makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-12, 11:08   #1801
jodaaa
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, serdecznie Ci dziękuję, bardzo mi pomogłaś
extreme7279 .... żebyś kurde wiedziała wyobraź sobie brwi o kształcie, który w ogóle do Ciebie nie pasuje... masakra! one nadają wyraz całej twarzy , przynajmniej tak mi się zdaje... spróbuj kiedyś tak dla "jaj" namalować sobie dziwny kształt i zobaczysz co to "wieczne zdziwienie" pozdrawiam wszystkie miłe Panie
Stary 2010-08-12, 12:56   #1802
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez avangarda1 Pokaż wiadomość
Zauwazylam, ze Pani jest osoba ktora wykonuje ten mini zabieg. A wiec chcialabym zadac jedno pytanie. Mysle o wykonaniu temu makijazu, ale po to aby zminic ksztalt brwi. Chcialabym miec podobne do aktorki Penelope Cruz tzn. szerokie po wewnetrzej stronie(nawet bardziej niz Penelope), dosc dlugie i zerzajace sie ku koncowi. Ale moje brwi po wewnetrzej stronie sa liche dopiero 3mmdalej zaczynaja sie rozszerzac i pojawiac geste, dlugie wloski. Czy jakbym zrobila permanent to tam gdzie nie bedzie wlosow na samym poczatku bedzie to wygladac sztucznie? Jeszcze jedno pytanie... Nie chce miec tak do konca ciemnych brwi, bo mam ciemnobrazowe wlosy, ale jak brwi za mocno podkresle kredka czarna to musze juz tez bardzo mocno oczy pomalowac, a zamierzam wogole sie nie malowac po permanencie. Dlatego myslalam ze kolor mialby byc ciemno-cieply-brazowy, ale moje wloski sa koloru czarnego... tylko skora przeswituje i nie sa zbyt ciemne.. czy bedzie to ze soba wspolgralo?

A moze sa jakies inne sposoby procz henny i pernanetu na zageszczenie dlugoterminowe i przyciemnienie brwi?
Metodą piórkową można brwi poszerzyć, przyciemnić lub skorygować kształt, tak więc Ty się kwalifikujesz (wolę formę Ty) Właśnie u nasady najczęściej poszerza się brwi Osobiście doradzam znalezienie kogoś kto pracuje metodą TAFFY, jak dla mnie włoski wykonane tą metodą wygladają najbardziej naturalnie, ale to oczywiście mój punkt widzenia.
Kwestia koloru... od razu mówię, że te tzw. ciepłe brązy niestety z czasem moga rozjaśniać się na czerwono. Ja proponuję ciemny brąz, który po wygojeniu wcale nie jest ciemny, natomiast w najgorszym razie przejdzie w grafit. To, że Ty masz czarne brwi to nieszkodzi, bo wrysowując nowe włoski niejako narzuca się kolorystykę, oczywiście pod warunkiem, że brwi naturalne nie są kruczo-czarne, w takim wypadku zagęszcza się czarnym brązem.
A reasumując... moim zdaniem u Ciebie to jest do zrobienia.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez jodaaa Pokaż wiadomość
muscat, serdecznie Ci dziękuję, bardzo mi pomogłaś
extreme7279 .... żebyś kurde wiedziała wyobraź sobie brwi o kształcie, który w ogóle do Ciebie nie pasuje... masakra! one nadają wyraz całej twarzy , przynajmniej tak mi się zdaje... spróbuj kiedyś tak dla "jaj" namalować sobie dziwny kształt i zobaczysz co to "wiec, zne zdziwienie" pozdrawiam wszystkie miłe Panie
Miło

A tak a'propos tego zdziwienia... miałam okazję widzieć starszą panią, której córka fundnęła brwi metodą cienia... Kobietka koło 70-ki, taka bardzo skromna z bielutkimi włosami i ktoś (daruję sobie nazwanie tego kogoś) zrobił jej brwi cieniutkie jak owsiki i do tego w połowie czoła, mało tego takich łuków głębokich to ja w życiu nie widziałam. Jak ta kobieta weszła to nic innego nie rzucało się w oczy tylko te cholerne łuki, dopiero potem widać było bardzo miłą delikatną buzię. Ta kobieta wpadła w taką depresję, że aż żal było patrzeć. Ja wtedy nie zajmowałam się makijażem i nawet nie wiedziałam czy to można poprawić, natomiast było mi szczerze kobiety i tej córki, która zapłaciła w przekonaniu, że sprawi staruszce przyjemność, bo babcia swoich brwi nie miała.
I ona rzeczywiście sprawiała wiecznie zdziwionej i groźnej, bo te łuki były czarne.
muscat jest offline  
Stary 2010-08-12, 14:15   #1803
avangarda1
Przyczajenie

Muscat- bardzo dziekuje za informacje, musze jeszcze troche przemyslec, bo dopiero co wpadalam na ten genialny pomysl w takim razie jakbym zrobila moze cie liczyc na zdjecie
avangarda1 jest offline  
Stary 2010-08-12, 14:42   #1804
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Muscat- bardzo dziekuje za informacje, musze jeszcze troche przemyslec, bo dopiero co wpadalam na ten genialny pomysl w takim razie jakbym zrobila moze cie liczyc na zdjecie
No ba! bez zdjęcia ani rusz
Tylko jak Cię proszę, zanim się temu poddasz to dowiedz się kto zacz i pilnuj żeby Ci kartę założono
muscat jest offline  
Stary 2010-08-12, 14:45   #1805
avangarda1
Przyczajenie

Oczywiscie... ja jestem bardzo ostrozna ;-)
w sumie to chyba juz mnie przekonalas ;-) Tylko teraz musze znalezc dobry salon.

No wlasnie dziewczyny moze ktoras taki zna w okolicach Bytom, Chorzow, ewentualnie Katowice, Tarnowskie Gory? Oczewiscie gdzie zrobia mi wsyztsko metoda TAFFY...
avangarda1 jest offline  
Stary 2010-08-12, 15:09   #1806
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Oczywiscie... ja jestem bardzo ostrozna ;-)
w sumie to chyba juz mnie przekonalas ;-) Tylko teraz musze znalezc dobry salon.

No wlasnie dziewczyny moze ktoras taki zna w okolicach Bytom, Chorzow, ewentualnie Katowice, Tarnowskie Gory? Oczewiscie gdzie zrobia mi wsyztsko metoda TAFFY...

W Prudniku masz Szwedo, metoda TAFFY jest ich wynalazkiem Pani Ela na pewno trzasnęłaby Ci Penelopkę
muscat jest offline  
Stary 2010-08-12, 17:32   #1807
avangarda1
Przyczajenie

hmmm.. a gdzie ten Prudnik bo szukam na google mapie i nei widze zadnych wiekszych miast w poblizu... nawte nie wiem czy to na slasku
avangarda1 jest offline  
Stary 2010-08-12, 18:33   #1808
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
hmmm.. a gdzie ten Prudnik bo szukam na google mapie i nei widze zadnych wiekszych miast w poblizu... nawte nie wiem czy to na slasku
tu jest trasa zakładając, że jechałabyś z Katowic

http://mapa.nocowanie.pl/prudnik/dojazd/#

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Dziwnie się ten link wyswietla w każdym razie wyczytałam tam, że od Katowic jest 128 km i to jest za Kędzierzynem-Koźle.
muscat jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:01   #1809
avangarda1
Przyczajenie

ulala.. daleko... napewno jak bede robic to na jesien pazdziernik, listopad.. akurat jak skoncze 18lat. Taka mini metamorfoza, troche rozjasnie twarz, schudne i akurat bede piekna w koncu
avangarda1 jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:42   #1810
malymotylek
Raczkowanie

No to ja chyba na zbytnią profesionalistkę nie trafiłam, nie założyła mi karty klienta, nie pytała o żadne choroby, o nic.
No ale cóż, już teraz nic z tym nie zrobię
Mam nadzieję, że jak pojadę do niej to mi te brwi jeszcze jakoś tymi włoskami poprawi, bo minęły już 2 tygodnie a w lewej nie widać żadnych włosków, a w prawej są ale też słabo je widać
Szczerze, to nie żałuję ale jak tyle zapłaciłam to linergistka powinna zadbać o to, żeby to jakoś wyglądało.
malymotylek jest offline  
Stary 2010-08-12, 21:11   #1811
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
ulala.. daleko... napewno jak bede robic to na jesien pazdziernik, listopad.. akurat jak skoncze 18lat. Taka mini metamorfoza, troche rozjasnie twarz, schudne i akurat bede piekna w koncu

To od razu dam Ci radę jako zdecydowanie starsza koleżanka zakoduj sobie, że piękno zaczyna się w Tobie i jeśli to zrozumiesz to zauważysz je też na sobie Wiesz...jeśli wyznajesz taką filozofię to wtedy jakieś poprawki traktujesz jako podkreślenie tego i owego, w przeciwnym razie zawsze będziesz uważała, że jeszcze coś jest do zmiany i nigdy nie osiągniesz zadowolenia Zakochaj się w sobie a inni zwariują na Twoim punkcie

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez malymotylek Pokaż wiadomość
No to ja chyba na zbytnią profesionalistkę nie trafiłam, nie założyła mi karty klienta, nie pytała o żadne choroby, o nic.
No ale cóż, już teraz nic z tym nie zrobię
Mam nadzieję, że jak pojadę do niej to mi te brwi jeszcze jakoś tymi włoskami poprawi, bo minęły już 2 tygodnie a w lewej nie widać żadnych włosków, a w prawej są ale też słabo je widać
Szczerze, to nie żałuję ale jak tyle zapłaciłam to linergistka powinna zadbać o to, żeby to jakoś wyglądało.

Motylku skoro nie żałujesz to znaczy, że uratowałaś tyłek
Myślę, że po tej korekcie powinno być ok i takiej wersji się trzymaj a ja trzymam kciuki
muscat jest offline  
Stary 2010-08-12, 21:28   #1812
avangarda1
Przyczajenie

tak, wiem i dzikuje. porpostu chce zadbac bardziej o siebie niz dotychczas.
avangarda1 jest offline  
Stary 2010-08-12, 21:41   #1813
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

...no to udanych metamorfoz Ci życzę
muscat jest offline  
Stary 2010-08-12, 21:56   #1814
avangarda1
Przyczajenie

dziekuje
avangarda1 jest offline  
Stary 2010-08-12, 22:02   #1815
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

muscat jest offline  
Stary 2010-08-13, 09:09   #1816
aniad19
Przyczajenie

Smile Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hej!Jestem tydzień po tym jak zrobiłam sobie kreseczki na dolnej powiece oka. Jestem dalej zadowolona, choc kolor zrobił sie 50% słabszy (myślałam ze bedzie ciemniejszy). Wygląda to bardzo naturalnie, no i jak wstaje rano i patrze w lustro to wygladam duzo lepiej. Teraz zastanawiam się nad kreską górną bo to powiększy mi oko i chyba sie zdecyduje. Pozdrawiam i zycze samych udanych zabiegów
aniad19 jest offline  
Stary 2010-08-13, 11:51   #1817
Mangaa
Przyczajenie

Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam zabieg makijażu permanentnego brwi metodą włoskową. Na razie nie mogę się przyzwyczaić. Kształt ładny, ale inny niż miałam i trochę zajmie mi przyzwyczajenie do niego oraz oczywiście są ciemniejsze...
Wiem, że to się zmieni więc spokojnie sobie smaruję alantanem i czekam .
Na razie dobrze to wygląda z daleka ;-) Ale jak się wybarwi to sądzę, że i z bliska będzie ładnie. Oby!
Wrzucę foty po złuszczeniu.
Mangaa jest offline  
Stary 2010-08-15, 11:27   #1818
Mangaa
Przyczajenie

Cześć dziewczyny, możecie mi powiedzieć kiedy mniej więcej zaczyna się wyłuszczanie? Dziś mija 3 dzień od zabiegu i efekt jest nadal b. mocny i nic mi się nie łuszczy. Może za dużo alantanu stosuję?

Chciałabym jutro w pracy nie straszyć
Mangaa jest offline  
Stary 2010-08-15, 12:22   #1819
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Hej Mangaa, no niestety ale musisz się uzbroić w cierpliwość. Całkowite wygojenie to okres około 3 tygodni, smarować należy przez około 6 tygodni, bo przez ten okres skóra wciąż może się złuszczać. W makijażu permanentnym jest tak, że w 3,4 dniu może nastąpić efekt wręcz przyciemnienia, ale to proces krótkotrwały i potem jaśnieje.
Na Twoim miejscu przed upływem 2 tygodni nie spodziewałabym się rozjaśnienia, ale wytrzymaj i niech Ci nie przyjdzie do głowy nakładać na to podkładu lub pudru
Jakimś sposobem na to jest podmalowanie mocniej oczu niż zwykle w przeciwnym wypadku brwi są zbyt kontrastowe no i czarujący uśmiech, który odwróci uwagę od brwi, zawsze możesz palnąć, że jesteś kobietą "permanentną" w dzisiejszych czasach to żaden wstyd
muscat jest offline  
Stary 2010-08-15, 13:35   #1820
Mangaa
Przyczajenie

Dzięki Muscat za odpowiedź. Postaram się w tym nie grzebać, nie pudrować, nie pocierać itd, ale mam trochę utrudnione zadanie bo dostałam ataku uczulenia (mam alergię m.in. na moje pieski) i na buźce mam drobną czerwoną kaszkę, która swędzi niemiłosiernie. Trzeba to przetrwać, po 2-3 godzinach powinno być już lepiej... Ale odruch drapania jest:/ i ciężko go powstrzymać.

Dojrzałam przed chwilą, że złuszczył mi się naskórek na przodzie prawej brewki (jest trochę jaśniejszy) i nie wiem czy czasem nie przez to, że przez przypadek go potarłam. Strasznie ciężko jest się powstrzymać ale jest to uczucie jakby setki małych igiełek podrażniało buźkę i szyję.

Zobaczymy jak to będzie.
Dziękuję jeszcze raz
Mangaa jest offline  
Stary 2010-08-15, 13:43   #1821
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Jeżeli jesteś alergiczką to równie dobrze mógł Cię uczulić Alantan, brzmi to dziwnie, niemniej jednak zdarza się. Możesz to zamienić na Solcoseryl, chyba że jesteś pewna, że to psy. Zależy od kiedy zaczęło swędzieć....?
muscat jest offline  
Stary 2010-08-15, 13:57   #1822
Mangaa
Przyczajenie

Masz rację z alantanem - lanolina może być uczulająca.
Ale u mnie było OK do dziś. Swędzieć zaczęło po spotkaniu z pieskami - musiałam je wpuścić do piwnicy ze względu na burzę. Umyłam ręce dosyć dokładnie ale gdzieś musiałam coś sobie przenieść na łapkach.
No i gotowe.:/
Niemniej jednak szybko to mi zawsze przechodzi - już jest lepiej, a do jutra powinnam mieć już spokój. Nie wiem tylko czy mi się naskórek z całej buźki nie złuszczy, bo z tym różnie bywa. Czasami mi się złuszcza.
Mangaa jest offline  
Stary 2010-08-15, 14:08   #1823
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

No to faktycznie dość męcząca przypadłość. Spróbuj posmarować buzię Dermosanem, jest szansa że załagodzi
muscat jest offline  
Stary 2010-08-15, 14:23   #1824
Mangaa
Przyczajenie

Akurat nie mam, ale mam maskę karotenową z wit. a+e to tym podziałam. I chyba delikatnie przemyję aloesem najpierw (omijając brewki oczywiście).

Dziękuję za pomoc. Jesteś wielka.
Mangaa jest offline  
Stary 2010-08-15, 14:37   #1825
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Mangaa Pokaż wiadomość

Dziękuję za pomoc. Jesteś wielka.
...żebyś wiedziała jak trafiłaś z tą wielkością
Oczywiście wiem, że nie o tę "wielkość" Ci chodziło, ale nie mogłam się powstrzymać

Trzymam kciuki za gojenie i kolorek
muscat jest offline  
Stary 2010-08-15, 15:55   #1826
Mangaa
Przyczajenie

Hehehe grunt to pozytywne podejście!

Tymczasem miłej niedzieli życzę i będę zdawać relację co i jak z moimi "piórkowymi" brewkami.
Mangaa jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:06   #1827
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Dzięki, wzajemnie i czekam na wieści
muscat jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:32   #1828
Natiszonek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jak tak sobie pooglądałam ich stronę to wygląda to solidnie i skoro to oni prowadzą szkolenia to znaczy, że powinno się to odbywać pod okiem doświadczonego szkoleniowca. Teoretycznie nic Ci nie grozi, praktycznie zawsze może coś wyskoczyć. Zgłoś się, porozmawiaj, zdaj się też na intuicję czy kobieta Ci leży i niech Ci powie jak się to odbywa i albo nabierzesz zaufania, albo nie i wtedy się nie decyduj.
Muscat, bardzo ale to bardzo dziękuję za odpowiedź. Jesteś profesjonalistką i skoro powiedziałas ze wygląda u nich to solidnie to tak musi być. Skorzystam z rad. dziękuję

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Najpierw sprawdź tą agencję, co dokładnie robią i gdzie, modelka to nie zawsze znaczy "modelka" i nie łudź się ze od razu wyjdziesz na wybieg za xxx$$$ praca jak każda inna wymaga dużo wkładu i dużo poświęceń z Twojej strony...

angelp,

Nie obraź się ale nie o to pytałam...nie zostanę żadną zawodową modelką za nie wiem ile pieniążków, poczytaj troszkę w necie, a się dowiesz o co mi chodziło pozdrawiam pa
Natiszonek jest offline  
Stary 2010-08-15, 18:00   #1829
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Natiszonek Pokaż wiadomość
Muscat, bardzo ale to bardzo dziękuję za odpowiedź. Jesteś profesjonalistką i skoro powiedziałas ze wygląda u nich to solidnie to tak musi być. Skorzystam z rad. dziękuję [COLOR="Silver"]
Miej oczy i uszy otwarte i dopiero wtedy zdecyduj
No i daj znać jak się sprawy mają Buźka
muscat jest offline  
Stary 2010-08-15, 22:24   #1830
Mangaa
Przyczajenie

Droga Muscat! Mam jeszcze dwa pytanka do Ciebie (jakbyś mogła mi udzielić odpowiedzi to byłabym wdzięczna):

1) Czy można wykonac uzupełnienie brewek mniej więcej około 40 dni po pierwszym zabiegu? Dopiero teraz skumałam, że mam ważną konferencję w dwa dni po terminie planowanego uzupełnienia, a od 6 września urlop wyjazd do słonecznej krainy :/. Czy te 30 dni to jakiś nieprzekraczalny ze względu na skuteczność czas?

2) Zamiast uzupełnienia brewek mogłabym zrobić kreski na powiece górnej bo mnie korci ;-). Ale tu zastanawiam się czy ewentualna opuchlizna zejdzie przez te dwa dni (do konferencji), czy wybić to sobie z głowy i ewentualnie umówić się na po konferencji?

A co do brewek to są coraz to ładniejsze. Mąż, początkowo przerażony , przyznaje, że są coraz to fajniejsze hrhr.
Mangaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości