makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-08, 19:52   #211
jadziako
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam po urlopie

Czytam na różnych forach na temat kresek i niestety coraz bardziej jestem zniechęcona, dlatego pomóżcie dziewczyny.
Wiele dziewczyn opowiada, że kreski są szare (nie czarne), szybko płowieją i i tak poprawiają je eyelinerem.
Macie jakieś doświadczenia?
Mnie interesowałby efekt mniej-więcej taki jak na załączonym zdjęciu. Jest możliwe uzyskanie czegoś takiego?

Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0141oko.jpg (2,5 KB, 2914 załadowań)
jadziako jest offline  
Stary 2007-08-08, 22:11   #212
miss venflon
Zakorzenienie

makijaz permamenty jest jak tatuaz-w okresie gojenia barwnik
"zarasta " naskórkiem-poza tym jest to miejsce ciagłej ekshibicji na slońce-a promienie słoneczne utleniają kazdy barwnik-stąd zmiana koloru
Stary 2007-08-18, 01:03   #213
lucky_m1
Przyczajenie

Makijaż trwały mimo wszystko powinien podkreślać Twoje naturalne piękno w każdej sytuacji- w dzień i w nocy. Tak ciężka kreska może wyglądać bardzo nieestetycznie po zmyciu całego makijażu i przede wszystkim może się szybko znudzić - wypaść z mody. Makijaż na 3-5 lat powinien być dostosowany do każdej sytuacji. Najbezpieczniejsza jest kreska między rzęsami lekko pogrubiona na zewnątrz i ewentualnie korygująca opadającą powiekę. Oczywiście taki efekt jak na zdjęciu jest możliwy do uzyskania, ale trzeba wziąść pod uwagę też to, że gruba i wydłużona kreska ładnie wygląda na półprzymkniętym oku, a przy otwartym (źle namalowana) może falować i załamywać się w delikatnych zmarszczkach opadającej powieki. Do uzyskania takiej krechy potrzeba jest również większa ilość korekt, które są dodatkowo płatne.
lucky_m1 jest offline  
Stary 2007-08-18, 01:20   #214
lucky_m1
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny kreski

ehem:Kreska górna w trakcie zabiegu makijażu trwałego
www.viva.torun.com.pl:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Makijaż Trwały Long Time Liner- kreska górna- kompres.jpg (73,2 KB, 608 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kreska górna- Makijaż trwały- kompres.jpg (36,8 KB, 928 załadowań)
lucky_m1 jest offline  
Stary 2007-08-18, 16:45   #215
elliz76
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jadziako Pokaż wiadomość
Witam po urlopie

Czytam na różnych forach na temat kresek i niestety coraz bardziej jestem zniechęcona, dlatego pomóżcie dziewczyny.
Wiele dziewczyn opowiada, że kreski są szare (nie czarne), szybko płowieją i i tak poprawiają je eyelinerem.
Macie jakieś doświadczenia?
Mnie interesowałby efekt mniej-więcej taki jak na załączonym zdjęciu. Jest możliwe uzyskanie czegoś takiego?

Pozdrawiam serdecznie
Zgadzam sie z moja przedmowczynia. Tak duza krecha nie wygladala by ladnie i jeszcze jedno nie zalecane jest robienie zbyt grubych kresek na gornej powiece ze wzgledu na mozliwosc uszkodzenia siadkowki oka. Tak czytalam i wiele osob z tego zawodu sie wypowiadalo na ten temat.Co do koloru,to faktycznie kruczo czarny on nie jest.Bardziej grafit,ale jak sie pomaluje rzesy,to az tak bardzo tego nie widac. No i stwierdzam,ze nawet bardziej naturalniej wyglada taki kolor niz kruczo czarny. Bardziej harmonizuje z uroda i typem naszj karnacji.Jest ok. Ja kiedys bylam uzalezniona od linera lub kredki na powiece i uzywalam zawsze kruczo czarnego,a teraz zobaczylam,ze wlasnie taki grafit lepiej sie prezentuje. nie rzuca sie tak od razu w oczy.Z czarna maskara naprawde wyglada OK

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline  
Stary 2007-08-21, 19:45   #216
jadziako
Przyczajenie

Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Cytat:
Napisane przez lucky_m1 Pokaż wiadomość
Makijaż trwały mimo wszystko powinien podkreślać Twoje naturalne piękno w każdej sytuacji- w dzień i w nocy.
Naturalnego piekna brak

Cytat:
Tak ciężka kreska może wyglądać bardzo nieestetycznie po zmyciu całego makijażu
Nad tym, przyznam szczerze, nie zastanowilam sie wcale. Sprobuje to jakos "na sucho" wytestowac.

Cytat:
...i przede wszystkim może się szybko znudzić - wypaść z mody. Makijaż na 3-5 lat powinien być dostosowany do każdej sytuacji.
Tego sie nie obawiam, bo nalog robienia sobie makijazu (praktycznie identycznego) dopadl mnie juz jakies 10 lat temu. Uzaleznienie jest na tyle mocne, ze nie zaleznie od sytuacji i okolicznosci makijaz musi byc! ...wlasciwie zawsze jest taki sam - taka wlasnie gruba krecha.

Cytat:
Napisane przez elliz76 Pokaż wiadomość
...i jeszcze jedno nie zalecane jest robienie zbyt grubych kresek na gornej powiece ze wzgledu na mozliwosc uszkodzenia siadkowki oka.
To mnie troszke wystraszylo. Jesli moge spytac, dlaczego moze dojsc nawet i do uszkodzenia. A jesli tak, to moze to w ogole nie jest zbyt bezpieczne

Cytat:
Bardziej grafit,ale jak sie pomaluje rzesy,to az tak bardzo tego nie widac. No i stwierdzam,ze nawet bardziej naturalniej wyglada taki kolor niz kruczo czarny. Bardziej harmonizuje z uroda i typem naszj karnacji.Jest ok. Ja kiedys bylam uzalezniona od linera lub kredki na powiece i uzywalam zawsze kruczo czarnego,a teraz zobaczylam,ze wlasnie taki grafit lepiej sie prezentuje. nie rzuca sie tak od razu w oczy.Z czarna maskara naprawde wyglada OK
To tez musze wyprobowac
Jesli nie beda wszyscy mowili:
"Oj! cos sie chyba dzisiaj nie wyspalas"
albo (co gorsza )
"Chora jestes? Bo cos tak mizernie wygladasz"
to sie przerzucam .

Pozdrawiam serdecznie
jadziako jest offline  
Stary 2007-08-27, 18:07   #217
lucky_m1
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Napisane przez micca Pokaż wiadomość
hej
czy makijaz permanentny moze posluzyc do powiekszenia ust? czy kreska powinna isc dokladnie po naturalnej linii ust?
bo moje usta sa niesymetryczne (z jednej strony troszke wezsze), zazwyczaj tez nie mam czasu na porzadny makijaz - gdyby w makijazu permenentnym kontur ust daloby sie troszke skorygowac, byloby idealnie.
Każdy z nas ma asymetryczne usta... Zadaniem makijażu trwałego jest skorygowanie nierówności i ewentualne powiększenie. Usta powiększane są prawie zawsze, ale ostrożnie - w zależności od struktury skóry... Naddanie zbyt duże ponad delikatną powierzchnię ust, gdy pigmentowana jest skóra z mieszkami włosowymi (wąsikiem) i rozszerzonymi porami (ponad i pod ustami) wygląda bardzo nieestetycznie. Dobra linergistka powinna wiedzieć, gdzie jest ta granica między pięknymi ustami (których pozazdroszczą inne kobiety), a przerysowaniem (które dostrzeże nawet oko laika)...
Przesyłam przykład estetycznego makijażu ust - powiększone bez przerysowania... Przed, zaraz po i po wyłuszczeniu (jeszcze przed korektą I, więc nie jest to efekt końcowy, ale pomimo swojej delikatności jest widoczny i naturalny)...

http://www.torun.com.pl/budzimypiekn...iegi_ilona.php
lucky_m1 jest offline  
Stary 2007-08-28, 17:36   #218
elliz76
Raczkowanie

Dot.: makijaż permanentny ust

Mam pytanie do Ciebie lucky_m1,bo chyba jestes kims z zawodu
czy mozna poprawic zle zrobione usta?
Moje sa niby OK,ale troche krzywo to wszystko wyszlo i z tego co widzialam Ta osoba co mi robila ma problem ze zrobieniem czegos prosto. Nawet tego twierdzi,ze nie widzi i mowi,ze sie czepiam i marudzeZamiast zamalowac i porawic to mi domalowywala dalej to co bylo i tak juz wyjechane poza kontur.W konsekwencji mam wyjechane z milimetr na gornej wardze poza kontur i znacznie sie to odznacza. Tym bardziej,ze ciagle widac roznice miedzy moimi ustami a nowymi granicami ust. O srodku ust to juz nie wspomneZamiast poprawic to mi zrobila jeszcze bardziej....AchA i mozna jakos poprawic kolor domowym sposobem,rozjasnic go? Ja mialam nakladane juz rozne,bo jakos cos ciagle nie tak wychodzilo i w konsekwecju mam teraz nalozony bordo z fuksja mieszany.Chcialbym jakos go rozjasnic domowym sposobem,bo troche jednak jest za ciemny jak dla mnie i wyszly jakies znow brazowe plamki. Jest jakis sposob na to? Co prawda mam miec zrobiona poprawke,o ile znow nie bedzie czegos wymyslac by nie zrobic,ale nie chce czekac pol roku z tym kolorem.Pozatym nie mam juz takiego zaufania do tej osoby co mi robila makijaz.Ciagle cos nie tak wychodzi. A ja bede miala tylko 2 tyg.by zrobic poprawke w czasie okresu swiatecznego i znow pozniej wyjezdzam.Pozatym nie podoba mi sie jej pozniejsze mnie potraktowanie jako klienta.Skasowala kase i pozniej ciagle jej cos wypadalo niby i w konsekwencji nie skonczyla oraz nie poprawila to co zaczela.No ale to juz inna historia

Te ktore przedstawilas sa bardzo ladne.Wlasnie cos takiego chcialamTylko tak delikatnie poza kontur wyjechane,tuz na granicy ust i wlasnie taki kolorek,a ona mi zrobila takie wyjechane i jeszcze twierdzi,ze zrobila tak,bo duze jest ladne.Ok duze jest ladne,ale nie w takim wykonaniu jak ja mam zrobione
Wiesz moze co to za kolor byl nakladany u tej osoby? Tylko podaj kolor nie numer,bo kazda firma ma swoja numeracje.
Da sie jeszcze rozjasnic do takiego koloru z takiego ciemniejszego,bardziej bordowo- malinowego? jak to ma ewentualnie zrobic na tej poprawce? Wole wiedziec,by znow mi jakis kitow nie wstawiala.

A i jeszcze jedno pytanko:Jezeli wiesz,to by bylo super
Jezeli ja mam teraz tak wyjechane poza kontur znacznie to jak bym wstrzyknela sobie Restylane by powiekszyc gorna warge,to by sie moze zrownalo? Czy pojdzie jeszcze wyzej ten malunek i bede mial w sumie go pod nosem Chodzi mi o to czy sie moze zrownaj a te granice przez to?Czy lepiej isc by najpierw poprawila do naturalnej granicy i dopiero isc na wstrzykniecie?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76

elliz76 jest offline  
Stary 2007-08-28, 17:52   #219
meti18
Przyczajenie

Czesc Dziewczęta,

Mam takie małe pytanko - wczoraj zrobilam sobie permanentny na brwiach. Jestem zadowolona z ogolnego efektu, tym bardziej ze nie mam ani opuchlizny, ani nic mnie szczegolnie nie boli. Marwi mnie natomiast jedna rzecz - moje naturalnie wloski sa duzo jasniejsze, bo prawie blond a namiesiony barwnik jest oczywiscie ciemniejszy. Troche dziwnie to wyglada... czy to wslnie w miare jak wchlania sie barwnik moje naturalne rzesy beda sie upodabialy do tego koloru? Jak dlugo mnie wiecej bedzie to trwac? Marta

quote=kate25;4829618]cześć Dziewczyny, sorki, że dopiero teraz pisze ale miałam wariacki okres w pracy i nawet nie zaglądałam na wizaż tylko po pracy padalam z nog
jestem w szoku, że na kormoranów każą na siebie czekać i odwołują wizyty! przypuszczam, że gdyby mnie tak potraktowano, to tez dałabym sobie z nimi spokój, a szkoda, skoro tak wszyscy polecają ten salon

no więc znalazłam na śląsku jeszcze dwa miejsca - w tarnowskich górach KAMAJO -ale nie przetestowane niestety, znalazłam ten adres w internecie: http://www.permanentny.pl/?id=10

oraz w katowicach Dermed: http://www.dermed.pl/htmlcenniki/cen...ologiczny.html

może któras z Was tam była?[/quote]
meti18 jest offline  
Stary 2007-08-28, 17:59   #220
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

[quote=meti18;5125112]Czesc Dziewczęta,

Mam takie małe pytanko - wczoraj zrobilam sobie permanentny na brwiach. Jestem zadowolona z ogolnego efektu, tym bardziej ze nie mam ani opuchlizny, ani nic mnie szczegolnie nie boli. Marwi mnie natomiast jedna rzecz - moje naturalnie wloski sa duzo jasniejsze, bo prawie blond a namiesiony barwnik jest oczywiscie ciemniejszy. Troche dziwnie to wyglada... czy to wslnie w miare jak wchlania sie barwnik moje naturalne rzesy beda sie upodabialy do tego koloru? Jak dlugo mnie wiecej bedzie to trwac? Marta

cześć! nie wiem w jakim kolorze masz barwnik, możliwe, że po tych kilku dniach jak trochę zjasnieje to zrówna się z Twoim naturalnym kolorem brwi - jesli nie, to pozostaje chyba tylko henna, podobno dużo osób tak robi (nie da się zmienic naturalnego koloru wloskow)
kate25 jest offline  
Stary 2007-08-28, 18:00   #221
Laity
Wtajemniczenie

Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez meti18 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczęta,

Witaj, jeżeli włoski są sporo jaśniejsze od skóry, to jedynym (chyba) wyjściem jest henna. Naturalny kolor brwi nie zmieni się po wpływem barwnika

Laity jest offline  
Stary 2007-08-28, 22:08   #222
lucky_m1
Przyczajenie

Wink Dot.: makijaż permanentny ust

Cytat:
Czy można poprawić źle zrobione usta?
Moje sa niby OK,ale troche krzywo to wszystko wyszlo i z tego co widzialam Ta osoba co mi robila ma problem ze zrobieniem czegos prosto. Nawet tego twierdzi,ze nie widzi i mówi,ze sie czepiam i marudzę
Witam Elliz
Nie jest to problem tylko jednej osoby w Polsce... Zawodu linergisty nie powinno się wykonywać po 2 dniowym szkoleniu, a później wykonywać raz na miesiąc! A co jeszcze gorsze po 2 dniowym szkoleniu samemu szkolić innych- w imię zasady, że to się opłaca O ZGROZO!!! I w POLSCE nie jest to sprawdzane i karane!
Po przejściu wnikliwych szkoleń z wizażu, makijażu, rysunku, analizy kształtów i doboru kolorystycznego, prób na sztucznych "skórkach", można dojść do perfekcji i zacząć (z dużą dozą pokory i odpowiedzialności za czyjeś piękno) wykonywać makijaż permanentny. W Niemczech szkolenia z makijażu trwałego LTL i praktyki trwają ok pół roku!!! Jednak tego zawodu uczy się bez przerwy, każda twarz to nowe doświadczenie. Im więcej praktyki tym większa znajomość tematu.!!! Ale są też osoby, które osiadają na laurach i przez pewien okres się starają a później "lecą"na opinii skracają czas zabiegu i twierdzą, że są nieomylni a to klient źle widzi....
Cytat:
Zamiast zamalować i poprawic to mi domalowywała dalej to co było i tak już wyjechane poza kontur.W konsekwencji mam wyjechane z milimetr na gornej wardze poza kontur i znacznie sie to odznacza. Tym bardziej,ze ciągle widać różnice miedzy moimi ustami a nowymi granicami ust. O srodku ust to juz nie wspomneZamiast poprawić to mi zrobiła jeszcze bardziej....Ach
Obserwowałam Twoje usta już wcześniej i byłam ciekawa jaki będzie efekt końcowy... I czy będziesz zadowolona... Niestety na pierwszy rzut oka nie jest to makijaż trwały Long Time Liner tylko permanentny niedokładnie wykonywany kilkoma igłami, który wnika głębiej i trudniej jest go skorygować lub zamalować... A czekanie na całkowite wyłuszczenie może trwać nie 5, a 10 lat... Jest możliwość usunięcia pigmentu laserem, albo rozjaśniania kwasami, złuszczania mikrodermabrazją, ale efekty mogą być słabe jeśli pigment tkwi mocno.
Ale nawet tak mocno wyjechane usta mogą wyglądać ładnie. (Nie wiem ile miałaś zabiegów i jak teraz wyglądają . Jeśli mogła byś wkleić zdjątko.) Muszą być jednak bardzo precyzyjnie zarysowane i dokładnie wypełnione kolorystycznie, by nie było odmiennego nasycenia kolorów na czerwieni wargowej i ponad jej naturą... Ważne jest też stosowanie błyszczyków, by ujednolicić strukturę skóry. Można jeszcze dla nadania trójwymiarowości rozświetlić linię ponad wargą górną białym pigmentem, co będzie wyglądało jak naturalna wypukłość ponad - tzw. LIP LIGHT, który często jest wykonywany przez niemieckie linergistki do optycznego powiększenia (jednak uwaga bo źle zrobione może wyglądać jak osad pod nosem po wypiciu mleka...)
Cytat:
Jezeli ja mam teraz tak wyjechane poza kontur znacznie to jak bym wstrzyknela sobie Restylane by powiekszyc gorna warge,to by sie moze zrownalo? Czy pojdzie jeszcze wyzej ten malunek i bede mial w sumie go pod nosem Chodzi mi o to czy sie moze zrownaj a te granice przez to?Czy lepiej isc by najpierw poprawila do naturalnej granicy i dopiero isc na wstrzykniecie?
Kwas hialuronowy jest bezpieczną opcją delikatnego powiększenia i nawilżenia ust na ok.6 miesięcy, jednak ten kto wykonuje ostrzykiwanie musi być estetą i czuć jak usta powinny wyglądać, jak wypukłość powinna przebiegać by wyglądały naturalnie, z pięknym serduszkiem, a nie jak dwie parówki...
Sądząc po wcześniejszych twoich wypowiedziach nie radziłabym iść ponownie do tej pani, ponieważ skoro unika Ciebie, nie może znaleźć terminu i nie widzi swoich błędów to rozwścieczona lub bezradna może tylko jeszcze popsuć.
Cytat:
Da sie jeszcze rozjasnic do takiego koloru z takiego ciemniejszego,bardziej bordowo- malinowego? jak to ma ewentualnie zrobic na tej poprawce? Wole wiedziec,by znow mi jakis kitow nie wstawiala.
Dobra ręka wiele może zrobić jeśli wie jak... Można rozjaśnić, przyciemnić, skorygować, ale poprawianie błędów szczególnie cudzych jest trudne i ma wiele etapów... Trzeba sobie zdać sprawę, że usta i ciało to nie kartka papieru (jak myślą niektóre początkujące rządne kasy, źle przeszkolone posiadaczki sprzętu do makijażu permanentnego), nie da się tak po prostu zamalować pigmentem, skóra rządzi się własnymi prawami i ma swoje tajemnice, które trzeba poznać...
Prześlij zdjęcia jak teraz wyglądają Twoje ustka...
Serdecznie pozdrawiam
lucky_m1 jest offline  
Stary 2007-08-29, 12:32   #223
meti18
Przyczajenie

Idąc dalej, czy tak z Waszego doswiadczenia, barwnik sporo wchłania sie i blaknie w ciagu pierwszego tygodnia? Marta

quote=kate25;5125181]
Cytat:
Czesc Dziewczęta,

cześć! nie wiem w jakim kolorze masz barwnik, możliwe, że po tych kilku dniach jak trochę zjasnieje to zrówna się z Twoim naturalnym kolorem brwi - jesli nie, to pozostaje chyba tylko henna, podobno dużo osób tak robi (nie da się zmienic naturalnego koloru wloskow)
meti18 jest offline  
Stary 2007-08-29, 18:52   #224
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

cześć Meti - ja jeszcze nie zrobilam makijażu permanentnego, czekam na jesień, ale wszystkie lingerystki z którymi rozmawiałam uprzedzały, że kilka dni po zrobieniu makijaż jest dużo ciemniejszy niż będzie w rzeczywistości, potem blednie tak do 2 tygodni i dlatego dopiero po ok 2 tygodniach robi się poprawki
kate25 jest offline  
Stary 2007-08-29, 22:14   #225
lucky_m1
Przyczajenie

[quote=meti18;5132771]Idąc dalej, czy tak z Waszego doswiadczenia, barwnik sporo wchłania sie i blaknie w ciagu pierwszego tygodnia? Marta

Oczywiście pigment rozjaśnia się o ok. 40-50% więc będzie dużo jaśniejszy... Tylko uważaj, by nie przyspieszać złuszczania drobnych strupeczków drapaniem (by zobaczyć, "co jest pod spodem"), bo może się nierównomiernie wyłuszczyć i mogą zostać jaśniejsze plamki w tych miejscach. Chroń brewki przed wodą i tarciem, smaruj delikatnie kremem regenerującym skórę, który powinnaś dostać od linergistki.
Przykłady: Brwi przed i po wyłuszczeniu, oraz przed i zaraz po...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A. przed rok 2003.jpg (47,8 KB, 998 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A.po wyłuszczeniu Brwi i Kreski kompres.jpg (26,4 KB, 1260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brwi przed.jpg (36,1 KB, 990 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brwi zaraz PO zabiegu Makijażu Trwałego LTL.jpg (38,9 KB, 1430 załadowań)
lucky_m1 jest offline  
Stary 2007-08-30, 08:47   #226
meti18
Przyczajenie

Dzieki Kate. Gdzie zdecydowalas sie pojsc na zabieg? Ja tez jestem z Katowic i zrobilam sobie w Salonie Metomorfoza. Tak jak powiedzialam - efekt juz mnie zadawala, ale fakt ze nie mmusialam sie z zabiegiem sie pospieszyc nie dal mi sporo czasu na zadawanie pytan p.ligerystce
Dzieki za odp.

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
cześć Meti - ja jeszcze nie zrobilam makijażu permanentnego, czekam na jesień, ale wszystkie lingerystki z którymi rozmawiałam uprzedzały, że kilka dni po zrobieniu makijaż jest dużo ciemniejszy niż będzie w rzeczywistości, potem blednie tak do 2 tygodni i dlatego dopiero po ok 2 tygodniach robi się poprawki
meti18 jest offline  
Stary 2007-08-30, 08:48   #227
meti18
Przyczajenie

Dzieki za bardzo rzeczowa odpowiedz wsparta zdjeciami. To zawsze uspokaja. Marta

[quote=lucky_m1;5139620]
Cytat:
Idąc dalej, czy tak z Waszego doswiadczenia, barwnik sporo wchłania sie i blaknie w ciagu pierwszego tygodnia? Marta

Oczywiście pigment rozjaśnia się o ok. 40-50% więc będzie dużo jaśniejszy... Tylko uważaj, by nie przyspieszać złuszczania drobnych strupeczków drapaniem (by zobaczyć, "co jest pod spodem"), bo może się nierównomiernie wyłuszczyć i mogą zostać jaśniejsze plamki w tych miejscach. Chroń brewki przed wodą i tarciem, smaruj delikatnie kremem regenerującym skórę, który powinnaś dostać od linergistki.
Przykłady: Brwi przed i po wyłuszczeniu, oraz przed i zaraz po...
meti18 jest offline  
Stary 2007-08-30, 18:15   #228
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Dzieki Kate. Gdzie zdecydowalas sie pojsc na zabieg? Ja tez jestem z Katowic i zrobilam sobie w Salonie Metomorfoza. Tak jak powiedzialam - efekt juz mnie zadawala, ale fakt ze nie mmusialam sie z zabiegiem sie pospieszyc nie dal mi sporo czasu na zadawanie pytan p.ligerystce
Dzieki za odp.

nie ma sprawy, wyobrażam sobie, że troszkę się denerwujesz o to jak się wszystko wybarwi, ale jestem pewna, że końcowy efekt będzie super
może udałoby Ci się zamieścić fotki? robiłaś tylko brwi?
byłaś zadowolona z tego salonu Metamorfoza?

najprawdopodobniej makijaż będę robiła albo w salonie Kamajo w Tarnowskich Górach - tutaj jest stronka: http://www.permanentny.pl/
albo mam jeszcze namiary na panią robiącą makijaże w Czechowicach Dziedzicach, w sumie jeszcze nie zdecydowałam na 100% gdzie się wybiorę, ale wiem już ze mam ochotę na cały komplet - brwi, kreski i usta (usta bardzo delikatnie)
kate25 jest offline  
Stary 2007-08-30, 22:52   #229
misia_25_26
Wtajemniczenie

Cytat:
nie ma sprawy, wyobrażam sobie, że troszkę się denerwujesz o to jak się wszystko wybarwi, ale jestem pewna, że końcowy efekt będzie super

najprawdopodobniej makijaż będę robiła albo w salonie Kamajo w Tarnowskich Górach - tutaj jest stronka: http://www.permanentny.pl/
albo mam jeszcze namiary na panią robiącą makijaże w Czechowicach Dziedzicach, w sumie jeszcze nie zdecydowałam na 100% gdzie się wybiorę, ale wiem już ze mam ochotę na cały komplet - brwi, kreski i usta (usta bardzo delikatnie)

ja robilam w Czechowicach Dziedzicach i jestem bardzo zadowolona teraz bylam na poprawce jak sie wygoja to wkleje fotki
misia_25_26 jest offline  
Stary 2007-08-31, 08:17   #230
meti18
Przyczajenie

Jasne ze zamieszcze, ale po weekendzie. Na razie mi ma kto mi zrobic zdjecia

Cytat:

meti18 jest offline  
Stary 2007-08-31, 21:07   #231
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
ja robilam w Czechowicach Dziedzicach i jestem bardzo zadowolona teraz bylam na poprawce jak sie wygoja to wkleje fotki
Misia, czekamy z niecierpliwością na fotki! brwi już robiłaś chyba wcześniej prawda? pamiętam z początku wątku powiedz proszę jak to wygląda w czechowicach dziedzicach - czy lingerystka sama dobierała Ci kolory i kształty makijażu? czy zabieg był bardzo bolesny?
kate25 jest offline  
Stary 2007-08-31, 22:37   #232
misia_25_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Misia, czekamy z niecierpliwością na fotki! brwi już robiłaś chyba wcześniej prawda? pamiętam z początku wątku powiedz proszę jak to wygląda w czechowicach dziedzicach - czy lingerystka sama dobierała Ci kolory i kształty makijażu? czy zabieg był bardzo bolesny?

tak prawda juz wczesniej wklejalam fotki
lingerystka sama mi dobrala kolor i ksztalt makijazu-oczywiscie konsultujac to ze mna, a mialam do niej pelne zaufanie z tego wzgledu ze moja siostra robila u niej usta i kreski na oczach,wiec widzialam jej prace na zywo
Jezeli chodzi o bol to kazdy na niego reaguje inaczej,mnie osobiscie prawa brew nie bolala,ale przy lewej czulam nieprzyjemne mrowienie,ale wszystko da sie wytrzymac a jak sie nazywa salon o ktorym myslisz?
misia_25_26 jest offline  
Stary 2007-08-31, 23:17   #233
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

salon Vini
Ul. Kolejowa 10A
czy to tam robiłaś makijaż?
kate25 jest offline  
Stary 2007-09-01, 01:11   #234
misia_25_26
Wtajemniczenie

Cytat:
salon Vini
Ul. Kolejowa 10A
czy to tam robiłaś makijaż?
dokladnie
misia_25_26 jest offline  
Stary 2007-09-01, 08:29   #235
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
dokladnie
tym bardziej czekam na fotki !
kate25 jest offline  
Stary 2007-09-02, 15:37   #236
misia_25_26
Wtajemniczenie

tak jak obiecalam wklejam fotki
1 po zrobieniu a 2 po porawce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (10,7 KB, 1200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi1 002b.JPG (10,1 KB, 1348 załadowań)
misia_25_26 jest offline  
Stary 2007-09-02, 15:56   #237
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

ślicznie, brwi wyglądają bardzo naturalnie, a jedocześnie całe oczy przez to tak wyraźnie i konkretnie- bardzo mi się podoba!
kate25 jest offline  
Stary 2007-09-02, 16:09   #238
misia_25_26
Wtajemniczenie

ciesze sie ze sie podobaja-dziekuje
to fakt wygladaj naturalnie i o to chodzi... wiele moich znajomych nawet sie niedomyslilo ze mam makijaz pernamentny
jezeli jestes rowniez zainteresowana ustami i kreskami na oczach to poprosze siostre o zrobienie zdjec i rowniez wkleje.

daj znac czy sie zdecydowalas na ten salon
pozdrowienia
misia_25_26 jest offline  
Stary 2007-09-02, 19:36   #239
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Właśnie, ja też uważam, że o to chodzi w permanentnym, żeby wyglądało jak naturalne piękno i dlatego też naprawdę długo zastanawiałam się u kogo to zrobić, tak, żeby było dobrze
i dlatego tez duże buzi za zdjęcia chyba tez pojade do czechowic

jeśli Twoja siostra nie będzie miała nic przeciwko, to jak najbardziej, będę bardzo wdzięczna za fotki
kate25 jest offline  
Stary 2007-09-02, 20:16   #240
Angi74
Wtajemniczenie

Misia,ślicznie zrobione brwi !!! Naturalnie i pięknie się komponują z oczami.
Angi74 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości