makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 23:02   #61
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

To ja zalączam fotki moich brwi przed makijazem permanentnym i zaraz po.Na pierwszej fotce widać resztki barwnika ,ktory miałam wprowadzany 4 lata temu,został lekko rozowy kolor-brąz zbladł do takiego odcienia,ale po pomalowaniu lekko cieniem(co robilam przy zwykłym makijazu) nie było tego wcale widać.Na drugiej fotce "błyszcze" się niemiłosiernie,bo brwi i okolice miałam posmarowane linomagiem-zalecenia kosmetyczki,zaraz po zabiegu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg permanentnyprzed.jpg (31,5 KB, 3457 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (38,3 KB, 3760 załadowań)
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 12:49   #62
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: makijaż permanentny brwi

Rzeczywiście bardzo ładny efekt
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:05   #63
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziękuję.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 07:57   #64
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja mam z kolei odwrotny problem - nie chcę mieć zbyt ciemnych brwi... Moje mają kolor popielatego brązu i ostatnio miałam problem z kupieniem "głupiej" kredki do brwi w takim odcieniu...[/quote]


W gabinecie kosmetycznym na pewno dobiorą ci kolor do twojej karnacji. Przede mną u pani Bożeny była moja koleżanka ,która ma bardzo jasną cere i włosy w kolorze platynowym. Pani Bożena dobrała jej super brązik i dziewczyna jest bardza zadowolona. Poza tym ona miała swoje brwi tylko do połowy a teaz ma ładny , cały łuk i ciagle zagląda do lustra ,bo nie może się nacieszyć.
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:02   #65
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

wiem ,że czekacie na zdjęcia , bo ja ich też szukłama zanim zdecydowałam się na ten zabieg. 13 stycznia ide na "poprawę" - odczekam pare dni ,żeby mi zlazła ta skorupa z barwnika , zrobię sobie zdjęcie jak już wszystko się zagoi ,żebyście widziały efekt końcowy i wtedy wkleję zdjęcia. Mam przygotowane foto z róznych etapów tego procesu: przed /brwi naturalne/, zaraz po /świeżo zrobione- niezagojone/, a teraz chcę zrobić foto po zagojeniu. Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.
całuski
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 12:29   #66
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

klaudyjka: dziękuję pięknie za odpowiedź . Skoro można kombinować z tymi odcieniami, to napewno się wybiorę na konsultacje - bo, tak jak pisałam mam problem z blizną na jednej z brwi...

jeszcze raz dzięki

aha, no i czekamy na zdjęcia
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 10:03   #67
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Angi, rewelacyjnie, no po prostu idealnie wyglądają Twoje brwi! czy możesz napisać, gdzie robiłaś ten zabieg i jaki był koszt? z góry dziękuję i pozdrawiam!
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 10:06   #68
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

widzę, że jesteś z Łodzi, a ja co prawda mieszkam w Katowicach, ale mogłabym się poświęcić i pojechać gdzieś dalej do fachowej lingerystki, w końcu taki makijaż zostaje na lata
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 12:36   #69
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

O! A ja nawet nie zauważyłam, że Angi74 jest z Łodzi

Przyłączam się do prośby kate25 o podanie namiarów i kosztu zabiegu
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 13:15   #70
LeeNi
Przyczajenie
 
Avatar LeeNi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 19
GG do LeeNi
Dot.: makijaż permanentny brwi

Angi74 naprawdę super efekt

Ja również mam problem z brwiami /eksperymentowanie w młodych latach / i bardzo bym chciała dowiedzieć się czy w okolicy Krakowa lub Katowic jest ktoś godny polecenia w makijażu permanentnym brwi? I jaki koszt? No chyba że nie znajdę to tak jak Kate25 poświęce się i wybiore do Łodzi więc Angi74 czekamy na namiary
LeeNi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 13:47   #71
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Angi, rewelacyjnie, no po prostu idealnie wyglądają Twoje brwi! czy możesz napisać, gdzie robiłaś ten zabieg i jaki był koszt? z góry dziękuję i pozdrawiam!
Oczywiście.
Mój pierwszy zabieg makijazu permanentnego miałam robiony ok.ponad 4 lata temu i zadzwoniłam do gabinetu Sharley do Warszawy,w celu polecenia kogoś w moim mieście-Łodzi.Polecili mi lingeristkę ,do której się udałam.Cena była dosyć wysoka,ok 700zł,ale akurat trafiłam na promocję,zięc zapłaciłam 500.
Makijaz trwał bardzo,bardzo długo,jedną brew robiono mi ponad godzinę,nic nie bolało.Po 2 tygodniach pierwsza korekta( poniewaz barwnik wyłuskuje sie ) po kolejnych 2 tygodniach następna.Ja miałam jeszcze 3 korektę.Efekt był doskonały,bardzo naturalny !

Korekty są po to,zeby lingeristka mogła zaobserwowac jak dana skora przyjmuje barwnik,nie powinna od razu wprowadzac głęboko w naskórek ,tylko stopniować wprowadzanie barwnika.

Po półtora roku ,udałam się tam ponownie,bo chciałam mieć trochę mocniejszy efekt,i lingeristka (znając juz reakcję mojej skóry na barwnik) wprowadziła go trochę głębiej,tym samym efekt był bardziej trwały i intensywny.

Barwnik "wypłukał" się ale nie całkowicie i w lipcu tego roku udałam się na uzupełnienie. I tu popełniłam błąd bo po prostu "wytaniłam" i poszłam do innej tańszej kosmetyczki. Juz na fotelu czułam,ze jest coś nie tak bo bolało przeogromnie!!! Łzy leciały mi ciurkiem i efekt był lekko upiorny.Cały makijaz trwał tylko 45 minut. Nie było korekt _bo zanim barwnik się trochę "wyłuszczył"minęło 2 miesiące !Musiałam przez ten czas malować brwi mocnym korektorem,bo były za intensywne i kolor podchodził pod granat!
Chciałam zauwazyc,ze kolor wcześniej wybierałam z kosmetyczką i wyglądał on zupełnie inaczej niz na moich brwiach.

Wszystkim mogę z czystym sumieniem polecic moją pierwszą kosmetyczkę lingeristkę.Ceny mają teraz dosyć wysokie( chyba-700 brwi) ale..naprawdę lepiej zapłacic więcej i mieć "zrobione" profesjonalnie niz tak jak ja.."wytaniać".
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 13:53   #72
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Oczywiście wyśle Wam dane gabinetu kosmetycznego,ale nie polecam robić tam innych rzeczy-- robiłam tam tez oczyszczanie twarzy-tragedia !
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 09:54   #73
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Talking Dot.: makijaż permanentny brwi

A ja jestem bardzo szczęśliwa

Dzwoniłam przed chwilą do gabinetu kosmetycznego (w którym robiła sobie brwi moja mama) żeby umówić się na konsultacje. I okazało się, że teraz już wykonuje się zabieg na blizny (te stare oczywiście).

Koszt zabiegu: 590zł.

Coś mi się zdaje, że sprawię sobie piękny prezent na 20-te urodzinki
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 11:17   #74
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A ja jestem bardzo szczęśliwa

Dzwoniłam przed chwilą do gabinetu kosmetycznego (w którym robiła sobie brwi moja mama) żeby umówić się na konsultacje. I okazało się, że teraz już wykonuje się zabieg na blizny (te stare oczywiście).

Koszt zabiegu: 590zł.

Coś mi się zdaje, że sprawię sobie piękny prezent na 20-te urodzinki
Czy mozesz mi wysłać na priv,namiary na ten gabinet?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 15:23   #75
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Czy mozesz mi wysłać na priv,namiary na ten gabinet?
Wysłane
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 15:38   #76
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

No i okazało się ,ze robiłam w tym samym gabinecie w którym robiła brwi Twoja mama.Tam własnie miałam mój pierwszy makijaz ,ten z ktorego bylam bardzo zadowolona.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 19:24   #77
pistacha22
Przyczajenie
 
Avatar pistacha22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1
GG do pistacha22
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam wszystkie dziewuchy bardzo serdecznie jestem tutaj new girl i mam bardzo poważny problem. Otóż, od kilku jush latek wypadają mi brwi...To dla mnie był koszmar i nadal jest. Lekarze nie potrafią mi poweidziec co mi tak naprawdę jest..Miałam przez to takie doły i złości..Myślałam tylko o tym! to BYŁO straszne...Jednak od momentu, gdy się dowiedziałam o trwałym makijażu brwi-ta myśl sprawiła, że nabrałam optymizmu! Ogromnego optymizmu..Chciałabym jak najszybciej zrobić sobie te brwi i mieć z tym jush spokój i zająć się czymś innym...No normalnie miałam fobię na tym punkcie-na każdą kobietę patrzyłam pod względem brwi!! T o było chore...I tu pytanie do Was-czy znacie DOBRY salon w BIELSKU_BIAŁEJ , w którym robią bardzo dobry makijaz brwi...To bardzo ważne dla mnie, bo codzienna korekta brwi już mnie męczy-mam cerę mieszaną ale kredka po kilku godzinach sie zmywa..i nawet nie moge sie mocno przytulić do chlopaka czy polozyc sie na boku by mi kredka nie zeszla wiec BLAGAM o POMOC DZIEWCZYNY!!!
pistacha22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 22:01   #78
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Wydaje mi się ,ze rzadkie i słabe brwi są oznakiem niedoboru estrogenów/Czy robiłaś badania w tym kierunku?
Niestety nie znam zadnego tego typu salonu w Bielsko -Białej.
Witam nową wizazankę.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2007-01-08 o 22:28
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 07:58   #79
lili79
Przyczajenie
 
Avatar lili79
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: makijaż permanentny brwi

Pistacha22 !! W Bielsku jest kilka salonów firmujących się marką Kadus.
Adresy znajdziesz na stronie http://www.kadus.pl/salony2.asp
Są to "niby" tylko salony fryzjerskie ale można zadzwonić i zapytać.
Większość z nich posiada lingeristkę, która wykonuje makijaż permanentny.
Wczoraj "zrobiłam" brwi w jednym ze szczecińskich salonów. Nie mogę podać " namiarów" gdyż pewnie mój post zostanie kolejny raz usunięty.
Brwi "wyszły"cudnie , jestem bardzo zadowolona, wspólnie z lingeristką dobrałyśmy kolor - w moim przypadku jest to KOKOS ( skorupka kokosa).
Ból przy zabiegu minimalny ( jak depilacja włosków ). Za kilka dni postaram się umieścić zdjęcie.
__________________
Lili
lili79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 18:50   #80
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
No i okazało się ,ze robiłam w tym samym gabinecie w którym robiła brwi Twoja mama.Tam własnie miałam mój pierwszy makijaz ,ten z ktorego bylam bardzo zadowolona.
Bardzo mnie to cieszy

Moja mama też była bardzo zadowolona, więc coś w tym musi być
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:09   #81
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: makijaż permanentny brwi

hmmm... a mnie zastanawia jedna sprawa... jeśli barwnik wprwadzamy pod skóre to przecież włoski nie są kolorowane. Jeśli mam bardzo jasne, a permanentny wybiore nawet jasny braz to włoski pozostana jasne i wygladac to bedzie jak jasna pleśń na brązowym czyli i tak i tak trzeba henną barwić włoski? Niech mnie ktoś z tego błędu wyprowadzi bo permanentny to też jest jakaś tam nadzieja dla mnie
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 20:28   #82
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To ja zalączam fotki moich brwi przed makijazem permanentnym i zaraz po.Na pierwszej fotce widać resztki barwnika ,ktory miałam wprowadzany 4 lata temu,został lekko rozowy kolor-brąz zbladł do takiego odcienia,ale po pomalowaniu lekko cieniem(co robilam przy zwykłym makijazu) nie było tego wcale widać.Na drugiej fotce "błyszcze" się niemiłosiernie,bo brwi i okolice miałam posmarowane linomagiem-zalecenia kosmetyczki,zaraz po zabiegu.
sliczny efekt... ja rowniez mialam problem z brwiami bo tak jak kolezanka zaczelam skubac gdy bylam bardzo mlodziutka bo wydawalo mi sie ze sa krzaczaste wielkie i w ogole no i powyrywalam sobie je razem z cebulkami i nie chcialy odrastac. ale zawzielam sie i przez 2 tygodnie nie dotykalam brwi regulujac tylko te najbardziej wystajace wloski najblizej oka no i dzis ich stan jest o wiele lepszy nie sa takie wyskubane cienkie takie nijakie ale tez sie zastanawialam nad makijazem permanentnym brwi ale mam brwi bardzo ciemne wlasciwie czarne a wlosy jasny braz...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 19:31   #83
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny , już jestem po poprawce. Jestem bardzo zadowolona.Brwi wyglądają jak czarne.Niedługo umieszczę fotki/mam nadzieję ,że mi się to uda/.
__________________
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.
Oskar Wilde

instagram: https://instagram.com/klaudyjkaluna/
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:47   #84
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: makijaż permanentny brwi

Tez jestem po poprawce .Blyszcza sie niemilosiernie bo sa posmarowane specjalnym kremem, zdjecie tez nie jest za specjalne po calym dniu pracy.
°Na ostatnim zdjeciu widac jakie mialam wczesniej kiepskie brwi°. Nie zaluje decyzji i naprawde polecam. Moja mama tez sobie zrobila i tez jest zadowolona tym bardziej ze nigdy ladnych brwi nie miala a teraz ma sliczne i nie musi ich malowac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2798.JPG (16,0 KB, 3370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2802.JPG (16,0 KB, 3187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (84,2 KB, 2953 załadowań)
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 12:49   #85
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Soley1: zmiana kolosalna, na lepsze oczywiście Wyglądasz naprawdę super! Jaki to kolor barwnika?

Mam nadzieję, że u mnie też tak pięknie wyjdzie...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 15:25   #86
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziekuje,nie mam pojecia jak nazywa sie ten kolor, nie pytalam, ale jest to zimny brazowo-czarny, dokladnie taki jak moj kolor wlosow. Taki chcialam.
Dwa lata sie na to zamiierzalam i zawsze brakowalo mi odwagi, balam sie ze jak mi cos zchrzani to bede miala problem na twarzy przez nastepne kilka lat.
Ale teraz wiem ze male jest prawdopodobienstwo zchrzanienia czego kolwiek . Ksztalt dobieralysmy razem ok 30 min mimo iz swoj wlasny ksztalt mialam spoko to i tak to troche zajelo. Kolor tez wybieralysmy razem. Dziewczyny to naprawde nic strasznego i co najwazniejsze lingeristka nie zrobi nic dopoki nie bedzie miala waszej akceptacji, co sie ma nieraz inaczej z fryzjerami.hihi
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 15:35   #87
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mandelka Pokaż wiadomość
hmmm... a mnie zastanawia jedna sprawa... jeśli barwnik wprwadzamy pod skóre to przecież włoski nie są kolorowane. Jeśli mam bardzo jasne, a permanentny wybiore nawet jasny braz to włoski pozostana jasne i wygladac to bedzie jak jasna pleśń na brązowym czyli i tak i tak trzeba henną barwić włoski? Niech mnie ktoś z tego błędu wyprowadzi bo permanentny to też jest jakaś tam nadzieja dla mnie
Tez mam bardzo jasne wloski ale to sie nie rzuca w oczy bo sa rzadkie, mozna tez zrobic henne jesli faktycznie wloskow jest gaszcz lub wystarczy jakims ciemniejszym cieniem do powiek lekko przyciemnic wloski.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 17:16   #88
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez soley1 Pokaż wiadomość
Tez jestem po poprawce .Blyszcza sie niemilosiernie bo sa posmarowane specjalnym kremem, zdjecie tez nie jest za specjalne po calym dniu pracy.
°Na ostatnim zdjeciu widac jakie mialam wczesniej kiepskie brwi°. Nie zaluje decyzji i naprawde polecam. Moja mama tez sobie zrobila i tez jest zadowolona tym bardziej ze nigdy ladnych brwi nie miala a teraz ma sliczne i nie musi ich malowac.
Sliczne brwi!!!,Nadają wyraz i charakter calej twarzy.Wyglądasz o niebo lepiej (co nie znaczy ,ze wyglądalaś przedtem źle) i brewki wysmukliły Ci twarz.
Uwielbiam ładne regularne brwi.Jestem maniaczką makijazu permanentnego brwi! Kiedyś sama się tym chyba zajmę-tak hobbistycznie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 19:31   #89
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Dot.: makijaż permanentny brwi

Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam ten wątek,gdyż również mam ochotę na makijaż permanentny. Jako jasna blondynka mam brwi wiadomo jakie, mam dość henny i paletek do brwi!!!
Jak wybrać dobrą lingeristkę????
Może znacie dobry gabinet z Wrocławia, ewentualnie z Nysy.
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 21:06   #90
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

SOley, wyglądasz ślicznie, zmiana bardzo korzystna, brwi nadają Twoje twarzy bardzo ciekawego wyrazu, ładnie podkreślają rysy.

Ale ja mam tez pytanie odnośnie Twoich włosów, widzę, że zmieniłaś ich kolor, teraz, w porównaniu do blondu wyglądają super! sama od jakiegoś czasu mam ochote przyciemnić włosy, czy możesz napisać, jak to zrobiłaś? jaką farbą, jaki to był kolor, czy ewentualnie u fryzjera? bardzo też jestem ciekawa jak się czułas po tej przemianie pozdrawiam!!!
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.