makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-07, 12:36   #1021
beatazi
Przyczajenie

Dot.: Pilne - Mam Termin W Ten Piątek!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Brwi nie radzilabym przedłuzać.Ich naturalna linia jest idealna.Makijaz permanentny -owszem,mozesz zrobić,ale taki delikatny cieniowany,zeby lekko zagęscic brwi.Ale szczerze mówiąc jakbym miała takie brwi to nie myślalabym o permanentnym.Są ładne i gęste i wystarczy je lekko pokreślić*brązowym cieniem.
Dziewczyny mam pytanie, na czym polega cieniowany ,permanentny makijaż brwi.
beatazi jest offline  
Stary 2009-03-08, 01:04   #1022
diavolletta
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć, czy ktoś się orientuje gdzie we Wrocławiu jest najlepszy gabinet kosmetyczny, ponieważ od pewnego czasu jestem zdecydowana zrobić sobie makijaż permanentny a nie chciałabym podejmować ryzyka, że coś sie nie uda albo, że kolor zacznie się zmieniać po czasie. Bardzo zależy mi na Waszych opiniach. Poczytałam trochę na temat gabinetu na Oławskiej Wersal u Pani Moniki. Co Wy na to?
Czekam z niecierpliwością na wskazówki
diavolletta jest offline  
Stary 2009-03-08, 11:14   #1023
diavolletta
Przyczajenie

do Gosia2110
teraz przeczytałam,że na jedności narodowej 66 pani Agnieszka dobrze wykonuje robotę, a ja mieszkam na tej ulicy
mam prośbę do Ciebie czy przesłałabyś kilka fotek? Ile zapłaciłaś?
Szczerze mówiąc ta Pani nie reklamuje się nigdzie, nikt nic nie słyszał, a z tego co wyczytałam najlepiej byłoby gdyby to był renomowany salon z marką i nie za niską ceną itd...
naprawdę nie chcę czuć się rozczarowana.
Czekam na odpowiedź
WROCŁAW
diavolletta jest offline  
Stary 2009-03-08, 11:55   #1024
gwareczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Palla86 Pokaż wiadomość
bardzoo ładny kształt brwii, wyglądają naturalnie
Dzięki

Właśnie o taki efekt mi chodziło
gwareczek jest offline  
Stary 2009-03-10, 10:40   #1025
beataa123
Przyczajenie

Exclamation Szczecin - Beata Zalcman czy Anna Kamińska???

Cześć dziewczyny, jestem umówiona już na makijaż pernamentny brwi ale cały czas się zastanawiam czy dobrze robię . Czy ktoraś z Was była na takim makijażu u jednej z ponizszych kosmetyczek - linergistek?
Proszę o opinie a najlepiej zdjęcia pokazujące makijaz pernamentny brwi przez Beatę Zalcman ( Beauty Room ul. Emilii Plater 18 Szczecin) oraz przez Annę Kamińską (Mirella ul. Małopolska 60/1 Szczecin)
Dzięki,
beataa123 jest offline  
Stary 2009-03-10, 11:32   #1026
marekwielgowo
Przyczajenie

Dot.: Szczecin - Beata Zalcman czy Anna Kamińska???

Słyszałam o tej dziewczynie z Emilii Plater ale z tego co wiem bardzo długo się czeka. Słyszałam też że za zabieg bierze 300 zł tyle że nie wiem czy jest to prawdą. Ja próbowałam sie dodzwonić ale bezskutecznie. W każdym razie słyszałam pozytywne opinie .Ja umówiłam się na brwi do gabinetu DIAMENT na os. Słonecznym na 16.03 i też mam stracha i wiele niepewności .
marekwielgowo jest offline  
Stary 2009-03-10, 21:46   #1027
diavolletta
Przyczajenie

dziewczyny jutro idę zrobić sobie brwi, może skuszę się jeszcze na usta, ale to się okaże w trakcie, chyba dziś nie zasnę, już się nie mogę doczekać. Pochwalę się jak już będę po
diavolletta jest offline  
Stary 2009-03-11, 00:45   #1028
RitaMalicka
Raczkowanie

Szukam profesjonalnego salonu w Gdansku lub trójmiescie , któras z was moze sie orientuje ??
Stary 2009-03-11, 09:58   #1029
beataa123
Przyczajenie

Dot.: Szczecin - Beata Zalcman czy Anna Kamińska???

Cytat:
Napisane przez marekwielgowo Pokaż wiadomość
Słyszałam o tej dziewczynie z Emilii Plater ale z tego co wiem bardzo długo się czeka. Słyszałam też że za zabieg bierze 300 zł tyle że nie wiem czy jest to prawdą. Ja próbowałam sie dodzwonić ale bezskutecznie. W każdym razie słyszałam pozytywne opinie .Ja umówiłam się na brwi do gabinetu DIAMENT na os. Słonecznym na 16.03 i też mam stracha i wiele niepewności .
Ja jestem wlasnie umówiona do Beaty Zalcman na marzec i za brwi bierze 650 zl, natomiast u Anny Kamińskiej zabieg kosztuje ok. 500 zł. Jednak najbardziej zależy mi na opiniach osób, które robiły sobie makijaż pernamentny w jednym z w/w gabinetów. Z niecierpliwością czekam na opinię.
beataa123 jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:54   #1030
4everu
Raczkowanie

POMOCY!! Szukam i szukam i szukam ... i nie mogę nic znaleźć. Potrzebuję wiadomości na temat salonu w którym można bez obaw zrobić piękny permanentny (oczka - kreska górna i dolna) w RZESZOWIE bądź okolicach. Słyszałam od jednej osoby ze dobra jest p.B. Urban (Nefretete) ale skoro miałby mi zostać na pare lat to chciałabym usłyszeć więcej opinii. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza która pomoże? <
4everu jest offline  
Stary 2009-03-13, 01:00   #1031
PatiPatiPati1234
Przyczajenie

Question Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam Was wszystkie mam problem jak zresztą połowa dziewczyn stad, zastanawiam się nad zrobieniem brwi permanentnych. Moim problemem jest ich kolor naturalny tak jasny iż osoba stojąca niecały metr ode mnie zastanawia się czy ja je w ogóle mam....są bardzo jasne grube i krótkie :/ Szukam odpowiedniego salonu w Poznaniu... ale mam wahania czy ino aby nie spróbować w innym mieście gdzie jest więcej lepszych opinii na ten temat i czy nie będzie dla mnie szokiem mieć brwi skoro całe życia dotychczasowe spędziłam bez nich?? Proszę o poradę z góry dzięki....
PatiPatiPati1234 jest offline  
Stary 2009-03-13, 10:10   #1032
katarzynka00
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PatiPatiPati1234 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie mam problem jak zresztą połowa dziewczyn stad, zastanawiam się nad zrobieniem brwi permanentnych. Moim problemem jest ich kolor naturalny tak jasny iż osoba stojąca niecały metr ode mnie zastanawia się czy ja je w ogóle mam....są bardzo jasne grube i krótkie :/ Szukam odpowiedniego salonu w Poznaniu... ale mam wahania czy ino aby nie spróbować w innym mieście gdzie jest więcej lepszych opinii na ten temat i czy nie będzie dla mnie szokiem mieć brwi skoro całe życia dotychczasowe spędziłam bez nich?? Proszę o poradę z góry dzięki....
a ja proponuje przeglądnąc wątek.Pytania się powtarzaja, mimo to, że temat Poznania jak i innych miast byl juz niejednikrotnie na tapecie.Wyszukiwarka nie gryzie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

katarzynka00 jest offline  
Stary 2009-03-16, 08:05   #1033
marekwielgowo
Przyczajenie

Dziewczęta idę dziś na brewki no chyba ,że ucieknę po drodzeBoję się cholernie.
Stary 2009-03-16, 13:46   #1034
beatazi
Przyczajenie

Dziewczyny mam mały problem.Robiłam makijaż perm. brwi ,strupki już dawno zeszły , kształt bardzo ładny ale kolor za ciemny .Miałam robione grafitem, ale jak dla mnie to wyglądam za bystro, poprostu źle się czuję w takim mocnym makijażu .Wybieram się na poprawkę i nie wiem co mam zrobić , czy na to położyć jakiś beż ,żeby to przytłumić ,czy może na to co mam zrobić teraz metodę włoskową ??? Jest jeszcze jakaś metoda cieniowania ale nie wiem na czym to polega .Mam włosy w kolorze średni bląd ,ale na wiosnę będę jeszcz trochę rozjaśniać wię kolor brwi jeszcz bardziej będzie wyraźny. Może miałyście podobne doświadczenia i coś mi podpowiecie, bardzo proszę
beatazi jest offline  
Stary 2009-03-16, 14:41   #1035
marta o
Przyczajenie

Wink Dot.: makijaż permanentny brwi

Witajcie
jestem tu zupełnie nowa, tak jak wiele z was bałam sie oraz 3 lata podchodziłam do wykonania makijażu brwii...Pojechałam przypadkiem do siostry do pułtuska a tam poznałam 3 osoby ktore robiły sobie makijaż u pani ani robi ona i w warszawie i w pultusku i w zabkach itd.fajna dziewczyna oczywiscie przekanaly mnie makijaze tych dziewczyn no i wreszcie przekanowalam sie aby zrobic makijaz i zrobilam JESTEM 100% zadowolona i kolor i kształt super jestem teraz wyrazna i zawsze mam podkreslona urodę i teraz robiła u pani ani moja mama i tez super wiec nie bojcie sie jesli ktos to kocha i robi tak jak ona z super poswieceniem sie to warto...polecam naprawde...robi tez chyba w domu u siebie ale nie wiem dokladnie moj adres gdyby ktos chcial namiar marta-obra@wp.pl
marta o jest offline  
Stary 2009-03-16, 15:57   #1036
marekwielgowo
Przyczajenie

Zrobiłam i nie taki diabeł straszny jak go malują ;-)
Nie bolało, w każdym razie nie więcej jak wyrywanie brwi.
Całość trwała ok. 1,5 godz. i za dwa tygodnie poprawka.
Brewki są ciemne, ale tego niestety nie przeskoczymy.
A tak wyglądają zaraz po :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 031609141053.jpg (30,5 KB, 638 załadowań)
Stary 2009-03-16, 18:20   #1037
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Ja mam pecharobie ten makijaż kresek górnych już 4 raz .Teraz wkoncu znowu musiałam płacić jako całość.I ciągle mi barwnik nie wnika.Mam przerwy ...
Lepiej wyglądam ze świeżym permamentnym niż jak się złuszcze po tygodniu7kwietnia znowu jadę na korektę.Zobaczymy co będzie.Jak narazie kosztowało mnie to 800zł (górne krechy)..

mogwaica jest offline  
Stary 2009-03-17, 10:47   #1038
marekwielgowo
Przyczajenie

Może na poprawce troszkę je przedłużyć?Czy tak jest ok?Co myślicie?
Stary 2009-03-17, 11:48   #1039
marta o
Przyczajenie

troszke przedluż bo zmniejsza ci troszke oko
marta o jest offline  
Stary 2009-03-17, 15:52   #1040
mycha48
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez 4everu Pokaż wiadomość
POMOCY!! Szukam i szukam i szukam ... i nie mogę nic znaleźć. Potrzebuję wiadomości na temat salonu w którym można bez obaw zrobić piękny permanentny (oczka - kreska górna i dolna) w RZESZOWIE bądź okolicach. Słyszałam od jednej osoby ze dobra jest p.B. Urban (Nefretete) ale skoro miałby mi zostać na pare lat to chciałabym usłyszeć więcej opinii. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza która pomoże? <

Witam!!!!W Rzeszowie to nie wiem kto robi dobrze,ale w Dębicy jest dobra kosmetyczka Lidka na ul.Paderewskiego.Cieszy się najlepszą opinią w Dębicy.Sama robiłam sobie u niej brwi i jestem zadowolona.Za tydzien idę na poprawkę.koszt brwi u Lidki to 500 zł.Jest bardzo dokładna.Jest żywa reklama,poniewaz ma równiez zrobione brwi i usta przez siebie samą,oraz fryzjerki ,które pracuja w tym salonie też maja zrobione brwi i mozna zobaczyc jak robi.Polecam ją serdecznie.
mycha48 jest offline  
Stary 2009-03-17, 21:36   #1041
Ewcia84
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Ja też narazie jeszcze poszukuje gabinetu i kosmetyczki jakiej mogłabym powierzyć moje brwi. Słyszałam coś o gabinecie Miód Malina w Poznaniu a także o Instytucie Zdrowia i Urody na Katowickiej w Poznaniu. Byłam chętna umówić się własnie w tym drugim gabinecie, ale miała zbyt duze wątpliwości i w końcowym efekcie zrezygnowałam. Nadal czekam więc na odpowiedni gabinet, bo to jednak zabieg, którego efekty będą bardzo dlugo widoczne na mojej twarzy, wiec ryzkować nie zamierzam...

Metamorfoza, a dlaczego nie zdecydowałaś się na gabinet na Katowickiej? Pisałaś o instytucie Estetique?Zapewne tak. Ja byłam tam na konsultacji i pani Alicja, która miałaby wykonywać zabieg, wydawała mi się konkretną osobą, której można zaufać. Odniosłaś inne wrażenie?
Co prawda mam mały kłopot z oczami i przeniosłam zabieg na kwiecień (miałam iść już w ten piątek), ale myślałam, żeby pójść właśnie tam. Ja chcę zrobić kreski dolne i górne, z tym, że na dole takie bardzo delikatne.
Ewcia84 jest offline  
Stary 2009-03-18, 12:11   #1042
klaudia79
Przyczajenie

A ja mam takie pytanko , kobitki.Zdecydowałam sie na makijaż brwi i mam już umówiony termin,a wczoraj lingeristka , którma ma robić makijaż powiedziała mi, że to ja sobie mam narysować sama brwi, taki kształt jak chce a ona ewentualnie cos poprawi i potem wprowadzi barwnik. Czy wy też tak miałyście, ze same sobie rysowałyście jak chciałyście?
klaudia79 jest offline  
Stary 2009-03-18, 16:05   #1043
marekwielgowo
Przyczajenie

Nie ja tak nie miałam. Powiedziałam jaki mniej więcej efekt chciałabym osiągnąć a potem linergistka namalowała mi kredką łuk.Potem przy moich sugestiach cos tam pozmieniałyśmy. Swoją drogą trudno jest namalować samej sobie taki łuk jaki chciałybyśmy mieć bo to nie jest takie łatwe.Myśle ,że nie ma sie co tym denerwować, może w ten sposób kobieta pracuje. Przecież w końcu to Ty musisz być zadowolona.Może musi zobaczyć jak wyglądasz z pomalowanymi brwiami i wtedy zasugeruja jakaś pozytywna zmianę.
Stary 2009-03-18, 22:42   #1044
klaudia79
Przyczajenie

Dzięki za odp. Troszkę się zaczełam martwić wmawiajac sobie, ze może kobitka sama nie ma wprawy w rysowaniu brwi i zrzuca to na klientke. A masz rację, ze łatwe to nie jest i najlepiej, zeby to robił ktoś kto ma o tym pojecie i jakieś doświadczenie...
klaudia79 jest offline  
Stary 2009-03-24, 13:28   #1045
metamorfoza
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ewcia84 Pokaż wiadomość
Metamorfoza, a dlaczego nie zdecydowałaś się na gabinet na Katowickiej? Pisałaś o instytucie Estetique?Zapewne tak. Ja byłam tam na konsultacji i pani Alicja, która miałaby wykonywać zabieg, wydawała mi się konkretną osobą, której można zaufać. Odniosłaś inne wrażenie?
Co prawda mam mały kłopot z oczami i przeniosłam zabieg na kwiecień (miałam iść już w ten piątek), ale myślałam, żeby pójść właśnie tam. Ja chcę zrobić kreski dolne i górne, z tym, że na dole takie bardzo delikatne.

Tak mówie o tym gabinecie. To znaczy ja byłam prawie zdecydowana na zabieg, ale nawet nie poszłam na konsultacje jakoś zwlekam z podjęciem tej decyzji. Jednak jest to dość poważny zabieg i efekty będą widoczne przez długi okres i obawiam się, że może coś wyjść nie tak Eh ale z drugiej strony Wy tak zachwalacie brewki po permanentnym, że strasznie mnie to kusi
metamorfoza jest offline  
Stary 2009-03-24, 13:30   #1046
studioeos
Przyczajenie

Otwieram salon kosmetyczno-fryzjerski w Katowicach. Chętnie podejmę współpracę z osobą wykonującą makijaż permanentny. Zainteresowanych proszę
o kontakt: studioeos@interia.pl

Izabela Nowicka
studioeos jest offline  
Stary 2009-03-24, 22:18   #1047
halinaszutkowska2008
Przyczajenie

Witam! Mam pytanie:czy korekta trwa tak samo długo jak za pierwszym razem? Zrobiłam kreski górne, dolne,brwi i usta -7 kwietnia mam korektę.Jestem zadowolona,robiłam w Szczecinie.Trochę się boję.Usta bolą koszmarnie,może przy korekcie będzie mniej bolało.Za odpowiedż dziękuję.
halinaszutkowska2008 jest offline  
Stary 2009-03-25, 21:32   #1048
miskad
Przyczajenie

czesc dziewczyny wlasnie dzis wrocilam z nowymi brewkami ale powiem wam wszystko od poczatku. Otoz moje naturalne brwi byly tragiczne efekt mojego samodzielnego wyskubywania jedna dluzsza druga krotsza ksztalt nieregularny wiec stwierdzilam ze to dla mnie jedyny ratunek. Po sledzeniu forum zapisalam sie do pani Agaty Świeckiej w Extravaganzie i to byla najlepsza decyzja jaka moglam podjac, brwi sa moim zdaniem rewelacyjne piekny ksztalt teraz jeszcze troszke ciemne ale i tak jestem zachwycona pani Agata ma mi przeslac zdjecia ktore zrobila mi przed i po zabiegu wiec jak je otrzymam od razu wklejam abyscie same ocenily tylko udzielcie prosze informacji jak to zrobic bo bede to robic pierwszy raz teraz zastanawiam sie nad kreskami gornymi za dwa tygodnie mam poprawke brwi wiec moze sie zdecyduje. Pozdrawiam Was serdecznie.
miskad jest offline  
Stary 2009-03-25, 22:40   #1049
katarzynka00
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie:czy korekta trwa tak samo długo jak za pierwszym razem? Zrobiłam kreski górne, dolne,brwi i usta -7 kwietnia mam korektę.Jestem zadowolona,robiłam w Szczecinie.Trochę się boję.Usta bolą koszmarnie,może przy korekcie będzie mniej bolało.Za odpowiedż dziękuję.
korekta zdecydowanie krócej
a ból...hmmm pojęcie względne, bo teraz już wiesz czego się spodziewać
Ja korekte wszystkiego(kreski, brwi, usta) miałam za jedym zamachem i poszło bardzo sprawnie
Bądz dzielna, zobaczysz jak to zaprocentuje w przyszłości
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

katarzynka00 jest offline  
Stary 2009-03-25, 23:16   #1050
Anna S
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez beatazi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mały problem.Robiłam makijaż perm. brwi ,strupki już dawno zeszły , kształt bardzo ładny ale kolor za ciemny .Miałam robione grafitem, ale jak dla mnie to wyglądam za bystro, poprostu źle się czuję w takim mocnym makijażu .Wybieram się na poprawkę i nie wiem co mam zrobić , czy na to położyć jakiś beż ,żeby to przytłumić ,czy może na to co mam zrobić teraz metodę włoskową ??? Jest jeszcze jakaś metoda cieniowania ale nie wiem na czym to polega .Mam włosy w kolorze średni bląd ,ale na wiosnę będę jeszcz trochę rozjaśniać wię kolor brwi jeszcz bardziej będzie wyraźny. Może miałyście podobne doświadczenia i coś mi podpowiecie, bardzo proszę
Polecałabym jednak dorobienie brewek jasniejszym kolorem zeby zniwelować ostry kolor grafitu..pzdr serecznie

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudia79 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko , kobitki.Zdecydowałam sie na makijaż brwi i mam już umówiony termin,a wczoraj lingeristka , którma ma robić makijaż powiedziała mi, że to ja sobie mam narysować sama brwi, taki kształt jak chce a ona ewentualnie cos poprawi i potem wprowadzi barwnik. Czy wy też tak miałyście, ze same sobie rysowałyście jak chciałyście?
Witaj Klaudia
Wiesz rozśmieszyła mnie ta twoja Pani i jej zadanie bojowe dla Ciebie...ta osoba chyba nie była pewna swoich umiejętności i jeśli by coś nie wyszło pewnie zasugerowałaby, że sama tak Pani wybrała (narysowała itd.).... rada zmień osobę u której planujesz wykonywać zabieg jest coś co nie zmyjemy mleczkiem do demakijażu więc musimy być pewne osoby wykonującej
Anna S jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości