makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-16, 17:57   #2161
blondi1985
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny pomożecie <prosi>?
Wczoraj byłam na dopigmentowaniu brwi. Dzisiaj widzę, że zaczynają mi ropieć i nadal mnie bolą. Co mogę z tym zrobić, czym smarowac bądź przemywac?
Z góry dziękuję za odpowiedź
blondi1985 jest offline  
Stary 2011-02-16, 22:09   #2162
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie <prosi>?
Wczoraj byłam na dopigmentowaniu brwi. Dzisiaj widzę, że zaczynają mi ropieć i nadal mnie bolą. Co mogę z tym zrobić, czym smarowac bądź przemywac?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jak to ropieć?! Zastosuj jak najszybciej maść Tribiotic, bo rozumiem, że jak do tej pory to nie zastosowałaś tej maści?
muscat jest offline  
Stary 2011-02-16, 22:21   #2163
blondi1985
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jak to ropieć?! Zastosuj jak najszybciej maść Tribiotic, bo rozumiem, że jak do tej pory to nie zastosowałaś tej maści?
Smarowałam alantanem plus i dziś jak zobaczyłam tą ropę to przemywałam szałwią i teraz widzę ładnie się już ściągnęły. Aha czyli na noc nie smarować alnatanem tylko tribiotikiem? Powinnam jeszcze go mieć, bo smarowałam tym pępek po kolczykowaniu.
Dziękuję Ci bardzo.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Już posmarowałam, za pierwszym razem było wszystko ok, nie wiem dlaczego teraz mnie bolą i tak jak się zasuszało to takie zaropiałe było
blondi1985 jest offline  
Stary 2011-02-16, 22:51   #2164
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Blondi, nie wiem co Ci poleciła Twoja linergistka, natomiast ja zalecam swoim klientkom żeby 2 godziny po zabiegu nałożyły Tribiotic (który zresztą dostają od razu u nas do łapki) a potem przed snem i przez kolejne 2 dni 3 x dziennie a potem alantan albo solcoseryl.
muscat jest offline  
Stary 2011-02-18, 10:22   #2165
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez CarminaBurana Pokaż wiadomość
Bayka
myślę, że najlepiej skonsultować to z doświadczoną linergistką - tak naprawdę tylko osoba, która wykonuje makijaż, będzie w stanie idealnie dobrać kolor rysowanych brwi do karnacji. Według mnie, nawet gdyby miałby być bardzo jasne, zawsze warto je mieć, przynajmniej mogą tworzyć bazę pod jakiś bardziej wyrazisty makijaż. I spokojnie możesz nakładać na nie potem hennę

Sprawdź warszawski Instytut New Look - z tego co wiem, dziewczyny, które robiły tam makijaż permanentny, mają same pozytywne opinie
dziękuję bardzo za poradę, ale jestem tak niezdecydowania, że brak słów jednego dnia skłaniam się bardziej na tak, drugiego na nie sama nie wiem co to będzie! i niestety nie mogę sobie wybrać niejsca, bo ma mi to zrobic (ewentualnie, jeśli się zgodzę) moja szefowa, w salonie gdzie pracuję...chyba najpierw zmienię kolor włosów, tak jak sobie zaplanowałam, a potem najwyżej będzie łatwiej dobrać kolor brwi

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-21, 08:21   #2166
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za poradę, ale jestem tak niezdecydowania, że brak słów jednego dnia skłaniam się bardziej na tak, drugiego na nie sama nie wiem co to będzie! i niestety nie mogę sobie wybrać niejsca, bo ma mi to zrobic (ewentualnie, jeśli się zgodzę) moja szefowa, w salonie gdzie pracuję...chyba najpierw zmienię kolor włosów, tak jak sobie zaplanowałam, a potem najwyżej będzie łatwiej dobrać kolor brwi
Bayka, widzę, ze masz naprawdę dużo rozterek, a to dlatego, że nie trafiłaś do odpowiedniej osoby, która rozwiałaby te wątpliwości-albo w jedną, albo w drugą stronę.
Ale do rzeczy, teraz kilka konkretów:
Po pierwsze henna jest wogóle zbędna przy prawidłowo wykonanym makijażu permanentnym. Tu nie ma się co zastanawiać-robimy makijaż permanenty nie po to by co miesiąc męczyć się z henną.
Po drugie. Jeżeli Twoje włosy to jasny blond, dobrze w nim wyglądasz i czujesz się, to absolutnie nie powinnaś myśleć o żadnym przyciemnianiu przed makijażem. NIE DOPASOWUJEMY SIEBIE DO MAKIJAŻU TYLKO MAKIJAŻ DO SIEBIE. Jest wiele technik wykonania brwi i można stworzyć piękne mieszanki jasnego blondu, brwi wyglądają wtedy tak naturalnie i delikatnie, a jednak oko jest podkreślone.
Ale..., jest jedno "ale". TO WSZYSTKO O CZYM JA TERAZ PISZĘ POWINNA CI POWIEDZIEĆ OSOBA, KTÓRA MA WYKONAĆ ZABIEG. Powinna narysować to co będzie, dokładnie określić kolor, który powstanie, wykonać zdjęcie tego rysunku wstępnego, a potem pigmentować tak, żeby efekt po zagojeniu był identyczny z tym na zdjęciu, z tym który Ty zaakceptujesz. Myślę, że jeżeli trafisz do kogoś takiego nie będziesz mieć już więcej wątpliwości.
MAKIJAŻ PERMANENTNY TO NIE LOTERIA. Dobry specjalista potrafi przewidzieć efekty swojej pracy, tak żebyś bez lęku szła na zabieg. Jeżeli masz tyle wątpliwości to faktycznie może coś w tym jest. Ale oczywiście ostateczna decyzja neleży do Ciebie.
Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę powodzenia.
Stary 2011-02-21, 10:32   #2167
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Bayka, widzę, ze masz naprawdę dużo rozterek, a to dlatego, że nie trafiłaś do odpowiedniej osoby, która rozwiałaby te wątpliwości-albo w jedną, albo w drugą stronę.
Ale do rzeczy, teraz kilka konkretów:
Po pierwsze henna jest wogóle zbędna przy prawidłowo wykonanym makijażu permanentnym. Tu nie ma się co zastanawiać-robimy makijaż permanenty nie po to by co miesiąc męczyć się z henną.
Po drugie. Jeżeli Twoje włosy to jasny blond, dobrze w nim wyglądasz i czujesz się, to absolutnie nie powinnaś myśleć o żadnym przyciemnianiu przed makijażem. NIE DOPASOWUJEMY SIEBIE DO MAKIJAŻU TYLKO MAKIJAŻ DO SIEBIE. Jest wiele technik wykonania brwi i można stworzyć piękne mieszanki jasnego blondu, brwi wyglądają wtedy tak naturalnie i delikatnie, a jednak oko jest podkreślone.
Ale..., jest jedno "ale". TO WSZYSTKO O CZYM JA TERAZ PISZĘ POWINNA CI POWIEDZIEĆ OSOBA, KTÓRA MA WYKONAĆ ZABIEG. Powinna narysować to co będzie, dokładnie określić kolor, który powstanie, wykonać zdjęcie tego rysunku wstępnego, a potem pigmentować tak, żeby efekt po zagojeniu był identyczny z tym na zdjęciu, z tym który Ty zaakceptujesz. Myślę, że jeżeli trafisz do kogoś takiego nie będziesz mieć już więcej wątpliwości.
MAKIJAŻ PERMANENTNY TO NIE LOTERIA. Dobry specjalista potrafi przewidzieć efekty swojej pracy, tak żebyś bez lęku szła na zabieg. Jeżeli masz tyle wątpliwości to faktycznie może coś w tym jest. Ale oczywiście ostateczna decyzja neleży do Ciebie.
Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę powodzenia.

witam Cię serdecznie i dziękuję za wyczerpującą odpowiedż. Podejrzewam, że ostatecznie nie zdecydowałabym się na wykonanie tego zabiegu, ponieważ właśnie wątpliwości było zbyt dużo, co powodowało, że myślałam iż prawdopodobie nie trafiłam na odpowiednią osobę, która mi wszystko dobrze wytłumaczy i uspokoji mnie....po pierwsze nie podobają mi się naciski ze strony mojej szefowej(to ona miałaby ewentualnie wykonywać zabieg)-rozumiem, że jej zależy na wykonaniu na mnie tego zabiegu, bo spotykam się z dużą ilością ludzi, więc prawdopodobnie mogłabym znaleść następnych chętnych klientów,ale stwierdziłam, że decyzja należy do mnie i najpierw potrzebuje czasu na przemyślenie wszystkiego. Pozatym właśnie ta zmiana koloru włosów-miałam już bardzo jasne włosy długi czas, ale pod wpływem namowy tżta wróciłąm do naturalnego koloru włosów, ale jednak to nie to, wiem, że blond był tym, w czym czułam się najlepiej, więc wkrótce wrócę do niego i raczej przy tym zostanę. Najgorsze było to, że to ja zapytałam linergistkę o posiadanie bardzo jasnych odcieni, ponieważ zależy mi tylko na podkreśleniu brwi, a nie przyciemnianiu, szczególnie, że przy mojej przyszłej platynce ciemne brwi wyglądałyby fatalnie...poprostu za bardzo się bałam, że efekt będzie inny od zamierzonego, nie usłyszałam o istnieniu dwóch metod-tej piórkowej i normalnej. Widziałam klientki po tym zabiegu wykonanym właśnie przez moją szefową, ale muszę przyznać, że na tej podstawie trudno cokolwiek stwierdzić, ponieważ wszystkie miały dużo ciemniejsze brwi niż te, o których ja chociażbym pomyślała...także mówię makijażowi pernamentnemu nie-a przynajmniej nie mojej szefowej nie chcę być chodzącą reklamą, do tego niezadowoloną reklamą dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-21, 13:58   #2168
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie

Brawo.
Bardzo podoba mi się Twoja postawa. Nie poddajesz się presji, czy namowom, masz swoje zdanie i poczucie piękna, a co najważniejsze znasz swoją wartość i nie oddasz się w ręce kogoś, komu do końca nie ufasz.
Brawo
Życzę wszystkim dziewczynom takiego podejścia, a Tobie jeszcze raz powodzenia.
Stary 2011-02-21, 15:03   #2169
JASEMI01
Przyczajenie

Halogen, może Ci to pomoże :-D
Ja pierwszy swój makijaż robiłam prawie 8 lat temu (brwi, kreski górne i usta) byłam i jestem bardzo zadowolona (od tamtej pory powtarzałam raz i teraz znowu czekam w kolejce;-) ). Na kreski dolne bym się nie zdecydowała, bo po pierwsze mi nie pasują, a po drugie kojarzą mi się z zakładem karnym... Ale różne są oczy i pewnie są osoby, którym one pasują.
Mój makijaż jest bardzo delikatny (nie maluję się na co dzień) i nie rzuca się w oczy,a w delikatny sposób podkreśla urodę.
Jestem bardzo wrażliwa na ból i bałam się czy dam radę, ale w praktyce okazało się, że to czego najbardziej się obawiałam(kreski) były najmniej dokuczliwe. Dla mnie najtrudniejsze były usta (miałam robione z wypełnieniem). Ale efekt i wygoda (potem) wynagrodziły mi wszelkie "trudy". Choć przyznam się nie obyło się bez stresu, bo kilka dni po zabiegu miałam brwi jak HanJinSan i panikowałam, że już tak zostanie. Pani Agata uspakajała mnie, ale i tak nie wierzyłam dopóki się nie przekonałam :-D
Jeżeli chcecie się zdecydujecie na ten krok to koniecznie poszukajcie potwierdzonego profesjonalisty, bo widziałam panie, które przyszły po ratunek "do poprawki"... Ktoś im zrobił straszną krzywdę. Unikajcie osób, które robią "po kosztach" bo te właśnie uczą się warsztatu, co może mieć bardzo różne skutki...
Widziałam, że pytacie jak to wygląda. W miejscu gdzie ja robiłam na stronie internetowej są zdjęcia. Wkleję link to możecie pooglądać choć widzę, że zdjęcia robione są tuż po zabiegu gdzie ten efekt jest taki "mocny", potem to bardzo blednie i wygląda dużo bardziej naturalnie.

http://www.beauty-box.pl/nowa/index2.php?id=31
JASEMI01 jest offline  
Stary 2011-02-21, 20:13   #2170
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Brawo.
Bardzo podoba mi się Twoja postawa. Nie poddajesz się presji, czy namowom, masz swoje zdanie i poczucie piękna, a co najważniejsze znasz swoją wartość i nie oddasz się w ręce kogoś, komu do końca nie ufasz.
Brawo
Życzę wszystkim dziewczynom takiego podejścia, a Tobie jeszcze raz powodzenia.

a dziękuję Ci serdecznie ja cały dzień jeszcze myślałam o tym co mi napisałaś, i tym bardziej wiem, że dobrze robię dziękuję jeszcze raz, chyba było mi to naprawdę potrzebne
bo ogólnie to ja jestem zadowolona ze swoich brwi, ale są dość jasne i rzadkie, więc z tego powodu rozważałam wykonanie makijażu pernamentnego, i mimo że go troszkę ewentualnie potrzebuję, to nie aż do tego stopnia, żeby eksperymentować na sobie ja wogólę zawsze długo się zastanawiam nad zmianami w wyglądzie, w końcu wygląd tyle o nas mówi nie należe do dziewczyn, które kilka razy w roku mają inną fryzurę czy kolor włosków
a pozatym cały czas stoją mi w głowie słowa mojego tżta...ja zawsze pytam go o radę,poprostu chcę znać jego zdanie,ale nie zawsze się do tych porad stosuję, bo nie zawsze są mi na rękę ale tym razem to, co mi doradził naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie, bo zaptany o opinię na temat wykonania makijażu premanentnego, powiedział, że zrobię jak chcę, nie będzie mi zabraniał,albo mnie namawiał, ale że jego zdaniem najbardziej będę zadowolona będąc naturalna jak długo się da...i chyba ma rację, taki makijaż będę mogła wykonać w każdej chwili, jeśli zmienię zdanie, ale to już naturalne nie będzie co nie znaczy, że nagle jestem przeciw poprostu narazie odsunę to od siebie, do odwołania
ZARA BEAUTY LINE jeszcze raz dziękuję za porady, bo dużo mi dały pozdrawiam

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:03   #2171
Alchemiczka
Przyczajenie

Ja dziś poprawiałam kreski górne (po 3 latach) i robilam dolne. Jestem mega zadowolona Bardzo chce zrobic tez brwi i usta, ale musialabym męża wyslac na 2 tygodnie wakacji Kresek nie zauwazy, ale brwi i usta to juz widoczniejsza sprawaA on nie cierpi ingerencji w naturę
Alchemiczka jest offline  
Stary 2011-02-28, 09:23   #2172
metamorfoza
Rozeznanie

A jak długo i jak często przed i po makijażu ust należy brać heviran 800? Tendencję do opryszczki kiedyś miałam bardzo dużą, ale od kilku lat (odpukać) nic mi nie wyskoczyło ale heviran i tak wezmę żeby nie było nieprzyjemnego zaskoczenia..

metamorfoza jest offline  
Stary 2011-02-28, 17:01   #2173
Katerina_00
Zakorzenienie

GG do Katerina_00

Ja mam zrobione kreski gorne,sa nieco za krotkie i kolor mial byc czarny a jest grafitowy od poczatku
Katerina_00 jest offline  
Stary 2011-02-28, 19:01   #2174
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Ja mam zrobione kreski gorne,sa nieco za krotkie i kolor mial byc czarny a jest grafitowy od poczatku

a jak dawno robiłaś?
może możesz mieć poprawkę/reklamację?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2011-03-01, 11:54   #2175
makki
Raczkowanie

Podczytuje ten wątek i w końcu zrobiłam sobie brwi (metoda włoskowa) jak na razie jestem bardzo zadowolona, obecnie jestem po korekcie i czekam na końcowy efekt.
Musze powiedzieć że bardzo obawiałam się jak to wyjdzie, zależało mi na jak najbardziej naturalnym efekcie, i tak też jest uff . Jeśli chodzi o kolor to jest taki szarawy, grafitowy... Jak wypełniałam kartę to Pani wpisała NUDE chyba

Robiłam w Warszawie- New Look, bardzo miła i sympatyczna Pani mi go wykonała (widział że jestem zestresowana, więc zapewniła mnie że brwi będą wyglądać bardzo naturalnie) Ciesze się że w końcu zdecydowałam się, teraz myślę o kreskach górnych
makki jest offline  
Stary 2011-03-04, 10:26   #2176
Izabella24
Raczkowanie

Hej,
bardzo proszę o poradę.W poniedziałek robiłam makijaż permanentny ust a dzisiaj rano obudziłam się z opryszczką.Nie wiem czym to "cholerstwo"smarować. Cały czas biorę heviran (zaczęłam 3 dni przed zrobieniem makijażu) usta smaruję maścią którą dostałam w gabinecie gdzie robiłam makijaż jestem załamana-poradzcie co robić
Izabella24 jest offline  
Stary 2011-03-04, 14:22   #2177
cycatka
Raczkowanie

Witajcie myślę o wykonaniu kreski górnej i dolnej powieki we Wrocławiu czy mogłybyście mi polecić dobry salon
cycatka jest offline  
Stary 2011-03-05, 07:58   #2178
anna paulinska
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to anna paulinska

Izabelle nadal stosuj heviran. Jaka dawke bierzesz? Korekta przed Toba, ale ten lek powinno sie zaczynac brac tydzien przed zabiegiem. Z medycznego punktu widzenia stężenie we krwi tego preparatu powinno byc jakis czas, aby zwalczal wirusa opryszczki, wiec 3 dni, to malo. Miejsca zaatakowane opryszczka smaryj tez mascia na opryszczke, w aptrce dowiesz sie jaka jest dobra, akle nie obsmaruj calych ust, wysuszysz wtedy. tylko konkretne miejcsa. Do korekty lykaj heviran, powinno pomoc. Pozdrawiam. AKOLOR.

anna paulinska jest offline  
Stary 2011-03-05, 08:29   #2179
izacat
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
Hej,
bardzo proszę o poradę.W poniedziałek robiłam makijaż permanentny ust a dzisiaj rano obudziłam się z opryszczką.Nie wiem czym to "cholerstwo"smarować. Cały czas biorę heviran (zaczęłam 3 dni przed zrobieniem makijażu) usta smaruję maścią którą dostałam w gabinecie gdzie robiłam makijaż jestem załamana-poradzcie co robić
Moja znajoma tez niestety miała taką sytuacje. Nie wiem jaka miałas dawke i jak często przyjmujesz.
W tej chwili powinnas przyjąc 1 tabletkę 400mg 3 razy dziennie ( dwa pierwsze dni możesz przyjąc nawet 4 razy dziennie). Jeśli masz tabletki 200 mg to bierz po 2 sztuki. Miejsce zainfekowane opryszczką możesz smarowac, krórąs z maści na opryszczkę z apteki, ale tylko to miejsce z pęcherzykami, resztę ust smaruj maścią gojącą. Jak tylko opryszczka "przygaśnie" wróc do smarowania całych ust maścią gojącą.
izacat jest offline  
Stary 2011-03-05, 08:55   #2180
nula6
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DPDP Pokaż wiadomość
Witam, chcialabym zrobić sobie kreskę na gónej powiece . Tylko po Prostu nie wiem gdzie jest najlepszy salon na Sląsku , okolice Katowic. Z góry Dziękuje!!
Witaj, ja wykonywałam kreski górne i dolne w Mikołowie, długo nie mogłam się zdecydować który salon wybrać, bylam już nawet zapisana do salonu w K-cach na Al.Korfantego (nie pamiętam nazwy), w końcu pocztą pantoflową dowiedziałam się o p. Małgosi która wykonuje piękne makijaże, jest doświadczona i przede wszystkim sie nie reklamuje, dlatego ma stałe klientki które dobrymi opiniami polecają ją innym, ja również jestem bardzo zadowolona i moje koleżanki którym ją poleciłam też (robiły brwii). Ja w poniedziałek jadę zobaczyć usta, które będzie wykonywała, bo bardzo się na nie napaliłam, jednak częste opryszczki które miewam powstrzymują mnie od tego zabiegu, ale może się zdecyduję i się uda?
nula6 jest offline  
Stary 2011-03-05, 09:49   #2181
Izabella24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anna paulinska Pokaż wiadomość
Izabelle nadal stosuj heviran. Jaka dawke bierzesz? Korekta przed Toba, ale ten lek powinno sie zaczynac brac tydzien przed zabiegiem. Z medycznego punktu widzenia stężenie we krwi tego preparatu powinno byc jakis czas, aby zwalczal wirusa opryszczki, wiec 3 dni, to malo. Miejsca zaatakowane opryszczka smaryj tez mascia na opryszczke, w aptrce dowiesz sie jaka jest dobra, akle nie obsmaruj calych ust, wysuszysz wtedy. tylko konkretne miejcsa. Do korekty lykaj heviran, powinno pomoc. Pozdrawiam. AKOLOR.
Dziękuję bardzo za odpowiedz.Heviran lykam w dawce 800mg 2xdziennie więc myślę,że stężenie powinno być dość duże.
Izabella24 jest offline  
Stary 2011-03-05, 23:05   #2182
aaricia8
Zakorzenienie

Kogo polecacie w salonie Sharley? Zastanawiam się nad promocją http://www.sharley.pl/userfiles/comm...e_twarz(1).jpg tj. usta + górna kreska.

Albo nad http://www.beauty-box.pl/nowa/index2.php?id=31 - górna kreska.
aaricia8 jest offline  
Stary 2011-03-07, 09:56   #2183
Izabella24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izacat Pokaż wiadomość
Moja znajoma tez niestety miała taką sytuacje. Nie wiem jaka miałas dawke i jak często przyjmujesz.
W tej chwili powinnas przyjąc 1 tabletkę 400mg 3 razy dziennie ( dwa pierwsze dni możesz przyjąc nawet 4 razy dziennie). Jeśli masz tabletki 200 mg to bierz po 2 sztuki. Miejsce zainfekowane opryszczką możesz smarowac, krórąs z maści na opryszczkę z apteki, ale tylko to miejsce z pęcherzykami, resztę ust smaruj maścią gojącą. Jak tylko opryszczka "przygaśnie" wróc do smarowania całych ust maścią gojącą.
W czasie weekendu udało mi się opryszczkę nieco "okiełznać"niestety miałam ją aż w trzech miejscach.Napisz proszę, czy u Twojej znajomej nie pozostawiła ona niekorzystnych zmian w makijażu permanentnym
Izabella24 jest offline  
Stary 2011-03-08, 09:25   #2184
izacat
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
W czasie weekendu udało mi się opryszczkę nieco "okiełznać"niestety miałam ją aż w trzech miejscach.Napisz proszę, czy u Twojej znajomej nie pozostawiła ona niekorzystnych zmian w makijażu permanentnym
Na szczęście nie, po wygojeniu wszystko było o.k.
Wiem jednak, że zdarza się (najczęściej jak się nic nie bierze), iż bąbelki opryszczki "wyżerają" barwnik i jest go cięzko wyrównac.
izacat jest offline  
Stary 2011-03-08, 20:48   #2185
metamorfoza
Rozeznanie

Czy Wasze kreski na oczach są naprawdę intensywnie czarne po zejściu strupków? Ja mam wrażenie że moje wpadają bardziej w grafit niż w czerń Może taka moja uroda i barwnik taki dziwny wychodzi? Czy to ogólnie może być wina barwnika. Dodam, że kreski górne robiłam już drugi raz w odstępie roku i po raz drugi wyszły takie grafitowe z czarnego barwnika

metamorfoza jest offline  
Stary 2011-03-08, 20:55   #2186
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Czy Wasze kreski na oczach są naprawdę intensywnie czarne po zejściu strupków? Ja mam wrażenie że moje wpadają bardziej w grafit niż w czerń Może taka moja uroda i barwnik taki dziwny wychodzi? Czy to ogólnie może być wina barwnika. Dodam, że kreski górne robiłam już drugi raz w odstępie roku i po raz drugi wyszły takie grafitowe z czarnego barwnika
a jaką masz karnację?? może jasną, w chłodnej tonacji?

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline  
Stary 2011-03-09, 09:23   #2187
metamorfoza
Rozeznanie

Tak mam jasną karnację i możliwe że chłodną a co?

metamorfoza jest offline  
Stary 2011-03-09, 10:07   #2188
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Tak mam jasną karnację i możliwe że chłodną a co?
moje czarne kreski też zmieniły kolor na grafitowy, wyczytałam gdzieś, że tak może się zrobić na jasnym naskórku, w zimnej tonacji, na dodatek mam jeszcze płytko unaczynione powieki

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline  
Stary 2011-03-11, 07:54   #2189
nurazuki
Zadomowienie

Czy mozecie polecic gabinet w Rzeszowie, chce sobie zrobic kreske na dolnej powiece?

Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline  
Stary 2011-03-11, 16:45   #2190
ulsonek85
Przyczajenie

Tez poszukuje jakiegos dobrego gabinetu, ale w Krakowie. chce zrobic gorna kreske i brwi.
ulsonek85 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości