makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-13, 18:22   #4921
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Dagrmararose 2000
Nie wypełniam kwasami. Na razie
Mam tylko powiększony kontur makijażem permanentnym o 2 mm ponad obrys górnej wargi, a dolna zawsze była spora więc jest po linii.Poniżej fotka przed-w uśmiechu więc trochę węższe.
Rany zbankrutuje!
Możesz wysłać jeszcze jakieś po permanentnym, to jest nieco zamazane (piękne i tak!). Pokazałabym tej dziewczynie ode mnie.
Mnie pisano, że mam niesymetrie, ale w przypadku wyjechania poza kontur byłoby ryzyko, bo kolor mogłby schodzic nierownomiernie i cośtam coś... też chciałam optycznie powiększyc kreska

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2015-11-13 o 18:28
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2015-11-13, 18:43   #4922
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chcę sobie zrobić makijaż permanentny brwi, ale ciągle szukam dobrego salonu w okolicy z przystępną ceną.. Co sądzicie o tych pracach? Przyznaję, że jestem zielona w temacie i dopiero szukam informacji.. https://www.facebook.com/Kraina-Pi%C...46302/?fref=ts Pozdrawiam
NIE Podobają Ci się: https://www.facebook.com/14728127429...ype=3&theater?
Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Rany zbankrutuje!
Możesz wysłać jeszcze jakieś po permanentnym, to jest nieco zamazane (piękne i tak!). Pokazałabym tej dziewczynie ode mnie.
Mnie pisano, że mam niesymetrie, ale w przypadku wyjechania poza kontur byłoby ryzyko, bo kolor mogłby schodzic nierownomiernie i cośtam coś... też chciałam optycznie powiększyc kreska
Jak gdzieś mówią, że coś jest ryzykiem, to uciekać stamtąd
stewardesa jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 18:51   #4923
coolinska
Raczkowanie

DagmaraRose2000 Ok-ale to juz ostatnie-z lampą są bardziej różowe
Normalnie w swietle dziennym kolor naturalny róż.

Ja też mam asymetrie i ślady po opryszczkach ,ktore wygladały jak ubytki barwnika na konturze naturalnych ust.Dlatego zrobiłam mp ,aby to ukryć.
Jedyna rzecz jaka wkurza mnie okrutnie to te białe kropeczki (pory) ,które normalnie na skórze wystepują i jak się wyjedzie poza kontur to widać je z bliska .Natomiast usta robiłam 1,5 roku temu i wszystko dobrze się trzyma.Jak zacznie schodzić to po prostu pójdę na korektę .

A najpiekniejsze brwi są tutaj-napewno pojade tam za ok 2 lata ( chodzi mi o naturalnosć, dobór barwnika i indywidualny kształt )
https://www.facebook.com/beatabronny/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-11-13 18.40.07.jpg (211,7 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2015-11-13 o 19:00
coolinska jest offline  
Stary 2015-11-13, 19:08   #4924
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:

Ja też mam asymetrie i ślady po opryszczkach ,ktore wygladały jak ubytki barwnika na konturze naturalnych ust.Dlatego zrobiłam mp ,aby to ukryć.
Jedyna rzecz jaka wkurza mnie okrutnie to te białe kropeczki (pory) ,które normalnie na skórze wystepują i jak się wyjedzie poza kontur to widać je z bliska .Natomiast usta robiłam 1,5 roku temu i wszystko dobrze się trzyma.Jak zacznie schodzić to po prostu pójdę na korektę .

A najpiekniejsze brwi są tutaj-napewno pojade tam za ok 2 lata ( chodzi mi o naturalnosć, dobór barwnika i indywidualny kształt )
Ale piękne usta Czy one na zdjęciu są po wygojeniu bez pomadki?

A te brwi niektóre są piękne, ale jakby Ci takie wyszły: https://www.facebook.com/beatabronny...type=3&theater albo https://www.facebook.com/beatabronny...ype=3&theater?
Stary 2015-11-13, 19:26   #4925
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Cytat:

Tak, tak już nie męczę Ale mega extra piękne wspaniałe cudneeee
Boli mnie tylko fakt, że to Wawa, ja Krk

Stary 2015-11-13, 19:39   #4926
coolinska
Raczkowanie

Stewardesa no może co niektóre są lekko przegięte , lecz podejrzewam tu wpływ klientek na ostateczny wynik
Ale uwaga na cene --->1800 pln za mp brwi

Fotka ma jest sprzed chwili-czyli 1,5 roku po makijażu.
Wygojone i bez pomadki.
W ogóle smaruję je już tylko wazeliną i jest ok.Odżyły po traktowaniu je szminkami i są mniej popękane.Ale duzo pitej wody też robi swoje...

DagmaraRose2000 proszę przestać mi już słodzić
coolinska jest offline  
Stary 2015-11-13, 20:16   #4927
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Ta ''moja'' nie chce wierzyc, ze to fotka z teraz i bez wypelniaczy wybacz, ze przeslalam zdjecia, ale chcialam zapytac czy jest mozliwosc wykonania czegos podobnego u mnie

Stary 2015-11-13, 20:32   #4928
eyercia
Raczkowanie

Kurcze, faktycznie nie wszystkie w linku, który wkleiłam są ładne.. A możecie kogoś polecić w Woj.Dolnośląskim lub Pomorskim?
eyercia jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 20:42   #4929
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Cyt. :"Proszę popatrzeć jeszcze raz na te zdjęcia. Makijaż permanentny moze powiekszac usta tylko optycznie. Ale nie ma możliwości uwypuklenia ich w taki sposób jak jest pokazane to na zdjeciach jeszcze 1 i trzecie ok, może po prostu ta dziewczyna zrobiła inna minę i ułożyła usta bardziej w tzw dziubek. Ale na zdjęciu pomiędzy ewidentnie ma usta powiększone. Wiem ponieważ sama również kiedyś powiększala usta. Proszę nie wierzyć we wszystko co piszą panie w internecie.
Ale odbieglysmy trochę od tematu. Chodzi tylko o przesuniecie konturu w taki sposób jak jest na zdjęciu czy o kolor również ?"

Stary 2015-11-13, 20:55   #4930
coolinska
Raczkowanie

Uuuuu to jakby zobaczyła moje kości policzkowe to też by stwierdziła ,że sztuczne, bo wystajace
Zdjęcie jak się zrobi z bliska i z dołu to wychodzą większe usta niż normalnie,ale nie mam profesjonalnego sprzętu ,więc robię z telefonu.
coolinska jest offline  
Stary 2015-11-13, 21:07   #4931
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Cytat:
Uuuuu to jakby zobaczyła moje kości policzkowe to też by stwierdziła ,że sztuczne, bo wystajace
Zdjęcie jak się zrobi z bliska i z dołu to wychodzą większe usta niż normalnie,ale nie mam profesjonalnego sprzętu ,więc robię z telefonu.
ano co zrobisz.
Ja wierze! Slodzic juz nie bede

Stary 2015-11-14, 11:27   #4932
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Khalessi ale przecież musisz do niej wystąpić o zwrot najpierw pieniędzy i porozmawiać z nią o zwrocie kosztów. W ogóle to co mówisz jest nie po kolei bo jeszcze babka Ci nie odmówiła zwrotu a ty do rzecznika uderzasz? Najpierw zwróć się do niej jak najszybciej z prośbą zwrotu pieniędzy a później jak Ci odda to powiedz że chcesz żeby pokryła koszty usunięcia. Jak dostaniesz zwrot za sam makijaż to się w ogóle ciesz bo ciężko będzie Ci nawet to uzyskać. Rzecznik z tym nic nie zrobi, poradzą Ci tylko wysyłać do niej pisma a później do sądu ew, ale musisz zapłacić koszty sądowe. Radzę dogadaj się z nią bo rzecznik to tylko instytucja która Tobie nie pomoże. Sama mnie namawiałaś i mówiłaś że powinnam się zwrócić do kosmetyczki o pokrycie kosztów usunięcia, a dlaczego sama nie powiesz swojej żeby oddała Ci pieniądze? Najpierw to Ty jej powiedz że ma Ci oddać pieniądze bo zanim tego nie zrobisz to po co Ci rzecznik czy sąd skoro babka nawet nie wie o Twoim roszczeniu do niej.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

I nie wiem czy to jest jedyne 800 złotych, ja na brak pieniędzy nie narzekam ale nawet dla mnie 800 złotych do dużo. Też pisałaś dopiero że nie masz pieniędzy na poprawienie tego i 800 to dla Ciebie mało? Nie rozumiem Ciebie.Te 800 złotych to Twoje pieniądze i nie ważne czy to dużo czy mało to Twoje pieniądze i uważam że dawanie komuś pieniędzy za fuszerę jest po prostu bez sensu. Znany jest mi wyrok sądu gdzie babka wygrała z salonem gdzie wykonali jej makijaż permanentny, ale oni ją oszpecili. Ona miała to ohydne i to było naprawdę widać. U Ciebie nie jest to oszpecające jest to po prostu niefachowe i naprawdę myślę że ciężko by było udowadniać kwestię samej estetyki. Może na żywo masz co innego na myśli ale na zdjęciu nie wygląda to tak źle więc uważam że lepiej się z nią dogadaj ugodowo i bądź zadowolona nawet ze zwrotu tych 800 złotych bo za to możesz wiele zrobić z brwiami choćby poprawić u kogoś innego

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Khaleesi czy możesz zrobić tak blisko zdjęcie swojej brwi jak ja? Najlepiej niech ktoś Tobie zrobi z lampą to wtedy zobaczymy czy kolor pasuje do Twoich naturalnych, bo pisałaś że masz źle dobrany barwnik ale na zdjęciu jest naprawdę dobrze.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Dziś dzwoniłam na al ken tam mają podobno jakiś dobry laser pakiet 4 zabiegów laserem 2040 złotych moim zdaniem drogo ale mówią że nie ma mowy o bliznach

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

A pojedynczy zabieg u nich chyba 600 złotych w pakiecie taniej, ja na razie się nie zdecyduję ale już się rozglądam za najlepszym miejscem do usunięcia. Jeśli ma ktoś do polecenia dobry laser w warszawie to chętnie się dowiem.
Zanim cokolwiek zacznę muszę się porządnie zastanowić co zrobię, bo jak już mówiłam nie mam pieniędzy żeby to sobie samej poprawić. Dlatego też chcę zasięgnąć porady, zanim do niej w tej sprawie napiszę, np chcę mieć opinię o tym makijażu innej linergistki. Załatwiłabym to już w tym tyg ale się strułam i musiałam siedzieć w domu.
o_Khaleesi_o jest offline  
Stary 2015-11-14, 21:49   #4933
AllureSensuelle
Raczkowanie

Khalessi rozumiem Ciebie, ja z kolei jednak myślę coraz częściej o usunięciu ale jeszcze się wstrzymuję ze względu na to, że robię za około dwa tygodnie zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym na twarz i będę obolała. Nie chcę łączyć naraz dwóch laserów. Zresztą nie mam pomysłu gdzie mogę to usunąć. Znalazłam jak narazie jeden gabinet w Warszawie w niezłej cenie 250 złotych. Ale nie znam o nich opinii i nie wiem czy im zaufać. Chodzi mi o Wyspę Urody, ich salon mi się nie podoba. Mają stronę i zdjęcia salonu i jest co najmniej dziwny jak dla mnie. Wystrój nie zachęca ale z kolei może mają dobry laser.
AllureSensuelle jest offline  
Stary 2015-11-15, 11:57   #4934
asmenaa
Zakorzenienie

AllureSensuelle Przeczytałam wszystkie Twoje posty i powiem szczerze, że nieźle mnie wystraszyłaś... bo ja właśnie jestem w trakcie oczekiwania na wizytę do Magdy aby zrobić brwi Ale ciągle biję się z myślami "robić czy nie robić"? Mam trochę km ale wydawała mi się najlepsza..

Swoją drogą na fb i instagram wrzuca bardzo mało zdjęć swoich prac- zawsze zresztą wybiera się te najlepsze.
Teraz sama nie wiem

Zagłębiłam się w tym wątku i widzę, że wiele z Was poleca gabinet różany jednak nie wszystkie prace mi się podobają

Jestem wzrokowcem i lubię się naoglądać prac na fb i stronie plus przeczytać opinie i zasięgnać opinii z pierwszej ręki.

Zależy mi na MP brwi bo to duża wygoda ale teraz sama nie wiem gdzie go zrobić...
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2015-11-16, 08:51   #4935
JoannaP81
Raczkowanie

Hej. A ogladlas prace pani Ifkowicz? Ja zapisałam się do niej. I to nie jest reklama, po prostu jestem ciekawa jak inni oceniają jej prace, bo sama się boję.
JoannaP81 jest offline  
Stary 2015-11-16, 09:39   #4936
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Hej. A ogladlas prace pani Ifkowicz? Ja zapisałam się do niej. I to nie jest reklama, po prostu jestem ciekawa jak inni oceniają jej prace, bo sama się boję.
Rzeczywiście ma w galerii wiele pięknych, naturalnych brwi. Nawet bym nie pomyślała, że to makijaż. Tutaj jest pani, która tak jak Ty gdzieś pisałaś prawie nie ma brwi i jest blondynką, zobacz jak to wyszło: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Moim zdaniem coś za bardzo w dół narysowała te włoski. Tu niestety jest tragedia: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Te też nie są ładne: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater, https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater, https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater. Więcej bym znalazła. Tu zrobiła blondynce czarne brwi: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Szlag mnie trafia jak przeglądam czyjekolwiek prace, wszędzie są jakieś katastrofy i najlepsze, że te panie najwyraźniej nie widzą w nich nic złego, skoro wstawiają do galerii. Jedyną lingerystką ze wszystkimi pracami doskonałymi jest Magda Hoffman, ale mamy tu na forum przykład jak robi brwi zwykłym śmiertelnikom. Nie można NIKOMU zaufać
Stary 2015-11-16, 15:40   #4937
AllureSensuelle
Raczkowanie

Stewardesa nasunęłaś mi pewną myśl. Ja jestem szatynką ale nie jest powiedziane że nie chciałabym kiedyś mieć blondu. Teraz gdybym chciała się przefarbować na blond wyglądałabym jak idiotka z tymi brwiami kruczoczarnymi. Makijaż powinien być delikatny i dopasowany do klienta w taki sposób żeby w każdej chwili mógł zmienic sobie kolor włosów na jaśniejszy. Mnie to powiedziała koleżanka z którą się widziałam, że u mnie na tą chwilę blond zdecydowanie odpada bo bym wyglądała jak spod latarni, kruczoczarne brwi gdzie na skórze mam efekt jakbym sobie sama kredką czarną zajechała i do tego dodać blond byłoby po prostu okropnie. Na zdjęciach widać tylko brew ale jakbym pokazała całą twarz to widać tylko te brwi od razu to się rzuca w oczy jako pierwsze, Jak wstaję rano to tylko widzę te okropne brwi, one dodają lat wyostrzają twarz która robi się taka poważna taka ostra. Muszę malować się ostro ciemnymi pudrami konturować żeby zniwelować tą różnicę między moją bardzo jasną cerą i tymi brwiami. To mi się nie podoba bo chodze zmalowana jak idiota ale nic innego nie mogę zrobić. Pójście gdzieś całkiem bez makeup odpada, muzę się malować bo wtedy te brwi się aż tak nie rzucają w oczy.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Konturuję twarz ziemią egipską lekko ale i tak jest wrażenie że jestem taka zmalowana bo te brwi są czarne i wyglądają jak kredką czarną pojechane. Kiedy staram się brązowym cieniem zakryć to się nie da bo czarny wychodzi w ogóle nie ma takiej opcji. Próbowałam wszystkiego co się da, robie peelingi brwiom ale to nie schodzi. Kiedyś malowałam się ale to był makijaż zawsze elegancki, mam mnóstwo świetnych kosmetyków a teraz nic mnie nie cieszy staram się jakoś wyglądać ale niestety nawet najlepsze kosmetyki mi nie pomagają w podwyższeniu samooceny. Kiedy przyciemniam moją cerę to mniej brwi rzucają się w oczy jednak całościowo wyglądam jak stara pudernica. Tak jakbyście miały teraz najpierw wymalować brwi na czarno i dalej robić makijaż twarzy i jak ten makijaż wam wyjdzie? Co by się nie zrobiło z twarzą jakich trików nie użyło to fakt wymalowania brwi czarną kredką sprawi że makijaż będzie do niczego. Mam zdjęcie moich brwi sprzed tego bezsensownego makijażu i wstawię to zdjęcie dzisiaj na forum bo mam wrażenie że nie do końca wiecie jak to jest strasznie spierdzielone.
Stary 2015-11-16, 20:50   #4938
AllureSensuelle
Raczkowanie

Wstawiam zdjęcia moich brwi sprzed wykonania makijażu permanentnego. Tutaj nie mam henny, brwi mam podkreślone tylko cieniem brązowym. Brwi naturalne zdjęcie zrobione miesiąc przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.24.56.png (228,4 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.25.37.png (359,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.26.13.png (279,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.26.37.png (284,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.27.06.png (494,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.27.18.png (549,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.30.30.png (293,1 KB, 65 załadowań)
Stary 2015-11-16, 20:54   #4939
AllureSensuelle
Raczkowanie

Tutaj dla porównania wstawiam zdjęcia brwi po wykonaniu makijażu permanentnego u pani Hofman która twierdzi że makijaż innym paniom by się podobał. Różnica między moimi brwiami a brwiami po permanentnym jest straszna. Brwi mi powypadały wyginają się każda brew w inną stronę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7351.jpg (62,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.40.37.png (471,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.39.41.png (775,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-11-16 at 20.38.42.png (186,3 KB, 124 załadowań)
Stary 2015-11-16, 21:07   #4940
AllureSensuelle
Raczkowanie

Chodziło mi o to, że każdy włosek stoi w inną stronę a brwi mi powypadały. Miejsca gdzie mam namalowane te czarne nierówne krechy to tam mnie strasznie swędzi cały czas.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Zauważcie najważniejszą rzecz, że tam gdzie ona mi namalowała te czarne grube krechy nie mam już włosów bo one wypadły.
Stary 2015-11-16, 21:28   #4941
JoannaP81
Raczkowanie

Właśnie ta blondynka mnie trochę z tropu zbila. Ogólnie podobaja mi się prace tej Pani, ale boję się, że przy mojej karnacji będzie to marnie wyglądać. Ja mam brwi bardzo nisko osadzone i cienkie. Nie wiem czy na zdjęciu to będzie widać. A i na zdjęciu są umalowane, wiec szału nie ma. Czy może nie robić? Proszę o radę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151116_212427.JPG (42,4 KB, 85 załadowań)
JoannaP81 jest offline  
Stary 2015-11-16, 21:56   #4942
Bastet1983
Przyczajenie

Dziewczyny a kogo mozecie polecic we Wrocławiu jesli chodzi o mp brwi,szukam salonu w ktorym moge obejrzec galerie,poczytac info od kilentek na fb
Bastet1983 jest offline  
Stary 2015-11-16, 22:57   #4943
reniferrudolf
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Tutaj dla porównania wstawiam zdjęcia brwi po wykonaniu makijażu permanentnego u pani Hofman która twierdzi że makijaż innym paniom by się podobał. Różnica między moimi brwiami a brwiami po permanentnym jest straszna. Brwi mi powypadały wyginają się każda brew w inną stronę.
Widać ogromną różnicę! Miałaś piękne brwi, życzę Ci aby to co zrobiła Ci ta pani jak najszybciej zeszło. Na laser bym się chyba nie zdecydowała, ale może jakieś regularne stosowanie naturalnych metod typu peelingi czy przemywania sokiem z cytryny czy kwasami (czyms co przyspiesza złuszczanie naskórka, by kolor zjaśniał)? Bardzo Ci współczuję!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Właśnie ta blondynka mnie trochę z tropu zbila. Ogólnie podobaja mi się prace tej Pani, ale boję się, że przy mojej karnacji będzie to marnie wyglądać. Ja mam brwi bardzo nisko osadzone i cienkie. Nie wiem czy na zdjęciu to będzie widać. A i na zdjęciu są umalowane, wiec szału nie ma. Czy może nie robić? Proszę o radę.
Też czaiłam się do pani Ifkowicz, ale mnie znów odstraszyły zdjęcia kilku choinek zamiast brwi, choc niektóre prace ma przepiękne - to dziwne, jakby dwie różne osoby je robiły. Niemniej póki co odwlekam decyzję bo mam ostatnio ciągle nawroty łzs i co kilka tygodni skóra z czoła (w tym z brwi) schodzi mi płatami. Jakbym teraz zrobiła mp to po dwóch miesiącach nic by nie zostało (z tegoż samego powodu w ogóle zastanawiam się czy robić).
reniferrudolf jest offline  
Stary 2015-11-17, 00:12   #4944
AllureSensuelle
Raczkowanie

Reniferrudolf dziękuję że zauważyłaś o co chodzi, trudno nie zauważyć zresztą kiedy widzi się te zdjęcia. Naprawdę jestem załamana bo moje brwi wypadły jak widzisz na zdjęciach. Ta baba mi tam pojechała jakąś grubą igłą takie grube krechy i teraz wypadły mi w tych miejscach włosy. Nie wiem czy w ogóle one odrosną bo jak narazie minął już dość długi czas a ja nadal mam tam gołe ciało i tylko te czarne ohydne krechy. Boję się lasera i ogólnie się boje nawet jak się na laser nie zdecyduję że tam już gdzie ona mi tak wyryła tatuaż to włoski nie odrosną. Nie wiem co mam zrobić naprawdę nie wiem.

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Jest mi tak cholernie przykro że nie wiem jak mam to nawet opisać.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Nie wiedziałam że taki będzie efekt tego makijażu. Kosmetyczka mi po prostu wyryła te krechy i pozbawiła mnie moich włosków. Przecież ona mi takie grube te krechy wyryła że trudno, żeby brwi nie wypadły. Krew mi leciała podczas robienia. Ona mi to robiła niecałe dziesięć minut aby zrobić. Najgorsze, że wyryła mi w cebulkach włosów i one mi wypadły. Jakby miały odrosnąć to by już odrastały bo to już trzeci miesiąc leci.
Stary 2015-11-17, 00:28   #4945
sylwka37
koci świat

Allure - współczuję - zrobiła Ci na prawdę krzywdę !!! Swoje miałaś ładne. Ciężko coś doradzić ale laser to tylko jakiś z wyższej półki żeby znowu krzywdy nie zrobić np.bliznami.
Stary 2015-11-17, 00:40   #4946
AllureSensuelle
Raczkowanie

Teraz szukam rozwiązania. Chcę to usunąć ale boję się. Tam gdzie pytałam o taki zabieg to brwi się robią białe, spalone, podobno tylko na jakiś czas.. Podobno brwi po tym laserze rosną normalnie ale już nikomu nie wierzę. Najbardziej mam wątpliwość czy brwi odrosną po wym makijażu który mam zrobiony. To po nim wypadły moje brwi. Najgorsze że nie odrastają i wypadają mi nadal. Boję się tego lasera i nie wiem czy to robić czy czekać aż może zejdzie samo. Naprawdę mam problem.

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Czy jeśli ta kobieta wprowadziła mi barwnik tą igłą czy czymś i wypadły mi brwi to czy one odrosną? Czy tak w ogóle jest że przy permanentnym brwi wypadają?
Stary 2015-11-17, 00:42   #4947
sylwka37
koci świat

Mi nie wypadały a miałam robione 2x
Stary 2015-11-17, 09:33   #4948
JoannaP81
Raczkowanie

To rzeczywiście chyba nie ma sensu robić. Bo wydasz pieniądze, a może nie będzie nic widać.

Ja chyba jednak się zdecyduje, bo już szlak mnie trafia jak mam je codziennie malować, a i tak nie wyglądają naturalnie.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Powiem szczerze, że miałaś piękne brwi. Chciałabym mieć takie. Teraz to jak dla mnie takie niewiadomo co. Ja chyba bym poszła na poprawę. Oczywiście do kogoś innego. Kogoś kto umie cieniutkie kreseczki robić.
JoannaP81 jest offline  
Stary 2015-11-17, 10:56   #4949
AllureSensuelle
Raczkowanie

W życiu żadnych popraw nigdy już więcej makijażu permanentnego.
Stary 2015-11-17, 14:36   #4950
Edycia37
Przyczajenie

Witam, czy może ktoś coś powiedzeć o P. Aleksandrze Drynda z salony Tempting look na Zabrodzkiej we Wrocławiu ?

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości