makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-12, 08:06   #2701
muscat
Rozeznanie

GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lwu Pokaż wiadomość
Hej Moja fotka jest na ktorejs z poprzednich stron.Mialam problem bo roznily sie od siebie.Jedna z brwi byla grubsza.Uspokoila mnie muscat i dzieki jej za to
Aktualnie jestem po korekcie i wygladaja suuuper! tzn wg mnie
Cieszę się Kobieta zadowolona to kobieta szczęśliwa
muscat jest offline  
Stary 2011-10-12, 11:13   #2702
BABONIK
Zadomowienie

Krusiaczku,dziękuję.Pani która to bedzie robić też mi dziś powiedziała,że można,ale jak chciała sprzedać usługę to wszystko mi mogła wcisnąć
Jadę w sobotę 22ego na kreskę góra i dół metodą Taffy

Nikoś już z nami
BABONIK jest offline  
Stary 2011-10-12, 12:59   #2703
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość
Krusiaczku,dziękuję.Pani która t bedzie robić też mi dziś powiedziała,że można,ale jak chciała sprzedać usługę to wszystko mi mogła wcisnąć
Jadę w sobotę 22ego na kreskę góra i dół metodą Taffy
A odniosłaś takie wrażenie, że chciała Ci coś wcisnąć?
muscat jest offline  
Stary 2011-10-12, 13:24   #2704
klus
Raczkowanie

Cześć dziewczęta,
4 godziny temu zrobiłam sobie brwi (metoda piórkowa)
Pani która mi to robiła na początku powiedziała że zrobi brąz z domieszką czarnego, ale ja poprosiłam żeby czarnego nie dawała bo nie chcę mieć zbyt ciemnych brwi - mam rude (marchewkowe) więc chyba ciemne brwi i taki kolor włosów by się gryzły.
Pani zrobiła mi tylko brązem, ale teraz mam tak jakby bordowe, taki brąz wpadający w czerwień. W dodatku widać je z daleka, są bardzo intensywne hehe nie mogę się przyzwyczaić.

Czy ten barwnik nabierze ładnego koloru brązowego? Pani mówiła że będzie taki czekoladowy.
Wiem że pewnie już wcześniej była tu mowa o tym, ale czy długo będę tak wyglądać? Po ilu dniach brwi nabiorą normalnego wyglądu?

Póki co chodzę w czapce z daszkiem, bez czapki czuję straszny dyskomfort, poprostu wstydzę się tego jak wyglądam.

Parę postów wcześniej przeczytałam że jedna z Was napisała że nie poleca metody piórkowej. Ja mam tą metodą zrobione, czy faktycznie nie jest to dobra metoda?

Proszę o odpowiedzi, please
klus jest offline  
Stary 2011-10-12, 17:45   #2705
lwu
Przyczajenie

klus pokaze ci jak to wyglada u mnie.Miesiac temu mialam robione brwi metoda cieniowania,kilka dni temu bylam na korekcie.Zamieszczam zdjecia jak to wyglada dzisiaj,z jednej brwi zeszly juz strupki z drugiej jeszcze nie.Zamieszczam tez zdjecie palety kolorow GOLDENEYE - ja mialam robione kolorem drugim od prawej.Wlasciwy kolor niestety nie bedzie chyba tak szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg . 001.jpg (69,3 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg . 002.jpg (51,9 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldeneye.jpg (9,5 KB, 104 załadowań)
lwu jest offline  
Stary 2011-10-12, 18:03   #2706
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Hej.Może mi któraś powiedzieć po ilu latach poszła na poprawkę??Kreseczki na oczach mam jakieś 3 lata i zastanawiam się czy mi wyblakły te na dolnej powiece czy tylko ja się już tak przyzwyczaiłam i po prostu zaczynam za dużo kombinować

mogwaica jest offline  
Stary 2011-10-12, 18:06   #2707
klus
Raczkowanie

lwu Ty masz zrobione bardzo ładnie, moim zdaniem.
Masz ładny kształt, brwi są symetryczne.
Ja teraz jestem w pracy, ale jak wrócę do domu postaram się wrzucić foto moich brwi, to ocenisz.
Są nierówne i jakieś takie jakby za długie ...szok! Chyba mam spierdzielone

Edytowane przez klus
Czas edycji: 2011-10-12 o 18:07
klus jest offline  
Stary 2011-10-12, 19:36   #2708
klus
Raczkowanie

wstawiam foto moich brwi, widać że są nierówne, mają dziwny kolor, nie wiem czy iść na poprawkę w to samo miejsce....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04995.jpg (15,9 KB, 278 załadowań)
klus jest offline  
Stary 2011-10-12, 22:24   #2709
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez klus Pokaż wiadomość
wstawiam foto moich brwi, widać że są nierówne, mają dziwny kolor, nie wiem czy iść na poprawkę w to samo miejsce....

Zdjęcie jest rozmazane natomiast jeśli miałaś brwi wykonane czystą czekoladą to nie ma siły, przejdą w czerwień a potem w łosoś.
Najlepiej byłoby je teraz potraktować kolorem oliwkowym a po wygojeniu jeszcze raz kolorem szarym.
Czekolada ma w sobie czerwień a zatem musi z czasem przechodzić w róż, czerwień, łosoś, w zależności od intensywności pigmentowanych brwi.
muscat jest offline  
Stary 2011-10-12, 22:51   #2710
klus
Raczkowanie

hmm skoro dziś miałam robiony makijaż, to kiedy powinnam na ten oliwkowy się zgłosić? jak najszybciej czy odczekać kilka dni?
o losie ja nie chcę brwi łososiowych powiedziano mi że zrobi się kolor czekoladowy
Muscat proszę powiedz po kolei kiedy mam zacząć działać, będę postępować ściśle wg Twoich wskazówek

cały czas smaruję wazeliną, ale boli jak cholercia, piecze niesamowicie
klus jest offline  
Stary 2011-10-12, 23:04   #2711
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Klusiaku musisz poczekać aż się zagoją i korektę powinnaś mieć wykonaną oliwką a potem po kolejnym wygojeniu nałożyć szary kolor. Trzeba to zrobić piórkiem o tym samym rozmiarze i pigmentować dokładnie po włoskach już wykonanych.

Nie chciałabym podważać zaleceń Twojej linergistki, ale jestem uparta jeśli chodzi o zastosowanie antybiotyku po zabiegu, tak więc według mnie powinnaś przez dwa dni smarować brwi maścią Tribiotic a następnie ja osobiście preferuję Solcoseryl. Tribiotic przy okazji wyciszy pieczenie.
muscat jest offline  
Stary 2011-10-12, 23:11   #2712
klus
Raczkowanie

Muscat dziękuję za wskazówki czyli uzbrajam się w cierpliwośc i czekam aż się zagoją, a teraz śmigam spać, dobranoc
klus jest offline  
Stary 2011-10-12, 23:13   #2713
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Kolorowych
muscat jest offline  
Stary 2011-10-13, 16:46   #2714
BABONIK
Zadomowienie

Klus- złe zdjęcie wkeiłaś, ale wyglądają nierówno...

A jak się zrobi czarnym kolorem brwi ,metodą piórkową to jak to będzie wyglądać np po 2 latach...nie będą niebieskie??

Nikoś już z nami
BABONIK jest offline  
Stary 2011-10-13, 17:05   #2715
klus
Raczkowanie

wiem, że złe mam do bani aparat
mam nadzieję że jak będę robić poprawkę to da się naprawić te nierówności, póki co wyglądam jak gargamel :/
klus jest offline  
Stary 2011-10-13, 17:52   #2716
Krusiak
BAN stały

Cytat:

A jak się zrobi czarnym kolorem brwi ,metodą piórkową to jak to będzie wyglądać np po 2 latach...nie będą niebieskie??

wiesz, ja mam robione czarnym kolorem i teraz zrobilam sie na brazowo i mam tyci przyciemne moje brwi tzn ja mam dokladnie robione grafitem/wklejalam gdzies zdjecie/ tez jestem ciekawa jak to bedzie sie wybarwiac
Krusiak jest offline  
Stary 2011-10-13, 19:47   #2717
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:

Nie będę się wypowiadać za linergistki, które wykonują makijaż brwi metodą cienia, natomiast mnie uczono, że w metodzie piórkowej nie pigmentuje się brwi kolorem czarnym.
Z kolei to jak wybarwia się pigment nie jest zależne od metody, tylko od barwników, skóry, czynników wewnętrznych, grupy krwi itd.
muscat jest offline  
Stary 2011-10-14, 01:49   #2718
xxPauluSxx
Raczkowanie

Dziewczyny, jestem załamana.
4 dni temu zrobiłam sobie makijaż pernamentny oczu, górne i dolne kreski. wszystko byloby okej gdyby nie to ze cały mój makijaż pernamentny zszedł razem ze strupkami, zostały ledwo zauważalne kreski ( Pani która wykonywała zabieg kazała przyjsc na korektę, jak się zagoi. Korekta jest płatna, wczesniej nic na ten temat nie bylo mi wiadomo. Nie wiem czy jest sens znów płacic za korektę, ktora tak naprawdę będzie ponownym wykonaniem zabiegu od podstaw. Jak myślicie, zaryzykować i wydac tą kasę na korektę czy pogodzić się ze stratą pieniędzy ?

xxPauluSxx jest offline  
Stary 2011-10-15, 11:00   #2719
alexa2010
Raczkowanie

no i co robila ktos permanentny w Happy sun lub tej djamili ? ja sie wreszcie umowilam do Inkspiracji na makijaz i czekam niecierpliwie na dzien zabiegu , a co do postu kolezanki skoro ci wszytsko zeszlo to nie idz na korekte tam TY TAM IDZ REKLAMUJ !!!! masz do tego prawo dziewczyno !!! ile zaplacilas za zabieg ?
alexa2010 jest offline  
Stary 2011-10-16, 13:02   #2720
klajdla
Wtajemniczenie

A czy ktoras z Was robila makijaz permanentny brwi w salonie Rosa? U Pani Magdaleny Sorys?

Zastanawiam sie nad zrobieniem brwi w tym salonie, bo efekty widoczne w galerii naprawde mi sie podobaja.
I zauwazylam, ze maja promocje. Jesli przyjda dwie osoby, to oby dwie dostaja -50% na dowolny zabieg makijazu permanetnego.
I wlasnie chcialam sie tez dowiedziec, czy ktoras z Was bylaby chetna na cos takiego? Wg mnie calkiem fajna sprawa, bo wychodzi az polowe taniej.
Wiec moze macie ochote zaznajomic sie ze mna i skorzystac z tej promocji?

Wkleje Wam link do gabinetu
http://makijazrosa.byethost13.com/index.php
klajdla jest offline  
Stary 2011-10-17, 09:38   #2721
Alchemiczka
Przyczajenie

Witam,
czy któraś z Was nie wie, gdzie w łodzi wykonywany jest makijaż permanentny ust w znieczuleniu stomatologicznym?
Pozdrawiam
Alchemiczka jest offline  
Stary 2011-10-17, 17:38   #2722
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Jakie są wasze opinie na temat makijażu permanentnego brwi wykonywanego w salonie Beauty Center w szczecinie????
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-10-20, 10:20   #2723
Szarada
Wtajemniczenie

Witam się Może któraś z Was robiła sobie makijaż w Dermiss u pani Joanny Majdry? Jesli tak, to będę wdzięczna za podzielenie się opinią.
Szarada jest offline  
Stary 2011-10-20, 20:34   #2724
fanta79
Przyczajenie

witam,

Czy ma ktoś tutaj jakieś doświadczenia z permanentnym w 3mieście? Interesuje mnie kto jest godny polecenia a kogo omijać szerokim łukiem??
fanta79 jest offline  
Stary 2011-10-20, 21:17   #2725
alexa2010
Raczkowanie

hej ja dzis wreszcie zrobilam makijaz permanentny brwi i kreski na oczach i jestem MEGA ZADOWOLONA robilam w Inkspiracji wreszcie i nigdzie indziej juz bym nie poszla ))))) normalnie tak sie ciesze, ze nie wiem, oczy nie bolaly wcale, brwi troszke szczypaly ale nie moge powiedziec, ze bolaly dalo sie wytrzymac, wklejakm zdjecia , zaznaczam ze makijaz byl robiony 3 godziny temu wiec jest jeszcze mocny i, ze wogole praktycznie nie mialam swoich brwi wiec pani miala bardzo trudne zadanie zeby je ladnie rozrysowac !!! dziewczyny nie idzc ie do zadnych partaczy wybieracie tylko osoby sprawdzone zeby nie narobic sobie biedy na kilka lat !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5551.jpg (5,8 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5579.jpg (6,8 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5562.jpg (5,5 KB, 279 załadowań)
alexa2010 jest offline  
Stary 2011-10-20, 21:20   #2726
alexa2010
Raczkowanie

oczywiscie mialam robione metoda wloskowa i ta metode polecam ja jestem strasznie zadowolona zreszta widac roznice na zdjeciach co bylo i co jest buziaki teraz sie przymierzam jesczez do ust i bede cala zrobiona tylko usta bola ale zrobie je napewno !!!!
alexa2010 jest offline  
Stary 2011-10-21, 00:01   #2727
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

idealne sa ja jutro dzwonie do salonu i umawiam sie na termin.. rok marzenia o idealnych brwiach ,,w koncu sie spelni

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
oczywiscie mialam robione metoda wloskowa i ta metode polecam ja jestem strasznie zadowolona zreszta widac roznice na zdjeciach co bylo i co jest buziaki teraz sie przymierzam jesczez do ust i bede cala zrobiona tylko usta bola ale zrobie je napewno !!!!

a ile placilas za brwi i w jakim miescie robilas?
Skarb90 jest offline  
Stary 2011-10-21, 08:31   #2728
alexa2010
Raczkowanie

robilam w lublinie brwi i jestem bardzo zadowolona, tylko , ze na ostateczny efekt musze poczekac bo sa jeszcze strasznie ciemne ale kolor sie wybarwi ok 50 % ale ksztalt jest idealny!!

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

za brwi i kreski zaplcilam 700 zl w to wliczona juz korekta ( mieli promocje 15-22 pazdz, 200zl taniej od kazdego zabiegu z cennika przy wykonaniu 2 makijazy)
alexa2010 jest offline  
Stary 2011-10-23, 21:18   #2729
***kami***
Raczkowanie

witam mialam robione brwi 3 dni temu , dzis zaczyna swedziec i zaczynja pojawiac sie takie milimetrowe krople na nich ,to normalne ? smarowac na to dalej tribiotykiem? prosze o odpowiedz
Stary 2011-10-25, 10:40   #2730
katarynka100
Przyczajenie

hej. jestem zwolenniczką naturalności ale dla własnej wygody wykonałam sobie makijaz pernamentny brwi.. miałam krzywe, jakies blade i pop rostu wiecznie miałam z nimi problem co najmniej 2 rzy w miesiacu kosmetyczka --> regulacja i henna gdzie w moim przypadku robił sie miesieczny koszt ok 50 zł wiec dla zaoszczedzenia pieniedzy i czasu wykonałam sobie makijaz w Poznaniu za 450 zł mam juz go ponad rok i jestem bardzo zadowolona;-) efekt super!!! ale uwazaj to wkręca;-) zrobiłam sobie zaraz jeszcze kreski pod okiem i usta;-))))
katarynka100 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości