makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-10, 20:00   #541
yedanna
Zakorzenienie

Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
zdjecia wstawie zaraz (jesli mam )

sa rozne sposoby wykonywania makijazu, ja mialam robione kreseczkami, czyli malowane jakby wloski
Dziękuję
Patrzę na Twoje zdjęcia i jestem coraz bardziej zdecydowana. Tym bardziej, że to nie muszą być linie (ufffff).

Edytowane przez yedanna
Czas edycji: 2008-08-10 o 21:25
yedanna jest offline  
Stary 2008-08-10, 21:22   #542
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

ciesze sie ze moglam pomoc
Svinecka jest offline  
Stary 2008-08-11, 10:57   #543
Ramonka
Przyczajenie

Dziewczyny napiszcie czy barwnik syntetyczny mógłby byc uzyty do makijażu brwi?Czy on naprawde jest taki zły?Dziekuje z góry za odpowiedzi
Ramonka jest offline  
Stary 2008-08-11, 12:34   #544
Danuska1979
Raczkowanie

Cytat:
znalazlam ale od razu zaznaczam ze sa to brwi wyciete z normalnych zdjec wiec moga byc dobrze nieujete - niestety tylko takie mam

pierwsze trzy przed makijazem (tragedia mimo iz zawsze robilam henne)

reszta z makijazem

I to są ładne brwi...))
Pozdrawiam D
Danuska1979 jest offline  
Stary 2008-08-11, 12:42   #545
Danuska1979
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ramonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czy barwnik syntetyczny mógłby byc uzyty do makijażu brwi?Czy on naprawde jest taki zły?Dziekuje z góry za odpowiedzi

Cześc. mam doswiadczenie z barwnikiem sztucznym z gabinetu Orchidea z Bielska Bialej. Widzialas kiedys tatuaz wiezienny? To taki sam efekt jest po wykorzystaniu barwnika sztucznego. Barwnik sztuczny nigdy nie zejdzie - tylko sie brzydko odbarwi. 99% gabinetow informuje klientki ze maja barwniki naturalne.... i jest to bzdura, bo np brwi z uzyciem barwnika sztucznego kosztuja np 400 - 600 zl, a za naturalny barwnik np w firmowym gabinecie Long Time Line-ra trzeba dac ok 800 - 1000 zł w tym 1 uzupelnienie. Idz tam gdzie dostaniesz umowe na pismie, a nie tam gdzie jest 200zł taniej i Cie oszpeca.
Papatki D
Danuska1979 jest offline  
Stary 2008-08-11, 12:44   #546
Danuska1979
Raczkowanie

Cytat:

Cześc. mam doswiadczenie z barwnikiem sztucznym z gabinetu Orchidea z Bielska Bialej. Widzialas kiedys tatuaz wiezienny? To taki sam efekt jest po wykorzystaniu barwnika sztucznego. Barwnik sztuczny nigdy nie zejdzie - tylko sie brzydko odbarwi. 99% gabinetow informuje klientki ze maja barwniki naturalne.... i jest to bzdura, bo np brwi z uzyciem barwnika sztucznego kosztuja np 400 - 600 zl, a za naturalny barwnik np w firmowym gabinecie Long Time Line-ra trzeba dac ok 800 - 1000 zł w tym 1 uzupelnienie. Idz tam gdzie dostaniesz umowe na pismie, a nie tam gdzie jest 200zł taniej i Cie oszpeca.
Papatki D

Ps... zauwazcie ze np jak w telewizji, czy kolorowym czasopismie mowia/pisza o makijazu permanentnym/trwalym to zawsze uzywaja sprzetu i barwnikow Long Time Liner. To tak na marginesie....
Danuska1979 jest offline  
Stary 2008-08-11, 13:20   #547
Danuska1979
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gosinka_p Pokaż wiadomość
Nie będę komentowała brwi Danuski1979. Owszem moje może i mogłyby być lepsze, ale według mnie są w porządku. Dobrze się z nimi czuję i przede wszystkim nareszcie je mam. Danuska1979 napisała do mnie wiadomość i stwierdziła, że "masz zrobione tak zwane pałki z nienaturalnymi krawędziami.... i moim zdaniem Twoje brwi wymagają korekty". Jej brwi zapewne wyglądają całkowicie naturalnie. Nie upieram się, że moje są super, ale biorąc pod uwagę jak wyglądałam przed zabiegiem, różnica jest kolosalna. Danuska1979 chce po prostu zrobić darmową reklamę salonu z Żywca poprzez krytykę brwi wykonanych gdzie indziej.

Sorki jak Cię urazilam , nie mialal takiego zamiaru. Do Zywca nie trafilam przypadkowo, bo nie jest mi to po drodze ale szukalam autoryzowanego gabinetu Long Time Liner Conture Make Up - to jest niemiecka firma nr 1 na swiecie i nie sprzedaja wszystkim kosmetyczkom swoich urzadzen ani barwnikow, wszystkie pozostale firemki staraja sie ich nasladowac.
I trafilam do Zywca, potem byl taki gabinet w Krakowie, Warszawie itp. Jak szukalam gabinetu LTL to znalazlam informacje ze tych gabinetow w Polsce jest kilkadziesiat, glownie w duzych miastach. Swiadczy to o tym ze ich sprzet i barwniki sa bardzo drogie. Gabinetow makijazu perm... w Polsce sa tysiace, zestaw do takiego makijazu mozna kupic na allegro za 3 - 4tys zł... i w takim miejscu makijaz kosztuje 300- 400 zł. Owszem mozna potem pojsc po ratunek do firmowego gabientu Long Time Liner-a ale odbarwienie chemi kosztuje u nich ok 3000zł + makijaż trwały, który musi przykryc resztki.
Danuska1979 jest offline  
Stary 2008-08-11, 14:10   #548
Ramonka
Przyczajenie

Danuska1979 ja mysle ,ze Ty pomyliłaś strony!Reklamujesz w kółko jedna firme,jak gdyby wszystkie inne były do niczego!A to ze cos jest tańsze, nie zawsze oznacza ze jest gorsze!!!!!Moze i masz racje w pewnych kwestiach,ale z tym reklamowaniem powinnaś udac sie na panell ogłoszeniowy.To nie miejsce na reklamy!
Ramonka jest offline  
Stary 2008-08-11, 14:52   #549
larra
Przyczajenie

GG do larra

Cytat:
Napisane przez soley1 Pokaż wiadomość
Tez jestem po poprawce .Blyszcza sie niemilosiernie bo sa posmarowane specjalnym kremem, zdjecie tez nie jest za specjalne po calym dniu pracy.
°Na ostatnim zdjeciu widac jakie mialam wczesniej kiepskie brwi°. Nie zaluje decyzji i naprawde polecam. Moja mama tez sobie zrobila i tez jest zadowolona tym bardziej ze nigdy ladnych brwi nie miala a teraz ma sliczne i nie musi ich malowac.
Witam - mozna wiedziec gdzie byl robiony ten makijaz
pisze z zachodniopomorskiego....
larra jest offline  
Stary 2008-08-11, 18:32   #550
gosinka_p
Przyczajenie

Danuska1979 nie mam zamiaru przejmować się Twoją opinią. Ja codziennie widzę w lusterku ładne brwi, z którymi czuję się rewelacyjnie. Już nudzi mnie Twoja reklama salonu z Żywca i ciągłe twierdzenie,że skoro brwi nie kosztują 1000 zł to są beznadziejne. A propos barwników, oto fragment umowy jaką podpisałam z salonem, w którym robiłam brwi "...Farby naturalne zostaną wszczepione na głębokość 0,06-0,12 mm. Utrzymują się one do kilku lat (w zależności od regeneracji skóry, jej kwasowości i zdolności przyjmowania pigmentu...." Chyba już nie ma wątpliwości, że za 500-600 zł też można mieć brwi wykonane naturalnym barwnikiem. Co do osoby, która wykonuje ten makijaż - pełen profesjonalizm, widziałam kilka certyfikatów ze szkoleń, m.in. odbywających się w Niemczech. I już na sam koniec - mimo,że zapłaciłam za brwi "tylko" 560 zł otrzymałam umowę gwarantująca mi użycie naturalnych barwników oraz bezpłatne korekty przez okres 3 lat.
gosinka_p jest offline  
Stary 2008-08-12, 12:56   #551
Aischa83
Raczkowanie

Cześc dziewczyny. Ja również chcę zrobić sobie brwi, nie mam żadnego włoska na brawiach i narazie muszę malować je kredką ale mam już tego dość. Umówiłam się na brwi do pani na Chodkiewicza bo poleciła mi ją znajoma ale po przeczytaniu postów Eliz troche się zaniepokoiłam. Czy któraś może polecić jakąś dobra kosmetyczke ktora zrobi to idealnie.

Moje brwi namalowane kredka wygladaja tak ( czasem roznie, w zaleznosci jak je sobie namaluje )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (11,9 KB, 535 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (15,0 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (9,8 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (1,9 KB, 302 załadowań)
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-16, 12:20   #552
Shillaa
Przyczajenie

Exclamation Dot.: makijaż permanentny brwi

witajcie, macie przesliczne brwi, ale czy ktoras z was korzystala moze z tego salonu? http://www.makijazpermanentny.jasky....azpermanentny/
Shillaa jest offline  
Stary 2008-08-16, 12:46   #553
Shillaa
Przyczajenie

jak to jest z tymi barwnikami? sztuczne czy naturalne? podobno sztuczne tez sa dobre , tez bledna z czasem i nie przyjmuja jakiegos zielonego czy niebieskiego koloru. Prosze o jakies opinie na ten temat, dzieki
Shillaa jest offline  
Stary 2008-08-16, 13:14   #554
izapanek
Przyczajenie

Witam!!!
Czy któraś z Was robiła lub zna kogoś kto zrobił makijaż premanentny brwi w salonie AMANDA w Altusie w Katowicach (hotel Cubus) ?
Bardzo proszę o opinie.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
izapanek jest offline  
Stary 2008-08-16, 18:14   #555
KaHa37
Przyczajenie

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-08-17 o 20:08
KaHa37 jest offline  
Stary 2008-08-17, 21:55   #556
anna paulinska
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to anna paulinska

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-08-17 o 22:34
anna paulinska jest offline  
Stary 2008-08-18, 07:19   #557
adamn7
Przyczajenie

Mogę polecić salon IGA w gdańsku.Jak będziesz zainteresowana zdjęciami, meila
adamn7 jest offline  
Stary 2008-08-19, 09:09   #558
Aischa83
Raczkowanie

...

Edytowane przez Aischa83
Czas edycji: 2008-08-19 o 10:50
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-19, 10:49   #559
Aischa83
Raczkowanie

Czesc dziewczyny. Jestem juz po permanentnym brwi, wczoraj mialam robione poznym wieczorem. Narazie nie podoba mi sie bo sa za grube jak dla mnie. Kobita zapenia ze ma jakis barwnik ktory wprowadza sie pod skore i za 2 dni sie wydrapuje i nie ma sladu. Zobaczymy. Mowi tez ze w tej chwili wydaja sie takie grube bo pod spodem jest jeszcze troche henny, ktora musiala nalozyc zeby nadac ksztalt. Ja jakos nie moge sie przyzwyczaic bo zawsze mialam cienkie kreski (zdjecia wyzej). Teraz wygladaja tak.

Dodam ze nie mialam ani jednego wloska to wszystko jest makijaz

http://img146.imageshack.us/img146/7136/brwips8.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwips8.jpg (24,6 KB, 857 załadowań)
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-19, 12:39   #560
izapanek
Przyczajenie

Red face Dot.: makijaż permanentny brwi

Aischa83
Twoje brwi są śliczne Wyglądają bardzo naturalnie.Mnie marzy się dokładnie taki efekt.
Gdzie je robiłaś? Czy możesz mi podać cenę?
Jak wyglądają na drugi dzień po zrobieniu? Są zaczerwienione? spuchnięte?
Można się pokazać ludziom?
Pozdrawiam serdecznie.
Moim zdaniem jest super
izapanek jest offline  
Stary 2008-08-19, 12:53   #561
Aischa83
Raczkowanie

To mnie pocieszylas bo ja jakos nie moge sie przyzwyczaic, jakies takie duze sa

Zdjecie robione dzisiaj bylo wiec nawet jeszcze 24 h nie minelo

Ta fotke zrobilam przed chwila juz z makijazem

Cena to 650 zl

Robilam je w Szczecinie, jesli chcesz doklaniejsze info to moge na priv jesli chcesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi3.JPG (19,7 KB, 793 załadowań)
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-19, 12:56   #562
Aischa83
Raczkowanie

Tak wyglądają z bliska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi4.jpg (41,0 KB, 687 załadowań)
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-19, 12:58   #563
Aischa83
Raczkowanie

Powoli sie przyzwyczajam i w miare uplywu czasu jak ta henna z pod spodu schodzi wygladaja lepiej ;-)
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-19, 14:26   #564
Danuska1979
Raczkowanie

Cytat:
Danuska1979 ja mysle ,ze Ty pomyliłaś strony!Reklamujesz w kółko jedna firme,jak gdyby wszystkie inne były do niczego!A to ze cos jest tańsze, nie zawsze oznacza ze jest gorsze!!!!!Moze i masz racje w pewnych kwestiach,ale z tym reklamowaniem powinnaś udac sie na panell ogłoszeniowy.To nie miejsce na reklamy!
WYBACZ ale zajmuje się nieruchomościami a nie agencją reklamową... A gabinety Long Time Liner-a są rozsiane po całej Polsce, a nie tylko w Żywcu... Ale wszystkie mają 2 wspólne cechę jakość i cenę !
Można jeździć Fiatem, albo Mercedesem - jednym i drugim dojedziesz... Wybór należy do Ciebie....
Danuska1979 jest offline  
Stary 2008-08-19, 14:41   #565
Danuska1979
Raczkowanie

Cytat:

Hej Ramonka pokaż swoją buzię i brewki, może masz lepiej wykonane ...
Danuska1979 jest offline  
Stary 2008-08-19, 15:11   #566
yedanna
Zakorzenienie

Dziewczyny dajcie spokój.
Szkoda, żeby wątek zaraz zmienił się w jedną wielką reklamę lub miejsce oskarżeń. Jeśli macie podejrzenia, to służy do tego "zły post".

Stary 2008-08-19, 15:45   #567
izapanek
Przyczajenie

Aischa83
Szczecin to dla mnie za daleko Jestem ze Śląska.
Naprawdę wyglądasz super.] pomimo lekkiego zaczerwienienia.
Jak się wygoją będzie naprawdę ekstra.
Strasznie podoba mi się, że nie jest to taka równa" krecha " tylko pojedyńcze włoski.
Ślicznie.
Ja też tak chcę!!!!!
izapanek jest offline  
Stary 2008-08-19, 17:29   #568
Aischa83
Raczkowanie

Ciesze sie ze sie podobaja. Jak juz bede po poprawce to napewno wkleje fotke z efektem finalnym
Aischa83 jest offline  
Stary 2008-08-19, 19:08   #569
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

mi sie nie podobaja - sa za grube jak mialas ciensze to ladniej Ci bylo

i zastanawia mnie czemu pani "musiala" jak twierdzi polozyc henne, przeciez wystarczy namalowac kredka a potem robic makijaz

a po drugie dlaczego nie masz ani jednego wloska???? przeciez permanentny robi sie wlasnie nie golac brwi tylko z nimi zeby sie komponowal a jak robisz "na lyso" to gdy urosna Twoje brwi moze sie okazac ze w ogole nie beda sie komponowac z makijazem

no chyba ze masz zamiar je zawsze golic
Svinecka jest offline  
Stary 2008-08-19, 20:34   #570
Aischa83
Raczkowanie

Cytat:
mi sie nie podobaja - sa za grube jak mialas ciensze to ladniej Ci bylo

i zastanawia mnie czemu pani "musiala" jak twierdzi polozyc henne, przeciez wystarczy namalowac kredka a potem robic makijaz

a po drugie dlaczego nie masz ani jednego wloska???? przeciez permanentny robi sie wlasnie nie golac brwi tylko z nimi zeby sie komponowal a jak robisz "na lyso" to gdy urosna Twoje brwi moze sie okazac ze w ogole nie beda sie komponowac z makijazem

no chyba ze masz zamiar je zawsze golic

Zrobila henne jako podklad zeby nadac ksztal, ja nie mam brwi i prawie w gole mi nie odrastaja, tzn jest ich kilka ale sa w takim kolorze jak te z permanentnego

Myslisz ze da sie to sgorygowac jak to mowila ta pani tym barwnikiem co niby po 2 dniach sie go wkrusza ??

Ja bym chciala aby tak od polowy robily sie juz ciensze ...
Aischa83 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości