makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-21, 16:21   #2101
muscat
Rozeznanie

GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez izacat Pokaż wiadomość
Nie jestem z Krakowa, wiec nie polecę konkretnego salonu, ale chcąc zrobic brwi metodą wloskową, nie musisz szukac salonu z metodą Taffy.
Ja i moje znajome, a nawet mama, robiłyśmy brwi metodą włoskową w Siedlcach (Instytut Estetyki - Siedlce). Używają tam aparatu Nouveau Contour. Do rączki zakłada się specjalne moduły z igłami. Pani Ania robiąc nam metodę włoskową używała specjalnych modułów z igłami ułożonymi płasko (w rządku), tak jak w piórkach do metody Taffy. Z tego co wiem taki aparat ma specjalny procesor, który reguluje siłę nakłucia (a nie tylko szybkośc) i barwnik rozkłada sie bardziej równomiernie. Rozejrzyj się więc również po innych gabinetach z dobrymi aparatami.
No cóż... to tylko moje zdanie, ale uważam że jednak TAFFY daje efekt najbardziej zbliżony do naturalnego. Widziałam brwi po różnych metodach tzw. włoskowych i zdecydowanie obstaję jednak przy TAFFY. I oczywiście wykonuję makijaż tą właśnie metodą, bo ona mnie najbardziej do siebie przekonała.
muscat jest offline  
Stary 2011-01-21, 17:42   #2102
misa11
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez martika0512 Pokaż wiadomość
Ja robiłam niedawno makijaż permanentny brwi metodą piórkową w Gdańsku na Ujeścisku w salone LOOKSUS http://www.looksusgdansk.pl/
Makijaż robi przemiła pani Marzenka- bardzo kontaktowa osoba. Kobieta ma wprawę i nie jest początkującą lingerystką. Mój makijaż jest na etapie gojenia się więc czekam jeszcze na efekt końcowy. Miałam po części zrekonstruowane brwi i odbudowany ich kształt. Myślę, że bez wahania możesz zaufać pani Marzence. Metoda piórkowa kosztuje 500zł a cieniowa 600zł.
Martika0512 bardzo dziękuję za polecenie. Sprawdzę sobie stronę
Znalazłam jeszcze jedną osobę polecaną na forum trójmiejskim http://studiokosmetyki.net/, Pani Agnieszka Ucińska z Gdyni, podobno też dobrze wykonuje makijaż permanentny.
misa11 jest offline  
Stary 2011-01-22, 13:34   #2103
grzega
Wtajemniczenie

Dziewczyny a może ktoś z katowic może mi polecić sprawdzony salon żeby zrobić sobie kreski na górnej powiece? zastanawiam się nad admire spa, ale też dziś na grouponie można kupić w bardzo dobrej cenie 179 zł kupon na górną i dolną kreskę w gabinecie p.Eweliny Popczyk, jednak nie znalazłam żadnych opinii na jej temat... może ktoś coś wie?
Stary 2011-01-23, 19:19   #2104
ambiguous87
BAN stały

Cytat:
Napisane przez misa11 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie, szukam kogoś w trojmiescie, kto robi dobrze makijaż permanentny. Czy możecie kogoś polecić ? Zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty Pani Magdaleny Wielgus, http://www.akademiamw.pl/, czy jest ktoś to tam robił makijaż permanentny. Jakieś opinie ?
http://www.blacktiger.pl/index.php?s=modeling - ja, mama i kilka koleżanek mamy jesteśmy zadowolone a za grosze wykonywane są zabiegi niedługo wybieram się na kreski górne i tatuaż zdjęcia moich brwi na wcześniejszych stronach
ambiguous87 jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:17   #2105
anio-lek
Przyczajenie

Udało mi się dzisiaj odzyskać połowę kwoty, którą zapłaciłam za wykonanie makijażu (kontur ust z cieniowaniem, stronę wcześniej pisałam o "efektach"), dobre i to...jestem prawie pewna, że dostałam te pieniądze tylko dlatego, że w gabinecie była inna klientka w trakcie zabiegu(jakiś masaż) i się strasznie awanturowała, że PRZEZE MNIE jej czas jest marnowany
Za dwa tygodnie jestem umówiona na zabieg w innym salonie, ale nie wiem czy nie przesunę tej wizyty, bo górna warga nadal piecze...;-/
anio-lek jest offline  
Stary 2011-01-25, 10:47   #2106
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie

Jeśli linergistka tego nie doradziła, to sama powinnaś zadbać o zdrowie i dobrą kondycję swojej skóry. Odstęp między zabiegami na czerwieni wargowej to min.6 tygodni. Zbyt wczesne wykonanie dopigmentowania może mieć wiele negatywnych skutków łącznie z powstaniem mikroblizn i kiepskim efektem wizualnym. Weź to pod uwagę.
Pozdrawiam
Stary 2011-01-25, 22:04   #2107
Niniasta
Przyczajenie

POMOCY, dzisiaj zrobiłam sobie kreski na górnej i dolnej powiece. Dolna całkiem fajnie wyszła, niestety górna linia nie podoba mi się. Nie jest dociągnięta do kącika i brzydko( bardzo nie naturalnie) zawinięta do góry. Czy da się to z korygować ?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Wiem, że to pierwszy dzień. I jest to opuchnięte, ale mimo wszystko już widzę, że kreska nie jest taka jak bym chciała. Przede wszystkim jest za krótka i za bardzo podkręcona do góry. Proszę podpowiedzcie czy przy korekcie można coś zmienić. Jestem z Katowic, może znacie linergistke którą warto polecić?
Niniasta jest offline  
Stary 2011-01-26, 13:52   #2108
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie

Tak zwane "zawijasy" to chyba największa zmora jeżeli chodzi o kreski. Często można to skorygować- usunąć całkowicie lub zatuszować właściwie wykonaną kreską. Zależnie od tego w której części powieki jest ten "zawijas". Trudno powiedzieć coś więcej nie widząc oka.
Pozdrawiam
Stary 2011-01-26, 15:09   #2109
Niniasta
Przyczajenie

Tak to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (39,8 KB, 337 załadowań)
Niniasta jest offline  
Stary 2011-01-26, 15:11   #2110
Niniasta
Przyczajenie

Jestem zawiedziona. Jestem umówiona na 15.02 na następną wizytę. Nie wiem czy w ogóle powinnam iść do tego salonu.
Niniasta jest offline  
Stary 2011-01-26, 15:46   #2111
gasolina84
Zakorzenienie

a jak to wygląda przy otwartym oku, na wprost? masz zdjęcie?

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline  
Stary 2011-01-26, 17:14   #2112
katrina990
Przyczajenie

wyglada to słabo... za bardzo zakrecila Ci koncowke...
sama mialam robiona kreske na powiece gornej 5 dni temu i nie mam tak ...
co prawda masz baaaardzo spuchniete oko, moje oko tak drastycznie nie zareagowalo...wiec moze pozniej ten zawijas bedzie wygladac lepiej...glowa do gory

sama mam problem bo nie wiem czy kreska mi sie do konca przyjela... widze w niektorych miejscach "przeswity" tzn. ze sa dziury w kresce...
Pani w salonie za poprawke liczy sobie dodatkowa kase,ale zapewniala ,ze bez tego kreska bedzie dobrze wygladac a poprawka ma na celu np. jej pogrubienie a nie "latanie dziur"
czy w takiej sytuacji powinnam upominac sie o darmowe uzupelnianie?
katrina990 jest offline  
Stary 2011-01-26, 17:33   #2113
Agness_z
Raczkowanie

Hej dziewczyny!
Jestem z Gdańska i zastanawiam się nad wykonaniem makijażu permanentnego brwi. Biorę pod uwagę Akademię Magdaleny Wielgus http://www.akademiamw.pl/oferta-gabi...rmanentny.html
Panią Agnieszkę Ucińską lub salon Fashion&Beauty http://fashionbeauty.netai.net/?page_id=140
Co sądzicie o tych zdjęciach z ostatniego linka? Mi wydają się byc dobrze wykonane te brwi, ale poradźcie mi proszę
Agness_z jest offline  
Stary 2011-01-26, 19:29   #2114
Niniasta
Przyczajenie

poczekam, aż zejdzie opuchlizna i wrzucę zdjęcia.

katrina990 Wydaje mi się, że poprawka to taki standard. I to raczej chore, że kobieta chce dodatkową kasę. Często się tak dzieje, i w tedy trzeba poprawiać.
Myślę, że powinnaś upomnieć się o darmową korektę.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Możecie polecić kogoś w Katowicach ??
Niniasta jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:17   #2115
chocolaatee
Przyczajenie

PILNE!

bardzo proszę Panie specjalistki, które mają już doświadczenie w tworzeniu makijaży o obiektywną ocenę poniższych makijaży ust. Co o nich sądzicie?
Skusiłyśmy się z koleżanką na makijaż permanentny ust, miało być delikatnie i NATURALNIE są ciemne, wieczorowe makijaże, w dodatku nierówne, przeszkadza nam też za duży kontrast między naszym naturalnym kolorem a tym nowym,
mamy prawo być niezadowolone?

Pani która nam robiła makijaże nie jest chętna aby przyjąć naszą reklamację, bo jej zdaniem wszystko jest dobrze zrobione, także wszystko jest równo itd jedynie kolor wyszedł za ciemny (pierwszy raz jej się to ponoć zdarzyło, nie wie dlaczego, widocznie taka skóra).

pierwsze foto to usta koleżanki, moje są na kolejnych zdjęciach, robione w różnym świetle

EDIT: miałbyć kontur z zacienieniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,0 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,6 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (9,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (12,4 KB, 167 załadowań)

Edytowane przez chocolaatee
Czas edycji: 2011-01-26 o 21:45 Powód: dopisek
chocolaatee jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:41   #2116
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chocolaatee Pokaż wiadomość
PILNE!

bardzo proszę Panie specjalistki, które mają już doświadczenie w tworzeniu makijaży o obiektywną ocenę poniższych makijaży ust. Co o nich sądzicie?
Skusiłyśmy się z koleżanką na makijaż permanentny ust, miało być delikatnie i NATURALNIE mamy prawo być niezadowolone?

Pani która nam robiła makijaże nie jest chętna aby przyjąć naszą reklamację, bo jej zdaniem wszystko jest dobrze zrobione, także wszystko jest równo itd jedynie kolor wyszedł za ciemny (pierwszy raz jej się to ponoć zdarzyło, nie wie dlaczego, widocznie taka skóra).

pierwsze foto to usta koleżanki, moje są na kolejnych zdjęciach, robione w różnym świetle

u Ciebie linergistka mogła wyrównać asymetrię i powiększyć górną wargą, za duża tutaj dysproporcja w wielkości

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

gasolina84 jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:43   #2117
chocolaatee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
u Ciebie linergistka mogła wyrównać asymetrię i powiększyć górną wargą, za duża tutaj dysproporcja w wielkości
to było robione...
chocolaatee jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:47   #2118
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
to było robione...
to miejsce zaznaczone na niebiesko powinnać mieć wypełnione barwnikiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (13,2 KB, 113 załadowań)

gasolina84 jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:50   #2119
chocolaatee
Przyczajenie

ja wiem ze jest krzywo sprawdzam czy się mylę czy wszystko jest super zrobione, bezbłędnie i nie ma prawa do reklamacji
mi się efekt ostateczny nie podoba
chocolaatee jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:53   #2120
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
ja wiem ze jest krzywo sprawdzam czy się mylę czy wszystko jest super zrobione, bezbłędnie i nie ma prawa do reklamacji
mi się efekt ostateczny nie podoba
zareklamuj to póki czas, ja nie zrobiłam tego w porę i nie odzyskałam swojej kasy

gasolina84 jest offline  
Stary 2011-01-26, 21:56   #2121
chocolaatee
Przyczajenie

reklamujemy, ale pani twierdzi ze wszystko jest ok
chocolaatee jest offline  
Stary 2011-01-26, 22:10   #2122
Agness_z
Raczkowanie

A czy jest tu ktoś z Trójmiasta, kto robił makijaż u którejś z Pań, o których pisałam w poprzednim poście?
Agness_z jest offline  
Stary 2011-01-26, 22:15   #2123
blondi1985
Raczkowanie

Witam Wczoraj miałam robione brwi. Powiedzcie mi dziewczyny czy smarowałyście czymś? Ja smaruję alantanem plus jak muszę wyjść, w domu zostawiam bez niczego, bo wydaje mi się, że szybciej się zagoją, skóra będzie oddychać. Staram się nie wychodzić za dużo, ale wiadomo wyjście np. do sklepu jest nieuniknione. Za dwa tygodnie idę na dopigmentowanie, jak myślicie- nie za wcześnie?
blondi1985 jest offline  
Stary 2011-01-27, 07:50   #2124
anna paulinska
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to anna paulinska

Smarowac trzeba koniecznie, nawilzac. Proponuje raczej masc ochronna z wit.a, do kupienia w aptece. Jak wychodzisz z domu, to tez nalezy posmarowac. Caly cykl powinnien rwac okolo tygodnia, az naskorek calkowicie sie zregeneruje i strupek zejdzie. W kolejnym tyg. mozna posmarowac juz raz dziennie, jesli odczuwasz suchosc. Korekta powinna odbyc sie okol 3 do 4 tyg. po zabiegu. chodzi o barwnik, ktory osadza sie i utlenia w skorze.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Usta sa dosc intensywne, ale prosze o inf. z jakiego czasu sa tez zdjecia? Ile po zabiegu, to bardzo wazne. Dopiero wowczas mozna ocenic intensywnos koloru.

anna paulinska jest offline  
Stary 2011-01-27, 08:45   #2125
chocolaatee
Przyczajenie

robilysmy miesiac temu
chocolaatee jest offline  
Stary 2011-01-27, 09:10   #2126
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie

Ta kreska jest bardzo nieprawidłowo wykonana-oszpeca oko. Nie widziałam oka na wprost, ale raczej nie uda jej się skorygować makijażem permanentnym ponieważ jest za wysoko i kreska korygująca musiałaby być bardzo gruba. Usuwanie też nie wchodzi w grę. Pozostaje jedynie kamuflaż - u dobrej specjalistki.
Stary 2011-01-27, 10:17   #2127
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
PILNE!

Skusiłyśmy się z koleżanką na makijaż permanentny ust, miało być delikatnie i NATURALNIE są ciemne, wieczorowe makijaże, w dodatku nierówne, przeszkadza nam też za duży kontrast między naszym naturalnym kolorem a tym nowym,
mamy prawo być niezadowolone?

Zdjęcia są za małe i jak tak sobie na nie patrzę to sorry, ale przypomina mi to pomazanie szminką.
Czy mogłabyś wrzucić zdjęcia wyraźniejsze?
O pierwszym makijażu to wogóle nie wiem co sądzić, bo dla mnie usta po miesiącu nie powinny tak wyglądać.
Natomiast Twoje jak dla mnie to kontur górnej powinien przebiegać tak jak narysowała tu któraś z dziewczyn, intensywność powinna być o wiele słabsza (chyba że chciałyście żeby usta wyglądały jak pomalowane szminką) a przede wszystkim dla mnie to nie jest rozcieniowanie tylko niekompletne wypełnienie. Twoja górna warga jest zbyt wypełniona w stosunku do dolnej i tym sposobem górna (zamiast ją optycznie powiększyć) jest zbyt mała w stosunku do dolnej. Gdyby jej tak obszernie nie wypełniła i nie zrobiła tak mocno odciętego koloru to górna warga optycznie zrobiłaby się ciupinkę większa.

Ale szczerze powiedziawszy aż trudno uwierzyć, że ten makijaż ma miesiąc....
muscat jest offline  
Stary 2011-01-27, 18:20   #2128
misa11
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Agness_z, ja też jestem z Trójmiasta i już od kilku tygodni szukam kogoś kto ma jakieś opinie na temat tych Pań. Też właśnie się zastanawiam na zrobieniem makijażu właśnie w tych właśnie salonach, ale nie wiem który z nich wybrać.

Też biorę pod uwagę Akademię Magdaleny Wielgus http://www.akademiamw.pl/oferta-gabi...rmanentny.html oraz Panią Agnieszkę Ucińską http://studiokosmetyki.net/ Ktoś jeszcze polecił http://www.looksusgdansk.pl/makijaz.html, Panią Marzenkę. Podobno ktoś robił tam brwi i był bardzo zadowolony (znalazłam na kafeterii)

A ty masz jakieś opinie na temat tych gabinetów? Też znalazłaś je na trójmieście.pl, czy ktoś je polecał?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agness_z Pokaż wiadomość
A czy jest tu ktoś z Trójmiasta, kto robił makijaż u którejś z Pań, o których pisałam w poprzednim poście?
Agness_z, ja też jestem z Trójmiasta i już od kilku tygodni szukam kogoś kto ma jakieś opinie na temat tych Pań. Też właśnie się zastanawiam na zrobieniem makijażu właśnie w tych właśnie salonach, ale nie wiem który z nich wybrać.

Też biorę pod uwagę Akademię Magdaleny Wielgus http://www.akademiamw.pl/oferta-gabi...rmanentny.html oraz Panią Agnieszkę Ucińską http://studiokosmetyki.net/ Ktoś jeszcze polecił http://www.looksusgdansk.pl/makijaz.html, Panią Marzenkę. Podobno ktoś robił tam brwi i był bardzo zadowolony (znalazłam na kafeterii)

A ty masz jakieś opinie na temat tych gabinetów? Też znalazłaś je na trójmieście.pl, czy ktoś je polecał?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Agness_z Pokaż wiadomość
Tu znajdziesz kilka wypowiedzi, http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=24630265
misa11 jest offline  
Stary 2011-01-27, 20:10   #2129
chocolaatee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Zdjęcia są za małe i jak tak sobie na nie patrzę to sorry, ale przypomina mi to pomazanie szminką.
Czy mogłabyś wrzucić zdjęcia wyraźniejsze?
O pierwszym makijażu to wogóle nie wiem co sądzić, bo dla mnie usta po miesiącu nie powinny tak wyglądać.
Natomiast Twoje jak dla mnie to kontur górnej powinien przebiegać tak jak narysowała tu któraś z dziewczyn, intensywność powinna być o wiele słabsza (chyba że chciałyście żeby usta wyglądały jak pomalowane szminką) a przede wszystkim dla mnie to nie jest rozcieniowanie tylko niekompletne wypełnienie. Twoja górna warga jest zbyt wypełniona w stosunku do dolnej i tym sposobem górna (zamiast ją optycznie powiększyć) jest zbyt mała w stosunku do dolnej. Gdyby jej tak obszernie nie wypełniła i nie zrobiła tak mocno odciętego koloru to górna warga optycznie zrobiłaby się ciupinkę większa.

Ale szczerze powiedziawszy aż trudno uwierzyć, że ten makijaż ma miesiąc....
przed załadowaniem tych zdjęć zrobiłam sobie foto cyfrówką... dlaczego trudno uwierzyć? wcześniej były trochę jaśniejsze, teraz zciemniały, na żywo faktycznie dużo osób pyta czy to szminka

chciałyśmy efekt naturalny i delikatny żeby tylko leciutko kształ i asymetrie wyrównać i pocieniować to, żeby nie było widać, absolutnie nie chciałyśmy mocnego efektu, panikowałyśmy wręcz żeby na pewno było delikatnie i naturalnie... zawsze lepiej za jasny makijaż zrobić i potem ewentualnie przyciemnić ale nie coś takiego od razu... my jesteśmy załamane, ja już swoje wypłakałam

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

co mamy teraz z tym zrobic? ta pani mowi ze rozjasni to morelowym barwnikiem, ale boimy sie do niej isc, jak bedzie jeszcze gorzej?
chocolaatee jest offline  
Stary 2011-01-27, 21:07   #2130
k_acha
Raczkowanie

Hej chaterinne24
Przeczytalam Twoj watek i powiem Ci tylko 1... nie zastanawiaj sie tyle, nad zrobieniem brwi za pomoca makijazu permanentnego
Ja zrobilam sobie brwi rok temu i nie zaluje, ani troche. Moje wczesniejsze brwi byly dosc ciemne, ale rzadkie i nie mialy zadnego ksztaltu. Zawsze musialam malowac je kredka ;/ Najgorzej bylo, jak bylam nad woda... jak z niej wychodzilam, po prostu nie mialam brwi hihi teraz nie mam juz tego problemu i nie zaluje ani zlotowki w to wlozonej. Brwi sa sliczne ! Ksztalt, taki jaki sobie zapragniesz, ostrosc koloru, ze tak powiem tez. Ja mam czarne, ale wygladaja jak naturalne. Co do bolu ? Fakt, troche boli, ale do przezycia Pozdrawiam

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości