makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-14, 14:10   #2491
Cici23
BAN stały

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie przesadzajcie z tym gruponem
to, ze akurat tak trafilyscie i sie nacielyscie to nie znaczy, ze wszedzie tak jest

ja robilam dolne kreski z groupona, panie w tym salonie sa bardzo mile i jestem bardzo zadowolona z makijazu, malo tego zrobilam sobie tez gorne kreski i pani mi zrobila tez po takiej samej cenie, mimo iz na nie nie mialam kuponu

Krusiak robila sobie tam brwi i tez jest zadowolona
Może i masz rację Nie neguję. Widziałam Twoje wątki z 2008 roku dt. brwi, jak Ci się trzymają teraz?
Ja miałam mieć robione wczoraj ale Zielińska namalowala mi brwi czarną kredką, nie podobał mi się kształt. Jak pasek... myślałam,że namaluje mi brwi takim kolorem jaki mam mieć...

Była b. niemiła. Powiedziałam,że nie jestem zdecydowana, bo mi się kształt nie podoba. Nie chce kresek prostych... a ona,że lepiej nikt od niej nie zrobi i więcej MNIE NIE PRZYJMIE, bo marudzę. Cholera, to jest na lata zabieg, później będę wyglądać jak transwestyta.

Dziewczyny polećcie mi dobry salon, może nawet być droższy ale,abym była dobrze potraktowana ...

a i ile trzyma się maść znieczuleniową? Babce przede mną Zielińska położyła na 5 min przed zabiegiem, dziewczyna się popłakała... i nie była zadowolona. Miała taki grafitowy kolor, czego ja chciałam uniknąć.

Pozdr
Cici23 jest offline  
Stary 2011-08-15, 09:51   #2492
Kosmetyka Halina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie fanki makijazu permanentnego!
Jestem nowa,

Juz kilka lat temu chcialam wykonac kreski ale jakos mi przeszlo bo nie znalazlam w mojej okolicy sprawdzonego miejsca, i wtedy makijaz permanentny jeszcze raczkowal..
No ale teraz chec powrocila, szczegolnie widzac Wasze cudowne zdjecia!!: ehem:

Chcialam wykonac kreske na gornej powiece, ale raczej dekoracyjna chodzi mi o to zeby byla zawinieta u gory taka jaskoleczka ,

i chyba mnie wziela chec tez na brwi ,
moje sa dosc jasne jakies wloski mam ale nie sa idealne.

Mam kilka pytan do Was:

1) Moze ktos polecic dobry salon na Slasku lub zaglebiu?

Zna ktos salon Halina Beauty z Sosnowca, Lub p. Marzene Darczynska z Bytomia ktora wykonuje makijaz w Salonie Organic Spa w sosnowcu, albo prywatnie w domu klienta, macie jakies doswiadczenia?

2) Metoda Cieniowania jest mniej naturalna niz wloskowa?

3) Jak dlugo bedzie trwalo goienie? po 3-4 dniach bede mogla wyjsc do ludzi?
i po jakim czasie bede mogla sobie wykonac makijaz lekki? uzyc podkladu i tuszu?

4) Po jakim czasie maksymalnie moge zrobic poprawke? slyszalam ze najwczesniej po miesiacu a najpozniej po 3. wiec optymalnie po 1,5- 2 miesiacach. zgadzacie sie?

5) Moge kilka dni przed makijazem permamentnym udac sie na inne zabiegi typu: Peelingi , mikrodermabrazja, maseczki itp?

dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam wszyskich!
W Sosnowcu nie ma salonu Halina Beauty... jest Gabinet Kosmetyczny Halina, "halinabeauty" - to nazwa strony www

Mikrodebrambrazję można wykonać, natomiast jakieś mocniejsze peelingi np. azjatycki, ziołowy Joanny czy kwasy (których zresztą nie aplikuje się latem, poza kwasem migdałowym), nie są wskazane.

W przypadku brwi już następnego dnia po zabiegu można wyjść "do ludzi", jedynie zabarwienie makijażu jest intensywne.

Edytowane przez Kosmetyka Halina
Czas edycji: 2011-08-15 o 14:04
Kosmetyka Halina jest offline  
Stary 2011-08-15, 10:09   #2493
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
i chyba mnie wziela chec tez na brwi ,
moje sa dosc jasne jakies wloski mam ale nie sa idealne.

Mam kilka pytan do Was:

2) Metoda Cieniowania jest mniej naturalna niz wloskowa?
Tak, zdecydowanie mniej naturalnie wygląda, przy czym to jaka włoskowa też jest ważne, bo często te metody włoskowe wyglądają właściwie tak samo nienaturalnie jak cieniowa metoda. Szukaj metody piórkowej, niemechanicznej. Skoro masz włoski i do tego są jasne to piórkiem można stworzyć naprawdę ładne i naturalnie wyglądające brwi.

Cytat:
3) Jak dlugo bedzie trwalo goienie? po 3-4 dniach bede mogla wyjsc do ludzi?
i po jakim czasie bede mogla sobie wykonac makijaz lekki? uzyc podkladu i tuszu?
Po metodzie piórkowej od razu możesz iść między ludzi, zero opuchnięcia, przy metodzie cieniowej troszkę z tym gorzej. Makijaż możesz nakładać w zasadzie po 3 tygodniach w przypadku metody piórkowej a generalnie na pewno nie wcześniej niż zejdą strupki.

Cytat:
4) Po jakim czasie maksymalnie moge zrobic poprawke? slyszalam ze najwczesniej po miesiacu a najpozniej po 3. wiec optymalnie po 1,5- 2 miesiacach. zgadzacie sie?
Przy piórkowej w zasadzie po 3 tygodniach i do 90 dni, ale można też korekty nie robić wcale, bo np. nie ma takiej potrzeby i wtedy zrobić tzw. wzmocnienie po roku i w dobrych gabinetach taka klientka dostaje 50% rabatu, oczywiście w sytuacji kiedy pierwszy zabieg wykonywała w tymże gabinecie. Tu też mówię o metodzie piórkowej, bo w przypadku cienia to raczej zawsze korekta jest konieczna.

Cytat:
5) Moge kilka dni przed makijazem permamentnym udac sie na inne zabiegi typu: Peelingi , mikrodermabrazja, maseczki itp?
Jak najbardziej, wręcz dobrze to robi skórze na łuku brwiowym, potem lepiej się wchłania barwnik, bo skórka jest dobrze oczyszczona i nawilżona natomiast po zabiegu to wiadomo, że trzeba brwi przy zabiegach na twarz omijać
muscat jest offline  
Stary 2011-08-15, 23:33   #2494
dolcissimaa85
Rozeznanie

Witam Ponownie,
pani Halino przepraszam ze przekrecilam nazwe salonu,
ale niestety nie mialam okazji goscic w tym salonie, a poznalam go dzieki stronie internetowej i tak mi ta nazwa zapadla w pamiec,
To pani salon prawda? przepraszam raz jeszcze

Muscat,
dziekuje za wyczeprujaca odpowiedz!!!!
Juz prawie wszystko jasne,
teraz czytam sobie informacje o barwnikach,
i z tego co wyczytalam najbardziej popularne to Swiss Colour i Clarena,
wedlug Was ktore sa lepsze?
Ktore daja lepszy efekt, na ktore skora lepiej reaguje, ktore dluzej sie utzymuja i maja ladniejsza palete kolorow?
A moze istnieje inna marka godna polecenia?

pozdr!!
dolcissimaa85 jest offline  
Stary 2011-08-17, 00:19   #2495
gosik7688
Przyczajenie

Co do barwnikow to wszystko zalezy od skory...Mi robila brwi barwnikami z Clareny i lipa straszna;( Kolor wyszedl zupelnie inny,niz mial wyjsc ,a na dodatek po roku juz nie mam polowy brwi;((((
Prosze o pomoc w sprawie mojego wczesniejszego
postu !!)));*
gosik7688 jest offline  
Stary 2011-08-17, 18:59   #2496
Kosmetyka Halina
Przyczajenie

Cytat:
Witam Ponownie,
pani Halino przepraszam ze przekrecilam nazwe salonu,
ale niestety nie mialam okazji goscic w tym salonie, a poznalam go dzieki stronie internetowej i tak mi ta nazwa zapadla w pamiec,
To pani salon prawda? przepraszam raz jeszcze
Nic się nie stało, umieściłam tylko sprostowanie.

Co do barwników. To Clarena jest tylko dystrybutorem barwników hiszpańskiej firmy Euro-Touch. Ja do brwi stosuję głównie niemieckie barwniki Szwedo Group. Jednak tak jak pisała gosik7688, firma to jedno, a odpowiednie dobranie koloru to drugie.

Muscat Ty pewnie też pracujesz na barwniach Szwedo skoro robisz brwi metodą TAFFY?

Edytowane przez Kosmetyka Halina
Czas edycji: 2011-08-17 o 19:02
Stary 2011-08-17, 19:58   #2497
b0006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szeridans Pokaż wiadomość
Według swojego "skromnego zdania" powinna pani robić swoje brwi, natomiast moim skromnym zdaniem nawet swoimi wypowiedziami udowadnia pani swój brak kompetencji. Brwi powinny zostać zrobione wg szkicu - a tak zrobione nie są.

Na tym kończę tą dyskusję.

Pozdrawiam.

Popieram w 100% szeridans. Mimo wszystko uważam, że płacąc za usługę to MOJE oczekiwania powinny być spełnione. Jak idę do fryzjera i chcę być ruda, mam wyjść ruda, a nie czarna! Po to ludzie omawiają temat, po to jest wstępny rysunek, by zaakceptować go.

Szeridan chodzi teraz z brwiami z których jest niezadowolona. Jeżeli rysunek był inny, a efekt końcowy inny nie wiem co podkusiło linergistkę do zmian. Pomimo pochlebnych opinii innych osób, uważam, że kształt brwi jest za ostry i nieodpowiedni do oczu, co prawdopodobnie zaskutkowało wyostrzeniem jej rys twarzy.

Zostawiając stary kształt brwi klientka wyszłaby z salonu zadowolona i nie musiałaby na siłę się przyzwyczajać do swojej twarzy.

Dobrze, że szeridan o tym napisała, jestem ze Szczecina i właśnie przymierzam się do ozdoby swoich pięknych oczu)
b0006 jest offline  
Stary 2011-08-17, 22:02   #2498
dolcissimaa85
Rozeznanie

I jeszcze jedno pytanko, skoro przez pare tygodni lepiej zebym nie uzywala tuszu do rzes, pomyslalam ze moze zrobie sobie henne rzes, ale henny rzes nigdy nie robilam, i nie wiem czy bezposrednio przed zabiegiem kresek gornych moge poprosic o zrobienie henny czy lepiej zebym henne rzes wykonala sobie kilka dni wczesniej?
Stary 2011-08-18, 07:20   #2499
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Kosmetyka Halina Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, umieściłam tylko sprostowanie.

Co do barwników. To Clarena jest tylko dystrybutorem barwników hiszpańskiej firmy Euro-Touch. Ja do brwi stosuję głównie niemieckie barwniki Szwedo Group. Jednak tak jak pisała gosik7688, firma to jedno, a odpowiednie dobranie koloru to drugie.

Muscat Ty pewnie też pracujesz na barwniach Szwedo skoro robisz brwi metodą TAFFY?

Tak Halino, pracuję na barwnikach Szwedo i jak narazie to nie sądzę żebym je zmieniła. Natomiast we wszystko co związane z makijażem permanentnym a co jednocześnie proponuje Clarena to jakoś przekonania nie mam.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
I jeszcze jedno pytanko, skoro przez pare tygodni lepiej zebym nie uzywala tuszu do rzes, pomyslalam ze moze zrobie sobie henne rzes, ale henny rzes nigdy nie robilam, i nie wiem czy bezposrednio przed zabiegiem kresek gornych moge poprosic o zrobienie henny czy lepiej zebym henne rzes wykonala sobie kilka dni wczesniej?
Jak najbardziej możesz poprosić o zrobienie henny przed zabiegiem.
muscat jest offline  
Stary 2011-08-18, 14:10   #2500
Bettina_
Wtajemniczenie

Dolcisima skąd masz tą panią z bytomia?? szukam jakiś komentarzy o jej mp
czy warto robić w domu mp ?? jak myślicie ?? da paragon ?? mogą byc potem problemy z reklamacja hmmmmmm kuszące ceny, pigmenty swiis colour no i do domu przyjedzie albo można do gabinetów iść bo chyba w 2 przyjmuje
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-08-18, 15:45   #2501
Obsessive
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zobini Pokaż wiadomość
CZy któraś z was pozbyła sie makijażu?
Ja MIałam pierwszy zabieg usówania makijażu permamentnego z brwi laserem.
Jest trzeci dzień po zabiegiu a brwi są strasznie wyraźne (jak po zrobieniu makijażu permamentnym) czy one zbledna przed nastepna wizyta? Barwnik wchłonie moja skóra czy zrobią sie strupki i odpadna z barwnikiem?
Strasznie przeszkadza mi, ze sa tak wyraźne przed zabiegiem nie były mocno zauważalne. Myślalam, ze jeden zabieg wystarczy bo makijaz nie jest wprowadzany tak gleboko jak tatuaz ale doktor powieidzl, ze potrzebuje ok 5ciu zabiegow.
Ja usuwalam laserem 4razy, w zaszdie pierwszy zabieg nic nie dal, drugi nieco wiecej wtedy jedna brea prawie zanikla z zwenetrznej strony, co i tak wygladalo juz dudzo duzo lepeiej, jednak zdecydowalam sie na wymazanie ich pigmentem w kolorze ciala, co dalo duzo szyszy efektm jednak do okolo roku zrobily sie czerwone i wtedy znow laser. Zabieg laserem pålyskawicznie zlikwidowal czerwony pigment i staly sie popielate i duzo jasniejsze. Tak wiec po okolo 4 zabiegach i 4 latach i pigmentoaniu na nowo mam brwi, ktore sa moje. zostal jedynie cien, slaby zarys podspodem i dopiero teaz brwi wygladaja naprawde dobrze. Pozdrawiam
Obsessive jest offline  
Stary 2011-08-18, 20:52   #2502
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Dolcisima skąd masz tą panią z bytomia?? szukam jakiś komentarzy o jej mp
czy warto robić w domu mp ?? jak myślicie ?? da paragon ?? mogą byc potem problemy z reklamacja hmmmmmm kuszące ceny, pigmenty swiis colour no i do domu przyjedzie albo można do gabinetów iść bo chyba w 2 przyjmuje
Bettina, wypowiem się w tej kwestii jako linergistka, która wykonuje makijaże w dwóch gabinetach a jednak rozważam możliwość wykonywania ich również w domu, ale chyba jednak bardziej u siebie niż u kogoś. To jest tak, że jak wspólpracujesz z gabinetem to musisz dać wysoką cenę, bo musi zarobić gabinet, Ty, materiały, eksploatacja, czyli wszyscy wiemy o co chodzi i w tym momencie okazuje się, że są takie kobiety dla których taki zabieg pozostanie w sferze marzeń. Jak się zaczyna robić w domu to jednak można tę cenę troszkę "opracować" Natomiast to wcale nie oznacza, że taka linergistka robi źle, ale... trzeba się z taką osobą spotkać, porozmawiać i wybadać czy Ci pasuje, bo to jest bardzo ważne, trzeba zobaczyć portfolio i najlepiej złożone nie z dwóch a zdecydowanie większej ilości wykonanych prac. Dobrze byłoby zasięgnąć opinii, ale to czasem może być trudne, zwłaszcza jak to babka nie z tej samej miejscowości. Co do reklamacji... jeśli masz do czynienia z profesjonalistką to podejrzewam, że reklamować wogóle nie będzie potrzeby, natomiast na pewno nie będzie problemu z korektą, bo skoro kobieta przyjmuje w gabinetach to na pewno nie zaryzykuje swojego dobrego imienia a jak profesjonalistką nie jest to potrafi Ci dziadostwo zrobić nawet w gabinecie. Albo ma stronę, albo profil na facebooku, takie czasy
muscat jest offline  
Stary 2011-08-18, 22:05   #2503
1tygrysek
Raczkowanie

Dziewczyny, robiła któras z Was makijaż Iza Struska Zwolak?
Pracuje w Thalgo w Warszawie na Wilczej i
Scarlett w Lublinie.
Bedę wdzięczna za wszelkie info i może zdjęcia.

Czy któras poleca jakiś salon w Lublinie?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
a p. Ania Woźniak już nie robi makijażu w Scarlet?
a tego nie wiem, ale pewnie nie robi. Byłam w tamtym tygodniu i pani powiedziała mi, że tylko Iza Zwolak wykonuje permanentny, ale nie znam o niej opinii. A coś więcej o pani Ani Woźniak?? Ona wczesniej tam pracowała?

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez b0006 Pokaż wiadomość
Popieram w 100% szeridans.
Szeridan chodzi teraz z brwiami z których jest niezadowolona. Jeżeli rysunek był inny, a efekt końcowy inny nie wiem co podkusiło linergistkę do zmian. Pomimo pochlebnych opinii innych osób, uważam, że kształt brwi jest za ostry i nieodpowiedni do oczu, co prawdopodobnie zaskutkowało wyostrzeniem jej rys twarzy.
Ja również uważam, że kształt brwi powinien być wykonany taki jaki klientka chce i nie powinno sie jej na siłę "poprawiać" kształtu, który jest naturalny. Mówię tu o radykalnych zmianach kształtu jak jest w przypadku opisanym w czerwcu przez szeridans.
Nie wiem dlaczego niektóre linergistki przesadnie kwadratują brew i tatuują ją gdzieś na czole. Wyglada to bardzo nienaturalnie i bardzo wyostrza rysy, wg mnie dodaje lat. Poza tym trzeba juz całe życie wyrywac włoski, które rosną na łuku brwiowym, sporo niżej.

Sama chciałam tylko zagęścić istniejace brwi jakimś lekkim brązem, abym nie musiała tego robic codziennie cieniem... a wyszłam z jedną brwią poza łukiem brwiowym, o kolorze niemal czarnym. Naturalnie rosnące włoski muszę cały czas epilować. Zamiast mniej czasu poswięcać moim brwiom, cały czas muszę o nich mysleć.
Wspominałam już o przeklętym salonie TOKO w Lublinie. Dziewczyny, omijajcie łukiem... Po trzech latach makijaż ciągle trwa na nieszczęście.

Bardzo się zastanówcie, kto Wam ma wykonać makijaż i nie dajcie się wmanewrować w jakieś zmiany kształtu, które Wam nie pasują, ani do urody, ani osobowości.
Przestrzegam, bo sama mam juz nauczkę i widzę, że jest ona na całe życie.

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-08-19 o 09:42
1tygrysek jest offline  
Stary 2011-08-19, 09:08   #2504
gosik7688
Przyczajenie

Mi wlasnie zrobila takie wstretne brwi...prosilam ,zeby wyglafaly jak najbardziej naturalnie i na moim luku brwiowym ,a mam je wyzej, masakra( na dodatek sa duzo ciemniejsze niz prosilam;(((( Mam dziecieca twarz z ostrymi brwiami;((( Masakra...mam nadzieje,ze wkrotce sie ich pozbede!!!
gosik7688 jest offline  
Stary 2011-08-19, 15:39   #2505
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Obsessive Pokaż wiadomość
Ja usuwalam laserem 4razy, w zaszdie pierwszy zabieg nic nie dal, drugi nieco wiecej wtedy jedna brea prawie zanikla z zwenetrznej strony, co i tak wygladalo juz dudzo duzo lepeiej, jednak zdecydowalam sie na wymazanie ich pigmentem w kolorze ciala, co dalo duzo szyszy efektm jednak do okolo roku zrobily sie czerwone i wtedy znow laser. Zabieg laserem pålyskawicznie zlikwidowal czerwony pigment i staly sie popielate i duzo jasniejsze. Tak wiec po okolo 4 zabiegach i 4 latach i pigmentoaniu na nowo mam brwi, ktore sa moje. zostal jedynie cien, slaby zarys podspodem i dopiero teaz brwi wygladaja naprawde dobrze. Pozdrawiam
Obsessive, możesz podać dokładną nazwę tego lasera? Zabiegi nie spowodowały wypadnięcia włosków z brwi? Możesz opisać szczegółowo jak wygląda jeden zabieg (jak długo trwa, czy boli itp.) i co się dzieje ze skórą po nim?

Ja właśnie chcę usunąć makijaż permanentny brwi (robiony 2 lata temu), w szczególności różowy odcień, który teraz mam, ale boję się tego, że porobią mi się jakieś blizny albo właśnie,, że wypadną włoski...

Laity jest offline  
Stary 2011-08-19, 16:10   #2506
dolcissimaa85
Rozeznanie

To znowu Ja

robil ktos albo wie gdzie moge znalezc zdjecia kresek na dolnej powiece?

Bo do tej pory zdjecia ktore widzialam w internecie przypominaly kreski ktore troszke mi sie z wiezniami kojarza
napewno zrobie kreski gorne i mysle nad dolnymi, ale musze znalesc zdjecia ktore mnie do nich przekojana

pozdr
Stary 2011-08-20, 13:51   #2507
sylwiatko82
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny brwi

o

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

jak sie kasuje wiadomosci???
sylwiatko82 jest offline  
Stary 2011-08-20, 14:20   #2508
Bettina_
Wtajemniczenie

Muscat dzięki serdeczne
ja też z Bytomia a ta Pani ma konto na NK http://nk.pl/#profile/38387931 i obszernie odpisała na moje pytania jednak mp zajmuje się rok - wystarczy ?
napisała że możemy sporządzić umowę
koszt górnej kreski to 300 zł ze znieczuleniem czas 3 godz od próby do zimnych opatrunków

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:

Bo do tej pory zdjecia ktore widzialam w internecie przypominaly kreski ktore troszke mi sie z wiezniami kojarza
napewno zrobie kreski gorne i mysle nad dolnymi, ale musze znalesc zdjecia ktore mnie do nich przekojana

pozdr
kliknij sobie w to co wyżej zamieściłam, wśród zdjęć są dolne kreski
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-08-20, 14:23   #2509
Bettina_
Wtajemniczenie

af4c080c22.jpg
zresztą prosze oko troche napuchnięte chyba nie ??
jak oceniacie te kreski drogie forumki ?
Bettina_ jest offline  
Stary 2011-08-20, 17:39   #2510
sylwiatko82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Joanna 1982 Pokaż wiadomość
i zrobiłam!! naprawdę nic nie bolało, trzymałam na początku maść 15 min a potem moglam już leżeć i miejscami coś czułam, ale bólem tego nazwać nie mogę. Brewki metoda włoskową, wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Mój naturalny kolor brwi to taki ciemny blond, mysi, więc zrobiłyśmy taki jasny grafit i wygląda ok, a jeszcze zblednie 30%. Chciałam tą metodą ale gęsto, a nie takie trzy włoski na krzyż namalowane, wygladają jak zagęszczone naturalne brwi. Zdjęcia dołącze jak tylko odbiore kabel od telefonu, bo robiłam komórką. Już teraz wiem że zdecyduję się na kreskę zagęszczającą górne rzęsy. Rada dla dziewczyn: decydujcie się póki nie ma słońca i nie trzeba wystawiać buzi do słońca. Kosmetyczka sama doradziła tą metode, która teraz jest już częściej stosowana niż malowanie całego łuku brwiowego. Jeśli ktoś chce szczegóły gabinetu w Krakowie i samego zabiegu niech pisze, chętnie odpowiem. Naprawde bardzo się bałam, nie przypuszczałam że będę tak zadowolona. Za 2 tygodnie poprawka. Pozdrawiam serdecznie
Gdzie dokladnie robiłaś i za ile?
Ja jestem umówiona w pazdzierniku do Anny Stasz- na jej stronie nie ma zdjęć, ale przekonało mnie to, iż używa Long Time Liner i sama szkoli i wygrywala konkursy, więc zła być nie może... ale jesli któraś tam robiła prosze o zdjęcia
trochę przeraża cena- 1100 za włoskową...
sylwiatko82 jest offline  
Stary 2011-08-20, 18:24   #2511
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Muscat dzięki serdeczne
ja też z Bytomia a ta Pani ma konto na NK http://nk.pl/#profile/38387931 i obszernie odpisała na moje pytania jednak mp zajmuje się rok - wystarczy ?
koszt górnej kreski to 300 zł ze znieczuleniem czas 3 godz od próby do zimnych opatrunków[COLOR="Silver"]
Niestety u mnie ta strona się nie otwiera, więc nie kuknę.
Nie chcę się wypowiadać, czy rok to dużo, czy mało, bo to zależy od ilości klientek i w tym samym czasie to mogą być bardzo różne wielkości.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
To znowu Ja

pozdr
Świeżo zrobione kreski niestety nie są zbyt widowiskowe, więc mogą sprawiać na Tobie dziwne wrażenie, ale ten efekt z czasem łągodnieje i na pewno więźnia przypominać nie będziesz
muscat jest offline  
Stary 2011-08-21, 21:38   #2512
natalf
Przyczajenie

...
koszt górnej kreski to 300 zł ze znieczuleniem czas 3 godz od próby do zimnych opatrunków

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

3 godziny za makijaż górnej kreski??!! To jest żart czy oddajesz się w ręce rzeźnika za przeproszeniem? Moje kreski ze znieczuleniem trwały pół godziny.... Jak można robić kreski aż 3 godziny?
natalf jest offline  
Stary 2011-08-21, 22:28   #2513
sylwiatko82
Przyczajenie

aaa, i tak, doszłam do 50 str tego wątku- i jak na razie wszyscy chwalą Long Time Liner- że profesjonalistki i korekty po partaczach to tylko u nich... ale co z trwałością?
Z tego co do tej pory wyczytalam to włoskowa metoda trzyma się krótko- 1-1,5 roku, a zwykła to ze 2-3 lata- żadna rewelacja, tyle kasy na tak krótko???
Może lepiej zrobić ten 'więzienny'? A ten z kolei po jakim czasie zaczyna blednąć?
Prosiłabym o odp dziewczyny, które miały LTL i inne barwniki- jak to z perspektywy czasu się trzyma?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez laupek Pokaż wiadomość
Zdjęcia przed i zaraz po, mam wrażenie że na żywo wygląda to lepiej, tzn nie są aż tak ciemne. Proszę o szczere komentarze
Gdzie są te zdjęcia- bo u mnie na kompie nic nie wyskoczyło- mam w coś kliknąć??? Help-plissssss!!!!!!!!111
sylwiatko82 jest offline  
Stary 2011-08-22, 06:52   #2514
1tygrysek
Raczkowanie

też zdjęć nie widzę, a dobrze by bylo obejrzeć sobie
1tygrysek jest offline  
Stary 2011-08-22, 09:06   #2515
Kosmetyka Halina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez natalf Pokaż wiadomość
...

3 godziny za makijaż górnej kreski??!! To jest żart czy oddajesz się w ręce rzeźnika za przeproszeniem? Moje kreski ze znieczuleniem trwały pół godziny.... Jak można robić kreski aż 3 godziny?
Natalf, nie liczy się czas pracy ale efekt. Zresztą chyba źle zrozumiałaś. Nie samo pigmentowanie trwa 3 godziny, ale pewnie cały zabieg. Przecież najpierw trzeba przeprowadzić wywiad wypełnić ankietę, aby się upewnić czy nie ma żadnych przeciwskazań. Potem należy ustalić kształt kresek i narysować je najpierw kreską. Potem nakładamy znieczulenie, które zacznie działać dopiero po ok 30 minutach (niektóre linergistki trzymają je krócej, ale wtedy nie działa i jest tylko panaceum), więc sama widzisz, że zabieg może trwać tak długo.
Stary 2011-08-22, 11:40   #2516
sante
Wtajemniczenie

zgadzam sie z tą opinią,robiłam tylko górne kreski i zajęło to ze dwie godz.Od rodzaju znieczulenia zależy długość zabiegu.
sante jest offline  
Stary 2011-08-22, 19:34   #2517
nat23
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kosmetyka Halina Pokaż wiadomość
Natalf, nie liczy się czas pracy ale efekt. Zresztą chyba źle zrozumiałaś. Nie samo pigmentowanie trwa 3 godziny, ale pewnie cały zabieg. Przecież najpierw trzeba przeprowadzić wywiad wypełnić ankietę, aby się upewnić czy nie ma żadnych przeciwskazań. Potem należy ustalić kształt kresek i narysować je najpierw kreską. Potem nakładamy znieczulenie, które zacznie działać dopiero po ok 30 minutach (niektóre linergistki trzymają je krócej, ale wtedy nie działa i jest tylko panaceum), więc sama widzisz, że zabieg może trwać tak długo.
Dziewczyny chyba przesadzacie 3 h z przeprowadzeniem wywiadu, namalowaniem kreski i zabiegu?! To chyba jakaś ściema, ja robiłam kreski na górnej powiece, wywiad, malowanie konturówką i sam zabieg trwał max.1,5 h. Miesiąc temu robiłam brwi, też ok. 1h, ból lekki, ale to zależy od osoby jaki jest jesj próg bólu. Nie mogę narzekac, jestem bardzo zadowolona, ślicznie wygląda, nie żaden efekt "sztucznej lalki" tylko naturalnie i pięknie podkreśla całą twarz. Polecam
Stary 2011-08-23, 14:45   #2518
shent
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwiatko82 Pokaż wiadomość
Gdzie dokladnie robiłaś i za ile?
Ja jestem umówiona w pazdzierniku do Anny Stasz- na jej stronie nie ma zdjęć, ale przekonało mnie to, iż używa Long Time Liner i sama szkoli i wygrywala konkursy, więc zła być nie może... ale jesli któraś tam robiła prosze o zdjęcia
trochę przeraża cena- 1100 za włoskową...
Ja robiłam moje brwi za 800pln i ich nienawidzę po 2 latach i szykuję się na laser.
Więc lepiej płacić więcej niż potem płacić duuuużo więcej za usuwanie tego z twarzy.
Ale tak czy siak należy się 50 razy zastanowić. Ja oglądałam zdjęcią czytałam, szukałam i niestety nie uważam, że to może u kogokolwiek wyglądać ładnie i naturalnie.

A że jestem przewrażliwiona to gapię się na brwi każdej kobiety.

Oczywiście do sprawdzenia i poczytania jakimi barwnikami ktoś to robi. Dobre barwniki są mega drogie i mało kto się na to decyduje.
Więc sprawdź 3x co ta osoba robi i poszukaj w necie jak to się wybarwia.

Bo potem jest efekt jak u mnie czyli z brązu robi się obrzydliwy róż.
Lekarz u którego byłam na konsultacjach mówił, że trafia do niego masa kobiet którym trzeba ratować twarze i czasem jest to strasznie trudne.
shent jest offline  
Stary 2011-08-23, 19:38   #2519
sylwiatko82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
Ja robiłam moje brwi za 800pln i ich nienawidzę po 2 latach i szykuję się na laser.
Więc lepiej płacić więcej niż potem płacić duuuużo więcej za usuwanie tego z twarzy.
Ale tak czy siak należy się 50 razy zastanowić. Ja oglądałam zdjęcią czytałam, szukałam i niestety nie uważam, że to może u kogokolwiek wyglądać ładnie i naturalnie.

A że jestem przewrażliwiona to gapię się na brwi każdej kobiety.

Oczywiście do sprawdzenia i poczytania jakimi barwnikami ktoś to robi. Dobre barwniki są mega drogie i mało kto się na to decyduje.
Więc sprawdź 3x co ta osoba robi i poszukaj w necie jak to się wybarwia.

Bo potem jest efekt jak u mnie czyli z brązu robi się obrzydliwy róż.
Lekarz u którego byłam na konsultacjach mówił, że trafia do niego masa kobiet którym trzeba ratować twarze i czasem jest to strasznie trudne.
nie strasz!
a pamiętasz jakiego barwnika używała?
z tego co czytam to jest to najwazniejsze- no i oczywiście babka musi mieć wprawną rękę- to oczywiste...
nikt nie wie, które się nie odbarwiają tylko bledną???
Halo! Co się stało z muscat, Halinką i Pauliną?))
Panie pewnie będą znały odp....

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
też zdjęć nie widzę, a dobrze by bylo obejrzeć sobie
wyczytałam wczesniej, że była jakaś awaria serwera i się pokasowało...
sylwiatko82 jest offline  
Stary 2011-08-23, 20:09   #2520
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
nie uważam, że to może u kogokolwiek wyglądać ładnie i naturalnie.
.
bzdura
Svinecka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości