makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-08, 20:12   #2461
amoniaczka
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam ! To i ja podzielę się swoją historią jeśli chodzi o brwi ! Jakże nie polecam niejakiej Pani Agnieszki z Warszawy, która urzęduje na ul. Zgoda - brwi zrobiła, po czym zniknęły , nie złapało koloru w ogóle- była poprawka , nooo coś tam złapało aczkolwiek do niczego, są prześwity i kompletnie mi się nie podoba. Pani zadeklarowała nast poprawkę , ja się zgodziłam po czym 1 godz do terminu przysyła mi esemesa, że jest bardzo zajęta i nie da rady dzisiaj. OK ! ustaliłyśmy następny termin , po czym Pani znowu 1 godz przed przyjazdem napisała do mnie "ojej dzisiaj byłyśmy umówione, dobrze,że sobie przypomniałam, jestem na urlopie" buhahahhahahahaahahahahah ah kłamstwo kłamstwem pogania. Zażądałam zwrotu pieniędzy , oczywiście odpisała,że jak wróci z urlopu to mi odda - ustalając ze mna termin na oddanie pieniędzy !!! po czym znowu co dostaję godz przed pojechaniem >?!!!! że jej nie ma w Salonie, więc zapytałam kiedy będzie i łaskawie odda mi pieniądze bo nie mam zamiaru płacić za coś czego notabene nie ma ! hmmm .... poprosiłam o fakturę lub paragon danej usługi -Pani napisała do mnie,że stoi pod komisariatem i powie co o mnie wie buhahahahahahaahahahahaha hahahahahahah bo ją zastraszyłam i mam się modlić aby jej włos z głowy nie spadł. Ot taka historia ! pieniędzy oczywiście nie oddała. Ostrzegam, bo to żadna kosmetyczka, partaczka nie znająca się kompletnie na tym co robi. Po pierwszym razie ja przyjeżdżam patrzy na mnie i mówi ' O trochę złapało" a tam kompletnie zero koloru mój stary wypłowiały. Salon niby New Look !
amoniaczka jest offline  
Stary 2011-08-09, 00:57   #2462
1tygrysek
Raczkowanie

Ja stanowczo odradzam salon w Lublinie -TOKO na Sikorskiego.
Porażka w każdym calu. W wolnej chwili opiszę coś więcej.

Dziewczyny koniecznie każcie sobie namalowac kreska brwi przed ich wykonaniem. Inaczej wizja linergistki może być fatalna w skutkach...
Poza tym, jesli ktoś używa jedynie barwnika ciemno grafitowego dla każdego typu urody, to powinno mówić o wszystkim...
1tygrysek jest offline  
Stary 2011-08-09, 11:57   #2463
legalna_blondynka
Rozeznanie

Dziewczyny czy dolna kreske mozna tez wykonac na linii wodnej? Wszędzie widze ponizej linii rzes a to mi sie zupelnie nie podoba...
Stary 2011-08-09, 14:09   #2464
Krusiak
BAN stały

Cytat:
Napisane przez amoniaczka Pokaż wiadomość
Witam ! To i ja podzielę się swoją historią jeśli chodzi o brwi ! Jakże nie polecam niejakiej Pani Agnieszki z Warszawy, która urzęduje na ul. Zgoda - brwi zrobiła, po czym zniknęły , nie złapało koloru w ogóle- była poprawka , nooo coś tam złapało aczkolwiek do niczego, są prześwity i kompletnie mi się nie podoba. Pani zadeklarowała nast poprawkę , ja się zgodziłam po czym 1 godz do terminu przysyła mi esemesa, że jest bardzo zajęta i nie da rady dzisiaj. OK ! ustaliłyśmy następny termin , po czym Pani znowu 1 godz przed przyjazdem napisała do mnie "ojej dzisiaj byłyśmy umówione, dobrze,że sobie przypomniałam, jestem na urlopie" buhahahhahahahaahahahahah ah kłamstwo kłamstwem pogania. Zażądałam zwrotu pieniędzy , oczywiście odpisała,że jak wróci z urlopu to mi odda - ustalając ze mna termin na oddanie pieniędzy !!! po czym znowu co dostaję godz przed pojechaniem >?!!!! że jej nie ma w Salonie, więc zapytałam kiedy będzie i łaskawie odda mi pieniądze bo nie mam zamiaru płacić za coś czego notabene nie ma ! hmmm .... poprosiłam o fakturę lub paragon danej usługi -Pani napisała do mnie,że stoi pod komisariatem i powie co o mnie wie buhahahahahahaahahahahaha hahahahahahah bo ją zastraszyłam i mam się modlić aby jej włos z głowy nie spadł. Ot taka historia ! pieniędzy oczywiście nie oddała. Ostrzegam, bo to żadna kosmetyczka, partaczka nie znająca się kompletnie na tym co robi. Po pierwszym razie ja przyjeżdżam patrzy na mnie i mówi ' O trochę złapało" a tam kompletnie zero koloru mój stary wypłowiały. Salon niby New Look !

Brykaj do rzecznika praw konsumenta on zrobi zdjecia i porozmawia z ta Pania
ps Nie wiem czy sie myle ale chyba powinna dac ci paragon...
Krusiak jest offline  
Stary 2011-08-09, 15:03   #2465
Yasinisi
Zakorzenienie

Witam wszystkie fanki makijażu permanentnego

Ja sama posiadam takowy (brwi oraz dolne i górne kreski) już od ładnych kilku lat i powiem, że nie wyobrażam sobie bez niego życia

Co prawda u mnie dość szybko znika barwnik (mama i bratowa robiły u tej samej linergistki, tymi samymi barwnikami a trwałość mają znacznie lepszą) ale to ponoć u każdego trochę inaczej wygląda.. Tym niemniej nie żałuję wydanych na to pieniędzy.. To taka wygoda budzić się rano już częściowo umalowaną

Jestem właśnie świeżo po trzecim odnowieniu makijażu i tym razem zdecydowałam się na mocniejsze górne kreski - takie delikatne kocie oko..
Uwielbiam je
Od razu uprzedzę prośby i powiem, że fotek nie będzie bom strasznie niefotogeniczna

W każdym razie wszystkim rozważającym zrobienie sobie takiego makijażu powiem, że warto.. Trzeba tylko upewnić się, że wybieramy sprawdzony salon

Pozdrawiam

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-08-09, 16:40   #2466
amoniaczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Brykaj do rzecznika praw konsumenta on zrobi zdjecia i porozmawia z ta Pania
ps Nie wiem czy sie myle ale chyba powinna dac ci paragon...
Powinna , ale nie dała- ja najpierw udam się do Urzędu Skarbowego a później do rzecznika jak napisałaś. Dzięki

pozdrawiam !
amoniaczka jest offline  
Stary 2011-08-09, 17:13   #2467
oliwka z oliwek
Przyczajenie

Nie idz tam a zwłaszcza z jakiegoś groupon itp . Ja tam byłam normalnie bo wyczytałam na jakims forum ze dziewczyna byla zadowolona. Niestety NIE JA. Bardzo miła obsługa i tylko tyle. Robiłam usta. Pani zapomniała mnie przeleczyć na opryszczkę. Cały barwnik zjadła mi gigantyczna oprycha. Później to wszystko odkręcała polecona Pani Małgosia z salonu Odrodzenie. Obyło się bez akcji, ślicznie mi zrobiła wiec umówiłam się i moją mamę pozniej na kreski górne i dolne. Powodzenia
oliwka z oliwek jest offline  
Stary 2011-08-09, 21:04   #2468
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy dolna kreske mozna tez wykonac na linii wodnej? Wszędzie widze ponizej linii rzes a to mi sie zupelnie nie podoba...
Można ona wprawdzie świeżo po zrobieniu może się wydawać jakby pod, ale potem zlewa się z rzęsami i wcale Ci się nie dziwię, że właśnie ta w rzęsach Ci się podoba, bo ja tez tak mam
muscat jest offline  
Stary 2011-08-09, 21:23   #2469
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Można ona wprawdzie świeżo po zrobieniu może się wydawać jakby pod, ale potem zlewa się z rzęsami i wcale Ci się nie dziwię, że właśnie ta w rzęsach Ci się podoba, bo ja tez tak mam
Dolną kreskę w linii wodnej?? Szczerze mówiąc pierwsze słyszę..

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-08-09, 21:31   #2470
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
w lini wodnej a w rzesach to raczej nie to samo

ja mam zrobiona na linii rzes - i tez mi sie bardziej podoba niz pod nimi, nie ma tej jasnej przerwy, ktora wyglada brzydko

a na linii wodnej nie widzialam zeby ktokolwiek mial
Svinecka jest offline  
Stary 2011-08-09, 21:51   #2471
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
w lini wodnej a w rzesach to raczej nie to samo

ja mam zrobiona na linii rzes - i tez mi sie bardziej podoba niz pod nimi, nie ma tej jasnej przerwy, ktora wyglada brzydko

a na linii wodnej nie widzialam zeby ktokolwiek mial
Dokładnie..

Z ciekawości szukałam nawet w necie czegoś na ten temat ale nic nie znalazłam..

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-08-09, 21:58   #2472
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Sorry, ale chyba zmęczenie dało o sobie znać... miałam na myśli kreskę w rzęsach oczywiście. Na linii wodnej robi się kreskę białą i nie jest to zabieg powszechny, ja osobiście jestem temu przeciwna, natomiast wiem, że są osoby które to wykonują i są które się na to decydują.
muscat jest offline  
Stary 2011-08-09, 22:54   #2473
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Sorry, ale chyba zmęczenie dało o sobie znać... miałam na myśli kreskę w rzęsach oczywiście. Na linii wodnej robi się kreskę białą i nie jest to zabieg powszechny, ja osobiście jestem temu przeciwna, natomiast wiem, że są osoby które to wykonują i są które się na to decydują.
ja bym sie nie zdecydowala, balabym sie

moja linergistka najechala mi lekko na linie wodna przy poprawce
Svinecka jest offline  
Stary 2011-08-09, 23:23   #2474
tulipan1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
1-wszego lipca robiłam makijaż permanentny oczy(górna i dolna kreska). Ofertę wzięłam z Gruponu w promocyjnej cenie 200zł(zamiast 700). Bolało jak cholera! Ale mam niski współczynnik bólu(bo powieki miałam kilkanaście minut wcześniej znieczulone maścią). Tak czy inaczej dałam rade... Efekt był ok, choć nie olśniewający tzn swoim okiem zauważyłam niewielkie różnice między kreską na prawym i lewym oku-ale ze względu na to, że końcowy efekt jest widoczny dopiero po dłuższym czasie przeczekałam... Wczoraj po umyciu oczu(przez 10 dni nie robiłam nic w okolicach tych kresek, nie malowałam, nie opalałam się itp) zauważyłam, że barwnik mniej więcej w połowie górnej kreski wypłukał się... na jednym i drugim oku(wygląda to jakbym miała przerywaną kreskę). Z tego co słyszałam praktycznie przy każdym zabiegu takiego makijażu po ok miesiącu robi się poprawki? Czy taka poprawka jest wliczona w kwotę pierwszej usługi?? Bo niestety na stronie internetowej tego studia nie znalazłam żadnych informacji o poprawkach(że takie przysługują po zabiegu).
Witam, i ja kupiłam na gruponie makijaż permanentny górnej kreski. Dzisiaj dzwoniłam aby umówić się na termin i babka od razu na mnie naskoczyła z zapytaniem czy czytałam regulamin i że podana cena (150 zł) to cena bez poprawki, natomast za poprawkę zapłcę 350zł. Szczerze trochę mnie zaskoczyła i ceną i tonem. Teraz sama nie wiem co robić. Zastanawiam się czy nie odpuścić, tylko kasy trochę żal, w końcu już zapłacone
tulipan1 jest offline  
Stary 2011-08-09, 23:40   #2475
tulipan1
Przyczajenie

Witam, czy któraś z Was robiła makijaż permanentny w Gabinecie Kosmetycznym - ul. Chabrowa 26B 44-210 w Rybniku? Niedawno właśnie wykupiłam na gruponie makijaż górnej kreski, dzisiaj tam dzwoniłam i dowiedziałam się że cena na gruponie (150zł) to cena bez poprawki, która z kolei wyjdzie mnie 350 zł. Skoro juz mam tyle wydać to czy warto? Mam nadzieje że, napiszecie coś o tym gabinecie bo szukam juz pół dnia i w zasadzie nie znalzłam opini na ich temat
tulipan1 jest offline  
Stary 2011-08-10, 07:02   #2476
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Dla mnie to już nie jest podkreślanie urody, tylko zwykła głupota i szukanie kłopotów. Od takich poprawek to rzeczywiście jest ołówek. Nie mniej jednak są szkolenia z tej metody i osobiście nie skorzystałabym z takiej możliwości nawet za darmo.
muscat jest offline  
Stary 2011-08-10, 11:07   #2477
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

za poprawke 350zl ?
ale zenada

normalnie jak sie placi pelna kwote to poprawka jest w cenie
ja kreski robilam z groupona i od razu wiedzialam, ze poprawka kosztuje w takim wypadku 50zl
ale to i tak nie duzo bo 150zl plus 50zl to jest o wiele mniejsza kwota niz zaplacuilabym normalnie
Svinecka jest offline  
Stary 2011-08-10, 21:50   #2478
tulipan1
Przyczajenie

no właśnie, w sumie to kreski wyjdą mnie 500zł , tak więc się zastanawiam czy ona naprawde jest taka dobra, że się tak ceni, czy chciała mnie odstraszyć ceną poprawki (350zł) żebym sama zrezygnowała a ona przy okazji zarobiła by 150zł (które już wpłaciłam na gruponie) za darmo?
tulipan1 jest offline  
Stary 2011-08-10, 23:09   #2479
ovoc_winom
Raczkowanie

Mam bardzo jasna oprawę oczu i posiłkuję się henną, Kosmetyczka namawiała mnie na permanentny brwi, ale boję się, ze będę "jak Natasza", ale bardzo kusiła mnie góra kreska. Znalazłam oferty tanie na Grouponie (tak jak piszecie za 200 zł góra i dół)- mam jednak kiepskie doświadczenia z Grouponem w zakresie usług kosmetycznych, szczególnie jeśli chodzi o higienę i poziom reklamowanych gabinetów (kupiłam mikrodermabrazję twarzy, szyi i zabiegi wyszczuplające RF - ogólna porażka). Dzisiaj byłam i zrobiłam sobie te kreski normalnie czyli za 500 zł ( w cenie korekta , miła atmosfera, czyściutko i prawie bezboleśnie). Po wszystkim stwierdziłam, że bałabym się chyba ryzykować i korzystać z niepewnego gabinetu z Grouponu. Kosztuje, ale trudno, przynajmniej mam pewność, ze wszystko będzie ok.
ovoc_winom jest offline  
Stary 2011-08-11, 09:58   #2480
oliwka z oliwek
Przyczajenie

Moja koleżanka była na jakims zabiegu z groupona i była strasznie potraktowana. Pierwsze spytali jej sie czy napije sie wody a jak sie dowiedzieli ze przyszła z groupona to nawet jej tej wody nie podali. Musiła długo czekac mimo że byla zapisana na okreslona godzinę. Zależy gdzie sie trafi. TO TAKA LOTERIA. Jeżeli chodzi o profesjonalizm i zabiegi ingerencyjne to mysle ze lepiej zapłacic normala cene. Wtedy zawsze jest na 100% zrobione.
oliwka z oliwek jest offline  
Stary 2011-08-12, 12:17   #2481
gosik7688
Przyczajenie

Hej) Czy ktoras z Was robila moze brwi pernamentne w salonie w Lodzi u pani M.Boron lub w Poznaniu u p.Izabelli Cytrowskiej ?! Zastanawiam sie nad tymi dwoma salonami,poniewaz maja najlepsze opinie. Jednak chcialabym znac opinie osob ,ktore z ich uslug korzystaly) Wiec prosze o pomoc !!!! Prosze rowniez o opinie dziewczyn,ktore robily sobie brewki metoda wloskowa Wczesniej robilam sobie brwi metoda cieniowania ...dzieki Bogu juz mi schodza,a na dodatek bylam u kosmetyczki i powiedziala,ze zrobimy ok. 6 zabiegow mikrodemabrazji z kwasami i powinny zejsc calkowicie... takze mam nadzieje,ze jesienia sie ich pozbede) Ogolnie brwi malowane ta metoda pasowaly do mnie tylko babaczka,ktora mi je robila spaprala mu je na maksa. Sa strasznie nie rowne, zrobione baaaaardzo wysoko p rz ez co moje rysy twarzy zrobily sie bardzo ostre ;(( a na dodatek jestem blondynka i brwi mialy byc grafitowe,a wyszly czarne!!!;(( jestem nadal nimi zalamana dlatego mam nadzieje,ze sie ich pobede na jesien)) Nowe brwi chcialabym zrobic metoda wloskowa ,bo chcialabym wygladac bardziej naturalnie) Prosze Was bardzooo o pomoc.
gosik7688 jest offline  
Stary 2011-08-13, 10:24   #2482
amoniaczka
Przyczajenie

Ja robiłam sobie metodą włoskową , jakieś 1,5 roku temu i byłam zadowolona . Po tym czasie jednak mi wyblakły , i nie mogłam znalezc tel do swojej kosmetyczki a przeniosła się w między czasie , to znalazłam tę na ul. Zgoda i mam , to co nie mam, czyli nie mam.
amoniaczka jest offline  
Stary 2011-08-13, 12:35   #2483
Cici23
BAN stały

Talking Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tulipan1 Pokaż wiadomość
Witam, i ja kupiłam na gruponie makijaż permanentny górnej kreski. Dzisiaj dzwoniłam aby umówić się na termin i babka od razu na mnie naskoczyła z zapytaniem czy czytałam regulamin i że podana cena (150 zł) to cena bez poprawki, natomast za poprawkę zapłcę 350zł. Szczerze trochę mnie zaskoczyła i ceną i tonem. Teraz sama nie wiem co robić. Zastanawiam się czy nie odpuścić, tylko kasy trochę żal, w końcu już zapłacone
Hej! Nigdy bym nie poszła z grupona na taki zabieg! Robią w konia

Właśnie dzisiaj mam o 16.00 brwi. Płacę 600zł, robię w Legnicy, u Pani Agnieszki Zielińskiej.
Moje brwi mają ładny kształt ale są b.jasne. Mam czarne włosy a blond brwi (zniszczone od henny...)
Zrobię zdjęcie przed i po Pisać do mnie na priv a wyślę na maila.

Miłego
Cici23 jest offline  
Stary 2011-08-13, 13:03   #2484
zobini
Przyczajenie

CZy któraś z was pozbyła sie makijażu?
Ja MIałam pierwszy zabieg usówania makijażu permamentnego z brwi laserem.
Jest trzeci dzień po zabiegiu a brwi są strasznie wyraźne (jak po zrobieniu makijażu permamentnym) czy one zbledna przed nastepna wizyta? Barwnik wchłonie moja skóra czy zrobią sie strupki i odpadna z barwnikiem?
Strasznie przeszkadza mi, ze sa tak wyraźne przed zabiegiem nie były mocno zauważalne. Myślalam, ze jeden zabieg wystarczy bo makijaz nie jest wprowadzany tak gleboko jak tatuaz ale doktor powieidzl, ze potrzebuje ok 5ciu zabiegow.
zobini jest offline  
Stary 2011-08-13, 13:07   #2485
zobini
Przyczajenie

Jest trzeci dzień po zabiegiu a brwi są strasznie wyraźne (jak po zrobieniu makijażu permamentnym) czy one zbledna przed nastepna wizyta? Barwnik wchłonie moja skóra czy zrobią sie strupki i odpadna z barwnikiem?
Strasznie przeszkadza mi, ze sa tak wyraźne przed zabiegiem nie były mocno zauważalne. Myślalam, ze jeden zabieg wystarczy bo makijaz nie jest wprowadzany tak gleboko jak tatuaz ale doktor powieidzl, ze potrzebuje ok 5ciu zabiegow.
zobini jest offline  
Stary 2011-08-14, 08:19   #2486
1tygrysek
Raczkowanie

Dziewczyny, robiła któras z Was makijaż Iza Struska Zwolak?
Pracuje w Thalgo w Warszawie na Wilczej i
Scarlett w Lublinie.
Bedę wdzięczna za wszelkie info i może zdjęcia.

Czy któras poleca jakiś salon w Lublinie?
1tygrysek jest offline  
Stary 2011-08-14, 11:16   #2487
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robiła któras z Was makijaż Iza Struska Zwolak?
Pracuje w Thalgo w Warszawie na Wilczej i
Scarlett w Lublinie.
Bedę wdzięczna za wszelkie info i może zdjęcia.

Czy któras poleca jakiś salon w Lublinie?
a p. Ania Woźniak już nie robi makijażu w Scarlet?

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline  
Stary 2011-08-14, 11:47   #2488
dolcissimaa85
Rozeznanie

Smile Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkie fanki makijazu permanentnego!
Jestem nowa,

Juz kilka lat temu chcialam wykonac kreski ale jakos mi przeszlo bo nie znalazlam w mojej okolicy sprawdzonego miejsca, i wtedy makijaz permanentny jeszcze raczkowal..
No ale teraz chec powrocila, szczegolnie widzac Wasze cudowne zdjecia!!: ehem:

Chcialam wykonac kreske na gornej powiece, ale raczej dekoracyjna chodzi mi o to zeby byla zawinieta u gory taka jaskoleczka ,

i chyba mnie wziela chec tez na brwi ,
moje sa dosc jasne jakies wloski mam ale nie sa idealne.

Mam kilka pytan do Was:

1) Moze ktos polecic dobry salon na Slasku lub zaglebiu?

Zna ktos salon Halina Beauty z Sosnowca, Lub p. Marzene Darczynska z Bytomia ktora wykonuje makijaz w Salonie Organic Spa w sosnowcu, albo prywatnie w domu klienta, macie jakies doswiadczenia?

2) Metoda Cieniowania jest mniej naturalna niz wloskowa?

3) Jak dlugo bedzie trwalo goienie? po 3-4 dniach bede mogla wyjsc do ludzi?
i po jakim czasie bede mogla sobie wykonac makijaz lekki? uzyc podkladu i tuszu?

4) Po jakim czasie maksymalnie moge zrobic poprawke? slyszalam ze najwczesniej po miesiacu a najpozniej po 3. wiec optymalnie po 1,5- 2 miesiacach. zgadzacie sie?

5) Moge kilka dni przed makijazem permamentnym udac sie na inne zabiegi typu: Peelingi , mikrodermabrazja, maseczki itp?

dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam wszyskich!
dolcissimaa85 jest offline  
Stary 2011-08-14, 12:41   #2489
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

nie przesadzajcie z tym gruponem
to, ze akurat tak trafilyscie i sie nacielyscie to nie znaczy, ze wszedzie tak jest

ja robilam dolne kreski z groupona, panie w tym salonie sa bardzo mile i jestem bardzo zadowolona z makijazu, malo tego zrobilam sobie tez gorne kreski i pani mi zrobila tez po takiej samej cenie, mimo iz na nie nie mialam kuponu

Krusiak robila sobie tam brwi i tez jest zadowolona
Svinecka jest offline  
Stary 2011-08-14, 14:04   #2490
Cici23
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zobini Pokaż wiadomość
Dlaczego usuwasz?!
Cici23 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości