makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-04, 12:37   #2221
Bettina_
Wtajemniczenie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dzięki za info
ja na razie planuję kreski górne
masz jakąś stronkę ??
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-04, 12:54   #2222
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Bettino jak dobrze poszperasz w tych linkach to znajdziesz to i owo
muscat jest offline  
Stary 2011-04-04, 18:51   #2223
PaulaX
Przyczajenie

Hej Dziewczyny! Jeśli zastanawiacie się nad makijażem permanentnym to mogę polecić Wam z czystym sumieniem salon Akolor w Warszawie.
Długo zwlekałam z decyzją aby zrobić makijaż permanentny brwi, choć było to moim marzeniem od dawna. Po prostu się bałam
Przeczytałam chyba wszystkie możliwe fora na ten temat, przejrzałam galerie wielu salonów, aż w końcu zdecydowałam się na makijaż u Pani Ani. I nie żałuję! Mam śliczne, delikatne brwi - takie, o których zawsze marzyłam i które pasują do mojej urody.
Pani Ania to prawdziwy fachowiec, cierpliwie słucha, doradza i ze spokojem okiełznała moje nerwy przed zabiegiem )) Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, a efekt końcowy jak dla mnie rewelacyjny. Wreszcie nie muszę co rano rysować sobie kredką brwi!

Wstawiam zdjęcia, na których są moje brwi przed, tuż po zabiegu, efekt końcowy po korekcie i dla wszystkich, które martwią się o zbyt intensywny kolor - zdjęcie kontrastowe schodzącego barwnika.

Pozdrawiam serdecznie! I polecam Akolor w Warszawie - makijaż u Pani Ani.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (6,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (2,7 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w trakcie.jpg (8,8 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koniec.jpg (14,0 KB, 164 załadowań)
PaulaX jest offline  
Stary 2011-04-05, 10:13   #2224
Mad Woman
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Hej, chyba wiem o co Ci chodzi W metodzie włoskowej część brwi pigmentuje się w tzw. dachówki i one własnie tak się układają. Przyznam szczerze, że mnie też do końca nie pasuje i ja np. ku końcowi raczej włoski kładę. A tu dołączam zdjęcia z końcówkami brwi bez "dachówek"

http://www.facebook.com/photo.php?fb...915227&theater

Dziekuje za odpowiedz, nie do konca jestem pewna czy o to mi chodziło,wrzucam swoje zdjecie jednak niezbyt dobrej jakosci bo robione na szybko kamera ale mam nadzieje ze widac te uporczywe kreseczki o ktorych mowilam wczesniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (3,7 KB, 164 załadowań)
Mad Woman jest offline  
Stary 2011-04-05, 10:23   #2225
Seagirl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Hej, chyba wiem o co Ci chodzi W metodzie włoskowej część brwi pigmentuje się w tzw. dachówki i one własnie tak się układają. Przyznam szczerze, że mnie też do końca nie pasuje i ja np. ku końcowi raczej włoski kładę. A tu dołączam zdjęcia z końcówkami brwi bez "dachówek"

Wow super te brwi! Ja mam chęć na kreski oczu;-)
Seagirl jest offline  
Stary 2011-04-05, 14:02   #2226
radkafatka
Raczkowanie

no brwi są super nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie jak byscie miały się wybrać na taki "zabieg" to wybrałybyście się do osoby z doświadczeniem ale bez żadnych kursów, certyfikatów, czy z do kogoś kto jest po szkoleniach, kursach ale bez doświadczenia? bardzo mnie to gryzie! czekam na odpowiedzi
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-05, 14:32   #2227
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez radkafatka Pokaż wiadomość
no brwi są super nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie jak byscie miały się wybrać na taki "zabieg" to wybrałybyście się do osoby z doświadczeniem ale bez żadnych kursów, certyfikatów, czy z do kogoś kto jest po szkoleniach, kursach ale bez doświadczenia? bardzo mnie to gryzie! czekam na odpowiedzi

dla mnie najważniejsze barwniki dobrej jakości żeby po czasie koloru nie zmieniły na zielony lub fioletowy
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-05, 20:56   #2228
natalf
Przyczajenie

W ten weekend przy okazji wizyty u koleżanki byłam na targach kosmetycznych w Poznaniu. Zastanawiam sie nad wykonaniem sobie makijażu. W związku z tym, że jestem z Łodzi wpadło mi w oko stanowisko Boroń. Przyznam, że zrobiło na mnie wrażenie. Szperałam w internecie na temat salonu, ma same pozytywne oceny. Macie z tym salonem jakieś doświadczenia?
natalf jest offline  
Stary 2011-04-06, 13:15   #2229
radkafatka
Raczkowanie

Moja znajoma korzystała z ich usług i była zadowolona, ja osobiście tam jeszcze nie byłam.
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-06, 22:20   #2230
natalf
Przyczajenie

Radkafatka a co dokładnie robiła sobie Twoja znajoma? Rozumiem, że ona poleca ten salon?
natalf jest offline  
Stary 2011-04-07, 10:08   #2231
radkafatka
Raczkowanie

ona sobie zrobiła w tedy brwi, bo swoje ma bardzo rzadkie i dość krótkie. wyszło spoko, choć teraz juz jej się zrobiło to takie brązowawe ale mówiła mi że to pewnym czasie trzeba zrobić poprawkę.
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-07, 15:02   #2232
danira
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Danira aż tak źle ???
a co robiłaś ?? pewnie brewki to chyba najłatwiej spaprać

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Lidiaslawa no tak ale mleczko wadliwe można odciągnąć i nie karmić pare godzin po makijażu ehhhhhhhhhhhh jednak chyba poczekam choć na ten etap kiedy tylko w nocy będzie cycuś
niestety jest bardzo zle są za wysoko i jedna jest tragicznie wykończona mimo poprawki po konsultacji jedynie nadają się do usunięcia po pierwszym wykonaniu jedna była bliżej nosa niestety po poprawce obie są zbyt blisko JEDNYM SŁOWEM MASKARA

Edytowane przez danira
Czas edycji: 2011-04-07 o 15:05
danira jest offline  
Stary 2011-04-07, 19:26   #2233
Bettina_
Wtajemniczenie

Danira współczuję
chyba za bardzo boję się zrobić brwi ale kreski mnie tak korcą
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-07, 20:37   #2234
natalf
Przyczajenie

Dzwoniłam dzisiaj do salonu Boroń i dowiedziałam się, że w cenę zabiegu wliczona jest korekta po miesiącu. Fajna sprawa, że można wrócić i poprosić o korektę a do tego nic nie płacić. Rozmawiałam z panią, która wykonuje makijaż, nie ma co kobieta zna się na rzeczy a do tego stawia na naturalny wygląd także nie boję się, że będę wyglądać jak teatralna kukła
natalf jest offline  
Stary 2011-04-07, 20:42   #2235
natalf
Przyczajenie

Dzwoniłam dzisiaj do salonu Boroń i jestem mega pozytywnie nastawiona. Rozmawiałam z panią, która wykonuje makijaz permanentny, widać że kobieta zna sie na tym co robi. Pracuje na barwnikach najwyższej jakości i co dla mnie ważne-stawia na naturalny wygląd, więc nie boję się, że będę wygladac jak teatralna kukła. No i fajna sprawa z tym, że po miesiącu mogę przyjść na zupełnie darmową korektę
natalf jest offline  
Stary 2011-04-07, 21:26   #2236
Mega1979
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PaulaX Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Jeśli zastanawiacie się nad makijażem permanentnym to mogę polecić Wam z czystym sumieniem salon Akolor w Warszawie.
Długo zwlekałam z decyzją aby zrobić makijaż permanentny brwi, choć było to moim marzeniem od dawna. Po prostu się bałam
Przeczytałam chyba wszystkie możliwe fora na ten temat, przejrzałam galerie wielu salonów, aż w końcu zdecydowałam się na makijaż u Pani Ani. I nie żałuję! Mam śliczne, delikatne brwi - takie, o których zawsze marzyłam i które pasują do mojej urody.
Pani Ania to prawdziwy fachowiec, cierpliwie słucha, doradza i ze spokojem okiełznała moje nerwy przed zabiegiem )) Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, a efekt końcowy jak dla mnie rewelacyjny. Wreszcie nie muszę co rano rysować sobie kredką brwi!

Wstawiam zdjęcia, na których są moje brwi przed, tuż po zabiegu, efekt końcowy po korekcie i dla wszystkich, które martwią się o zbyt intensywny kolor - zdjęcie kontrastowe schodzącego barwnika.

Pozdrawiam serdecznie! I polecam Akolor w Warszawie - makijaż u Pani Ani.
Ja tez polecam pisałam już o tym wcześniej. Mam kreski górne na powiekach i teraz zrobiłam również białe na dolnej powiece. Teraz czekam na korektę Pani Ania robi bardzo ładne makijaze
Mega1979 jest offline  
Stary 2011-04-08, 12:44   #2237
radkafatka
Raczkowanie

a wiecie gdzie można zrobić kurs na makijaż permanentny w miarę tanio i najlepiej w łodzi...??
radkafatka jest offline  
Stary 2011-04-08, 19:06   #2238
San di
Raczkowanie

witajcie,czy ktoś ma jakieś doświadczenia z salonem Artispa w Toruniu u pani Iwony Marciniak? proszę o opinie,gdyż myślę nad zrobieniem brwi wlaśnie w tym salonie.

San di jest offline  
Stary 2011-04-08, 21:25   #2239
natalf
Przyczajenie

W Łodzi w salonie Boroń robią kursy, na targach w Poznaniu dostałam ulotkę. Mają świetną instruktorkę, bo makijaz wykonuje od 2004 roku, przeszkoliła masę osób i z tego co się zorientowałam uczy skutecznie. A do tego jest artysta plastykiem i myślę, że to jej duuuuuży plus bo w tym zawodzie wyczucie estetyki jest niezbędne. Dziewczyna z targów mówiła, że szkolenie trwa 2 dni i uczą w 100% praktycznie, także od 1 godziny samodzielnie pod okiem szkoleniowca ( pani Małgorzaty, właścicielki salonu) uczysz się teorii w praktyce. Podobało mi się jedno zdanie które ta dziewczyna powiedziała, mianowicie, że jeśli chcesz pić kawę i rozmawiać o pierdołach to szukaj innej szkoły, jeśli zaś chcesz w pełni produktywnie wykorzystać czas szkolenia-zgłoś się do szkoły Boroń.
Mają dość rozbudowaną stronę internetową, na pewno znajdziesz tam potrzebne informacje.
A tak btw- zapisałąm sie do nich na kreski górne, w poniedziałek idę więc podzielę się opinią
natalf jest offline  
Stary 2011-04-09, 07:54   #2240
Malgorzata1984r
Przyczajenie

Witam,

10 dni temu robiłam makijaż permanentny ust w salonie Sharley w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, jednak pomimo przyjmowania Heviranu, 8 dni po zabiegu dostałam opryszczkę. W dalszym ciągu przyjmuję Heviran oraz stosuję Zovirax. Czy próbował ktoś plasterków na opryszczkę COMPEED? Nie jestem pewna czy mogę je stosować (dodam tylko, że nigdy wcześniej nie miałam opryszczki). będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi
Malgorzata1984r jest offline  
Stary 2011-04-10, 21:32   #2241
Bettina_
Wtajemniczenie

Małgorzata z doświadczenia wiem że najlepiej Heviran działa
łagodzi objawy i przyspiesza gojenie
dla mnie masci i inne plasterki to można do kosza
zamiast suszyć paprają a tu muszą się zrobić strupki i się zagoić a smarując to tylko przedłuża proces gojenia

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

a ile bierzesz tabletek ??
jeśli się pojawiła to możesz zwiększyć o jedną na dzień
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-12, 09:59   #2242
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Małgorzata z doświadczenia wiem że najlepiej Heviran działa
łagodzi objawy i przyspiesza gojenie
dla mnie masci i inne plasterki to można do kosza
zamiast suszyć paprają a tu muszą się zrobić strupki i się zagoić a smarując to tylko przedłuża proces gojenia

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

a ile bierzesz tabletek ??
jeśli się pojawiła to możesz zwiększyć o jedną na dzień
No właśnie, kwestia ile przyjmujesz tabletek i o jakiej sile rażenia?
Zovirax średnio do mnie przemawia. Jeśli już to Vratizolin.
muscat jest offline  
Stary 2011-04-15, 13:47   #2243
cycatka
Raczkowanie

Wczoraj zrobiłam korektę kreseczek górnych i dolnych dzisiaj powieki podpuchnięte ale ja mam predyspozycje do puchnięcia, ale z rozpędu skusiłam się na brwi metodą piórkowo - kreskową we Wrocławiu salon Perfect Glamour obsługa bardzo miła a na efekty trzeba z 2 tygodnie poczekać. Pozdrawiam wszystkie odważne dziewczyny
cycatka jest offline  
Stary 2011-04-15, 15:04   #2244
Bettina_
Wtajemniczenie

Cycatka super !!!
jak wrażenia ?? bolało ??
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-15, 17:27   #2245
cycatka
Raczkowanie

Kreseczki mnie nie bolały podczas robienia, a podczas robienia brwi dziwne uczucie jakby rwania, ażeby bolało nie powiem chociaż odczucie bólu jest względne dla każdej, mnie raczej nie bolało może troszeczkę szczypało może to być zasługą znieczulenia.
cycatka jest offline  
Stary 2011-04-15, 19:08   #2246
Bettina_
Wtajemniczenie

to super że nie bolało
jejciu ale bym już zrobiła sobie te kreseczki

takie mi się marzą nie kocie oko ale takie wydłużone żeby oczko bardziej wydłużyć mmmmmmmm już to widzę
ale fajnie będzie bo teraz sobie chudnę i w nagrodę strzelę sobie kreseczki
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-15, 19:14   #2247
Peanut 1
Raczkowanie

Dziewczyny poszukuje zdjec oczu z kreska dekoracyjna.
Mam kreske zwykla i zbliza sie korekta , pragnelabym ja zmienic wlasnie na dekoracyjna ,tyle ,ze nie umiem w zadnej galerii zobaczyc jak to wyglada .
Bardzo was prosze , jesli sie natkniecie to dajcie mi adres lub fotke.

Tak poza tym planuje zageszczenie ( nie kreske) dolnej powieki , ma ktoras z Was ?
Mam juz brwi , usta , lip light , no i kreski , teraz to juz chyba tylko mi pieprzyka brakuje , tak to wciaga

Ps. Witaj cycatko
Peanut 1 jest offline  
Stary 2011-04-15, 19:20   #2248
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
teraz to juz chyba tylko mi pieprzyka brakuje , tak to wciaga
ale się uśmiałam
ale tak serio to wierze ze to wciąga
Jesuu mój m. by mnie poćwiartował po prostu nie trawi malowania
jak bym sobie usta szczeliła i jeszcze by nie wyszły normalnie nie miałabym gdzie wrócić hehehehe
na kreskę sie uparłam
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-04-16, 11:11   #2249
cycatka
Raczkowanie

Wciąga i kusi ale o ile ułatwia życie spróbujcie rano jak czas goni namalować takie kreseczki ja próbowałam i się napracowałam a efekt był prawie mizerny
cycatka jest offline  
Stary 2011-04-16, 13:13   #2250
Bettina_
Wtajemniczenie

Cycatka ja na codzień tylko rzęsy maluję
a kreski rzadko choć wyglądam miodzio TYLKO mam taką cerę że kreski czy cień brzydko jakby się rozpływa i strasznie mnie to denerwuje
a takie świeżo wymalowane kreski wyglądają pięknie do tego troche tuszu i więcej mi nie trzeba
Bettina_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości