makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-26, 18:55   #1051
moni1981
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny brwi

sliczne!!!
moni1981 jest offline  
Stary 2009-03-27, 10:27   #1052
lili79
Przyczajenie

Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie:czy korekta trwa tak samo długo jak za pierwszym razem? Zrobiłam kreski górne, dolne,brwi i usta -7 kwietnia mam korektę.Jestem zadowolona,robiłam w Szczecinie.Trochę się boję.Usta bolą koszmarnie,może przy korekcie będzie mniej bolało.Za odpowiedż dziękuję.
A mogłabyś napisać w jakim salonie w Szczecinie robiłaś ?

Z góry dziękuję
Stary 2009-03-27, 13:06   #1053
halinaszutkowska2008
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lili79 Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać w jakim salonie w Szczecinie robiłaś ?

Z góry dziękuję
Robiłam w salonie Imperium Urody Lorena ul.Kopernika.Na razie jestem zadowolona,ale trzeba poczekac na efekt końcowy.Trochę przesadziłam,bo przez kilka dni niepotrzebnie smarowałam oczy maścią z antybiotykiem/tak na wszelki wypadek/ i teraz mam oczy podpuchnięte i muszę zakrapiac. Jeżeli któraś z Was będzie robiła usta to wyjątkowo trzeba je traktowac.Cały czas muszą byc smarowane czyli natłuszczane.Ważne to co teraz napiszę.Jeśli ktoś chociaż raz miał na ustach tzw. zimno to wirus jest uśpiony i podczas robienia makijażu perm.pojawi się.Trzeba brac tabletki 5dni przed i 5dni po zabiegu.Po tabletki trzeba iśc do lekarza.Pozdrawiam.
halinaszutkowska2008 jest offline  
Stary 2009-03-27, 23:01   #1054
kati
Przyczajenie

Niedawno zrobiłam sobie kreski i brwi, właśnie w LaLumiere u Pani Anety i jestem bardzo zadowolona, zresztą trafiłam tam z polecenia koleżanki. Kształt brwi bardzo ładny, kreski takie jak chciałam. Wcześniej umówiłam się na próbny rysunek i miałam czas na zastanowienie. Cena też korzystna gdyż przy wykonaniu brwi i kresek miałam możliwość negocjacji ceny
kati jest offline  
Stary 2009-03-29, 18:56   #1055
Ewcia84
Przyczajenie

Kati robiłas w La Lumiere w Poznaniu? Długo czekałaś na termin? Dlaczego zdecydowałaś się właśnie w tym salonie? Wyślij jakieś zdjęcia koniecznie, proszę Ja również jestem zdecydowana na kreski górne i dolne.
Chciałabym jeszcze brwi, ale mam na jednej brwi dwa małe pieprzyki, wcześniej musiałabym je usunąć, a później poczekać aż zagoją się blizny.
Miała któraś taki zabieg na bliźnie? Z brwiami muszę pomyśleć, ale na kreski jestem zdecydowana. Szukam
Ewcia84 jest offline  
Stary 2009-03-29, 22:50   #1056
katarzynka00
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez halinaszutkowska2008 Pokaż wiadomość
Ważne to co teraz napiszę.Jeśli ktoś chociaż raz miał na ustach tzw. zimno to wirus jest uśpiony i podczas robienia makijażu perm.pojawi się.Trzeba brac tabletki 5dni przed i 5dni po zabiegu.Po tabletki trzeba iśc do lekarza.Pozdrawiam.
ja nigdy nie miałam opryszczki, pomimo to miałam i tak zalecone tabletki Heviran- na recepte
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

katarzynka00 jest offline  
Stary 2009-03-30, 10:00   #1057
Ewcia84
Przyczajenie

Dziewczynki jeszcze mam takie pytanie:
wdziałyście "na żywo" jak wygląda taki makijaż trwały po 2- 3 latach, tzn,czy te kreski faktycznie całkowicie wypłowieją? Bo nie jestem pewna,czy powiedzmy za kilka lat nadal chciałabym je mieć? Dodatkowo,czy płowieją równomiernie? Kosmetyczka zapewniała mnie, że tak,ale sama miała swoje usta dopiero pół roku, więc wiecie. pewności się nie ma.
Ewcia84 jest offline  
Stary 2009-03-31, 22:26   #1058
Obsessive
Przyczajenie

4-5 dni skora jest bardzo napieta i kolor jest bardzo intersywny, dodatkowo tez trzeba smarowac brwi specjalnym kremem , ktory sie bardzo blyszczy. Ja zrobilam moje brwi w Norwegii 6 miesiecy temu, mam jasne wlosy o cieplym odceiniu, po zrobieniu pernament musialam je pomalowac na ciemniejszy odcien, nie moglam sie przyzwyczaic, brwi nawet najlepiej zrobione i tak zawsze nie beda wygladaly niestety naturalnie, zawsze np. w sloncu lub przy ostrym oswetleniu z gory bedzie widzoczne to ze to jest tatuaz, szczerze powiedziawszy ja moje odbieram jak cos w rodzaju stepla!!! Natura jest najlepsza nawet jesli ma sie rzadkie brwi to zawsze przeciez mozecie dziewczyny sobie je dodatkowo wzmocnic kreska, i mozecie je zrobic na 1000 sposobow, jesli juz zdecydujecie sie na tatuaz to pamietajcie ze juz nic nie zmienicie, a kolor czesto nie jest taki jakiego sie spodziewacie, czesto szarzeje, a uzyskanie brazu do blond nie jest takie proste, uwazam ze brwi pernament pasuja doskonale do azjatek o ciemnej karnacji i skorze, a nie do blondynek. Jesi jestes opalona to ok, bo opalenizna odwraca uwage, Kazdy ma swoje zdanie i swoj gust, ale to bardzo wazna decyzja a nie jakis trend bo sasiadka ma cos podobnego.
Ja obecnie jestem w trakcie usuwania -rozjasniania moich brwi kremem tatto-off, cena 65 dolarow, jak narazie rozjasniaja sie , ale obawiam sie ze moga jeszcze bardziej stac sie grafitowe, takze dziewczyny.... przemyslcie na poczatku 100 razy, ja patrzylam na swoje zdjecia przed i po i itak lepiej bylo wczesniej nawet jak nie byly wcale doskonale i lewa byla troche inna od prawej!
I jeszcze jedno, pamietajcie ze taki barwnik pod skora reaguje na slonce, skora moze pochnac i kolor moze i napewno sie zmiania!

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

musisz tak jak ja rozjasciac kremem tattoo-off, mozna powiedziec ze dziala ale proces zajmuje conajmniej 6 m-cy, sama jstem w trakcie.
Obsessive jest offline  
Stary 2009-03-31, 23:07   #1059
Kisstyla
Raczkowanie

Zrobilam sobie makijaz permanentny brwi w Krakowie, w Dermedzie.
Bardzo zadowolona. Troche spanikowana przez 2 tygondie, bo ksztalt brwi byl dosc mocno zarysowany.
Teraz jest pieknie.
Dla zainteresowanych - zdjecia na maila.
Kisstyla jest offline  
Stary 2009-04-01, 21:15   #1060
shent
Raczkowanie

To ja napiszę z innym problemem. Brwi robiłam chyba w październiku. Generalnie kształt mi się podobał, były za ciemne, ale cały czas liczyłam, że zrobią się bledsze.
Ale one nie blakną!!
Zrobiłam je po to by przestać siedzieć i dorysowywać sobie brwi (naturalnie mam jasne włosy), a teraz zamiast dorysowywać brwi siedzę i codziennie rano się intensywnie pudruję, żeby choć ciut były jaśniejsze.
Na zdjęciach które załączę jestem przypudrowana.
Wkurza mnie to potwornie. Ponoć pilingi miały pomóc. Od lat tak intensywnie nie szorowałam twarzy.
Myślałam o yellowpeel, ale mi w salonie powiedzieli, że omijają brwi (a już miałam nadzieję, że to mi wyżre warstwę naskórka gdzie jest permanentny).

Nie wiem czy nie przesadzam, może wyglądają nieźle, ale jak dla mnie do moich włosów, które jeszcze się rozjasniają od słońca jest zdecydowanie za ciemno.
Zatem pytanie. Jak się pozbyć brwi w szybkim czasie. Może być też kosztowna metoda.

Bo już po prostu mam dość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2602.jpg (17,0 KB, 691 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2606.jpg (18,3 KB, 584 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2722.jpg (15,2 KB, 555 załadowań)
shent jest offline  
Stary 2009-04-02, 10:02   #1061
goska2110
Raczkowanie

chyba najbardziej rażące jest to pierwsze zdjęcie bo te pozostae sa ok, z resztą zdjęcie się skupia tylko i wyłacznie na nich dlatego też może tak to wyglada ...
Włosy rzeczywiście masz bardzo jasne uważam że to błąd pani która wykonywała ci makijaż za ciemny kolor ci dobrała.
A jak się tego pozabyć to nie mam pojęcia więc nie doradze
goska2110 jest offline  
Stary 2009-04-02, 10:58   #1062
shent
Raczkowanie

Na stronie I.U. New Look piszą, że mogą usunąć permanentny Rejuvi. Słyszał ktoś coś o tym?
shent jest offline  
Stary 2009-04-03, 18:24   #1063
marekwielgowo
Przyczajenie

Dziewczyno przecież bardzo ładnie wyglądasz!!!
Po to robiłaś brwi żeby zwracały uwagę. Skoro żle się z tym czujesz to spróbuj mocniejszego makijażu albo zrób ciemniejsze pasemka. Ja uważam że wyglądasz bardzo ładnie.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
To ja napiszę z innym problemem. Brwi robiłam chyba w październiku. Generalnie kształt mi się podobał, były za ciemne, ale cały czas liczyłam, że zrobią się bledsze.
Ale one nie blakną!!
Zrobiłam je po to by przestać siedzieć i dorysowywać sobie brwi (naturalnie mam jasne włosy), a teraz zamiast dorysowywać brwi siedzę i codziennie rano się intensywnie pudruję, żeby choć ciut były jaśniejsze.
Wkurza mnie to potwornie. Ponoć pilingi miały pomóc. Od lat tak intensywnie nie szorowałam twarzy.
Myślałam o yellowpeel, ale mi w salonie powiedzieli, że omijają brwi (a już miałam nadzieję, że to mi wyżre warstwę naskórka gdzie jest permanentny).

Nie wiem czy nie przesadzam, może wyglądają nieźle, ale jak dla mnie do moich włosów, które jeszcze się rozjasniają od słońca jest zdecydowanie za ciemno.
Zatem pytanie. Jak się pozbyć brwi w szybkim czasie. Może być też kosztowna metoda.

Po to robiłaś brwi żeby zwracały uwagę. Skoro żle się z tym czujesz to spróbuj mocniejszego makijażu albo zrób ciemniejsze pasemka. Ja uważam że wyglądasz bardzo ładnie.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dziewczyny czy słońce i solarium naprawdę powoduje że brwi mocno jaśnieją?Jak to tak naprawdę wygląda. Zwariuję ,muszę natychmiast iść do solarium a 4 dni temu miałam poprawkę brwi
marekwielgowo jest offline  
Stary 2009-04-03, 18:50   #1064
misia_25_26
Wtajemniczenie

marekwielgowo ja na twoim miejscu bym sie wstrzymala jeszcze z kilka dni od solarium,szkoda by bylo zeby szybko ci wyblakly
shent mi sie twoje brwi podobaja,ale jak sie zle czujesz to zycze powodzenia w rozjasnianiu

ja tydzien temu zrobilam brwi w salonie w Tarnowskich Gorach,jestem bardzo zadowolonajak sie wygoja calkowicie to pokaze wam efekt
misia_25_26 jest offline  
Stary 2009-04-03, 21:51   #1065
shent
Raczkowanie

Skoro słońce i solarium sprawia, że brwi blakną to może zamiast jakiś chemicznych rozjaśniaczy powinnam na solarium się wybrać
Albo przeczekać lato.
Już sama nie wiem.
shent jest offline  
Stary 2009-04-04, 00:02   #1066
katarzynka00
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marekwielgowo Pokaż wiadomość
popieram, moim zdaniem wcale nie są mocne.Poprostu typowe.Takie jak powinny być po makijażu perm.
Może i mógłby być kolorek deko inny, ale w różnym świetle one napewno inaczej wyglądają.
Latem tez sie opalisz i już będzie różnica, wytuszowane mocniej rzęsy, może delikatna kreska, może choć to sprawi ze poczujesz sie z nimi lepiej
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

katarzynka00 jest offline  
Stary 2009-04-04, 20:55   #1067
marekwielgowo
Przyczajenie

Dziewczyny to co z tym solarium i słońcem? To mogę sie opalać czy nie ? Może wystarczy posmarować brwi kremem z wysokim faktorem? Czy nic nie robić ? No powiedzcie jak to wygląda u Was?
marekwielgowo jest offline  
Stary 2009-04-04, 23:03   #1068
chiara33
Przyczajenie

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

witam, kosmetyczka powinna narysowac Tobie kształt i stalić przed zabiegiem też intensywność barwy.brwi goją sie około tygodnia czasu, najlepiej zabiegu nie wykonywać przed menstruacją bo może bardziej boleć, po zabiegu należy unikać opalania, basenu i sauny. po zabiegu powinnaś nawilżać brwi wazeliną czystą nie barwioną

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

napisałam Tobie wiadomośc o makijażu
chiara33 jest offline  
Stary 2009-04-04, 23:26   #1069
Obsessive
Przyczajenie

Cytat:
Ale one nie blakną!!

mam podobne wrazenie jesli chodzi o meje brwi, dlatego proponuje ci rozjasnienie ich tatto-off uzywam juz od miesiaca i wydaja sie jasniejsze, pozatym jest jeszcze wiele innych kremow, na ile sa skutczne tego nie wiem, pozaym mozna tez zdecydowac sie na laser... nie wiem czy mozna uzyc go na twarzy, ale zawsze mozna spytac to w jakiejs klinice.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Skoro słońce i solarium sprawia, że brwi blakną to może zamiast jakiś chemicznych rozjaśniaczy powinnam na solarium się wybrać
Albo przeczekać lato.
Już sama nie wiem.
solarium moze spowodowac ze beda one jaszcze bardziej szare
Obsessive jest offline  
Stary 2009-04-05, 11:09   #1070
klaudia79
Przyczajenie

Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Ale one nie blakną!!

SHENT, pozwoliłam sobie powiedzieć o Twoim problemie wczoraj lingeristce. Odpowiedziała mi, ze nie ma najmniejszego problemu z rozjaśnieniem barwnika na brwiach.Powinnaś pójść do kobiety u której robiłaś brewki i ona naloży Ci na brwi korektor czyli barwnik w kolorze skóry a następnie na korektor wprowadzi jaśniejszy barwnik niż ten obecny. Powiedziała mi , że ona by wprowadziła sporo jaśniejszy,gdyż korektor też sie troszkę wyłuszczy a wtedy bedzie odrobinke prześitywał ten twój pierwotnie nałożony barwnik. Nałożenie jaśniejszego barwnika na korektor jednak załatwi sprawę bez problemu. Ona twierdzi ze do niej często pzychodzą klientki na poprawki i żeby rozjaśnić ,ub przyciemnić brwi i jest to normalne -wszystko się da bez problemu.
Co do solarium, to rzeczywiście wpływa ale na wyłusczanie się barwnika, bo wysusza się skóra. Ale barwnik może sie wyłuszczyć nierównomiernie lub w niektórych miejscach wcale i rezultat będzie opłakany. A już napewno nie poleca się solarium czy kąpieli słonecznych tak 1 miesiąc po zabiegu. Pozdrawiam
klaudia79 jest offline  
Stary 2009-04-05, 16:04   #1071
malenstwo210984
Przyczajenie

Dziewczyny, może któraś z was polecić jakiż sprawdzony salon w POZNANIU, gdzie można zrobić makijaż permanentny.
Byłabym wdzięczna. Jak się czasem czyta wypowiedzi dziewczyn, które trafiły na jakieś niedoświadczone 'profesjonalistki' , to az włosy dęba staja...
Bądź co bądź to jest twarz i ważne żeby zajął się nią ktoś kompetentny.
malenstwo210984 jest offline  
Stary 2009-04-06, 18:55   #1072
kati
Przyczajenie

Tak, LaLumiere w Poznaniu. W zeszłym tygodniu umówiłam się na odświeżenie tatuażu wokół pępka i jedyny najbliższy wolny termin był na 23marca, także jeszcze trochę będę musiała poczekać. Nie wiem jak to jest z bliznami, nie znam się na tym bo nie miałam tego problemu, ale konsultacja jest darmowa także warto się wybrać. Ja jestem typem wybrednego klienta ale przyznam szczerze że własnie z brwi i kresek jestem bardzo zadowolona. 4lata temu robiłam brwi w innym poznańskim salonie,ale nie byłam zadowolona. Obecna korekta usatysfakcjonowała mnie w 100%. I naprawdę nie musisz się niczego obawiać
kati jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:07   #1073
adamn7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez RitaMalicka Pokaż wiadomość
Szukam profesjonalnego salonu w Gdansku lub trójmiescie , któras z was moze sie orientuje ??
ja robiłam w salonie IGA nz Jaśkowej Dolinie i jestem zadowolona
adamn7 jest offline  
Stary 2009-04-08, 12:26   #1074
Magunia1234
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez klaudia79 Pokaż wiadomość
SHENT, pozwoliłam sobie powiedzieć o Twoim problemie wczoraj lingeristce. Odpowiedziała mi, ze nie ma najmniejszego problemu z rozjaśnieniem barwnika na brwiach.Powinnaś pójść do kobiety u której robiłaś brewki i ona naloży Ci na brwi korektor czyli barwnik w kolorze skóry a następnie na korektor wprowadzi jaśniejszy barwnik niż ten obecny. Powiedziała mi , że ona by wprowadziła sporo jaśniejszy,gdyż korektor też sie troszkę wyłuszczy a wtedy bedzie odrobinke prześitywał ten twój pierwotnie nałożony barwnik. Nałożenie jaśniejszego barwnika na korektor jednak załatwi sprawę bez problemu. Ona twierdzi ze do niej często pzychodzą klientki na poprawki i żeby rozjaśnić ,ub przyciemnić brwi i jest to normalne -wszystko się da bez problemu.
Co do solarium, to rzeczywiście wpływa ale na wyłusczanie się barwnika, bo wysusza się skóra. Ale barwnik może sie wyłuszczyć nierównomiernie lub w niektórych miejscach wcale i rezultat będzie opłakany. A już napewno nie poleca się solarium czy kąpieli słonecznych tak 1 miesiąc po zabiegu. Pozdrawiam
Witam,
ja robilam makijaz brwi miesiac temu i tez niezbyt dobrze sie czuje w nowym wizerunku. Moje wlosy sa koloru sredni blad. W zeszłym tygodniu byłam na poprawce, ale Pani linergistka powiedziala, ze nie powinno sie wprowadzac naturalnego barwnika, poniewaz moze zmienic kolor, co wiecej nie bedzie sie opalal. Zrobila mi korekte polegajaca na ponownym nakluwaniu w miejscach, ktore chcialam skorygowac. Powiedziala mi, ze dzieki ponownemu nakluwaniu barwnik powinien wyjsc w strupach. Po tygodniu nie widze jednak roznicy. Teraz nawet przyzwyczailam sie do swoich nowych brwi (chociaz uwazam, ze moje naturalne nie byly jednak takie zle - teraz nie zdecydowalabym sie za zabieg).
Makijaz mialam robiony kolorem oliwkowym, ktory wyglada teraz na ciemny blad - jest OK. Boje sie jednak tego, ze za dwa lata kolor zmieni sie, np na czerwony. I co wtedy? Nie chce robic sobie kolejnego makijazu? Czy ktorejkolwiek z Was makijaz zszedl w 100 proc? Czy już teraz moge cos zrobic, zeby barwik schodzil naturalnie?

Edytowane przez Magunia1234
Czas edycji: 2009-04-08 o 12:29
Magunia1234 jest offline  
Stary 2009-04-08, 17:09   #1075
RitaMalicka
Raczkowanie

adamn7 pochwalisz sie fotkami swoich brwi , a przy okazji ile cie one kosztowaly ??
Stary 2009-04-09, 08:53   #1076
Magunia1234
Przyczajenie

Prosze o adres e-mail - wysle Ci zdjecie jak zrobie ;-)
Teraz wygladaja naturalnie, ale jak zmieni sie kolor...Co moge wtedy zrobic? Chcialabym wiedziec juz, niz pozniej panikowac. Cena 900 zl.

Czas edycji: 2009-04-09 o 12:01
Magunia1234 jest offline  
Stary 2009-04-09, 17:14   #1077
Obsessive
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez beatazi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mały problem.Robiłam makijaż perm. brwi ,strupki już dawno zeszły , kształt bardzo ładny ale kolor za ciemny .Miałam robione grafitem, ale jak dla mnie to wyglądam za bystro, poprostu źle się czuję w takim mocnym makijażu .Wybieram się na poprawkę i nie wiem co mam zrobić , czy na to położyć jakiś beż ,żeby to przytłumić ,czy może na to co mam zrobić teraz metodę włoskową ??? Jest jeszcze jakaś metoda cieniowania ale nie wiem na czym to polega .Mam włosy w kolorze średni bląd ,ale na wiosnę będę jeszcz trochę rozjaśniać wię kolor brwi jeszcz bardziej będzie wyraźny. Może miałyście podobne doświadczenia i coś mi podpowiecie, bardzo proszę
Mozna sprobowac rozjasnic kremem, mozna zamowiec poprzez internet np. na http://www.aragonproducts.com/thepro...fm?master=7346, sa tez inne np. profade, revenju itp.
Obsessive jest offline  
Stary 2009-04-09, 17:22   #1078
halinaszutkowska2008
Przyczajenie

Witam! 7 kwietnia miałam robioną korektę i strasznie się bałam.Dzisiaj jest trzeci dzień i jestem bardzo zadowolona.Przypomnę,że miałam robione brwi,kreski górne i dolne oraz usta.Korekta była za jednym razem.Trochę bolało/najgorzej usta/,brwi w ogóle nic nie czułam.Jestem zaskoczona, że tak szybko się goi.Brałam tabletki hewiran 5 dni przed korektą .Jest świetnie,a obawiałam się okropnie efektu końcowego.Też myślę o okresie póżniejszym,ale rozmawiałam z panią,która mi robiła, że zawsze można dopigmentowac po jakimś czasie i będzie ok.Każda skóra inaczej reaguje na barwnik i inaczej przyjmuje.W moim przypadku skóra od razu przyjęła barwnik bez widocznych ubytków.Mam nadzieję,że będzie dobrze po dłuższym czasie.Pozdrawiam.
halinaszutkowska2008 jest offline  
Stary 2009-04-09, 19:00   #1079
hannibal_2004
Przyczajenie

witam
czytałam ten watek i jestem zainteresowana tym gabinetem czy mogłaby mi Pani podac jego adres nazwę albo telefon beapig@op.pl
hannibal_2004 jest offline  
Stary 2009-04-10, 07:34   #1080
Magunia1234
Przyczajenie

Jak to sie dokladnie stosuje Tatto-off? Smaruje sie skore z makijazem i kolor sie wymywa? A co robi sie z naturalnymi wloskami, ktore znajduja sie na odbarwianej skorze - nie wypadaja? Widzialam w opisie, ze kuracja trwa co najmniej kilka miesiecy. Czy rzeczywiscie dziala?

Czas edycji: 2009-04-10 o 07:36
Magunia1234 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości