsze wychodzą idealne. Wstawię potem zdjęcie jakie miałam brwi przed, miałam piękne a teraz mam ohydne i wypadają. Pech mnie prześladuje ostatnio.
Stary 2015-11-05, 00:25   #4879
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Oczywiście że usuwają, a poza tym kto normalny ze swojego konta będzie komentował takie rzeczy żeby jeszcze znajomi widzieli że mam makijaż zepsuty i mam gdzieś tam pretensje. Nie każdy chce pisać publicznie o swoich makijażach bo po prostu się wstydzą tego. A jak któraś pani jest już mega wkurzona i napisze to ją usuną bo wiadomo że takich komentarzy nie będą trzymać.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Powinna pani wykonująca mój makijaż wstawić to zdjęcie moich brwi to na pewno miałaby mnóstwo klientów. Żenada po prostu, wstawiają zdjęcia które same chcą my wierzymy że takie zawsze wychodzą idealne. Wstawię potem zdjęcie jakie miałam brwi przed, miałam piękne a teraz mam ohydne i wypadają. Pech mnie prześladuje ostatnio.

Kolor moich brwi tez różni sie od makijażu z tym ze ja jej mówiłam ze nie chce takich bladych aczkolwiek uważam ze mogła bardziej dopasować odcień bo tez mam grafitowy, druga sprawa kreski sa grubo ciosane w niektórych miejscach jakbym sobie długopisem namalowała. Ja bym nie poszła na usuwanie laserem, miałam laser na tatuaż i skóra przez ok 2 tygodnie jest spychnieta zaczerwieniona i w strupkach ja i tak dobrze zareagowalam a wiem ze niektórym sie sączy i sa rany wiec nie wyobrazam sobie takiego zabiegu na twarzy gdzie nie wiadomo jak zareaguje delikatna skóra i niestety ale nie wyjdziesz z taka gębą do ludzi przez 2 tyg. Kolejna rzecz jednym z efektow ubocznych lasera moze być bliznowiec, nigdzie w necie nie było o tym wzmianki jak dzwoniłam do kliniki to pani przez tel powiedziała ze absolutnie ale lekarz na zabiegu juz mnie o tym poinformował.

Zastanawiam sie jak mam to rozegrać czy isc do niej czy od razu sad i zadać odszkodowania bo uważam ze o ile mozna nieco skorygować kształt tak nie zmaze tego badziewia i nie namalują od nowa a zanim to zniknie to pare lat minie ..

Tez sie boje podregulowac brwi bo makijaż jest krzywy i niestety ale lepiej wyglada i rowniej jak jest przykryty moimi włoskami.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-11-05 o 00:27
Stary 2015-11-05, 11:26   #4880
AllureSensuelle
Raczkowanie

Ciężko jest opisać sytuację przez internet. Ja mam te brwi od około 3 miesięcy. Zacznę może od tego że każda jedna osoba która mnie widziała z nowymi brwiami zwraca na nie uwagę w sensie negatywnym. Każdy mówi że są za czarne i żebym to zmyła. Powiedziałam o tym pani Magdzie ale ona stwierdziła, że ci ludzie mnie znają i po prostu muszą się przyzwyczaić. Ta pani nie przyzna się nigdy do prawdy mimo, że ogólnie stara się być miła. Kręci na wszystkie strony i mówi że czarne jest białe. Ligiernistki szukałam długo, w końcu poleciła mi tą konkretną osobę znajoma. Ja szukałam ligiernistki która wykonywała makijaż Maji Sablewskiej i w końcu znalazłam bo to właśnie pani Magda ten makijaż wykonała jej. Mimo odległych terminów do tej pani czekałam cierpliwie na swoją kolej. W końcu przyszłam na zabieg który miałam wykonywany w Warszawie bo ta pani tez tutaj przyjmuje raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie. Siedząc przy recepcji zostałam posmarowana kremem znieczulającym. Nie poproszono mnie do pokoju bo była tam inna pani która miała jeszcze wykonywany zabieg. To już mi się średnio podobało bo jest coś takiego jak intymność zabiegu a ja może nie chcę siedzieć w kremie na brwiach u fryzjera. Siedzi się w zasadzie w salonie fryzjerskim bo pani wynajmuje miejsce w tym salonie. To nie jest tak że przychodzisz na zabieg i wchodzisz do gabinetu. Przychodzisz i siedzisz na poczekalni gdzie wszyscy cię widzą w tym kremie i folii na brwiach. To jest moim zdaniem nie fair i tak nie powinno być. Pani Hoffman po prostu zapisuje zbyt dużo pań na dany dzień i taki jest skutek tego że klient jest w połowie przyjmowany na korytarzu. Dla przykładu salon Sharley za którym też nie przepadam, cały zabieg przeprowadza w gabinecie. Nie do pomyślenia jest czekanie na korytarzu. Przy różnych zabiegach stosuje się w gabinetach maść znieczulającą np do lasera frakcyjnego. Wtedy przyjmują klientkę zawsze w gabinecie tam ją smarują i klientka sobie wygodnie czeka w gabinecie na zabieg. Moim zdaniem takie podejście że klientowi nakłada się maść przy innych na korytarzu jest po prostu słabe. Po około 20 czy 30 minutach zostałam poproszona do gabinetu. Przymknęłam oko na tą sytuację bo pomyślałam że pani jest profesjonalistką i zależało mi na ładnym makijażu. Pani się spieszyła co było widać od razu. Zapytała mnie co bym chciała i ja odpowiedziałam że nie chce żeby to było czarne i to jej zaznaczyłam od razu. Że chce mieć brąz. ( Końcowy efekt jest taki że mam czarny ostry grafit jak węgiel) Pani Magda narysowała mi kredką wzór jak jej się wydaje że będzie najlepiej. Ja powiedziałam że to jest chyba za wysoko, nie podobało mi się. Pani powiedziała że to inaczej widać jak się zrobi włoskami. Ja miałam właśnie mieć metodą włoskową. Zgodziłam się na to co ta pani proponowała bo pomyślałam że w końcu jest profesjonalistką i powinnam jej zaufać. Z drugiej strony coś mnie wtedy gryzło żeby wyjść i nie robić tego makijażu. I żałuje że nie posłuchałam swojego przeczucia bo trzeba było wyjsć. I teraz pani zaczyna mi robić ten zabieg, trwało to może 5 do 10 minut. Naprawdę to było ekspresowe. Ja się zdziwiłam jak dosłownie po chwili powiedziała żę to koniec. Ja myślałam że wykonywanie to z pół godziny conajmniej. Przy wykonywaniu bardzo mnie bolało leciała krew co mnie przestraszyło. Podała mi lusterko i jak siebie zobaczyłam to się przestraszyłam. Miałam ohydne czarne wielkie brwi nawet nie wiem jak mam to opisać. Smoła po prostu. Od razu pani powiedziałam że to jest źle i mi się nie podoba, na co ona mi odpowiedziała, że to zejdzie do 40 procent. Zapłaciłam 850 złotych ( teraz chyba jest już więcej) i wyszłam wściekła. Mąż na mnie czekał i wstyd mi było mu sie pokazać. Mieliśmy jeszcze jechać do sklepu i na spacer ale zrezygnowałam bo się wstydziłam. Następnego dnia jak wyszłam z domu ludzie się za mną odwracali i przyglądali na te brwi. No nie dało się ich nie zauważyć. Wyglądałam jakbym sobie czarną kredką tak na maksa wyrysowała. Przestałam wychodzić z domu i załamana siedziałam w nim. Nie chciało mi się nic robić. Miałam zaplanowane wakacje mój mąż miał urlop wtedy i odwołałam ten wyjazd. Nie byłam w stanie psychicznie pojechać i zmarnowałam nasze wakacje. Czekałam tydzień aż to się wyłuszczy i w międzyczasie dzwoniłam do pani Magdy z pytaniami co się dzieje. Że to się nie wyłuszcza. Pani odpowiadała że to u każdego inaczej, że może to być dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach było to samo, czarna smoła. Zadzwoniłam i dowiedziałam się że może trzy tygodnie czy miesiąc takie zwodzenie. Jeszcze nie napisałam najważniejszego. Jak pierwszy raz w życiu dzwoniłam do pani Magdy to powiedziała mi że jeśli makijaż wyjdzie za ciemny to zawsze można na korekcie go poprawić i rozjaśnić do dwóch tonów. To samo mówiła mi osoba która dla pani Magdy prowadzi zapisy. Zostałam po prostu oszukana bo kiedy przyszłam na korektę po półtora miesiąca to pani nie umiała niczego z tym zrobić. I tutaj czuję się oszukana, bo pani mi mówiła kilka razy że zawsze można poprawić i rozjaśnić a to się okazało nieprawdą bo się nie dało. Na korekcie pani jak zobaczyła brwi nie wiedziała co ma zrobić. Umówiona z nią byłam żę zrobi mi korektorem w kolorze skóry coś w tych brwiach, tak z nią byłam umówiona przez telefon. Jak przyszłam to pani nagle stwierdziła że to nie będzie dobrze wyglądało! Czyli umawiała się ze mną że na pewno zrobi a kiedy przyszłam stwierdziła że tak się nie da bo będzie nie ładnie. Panie ligernistki mają ,, prace'' gdzie pokazują jak to nie poprawiały po kimś z czerni na brąz. A tutaj pani nie potrafiła poprawić sama po sobie. Prawie mi nic nie zrobiła tylko kilka kreseczek uzupełniających a byłam z tą panią umówiona na rozjaśnienie tego. Najgorsze co było to fakt, że pani się nie przyznała. Powiedziałam że brwi są czarne i to pani mi przyznała bp nie mogła inaczej, ale ku mojemu zaskoczeniu powiedziała że to jej się podoba. Ja cały czas stałam przy swoim że umawiałam się na brąz i rezultat nie został osiągnięty. W dodatku wyglądam ordynarnie. Powiedziałam że mój kolor brwi bardzo się różni od tego co jest namalowane. Pani wtedy powiedziała żebym moim włoskom zrobiła henne i wtedy się to wyrówna! Dostałam wtedy wewnętrznego szału chociaż tego nie pokazałam. Jak można płacić za makijaż permanentny a później płacić za henne to po co ten makijaż. Póżniej pani próbowała mi powiedzieć że bez sensu dalej poprawiać bo to góra trzy miesiące i zacznie schodzić, a wcześniej była mowa że zabieg utrzymuje się dwa lata. Po prostu pani robiła wszystko żeby mi wmówić zadowolenie. Pani mi poradziła żebym maskowała to brązowym cieniem co mnie jeszcze bardziej zirytowało. Kosmetyczka bierze pieniądze za zabieg a na końcu radzi się malować i maskować efekt. No bez sensu. Po korekcie poszłam do domu i czekałam na wyłuszczenie tych kilku włosków które mi pani dorysowała. Efekt był taki sam nic się nie zmieniło smoła czarna. Zadzwoniłam i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Pani na początku mówiła że nie wie ,,co ma ze mną zrobić'' ale później po namyśle dość krótkim w tej od razu rozmowie powiedziała że mi odda. Pojechałam po pieniądze i je w całości otrzymałam. Teraz muszę zapłacić za skutki tej pracy jeśli chce mieć laser ale nie bardzo chce ze swoich pieniędzy. Do pani już się nie zwracam o nic bo nie chcę się denerwować zresztą myślę że by mi nie pokryła kosztów usunięcia. Chciałam pieniądze przeznaczyć na makijaż, na lepszy wygląd, a teraz muszę przeznaczyć na doprowadzenie się do stanu sprzed za swoje pieniądze i to mnie denerwuje. Mam pieniądze i to nie o to chodzi ale dlaczego mam płacić za coś co mi ktoś zrobił. Ogólnie nie polecam i w te galerie też nie wierzę, bo jeśli ktoś jest profesjonalny to nie zrobi takiej brwi jak mnie. Teraz nie wiem jak to głęboko jest u mnie. Krechy mam grube brzydkie. W jednym miejscu trzy krechy zlały mi się w jedną plamę. Kreski są nie równo zupełnie odbiega to od prac z fb. Ale czego można się spodziewać po makijażu trwałym malowanym przez kilka minut.
Stary 2015-11-05, 12:16   #4881
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

To wspaniale, Allure, że podzieliłaś się z nami nazwiskiem lingerystki, na pewno ustrzegłaś przed nią wiele dziewczyn, w tym mnie. Wahałam się pomiędzy nią a Muscat i chciałam wybrać Magdę ze względu na lokalizację. Teraz weszłam do galerii Gabinetu Różanego i też widzę katastrofy To ja już nie wiem, nikomu nie można zaufać. Zdecydowanie najbardziej podobają mi się prace Magdy, ale najwyraźniej przykłada się tylko u celebrytek, u zwykłych śmiertelników robi na odwal.

Na miejscu Khaleesi wróciłabym do Blanki to poprawić, bo się da, a jak ona by nie widziała problemu, to bym uciekała.

Na Twoim miejscu, Allure, usunęłabym to laserem. Ja czytałam i powiedziano mi, że nie zostaną blizny. Podzwoń chociaż, zrób rozeznanie. Może nabierzesz do kogoś zaufania. Rozumiem, że teraz nawet jak ktoś sprawia wrażenie profesjonalisty, to się boisz, ale z tego, co wiem, to laser nie jest ryzykowny przy prawidłowych ustawieniach, więc trzeba po prostu sprawdzić, do kogo się idzie. No i nie wyobrażam sobie życia w takim stanie psychicznym. Wiem, że się boisz, ale tu lepiej coś zadziałać niż się tak męczyć.

Co do zwrotu kosztów za ewentualne usuwanie bądź poprawki - kategorycznie powinnyście ich żądać od sprawczyń. Z jakiej racji miałybyście je ponosić? I tak nikt wam nie zwróci pieniędzy za przeżyte nerwy, chyba że pójdziecie do sądu. Niestety ludzie najczęściej odpuszczają i panie bezkarnie dalej odwalają chałturę. Ciekawe, ile jeszcze mają ofiar Ja bym najpierw porozmawiała z nimi. Tak będzie uczciwie.

Khaleesi, do jakiego sądu się z tym idzie i z czym? Tak mniej więcej. Żebym wiedziała, od czego zacząć, bo może też będę musiała. Moja lingerystka wmawia mi zaburzony obraz siebie i wyśmiewa

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-11-05 o 12:20
stewardesa jest offline  
Stary 2015-11-05, 12:42   #4882
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To wspaniale, Allure, że podzieliłaś się z nami nazwiskiem lingerystki, na pewno ustrzegłaś przed nią wiele dziewczyn, w tym mnie. Wahałam się pomiędzy nią a Muscat i chciałam wybrać Magdę ze względu na lokalizację. Teraz weszłam do galerii Gabinetu Różanego i też widzę katastrofy To ja już nie wiem, nikomu nie można zaufać. Zdecydowanie najbardziej podobają mi się prace Magdy, ale najwyraźniej przykłada się tylko u celebrytek, u zwykłych śmiertelników robi na odwal.

Na miejscu Khaleesi wróciłabym do Blanki to poprawić, bo się da, a jak ona by nie widziała problemu, to bym uciekała.

Na Twoim miejscu, Allure, usunęłabym to laserem. Ja czytałam i powiedziano mi, że nie zostaną blizny. Podzwoń chociaż, zrób rozeznanie. Może nabierzesz do kogoś zaufania. Rozumiem, że teraz nawet jak ktoś sprawia wrażenie profesjonalisty, to się boisz, ale z tego, co wiem, to laser nie jest ryzykowny przy prawidłowych ustawieniach, więc trzeba po prostu sprawdzić, do kogo się idzie. No i nie wyobrażam sobie życia w takim stanie psychicznym. Wiem, że się boisz, ale tu lepiej coś zadziałać niż się tak męczyć.

Co do zwrotu kosztów za ewentualne usuwanie bądź poprawki - kategorycznie powinnyście ich żądać od sprawczyń. Z jakiej racji miałybyście je ponosić? I tak nikt wam nie zwróci pieniędzy za przeżyte nerwy, chyba że pójdziecie do sądu. Niestety ludzie najczęściej odpuszczają i panie bezkarnie dalej odwalają chałturę. Ciekawe, ile jeszcze mają ofiar Ja bym najpierw porozmawiała z nimi. Tak będzie uczciwie.

Khaleesi, do jakiego sądu się z tym idzie i z czym? Tak mniej więcej. Żebym wiedziała, od czego zacząć, bo może też będę musiała. Moja lingerystka wmawia mi zaburzony obraz siebie i wyśmiewa
Byłam u Blanki na poprawce i ona nic nie poprawiła a przecież chyba ma oczy i widzi zreszta zwróciłam jej uwagę na to .
Do zwykłego sadu cywilnego, składając pozew opisuje sie sytuacje, podajesz dane osoby która pozywasz, mysle ze warto dołączyć zdjęcia.

A co u ciebie nie tak z brwiami ?

Stary 2015-11-05, 12:47   #4883
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Byłam u Blanki na poprawce i ona nic nie poprawiła a przecież chyba ma oczy i widzi zreszta zwróciłam jej uwagę na to .
Do zwykłego sadu cywilnego, składając pozew opisuje sie sytuacje, podajesz dane osoby która pozywasz, mysle ze warto dołączyć zdjęcia.

A co u ciebie nie tak z brwiami ?
Dziękuję za informację.

U mnie nie z brwiami, z kreskami. Nawet to można zj***ć, okazuje się. Ja chyba też będę musiała usuwać laserem, jeszcze lepiej.

Twoje brwi są do odratowania, bo są "tylko" trochę asymetryczne. Ja bym tego chyba nawet nie zauważyła. Tylko teraz do kogo iść? Co zamierzasz?
stewardesa jest offline  
Stary 2015-11-05, 13:24   #4884
AllureSensuelle
Raczkowanie

Składa się wniosek do sądu opisuje sytuacje ale to jest długa droga i nerwy. Trzeba wnieść koszty sądowe i w ogóle w moim przypadku spierać się o 1000 czy 2000 to nie ma sensu. Ja się cieszę że ona mi chociaż oddała za zabieg. Mam małą córkę którą się zajmuje i żeby iść na rozprawę musiałabym zapewnić jej opiekę to się wiąże z kosztami bo nie mam z kim jej zostawić. Ja namawiam Ciebie Khalessi na to, żebyś zwróciła się do niej o pieniądze żeby Ci oddała. Nie możesz zwrócić się od razu do sądu, powinnaś najpierw napisać do niej reklamację i prośbę o zwrot najlepiej na piśmie. Jeśli ona Ci nie odda to zwróć się do rzecznika praw konsumenta i oni za darmo napiszą Ci pozew. Makijaż permanentny jest umową o dzieło umową rezultatu i jeśli rezultat nie jest osiągnięty należy nam się zwrot pieniędzy oraz pokrycie kosztów usunięcia tego makijażu. Zwróćcie się o zwrot kwoty za makijaż najpierw i zobaczymy jak wasze kosmetyczki zareagują na to.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Czytałyście gdzieś jeszcze jakieś negatywne opinie o Magdzie Hoffman ?

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Czy mogłybyście mi odpowiedzieć jeszcze na pytanie ile trwało wykonanie waszych makijaży? Czy to normalne że to trwa 10 minut jak w moim przypadku? U mnie to była chwila nawet nie wiem czy to było 10 minut.
Stary 2015-11-05, 13:27   #4885
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Składa się wniosek do sądu opisuje sytuacje ale to jest długa droga i nerwy. Trzeba wnieść koszty sądowe i w ogóle w moim przypadku spierać się o 1000 czy 2000 to nie ma sensu. Ja się cieszę że ona mi chociaż oddała za zabieg. Mam małą córkę którą się zajmuje i żeby iść na rozprawę musiałabym zapewnić jej opiekę to się wiąże z kosztami bo nie mam z kim jej zostawić. Ja namawiam Ciebie Khalessi na to, żebyś zwróciła się do niej o pieniądze żeby Ci oddała. Nie możesz zwrócić się od razu do sądu, powinnaś najpierw napisać do niej reklamację i prośbę o zwrot najlepiej na piśmie. Jeśli ona Ci nie odda to zwróć się do rzecznika praw konsumenta i oni za darmo napiszą Ci pozew. Makijaż permanentny jest umową o dzieło umową rezultatu i jeśli rezultat nie jest osiągnięty należy nam się zwrot pieniędzy oraz pokrycie kosztów usunięcia tego makijażu. Zwróćcie się o zwrot kwoty za makijaż najpierw i zobaczymy jak wasze kosmetyczki zareagują na to.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Ja sie bede biła o zwrot kosztów makijażu jak i zwrot poprawki, nie mam pieniędzy zeby to we własnym zakresie poprawiać poza tym nie popuszczę takiej pani przez która mam kłopoty, jak dostanie po dupie to moze sie nauczy ze nie należy sie brać za cos czego sie nie potrafi.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Ja sie bede biła o zwrot kosztów makijażu jak i zwrot poprawki, nie mam pieniędzy zeby to we własnym zakresie poprawiać poza tym nie popuszczę takiej pani przez która mam kłopoty, jak dostanie po dupie to moze sie nauczy ze nie należy sie brać za cos czego sie nie potrafi. Koszt poprawki w innym salonie bedzie taki sam jak wykonanie makijażu od podstaw czyli ok tysiąca nie mam takich pieniędzy niestety.

U mnie trwało ok godziny.

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-11-05 o 13:28
Stary 2015-11-05, 13:32   #4886
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:

Czy mogłybyście mi odpowiedzieć jeszcze na pytanie ile trwało wykonanie waszych makijaży? Czy to normalne że to trwa 10 minut jak w moim przypadku? U mnie to była chwila nawet nie wiem czy to było 10 minut.
Nigdzie nie widziałam o niej negatywnych opinii.

Mój makijaż za każdym razem trwał baaardzo długo.
stewardesa jest offline  
Stary 2015-11-05, 13:45   #4887
AllureSensuelle
Raczkowanie

[QUOTE=o_Khaleesi_o;533549 65]Ja sie bede biła o zwrot kosztów makijażu jak i zwrot poprawki, nie mam pieniędzy zeby to we własnym zakresie poprawiać poza tym nie popuszczę takiej pani przez która mam kłopoty, jak dostanie po dupie to moze sie nauczy ze nie należy sie brać za cos czego sie nie potrafi.

Masz rację, ja powiem szczerze nie czuję się na siłach, mam córkę muszę się nią zająć poza tym leczę się ortodontycznie i też na te wizyty muszę mieć czas i dodatkowo bolą mnie zęby bo mi się przesuwają. Naprawdę nie mam siły na zajmowanie się sprawą w sądzie bo trzeba się do tego przygotować a ja nie mam na to czasu ze względu przede wszystkim na bardzo małe dziecko. Jak najbardziej jestem za tym, żeby dochodzić swoich praw. Uważam że powinnyśmy mieć usuwanie sfinansowane przez te panie. Ja nawet już nie chcę do niej dzwonić bo jest to dla mnie duży stres i nie chcę już się denerwować.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

I nie wiem jaka jest głębokość tego mojego makijażu bo pani twierdzi że jest płytko ale dlaczego w takim razie leciała krew? Czy jest taka opcja że to mi nie zejdzie nawet za 2 lata? To się wydaje głęboko i nie wiem na co mam liczyć czy to zejdzie czy zostanie może już na stałe?
Stary 2015-11-05, 14:40   #4888
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

[QUOTE=AllureSensuelle;533 55226]
Cytat:
Ja sie bede biła o zwrot kosztów makijażu jak i zwrot poprawki, nie mam pieniędzy zeby to we własnym zakresie poprawiać poza tym nie popuszczę takiej pani przez która mam kłopoty, jak dostanie po dupie to moze sie nauczy ze nie należy sie brać za cos czego sie nie potrafi.

Masz rację, ja powiem szczerze nie czuję się na siłach, mam córkę muszę się nią zająć poza tym leczę się ortodontycznie i też na te wizyty muszę mieć czas i dodatkowo bolą mnie zęby bo mi się przesuwają. Naprawdę nie mam siły na zajmowanie się sprawą w sądzie bo trzeba się do tego przygotować a ja nie mam na to czasu ze względu przede wszystkim na bardzo małe dziecko. Jak najbardziej jestem za tym, żeby dochodzić swoich praw. Uważam że powinnyśmy mieć usuwanie sfinansowane przez te panie. Ja nawet już nie chcę do niej dzwonić bo jest to dla mnie duży stres i nie chcę już się denerwować.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

I nie wiem jaka jest głębokość tego mojego makijażu bo pani twierdzi że jest płytko ale dlaczego w takim razie leciała krew? Czy jest taka opcja że to mi nie zejdzie nawet za 2 lata? To się wydaje głęboko i nie wiem na co mam liczyć czy to zejdzie czy zostanie może już na stałe?

Sprawę załatwisz z dzieckiem na kolanie, nie chcesz sie denerwować tel do tej pani a nie denerwuje cie własny widok w lustrze? Wydaje mi sie ze nie zniknie do końca wpisz sobie w Google mp po kilku latach, zawsze cos zostaje. Kwestia czy chcesz siedziec w domu tyle czasu i kryć sie przed ludźmi.

Stary 2015-11-05, 16:10   #4889
AllureSensuelle
Raczkowanie

Ja dwa miesiące miałam nerwów z tą panią, poprawki telefony do niej, smsy. Mam dość rozmów z nią na ten temat. Po prostu nie mam na to psychicznie siły tym bardziej że obecnie mam jeszcze inne problemy które mi uniemożliwiają jakąkolwiek walkę o te pieniądze. Uważam że pani powinna mi oddać za usunięcie tego ale też uważam że ważniejsze niż usunięcie jest moje zdrowie psychiczne. Ja już się wyciszyłam po tej sytuacji i nie chce się denerwować bo to ma później wpływ na moje zdrowie.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Z z tą panią już nie chcę rozmawiać. Teraz rozważam laser ale się tego boję. Boję się blizn. Poza tym czy to po laserze schodzi całkiem czy tylko w jakimś stopniu? Jeden zabieg w estederm 800 złotych a mówią że może być nawet 10.
Stary 2015-11-05, 18:03   #4890
Werkaaa123
Raczkowanie

Chyba coś z moim laptopem wczoraj było nie tak. Dzisiaj widzę zdjęcia. Na tym pierwszym zdjęciu brew wygląda w porządku. Jednak jest ono trochę rozmazane. Na tym drugim i trzecim niestety nie za dobrze.

Myślę, że warto spróbować usuwania laserem, ale 800 zł za jeden zabieg to bardzo kosztowne.
Werkaaa123 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości